

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45İngiltere Championship 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea City | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | +8 | 20 | BMGGG |
| 2 | Middlesbrough | 9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | +5 | 18 | GGBBG |
| 3 | Southampton | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | +10 | 17 | BGGMG |
| 4 | West Ham United | 9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | +11 | 16 | GGGBB |
| 5 | Stoke City | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | +2 | 16 | GBGGG |
| 6 | Wolverhampton Wanderers | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | +4 | 14 | MBGGM |
| 7 | Queens Park Rangers | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | +3 | 14 | MBBBB |
| 8 | Birmingham City | 9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | +2 | 14 | BMGBG |
| 9 | Millwall | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | +1 | 14 | GMBBG |
| 10 | West Bromwich Albion | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | +1 | 14 | GGBMM |
| 11 | Bristol City | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 14 | GMMGB |
| 12 | Charlton Athletic | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | MBBMB |
| 13 | Blackburn Rovers | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | +1 | 12 | MMGBG |
| 14 | Sheffield United | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | +1 | 12 | MGMMG |
| 15 | Wrexham | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | BBMGB |
| 16 | Lincoln City | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | BGGMM |
| 17 | Bolton Wanderers | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | MMGGM |
| 18 | Norwich City | 9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | GGMMM |
| 19 | Portsmouth | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | MGBBM |
| 20 | Watford | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | MGMMM |
| 21 | Cardiff City | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | MBMGM |
| 22 | Burnley | 9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | MBMBG |
| 23 | Derby County | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | MMMBB |
| 24 | Preston North End | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 | GMMBM |
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Genel
Wolverhampton Wanderers · İç saha
Bolton Wanderers · Genel
Bolton Wanderers · Dış saha
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion | 10. | 1-0 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United | 14. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 2-2 |
| 01.09.26 | Dış | West Ham United | 4. | 2-4 | 1-2 |
Bolton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Stoke City | 5. | 1-2 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Norwich City | 18. | 4-3 | 2-2 |
| 12.09.26 | İç | Cardiff City | 21. | 1-0 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-3 | 2-2 |
| 05.09.26 | Dış | Millwall | 9. | 0-4 | 0-1 |
Wolverhampton Wanderers · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion | 10. | 1-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Stoke City | 5. | 4-1 | 2-1 |
| 14.08.26 | İç | Blackburn Rovers | 13. | 2-2 | 1-1 |
Bolton Wanderers · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Norwich City | 18. | 4-3 | 2-2 |
| 05.09.26 | Dış | Millwall | 9. | 0-4 | 0-1 |
| 01.09.26 | Dış | Sheffield United | 14. | 2-3 | 1-1 |
| 22.08.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 0-0 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Maç sonu toplam gol
| Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton Wanderersİç saha | Bolton WanderersGenel | Bolton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton Wanderersİç saha | Bolton WanderersGenel | Bolton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Genel
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 075-90+ | 7toplam |
Bolton Wanderers · Genel
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 330-45+ | 045-60 | 260-75 | 475-90+ | 12toplam |
Wolverhampton Wanderers · İç saha
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 3toplam |
Bolton Wanderers · Dış saha
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 260-75 | 475-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Wolverhampton Wanderers’ın son 5 genel maçında 6 gol atıp 7 gol yemesi, maç başına 1,2 gol üretip 1,4 gol vermesiyle toplam ortalamayı 2,6’ya taşıyor. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol vardı; 2 ve üzeri gol, 3 ve üzeri gol ile 4 ve üzeri gol oranları yüzde 40, 5 ve üzeri gol oranı yüzde 20’de kaldı. Ancak Molineux’daki son 3 maçta tablo daha canlı: 7 gol atıp 3 gol yediler, hücum ortalaması 2,33, savunma ortalaması 1 ve maç başı toplam gol 3,33. İç sahada 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2, 3 ve 4 ve üzeri gol yüzde 67, 5 ve üzeri gol yüzde 33. Bolton’un son 5 genel maçındaki 8 golü ve 12 golü, 1,6’lık hücum ile 2,4’lük savunma ortalamasını, toplamda 4 golü gösteriyor; 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40. Deplasmandaki son 4 maçta 6-10’luk tablo ve 4 toplam gol ortalaması var; 1, 2, 3 ve 4 ve üzeri gol yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50. İki takımın birleşik değerinde beklenen gol 3,3; 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 30.
