ANALİZ.FUTBOL

Ferencváros – Viktoria Plzeň Maç Öncesi Analiz Sunumu

TREN
Nasıl okunur? PDF indir
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Avrupa Ligi · 2026/2027 · Groupama Aréna15.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Ferencváros 
GBGGG
VS
Viktoria Plzeň 
BBMGM
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Ferencváros / Viktoria Plzeň
Maç başı toplam gol2,40 / 3,60
3+ gol%40 / %80
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Ferencváros / Viktoria Plzeň
Maç başı toplam korner12,20 / 6,80
10+ korner%80 / %40
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Ferencváros / Viktoria Plzeň
Maç başı toplam kart3,80 / 6,60
5+ kart%40 / %80
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Ferencváros / Viktoria Plzeň
Serbest Vuruş ort.10,60 / 13,20
Kale Vuruşu ort.10,20 / 6,00
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00
Bu maç için gösterilebilecek puan tablosu yok (eleme turu veya tek maçlık organizasyon).
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Genel

10attığı gol
2yediği gol
Maç başı attığı 2,00Maç başı yediği 0,40Maç başı toplam gol 2,40Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %60 (3)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

Ferencváros · İç saha

10attığı gol
2yediği gol
Maç başı attığı 2,50Maç başı yediği 0,50Maç başı toplam gol 3,00Karşılıklı gol %25 (1)Gol yemedi %75 (3)Gol atamadı %0 (0)
4 maç

Viktoria Plzeň · Genel

8attığı gol
10yediği gol
Maç başı attığı 1,60Maç başı yediği 2,00Maç başı toplam gol 3,60Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %40 (2)
5 maç

Viktoria Plzeň · Dış saha

3attığı gol
5yediği gol
Maç başı attığı 0,75Maç başı yediği 1,25Maç başı toplam gol 2,00Karşılıklı gol %25 (1)Gol yemedi %50 (2)Gol atamadı %50 (2)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
17.09.26DışCeltic—3-12-1
27.08.26İçTrabzonspor—4-01-0
20.08.26DışTrabzonspor—1-01-0
13.08.26DışGórnik Zabrze—1-10-1
05.08.26İçGórnik Zabrze—1-00-0

Viktoria Plzeň · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
17.09.26İçUnion Saint-Gilloise—0-30-2
27.08.26İçRed Star Belgrade—5-11-1
20.08.26DışRed Star Belgrade—0-30-1
26.02.26İçPanathinaikos—1-10-1
19.02.26DışPanathinaikos—2-21-1

Ferencváros · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
27.08.26İçTrabzonspor—4-01-0
05.08.26İçGórnik Zabrze—1-00-0
30.07.26İçTwente—2-21-0
16.07.26İçVojvodina—3-02-0

Viktoria Plzeň · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.08.26DışRed Star Belgrade—0-30-1
19.02.26DışPanathinaikos—2-21-1
29.01.26DışBasel—1-01-0
11.12.25DışPanathinaikos—0-00-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

FerencvárosGenelFerencvárosİç sahaViktoria PlzeňGenelViktoria PlzeňDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
2+ gol%603 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%502 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%753 / 4 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç
4+ gol%402 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

FerencvárosGenelFerencvárosİç sahaViktoria PlzeňGenelViktoria PlzeňDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
2+ gol%201 / 5 maç%251 / 4 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç
3+ gol%201 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Genel

00-15'3 · %3015-30'1 · %1030-45+'3 · %3045-60'1 · %1060-75'2 · %2075-90+'
10attığı gol
4 / 6ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30230-45+045-60060-75075-90+2toplam

Viktoria Plzeň · Genel

2 · %250-15'015-30'030-45+'1 · %1345-60'2 · %2560-75'3 · %3875-90+'
8attığı gol
2 / 6ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği20-15115-30330-45+245-60160-75175-90+10toplam

Ferencváros · İç saha

00-15'3 · %3015-30'1 · %1030-45+'3 · %3045-60'2 · %2060-75'1 · %1075-90+'
10attığı gol
4 / 6ilk yarı / ikinci yarı
%100 (4/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+045-60060-75275-90+2toplam

