ANALİZ.FUTBOLVillarreal – Napoli Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Şampiyonlar Ligi · 2026/2027 · Estadio de la Cerámica13.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Villarreal11. sıra · 8 puan
MMGGM
VS
Napoli8. sıra · 10 puan
MMGBG
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Villarreal / Napoli
Maç başı toplam gol3,40 / 2,80
3+ gol%80 / %60
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Villarreal / Napoli
Maç başı toplam korner10,20 / 10,60
10+ korner%60 / %60
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Villarreal / Napoli
Maç başı toplam kart4,40 / 2,00
5+ kart%40 / %0
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Villarreal / Napoli
Serbest Vuruş ort.11,20 / 8,80
Kale Vuruşu ort.7,20 / 12,00
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

İspanya La Liga 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
8Deportivo La Coruña824212:11+110GBMBM
9Celta de Vigo81528:6+28BBBGB
10Athletic Club Bilbao62227:6+18MGGBB
11Villarreal822413:1308MMGGM
12RCD Espanyol822411:1108BGMMB
13Rayo Vallecano722311:16-58MGMGB
14Getafe CF82244:10-68BBMGM

İtalya Serie A 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
5AC Milan633011:5+612GBBGB
6Juventus63219:5+411GBMGB
7Como63219:6+311GGGMB
8Napoli631210:6+410MMGBG
9Frosinone63129:7+210GGBGM
10Sassuolo622210:1008GBGMB
11Atalanta52035:7-26GGMMM
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Genel

9attığı gol
8yediği gol
Maç başı attığı 1,80Maç başı yediği 1,60Maç başı toplam gol 3,40Karşılıklı gol %80 (4)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Villarreal · İç saha

6attığı gol
6yediği gol
Maç başı attığı 2,00Maç başı yediği 2,00Maç başı toplam gol 4,00Karşılıklı gol %100 (3)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %0 (0)
3 maç

Napoli · Genel

8attığı gol
6yediği gol
Maç başı attığı 1,60Maç başı yediği 1,20Maç başı toplam gol 2,80Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

Napoli · Dış saha

5attığı gol
4yediği gol
Maç başı attığı 1,67Maç başı yediği 1,33Maç başı toplam gol 3,00Karşılıklı gol %67 (2)Gol yemedi %33 (1)Gol atamadı %0 (0)
3 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Son 5 maç (genel) · 11. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26DışReal Madrid—0-10-0
20.09.26İçLevante UD—3-11-1
17.09.26DışMálaga CF—3-12-1
14.09.26İçReal Betis—1-21-2
05.09.26İçDeportivo La Coruña8.2-31-1

Napoli · Son 5 maç (genel) · 8. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26İçFrosinone9.3-02-0
20.09.26DışFiorentina—1-11-0
13.09.26İçBologna—1-00-0
05.09.26DışInter Milan—2-30-0
30.08.26İçComo7.1-21-2

Villarreal · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26İçLevante UD—3-11-1
14.09.26İçReal Betis—1-21-2
05.09.26İçDeportivo La Coruña8.2-31-1

Napoli · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26DışFiorentina—1-11-0
05.09.26DışInter Milan—2-30-0
22.08.26DışGenoa—2-00-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

VillarrealGenelVillarrealİç sahaNapoliGenelNapoliDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
2+ gol%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
3+ gol%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
4+ gol%603 / 5 maç%672 / 3 maç%201 / 5 maç%331 / 3 maç
5+ gol%201 / 5 maç%331 / 3 maç%201 / 5 maç%331 / 3 maç

İlk yarı toplam gol

VillarrealGenelVillarrealİç sahaNapoliGenelNapoliDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
2+ gol%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç
3+ gol%402 / 5 maç%331 / 3 maç%201 / 5 maç%00 / 3 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Genel

00-15'2 · %2215-30'3 · %3330-45+'1 · %1145-60'060-75'3 · %3375-90+'
9attığı gol
5 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği10-15015-30430-45+045-60160-75275-90+8toplam

Napoli · Genel

00-15'3 · %3815-30'1 · %1330-45+'2 · %2545-60'1 · %1360-75'1 · %1375-90+'
8attığı gol
4 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30130-45+245-60060-75275-90+6toplam

