ANALİZ.FUTBOL

CD Tenerife – Girona FC Maç Öncesi Analiz Sunumu

TREN
Nasıl okunur? PDF indir
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
İspanya La Liga 2 · 2026/2027 · Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz12.10.2026 · 22:00Türkiye saati
CD Tenerife13. sıra · 11 puan
BGMBM
VS
Girona FC6. sıra · 14 puan
GMGGB
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
CD Tenerife / Girona FC
Maç başı toplam gol3,20 / 2,00
3+ gol%40 / %40
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
CD Tenerife / Girona FC
Maç başı toplam korner6,40 / 9,00
10+ korner%20 / %40
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
CD Tenerife / Girona FC
Maç başı toplam kart5,40 / 5,60
5+ kart%40 / %80
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
CD Tenerife / Girona FC
Serbest Vuruş ort.14,40 / 12,20
Kale Vuruşu ort.7,20 / 11,60
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

İspanya La Liga 2 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1SD Eibar870118:7+1121GGGGG
2Almería970216:5+1121GGGGG
3CD Castellón962115:4+1120GGGBM
4RCD Mallorca952211:4+717GGMBG
5CE Sabadell FC944110:7+316MGBBG
6Girona FC842214:8+614GMGGB
7Burgos CF842212:9+314BGGGM
8Sporting Gijón84138:8013MMGMG
9Granada CF832313:13011MBMMG
10Real Oviedo83238:8011BGMGM
11Celta de Vigo II932414:15-111MMBMG
12CD Eldense932410:11-111GMMGG
13CD Tenerife832310:12-211BGMBM
14UD Las Palmas932413:16-311GMMBM
15Leganés93246:14-811MGMMM
16FC Andorra931513:15-210MMGBG
17Real Valladolid82338:11-39GMBGB
18Córdoba930614:20-69MGMGM
19Real Sociedad II922512:17-58GMMMM
20Cádiz814311:10+17MMMBG
21Ceuta91268:20-125MBGBM
22Albacete Balompié80175:15-101MBMMM
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Genel

6attığı gol
10yediği gol
Maç başı attığı 1,20Maç başı yediği 2,00Maç başı toplam gol 3,20Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

CD Tenerife · İç saha

4attığı gol
2yediği gol
Maç başı attığı 1,00Maç başı yediği 0,50Maç başı toplam gol 1,50Karşılıklı gol %25 (1)Gol yemedi %50 (2)Gol atamadı %25 (1)
4 maç

Girona FC · Genel

7attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 1,40Maç başı yediği 0,60Maç başı toplam gol 2,00Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %60 (3)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Girona FC · Dış saha

5attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 1,67Maç başı yediği 1,00Maç başı toplam gol 2,67Karşılıklı gol %67 (2)Gol yemedi %33 (1)Gol atamadı %0 (0)
3 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Son 5 maç (genel) · 13. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
05.10.26DışCórdoba18.2-31-2
26.09.26İçCádiz20.1-11-0
19.09.26DışCD Castellón3.0-50-3
13.09.26İçLeganés15.2-01-0
05.09.26DışReal Sociedad II19.1-10-0

Girona FC · Son 5 maç (genel) · 6. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
04.10.26İçRCD Mallorca4.0-00-0
25.09.26İçAlbacete Balompié22.2-02-0
19.09.26DışCádiz20.2-12-0
12.09.26İçCD Castellón3.1-21-0
05.09.26DışSporting Gijón8.2-01-0

CD Tenerife · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
26.09.26İçCádiz20.1-11-0
13.09.26İçLeganés15.2-01-0
28.08.26İçSporting Gijón8.0-10-0
23.08.26İçAlmería2.1-01-0

Girona FC · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
19.09.26DışCádiz20.2-12-0
05.09.26DışSporting Gijón8.2-01-0
21.08.26DışCórdoba18.1-20-2

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

CD TenerifeGenelCD Tenerifeİç sahaGirona FCGenelGirona FCDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
2+ gol%1005 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
3+ gol%402 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%672 / 3 maç
4+ gol%402 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
5+ gol%402 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç

