

CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SD Eibar | 8 | 7 | 0 | 1 | 18:7 | +11 | 21 | GGGGG |
| 2 | Almería | 9 | 7 | 0 | 2 | 16:5 | +11 | 21 | GGGGG |
| 3 | CD Castellón | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:4 | +11 | 20 | GGGBM |
| 4 | RCD Mallorca | 9 | 5 | 2 | 2 | 11:4 | +7 | 17 | GGMBG |
| 5 | CE Sabadell FC | 9 | 4 | 4 | 1 | 10:7 | +3 | 16 | MGBBG |
| 6 | Girona FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:8 | +6 | 14 | GMGGB |
| 7 | Burgos CF | 8 | 4 | 2 | 2 | 12:9 | +3 | 14 | BGGGM |
| 8 | Sporting Gijón | 8 | 4 | 1 | 3 | 8:8 | 0 | 13 | MMGMG |
| 9 | Granada CF | 8 | 3 | 2 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | MBMMG |
| 10 | Real Oviedo | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:8 | 0 | 11 | BGMGM |
| 11 | Celta de Vigo II | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | -1 | 11 | MMBMG |
| 12 | CD Eldense | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 11 | GMMGG |
| 13 | CD Tenerife | 8 | 3 | 2 | 3 | 10:12 | -2 | 11 | BGMBM |
| 14 | UD Las Palmas | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:16 | -3 | 11 | GMMBM |
| 15 | Leganés | 9 | 3 | 2 | 4 | 6:14 | -8 | 11 | MGMMM |
| 16 | FC Andorra | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:15 | -2 | 10 | MMGBG |
| 17 | Real Valladolid | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:11 | -3 | 9 | GMBGB |
| 18 | Córdoba | 9 | 3 | 0 | 6 | 14:20 | -6 | 9 | MGMGM |
| 19 | Real Sociedad II | 9 | 2 | 2 | 5 | 12:17 | -5 | 8 | GMMMM |
| 20 | Cádiz | 8 | 1 | 4 | 3 | 11:10 | +1 | 7 | MMMBG |
| 21 | Ceuta | 9 | 1 | 2 | 6 | 8:20 | -12 | 5 | MBGBM |
| 22 | Albacete Balompié | 8 | 0 | 1 | 7 | 5:15 | -10 | 1 | MBMMM |
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.26 | Dış | Córdoba | 18. | 2-3 | 1-2 |
| 26.09.26 | İç | Cádiz | 20. | 1-1 | 1-0 |
| 19.09.26 | Dış | CD Castellón | 3. | 0-5 | 0-3 |
| 13.09.26 | İç | Leganés | 15. | 2-0 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Real Sociedad II | 19. | 1-1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.26 | İç | RCD Mallorca | 4. | 0-0 | 0-0 |
| 25.09.26 | İç | Albacete Balompié | 22. | 2-0 | 2-0 |
| 19.09.26 | Dış | Cádiz | 20. | 2-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | İç | CD Castellón | 3. | 1-2 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Sporting Gijón | 8. | 2-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.26 | İç | Cádiz | 20. | 1-1 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Leganés | 15. | 2-0 | 1-0 |
| 28.08.26 | İç | Sporting Gijón | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Almería | 2. | 1-0 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Cádiz | 20. | 2-1 | 2-0 |
| 05.09.26 | Dış | Sporting Gijón | 8. | 2-0 | 1-0 |
| 21.08.26 | Dış | Córdoba | 18. | 1-2 | 0-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| CD TenerifeGenel | CD Tenerifeİç saha | Girona FCGenel | Girona FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| CD TenerifeGenel | CD Tenerifeİç saha | Girona FCGenel | Girona FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| Yediği | 20-15 | 315-30 | 030-45+ | 045-60 | 260-75 | 375-90+ | 10toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 3toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 260-75 | 075-90+ | 2toplam |
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00Tenerife ile Girona arasındaki bu karşılaşmada iki farklı gol resmi var. Tenerife son 5 genel maçında 6 gol atıp 10 gol yedi; maç başına 1,2 gol üretirken 2 gol ortalamasıyla savunmada daha kırılgan kaldı. Bu seride 1 ve 2 ve üzeri gol görülen maç oranı yüzde 100, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40, 4 ve 5 ve üzeri gol oranları da yüzde 40 oldu. İç sahaya gelince Tenerife’nin 4 maçta 4 gol atıp yalnızca 2 gol yemesi, 1 gol ortalaması ve 0,5 yenilen gol ortalamasıyla daha kontrollü bir yapıya işaret ediyor; burada 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 50, 3 ve üzeri gol ise yüzde 0. Girona ise son 5 genel maçında 7 gol atıp 3 gol yedi, maç başına 1,4 gol buldu ve 0,6 gol yedi. Deplasmanda 3 maçta 5 gol atması, 1,67 gol ortalaması ve 1 gol yenilen ortalaması dikkat çekiyor. Bu dış saha serisinde 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 67; 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 0. Yani Tenerife’nin ev savunması ile Girona’nın deplasman üretimi karşı karşıya geliyor.
