

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 | Deportivo La Coruña | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | +1 | 10 | GBMBM |
| 9 | Celta de Vigo | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | +2 | 8 | BBBGB |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | Villarreal | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | MMGGM |
| 12 | RCD Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | BGMMB |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 14 | Getafe CF | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | BBMGM |
İtalya Serie A 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | +6 | 12 | GBBGB |
| 6 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | +4 | 11 | GBMGB |
| 7 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | +3 | 11 | GGGMB |
| 8 | Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | +4 | 10 | MMGBG |
| 9 | Frosinone | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 | 10 | GGBGM |
| 10 | Sassuolo | 6 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | 0 | 8 | GBGMB |
| 11 | Atalanta | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | GGMMM |
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Genel
Villarreal · İç saha
Napoli · Genel
Napoli · Dış saha
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid | — | 0-1 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD | — | 3-1 | 1-1 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | — | 3-1 | 2-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | — | 1-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 8. | 2-3 | 1-1 |
Napoli · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Frosinone | 9. | 3-0 | 2-0 |
| 20.09.26 | Dış | Fiorentina | — | 1-1 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Bologna | — | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Inter Milan | — | 2-3 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Como | 7. | 1-2 | 1-2 |
Villarreal · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Levante UD | — | 3-1 | 1-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | — | 1-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 8. | 2-3 | 1-1 |
Napoli · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fiorentina | — | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Inter Milan | — | 2-3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Genoa | — | 2-0 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | NapoliGenel | NapoliDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | NapoliGenel | NapoliDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 430-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 8toplam |
Napoli · Genel
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 6toplam |
Villarreal · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 430-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 6toplam |
Napoli · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Villarreal–Napoli buluşmasında gol ritmi açısından ev sahibinin son maçları daha hareketli görünüyor. Villarreal, son 5 karşılaşmada 9 gol atıp 8 gol yedi; maç başına 1,8 gol üretirken 1,6 gol gördü ve toplam ortalama 3,4 gole ulaştı. Bu seride 2 ve üzeri gol 5 maçın 4’ünde, 3 ve üzeri gol yine 5 maçın 4’ünde gerçekleşti. İç sahadaki son 3 maç ise daha da açık: Villarreal 6 gol attı, 6 gol yedi, iki takımın maç başı toplamı 4 oldu; 2 ve üzeri gol ile 3 ve üzeri gol üç maçın tamamında görüldü. Napoli’nin son 5 maçında attığı 8, yediği 6 gol ve 2,8’lik toplam ortalama, daha kontrollü ama yine canlı bir tablo çiziyor. Deplasmandaki son 3 maçta Napoli’nin 5 golüne karşılık 4 gol yemesi, 3’ün üzerindeki eşiklerin yalnızca 1 maçta kalmasıyla birlikte, Villarreal kadar sürekli yüksek tempoya işaret etmiyor.