İlk yarı toplam gol

CD TenerifeGenelCD Tenerifeİç sahaGirona FCGenelGirona FCDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%753 / 4 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
2+ gol%402 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%672 / 3 maç
3+ gol%402 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Genel

00-15'3 · %5015-30'030-45+'1 · %1745-60'2 · %3360-75'075-90+'
6attığı gol
3 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği20-15315-30030-45+045-60260-75375-90+10toplam

Girona FC · Genel

2 · %290-15'1 · %1415-30'3 · %4330-45+'045-60'060-75'1 · %1475-90+'
7attığı gol
6 / 1ilk yarı / ikinci yarı
%100 (4/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+145-60060-75275-90+3toplam

CD Tenerife · İç saha

00-15'2 · %5015-30'1 · %2530-45+'045-60'1 · %2560-75'075-90+'
4attığı gol
3 / 1ilk yarı / ikinci yarı
%75 (3/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+045-60260-75075-90+2toplam

Girona FC · Dış saha

00-15'1 · %2015-30'2 · %4030-45+'045-60'060-75'2 · %4075-90+'
5attığı gol
3 / 2ilk yarı / ikinci yarı
%67 (2/3)ilk golü attığı maç
Yediği10-15015-30130-45+145-60060-75075-90+3toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Tenerife ile Girona arasındaki bu karşılaşmada iki farklı gol resmi var. Tenerife son 5 genel maçında 6 gol atıp 10 gol yedi; maç başına 1,2 gol üretirken 2 gol ortalamasıyla savunmada daha kırılgan kaldı. Bu seride 1 ve 2 ve üzeri gol görülen maç oranı yüzde 100, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40, 4 ve 5 ve üzeri gol oranları da yüzde 40 oldu. İç sahaya gelince Tenerife’nin 4 maçta 4 gol atıp yalnızca 2 gol yemesi, 1 gol ortalaması ve 0,5 yenilen gol ortalamasıyla daha kontrollü bir yapıya işaret ediyor; burada 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 50, 3 ve üzeri gol ise yüzde 0. Girona ise son 5 genel maçında 7 gol atıp 3 gol yedi, maç başına 1,4 gol buldu ve 0,6 gol yedi. Deplasmanda 3 maçta 5 gol atması, 1,67 gol ortalaması ve 1 gol yenilen ortalaması dikkat çekiyor. Bu dış saha serisinde 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 67; 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 0. Yani Tenerife’nin ev savunması ile Girona’nın deplasman üretimi karşı karşıya geliyor.

İlk yarıdaki tempo bence maçın kilidini açabilir. Tenerife’nin genel maçlarında ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 40; iç sahada bu oranlar yüzde 75 ve yüzde 0. Girona’da genel oranlar yüzde 80 ve yüzde 40, deplasmanda ise yüzde 100 ve yüzde 67. Girona genelinde ilk yarıda 6 gol atarken ikinci yarıda 1 gol buldu; Tenerife’de dağılım 3’e 3. Tenerife gollerini 15-30’da 3, 45-60’ta 1, 60-75’te 2 kez attı; yediği goller 0-15’te 2, 15-30’da 3, 60-75’te 2 ve 75-90+’da 3. Girona’nın golleri 0-15’te 2, 15-30’da 1, 30-45+’ta 3 ve 75-90+’ta 1; yediği goller 45-60’ta 1, 75-90+’ta 2. İki takımın son maçları birleşince beklenen gol 2,6; karşılıklı gol 5/10 maçta yüzde 50, 2 ve üzeri gol 9/10’da yüzde 90, 3 ve üzeri gol 4/10’da yüzde 40, 4 ve 5 ve üzeri gol 2/10’da yüzde 20. İlk yarı 1 ve üzeri gol 8/10’da yüzde 80. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 1,8 ve karşılıklı gol 2 kez; bu nedenle erken Girona baskısı ile Tenerife’nin 15-30 aralığındaki direnci belirleyici olabilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

2,60Beklenen gol
%50Karşılıklı gol · 5/10
%902+ gol · 9/10
%403+ gol · 4/10
%204+ gol · 2/10
%205+ gol · 2/10
%80İY 1+ gol · 8/10
%40İY 2+ gol · 4/10

