ANALİZ.FUTBOLWolverhampton Wanderers – Bolton Wanderers Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
İngiltere Championship · 2026/2027 · Molineux Stadium13.10.2026 · 21:45Türkiye saati
Wolverhampton Wanderers6. sıra · 14 puan
MBGGM
VS
Bolton Wanderers17. sıra · 10 puan
MMGGM
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wolverhampton Wanderers / Bolton Wanderers
Maç başı toplam gol2,60 / 4,00
3+ gol%40 / %80
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wolverhampton Wanderers / Bolton Wanderers
Maç başı toplam korner11,80 / 10,60
10+ korner%80 / %60
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wolverhampton Wanderers / Bolton Wanderers
Maç başı toplam kart3,60 / 3,80
5+ kart%20 / %40
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Wolverhampton Wanderers / Bolton Wanderers
Serbest Vuruş ort.12,40 / 11,40
Kale Vuruşu ort.6,40 / 6,00
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

İngiltere Championship 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1Swansea City962115:7+820BMGGG
2Middlesbrough953117:12+518GGBBG
3Southampton952220:10+1017BGGMG
4West Ham United944123:12+1116GGGBB
5Stoke City951315:13+216GBGGG
6Wolverhampton Wanderers842215:11+414MBGGM
7Queens Park Rangers935111:8+314MBBBB
8Birmingham City935113:11+214BMGBG
9Millwall942316:15+114GMBBG
10West Bromwich Albion942310:9+114GGBMM
11Bristol City942312:13-114GMMGB
12Charlton Athletic93428:11-313MBBMB
13Blackburn Rovers933314:13+112MMGBG
14Sheffield United933312:11+112MGMMG
15Wrexham925210:13-311BBMGB
16Lincoln City93247:11-411BGGMM
17Bolton Wanderers931512:17-510MMGGM
18Norwich City930617:19-29GGMMM
19Portsmouth82249:11-28MGBBM
20Watford92257:14-78MGMMM
21Cardiff City914411:14-37MBMGM
22Burnley914413:17-47MBMBG
23Derby County91358:15-76MMMBB
24Preston North End91178:16-84GMMBM
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Genel

6attığı gol
7yediği gol
Maç başı attığı 1,20Maç başı yediği 1,40Maç başı toplam gol 2,60Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Wolverhampton Wanderers · İç saha

7attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 2,33Maç başı yediği 1,00Maç başı toplam gol 3,33Karşılıklı gol %67 (2)Gol yemedi %33 (1)Gol atamadı %0 (0)
3 maç

Bolton Wanderers · Genel

8attığı gol
12yediği gol
Maç başı attığı 1,60Maç başı yediği 2,40Maç başı toplam gol 4,00Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Bolton Wanderers · Dış saha

6attığı gol
10yediği gol
Maç başı attığı 1,50Maç başı yediği 2,50Maç başı toplam gol 4,00Karşılıklı gol %50 (2)Gol yemedi %25 (1)Gol atamadı %50 (2)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 6. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26DışMiddlesbrough2.0-10-0
20.09.26İçWest Bromwich Albion10.1-00-0
13.09.26DışSheffield United14.1-00-0
06.09.26DışBirmingham City8.2-22-2
01.09.26DışWest Ham United4.2-41-2

Bolton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 17. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26İçStoke City5.1-20-1
20.09.26DışNorwich City18.4-32-2
12.09.26İçCardiff City21.1-00-0
08.09.26İçWest Ham United4.2-32-2
05.09.26DışMillwall9.0-40-1

Wolverhampton Wanderers · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26İçWest Bromwich Albion10.1-00-0
29.08.26İçStoke City5.4-12-1
14.08.26İçBlackburn Rovers13.2-21-1

Bolton Wanderers · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26DışNorwich City18.4-32-2
05.09.26DışMillwall9.0-40-1
01.09.26DışSheffield United14.2-31-1
22.08.26DışQueens Park Rangers7.0-00-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Maç sonu toplam gol

Wolverhampton WanderersGenelWolverhampton Wanderersİç sahaBolton WanderersGenelBolton WanderersDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
2+ gol%402 / 5 maç%672 / 3 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%672 / 3 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
4+ gol%402 / 5 maç%672 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
5+ gol%201 / 5 maç%331 / 3 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