İlk yarı başlangıcı da maçın ritmi açısından önemli. Wolverhampton’ın genel maçlarının yüzde 40’ında ilk yarıda 1, 2 veya 3 ve üzeri gol görülürken, iç sahada bu oran 1 ve 2 ve üzeri için yüzde 67, 3 ve üzeri için yüzde 33. Bolton’da genel oran 1 ve üzeri için yüzde 80, 2 ve 3 ve üzeri için yüzde 40; deplasmanda ise sırasıyla yüzde 75, yüzde 50 ve yüzde 25. Wolverhampton gollerini genel olarak 0-15’te 1, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 1, 60-75’te 1, 75-90+’ta 1 kez bulmuş; iç sahada 15-30’da 3, 45-60’ta 2 ve 75-90+’ta 2 gol dikkat çekiyor. Bolton’un genel gol dağılımı 0-15’te 1, 15-30’da 2, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 1, 60-75’te 1, 75-90+’ta 2; deplasmanda 0-15 ve 60-75 aralıklarında 2’şer gol var. İşin ilginç tarafı, Bolton’un 75-90+’ta 4 gol yemesi; Wolverhampton ise iç sahada bu bölümde 2 gol buluyor. Karşılıklı gol, birleşik son 10 maçın 5’inde, yani yüzde 50’sinde gerçekleşti; iki ve üzeri gol 6 maçta yüzde 60. Aralarındaki son 5 maçın tamamında 2,5 ve üzeri gol, 4’ünde karşılıklı gol ve maç başına 4,2 gol var. Bence belirleyici nokta, ev sahibinin iç saha üretkenliğiyle Bolton’un özellikle son bölümdeki savunma kırılganlığının buluşması olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Genel
Wolverhampton Wanderers · İç saha
Bolton Wanderers · Genel
Bolton Wanderers · Dış saha
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough | 2. | 0-1 | 6-4 | 10 | 1-3 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion | 10. | 1-0 | 8-7 | 15 | 6-1 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United | 14. | 1-0 | 9-0 | 9 | 5-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 4-8 | 12 | 3-2 |
| 01.09.26 | Dış | West Ham United | 4. | 2-4 | 7-6 | 13 | 3-3 |
Bolton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Stoke City | 5. | 1-2 | 10-4 | 14 | 3-1 |
| 20.09.26 | Dış | Norwich City | 18. | 4-3 | 2-4 | 6 | 1-1 |
| 12.09.26 | İç | Cardiff City | 21. | 1-0 | 2-10 | 12 | 2-4 |
| 08.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-3 | 4-4 | 8 | — |
| 05.09.26 | Dış | Millwall | 9. | 0-4 | 9-4 | 13 | 3-3 |
Wolverhampton Wanderers · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion | 10. | 1-0 | 8-7 | 15 | 6-1 |
| 29.08.26 | İç | Stoke City | 5. | 4-1 | 7-1 | 8 | 1-1 |
| 14.08.26 | İç | Blackburn Rovers | 13. | 2-2 | 5-5 | 10 | 3-2 |
Bolton Wanderers · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Norwich City | 18. | 4-3 | 2-4 | 6 | 1-1 |
| 05.09.26 | Dış | Millwall | 9. | 0-4 | 9-4 | 13 | 3-3 |
| 01.09.26 | Dış | Sheffield United | 14. | 2-3 | 5-5 | 10 | 2-3 |
| 22.08.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 0-0 | 2-9 | 11 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Maç toplamı korner
| Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton Wanderersİç saha | Bolton WanderersGenel | Bolton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton Wanderersİç saha | Bolton WanderersGenel | Bolton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Korner dengesi (genel)
Bolton Wanderers · Korner dengesi (genel)
Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Bolton Wanderers · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 4 maç
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Wolverhampton Wanderers, son 5 maçında maç başına 6,80 korner kullanırken rakiplerine 5,00 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 11,80. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 6,67, maç başı toplam korner ise 11,00. Bolton Wanderers cephesinde son 5 maçta maç başına 5,40 korner kullanıldı, 5,20 korner verildi; deplasmandaki son 4 maçta toplam korner ortalaması 10,00. Toplam korner sayısında Wolverhampton Wanderers maçlarının %100'ü 9+ korner, %80'i 10+ korner ile bitti; Bolton Wanderers maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner Wolverhampton Wanderers maçlarında 15, Bolton Wanderers maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Wolverhampton Wanderers son 5 maçın 4 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Bolton Wanderers ise 5 maçın 2 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,20; ev sahibi için beklenen korner 6,00, deplasman için 5,20. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,95. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Genel
Wolverhampton Wanderers · İç saha
Bolton Wanderers · Genel
Bolton Wanderers · Dış saha