Viktoria Plzeň · Dış saha

1 · %330-15'015-30'1 · %3330-45+'045-60'060-75'1 · %3375-90+'
3attığı gol
2 / 1ilk yarı / ikinci yarı
%67 (2/3)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30230-45+145-60160-75175-90+5toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Ferencváros–Viktoria Plzeň maçında ilk bakışta iki farklı gol profili karşılaşıyor. Ferencváros’un son 5 maçında 10 gol atıp 2 gol yemesi, maç başına 2 gol atılan ve 0,4 gol yenilen sağlam bir tablo ortaya koyuyor. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol çıktı; 2 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40, 4 ve üzeri gol oranı da yüzde 40 oldu. Ev sahibi ekip kendi sahasındaki son 4 maçta ise 10 gol attı, 2 gol yedi; atılan gol ortalaması 2,5, yenilen gol ortalaması 0,5 ve maç başı toplam gol 3. Bu iç saha serisinde 2 ve üzeri gol yüzde 75, 3 ve üzeri gol yüzde 75, 4 ve üzeri gol yüzde 50 seviyesinde. Plzeň’in son 5 maçında 8 gol atıp 10 gol yemesi, 1,6’lık hücum ve 2’lik savunma ortalamasıyla daha açık bir oyun gösteriyor; maç başı toplam gol 3,6, 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 80. Ancak deplasmanda 4 maçta yalnızca 3 gol atıp 5 gol yediler; ortalamalar 0,75 ve 1,25, maç başı toplam gol ise 2. Deplasman maçlarında 2 ve üzeri gol yüzde 50, 3 ve üzeri gol yüzde 50.

İlk yarıda Ferencváros’un genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 80, iç sahada yüzde 75; Plzeň’de bu oran genel tabloda yüzde 100, deplasmanda yüzde 75. İki takımın son maçları birlikte değerlendirildiğinde ilk yarıda 1 ve üzeri gol 10 maçın 9’unda, 2 ve üzeri gol 4 maçta görüldü. Ferencváros gollerini özellikle 15-30 dakikaları arasında 3, 45-60 arasında 3 kez bulmuş; Plzeň’in öne çıkan aralıkları 0-15’te 2, 60-75’te 2 ve 75-90+ dakikalarda 3 gol. Plzeň aynı dönemlerde 0-15’te 2, 30-45+’ta 3 gol yiyerek savunma konsantrasyonunu zaman zaman kaybetmiş; Ferencváros’un yediği 2 golün tamamı 30-45+ aralığında. Karşılıklı gol, birleşik son 10 maçın 5’inde, yani yüzde 50’sinde gerçekleşti; Ferencváros’ta 2, Plzeň’de 3 karşılıklı gollü maç var. Birleşik tabloda 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 40, 5 ve üzeri gol yüzde 10. Aralarındaki son 3 maçta maç başı gol 2, karşılıklı gol 1 maçta kaldı; bence belirleyici nokta, Ferencváros’un iç sahadaki üretkenliğiyle Plzeň’in özellikle ikinci yarıdaki geçiş hücumlarının nerede buluşacağı.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,00Beklenen gol
%50Karşılıklı gol · 5/10
%802+ gol · 8/10
%603+ gol · 6/10
%404+ gol · 4/10
%105+ gol · 1/10
%90İY 1+ gol · 9/10
%40İY 2+ gol · 4/10

Aralarındaki son 3 maç

2,00maç başı gol
%333+ gol · 1/3
%33Karşılıklı gol · 1/3
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Genel

25kullandığı korner
36rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,00Maç başı rakibe verdiği korner 7,20Maç başı toplam korner 12,20En yüksek / en düşük toplam 15 / 7Rakipten fazla korner 1 / 5Maç başı korner farkı -2,20
korner verisi olan 5 maç

Ferencváros · İç saha

19kullandığı korner
19rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,75Maç başı rakibe verdiği korner 4,75Maç başı toplam korner 9,50En yüksek / en düşük toplam 13 / 7Rakipten fazla korner 2 / 4Maç başı korner farkı 0,00
korner verisi olan 4 maç

Viktoria Plzeň · Genel

22kullandığı korner
12rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,40Maç başı rakibe verdiği korner 2,40Maç başı toplam korner 6,80En yüksek / en düşük toplam 11 / 3Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +2,00
korner verisi olan 5 maç