Wolverhampton WanderersGenelWolverhampton Wanderersİç sahaBolton WanderersGenelBolton WanderersDış saha
1+ gol%402 / 5 maç%672 / 3 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
2+ gol%402 / 5 maç%672 / 3 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%331 / 3 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
4+ gol%201 / 5 maç%00 / 3 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Genel

1 · %170-15'015-30'2 · %3330-45+'1 · %1745-60'1 · %1760-75'1 · %1775-90+'
6attığı gol
3 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30330-45+245-60160-75075-90+7toplam

Bolton Wanderers · Genel

1 · %130-15'2 · %2515-30'1 · %1330-45+'1 · %1345-60'1 · %1360-75'2 · %2575-90+'
8attığı gol
4 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%20 (1/5)ilk golü attığı maç
Yediği20-15115-30330-45+045-60260-75475-90+12toplam

Wolverhampton Wanderers · İç saha

00-15'3 · %4315-30'030-45+'2 · %2945-60'060-75'2 · %2975-90+'
7attığı gol
3 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%67 (2/3)ilk golü attığı maç
Yediği10-15115-30030-45+145-60060-75075-90+3toplam

Bolton Wanderers · Dış saha

2 · %330-15'015-30'1 · %1730-45+'1 · %1745-60'2 · %3360-75'075-90+'
6attığı gol
3 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%33 (1/3)ilk golü attığı maç
Yediği20-15115-30130-45+045-60260-75475-90+10toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Wolverhampton Wanderers’ın son 5 genel maçında 6 gol atıp 7 gol yemesi, maç başına 1,2 gol üretip 1,4 gol vermesiyle toplam ortalamayı 2,6’ya taşıyor. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol vardı; 2 ve üzeri gol, 3 ve üzeri gol ile 4 ve üzeri gol oranları yüzde 40, 5 ve üzeri gol oranı yüzde 20’de kaldı. Ancak Molineux’daki son 3 maçta tablo daha canlı: 7 gol atıp 3 gol yediler, hücum ortalaması 2,33, savunma ortalaması 1 ve maç başı toplam gol 3,33. İç sahada 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2, 3 ve 4 ve üzeri gol yüzde 67, 5 ve üzeri gol yüzde 33. Bolton’un son 5 genel maçındaki 8 golü ve 12 golü, 1,6’lık hücum ile 2,4’lük savunma ortalamasını, toplamda 4 golü gösteriyor; 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40. Deplasmandaki son 4 maçta 6-10’luk tablo ve 4 toplam gol ortalaması var; 1, 2, 3 ve 4 ve üzeri gol yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50. İki takımın birleşik değerinde beklenen gol 3,3; 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 30.

İlk yarı başlangıcı da maçın ritmi açısından önemli. Wolverhampton’ın genel maçlarının yüzde 40’ında ilk yarıda 1, 2 veya 3 ve üzeri gol görülürken, iç sahada bu oran 1 ve 2 ve üzeri için yüzde 67, 3 ve üzeri için yüzde 33. Bolton’da genel oran 1 ve üzeri için yüzde 80, 2 ve 3 ve üzeri için yüzde 40; deplasmanda ise sırasıyla yüzde 75, yüzde 50 ve yüzde 25. Wolverhampton gollerini genel olarak 0-15’te 1, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 1, 60-75’te 1, 75-90+’ta 1 kez bulmuş; iç sahada 15-30’da 3, 45-60’ta 2 ve 75-90+’ta 2 gol dikkat çekiyor. Bolton’un genel gol dağılımı 0-15’te 1, 15-30’da 2, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 1, 60-75’te 1, 75-90+’ta 2; deplasmanda 0-15 ve 60-75 aralıklarında 2’şer gol var. İşin ilginç tarafı, Bolton’un 75-90+’ta 4 gol yemesi; Wolverhampton ise iç sahada bu bölümde 2 gol buluyor. Karşılıklı gol, birleşik son 10 maçın 5’inde, yani yüzde 50’sinde gerçekleşti; iki ve üzeri gol 6 maçta yüzde 60. Aralarındaki son 5 maçın tamamında 2,5 ve üzeri gol, 4’ünde karşılıklı gol ve maç başına 4,2 gol var. Bence belirleyici nokta, ev sahibinin iç saha üretkenliğiyle Bolton’un özellikle son bölümdeki savunma kırılganlığının buluşması olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,30Beklenen gol
%50Karşılıklı gol · 5/10
%602+ gol · 6/10
%603+ gol · 6/10
%504+ gol · 5/10
%305+ gol · 3/10
%60İY 1+ gol · 6/10
%40İY 2+ gol · 4/10

