ANALİZ.FUTBOLReal Madrid – Villarreal Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
İspanya La Liga · 2026/2027 · Estadio Santiago Bernabéu10.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Real Madrid4. sıra · 15 puan
GMGGM
VS
Villarreal9. sıra · 8 puan
MMMGG
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Real Madrid / Villarreal
Maç başı toplam gol3,60 / 3,40
3+ gol%80 / %80
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Real Madrid / Villarreal
Maç başı toplam korner11,60 / 10,60
10+ korner%60 / %60
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Real Madrid / Villarreal
Maç başı toplam kart4,40 / 3,60
5+ kart%60 / %40
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Real Madrid / Villarreal
Serbest Vuruş ort.14,80 / 12,60
Kale Vuruşu ort.7,20 / 7,00
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

İspanya La Liga 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1FC Barcelona770031:7+2421GGGGG
2Atlético Madrid751116:7+916GMGGG
3Real Betis75119:7+216MGGGB
4Real Madrid750218:8+1015GMGGM
5Sevilla FC741210:9+113MBGGM
6Deportivo Alavés732211:6+511GGMMB
7Deportivo La Coruña724110:8+210GGBMB
8Real Sociedad73139:13-410GBGMG
9Villarreal722313:12+18MMMGG
10Athletic Club Bilbao62227:6+18MGGBB
11RCD Espanyol822411:1108BGMMB
12Getafe CF72234:7-38MBBMG
13Rayo Vallecano722311:16-58MGMGB
14CA Osasuna72236:13-78GMMMB
15Celta de Vigo71428:6+27MBBBG
16Racing Santander721411:21-107GMGMM
17Levante UD61238:12-45BGBMM
18Elche CF712411:17-65MMBMG
19Málaga CF80444:13-94BBMMB
20Valencia CF71154:13-94MMMGM
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Genel

12attığı gol
6yediği gol
Maç başı attığı 2,40Maç başı yediği 1,20Maç başı toplam gol 3,60Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Real Madrid · İç saha

12attığı gol
2yediği gol
Maç başı attığı 4,00Maç başı yediği 0,67Maç başı toplam gol 4,67Karşılıklı gol %67 (2)Gol yemedi %33 (1)Gol atamadı %0 (0)
3 maç

Villarreal · Genel

9attığı gol
8yediği gol
Maç başı attığı 1,80Maç başı yediği 1,60Maç başı toplam gol 3,40Karşılıklı gol %80 (4)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Villarreal · Dış saha

7attığı gol
6yediği gol
Maç başı attığı 1,75Maç başı yediği 1,50Maç başı toplam gol 3,25Karşılıklı gol %75 (3)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %25 (1)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Son 5 maç (genel) · 4. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26DışAtlético Madrid2.1-20-0
15.09.26DışElche CF18.3-22-0
12.09.26İçRayo Vallecano13.4-13-0
04.09.26DışReal Betis3.0-10-0
30.08.26İçMálaga CF19.4-03-0

Villarreal · Son 5 maç (genel) · 9. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26İçLevante UD17.3-11-1
17.09.26DışMálaga CF19.3-12-1
14.09.26İçReal Betis3.1-21-2
05.09.26İçDeportivo La Coruña7.2-31-1
28.08.26DışDeportivo Alavés6.0-10-1

Real Madrid · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
12.09.26İçRayo Vallecano13.4-13-0
30.08.26İçMálaga CF19.4-03-0
26.08.26İçReal Sociedad8.4-11-1

Villarreal · Son 5 dış saha maçı · 9. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
17.09.26DışMálaga CF19.3-12-1
28.08.26DışDeportivo Alavés6.0-10-1
23.08.26DışAtlético Madrid2.2-20-0
16.08.26DışRacing Santander16.2-22-2

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

Real MadridGenelReal Madridİç sahaVillarrealGenelVillarrealDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
3+ gol%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
4+ gol%603 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
5+ gol%402 / 5 maç%672 / 3 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

Real MadridGenelReal Madridİç sahaVillarrealGenelVillarrealDış saha
1+ gol%603 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
2+ gol%603 / 5 maç%1003 / 3 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%672 / 3 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Genel

1 · %80-15'5 · %4215-30'2 · %1730-45+'045-60'060-75'4 · %3375-90+'
12attığı gol
8 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+345-60160-75275-90+6toplam

Villarreal · Genel

00-15'2 · %2215-30'3 · %3330-45+'1 · %1145-60'060-75'3 · %3375-90+'
9attığı gol
5 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği10-15015-30530-45+045-60060-75275-90+8toplam

Real Madrid · İç saha

1 · %80-15'4 · %3315-30'2 · %1730-45+'1 · %845-60'1 · %860-75'3 · %2575-90+'
12attığı gol
7 / 5ilk yarı / ikinci yarı
%100 (3/3)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30130-45+145-60060-75075-90+2toplam