Viktoria Plzeň · Dış saha

11kullandığı korner
20rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 2,75Maç başı rakibe verdiği korner 5,00Maç başı toplam korner 7,75En yüksek / en düşük toplam 13 / 3Rakipten fazla korner 2 / 4Maç başı korner farkı -2,25
korner verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
17.09.26DışCeltic—3-13-11142-6
27.08.26İçTrabzonspor—4-09-4135-4
20.08.26DışTrabzonspor—1-05-7124-4
13.08.26DışGórnik Zabrze—1-16-9153-4
05.08.26İçGórnik Zabrze—1-02-571-2

Viktoria Plzeň · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
17.09.26İçUnion Saint-Gilloise—0-35-163-0
27.08.26İçRed Star Belgrade—5-18-3110-1
20.08.26DışRed Star Belgrade—0-32-132-0
26.02.26İçPanathinaikos—1-17-3104-1
19.02.26DışPanathinaikos—2-20-440-3

Ferencváros · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
27.08.26İçTrabzonspor—4-09-4135-4
05.08.26İçGórnik Zabrze—1-02-571-2
30.07.26İçTwente—2-22-8101-2
16.07.26İçVojvodina—3-06-283-0

Viktoria Plzeň · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.08.26DışRed Star Belgrade—0-32-132-0
19.02.26DışPanathinaikos—2-20-440-3
29.01.26DışBasel—1-07-6134-2
11.12.25DışPanathinaikos—0-02-9112-6

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

FerencvárosGenelFerencvárosİç sahaViktoria PlzeňGenelViktoria PlzeňDış saha
8+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
9+%804 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
10+%804 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
11+%804 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%502 / 4 maç
12+%804 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın kullandığı korner

FerencvárosGenelFerencvárosİç sahaViktoria PlzeňGenelViktoria PlzeňDış saha
3+%804 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç
5+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç
6+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
7+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Korner dengesi (genel)

1 rakipten fazla0 eşit4 rakipten az
5,00kullandığı
7,20verdiği
-2,20maç başı fark

Viktoria Plzeň · Korner dengesi (genel)

4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
4,40kullandığı
2,40verdiği
+2,00maç başı fark

Ferencváros · Devrelere göre korner

7,00İlk yarı toplam5,20İkinci yarı toplam3,00İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%80İY 5+ · 4/5
%80İY 6+ · 4/5

Devre verisi olan 5 maç

Viktoria Plzeň · Devrelere göre korner

2,80İlk yarı toplam4,00İkinci yarı toplam1,80İY kullandığı
%20İY 4+ · 1/5
%20İY 5+ · 1/5
%0İY 6+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Ferencváros–Viktoria Plzeň karşılaşmasında korner tablosu iki farklı hikâye anlatıyor. Ferencváros’un son 5 maçında maç başına toplam korner ortalaması 12,2; kendi kullandığı korner ortalaması 5, rakibe verdiği ise 7,2. Bu tablo, 5 maçın yalnızca 1’inde korner üstünlüğü kurabildiğini, 4’ünde rakibin gerisinde kaldığını gösteriyor. Toplam korner 8 ve üzeri, 9 ve üzeri, 10 ve üzeri, 11 ve üzeri ile 12 ve üzeri eşiklerin tamamında yüzde 80’e ulaşıyor; en yüksek toplam 15. İç sahada ise denge değişiyor: toplam ortalama 9,5’e inerken Ferencváros’un kullandığı ve rakibe verdiği korner ortalaması 4,75’te eşitleniyor. İç saha toplamlarında 8 ve üzeri yüzde 75, 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri yüzde 50, 11 ve üzeri ile 12 ve üzeri yüzde 25; en yüksek değer 13. Takım bazında 3 ve üzeri korner yüzde 50, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 50, 7 ve üzeri yüzde 25. Plzeň’in genel toplam ortalaması 6,8; kendi ortalaması 4,4, rakibe verdiği 2,4. Toplamda 8, 9 ve 10 ve üzeri eşikler yüzde 40, 11 ve üzeri yüzde 20, 12 ve üzeri yüzde 0; en yüksek toplam 11. Deplasmanda toplam 7,75’e çıkıyor, 8’den 11’e kadar eşikler yüzde 50, 12 ve üzeri yüzde 25; takımın 3’ten 7’ye kadar her eşikteki oranı yüzde 25.