İlk yarı dengesi maçın kilit noktalarından biri olabilir. Villarreal’in genel serisinde ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 80; iç sahada bu iki oran da yüzde 100. Napoli’de ise genel ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 40’a düşüyor; deplasmanda 1 ve üzeri gol yalnızca yüzde 33, 2 ve üzeri gol ise yüzde 0. Villarreal özellikle 15-30 dakikaları arasında 2, 30-45+ aralığında 3 gol bulmuş; Napoli’nin deplasman golleri 15-30’da 1, 45-60’ta 2 ve 75-90+ aralığında 2 gol. Savunmada Villarreal’in 30-45+ dakikalarında 4 gol yemesi, Napoli’nin deplasmanda 45-60 ve 75-90+ aralıklarında ikişer gol görmesi dikkat çekiyor. İki takımın son maçları birleşince beklenen gol 3,1, karşılıklı gol yüzde 70, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 70. Son 5 aralarındaki maçta maç başı gol 2,4, karşılıklı gol 2 maçta kaldı; bu nedenle erken baskıdan çok ikinci yarı geçişleri ve savunmaların son bölüm direnci belirleyici olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Genel
Villarreal · İç saha
Napoli · Genel
Napoli · Dış saha
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid | — | 0-1 | 3-9 | 12 | 1-4 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD | — | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | — | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | — | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 8. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
Napoli · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Frosinone | 9. | 3-0 | 6-4 | 10 | 5-3 |
| 20.09.26 | Dış | Fiorentina | — | 1-1 | 5-4 | 9 | 2-1 |
| 13.09.26 | İç | Bologna | — | 1-0 | 10-0 | 10 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Inter Milan | — | 2-3 | 5-10 | 15 | 5-4 |
| 30.08.26 | İç | Como | 7. | 1-2 | 2-7 | 9 | 0-5 |
Villarreal · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Levante UD | — | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | — | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 8. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
Napoli · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fiorentina | — | 1-1 | 5-4 | 9 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Inter Milan | — | 2-3 | 5-10 | 15 | 5-4 |
| 22.08.26 | Dış | Genoa | — | 2-0 | 5-5 | 10 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | NapoliGenel | NapoliDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | NapoliGenel | NapoliDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Korner dengesi (genel)
Napoli · Korner dengesi (genel)
Villarreal · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Napoli · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Villarreal–Napoli maçında korner oyununun merkezinde ev sahibinin üretkenliği var. Villarreal son 5 maçta maç başına 6,4 korner kullanırken rakiplerine 3,8 korner verdi; toplam ortalaması 10,2. İç sahadaki son 3 karşılaşmada ise kendi ortalamasını 7’ye çıkarıp rakibe yalnızca 2 korner bıraktı ve toplam ortalama 9’da kaldı. Açıkçası bu, La Cerámica’da kenarları daha fazla kullanan, rakibini kendi ceza alanı çevresinde tutan bir Villarreal görüntüsü veriyor. Ev sahibinin genel maçlarının tamamında 8 ve üzeri korner görülürken, 9, 10 ve 11 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 60’ta; 12 ve üzeri ise yüzde 40. İç sahada 8 ve üzeri oranı yine yüzde 100, fakat 9, 10 ve 11 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 33. Villarreal ayrıca son 5 genel maçın 4’ünde, iç sahadaki 3 maçın tamamında rakibinden fazla korner kullandı; takım olarak 3 ve üzeri korner oranı genel ve iç sahada yüzde 100, 7 ve üzeri oranı da iç sahada yüzde 100. Napoli tarafında son 5 maçın toplam korner ortalaması 10,6, deplasmanda ise 11,33. Deplasman maçlarının tamamı 8 ve 9 ve üzeri kornerle sonuçlanırken, 10 ve üzeri yüzde 67, 11 ve 12 ve üzeri yüzde 33 seviyesinde. Napoli’nin en yüksek toplamı genel ve deplasmanda 15, en düşüğü 9.