Villarreal · İç saha

00-15'2 · %3315-30'1 · %1730-45+'1 · %1745-60'060-75'2 · %3375-90+'
6attığı gol
3 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%100 (3/3)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30430-45+045-60060-75275-90+6toplam

Napoli · Dış saha

00-15'1 · %2015-30'030-45+'2 · %4045-60'060-75'2 · %4075-90+'
5attığı gol
1 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%100 (3/3)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+245-60060-75275-90+4toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Villarreal–Napoli buluşmasında gol ritmi açısından ev sahibinin son maçları daha hareketli görünüyor. Villarreal, son 5 karşılaşmada 9 gol atıp 8 gol yedi; maç başına 1,8 gol üretirken 1,6 gol gördü ve toplam ortalama 3,4 gole ulaştı. Bu seride 2 ve üzeri gol 5 maçın 4’ünde, 3 ve üzeri gol yine 5 maçın 4’ünde gerçekleşti. İç sahadaki son 3 maç ise daha da açık: Villarreal 6 gol attı, 6 gol yedi, iki takımın maç başı toplamı 4 oldu; 2 ve üzeri gol ile 3 ve üzeri gol üç maçın tamamında görüldü. Napoli’nin son 5 maçında attığı 8, yediği 6 gol ve 2,8’lik toplam ortalama, daha kontrollü ama yine canlı bir tablo çiziyor. Deplasmandaki son 3 maçta Napoli’nin 5 golüne karşılık 4 gol yemesi, 3’ün üzerindeki eşiklerin yalnızca 1 maçta kalmasıyla birlikte, Villarreal kadar sürekli yüksek tempoya işaret etmiyor.

İlk yarı dengesi maçın kilit noktalarından biri olabilir. Villarreal’in genel serisinde ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 80; iç sahada bu iki oran da yüzde 100. Napoli’de ise genel ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 40’a düşüyor; deplasmanda 1 ve üzeri gol yalnızca yüzde 33, 2 ve üzeri gol ise yüzde 0. Villarreal özellikle 15-30 dakikaları arasında 2, 30-45+ aralığında 3 gol bulmuş; Napoli’nin deplasman golleri 15-30’da 1, 45-60’ta 2 ve 75-90+ aralığında 2 gol. Savunmada Villarreal’in 30-45+ dakikalarında 4 gol yemesi, Napoli’nin deplasmanda 45-60 ve 75-90+ aralıklarında ikişer gol görmesi dikkat çekiyor. İki takımın son maçları birleşince beklenen gol 3,1, karşılıklı gol yüzde 70, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 70. Son 5 aralarındaki maçta maç başı gol 2,4, karşılıklı gol 2 maçta kaldı; bu nedenle erken baskıdan çok ikinci yarı geçişleri ve savunmaların son bölüm direnci belirleyici olabilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,10Beklenen gol
%70Karşılıklı gol · 7/10
%802+ gol · 8/10
%703+ gol · 7/10
%404+ gol · 4/10
%205+ gol · 2/10
%70İY 1+ gol · 7/10
%60İY 2+ gol · 6/10

Aralarındaki son 5 maç

2,40maç başı gol
%203+ gol · 1/5
%40Karşılıklı gol · 2/5
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Genel

32kullandığı korner
19rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,40Maç başı rakibe verdiği korner 3,80Maç başı toplam korner 10,20En yüksek / en düşük toplam 12 / 8Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +2,60
korner verisi olan 5 maç

Villarreal · İç saha

21kullandığı korner
6rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 7,00Maç başı rakibe verdiği korner 2,00Maç başı toplam korner 9,00En yüksek / en düşük toplam 11 / 8Rakipten fazla korner 3 / 3Maç başı korner farkı +5,00
korner verisi olan 3 maç

Napoli · Genel

28kullandığı korner
25rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,60Maç başı rakibe verdiği korner 5,00Maç başı toplam korner 10,60En yüksek / en düşük toplam 15 / 9Rakipten fazla korner 3 / 5Maç başı korner farkı +0,60
korner verisi olan 5 maç

