

FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Celtic | — | 3-1 | 2-1 |
| 27.08.26 | İç | Trabzonspor | — | 4-0 | 1-0 |
| 20.08.26 | Dış | Trabzonspor | — | 1-0 | 1-0 |
| 13.08.26 | Dış | Górnik Zabrze | — | 1-1 | 0-1 |
| 05.08.26 | İç | Górnik Zabrze | — | 1-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Union Saint-Gilloise | — | 0-3 | 0-2 |
| 27.08.26 | İç | Red Star Belgrade | — | 5-1 | 1-1 |
| 20.08.26 | Dış | Red Star Belgrade | — | 0-3 | 0-1 |
| 26.02.26 | İç | Panathinaikos | — | 1-1 | 0-1 |
| 19.02.26 | Dış | Panathinaikos | — | 2-2 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Trabzonspor | — | 4-0 | 1-0 |
| 05.08.26 | İç | Górnik Zabrze | — | 1-0 | 0-0 |
| 30.07.26 | İç | Twente | — | 2-2 | 1-0 |
| 16.07.26 | İç | Vojvodina | — | 3-0 | 2-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Red Star Belgrade | — | 0-3 | 0-1 |
| 19.02.26 | Dış | Panathinaikos | — | 2-2 | 1-1 |
| 29.01.26 | Dış | Basel | — | 1-0 | 1-0 |
| 11.12.25 | Dış | Panathinaikos | — | 0-0 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| FerencvárosGenel | Ferencvárosİç saha | Viktoria PlzeňGenel | Viktoria PlzeňDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| FerencvárosGenel | Ferencvárosİç saha | Viktoria PlzeňGenel | Viktoria PlzeňDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 10toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 2toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00Ferencváros–Viktoria Plzeň maçında ilk bakışta iki farklı gol profili karşılaşıyor. Ferencváros’un son 5 maçında 10 gol atıp 2 gol yemesi, maç başına 2 gol atılan ve 0,4 gol yenilen sağlam bir tablo ortaya koyuyor. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol çıktı; 2 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40, 4 ve üzeri gol oranı da yüzde 40 oldu. Ev sahibi ekip kendi sahasındaki son 4 maçta ise 10 gol attı, 2 gol yedi; atılan gol ortalaması 2,5, yenilen gol ortalaması 0,5 ve maç başı toplam gol 3. Bu iç saha serisinde 2 ve üzeri gol yüzde 75, 3 ve üzeri gol yüzde 75, 4 ve üzeri gol yüzde 50 seviyesinde. Plzeň’in son 5 maçında 8 gol atıp 10 gol yemesi, 1,6’lık hücum ve 2’lik savunma ortalamasıyla daha açık bir oyun gösteriyor; maç başı toplam gol 3,6, 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 80. Ancak deplasmanda 4 maçta yalnızca 3 gol atıp 5 gol yediler; ortalamalar 0,75 ve 1,25, maç başı toplam gol ise 2. Deplasman maçlarında 2 ve üzeri gol yüzde 50, 3 ve üzeri gol yüzde 50.
İlk yarıda Ferencváros’un genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 80, iç sahada yüzde 75; Plzeň’de bu oran genel tabloda yüzde 100, deplasmanda yüzde 75. İki takımın son maçları birlikte değerlendirildiğinde ilk yarıda 1 ve üzeri gol 10 maçın 9’unda, 2 ve üzeri gol 4 maçta görüldü. Ferencváros gollerini özellikle 15-30 dakikaları arasında 3, 45-60 arasında 3 kez bulmuş; Plzeň’in öne çıkan aralıkları 0-15’te 2, 60-75’te 2 ve 75-90+ dakikalarda 3 gol. Plzeň aynı dönemlerde 0-15’te 2, 30-45+’ta 3 gol yiyerek savunma konsantrasyonunu zaman zaman kaybetmiş; Ferencváros’un yediği 2 golün tamamı 30-45+ aralığında. Karşılıklı gol, birleşik son 10 maçın 5’inde, yani yüzde 