İlk yarıdaki tempo bence maçın kilidini açabilir. Tenerife’nin genel maçlarında ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 40; iç sahada bu oranlar yüzde 75 ve yüzde 0. Girona’da genel oranlar yüzde 80 ve yüzde 40, deplasmanda ise yüzde 100 ve yüzde 67. Girona genelinde ilk yarıda 6 gol atarken ikinci yarıda 1 gol buldu; Tenerife’de dağılım 3’e 3. Tenerife gollerini 15-30’da 3, 45-60’ta 1, 60-75’te 2 kez attı; yediği goller 0-15’te 2, 15-30’da 3, 60-75’te 2 ve 75-90+’da 3. Girona’nın golleri 0-15’te 2, 15-30’da 1, 30-45+’ta 3 ve 75-90+’ta 1; yediği goller 45-60’ta 1, 75-90+’ta 2. İki takımın son maçları birleşince beklenen gol 2,6; karşılıklı gol 5/10 maçta yüzde 50, 2 ve üzeri gol 9/10’da yüzde 90, 3 ve üzeri gol 4/10’da yüzde 40, 4 ve 5 ve üzeri gol 2/10’da yüzde 20. İlk yarı 1 ve üzeri gol 8/10’da yüzde 80. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 1,8 ve karşılıklı gol 2 kez; bu nedenle erken Girona baskısı ile Tenerife’nin 15-30 aralığındaki direnci belirleyici olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.26 | Dış | Córdoba | 18. | 2-3 | 8-4 | 12 | 5-4 |
| 26.09.26 | İç | Cádiz | 20. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | CD Castellón | 3. | 0-5 | 5-0 | 5 | 2-0 |
| 13.09.26 | İç | Leganés | 15. | 2-0 | 3-4 | 7 | 1-1 |
| 05.09.26 | Dış | Real Sociedad II | 19. | 1-1 | 3-2 | 5 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.26 | İç | RCD Mallorca | 4. | 0-0 | 5-7 | 12 | 2-2 |
| 25.09.26 | İç | Albacete Balompié | 22. | 2-0 | 3-5 | 8 | 1-4 |
| 19.09.26 | Dış | Cádiz | 20. | 2-1 | 4-2 | 6 | 4-1 |
| 12.09.26 | İç | CD Castellón | 3. | 1-2 | 4-11 | 15 | 1-5 |
| 05.09.26 | Dış | Sporting Gijón | 8. | 2-0 | 0-4 | 4 | 0-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.26 | İç | Cádiz | 20. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 13.09.26 | İç | Leganés | 15. | 2-0 | 3-4 | 7 | 1-1 |
| 28.08.26 | İç | Sporting Gijón | 8. | 0-1 | 4-1 | 5 | 3-1 |
| 23.08.26 | İç | Almería | 2. | 1-0 | 5-7 | 12 | 2-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Cádiz | 20. | 2-1 | 4-2 | 6 | 4-1 |
| 05.09.26 | Dış | Sporting Gijón | 8. | 2-0 | 0-4 | 4 | 0-2 |
| 21.08.26 | Dış | Córdoba | 18. | 1-2 | 3-2 | 5 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| CD TenerifeGenel | CD Tenerifeİç saha | Girona FCGenel | Girona FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| CD TenerifeGenel | CD Tenerifeİç saha | Girona FCGenel | Girona FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00Bu maçta korner havası, iki takımın genel görüntüsüyle iç saha-deplasman farkı arasında gidip geliyor. CD Tenerife son 5 maçında maç başına 4 korner kullanmış, rakiplerine 2,4 korner vermiş ve toplam ortalaması 6,4’te kalmış. İç sahadaki 4 karşılaşmada ise kendi korner ortalaması 3,25’e inerken rakibe verdiği ortalama 3,5’e çıkıyor; toplam değer 6,75. Tenerife’nin genel maçlarında 10 ve üzeri korner görülme oranı yüzde 20, evindeki karşılaşmalarda yüzde 25. Takım özelinde 5 ve üzeri korner üretme oranı genelde yüzde 40, iç sahada yüzde 25; en yüksek toplamları hem genel hem iç saha verisinde 12. Girona FC tarafında genel toplam ortalaması 9 korner, fakat bunun önemli kısmı rakipten geliyor: kendi ortalaması 3,2, rakibe verdiği 5,8. Deplasmanda tablo belirgin biçimde sakinleşiyor; Girona 2,33 korner kullanıyor, 2,67 veriyor ve toplam ortalama 5’e düşüyor. Genel maçlarda 10 ve üzeri korner oranı yüzde 40 iken deplasmanda bu eşik yüzde 0. Girona’nın 5 ve üzeri takım korneri oranı genelde yüzde 20, dış sahada yine yüzde 0; genel en yüksek toplamı 15, deplasmandaki en yüksek değer ise 6.