Napoli · Dış saha

15kullandığı korner
19rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,00Maç başı rakibe verdiği korner 6,33Maç başı toplam korner 11,33En yüksek / en düşük toplam 15 / 9Rakipten fazla korner 1 / 3Maç başı korner farkı -1,33
korner verisi olan 3 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Son 5 maç (genel) · 11. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26DışReal Madrid—0-13-9121-4
20.09.26İçLevante UD—3-17-184-0
17.09.26DışMálaga CF—3-18-4125-0
14.09.26İçReal Betis—1-27-4115-3
05.09.26İçDeportivo La Coruña8.2-37-185-1

Napoli · Son 5 maç (genel) · 8. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26İçFrosinone9.3-06-4105-3
20.09.26DışFiorentina—1-15-492-1
13.09.26İçBologna—1-010-0102-0
05.09.26DışInter Milan—2-35-10155-4
30.08.26İçComo7.1-22-790-5

Villarreal · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26İçLevante UD—3-17-184-0
14.09.26İçReal Betis—1-27-4115-3
05.09.26İçDeportivo La Coruña8.2-37-185-1

Napoli · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26DışFiorentina—1-15-492-1
05.09.26DışInter Milan—2-35-10155-4
22.08.26DışGenoa—2-05-5101-3

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

VillarrealGenelVillarrealİç sahaNapoliGenelNapoliDış saha
8+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
9+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
10+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%603 / 5 maç%672 / 3 maç
11+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%201 / 5 maç%331 / 3 maç
12+%402 / 5 maç%00 / 3 maç%201 / 5 maç%331 / 3 maç

Takımın kullandığı korner

VillarrealGenelVillarrealİç sahaNapoliGenelNapoliDış saha
3+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
4+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
5+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
6+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç
7+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%201 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Korner dengesi (genel)

4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
6,40kullandığı
3,80verdiği
+2,60maç başı fark

Napoli · Korner dengesi (genel)

3 rakipten fazla0 eşit2 rakipten az
5,60kullandığı
5,00verdiği
+0,60maç başı fark

Villarreal · Devrelere göre korner

5,60İlk yarı toplam4,60İkinci yarı toplam4,00İY kullandığı
%100İY 4+ · 5/5
%80İY 5+ · 4/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

Napoli · Devrelere göre korner

5,40İlk yarı toplam5,20İkinci yarı toplam2,80İY kullandığı
%60İY 4+ · 3/5
%60İY 5+ · 3/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Villarreal–Napoli maçında korner oyununun merkezinde ev sahibinin üretkenliği var. Villarreal son 5 maçta maç başına 6,4 korner kullanırken rakiplerine 3,8 korner verdi; toplam ortalaması 10,2. İç sahadaki son 3 karşılaşmada ise kendi ortalamasını 7’ye çıkarıp rakibe yalnızca 2 korner bıraktı ve toplam ortalama 9’da kaldı. Açıkçası bu, La Cerámica’da kenarları daha fazla kullanan, rakibini kendi ceza alanı çevresinde tutan bir Villarreal görüntüsü veriyor. Ev sahibinin genel maçlarının tamamında 8 ve üzeri korner görülürken, 9, 10 ve 11 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 60’ta; 12 ve üzeri ise yüzde 40. İç sahada 8 ve üzeri oranı yine yüzde 100, fakat 9, 10 ve 11 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 33. Villarreal ayrıca son 5 genel maçın 4’ünde, iç sahadaki 3 maçın tamamında rakibinden fazla korner kullandı; takım olarak 3 ve üzeri korner oranı genel ve iç sahada yüzde 100, 7 ve üzeri oranı da iç sahada yüzde 100. Napoli tarafında son 5 maçın toplam korner ortalaması 10,6, deplasmanda ise 11,33. Deplasman maçlarının tamamı 8 ve 9 ve üzeri kornerle sonuçlanırken, 10 ve üzeri yüzde 67, 11 ve 12 ve üzeri yüzde 33 seviyesinde. Napoli’nin en yüksek toplamı genel ve deplasmanda 15, en düşüğü 9.