İşin ilginç tarafı, Ferencváros’un genel üretimi yüksek görünse de korner dengesi belirgin biçimde rakip lehine; Plzeň ise son 5 maçın 4’ünde üstünlük kurmuş durumda. Deplasman özelinde Plzeň’in kullandığı korner ortalaması 2,75’te kalırken rakiplerine 5 korner veriyor; yani oyunun bazı bölümlerinde savunma baskısı ve geri çekilme öne çıkabilir. İki takımın son maçları birlikte değerlendirildiğinde beklenen toplam 9,5, Ferencváros için 3,7, Plzeň için 5,8 korner. Birleşik 10 maçlık tabloda 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 50 gerçekleşmiş; en yüksek birleşik toplam 10. İlk yarı beklenen değer 4,9. Ferencváros’un genel ilk yarı toplam ortalaması 7, iç sahada 4,5; Plzeň’de bu değerler genel 2,8, deplasmanda 4,75. Bence maçın kilidi, ev sahibinin kenarları ne kadar etkin kullanacağı ve Plzeň’in deplasmanda rakibe bıraktığı alanı azaltıp azaltamayacağı olacak. Son birkaç maçlık örneklem, erken baskıdan çok oyun üstünlüğünün hangi takımda kalacağını izlemeyi gerektiriyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

9,50Beklenen toplam
3,70Ev sahibi beklenen
5,80Deplasman beklenen
%609+ korner · 6/10
%6010+ korner · 6/10
%5011+ korner · 5/10
4,90İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Genel

10gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,00Maç başı rakibin gördüğü kart 1,80Maç başı toplam kart 3,80En yüksek / en düşük toplam 7 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 0Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Ferencváros · İç saha

6gördüğü kart
13rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,50Maç başı rakibin gördüğü kart 3,25Maç başı toplam kart 4,75En yüksek / en düşük toplam 7 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 4 / 1Kırmızı kart çıkan maç 3 / 4
kart verisi olan 4 maç

Viktoria Plzeň · Genel

10gördüğü kart
23rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,00Maç başı rakibin gördüğü kart 4,60Maç başı toplam kart 6,60En yüksek / en düşük toplam 10 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 0Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Viktoria Plzeň · Dış saha

12gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,00Maç başı rakibin gördüğü kart 2,50Maç başı toplam kart 5,50En yüksek / en düşük toplam 7 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 11 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
17.09.26DışCeltic—3-12-020-0
27.08.26İçTrabzonspor—4-01-670-2
20.08.26DışTrabzonspor—1-05-270-1
13.08.26DışGórnik Zabrze—1-12-020-0
05.08.26İçGórnik Zabrze—1-00-110-0

Viktoria Plzeň · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
17.09.26İçUnion Saint-Gilloise—0-32-240-0
27.08.26İçRed Star Belgrade—5-11-9100-1
20.08.26DışRed Star Belgrade—0-34-260-0
26.02.26İçPanathinaikos—1-11-780-1
19.02.26DışPanathinaikos—2-22-350-0

Ferencváros · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
27.08.26İçTrabzonspor—4-01-670-2
05.08.26İçGórnik Zabrze—1-00-110-0
30.07.26İçTwente—2-23-361-0
16.07.26İçVojvodina—3-02-350-1

Viktoria Plzeň · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.08.26DışRed Star Belgrade—0-34-260-0
19.02.26DışPanathinaikos—2-22-350-0
29.01.26DışBasel—1-02-240-0
11.12.25DışPanathinaikos—0-04-371-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

FerencvárosGenelFerencvárosİç sahaViktoria PlzeňGenelViktoria PlzeňDış saha
3+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
5+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
6+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
7+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

FerencvárosGenelFerencvárosİç sahaViktoria PlzeňGenelViktoria PlzeňDış saha
1+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
3+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%502 / 4 maç
4+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%502 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Ferencváros · Devrelere göre kart

1,60İlk yarı toplam2,20İkinci yarı toplam0,80İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%60İY 2+ · 3/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Viktoria Plzeň · Devrelere göre kart