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough | 2. | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion | 10. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United | 14. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City | 8. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 01.09.26 | Dış | West Ham United | 4. | 2-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Bolton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Stoke City | 5. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Norwich City | 18. | 4-3 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Cardiff City | 21. | 1-0 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Millwall | 9. | 0-4 | 3-2 | 5 | 1-1 |
Wolverhampton Wanderers · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion | 10. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Stoke City | 5. | 4-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 14.08.26 | İç | Blackburn Rovers | 13. | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Bolton Wanderers · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Norwich City | 18. | 4-3 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Millwall | 9. | 0-4 | 3-2 | 5 | 1-1 |
| 01.09.26 | Dış | Sheffield United | 14. | 2-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Queens Park Rangers | 7. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Maç toplamı kart
| Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton Wanderersİç saha | Bolton WanderersGenel | Bolton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton Wanderersİç saha | Bolton WanderersGenel | Bolton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Hakem
Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Bolton Wanderers · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Molineux’da kartların oyunun sertliğini ne kadar erken belirleyeceği önemli; çünkü Wolverhampton Wanderers’ın son 5 maçında toplam kart ortalaması 3,6, kendi gördüğü kart ortalaması 1,4. Bu karşılaşmaların tamamında 3 ve üzeri kart çıkarken, 4 ve üzeri kart yalnızca yüzde 20’de, 5 ve üzeri kart da yüzde 20’de kaldı; en yüksek toplam 6, en düşük toplam ise 3 karttı. Ev sahibi olduğu son 3 maçta tablo biraz daha farklı: toplam ortalama 4 karta yükseliyor, 3 ve üzeri kart yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 67, 5 ve üzeri yüzde 33 oranında görülüyor. Wolverhampton bu iç saha maçlarının tamamında en az 1 kart aldı, fakat 2 ve üzeri karta hiç ulaşmadı. Bolton Wanderers’ın son 5 maçında toplam ortalama 3,8 kart; 3 ve üzeri kart yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20, 7 ve üzeri yüzde 20. Deplasmandaki son 4 maçta toplam ortalama 2,5’e inerken 3 ve üzeri kart yüzde 50’de kaldı; buna karşılık Bolton’ın kendisi 1 ve üzeri kartı yüzde 75, 2 ve üzeri kartı da yüzde 75 oranında gördü. Deplasmandaki en yüksek toplam 5, en düşük toplam 0 kart.
Hakemin son maçlarına ilişkin herhangi bir veri verilmediği için yönetim çizgisi hakkında sayı üzerinden yorum yapmak mümkün değil; ancak iki takımın son maçlarının birleşiminde beklenen toplam 3,7 kart, Wolverhampton için 1,7 ve Bolton için 2 kartlık bir dağılım gösteriyor. Birleşik 10 maçın 4’ünde 4 ve üzeri, 3’ünde 5 ve üzeri, 2’sinde 6 ve üzeri kart çıktı; 5 ve üzeri kart görülen bu 3 maçın toplamı 10 karttı. İlk yarı beklenen toplam 1,5, ikinci yarı ortalamaları ise Wolverhampton genelinde 2, Bolton genelinde 2,4 karta ulaşıyor. Benim gözüme çarpan, Bolton’ın son 5 genel maçında rakibinden fazla kart gördüğü 2, eşit kaldığı 1, az gördüğü 2 maç olması; Wolverhampton ise 4 kez rakibinden az kart aldı. Kırmızı kart tarafında Wolverhampton’ın hem genelinde hem iç sahasında 0 kırmızı kart ve 0 kırmızı kartlı maç var. Bolton’da genel tabloda 1 kırmızı kart ve 2 kırmızı kart çıkan maç, deplasmanda ise 1 kırmızı kart ve 1 kırmızı kartlı maç bulunuyor. Birleşik 10 maçın 2’sinde kırmızı kart çıkması, özellikle ikinci yarıda tansiyon yükselirse oyunun dengesini değiştirebilecek başlık olarak duruyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,40 | 13,00 | 25,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 14,00 | 13,67 | 27,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 27+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bolton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,40 | 11,40 | 22,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 9,50 | 11,75 | 21,25 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,40 | 7,00 | 