Villarreal · Dış saha

00-15'015-30'4 · %5730-45+'045-60'1 · %1460-75'2 · %2975-90+'
7attığı gol
4 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%0 (0/4)ilk golü attığı maç
Yediği10-15115-30230-45+145-60060-75175-90+6toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Real Madrid, son 5 maçında 12 gol atıp 6 gol yedi; maç başına 2,40 gol atarken 1,20 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 3 maçta ise tablo 12 atılan ve 2 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 4,67. Villarreal cephesinde son 5 maçta 9 gol atıldı, 8 gol yenildi; deplasmandaki son 4 maçta maç başı toplam gol 3,25. Gol sayısına baktığımızda Real Madrid maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %80'i 3 ve üzeri golle bitmiş; Villarreal maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. İç saha özelinde Real Madrid maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %100, dış saha özelinde Villarreal maçlarında %75.

İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Real Madrid maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, Villarreal maçlarında %100; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %60 ile %80 arasında. Real Madrid gollerini en çok 15-30 dakikaları arasında buluyor, Villarreal ise en verimli zamanını 30-45+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Real Madrid son 5 maçın 3 tanesinde, Villarreal ise 4 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,50Beklenen gol
%70Karşılıklı gol · 7/10
%802+ gol · 8/10
%803+ gol · 8/10
%604+ gol · 6/10
%305+ gol · 3/10
%80İY 1+ gol · 8/10
%70İY 2+ gol · 7/10

Aralarındaki son 5 maç

3,80maç başı gol
%603+ gol · 3/5
%60Karşılıklı gol · 3/5
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Genel

36kullandığı korner
22rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 7,20Maç başı rakibe verdiği korner 4,40Maç başı toplam korner 11,60En yüksek / en düşük toplam 16 / 4Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +2,80
korner verisi olan 5 maç

Real Madrid · İç saha

24kullandığı korner
18rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 8,00Maç başı rakibe verdiği korner 6,00Maç başı toplam korner 14,00En yüksek / en düşük toplam 16 / 11Rakipten fazla korner 2 / 3Maç başı korner farkı +2,00
korner verisi olan 3 maç

Villarreal · Genel

38kullandığı korner
15rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 7,60Maç başı rakibe verdiği korner 3,00Maç başı toplam korner 10,60En yüksek / en düşük toplam 14 / 8Rakipten fazla korner 5 / 5Maç başı korner farkı +4,60
korner verisi olan 5 maç

Villarreal · Dış saha

30kullandığı korner
20rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 7,50Maç başı rakibe verdiği korner 5,00Maç başı toplam korner 12,50En yüksek / en düşük toplam 16 / 8Rakipten fazla korner 3 / 4Maç başı korner farkı +2,50
korner verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Son 5 maç (genel) · 4. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26DışAtlético Madrid2.1-21-341-0
15.09.26DışElche CF18.3-25-274-1
12.09.26İçRayo Vallecano13.4-111-5164-2
04.09.26DışReal Betis3.0-110-6166-4
30.08.26İçMálaga CF19.4-09-6156-1

Villarreal · Son 5 maç (genel) · 9. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26İçLevante UD17.3-17-184-0
17.09.26DışMálaga CF19.3-18-4125-0
14.09.26İçReal Betis3.1-27-4115-3
05.09.26İçDeportivo La Coruña7.2-37-185-1
28.08.26DışDeportivo Alavés6.0-19-5144-3

Real Madrid · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
12.09.26İçRayo Vallecano13.4-111-5164-2
30.08.26İçMálaga CF19.4-09-6156-1
26.08.26İçReal Sociedad8.4-14-7110-3

Villarreal · Son 5 dış saha maçı · 9. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
17.09.26DışMálaga CF19.3-18-4125-0
28.08.26DışDeportivo Alavés6.0-19-5144-3
23.08.26DışAtlético Madrid2.2-23-582-4
16.08.26DışRacing Santander16.2-210-6167-2

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

Real MadridGenelReal Madridİç sahaVillarrealGenelVillarrealDış saha
8+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
9+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
10+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
12+%603 / 5 maç%672 / 3 maç%402 / 5 maç%753 / 4 maç

Takımın kullandığı korner

Real MadridGenelReal Madridİç sahaVillarrealGenelVillarrealDış saha
3+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
5+%804 / 5 maç%672 / 3 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%672 / 3 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
7+%603 / 5 maç%672 / 3 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Korner dengesi (genel)

4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
7,20kullandığı
4,40verdiği
+2,80maç başı fark

Villarreal · Korner dengesi (genel)