Benim gözüme çarpan asıl denge, Villarreal’in son 5 maçta 32 korner kullanıp 19 vermesi; Napoli’nin ise 28 üretip 25’e izin vermesi. Villarreal genel tabloda 4 maçta rakibinden fazla, 1 maçta az kaldı; Napoli’de bu denge 3’e 2. Deplasmanda Napoli’nin kendi korner ortalaması 5, rakip korner ortalaması 6,33 ve bu nedenle üstünlük daha kırılgan görünüyor: üç maçta bir kez önde, bir kez eşit, bir kez geride. Birleşik son maçlar tablosu 10 maç üzerinden 10,4 beklenen toplam veriyor; ev sahibi payı 5,7, Napoli payı 4,7. Bu karşılaşmaların yüzde 80’inde 9 ve üzeri, yüzde 60’ında 10 ve üzeri, yüzde 40’ında 11 ve üzeri korner oluşmuş. İlk yarı bekleneni 5,5; Villarreal’in ilk yarı toplam ortalaması genel olarak 5,6, iç sahada 6, Napoli’nin genelinde 5,4, deplasmanda 5,33. İkinci yarıda ise Napoli deplasmanda 6 ortalamaya çıkarken Villarreal iç sahada 3’te kalıyor. İşin ilginç tarafı burada: erken bölümde Villarreal baskısı, maç uzadıkça Napoli’nin cevap veren kanat oyunu belirleyici olabilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

10,40Beklenen toplam
5,70Ev sahibi beklenen
4,70Deplasman beklenen
%809+ korner · 8/10
%6010+ korner · 6/10
%4011+ korner · 4/10
5,50İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Genel

7gördüğü kart
15rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,40Maç başı rakibin gördüğü kart 3,00Maç başı toplam kart 4,40En yüksek / en düşük toplam 9 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 7 / 0Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

Villarreal · İç saha

4gördüğü kart
3rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,33Maç başı rakibin gördüğü kart 1,00Maç başı toplam kart 2,33En yüksek / en düşük toplam 4 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 4 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 3
kart verisi olan 3 maç

Napoli · Genel

5gördüğü kart
5rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 1,00Maç başı toplam kart 2,00En yüksek / en düşük toplam 3 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 5 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Napoli · Dış saha

3gördüğü kart
5rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 1,67Maç başı toplam kart 2,67En yüksek / en düşük toplam 3 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 3 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 3
kart verisi olan 3 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Son 5 maç (genel) · 11. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26DışReal Madrid—0-12-790-1
20.09.26İçLevante UD—3-11-120-0
17.09.26DışMálaga CF—3-11-560-0
14.09.26İçReal Betis—1-21-010-0
05.09.26İçDeportivo La Coruña8.2-32-240-0

Napoli · Son 5 maç (genel) · 8. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26İçFrosinone9.3-02-020-0
20.09.26DışFiorentina—1-10-330-0
13.09.26İçBologna—1-00-110-0
05.09.26DışInter Milan—2-32-130-0
30.08.26İçComo7.1-21-010-0

Villarreal · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26İçLevante UD—3-11-120-0
14.09.26İçReal Betis—1-21-010-0
05.09.26İçDeportivo La Coruña8.2-32-240-0

Napoli · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26DışFiorentina—1-10-330-0
05.09.26DışInter Milan—2-32-130-0
22.08.26DışGenoa—2-01-120-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

VillarrealGenelVillarrealİç sahaNapoliGenelNapoliDış saha
3+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%402 / 5 maç%672 / 3 maç
4+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
5+%402 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
6+%402 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
7+%201 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç

Takımın gördüğü kart

VillarrealGenelVillarrealİç sahaNapoliGenelNapoliDış saha
1+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%672 / 3 maç
2+%402 / 5 maç%331 / 3 maç%402 / 5 maç%331 / 3 maç
3+%00 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
4+%00 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Villarreal · Devrelere göre kart

1,00İlk yarı toplam3,40İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%60İY 1+ · 3/5
%40İY 2+ · 2/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