13,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 6,33 | 8,00 | 14,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bolton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,00 | 8,00 | 14,00 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 8,75 | 8,00 | 16,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 8+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,00 | 18,00 | 34,00 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 21,33 | 19,67 | 41,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 37+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 40+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 20+ | %00 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 26 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bolton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,00 | 20,60 | 39,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 20,25 | 20,25 | 40,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 34+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 40+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 29 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough | 0-1 | 11-12 | 8-9 | 14-16 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion | 1-0 | 13-18 | 5-6 | 19-26 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United | 1-0 | 12-15 | 5-9 | 16-10 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City | 2-2 | 17-12 | 9-5 | 14-28 |
| 01.09.26 | Dış | West Ham United | 2-4 | 9-8 | 5-6 | 17-10 |
Bolton Wanderers · Son 5 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Stoke City | 1-2 | 9-8 | 4-13 | 24-17 |
| 20.09.26 | Dış | Norwich City | 4-3 | 11-12 | 7-4 | 20-26 |
| 12.09.26 | İç | Cardiff City | 1-0 | 13-16 | 7-2 | 14-22 |
| 08.09.26 | İç | West Ham United | 2-3 | 11-7 | 5-12 | 24-22 |
| 05.09.26 | Dış | Millwall | 0-4 | 13-14 | 7-9 | 13-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Wolverhampton Wanderers ile Bolton Wanderers arasında duran top ve kenar çizgisi trafiği bakımından belirgin farklar var. Serbest vuruşlarda Wolverhampton’ın son 5 maçtaki takım ortalaması 12,4, rakiplerinin ortalaması 13 ve toplam 25,4. İç sahadaki üç maçta ise kendi ortalaması 14’e, toplam değer 27,67’ye çıkıyor; 21 ve üzeri ile 23 ve üzeri toplam serbest vuruş 3 maçın 3’ünde, 25 ve üzeri de yine 3 maçın 3’ünde görülmüş. Wolverhampton’ın 10 ve üzeri takım serbest vuruşu iç sahadaki 3 maçın tamamında gerçekleşirken, 13 ve üzeri eşik de yüzde 100. Bolton’da genel takım ortalaması 11,4, rakip ortalaması da 11,4; toplam 22,8. Deplasmanda kendi ortalaması 9,5’e, toplam 21,25’e geriliyor. Dış sahadaki 4 maçta toplam serbest vuruşun 21 ve üzeri olma oranı yüzde 75, 23 ve üzeri yüzde 50; Bolton’ın 10 ve üzeri takım serbest vuruş oranı yüzde 50. Açıkçası ev sahibi bu alanda daha canlı görünüyor. Kale vuruşlarında Wolverhampton genelinde 6,4, Bolton’da 6 ortalama var; fakat dış sahada Bolton 8,75’e çıkarken Wolverhampton iç sahada 6,33’te kalıyor. Taç atışlarında tablo tersine dönüyor: Wolverhampton genelinde 16, iç sahada 21,33; Bolton genelinde 19, deplasmanda 20,25.
İlk yarı ve ikinci yarıya ait ayrı değer bulunmadığı için devreler üzerinden bir ayrım yapamam; elimizde maç geneli ve saha koşullarının resmi var. Birleşik beklenti serbest vuruşta 24,1; bunun 11,9’u Wolverhampton’a, 12,2’si Bolton’a ait. Kale vuruşunda birleşik beklenti 13,7, dağılım Wolverhampton için 7,2 ve Bolton için 6,5. Taç atışında ise 36,8’lik toplam beklenti, 18,3’e 18,5 biçiminde neredeyse eşit. Benim gözüme çarpan, Wolverhampton’ın iç sahada serbest vuruşları ve taçları rakibi ileri iten, baskılı bir oyunla artırması; Bolton’ın ise deplasmanda taç atışlarında daha yüksek, kale vuruşlarında da daha hareketli bir profil sergilemesi. Toplam taç atışının Wolverhampton iç saha maçlarında 31, 34 ve 37 eşiklerinde yüzde 100’e ulaşması, çizgi kullanımının maçın karakterini belirleyebileceğini söylüyor. Yine de bunlar son birkaç maçın verileri; sahadaki tempo, ikili mücadeleler ve topun ne kadar sık dışarı taşacağı belirleyici olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers
13.10.2026 · 21:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Swansea City
Middlesbrough
Southampton
West Ham United
Stoke City
Queens Park Rangers
Birmingham City
Millwall
West Bromwich Albion
Bristol City
Charlton Athletic
Blackburn Rovers
Sheffield United
Wrexham
Lincoln City
Norwich City
Portsmouth
Watford
Cardiff City
Burnley
Derby County
Preston North End