Aralarındaki son 5 maç

1,80maç başı gol
%403+ gol · 2/5
%40Karşılıklı gol · 2/5
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Genel

20kullandığı korner
12rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,00Maç başı rakibe verdiği korner 2,40Maç başı toplam korner 6,40En yüksek / en düşük toplam 12 / 3Rakipten fazla korner 3 / 5Maç başı korner farkı +1,60
korner verisi olan 5 maç

CD Tenerife · İç saha

13kullandığı korner
14rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 3,25Maç başı rakibe verdiği korner 3,50Maç başı toplam korner 6,75En yüksek / en düşük toplam 12 / 3Rakipten fazla korner 1 / 4Maç başı korner farkı -0,25
korner verisi olan 4 maç

Girona FC · Genel

16kullandığı korner
29rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 3,20Maç başı rakibe verdiği korner 5,80Maç başı toplam korner 9,00En yüksek / en düşük toplam 15 / 4Rakipten fazla korner 1 / 5Maç başı korner farkı -2,60
korner verisi olan 5 maç

Girona FC · Dış saha

7kullandığı korner
8rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 2,33Maç başı rakibe verdiği korner 2,67Maç başı toplam korner 5,00En yüksek / en düşük toplam 6 / 4Rakipten fazla korner 2 / 3Maç başı korner farkı -0,33
korner verisi olan 3 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Son 5 maç (genel) · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
05.10.26DışCórdoba18.2-38-4125-4
26.09.26İçCádiz20.1-11-230-1
19.09.26DışCD Castellón3.0-55-052-0
13.09.26İçLeganés15.2-03-471-1
05.09.26DışReal Sociedad II19.1-13-252-1

Girona FC · Son 5 maç (genel) · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
04.10.26İçRCD Mallorca4.0-05-7122-2
25.09.26İçAlbacete Balompié22.2-03-581-4
19.09.26DışCádiz20.2-14-264-1
12.09.26İçCD Castellón3.1-24-11151-5
05.09.26DışSporting Gijón8.2-00-440-2

CD Tenerife · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
26.09.26İçCádiz20.1-11-230-1
13.09.26İçLeganés15.2-03-471-1
28.08.26İçSporting Gijón8.0-14-153-1
23.08.26İçAlmería2.1-05-7122-1

Girona FC · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
19.09.26DışCádiz20.2-14-264-1
05.09.26DışSporting Gijón8.2-00-440-2
21.08.26DışCórdoba18.1-23-251-1

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

CD TenerifeGenelCD Tenerifeİç sahaGirona FCGenelGirona FCDış saha
8+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%603 / 5 maç%00 / 3 maç
9+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç
10+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç
11+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç
12+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%00 / 3 maç

Takımın kullandığı korner

CD TenerifeGenelCD Tenerifeİç sahaGirona FCGenelGirona FCDış saha
3+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%804 / 5 maç%672 / 3 maç
4+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
5+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 3 maç
6+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
7+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Korner dengesi (genel)

3 rakipten fazla0 eşit2 rakipten az
4,00kullandığı
2,40verdiği
+1,60maç başı fark

Girona FC · Korner dengesi (genel)

1 rakipten fazla0 eşit4 rakipten az
3,20kullandığı
5,80verdiği
-2,60maç başı fark

CD Tenerife · Devrelere göre korner

3,40İlk yarı toplam3,00İkinci yarı toplam2,00İY kullandığı
%20İY 4+ · 1/5
%20İY 5+ · 1/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Girona FC · Devrelere göre korner