Napoli · Devrelere göre kart

0,80İlk yarı toplam1,20İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%0İY 2+ · 0/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Villarreal ile Napoli’nin UEFA Şampiyonlar Ligi buluşmasında benim gözüme çarpan, ev sahibinin genel kart tablosuyla kendi sahasındaki sakinlik arasındaki fark. Villarreal’in son 5 maçında kendisi 7, rakipleri 15 kart görmüş; maç başına 1,4 ve 3 kart, toplamda 4,4 demek. Ancak son 3 iç saha maçında bu ortalamalar 1,33 ve 1’e, toplam ise 2,33’e iniyor. Napoli’nin son 5 maçında kendisi ve rakipleri 5’er kartla, maç başına 1’er ve toplam 2 kartta kalırken; son 3 deplasmanda kendi ortalaması 1, rakiplerininki 1,67, toplam 2,67. Açıkçası, saha ayrımı burada önemli. Villarreal’in genelinde 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart görülen maçlar %60, 5 ve üzeri ile 6 ve üzeri %40, 7 ve üzeri %20; evinde ilk iki eşik %33, diğerleri %0. Napoli’de 3 ve üzeri kart genelde %40, dışarıda %67; daha yüksek eşiklerin tamamı %0. Takımların kendi kartlarında 1 ve üzeri kart Villarreal’de genel ve iç sahada %100, Napoli’de genel %60, deplasmanda %67. 2 ve üzeri kart sırasıyla %40, %33, %40 ve %33; ikisinde de 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri %0. Bu tablo bana sertlikten ziyade müdahalelerin zamanlamasını izlemeyi söylüyor.

Hakemin kimliği ve son maçları paylaşılmadığı için yönetim tarzına dair konuşamam; bence bu eksikliği akılda tutmak gerekiyor. Villarreal’in genelinde en yüksek toplam 9, en düşük 1 kart; evinde sınırlar 4 ve 1. Napoli’de genel aralık 1-3, deplasmanda 2-3. Villarreal’in 7, Napoli’nin 5 kartının tamamı sarı; iki takım da kırmızı görmemiş, fakat Villarreal’in genel örnekleminde kırmızı çıkan 1 maç var. İç saha ve Napoli’nin iki örnekleminde böyle maç yok. Birleşik 10 maçta beklenen toplam 3,2; ev sahibi 1,2, deplasman 2. 4 ve üzeri kart 3 maçla %30, 5 ve üzeri ile 6 ve üzeri 2’şer maçla %20; kırmızı çıkan maç %10. İlk yarı beklentisi 0,9. Villarreal’de devre ortalamaları genel 1/3,4, evinde 0,33/2; Napoli’de 0,8/1,2 ve deplasmanda 0,67/2. Ben özellikle ikinci yarıdaki geç müdahaleleri izlerim; bunlar yalnızca son birkaç maçın işaretleri.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

3,20Beklenen toplam
1,20Ev sahibi beklenen
2,00Deplasman beklenen
%304+ kart · 3/10
%205+ kart · 2/10
%206+ kart · 2/10
%10Kırmızı kart çıkan maç · 1/10
0,90İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————11,2010,6021,80
İç saha3 maç————10,6710,0020,67
Maç toplamı
Genelİç saha
17+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
19+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
21+%603 / 5 maç%331 / 3 maç
23+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
9+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
10+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
11+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
12+%402 / 5 maç%331 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 28 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Napoli · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————8,809,6018,40
Dış saha3 maç————9,338,0017,33
Maç toplamı
GenelDış saha
17+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
19+%603 / 5 maç%331 / 3 maç
21+%201 / 5 maç%00 / 3 maç
23+%201 / 5 maç%00 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
9+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
10+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
11+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
12+%00 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 25 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————7,208,2015,40
İç saha3 maç————7,338,6716,00
Maç toplamı
Genelİç saha
13+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
15+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
17+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
19+%00 / 5 maç%00 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
8+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
9+%201 / 5 maç%00 / 3 maç
10+%00 / 5 maç%00 / 3 maç
11+%00 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Napoli · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————12,005,8017,80
Dış saha3 maç————12,335,6718,00
Maç toplamı
GenelDış saha
13+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
15+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
17+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
19+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
8+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
9+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
10+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
11+%603 / 5 maç%672 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 27 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————17,6018,0035,60
İç saha3 maç————19,0016,0035,00
Maç toplamı
Genelİç saha
30+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
33+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
36+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
39+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
15+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
17+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
19+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
21+%201 / 5 maç%331 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 40 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Napoli · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————19,8016,0035,80
Dış saha3 maç————21,0019,3340,33
Maç toplamı
GenelDış saha
30+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
33+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
36+%201 / 5 maç%672 / 3 maç
39+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
15+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
17+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
19+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
21+%402 / 5 maç%331 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 51 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Villarreal · Son 5 maç · 11. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26DışReal Madrid0-18-139-919-21
20.09.26İçLevante UD3-110-98-919-21
17.09.26DışMálaga CF3-116-105-612-21
14.09.26İçReal Betis1-28-77-816-19
05.09.26İçDeportivo La Coruña2-314-147-922-8