Benim gözüme çarpan asıl denge, Villarreal’in son 5 maçta 32 korner kullanıp 19 vermesi; Napoli’nin ise 28 üretip 25’e izin vermesi. Villarreal genel tabloda 4 maçta rakibinden fazla, 1 maçta az kaldı; Napoli’de bu denge 3’e 2. Deplasmanda Napoli’nin kendi korner ortalaması 5, rakip korner ortalaması 6,33 ve bu nedenle üstünlük daha kırılgan görünüyor: üç maçta bir kez önde, bir kez eşit, bir kez geride. Birleşik son maçlar tablosu 10 maç üzerinden 10,4 beklenen toplam veriyor; ev sahibi payı 5,7, Napoli payı 4,7. Bu karşılaşmaların yüzde 80’inde 9 ve üzeri, yüzde 60’ında 10 ve üzeri, yüzde 40’ında 11 ve üzeri korner oluşmuş. İlk yarı bekleneni 5,5; Villarreal’in ilk yarı toplam ortalaması genel olarak 5,6, iç sahada 6, Napoli’nin genelinde 5,4, deplasmanda 5,33. İkinci yarıda ise Napoli deplasmanda 6 ortalamaya çıkarken Villarreal iç sahada 3’te kalıyor. İşin ilginç tarafı burada: erken bölümde Villarreal baskısı, maç uzadıkça Napoli’nin cevap veren kanat oyunu belirleyici olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Genel
Villarreal · İç saha
Napoli · Genel
Napoli · Dış saha
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid | — | 0-1 | 2-7 | 9 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD | — | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | — | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | — | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 8. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Napoli · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Frosinone | 9. | 3-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Fiorentina | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Bologna | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Inter Milan | — | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Como | 7. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Villarreal · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Levante UD | — | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | — | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 8. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Napoli · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fiorentina | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Inter Milan | — | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Genoa | — | 2-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | NapoliGenel | NapoliDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| VillarrealGenel | Villarrealİç saha | NapoliGenel | NapoliDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Hakem
Villarreal · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Napoli · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Villarreal ile Napoli’nin UEFA Şampiyonlar Ligi buluşmasında benim gözüme çarpan, ev sahibinin genel kart tablosuyla kendi sahasındaki sakinlik arasındaki fark. Villarreal’in son 5 maçında kendisi 7, rakipleri 15 kart görmüş; maç başına 1,4 ve 3 kart, toplamda 4,4 demek. Ancak son 3 iç saha maçında bu ortalamalar 1,33 ve 1’e, toplam ise 2,33’e iniyor. Napoli’nin son 5 maçında kendisi ve rakipleri 5’er kartla, maç başına 1’er ve toplam 2 kartta kalırken; son 3 deplasmanda kendi ortalaması 1, rakiplerininki 1,67, toplam 2,67. Açıkçası, saha ayrımı burada önemli. Villarreal’in genelinde 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart görülen maçlar %60, 5 ve üzeri ile 6 ve üzeri %40, 7 ve üzeri %20; evinde ilk iki eşik %33, diğerleri %0. Napoli’de 3 ve üzeri kart genelde %40, dışarıda %67; daha yüksek eşiklerin tamamı %0. Takımların kendi kartlarında 1 ve üzeri kart Villarreal’de genel ve iç sahada %100, Napoli’de genel %60, deplasmanda %67. 2 ve üzeri kart sırasıyla %40, %33, %40 ve %33; ikisinde de 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri %0. Bu tablo bana sertlikten ziyade müdahalelerin zamanlamasını izlemeyi söylüyor.
Hakemin kimliği ve son maçları paylaşılmadığı için yönetim tarzına dair konuşamam; bence bu eksikliği akılda tutmak gerekiyor. Villarreal’in genelinde en yüksek toplam 9, en düşük 1 kart; evinde sınırlar 4 ve 1. Napoli’de genel aralık 1-3, deplasmanda 2-3. Villarreal’in 7, Napoli’nin 5 kartının tamamı sarı; iki takım da kırmızı görmemiş, fakat Villarreal’in genel örnekleminde kırmızı çıkan 1 maç var. İç saha ve Napoli’nin iki örnekleminde böyle maç yok. Birleşik 10 maçta beklenen toplam 3,2; ev sahibi 1,2, deplasman 2. 4 ve üzeri kart 3 maçla %30, 5 ve üzeri ile 6 ve üzeri 2’şer maçla %20; kırmızı çıkan maç %10. İlk yarı beklentisi 0,9. Villarreal’de devre ortalamaları genel 1/3,4, evinde 0,33/2; Napoli’de 0,8/1,2 ve deplasmanda 0,67/2. Ben özellikle ikinci yarıdaki geç müdahaleleri izlerim; bunlar yalnızca son birkaç maçın işaretleri.