4,40İlk yarı toplam4,60İkinci yarı toplam1,60İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%60İY 5+ · 3/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Bu maçta korner havası, iki takımın genel görüntüsüyle iç saha-deplasman farkı arasında gidip geliyor. CD Tenerife son 5 maçında maç başına 4 korner kullanmış, rakiplerine 2,4 korner vermiş ve toplam ortalaması 6,4’te kalmış. İç sahadaki 4 karşılaşmada ise kendi korner ortalaması 3,25’e inerken rakibe verdiği ortalama 3,5’e çıkıyor; toplam değer 6,75. Tenerife’nin genel maçlarında 10 ve üzeri korner görülme oranı yüzde 20, evindeki karşılaşmalarda yüzde 25. Takım özelinde 5 ve üzeri korner üretme oranı genelde yüzde 40, iç sahada yüzde 25; en yüksek toplamları hem genel hem iç saha verisinde 12. Girona FC tarafında genel toplam ortalaması 9 korner, fakat bunun önemli kısmı rakipten geliyor: kendi ortalaması 3,2, rakibe verdiği 5,8. Deplasmanda tablo belirgin biçimde sakinleşiyor; Girona 2,33 korner kullanıyor, 2,67 veriyor ve toplam ortalama 5’e düşüyor. Genel maçlarda 10 ve üzeri korner oranı yüzde 40 iken deplasmanda bu eşik yüzde 0. Girona’nın 5 ve üzeri takım korneri oranı genelde yüzde 20, dış sahada yine yüzde 0; genel en yüksek toplamı 15, deplasmandaki en yüksek değer ise 6.

Korner dengesi, oyunun hangi bölümünde kimin baskı kuracağı konusunda daha çok şey söylüyor. Tenerife son 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, 2’sinde geride kalmış; ancak iç sahada bu denge tersine dönüyor ve 4 maçın yalnızca 1’inde üstünlük sağlayabiliyor, 3 maçta rakibine geçiliyor. Girona genel tabloda 5 maçın 4’ünde rakibinden az korner kullanmış, deplasmanda ise 3 maçın 2’sinde rakibinin önüne geçmiş. İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 7,7; bunun 4,9’u Tenerife, 2,8’i Girona tarafına düşüyor. Toplam 10 maçın 3’ünde 9, 10 ve 11 ve üzeri korner görülmüş; her üç eşikte de oran yüzde 30 ve eşik maç toplamı 10. İlk yarı beklenen değer 3,9. Bence belirleyici nokta, Tenerife’nin iç sahada kenarları ne kadar etkili kullanacağı ve Girona’nın deplasmandaki düşük toplam temposunu kırıp kıramayacağı olacak; maç erken açılırsa ikinci yarıdaki korner akışı, Tenerife’de 4,25 olan bölüm ortalaması nedeniyle özellikle izlenmeli.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

7,70Beklenen toplam
4,90Ev sahibi beklenen
2,80Deplasman beklenen
%309+ korner · 3/10
%3010+ korner · 3/10
%3011+ korner · 3/10
3,90İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Genel

16gördüğü kart
11rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,20Maç başı rakibin gördüğü kart 2,20Maç başı toplam kart 5,40En yüksek / en düşük toplam 11 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 15 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

CD Tenerife · İç saha

6gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,50Maç başı rakibin gördüğü kart 2,50Maç başı toplam kart 4,00En yüksek / en düşük toplam 6 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 6 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 4
kart verisi olan 4 maç

Girona FC · Genel

11gördüğü kart
17rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,20Maç başı rakibin gördüğü kart 3,40Maç başı toplam kart 5,60En yüksek / en düşük toplam 7 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Girona FC · Dış saha

10gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,33Maç başı rakibin gördüğü kart 3,33Maç başı toplam kart 6,67En yüksek / en düşük toplam 9 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 3
kart verisi olan 3 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Son 5 maç (genel) · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
05.10.26DışCórdoba18.2-37-4111-0
26.09.26İçCádiz20.1-11-340-0
19.09.26DışCD Castellón3.0-52-020-0
13.09.26İçLeganés15.2-02-240-0
05.09.26DışReal Sociedad II19.1-14-260-0

Girona FC · Son 5 maç (genel) · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
04.10.26İçRCD Mallorca4.0-01-450-0
25.09.26İçAlbacete Balompié22.2-00-550-1
19.09.26DışCádiz20.2-12-570-0
12.09.26İçCD Castellón3.1-25-271-0
05.09.26DışSporting Gijón8.2-03-140-0

CD Tenerife · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
26.09.26İçCádiz20.1-11-340-0
13.09.26İçLeganés15.2-02-240-0
28.08.26İçSporting Gijón8.0-11-560-0
23.08.26İçAlmería2.1-02-020-0

Girona FC · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
19.09.26DışCádiz20.2-12-570-0
05.09.26DışSporting Gijón8.2-03-140-0
21.08.26DışCórdoba18.1-25-490-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