1,60İlk yarı toplam5,00İkinci yarı toplam0,80İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%60İY 2+ · 3/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Ferencváros–Viktoria Plzeň karşılaşmasında kart ritmi iki farklı hikâye anlatıyor. Ferencváros’un son 5 maç genelinde maç başına gördüğü kart 2, rakibinin gördüğü 1,8 ve toplam ortalama 3,8. Bu seride en yüksek toplam 7, en düşük toplam 1 kart; 3 ve üzeri, 4 ve üzeri, 5 ve üzeri, 6 ve üzeri ve 7 ve üzeri kart eşiklerinin tamamı yüzde 40’ta kalmış. Kendi sahasında ise toplam ortalama 4,75’e çıkıyor; rakipler 3,25 kart görürken Ferencváros 1,5 kartta kalıyor. İç sahadaki en yüksek toplam yine 7, en düşük 1; 3, 4 ve 5 ve üzeri kart eşikleri yüzde 75, 6 ve üzeri yüzde 50, 7 ve üzeri yüzde 25. Viktoria Plzeň’in genel toplam ortalaması 6,6; kendi kartı 2, rakip kartı 4,6. En yüksek toplam 10, en düşük 4 ve 5 ve üzeri kart eşiği yüzde 80. Deplasmanda toplam 5,5, kendi kart ortalaması 3, rakip ortalaması 2,5; 3 ve 4 ve üzeri kart yüzde 100, 5 ve üzeri yüzde 75. Bu tablo, özellikle Ferencváros’un evinde rakip baskısının kart dengesini belirlediğini gösteriyor.

İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 5,2 kart; bunun 3,3’ü ev sahibine, 1,9’u deplasman ekibine yazılıyor. 4 ve üzeri kart 10 maçın 7’sinde, yani yüzde 70; 5 ve üzeri 6 maçta yüzde 60, 6 ve üzeri 5 maçta yüzde 50 görülmüş. İlk yarı beklentisi 1,6 kartken ikinci yarı değerleri Ferencváros genelinde 2,2, iç sahada 3,25; Plzeň genelinde 5, deplasmanda 3,5. Açıkçası maç sertleşecekse bunun ikinci yarıda olması daha muhtemel. Ferencváros’un son genel serisinde 10 sarı kart ve 2 kırmızı kart çıkan maç, iç sahada 4 sarı kart ve 3 kırmızı kart çıkan maç var; Plzeň’de genel 10 sarı kart ve 2, deplasmanda 11 sarı kart ve 1 kırmızı kart çıkan maç bulunuyor. Birleşik kırmızı kart oranı yüzde 40, yani 10 maçın 4’ünde kırmızı kart çıkmış. Hakemin son maçlarına ilişkin veri paylaşılmadığı için hakem etkisi değerlendirilemiyor; bu nedenle gözüm, ikinci yarıdaki temaslara ve deplasman ekibinin oyunun gerilimli anlarındaki disiplinine çevrilecek.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

5,20Beklenen toplam
3,30Ev sahibi beklenen
1,90Deplasman beklenen
%704+ kart · 7/10
%605+ kart · 6/10
%506+ kart · 5/10
%40Kırmızı kart çıkan maç · 4/10
1,60İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————10,6014,6025,20
İç saha4 maç————11,7511,2523,00
Maç toplamı
Genelİç saha
25+%402 / 5 maç%00 / 4 maç
27+%402 / 5 maç%00 / 4 maç
29+%201 / 5 maç%00 / 4 maç
31+%201 / 5 maç%00 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
10+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
12+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
13+%402 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 32 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Viktoria Plzeň · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————13,2019,2032,40
Dış saha4 maç————12,0014,0026,00
Maç toplamı
GenelDış saha
25+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
27+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
29+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
31+%402 / 5 maç%00 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
10+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
12+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
13+%603 / 5 maç%753 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 50 / 24 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————10,209,6019,80
İç saha2 maç————6,0012,0018,00
Maç toplamı
Genelİç saha
15+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç
17+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
19+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
21+%201 / 5 maç%00 / 2 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
7+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
8+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
9+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
10+%201 / 5 maç%00 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 30 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Viktoria Plzeň · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————6,0010,4016,40
Dış saha3 maç————6,006,3312,33
Maç toplamı
GenelDış saha
15+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
17+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
19+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
21+%201 / 5 maç%00 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
7+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
8+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
9+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
10+%00 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 27 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————14,2017,4031,60
İç saha4 maç————14,2518,2532,50
Maç toplamı
Genelİç saha
31+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
34+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
37+%00 / 5 maç%00 / 4 maç
40+%00 / 5 maç%00 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
15+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
17+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
19+%00 / 5 maç%00 / 4 maç
21+%00 / 5 maç%00 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 34 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Viktoria Plzeň · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————23,0017,4040,40
Dış saha4 maç————18,0021,5039,50
Maç toplamı
GenelDış saha
31+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
34+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
37+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
40+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
15+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
17+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
19+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
21+%603 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 45 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Ferencváros · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
17.09.26DışCeltic3-118-146-1218-13
27.08.26İçTrabzonspor4-014-103-1312-15
20.08.26DışTrabzonspor1-03-2425-516-16
13.08.26DışGórnik Zabrze1-19-138-711-23
05.08.26İçGórnik Zabrze1-09-129-1114-20