50’sinde gerçekleşti; Ferencváros’ta 2, Plzeň’de 3 karşılıklı gollü maç var. Birleşik tabloda 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 40, 5 ve üzeri gol yüzde 10. Aralarındaki son 3 maçta maç başı gol 2, karşılıklı gol 1 maçta kaldı; bence belirleyici nokta, Ferencváros’un iç sahadaki üretkenliğiyle Plzeň’in özellikle ikinci yarıdaki geçiş hücumlarının nerede buluşacağı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Celtic | — | 3-1 | 3-11 | 14 | 2-6 |
| 27.08.26 | İç | Trabzonspor | — | 4-0 | 9-4 | 13 | 5-4 |
| 20.08.26 | Dış | Trabzonspor | — | 1-0 | 5-7 | 12 | 4-4 |
| 13.08.26 | Dış | Górnik Zabrze | — | 1-1 | 6-9 | 15 | 3-4 |
| 05.08.26 | İç | Górnik Zabrze | — | 1-0 | 2-5 | 7 | 1-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Union Saint-Gilloise | — | 0-3 | 5-1 | 6 | 3-0 |
| 27.08.26 | İç | Red Star Belgrade | — | 5-1 | 8-3 | 11 | 0-1 |
| 20.08.26 | Dış | Red Star Belgrade | — | 0-3 | 2-1 | 3 | 2-0 |
| 26.02.26 | İç | Panathinaikos | — | 1-1 | 7-3 | 10 | 4-1 |
| 19.02.26 | Dış | Panathinaikos | — | 2-2 | 0-4 | 4 | 0-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Trabzonspor | — | 4-0 | 9-4 | 13 | 5-4 |
| 05.08.26 | İç | Górnik Zabrze | — | 1-0 | 2-5 | 7 | 1-2 |
| 30.07.26 | İç | Twente | — | 2-2 | 2-8 | 10 | 1-2 |
| 16.07.26 | İç | Vojvodina | — | 3-0 | 6-2 | 8 | 3-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Red Star Belgrade | — | 0-3 | 2-1 | 3 | 2-0 |
| 19.02.26 | Dış | Panathinaikos | — | 2-2 | 0-4 | 4 | 0-3 |
| 29.01.26 | Dış | Basel | — | 1-0 | 7-6 | 13 | 4-2 |
| 11.12.25 | Dış | Panathinaikos | — | 0-0 | 2-9 | 11 | 2-6 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| FerencvárosGenel | Ferencvárosİç saha | Viktoria PlzeňGenel | Viktoria PlzeňDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| FerencvárosGenel | Ferencvárosİç saha | Viktoria PlzeňGenel | Viktoria PlzeňDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00Ferencváros–Viktoria Plzeň karşılaşmasında korner tablosu iki farklı hikâye anlatıyor. Ferencváros’un son 5 maçında maç başına toplam korner ortalaması 12,2; kendi kullandığı korner ortalaması 5, rakibe verdiği ise 7,2. Bu tablo, 5 maçın yalnızca 1’inde korner üstünlüğü kurabildiğini, 4’ünde rakibin gerisinde kaldığını gösteriyor. Toplam korner 8 ve üzeri, 9 ve üzeri, 10 ve üzeri, 11 ve üzeri ile 12 ve üzeri eşiklerin tamamında yüzde 80’e ulaşıyor; en yüksek toplam 15. İç sahada ise denge değişiyor: toplam ortalama 9,5’e inerken Ferencváros’un kullandığı ve rakibe verdiği korner ortalaması 4,75’te eşitleniyor. İç saha toplamlarında 8 ve üzeri yüzde 75, 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri yüzde 50, 11 ve üzeri ile 12 ve üzeri yüzde 25; en yüksek değer 13. Takım bazında 3 ve üzeri korner yüzde 50, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 50, 7 ve üzeri yüzde 25. Plzeň’in genel toplam ortalaması 6,8; kendi ortalaması 4,4, rakibe verdiği 2,4. Toplamda 8, 9 ve 10 ve üzeri eşikler yüzde 40, 11 ve üzeri yüzde 20, 12 ve üzeri yüzde 0; en yüksek toplam 11. Deplasmanda toplam 7,75’e çıkıyor, 8’den 11’e kadar eşikler yüzde 50, 12 ve üzeri yüzde 25; takımın 3’ten 7’ye kadar her eşikteki oranı yüzde 25.