Aralarındaki son 5 maç

4,20maç başı gol
%1003+ gol · 5/5
%80Karşılıklı gol · 4/5
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Genel

34kullandığı korner
25rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,80Maç başı rakibe verdiği korner 5,00Maç başı toplam korner 11,80En yüksek / en düşük toplam 15 / 9Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +1,80
korner verisi olan 5 maç

Wolverhampton Wanderers · İç saha

20kullandığı korner
13rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,67Maç başı rakibe verdiği korner 4,33Maç başı toplam korner 11,00En yüksek / en düşük toplam 15 / 8Rakipten fazla korner 2 / 3Maç başı korner farkı +2,33
korner verisi olan 3 maç

Bolton Wanderers · Genel

27kullandığı korner
26rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,40Maç başı rakibe verdiği korner 5,20Maç başı toplam korner 10,60En yüksek / en düşük toplam 14 / 6Rakipten fazla korner 2 / 5Maç başı korner farkı +0,20
korner verisi olan 5 maç

Bolton Wanderers · Dış saha

18kullandığı korner
22rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,50Maç başı rakibe verdiği korner 5,50Maç başı toplam korner 10,00En yüksek / en düşük toplam 13 / 6Rakipten fazla korner 1 / 4Maç başı korner farkı -1,00
korner verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26DışMiddlesbrough2.0-16-4101-3
20.09.26İçWest Bromwich Albion10.1-08-7156-1
13.09.26DışSheffield United14.1-09-095-0
06.09.26DışBirmingham City8.2-24-8123-2
01.09.26DışWest Ham United4.2-47-6133-3

Bolton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 17. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26İçStoke City5.1-210-4143-1
20.09.26DışNorwich City18.4-32-461-1
12.09.26İçCardiff City21.1-02-10122-4
08.09.26İçWest Ham United4.2-34-48—
05.09.26DışMillwall9.0-49-4133-3

Wolverhampton Wanderers · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26İçWest Bromwich Albion10.1-08-7156-1
29.08.26İçStoke City5.4-17-181-1
14.08.26İçBlackburn Rovers13.2-25-5103-2

Bolton Wanderers · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26DışNorwich City18.4-32-461-1
05.09.26DışMillwall9.0-49-4133-3
01.09.26DışSheffield United14.2-35-5102-3
22.08.26DışQueens Park Rangers7.0-02-9111-3

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Maç toplamı korner

Wolverhampton WanderersGenelWolverhampton Wanderersİç sahaBolton WanderersGenelBolton WanderersDış saha
8+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
9+%1005 / 5 maç%672 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
10+%804 / 5 maç%672 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
12+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın kullandığı korner

Wolverhampton WanderersGenelWolverhampton Wanderersİç sahaBolton WanderersGenelBolton WanderersDış saha
3+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
4+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
5+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
6+%804 / 5 maç%672 / 3 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
7+%603 / 5 maç%672 / 3 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Korner dengesi (genel)

4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
6,80kullandığı
5,00verdiği
+1,80maç başı fark

Bolton Wanderers · Korner dengesi (genel)

2 rakipten fazla1 eşit2 rakipten az
5,40kullandığı
5,20verdiği
+0,20maç başı fark

Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre korner

5,40İlk yarı toplam6,40İkinci yarı toplam3,60İY kullandığı
%100İY 4+ · 5/5
%80İY 5+ · 4/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

Bolton Wanderers · Devrelere göre korner

4,50İlk yarı toplam6,75İkinci yarı toplam2,25İY kullandığı
%75İY 4+ · 3/4
%50İY 5+ · 2/4
%50İY 6+ · 2/4

Devre verisi olan 4 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Wolverhampton Wanderers, son 5 maçında maç başına 6,80 korner kullanırken rakiplerine 5,00 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 11,80. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 6,67, maç başı toplam korner ise 11,00. Bolton Wanderers cephesinde son 5 maçta maç başına 5,40 korner kullanıldı, 5,20 korner verildi; deplasmandaki son 4 maçta toplam korner ortalaması 10,00. Toplam korner sayısında Wolverhampton Wanderers maçlarının %100'ü 9+ korner, %80'i 10+ korner ile bitti; Bolton Wanderers maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner Wolverhampton Wanderers maçlarında 15, Bolton Wanderers maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.