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,20 | 10,60 | 21,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 10,67 | 10,00 | 20,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Napoli · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,80 | 9,60 | 18,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 9,33 | 8,00 | 17,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 8,20 | 15,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 7,33 | 8,67 | 16,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 11+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Napoli · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,00 | 5,80 | 17,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 12,33 | 5,67 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,60 | 18,00 | 35,60 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 19,00 | 16,00 | 35,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 33+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 39+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Napoli · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,80 | 16,00 | 35,80 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 21,00 | 19,33 | 40,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 33+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 36+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 39+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Villarreal · Son 5 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid | 0-1 | 8-13 | 9-9 | 19-21 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD | 3-1 | 10-9 | 8-9 | 19-21 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 3-1 | 16-10 | 5-6 | 12-21 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | 1-2 | 8-7 | 7-8 | 16-19 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 2-3 | 14-14 | 7-9 | 22-8 |
Napoli · Son 5 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Frosinone | 3-0 | 11-8 | 19-8 | 24-8 |
| 20.09.26 | Dış | Fiorentina | 1-1 | 11-9 | 11-5 | 13-21 |
| 13.09.26 | İç | Bologna | 1-0 | 10-15 | 3-6 | 16-18 |
| 05.09.26 | Dış | Inter Milan | 2-3 | 7-7 | 17-4 | 30-21 |
| 30.08.26 | İç | Como | 1-2 | 5-9 | 10-6 | 16-12 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Villarreal-Napoli eşleşmesinde oyunun duran top ve kenar çizgisi tarafı hayli farklı iki karakter gösteriyor. Serbest vuruşlarda Villarreal son 5 maçta maç başına 11,2 kullanırken Napoli 8,8’de kalıyor; rakiplerin kullandığı sayılar da sırasıyla 10,6 ve 9,6. Bu nedenle toplam ortalama Villarreal tarafında 21,8, Napoli tarafında 18,4. Villarreal’in toplam serbest vuruşları 17 ve üzeri maçların yüzde 80’inde, 19 ve üzeri yüzde 80’inde, 21 ve üzeri yüzde 60’ında görüldü; takımın kendi hanesinde 9 ve üzeri yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 60. Napoli’de bu eşikler toplamda yüzde 60, yüzde 60 ve yüzde 20; takım kullanımında 9 ve üzeri yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 40. Kale vuruşlarında tablo tersine dönüyor: Villarreal maç başına 7,2’de kalırken Napoli 12 kullanıyor. Villarreal’de toplamın 13 ve üzeri ile 15 ve üzeri olma oranı yüzde 80, Napoli’de yine yüzde 80; ancak Napoli’nin kendi kale vuruşları 8 ve üzeri maçların yüzde 80’inde, 9 ve üzeri de yüzde 80’inde. Taç atışlarında Napoli’nin 19,8’lik genel ortalaması, Villarreal’in 17,6’sının önünde.
Saha ayrımı işin rengini daha da belirginleştiriyor. Villarreal iç sahada maç başına 10,67 serbest vuruş kullanıyor, toplam 20,67’ye çıkıyor; Napoli deplasmanda 9,33 ve 17,33 değerlerinde. Kale vuruşlarında Napoli dış sahada 12,33 ortalamayla belirgin biçimde önde; toplam 18, bu karşılaşmalarda 13 ve üzeri ile 15 ve üzeri eşikleri yüzde 100’e ulaşıyor. Taçta ise Napoli’nin deplasman ortalaması 21, Villarreal’in iç saha ortalaması 19; toplam beklenti Napoli lehine 18,9’a 16,8. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 20,1 toplam, Villarreal 10,4 ve Napoli 9,7; kale vuruşunda 16,6 toplam, 6,5 ve 10,1; taç atışında 35,7 toplam, 16,8 ve 18,9. Devre bazında ayrı değer bulunmadığı için ilk ve ikinci yarı farkı kuramıyorum. Benim gözüme çarpan, Villarreal’in faul kazanarak duran top ritmi araması; Napoli’nin ise oyunu geriden başlatıp kenarlarda daha fazla taç üretmesi. Son birkaç maçlık örneklemde izlenecek ana mesele bu ritimlerin kimin lehine sahaya yansıyacağı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
VillarrealvsNapoli
13.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Deportivo La Coruña
Celta de Vigo
Athletic Club Bilbao
RCD Espanyol
Rayo Vallecano
Getafe CF
AC Milan
Juventus
Como
Frosinone
Sassuolo
Atalanta
Real Madrid
Levante UD
Málaga CF
Real Betis
Fiorentina
Bologna
Inter Milan
Genoa