İşin ilginç tarafı, Ferencváros’un genel üretimi yüksek görünse de korner dengesi belirgin biçimde rakip lehine; Plzeň ise son 5 maçın 4’ünde üstünlük kurmuş durumda. Deplasman özelinde Plzeň’in kullandığı korner ortalaması 2,75’te kalırken rakiplerine 5 korner veriyor; yani oyunun bazı bölümlerinde savunma baskısı ve geri çekilme öne çıkabilir. İki takımın son maçları birlikte değerlendirildiğinde beklenen toplam 9,5, Ferencváros için 3,7, Plzeň için 5,8 korner. Birleşik 10 maçlık tabloda 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 50 gerçekleşmiş; en yüksek birleşik toplam 10. İlk yarı beklenen değer 4,9. Ferencváros’un genel ilk yarı toplam ortalaması 7, iç sahada 4,5; Plzeň’de bu değerler genel 2,8, deplasmanda 4,75. Bence maçın kilidi, ev sahibinin kenarları ne kadar etkin kullanacağı ve Plzeň’in deplasmanda rakibe bıraktığı alanı azaltıp azaltamayacağı olacak. Son birkaç maçlık örneklem, erken baskıdan çok oyun üstünlüğünün hangi takımda kalacağını izlemeyi gerektiriyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Celtic | — | 3-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Trabzonspor | — | 4-0 | 1-6 | 7 | 0-2 |
| 20.08.26 | Dış | Trabzonspor | — | 1-0 | 5-2 | 7 | 0-1 |
| 13.08.26 | Dış | Górnik Zabrze | — | 1-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 05.08.26 | İç | Górnik Zabrze | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Union Saint-Gilloise | — | 0-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Red Star Belgrade | — | 5-1 | 1-9 | 10 | 0-1 |
| 20.08.26 | Dış | Red Star Belgrade | — | 0-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 26.02.26 | İç | Panathinaikos | — | 1-1 | 1-7 | 8 | 0-1 |
| 19.02.26 | Dış | Panathinaikos | — | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.26 | İç | Trabzonspor | — | 4-0 | 1-6 | 7 | 0-2 |
| 05.08.26 | İç | Górnik Zabrze | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 30.07.26 | İç | Twente | — | 2-2 | 3-3 | 6 | 1-0 |
| 16.07.26 | İç | Vojvodina | — | 3-0 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Red Star Belgrade | — | 0-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 19.02.26 | Dış | Panathinaikos | — | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 29.01.26 | Dış | Basel | — | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.12.25 | Dış | Panathinaikos | — | 0-0 | 4-3 | 7 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| FerencvárosGenel | Ferencvárosİç saha | Viktoria PlzeňGenel | Viktoria PlzeňDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| FerencvárosGenel | Ferencvárosİç saha | Viktoria PlzeňGenel | Viktoria PlzeňDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00Ferencváros–Viktoria Plzeň karşılaşmasında kart ritmi iki farklı hikâye anlatıyor. Ferencváros’un son 5 maç genelinde maç başına gördüğü kart 2, rakibinin gördüğü 1,8 ve toplam ortalama 3,8. Bu seride en yüksek toplam 7, en düşük toplam 1 kart; 3 ve üzeri, 4 ve üzeri, 5 ve üzeri, 6 ve üzeri ve 7 ve üzeri kart eşiklerinin tamamı yüzde 40’ta kalmış. Kendi sahasında ise toplam ortalama 4,75’e çıkıyor; rakipler 3,25 kart görürken Ferencváros 1,5 kartta kalıyor. İç sahadaki en yüksek toplam yine 7, en düşük 1; 3, 4 ve 5 ve üzeri kart eşikleri yüzde 75, 6 ve üzeri yüzde 50, 7 ve üzeri yüzde 25. Viktoria Plzeň’in genel toplam ortalaması 6,6; kendi kartı 2, rakip kartı 4,6. En yüksek toplam 10, en düşük 4 ve 5 ve üzeri kart eşiği yüzde 80. Deplasmanda toplam 5,5, kendi kart ortalaması 3, rakip ortalaması 2,5; 3 ve 4 ve üzeri kart yüzde 100, 5 ve üzeri yüzde 75. Bu tablo, özellikle Ferencváros’un evinde rakip baskısının kart dengesini belirlediğini gösteriyor.
İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 5,2 kart; bunun 3,3’ü ev sahibine, 1,9’u deplasman ekibine yazılıyor. 4 ve üzeri kart 10 maçın 7’sinde, yani yüzde 70; 5 ve üzeri 6 maçta yüzde 60, 6 ve üzeri 5 maçta yüzde 50 görülmüş. İlk yarı beklentisi 1,6 kartken ikinci yarı değerleri Ferencváros genelinde 2,2, iç sahada 3,25; Plzeň genelinde 5, deplasmanda 3,5. Açıkçası maç sertleşecekse bunun ikinci yarıda olması daha muhtemel. Ferencváros’un son genel serisinde 10 sarı kart ve 2 kırmızı kart çıkan maç, iç sahada 4 sarı kart ve 3 kırmızı kart çıkan maç var; Plzeň’de genel 10 sarı kart ve 2, deplasmanda 11 sarı kart ve 1 kırmızı kart çıkan maç bulunuyor. Birleşik kırmızı kart oranı yüzde 40, yani 10 maçın 4’ünde kırmızı kart çıkmış. Hakemin son maçlarına ilişkin veri paylaşılmadığı için hakem etkisi değerlendirilemiyor; bu nedenle gözüm, ikinci yarıdaki temaslara ve deplasman ekibinin oyunun gerilimli anlarındaki disiplinine çevrilecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,60 | 14,60 | 25,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 11,75 | 11,25 | 23,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 31+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,20 | 19,20 | 32,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 12,00 | 14,00 | 26,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 27+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 31+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 24 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 9,60 | 19,80 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 6,00 | 12,00 | 18,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,00 | 10,40 | 16,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 6,00 | 6,33 | 12,33 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,20 | 17,40 | 31,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 14,25 | 18,25 | 32,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 37+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 40+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 21+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 23,00 | 17,40 | 40,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 18,00 | 21,50 | 39,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 34+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 37+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 40+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | Dış | Celtic | 3-1 | 18-14 | 6-12 | 18-13 |
| 27.08.26 | İç | Trabzonspor | 4-0 | 14-10 | 3-13 | 12-15 |
| 20.08.26 | Dış | Trabzonspor | 1-0 | 3-24 | 25-5 | 16-16 |
| 13.08.26 | Dış | Górnik Zabrze | 1-1 | 9-13 | 8-7 | 11-23 |
| 05.08.26 | İç | Górnik Zabrze | 1-0 | 9-12 | 9-11 | 14-20 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | Union Saint-Gilloise | 0-3 | 11-13 | 9-3 | 27-18 |
| 27.08.26 | İç | Red Star Belgrade | 5-1 | 20-30 | 6-21 | 32-11 |
| 20.08.26 | Dış | Red Star Belgrade | 0-3 | 13-14 | — | 18-13 |
| 26.02.26 | İç | Panathinaikos | 1-1 | 15-22 | 6-14 | 23-22 |
| 19.02.26 | Dış | Panathinaikos | 2-2 | 7-17 | 6-5 | 15-23 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00Ferencváros–Viktoria Plzeň maçında duran topların ve oyunun kenar çizgisine taşan bölümünün karakteri birbirinden ayrılıyor. Serbest vuruşlarda Ferencváros genelinde maç başına 10,6 kullanıyor, rakiplerine 14,6 veriyor; toplam ortalama 25,2. İç sahada kendi kullandığı serbest vuruş 11,75’e çıkarken toplam 23’te kalıyor. Viktoria Plzeň ise genel tabloda 13,2 serbest vuruş kullanıyor, rakiplerine 19,2 bırakıyor ve toplamda 32,4 ortalamaya ulaşıyor. Deplasmanda kendi değeri 12, rakibin değeri 14, toplam da 26. Yani bu başlıkta Ferencváros daha kontrollü, Plzeň ise daha fazla temas ve kesilen hücum yaşayan taraf görüntüsünde. Kale vuruşlarında ev sahibinin genel toplamı 19,8, iç sahadaki ortalaması 18; Plzeň’in genel toplamı 16,4, deplasman ortalaması ise 12,33. Ferencváros’un kendi kalesinden oyuna başlama sayısı genelinde 10,2, iç sahada 6; Plzeň’de bu rakamlar 6 ve 6.33. Taç atışlarında ise tablo tersine dönüyor: Ferencváros genelinde 14,2, iç sahada 14,25 kullanırken toplam ortalamalar 31,6 ve 32,5. Plzeň 23 taçla genel ortalamada belirgin biçimde önde, deplasmanda 18’e gerilese de toplam 39,5 ile hâlâ yüksek tempoyu işaret ediyor.
İşin ilginç tarafı, eşiklerdeki dağılım da bu farkı açıkça gösteriyor. Ferencváros’un iç saha serbest vuruş toplamı 25 ve üzerini hiçbir maçta görmemiş; buna karşılık kendi takımının 10 ve üzeri seviyeye çıkma oranı yüzde 75, 12 ve üzeri oranı yüzde 50. Plzeň deplasmanda toplam serbest vuruşta 25 ve üzerini yüzde 50, 27 ve üzerini yüzde 50, 29 ve üzerini yüzde 25 oranında yaşamış; kendi takımının 10, 11, 12 ve 13 ve üzeri eşiklerinin her birinde oran yüzde 75. Kale vuruşunda Ferencváros’un iç saha maçlarının yüzde 100’ünde toplam 15 ve üzeri görülürken Plzeň deplasmanında bu eşik yüzde 0’da kalıyor. Taçta ise Plzeň deplasmanında 31 ve üzeri yüzde 100, 34 ve üzeri yüzde 75; Ferencváros iç sahada 31 ve üzeri yüzde 75. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 28,8, kaleci vuruşunda 18,1, taçta 36; paylar sırasıyla ev sahibi için 14,9, 10,3, 15,8 ve deplasman için 13,9, 7,8, 20,2. Bence izlenmesi gereken yer, Plzeň’in kenarları ne kadar kullanacağı ve Ferencváros’un oyunu ne ölçüde merkezde tutacağı; son birkaç maçlık bu örneklem, özellikle taç atışlarında deplasman ekibinin daha hareketli bir maç dokusu getirebileceğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
FerencvárosvsViktoria Plzeň
15.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026