Korner dengesi tarafında Wolverhampton Wanderers son 5 maçın 4 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Bolton Wanderers ise 5 maçın 2 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,20; ev sahibi için beklenen korner 6,00, deplasman için 5,20. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,95. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

11,20Beklenen toplam
6,00Ev sahibi beklenen
5,20Deplasman beklenen
%809+ korner · 8/10
%7010+ korner · 7/10
%6011+ korner · 6/10
4,95İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Genel

7gördüğü kart
11rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,40Maç başı rakibin gördüğü kart 2,20Maç başı toplam kart 3,60En yüksek / en düşük toplam 6 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 7 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Wolverhampton Wanderers · İç saha

3gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 3,00Maç başı toplam kart 4,00En yüksek / en düşük toplam 5 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 3 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 3
kart verisi olan 3 maç

Bolton Wanderers · Genel

9gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,80Maç başı rakibin gördüğü kart 2,00Maç başı toplam kart 3,80En yüksek / en düşük toplam 7 / 0Sarı / kırmızı (kendi) 7 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Bolton Wanderers · Dış saha

7gördüğü kart
3rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,75Maç başı rakibin gördüğü kart 0,75Maç başı toplam kart 2,50En yüksek / en düşük toplam 5 / 0Sarı / kırmızı (kendi) 5 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26DışMiddlesbrough2.0-13-360-0
20.09.26İçWest Bromwich Albion10.1-01-230-0
13.09.26DışSheffield United14.1-01-230-0
06.09.26DışBirmingham City8.2-21-230-0
01.09.26DışWest Ham United4.2-41-230-0

Bolton Wanderers · Son 5 maç (genel) · 17. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26İçStoke City5.1-21-340-1
20.09.26DışNorwich City18.4-30-000-0
12.09.26İçCardiff City21.1-05-270-0
08.09.26İçWest Ham United4.2-30-330-0
05.09.26DışMillwall9.0-43-251-1

Wolverhampton Wanderers · Son 5 iç saha maçı · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26İçWest Bromwich Albion10.1-01-230-0
29.08.26İçStoke City5.4-11-450-0
14.08.26İçBlackburn Rovers13.2-21-340-0

Bolton Wanderers · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26DışNorwich City18.4-30-000-0
05.09.26DışMillwall9.0-43-251-1
01.09.26DışSheffield United14.2-32-020-0
22.08.26DışQueens Park Rangers7.0-02-130-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Maç toplamı kart

Wolverhampton WanderersGenelWolverhampton Wanderersİç sahaBolton WanderersGenelBolton WanderersDış saha
3+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç
4+%201 / 5 maç%672 / 3 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç
5+%201 / 5 maç%331 / 3 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
6+%201 / 5 maç%00 / 3 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç
7+%00 / 5 maç%00 / 3 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

Wolverhampton WanderersGenelWolverhampton Wanderersİç sahaBolton WanderersGenelBolton WanderersDış saha
1+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
2+%201 / 5 maç%00 / 3 maç%402 / 5 maç%753 / 4 maç
3+%201 / 5 maç%00 / 3 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%00 / 5 maç%00 / 3 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre kart

1,60İlk yarı toplam2,00İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%60İY 2+ · 3/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Bolton Wanderers · Devrelere göre kart