CD TenerifeGenelCD Tenerifeİç sahaGirona FCGenelGirona FCDış saha
3+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
4+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
5+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%804 / 5 maç%672 / 3 maç
6+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%672 / 3 maç
7+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%672 / 3 maç

Takımın gördüğü kart

CD TenerifeGenelCD Tenerifeİç sahaGirona FCGenelGirona FCDış saha
1+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
2+%804 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
3+%402 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%672 / 3 maç
4+%402 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%331 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

CD Tenerife · Devrelere göre kart

2,20İlk yarı toplam3,20İkinci yarı toplam1,40İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%40İY 2+ · 2/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Girona FC · Devrelere göre kart

1,40İlk yarı toplam4,20İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%60İY 2+ · 3/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Bu maçta kartların havası iki farklı çizginin çarpışmasına benziyor. CD Tenerife’nin son 5 maçında kendi kart ortalaması 3,2, rakibin kart ortalaması 2,2 ve toplam ortalama 5,4; toplam kart 11’e kadar çıkarken en düşük değer 2’de kalmış. 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 40 seviyesinde. Tenerife iç sahada ise kendi kartı 1,5’e düşüyor, rakip 2,5 görüyor ve toplam ortalama 4 oluyor; 3 ve 4 ve üzeri kart yüzde 75, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 25, 7 ve üzeri ise yüzde 0. Takımın evindeki 4 maçın tamamında en az 1 kart alması dikkat çekiyor, ancak 2 ve üzeri kart yalnızca yüzde 50. Girona’nın son 5 maçındaki toplam ortalaması 5,6; deplasmanda bu değer 6,67’ye yükseliyor. Dış sahadaki 3 ve 4 ve üzeri eşikleri yüzde 100, 5, 6 ve 7 ve üzeri kartların her biri yüzde 67. Girona da deplasman maçlarının tamamında en az 1 ve en az 2 kart görmüş. Açıkçası saha koşulları açısından daha sert görüntü Girona tarafında.

Hakem konusunda son maçlara ait herhangi bir veri bulunmadığı için, düdük standardının bu tabloyu nasıl şekillendireceğini ölçemiyorum; bunu özellikle ayırmak gerekir. Kırmızı kart tarafında Tenerife’nin genel son 5 maçında 1 kırmızı, iç sahadaki son 4 maçında ise 0 kırmızı var. Girona’nın genelinde 1 kırmızı görülürken deplasmanındaki son 3 maçta kırmızı çıkmamış. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 5,5 kart, ev sahibi için 3,3, deplasman için 2,2 kart; 4 ve üzeri kart 9 maçta, yani yüzde 90, 5 ve üzeri 6 maçta yüzde 60, 6 ve üzeri 4 maçta yüzde 40 gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen 1,8 karta karşılık özellikle ikinci yarı sertleşme öne çıkıyor: Tenerife’de 3,2, Girona’da 4,2. Benim gözüme çarpan, Girona’nın deplasmandaki 9 kartlık en yüksek toplamı ve Tenerife’nin genelindeki 11 kartlık tepe değer. Maç sıkışırsa belirleyici bölüm, ikinci yarıda kenar müdahaleleri ve geçişleri durdurmak için yapılan taktik fauller olabilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