Viktoria Plzeň · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
17.09.26İçUnion Saint-Gilloise0-311-139-327-18
27.08.26İçRed Star Belgrade5-120-306-2132-11
20.08.26DışRed Star Belgrade0-313-14—18-13
26.02.26İçPanathinaikos1-115-226-1423-22
19.02.26DışPanathinaikos2-27-176-515-23

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
FerencvárosvsViktoria Plzeň15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Ferencváros–Viktoria Plzeň maçında duran topların ve oyunun kenar çizgisine taşan bölümünün karakteri birbirinden ayrılıyor. Serbest vuruşlarda Ferencváros genelinde maç başına 10,6 kullanıyor, rakiplerine 14,6 veriyor; toplam ortalama 25,2. İç sahada kendi kullandığı serbest vuruş 11,75’e çıkarken toplam 23’te kalıyor. Viktoria Plzeň ise genel tabloda 13,2 serbest vuruş kullanıyor, rakiplerine 19,2 bırakıyor ve toplamda 32,4 ortalamaya ulaşıyor. Deplasmanda kendi değeri 12, rakibin değeri 14, toplam da 26. Yani bu başlıkta Ferencváros daha kontrollü, Plzeň ise daha fazla temas ve kesilen hücum yaşayan taraf görüntüsünde. Kale vuruşlarında ev sahibinin genel toplamı 19,8, iç sahadaki ortalaması 18; Plzeň’in genel toplamı 16,4, deplasman ortalaması ise 12,33. Ferencváros’un kendi kalesinden oyuna başlama sayısı genelinde 10,2, iç sahada 6; Plzeň’de bu rakamlar 6 ve 6.33. Taç atışlarında ise tablo tersine dönüyor: Ferencváros genelinde 14,2, iç sahada 14,25 kullanırken toplam ortalamalar 31,6 ve 32,5. Plzeň 23 taçla genel ortalamada belirgin biçimde önde, deplasmanda 18’e gerilese de toplam 39,5 ile hâlâ yüksek tempoyu işaret ediyor.

İşin ilginç tarafı, eşiklerdeki dağılım da bu farkı açıkça gösteriyor. Ferencváros’un iç saha serbest vuruş toplamı 25 ve üzerini hiçbir maçta görmemiş; buna karşılık kendi takımının 10 ve üzeri seviyeye çıkma oranı yüzde 75, 12 ve üzeri oranı yüzde 50. Plzeň deplasmanda toplam serbest vuruşta 25 ve üzerini yüzde 50, 27 ve üzerini yüzde 50, 29 ve üzerini yüzde 25 oranında yaşamış; kendi takımının 10, 11, 12 ve 13 ve üzeri eşiklerinin her birinde oran yüzde 75. Kale vuruşunda Ferencváros’un iç saha maçlarının yüzde 100’ünde toplam 15 ve üzeri görülürken Plzeň deplasmanında bu eşik yüzde 0’da kalıyor. Taçta ise Plzeň deplasmanında 31 ve üzeri yüzde 100, 34 ve üzeri yüzde 75; Ferencváros iç sahada 31 ve üzeri yüzde 75. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 28,8, kaleci vuruşunda 18,1, taçta 36; paylar sırasıyla ev sahibi için 14,9, 10,3, 15,8 ve deplasman için 13,9, 7,8, 20,2. Bence izlenmesi gereken yer, Plzeň’in kenarları ne kadar kullanacağı ve Ferencváros’un oyunu ne ölçüde merkezde tutacağı; son birkaç maçlık bu örneklem, özellikle taç atışlarında deplasman ekibinin daha hareketli bir maç dokusu getirebileceğini söylüyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