5 rakipten fazla0 eşit0 rakipten az
7,60kullandığı
3,00verdiği
+4,60maç başı fark

Real Madrid · Devrelere göre korner

5,80İlk yarı toplam5,80İkinci yarı toplam4,20İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%80İY 5+ · 4/5
%60İY 6+ · 3/5

Devre verisi olan 5 maç

Villarreal · Devrelere göre korner

6,00İlk yarı toplam4,60İkinci yarı toplam4,60İY kullandığı
%100İY 4+ · 5/5
%80İY 5+ · 4/5
%60İY 6+ · 3/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Real Madrid, son 5 maçında maç başına 7,20 korner kullanırken rakiplerine 4,40 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 11,60. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 8,00, maç başı toplam korner ise 14,00. Villarreal cephesinde son 5 maçta maç başına 7,60 korner kullanıldı, 3,00 korner verildi; deplasmandaki son 4 maçta toplam korner ortalaması 12,50. Toplam korner sayısında Real Madrid maçlarının %60'ı 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Villarreal maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner Real Madrid maçlarında 16, Villarreal maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.

Korner dengesi tarafında Real Madrid son 5 maçın 4 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Villarreal ise 5 maçın 5 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,10; ev sahibi için beklenen korner 5,10, deplasman için 6,00. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 5,90. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

11,10Beklenen toplam
5,10Ev sahibi beklenen
6,00Deplasman beklenen
%609+ korner · 6/10
%6010+ korner · 6/10
%6011+ korner · 6/10
5,90İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Genel

10gördüğü kart
12rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,00Maç başı rakibin gördüğü kart 2,40Maç başı toplam kart 4,40En yüksek / en düşük toplam 7 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 8 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

Real Madrid · İç saha

3gördüğü kart
6rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 2,00Maç başı toplam kart 3,00En yüksek / en düşük toplam 6 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 3 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 3
kart verisi olan 3 maç

Villarreal · Genel

7gördüğü kart
11rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,40Maç başı rakibin gördüğü kart 2,20Maç başı toplam kart 3,60En yüksek / en düşük toplam 6 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 7 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Villarreal · Dış saha

9gördüğü kart
15rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,25Maç başı rakibin gördüğü kart 3,75Maç başı toplam kart 6,00En yüksek / en düşük toplam 7 / 5Sarı / kırmızı (kendi) 9 / 0Kırmızı kart çıkan maç 1 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Son 5 maç (genel) · 4. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26DışAtlético Madrid2.1-24-261-0
15.09.26DışElche CF18.3-22-460-0
12.09.26İçRayo Vallecano13.4-10-110-0
04.09.26DışReal Betis3.0-14-370-0
30.08.26İçMálaga CF19.4-00-220-0

Villarreal · Son 5 maç (genel) · 9. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26İçLevante UD17.3-11-120-0
17.09.26DışMálaga CF19.3-11-560-0
14.09.26İçReal Betis3.1-21-010-0
05.09.26İçDeportivo La Coruña7.2-32-240-0
28.08.26DışDeportivo Alavés6.0-12-350-0

Real Madrid · Son 5 iç saha maçı · 4. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
12.09.26İçRayo Vallecano13.4-10-110-0
30.08.26İçMálaga CF19.4-00-220-0
26.08.26İçReal Sociedad8.4-13-360-0

Villarreal · Son 5 dış saha maçı · 9. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
17.09.26DışMálaga CF19.3-11-560-0
28.08.26DışDeportivo Alavés6.0-12-350-0
23.08.26DışAtlético Madrid2.2-22-570-1
16.08.26DışRacing Santander16.2-24-260-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

Real MadridGenelReal Madridİç sahaVillarrealGenelVillarrealDış saha
3+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
5+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%402 / 5 maç%1004 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%201 / 5 maç%753 / 4 maç
7+%201 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

Real MadridGenelReal Madridİç sahaVillarrealGenelVillarrealDış saha
1+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+%603 / 5 maç%331 / 3 maç%402 / 5 maç%753 / 4 maç
3+%402 / 5 maç%331 / 3 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%402 / 5 maç%00 / 3 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Real Madrid · Devrelere göre kart

1,00İlk yarı toplam3,40İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%60İY 1+ · 3/5
%40İY 2+ · 2/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

Villarreal · Devrelere göre kart

0,60İlk yarı toplam3,00İkinci yarı toplam0,20İY gördüğü
%40İY 1+ · 2/5
%20İY 2+ · 1/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Real Madrid, son 5 maçında maç başına 2,00 kart görürken rakipleri 2,40 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 3 maçta gördüğü kart ortalaması 1,00, maç başı toplam kart ise 3,00. Villarreal cephesinde son 5 maçta maç başına 1,40 kart görüldü, rakiplerine 2,20 kart çıktı; deplasmandaki son 4 maçta toplam kart ortalaması 6,00. Toplam kart sayısında Real Madrid maçlarının %60'ı 4+ kart, %60'ı 5+ kart ile bitti; Villarreal maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. En sert maç Real Madrid için 7, Villarreal için 6 kartla oynandı.

İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,00; ev sahibi için beklenen kart 2,10, deplasman için 1,90. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

4,00Beklenen toplam
2,10Ev sahibi beklenen
1,90Deplasman beklenen
%604+ kart · 6/10
%505+ kart · 5/10
%406+ kart · 4/10
%10Kırmızı kart çıkan maç · 1/10
0,80İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————14,808,6023,40
İç saha3 maç————9,678,3318,00
Maç toplamı
Genelİç saha
19+%804 / 5 maç%331 / 3 maç
21+%804 / 5 maç%331 / 3 maç
23+%603 / 5 maç%00 / 3 maç
25+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
12+%603 / 5 maç%331 / 3 maç
13+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
14+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
15+%402 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 29 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Villarreal · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————12,609,6022,20
Dış saha4 maç————13,7511,0024,75
Maç toplamı
GenelDış saha
19+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
21+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
23+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
25+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
12+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
13+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
14+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
15+%402 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 28 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————7,207,0014,20
İç saha3 maç————9,335,3314,67
Maç toplamı
Genelİç saha
11+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
13+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
15+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
17+%201 / 5 maç%00 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
6+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
7+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
8+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
9+%603 / 5 maç%672 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 23 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Villarreal · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————7,008,4015,40
Dış saha4 maç————7,257,5014,75
Maç toplamı
GenelDış saha
11+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
13+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
15+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
17+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
6+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
7+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
8+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
9+%00 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————15,2011,8027,00
İç saha3 maç————14,0014,6728,67
Maç toplamı
Genelİç saha
27+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
30+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
33+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
36+%00 / 5 maç%00 / 3 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
14+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
16+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
18+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
20+%00 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 34 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Villarreal · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————20,6016,6037,20
Dış saha4 maç————17,0014,5031,50
Maç toplamı
GenelDış saha
27+%1005 / 5 maç%502 / 4 maç
30+%1005 / 5 maç%502 / 4 maç
33+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
36+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
14+%804 / 5 maç%251 / 4 maç
16+%804 / 5 maç%251 / 4 maç
18+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
20+%402 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 48 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Real Madrid · Son 5 maç · 4. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
20.09.26DışAtlético Madrid1-222-74-519-15
15.09.26DışElche CF3-221-89-1410-11
12.09.26İçRayo Vallecano4-112-911-518-15
04.09.26DışReal Betis0-110-133-714-11
30.08.26İçMálaga CF4-09-69-415-7

Villarreal · Son 5 maç · 9. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
20.09.26İçLevante UD3-110-98-919-21
17.09.26DışMálaga CF3-116-105-612-21
14.09.26İçReal Betis1-28-77-816-19
05.09.26İçDeportivo La Coruña2-314-147-922-8
28.08.26DışDeportivo Alavés0-115-88-1034-14

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Real MadridvsVillarreal10.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Serbest vuruş tarafında Real Madrid son 5 maçında maç başına 14,80 serbest vuruş kullanırken rakipleri 8,60 kullandı; Villarreal ise maç başına 12,60 kullanıp rakiplerine 9,60 bıraktı. Maç toplamında Real Madrid maçlarının %80'i 21+ serbest vuruş ile bitti, Villarreal maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Real Madrid son 5 maçında maç başına 7,20 kale vuruşu kullanırken rakipleri 7,00 kullandı; Villarreal ise maç başına 7,00 kullanıp rakiplerine 8,40 bıraktı. Maç toplamında Real Madrid maçlarının %60'ı 13+ kale vuruşu ile bitti, Villarreal maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Real Madrid son 5 maçında maç başına 15,20 taç atışı kullanırken rakipleri 11,80 kullandı; Villarreal ise maç başına 20,60 kullanıp rakiplerine 16,60 bıraktı. Maç toplamında Real Madrid maçlarının %40'ı 30+ taç atışı ile bitti, Villarreal maçlarında bu oran %100. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.

Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 22,80; ev sahibi için 12,20, deplasman için 10,60. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 14,80; ev sahibi için 7,80, deplasman için 7,00. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 32,10; ev sahibi için 15,90, deplasman için 16,20. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

22,80Beklenen toplam
12,20Ev sahibi
10,60Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

14,80Beklenen toplam
7,80Ev sahibi
7,00Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

32,10Beklenen toplam
15,90Ev sahibi
16,20Deplasman