

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 7 | 7 | 0 | 0 | 31:7 | +24 | 21 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 16 | GMGGG |
| 3 | Real Betis | 7 | 5 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 16 | MGGGB |
| 4 | Real Madrid | 7 | 5 | 0 | 2 | 18:8 | +10 | 15 | GMGGM |
| 5 | Sevilla FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | +1 | 13 | MBGGM |
| 6 | Deportivo Alavés | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | +5 | 11 | GGMMB |
| 7 | Deportivo La Coruña | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | +2 | 10 | GGBMB |
| 8 | Real Sociedad | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 10 | GBGMG |
| 9 | Villarreal | 7 | 2 | 2 | 3 | 13:12 | +1 | 8 | MMMGG |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | RCD Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | BGMMB |
| 12 | Getafe CF | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 8 | MBBMG |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 14 | CA Osasuna | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:13 | -7 | 8 | GMMMB |
| 15 | Celta de Vigo | 7 | 1 | 4 | 2 | 8:6 | +2 | 7 | MBBBG |
| 16 | Racing Santander | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:21 | -10 | 7 | GMGMM |
| 17 | Levante UD | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | BGBMM |
| 18 | Elche CF | 7 | 1 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | MMBMG |
| 19 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | BBMMB |
| 20 | Valencia CF | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:13 | -9 | 4 | MMMGM |
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Genel
Real Madrid · İç saha
Villarreal · Genel
Villarreal · Dış saha
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Son 5 maç (genel) · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid | 2. | 1-2 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF | 18. | 3-2 | 2-0 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 4-1 | 3-0 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Málaga CF | 19. | 4-0 | 3-0 |
Villarreal · Son 5 maç (genel) · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 3-1 | 1-1 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 19. | 3-1 | 2-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | 3. | 1-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 2-3 | 1-1 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-1 | 0-1 |
Real Madrid · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 4-1 | 3-0 |
| 30.08.26 | İç | Málaga CF | 19. | 4-0 | 3-0 |
| 26.08.26 | İç | Real Sociedad | 8. | 4-1 | 1-1 |
Villarreal · Son 5 dış saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 19. | 3-1 | 2-1 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-1 | 0-1 |
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid | 2. | 2-2 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander | 16. | 2-2 | 2-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Real MadridGenel | Real Madridİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| Real MadridGenel | Real Madridİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 345-60 | 160-75 | 275-90+ | 6toplam |
Villarreal · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 530-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 8toplam |
Real Madrid · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
Villarreal · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Real Madrid, son 5 maçında 12 gol atıp 6 gol yedi; maç başına 2,40 gol atarken 1,20 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 3 maçta ise tablo 12 atılan ve 2 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 4,67. Villarreal cephesinde son 5 maçta 9 gol atıldı, 8 gol yenildi; deplasmandaki son 4 maçta maç başı toplam gol 3,25. Gol sayısına baktığımızda Real Madrid maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %80'i 3 ve üzeri golle bitmiş; Villarreal maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. İç saha özelinde Real Madrid maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %100, dış saha özelinde Villarreal maçlarında %75.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Real Madrid maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, Villarreal maçlarında %100; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %60 ile %80 arasında. Real Madrid gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında buluyor, Villarreal ise en verimli zamanını 30-45+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Real Madrid son 5 maçın 3 tanesinde, Villarreal ise 4 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Genel
Real Madrid · İç saha
Villarreal · Genel
Villarreal · Dış saha
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Son 5 maç (genel) · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid | 2. | 1-2 | 1-3 | 4 | 1-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF | 18. | 3-2 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 4-1 | 11-5 | 16 | 4-2 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 10-6 | 16 | 6-4 |
| 30.08.26 | İç | Málaga CF | 19. | 4-0 | 9-6 | 15 | 6-1 |
Villarreal · Son 5 maç (genel) · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 19. | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | 3. | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-1 | 9-5 | 14 | 4-3 |
Real Madrid · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 4-1 | 11-5 | 16 | 4-2 |
| 30.08.26 | İç | Málaga CF | 19. | 4-0 | 9-6 | 15 | 6-1 |
| 26.08.26 | İç | Real Sociedad | 8. | 4-1 | 4-7 | 11 | 0-3 |
Villarreal · Son 5 dış saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 19. | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-0 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-1 | 9-5 | 14 | 4-3 |
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid | 2. | 2-2 | 3-5 | 8 | 2-4 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander | 16. | 2-2 | 10-6 | 16 | 7-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Real MadridGenel | Real Madridİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| Real MadridGenel | Real Madridİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Korner dengesi (genel)
Villarreal · Korner dengesi (genel)