1,40İlk yarı toplam2,40İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%60İY 1+ · 3/5
%40İY 2+ · 2/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Molineux’da kartların oyunun sertliğini ne kadar erken belirleyeceği önemli; çünkü Wolverhampton Wanderers’ın son 5 maçında toplam kart ortalaması 3,6, kendi gördüğü kart ortalaması 1,4. Bu karşılaşmaların tamamında 3 ve üzeri kart çıkarken, 4 ve üzeri kart yalnızca yüzde 20’de, 5 ve üzeri kart da yüzde 20’de kaldı; en yüksek toplam 6, en düşük toplam ise 3 karttı. Ev sahibi olduğu son 3 maçta tablo biraz daha farklı: toplam ortalama 4 karta yükseliyor, 3 ve üzeri kart yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 67, 5 ve üzeri yüzde 33 oranında görülüyor. Wolverhampton bu iç saha maçlarının tamamında en az 1 kart aldı, fakat 2 ve üzeri karta hiç ulaşmadı. Bolton Wanderers’ın son 5 maçında toplam ortalama 3,8 kart; 3 ve üzeri kart yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20, 7 ve üzeri yüzde 20. Deplasmandaki son 4 maçta toplam ortalama 2,5’e inerken 3 ve üzeri kart yüzde 50’de kaldı; buna karşılık Bolton’ın kendisi 1 ve üzeri kartı yüzde 75, 2 ve üzeri kartı da yüzde 75 oranında gördü. Deplasmandaki en yüksek toplam 5, en düşük toplam 0 kart.

Hakemin son maçlarına ilişkin herhangi bir veri verilmediği için yönetim çizgisi hakkında sayı üzerinden yorum yapmak mümkün değil; ancak iki takımın son maçlarının birleşiminde beklenen toplam 3,7 kart, Wolverhampton için 1,7 ve Bolton için 2 kartlık bir dağılım gösteriyor. Birleşik 10 maçın 4’ünde 4 ve üzeri, 3’ünde 5 ve üzeri, 2’sinde 6 ve üzeri kart çıktı; 5 ve üzeri kart görülen bu 3 maçın toplamı 10 karttı. İlk yarı beklenen toplam 1,5, ikinci yarı ortalamaları ise Wolverhampton genelinde 2, Bolton genelinde 2,4 karta ulaşıyor. Benim gözüme çarpan, Bolton’ın son 5 genel maçında rakibinden fazla kart gördüğü 2, eşit kaldığı 1, az gördüğü 2 maç olması; Wolverhampton ise 4 kez rakibinden az kart aldı. Kırmızı kart tarafında Wolverhampton’ın hem genelinde hem iç sahasında 0 kırmızı kart ve 0 kırmızı kartlı maç var. Bolton’da genel tabloda 1 kırmızı kart ve 2 kırmızı kart çıkan maç, deplasmanda ise 1 kırmızı kart ve 1 kırmızı kartlı maç bulunuyor. Birleşik 10 maçın 2’sinde kırmızı kart çıkması, özellikle ikinci yarıda tansiyon yükselirse oyunun dengesini değiştirebilecek başlık olarak duruyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

3,70Beklenen toplam
1,70Ev sahibi beklenen
2,00Deplasman beklenen
%404+ kart · 4/10
%305+ kart · 3/10
%206+ kart · 2/10
%20Kırmızı kart çıkan maç · 2/10
1,50İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————12,4013,0025,40
İç saha3 maç————14,0013,6727,67
Maç toplamı
Genelİç saha
21+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
23+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
25+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
27+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
10+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
11+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
12+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
13+%402 / 5 maç%1003 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 31 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Bolton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————11,4011,4022,80
Dış saha4 maç————9,5011,7521,25
Maç toplamı
GenelDış saha
21+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
23+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
25+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
27+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
10+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
11+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
12+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
13+%402 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 29 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————6,407,0013,40
İç saha3 maç————6,338,0014,33
Maç toplamı
Genelİç saha
10+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
12+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
14+%603 / 5 maç%331 / 3 maç
16+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
5+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
6+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
7+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
8+%402 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 17 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Bolton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————6,008,0014,00
Dış saha4 maç————8,758,0016,75
Maç toplamı
GenelDış saha
10+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
12+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
14+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
16+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
5+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
7+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
8+%00 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 17 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————16,0018,0034,00
İç saha3 maç————21,3319,6741,00
Maç toplamı
Genelİç saha
31+%402 / 5 maç%1003 / 3 maç
34+%402 / 5 maç%1003 / 3 maç
37+%402 / 5 maç%1003 / 3 maç
40+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
14+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
16+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
18+%201 / 5 maç%1003 / 3 maç
20+%00 / 5 maç%672 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 45 / 26 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Bolton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————19,0020,6039,60
Dış saha4 maç————20,2520,2540,50
Maç toplamı
GenelDış saha
31+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
34+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
37+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
40+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
14+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
16+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
18+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
20+%603 / 5 maç%753 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 46 / 29 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç · 6. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26DışMiddlesbrough0-111-128-914-16
20.09.26İçWest Bromwich Albion1-013-185-619-26
13.09.26DışSheffield United1-012-155-916-10
06.09.26DışBirmingham City2-217-129-514-28
01.09.26DışWest Ham United2-49-85-617-10