5,50Beklenen toplam
3,30Ev sahibi beklenen
2,20Deplasman beklenen
%904+ kart · 9/10
%605+ kart · 6/10
%406+ kart · 4/10
%30Kırmızı kart çıkan maç · 3/10
1,80İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————14,4012,4026,80
İç saha4 maç————12,5014,5027,00
Maç toplamı
Genelİç saha
21+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
23+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
25+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
27+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
12+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
13+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
14+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
15+%402 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 34 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Girona FC · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————12,2010,2022,40
Dış saha3 maç————14,3311,6726,00
Maç toplamı
GenelDış saha
21+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
23+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
25+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
27+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
12+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
13+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
14+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
15+%201 / 5 maç%331 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 27 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————7,207,4014,60
İç saha4 maç————6,759,0015,75
Maç toplamı
Genelİç saha
14+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
16+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
18+%201 / 5 maç%00 / 4 maç
20+%00 / 5 maç%00 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
8+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
9+%201 / 5 maç%00 / 4 maç
10+%201 / 5 maç%00 / 4 maç
11+%201 / 5 maç%00 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 19 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Girona FC · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————11,607,8019,40
Dış saha3 maç————11,678,0019,67
Maç toplamı
GenelDış saha
14+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
16+%1005 / 5 maç%672 / 3 maç
18+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
20+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
8+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
9+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
10+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
11+%804 / 5 maç%672 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 25 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————18,0014,2032,20
İç saha4 maç————21,5015,0036,50
Maç toplamı
Genelİç saha
28+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
31+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
34+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
37+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
13+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
15+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
17+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
19+%603 / 5 maç%753 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 44 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Girona FC · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————15,0019,6034,60
Dış saha3 maç————15,6715,0030,67
Maç toplamı
GenelDış saha
28+%1005 / 5 maç%672 / 3 maç
31+%1005 / 5 maç%672 / 3 maç
34+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
37+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
13+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
15+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
17+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
19+%201 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 38 / 32 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

CD Tenerife · Son 5 maç · 13. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
05.10.26DışCórdoba2-318-138-620-11
26.09.26İçCádiz1-110-157-917-11
19.09.26DışCD Castellón0-512-74-620-24
13.09.26İçLeganés2-019-156-819-9
05.09.26DışReal Sociedad II1-113-1211-814-16

Girona FC · Son 5 maç · 6. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
04.10.26İçRCD Mallorca0-018-94-1219-19
25.09.26İçAlbacete Balompié2-013-813-610-22
19.09.26DışCádiz2-113-1313-717-21
12.09.26İçCD Castellón1-210-912-513-19
05.09.26DışSporting Gijón2-07-1216-916-17

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CD TenerifevsGirona FC12.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

CD Tenerife ile Girona FC arasında duran topların oyunu şekillendirebileceği bir tablo var. Serbest vuruşlarda Tenerife son birkaç maçta maç başına 14,4 kullanmış, rakiplerine 12,4 bırakmış ve toplam ortalama 26,8’e ulaşmış. İç sahada kendi kullandığı sayı 12,5’e gerilerken rakiplerin ortalaması 14,5; yani evinde faul kazanma tarafında biraz daha temkinli bir görüntü var. Girona ise genel olarak maç başına 12,2 serbest vuruş kullanıyor, rakiplerine 10,2 veriyor; dış sahada kendi ortalaması 14,33, rakiplerininki 11,67. Bu, Girona’nın deplasmanda oyunu daha fazla rakip yarı alana taşıdığı izlenimini destekliyor. Kale vuruşlarında fark daha belirgin: Tenerife’nin genel toplamı 14,6, kendi kullandığı 7,2; Girona’da bu toplam 19,4, takım ortalaması ise 11,6. Girona son beş maçının tamamında 14 ve üzeri toplam kale vuruşu üretirken Tenerife’de bu oran yüzde 80. Taç atışları da oyunun kenarlara açıldığını söylüyor; Tenerife’de toplam ortalama 32,2, iç sahada 36,5, Girona’da genel 34,6, deplasmanda 30,67. Tenerife kendi sahasında maç başına 21,5 taç kullanırken Girona dışarıda 15,67’de kalıyor.

Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımı verilmediği için bu başlıklarda bir zaman üstünlüğü kurmak doğru olmaz; ancak saha koşullarına göre farklar hayli anlamlı. Serbest vuruş toplamı Tenerife’nin iç saha maçlarında 21 ve üzeri yüzde 100, 23 ve üzeri yüzde 75, 25 ve üzeri yüzde 75; Girona’nın deplasmanında bu oranlar sırasıyla yüzde 67, yüzde 67 ve yüzde 67. Kale vuruşlarında 20 ve üzeri değer Tenerife iç sahada yüzde 0 iken Girona deplasmanda yüzde 67; bu, Girona maçlarının daha sık derin savunma ve uzun çıkışlarla oynandığını düşündürüyor. Taçta 28 ve üzeri iki takım için de güçlü: Tenerife iç sahada yüzde 100, Girona deplasmanda yüzde 67. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 24,6, kale vuruşunda 17 ve taç atışında 33,4; takım payları da sırasıyla 12,3-12,3, 7,5-9,5 ve 18,8-14,6. Bence izlenmesi gereken nokta, Tenerife’nin kenar kullanımına karşı Girona’nın kaleden uzun çıkışları; maçın ritmi burada kurulacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