28,80Beklenen toplam
14,90Ev sahibi
13,90Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

18,10Beklenen toplam
10,30Ev sahibi
7,80Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

36,00Beklenen toplam
15,80Ev sahibi
20,20Deplasman
a.analiz.futbol
Ücretsiz · Mağaza gerekmez

Maçı kaçır,
analizi kaçırma.

Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.

Analiz hazır bildirimiGünün analizleri hazır olduğunda telefonuna haber verelim.
Her gün yeni analizlerGol, korner, kart ve karma istatistikler; son 5 ve son 10 maç.
Video analizlerMaçın hikâyesi 3 dakikada; YouTube ve Reels’te.
Canlı skorlarGünün tüm maçları ve anlık sonuçlar tek ekranda.
Analiz KarnesiMaç öncesi güçlü sinyaller ve gerçekleşenler, açık açık.
Takım karşılaştırİki takımın formu, golleri ve puan durumu yan yana.
Çarşamba11:00
a.
Bugünün 12 maç analizi hazır ⚽analiz.futbol · şimdi
Telefonuna ekleKamerayla okut ya da yaz:analiz.futbol/uygulama
analiz.futbol
Veriyle futbol. Her gün, her maç.

Kısa özet

Ferencváros son 5 maçında maç başına 2,00 gol attı ve 0,40 gol yedi; Viktoria Plzeň ise maç başına 1,60 gol attı, 2,00 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,00. Korner tarafında Ferencváros maç başına 5,00, Viktoria Plzeň 4,40 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 9,50.

İstatistik tablosu

Ferencváros - Viktoria Plzeň: son 5 maç istatistikleri
İstatistikFerencvárosViktoria Plzeň
Son maçlar (eskiden yeniye)G B G G GB B M G M
Maç başı attığı gol2,001,60
Maç başı yediği gol0,402,00
Maç başı toplam gol2,403,60
3+ gollü maç oranı%40%80
Maç başı kullandığı korner5,004,40
Maçlarındaki toplam korner12,206,80
Maç başı gördüğü kart2,002,00
Serbest vuruş (maç başı)10,6013,20
Kale vuruşu (maç başı)10,206,00
Taç atışı (maç başı)14,2023,00

Maç sonucu ve analiz karşılaştırması

Ferencváros 2 - 1 Viktoria Plzeň (ilk yarı 0-0)

Güçlü sinyalMaç sonucuDurum
Maçta en az 2 golMaç öncesi veri: %80 (8/10)3 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 4 golMaç öncesi veri: %90 (9/10)3 gol✓ Gerçekleşti
İlk yarıda en az 1 golMaç öncesi veri: %90 (9/10)İlk yarı 0-0✗ Gerçekleşmedi

Tüm maçların toplu sonucu: Analiz Karnesi.

Kim kazanır?

Oylama maç başlayınca kapandı. Okurların maç öncesi tercihi:

Sık sorulan sorular

Ferencváros - Viktoria Plzeň maçı ne zaman ve saat kaçta?

Ferencváros - Viktoria Plzeň maçı 15 Ekim 2026 22:00'de (Türkiye saati) UEFA Avrupa Ligi kapsamında oynanacak, Groupama Aréna sahne olacak.

Ferencváros ve Viktoria Plzeň son 5 maçta kaç gol attı?

Ferencváros son 5 maçında 10 gol attı, 2 gol yedi. Viktoria Plzeň son 5 maçında 8 gol attı, 10 gol yedi.

Ferencváros - Viktoria Plzeň maçında kaç korner bekleniyor?

İki takımın son 5 maç ortalamasına göre maç başı toplam korner 9,50; Ferencváros maç başına 5,00, Viktoria Plzeň 4,40 korner kullanıyor.

Hazırlayan: · · İstatistikler iki takımın son 5 maçından hesaplanır. analiz.futbol bahis içeriği yayınlamaz.