Napoli · Son 5 maç · 8. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26İçFrosinone3-011-819-824-8
20.09.26DışFiorentina1-111-911-513-21
13.09.26İçBologna1-010-153-616-18
05.09.26DışInter Milan2-37-717-430-21
30.08.26İçComo1-25-910-616-12

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
VillarrealvsNapoli13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Villarreal-Napoli eşleşmesinde oyunun duran top ve kenar çizgisi tarafı hayli farklı iki karakter gösteriyor. Serbest vuruşlarda Villarreal son 5 maçta maç başına 11,2 kullanırken Napoli 8,8’de kalıyor; rakiplerin kullandığı sayılar da sırasıyla 10,6 ve 9,6. Bu nedenle toplam ortalama Villarreal tarafında 21,8, Napoli tarafında 18,4. Villarreal’in toplam serbest vuruşları 17 ve üzeri maçların yüzde 80’inde, 19 ve üzeri yüzde 80’inde, 21 ve üzeri yüzde 60’ında görüldü; takımın kendi hanesinde 9 ve üzeri yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 60. Napoli’de bu eşikler toplamda yüzde 60, yüzde 60 ve yüzde 20; takım kullanımında 9 ve üzeri yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 40. Kale vuruşlarında tablo tersine dönüyor: Villarreal maç başına 7,2’de kalırken Napoli 12 kullanıyor. Villarreal’de toplamın 13 ve üzeri ile 15 ve üzeri olma oranı yüzde 80, Napoli’de yine yüzde 80; ancak Napoli’nin kendi kale vuruşları 8 ve üzeri maçların yüzde 80’inde, 9 ve üzeri de yüzde 80’inde. Taç atışlarında Napoli’nin 19,8’lik genel ortalaması, Villarreal’in 17,6’sının önünde.

Saha ayrımı işin rengini daha da belirginleştiriyor. Villarreal iç sahada maç başına 10,67 serbest vuruş kullanıyor, toplam 20,67’ye çıkıyor; Napoli deplasmanda 9,33 ve 17,33 değerlerinde. Kale vuruşlarında Napoli dış sahada 12,33 ortalamayla belirgin biçimde önde; toplam 18, bu karşılaşmalarda 13 ve üzeri ile 15 ve üzeri eşikleri yüzde 100’e ulaşıyor. Taçta ise Napoli’nin deplasman ortalaması 21, Villarreal’in iç saha ortalaması 19; toplam beklenti Napoli lehine 18,9’a 16,8. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 20,1 toplam, Villarreal 10,4 ve Napoli 9,7; kale vuruşunda 16,6 toplam, 6,5 ve 10,1; taç atışında 35,7 toplam, 16,8 ve 18,9. Devre bazında ayrı değer bulunmadığı için ilk ve ikinci yarı farkı kuramıyorum. Benim gözüme çarpan, Villarreal’in faul kazanarak duran top ritmi araması; Napoli’nin ise oyunu geriden başlatıp kenarlarda daha fazla taç üretmesi. Son birkaç maçlık örneklemde izlenecek ana mesele bu ritimlerin kimin lehine sahaya yansıyacağı.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

20,10Beklenen toplam
10,40Ev sahibi
9,70Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

16,60Beklenen toplam
6,50Ev sahibi
10,10Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

35,70Beklenen toplam
16,80Ev sahibi
18,90Deplasman