24,60Beklenen toplam
12,30Ev sahibi
12,30Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

17,00Beklenen toplam
7,50Ev sahibi
9,50Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

33,40Beklenen toplam
18,80Ev sahibi
14,60Deplasman
a.analiz.futbol
Ücretsiz · Mağaza gerekmez

Maçı kaçır,
analizi kaçırma.

Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.

Analiz hazır bildirimiGünün analizleri hazır olduğunda telefonuna haber verelim.
Her gün yeni analizlerGol, korner, kart ve karma istatistikler; son 5 ve son 10 maç.
Video analizlerMaçın hikâyesi 3 dakikada; YouTube ve Reels’te.
Canlı skorlarGünün tüm maçları ve anlık sonuçlar tek ekranda.
Analiz KarnesiMaç öncesi güçlü sinyaller ve gerçekleşenler, açık açık.
Takım karşılaştırİki takımın formu, golleri ve puan durumu yan yana.
Çarşamba11:00
a.
Bugünün 12 maç analizi hazır ⚽analiz.futbol · şimdi
Telefonuna ekleKamerayla okut ya da yaz:analiz.futbol/uygulama
analiz.futbol
Veriyle futbol. Her gün, her maç.

Kısa özet

CD Tenerife son 5 maçında maç başına 1,20 gol attı ve 2,00 gol yedi; Girona FC ise maç başına 1,40 gol attı, 0,60 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,60. Korner tarafında CD Tenerife maç başına 4,00, Girona FC 3,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 7,70.

İstatistik tablosu

CD Tenerife - Girona FC: son 5 maç istatistikleri
İstatistikCD TenerifeGirona FC
Son maçlar (eskiden yeniye)B G M B MG M G G B
Maç başı attığı gol1,201,40
Maç başı yediği gol2,000,60
Maç başı toplam gol3,202,00
3+ gollü maç oranı%40%40
Maç başı kullandığı korner4,003,20
Maçlarındaki toplam korner6,409,00
Maç başı gördüğü kart3,202,20
Serbest vuruş (maç başı)14,4012,20
Kale vuruşu (maç başı)7,2011,60
Taç atışı (maç başı)18,0015,00

Maç sonucu ve analiz karşılaştırması

CD Tenerife 1 - 1 Girona FC (ilk yarı 1-1)

Güçlü sinyalMaç sonucuDurum
Maçta en az 2 golMaç öncesi veri: %90 (9/10)2 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 3 golMaç öncesi veri: %80 (8/10)2 gol✓ Gerçekleşti
İlk yarıda en az 1 golMaç öncesi veri: %80 (8/10)İlk yarı 1-1✓ Gerçekleşti
Maçta en az 4 kartMaç öncesi veri: %90 (9/10)7 kart✓ Gerçekleşti

Tüm maçların toplu sonucu: Analiz Karnesi.

Kim kazanır?

Oylama maç başlayınca kapandı. Okurların maç öncesi tercihi:

Sık sorulan sorular

CD Tenerife - Girona FC maçı ne zaman ve saat kaçta?

CD Tenerife - Girona FC maçı 12 Ekim 2026 22:00'de (Türkiye saati) İspanya La Liga 2 kapsamında oynanacak, Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz sahne olacak.

CD Tenerife ve Girona FC son 5 maçta kaç gol attı?

CD Tenerife son 5 maçında 6 gol attı, 10 gol yedi. Girona FC son 5 maçında 7 gol attı, 3 gol yedi.

CD Tenerife - Girona FC maçında kaç korner bekleniyor?

İki takımın son 5 maç ortalamasına göre maç başı toplam korner 7,70; CD Tenerife maç başına 4,00, Girona FC 3,20 korner kullanıyor.

Hazırlayan: · · İstatistikler iki takımın son 5 maçından hesaplanır. analiz.futbol bahis içeriği yayınlamaz.