Real Madrid · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Villarreal · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Real Madrid, son 5 maçında maç başına 7,20 korner kullanırken rakiplerine 4,40 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 11,60. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 8,00, maç başı toplam korner ise 14,00. Villarreal cephesinde son 5 maçta maç başına 7,60 korner kullanıldı, 3,00 korner verildi; deplasmandaki son 4 maçta toplam korner ortalaması 12,50. Toplam korner sayısında Real Madrid maçlarının %60'ı 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Villarreal maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner Real Madrid maçlarında 16, Villarreal maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Real Madrid son 5 maçın 4 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Villarreal ise 5 maçın 5 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,10; ev sahibi için beklenen korner 5,10, deplasman için 6,00. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 5,90. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Genel
Real Madrid · İç saha
Villarreal · Genel
Villarreal · Dış saha
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Son 5 maç (genel) · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid | 2. | 1-2 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF | 18. | 3-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 4-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis | 3. | 0-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Málaga CF | 19. | 4-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
Villarreal · Son 5 maç (genel) · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Levante UD | 17. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 19. | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | 3. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 7. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Real Madrid · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano | 13. | 4-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Málaga CF | 19. | 4-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 26.08.26 | İç | Real Sociedad | 8. | 4-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
Villarreal · Son 5 dış saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 19. | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 6. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid | 2. | 2-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander | 16. | 2-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Real MadridGenel | Real Madridİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| Real MadridGenel | Real Madridİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Hakem
Real Madrid · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Villarreal · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Real Madrid, son 5 maçında maç başına 2,00 kart görürken rakipleri 2,40 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 3 maçta gördüğü kart ortalaması 1,00, maç başı toplam kart ise 3,00. Villarreal cephesinde son 5 maçta maç başına 1,40 kart görüldü, rakiplerine 2,20 kart çıktı; deplasmandaki son 4 maçta toplam kart ortalaması 6,00. Toplam kart sayısında Real Madrid maçlarının %60'ı 4+ kart, %60'ı 5+ kart ile bitti; Villarreal maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. En sert maç Real Madrid için 7, Villarreal için 6 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,00; ev sahibi için beklenen kart 2,10, deplasman için 1,90. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,80 | 8,60 | 23,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 9,67 | 8,33 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 9,60 | 22,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 13,75 | 11,00 | 24,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 7,00 | 14,20 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 9,33 | 5,33 | 14,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,40 | 15,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 7,25 | 7,50 | 14,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,20 | 11,80 | 27,00 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 14,00 | 14,67 | 28,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 30+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 33+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 36+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 20+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,60 | 16,60 | 37,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 17,00 | 14,50 | 31,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 30+ | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 33+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Real Madrid · Son 5 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid | 1-2 | 22-7 | 4-5 | 19-15 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF | 3-2 | 21-8 | 9-14 | 10-11 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano | 4-1 | 12-9 | 11-5 | 18-15 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis | 0-1 | 10-13 | 3-7 | 14-11 |
| 30.08.26 | İç | Málaga CF | 4-0 | 9-6 | 9-4 | 15-7 |
Villarreal · Son 5 maç · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Levante UD | 3-1 | 10-9 | 8-9 | 19-21 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF | 3-1 | 16-10 | 5-6 | 12-21 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis | 1-2 | 8-7 | 7-8 | 16-19 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña | 2-3 | 14-14 | 7-9 | 22-8 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés | 0-1 | 15-8 | 8-10 | 34-14 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Real Madrid son 5 maçında maç başına 14,80 serbest vuruş kullanırken rakipleri 8,60 kullandı; Villarreal ise maç başına 12,60 kullanıp rakiplerine 9,60 bıraktı. Maç toplamında Real Madrid maçlarının %80'i 21+ serbest vuruş ile bitti, Villarreal maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Real Madrid son 5 maçında maç başına 7,20 kale vuruşu kullanırken rakipleri 7,00 kullandı; Villarreal ise maç başına 7,00 kullanıp rakiplerine 8,40 bıraktı. Maç toplamında Real Madrid maçlarının %60'ı 13+ kale vuruşu ile bitti, Villarreal maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Real Madrid son 5 maçında maç başına 15,20 taç atışı kullanırken rakipleri 11,80 kullandı; Villarreal ise maç başına 20,60 kullanıp rakiplerine 16,60 bıraktı. Maç toplamında Real Madrid maçlarının %40'ı 30+ taç atışı ile bitti, Villarreal maçlarında bu oran %100. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 22,80; ev sahibi için 12,20, deplasman için 10,60. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 14,80; ev sahibi için 7,80, deplasman için 7,00. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 32,10; ev sahibi için 15,90, deplasman için 16,20. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Real MadridvsVillarreal
10.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
FC Barcelona
Atlético Madrid
Deportivo Alavés
Athletic Club Bilbao
RCD Espanyol
Getafe CF
Rayo Vallecano
Málaga CF