Bolton Wanderers · Son 5 maç · 17. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26İçStoke City1-29-84-1324-17
20.09.26DışNorwich City4-311-127-420-26
12.09.26İçCardiff City1-013-167-214-22
08.09.26İçWest Ham United2-311-75-1224-22
05.09.26DışMillwall0-413-147-913-16

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Wolverhampton WanderersvsBolton Wanderers13.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Wolverhampton Wanderers ile Bolton Wanderers arasında duran top ve kenar çizgisi trafiği bakımından belirgin farklar var. Serbest vuruşlarda Wolverhampton’ın son 5 maçtaki takım ortalaması 12,4, rakiplerinin ortalaması 13 ve toplam 25,4. İç sahadaki üç maçta ise kendi ortalaması 14’e, toplam değer 27,67’ye çıkıyor; 21 ve üzeri ile 23 ve üzeri toplam serbest vuruş 3 maçın 3’ünde, 25 ve üzeri de yine 3 maçın 3’ünde görülmüş. Wolverhampton’ın 10 ve üzeri takım serbest vuruşu iç sahadaki 3 maçın tamamında gerçekleşirken, 13 ve üzeri eşik de yüzde 100. Bolton’da genel takım ortalaması 11,4, rakip ortalaması da 11,4; toplam 22,8. Deplasmanda kendi ortalaması 9,5’e, toplam 21,25’e geriliyor. Dış sahadaki 4 maçta toplam serbest vuruşun 21 ve üzeri olma oranı yüzde 75, 23 ve üzeri yüzde 50; Bolton’ın 10 ve üzeri takım serbest vuruş oranı yüzde 50. Açıkçası ev sahibi bu alanda daha canlı görünüyor. Kale vuruşlarında Wolverhampton genelinde 6,4, Bolton’da 6 ortalama var; fakat dış sahada Bolton 8,75’e çıkarken Wolverhampton iç sahada 6,33’te kalıyor. Taç atışlarında tablo tersine dönüyor: Wolverhampton genelinde 16, iç sahada 21,33; Bolton genelinde 19, deplasmanda 20,25.

İlk yarı ve ikinci yarıya ait ayrı değer bulunmadığı için devreler üzerinden bir ayrım yapamam; elimizde maç geneli ve saha koşullarının resmi var. Birleşik beklenti serbest vuruşta 24,1; bunun 11,9’u Wolverhampton’a, 12,2’si Bolton’a ait. Kale vuruşunda birleşik beklenti 13,7, dağılım Wolverhampton için 7,2 ve Bolton için 6,5. Taç atışında ise 36,8’lik toplam beklenti, 18,3’e 18,5 biçiminde neredeyse eşit. Benim gözüme çarpan, Wolverhampton’ın iç sahada serbest vuruşları ve taçları rakibi ileri iten, baskılı bir oyunla artırması; Bolton’ın ise deplasmanda taç atışlarında daha yüksek, kale vuruşlarında da daha hareketli bir profil sergilemesi. Toplam taç atışının Wolverhampton iç saha maçlarında 31, 34 ve 37 eşiklerinde yüzde 100’e ulaşması, çizgi kullanımının maçın karakterini belirleyebileceğini söylüyor. Yine de bunlar son birkaç maçın verileri; sahadaki tempo, ikili mücadeleler ve topun ne kadar sık dışarı taşacağı belirleyici olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

24,10Beklenen toplam
11,90Ev sahibi
12,20Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

13,70Beklenen toplam
7,20Ev sahibi
6,50Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

36,80Beklenen toplam
18,30Ev sahibi
18,50Deplasman