Korner dengesi, oyunun hangi bölümünde kimin baskı kuracağı konusunda daha çok şey söylüyor. Tenerife son 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, 2’sinde geride kalmış; ancak iç sahada bu denge tersine dönüyor ve 4 maçın yalnızca 1’inde üstünlük sağlayabiliyor, 3 maçta rakibine geçiliyor. Girona genel tabloda 5 maçın 4’ünde rakibinden az korner kullanmış, deplasmanda ise 3 maçın 2’sinde rakibinin önüne geçmiş. İki takımın son maçları birleştirildiğinde beklenen toplam 7,7; bunun 4,9’u Tenerife, 2,8’i Girona tarafına düşüyor. Toplam 10 maçın 3’ünde 9, 10 ve 11 ve üzeri korner görülmüş; her üç eşikte de oran yüzde 30 ve eşik maç toplamı 10. İlk yarı beklenen değer 3,9. Bence belirleyici nokta, Tenerife’nin iç sahada kenarları ne kadar etkili kullanacağı ve Girona’nın deplasmandaki düşük toplam temposunu kırıp kıramayacağı olacak; maç erken açılırsa ikinci yarıdaki korner akışı, Tenerife’de 4,25 olan bölüm ortalaması nedeniyle özellikle izlenmeli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.26 | Dış | Córdoba | 18. | 2-3 | 7-4 | 11 | 1-0 |
| 26.09.26 | İç | Cádiz | 20. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | CD Castellón | 3. | 0-5 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Leganés | 15. | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Real Sociedad II | 19. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.26 | İç | RCD Mallorca | 4. | 0-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 25.09.26 | İç | Albacete Balompié | 22. | 2-0 | 0-5 | 5 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | Cádiz | 20. | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | CD Castellón | 3. | 1-2 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Sporting Gijón | 8. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.09.26 | İç | Cádiz | 20. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Leganés | 15. | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Sporting Gijón | 8. | 0-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Almería | 2. | 1-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Cádiz | 20. | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Sporting Gijón | 8. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 21.08.26 | Dış | Córdoba | 18. | 1-2 | 5-4 | 9 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| CD TenerifeGenel | CD Tenerifeİç saha | Girona FCGenel | Girona FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| CD TenerifeGenel | CD Tenerifeİç saha | Girona FCGenel | Girona FCDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00Bu maçta kartların havası iki farklı çizginin çarpışmasına benziyor. CD Tenerife’nin son 5 maçında kendi kart ortalaması 3,2, rakibin kart ortalaması 2,2 ve toplam ortalama 5,4; toplam kart 11’e kadar çıkarken en düşük değer 2’de kalmış. 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 40 seviyesinde. Tenerife iç sahada ise kendi kartı 1,5’e düşüyor, rakip 2,5 görüyor ve toplam ortalama 4 oluyor; 3 ve 4 ve üzeri kart yüzde 75, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 25, 7 ve üzeri ise yüzde 0. Takımın evindeki 4 maçın tamamında en az 1 kart alması dikkat çekiyor, ancak 2 ve üzeri kart yalnızca yüzde 50. Girona’nın son 5 maçındaki toplam ortalaması 5,6; deplasmanda bu değer 6,67’ye yükseliyor. Dış sahadaki 3 ve 4 ve üzeri eşikleri yüzde 100, 5, 6 ve 7 ve üzeri kartların her biri yüzde 67. Girona da deplasman maçlarının tamamında en az 1 ve en az 2 kart görmüş. Açıkçası saha koşulları açısından daha sert görüntü Girona tarafında.
Hakem konusunda son maçlara ait herhangi bir veri bulunmadığı için, düdük standardının bu tabloyu nasıl şekillendireceğini ölçemiyorum; bunu özellikle ayırmak gerekir. Kırmızı kart tarafında Tenerife’nin genel son 5 maçında 1 kırmızı, iç sahadaki son 4 maçında ise 0 kırmızı var. Girona’nın genelinde 1 kırmızı görülürken deplasmanındaki son 3 maçta kırmızı çıkmamış. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 5,5 kart, ev sahibi için 3,3, deplasman için 2,2 kart; 4 ve üzeri kart 9 maçta, yani yüzde 90, 5 ve üzeri 6 maçta yüzde 60, 6 ve üzeri 4 maçta yüzde 40 gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen 1,8 karta karşılık özellikle ikinci yarı sertleşme öne çıkıyor: Tenerife’de 3,2, Girona’da 4,2. Benim gözüme çarpan, Girona’nın deplasmandaki 9 kartlık en yüksek toplamı ve Tenerife’nin genelindeki 11 kartlık tepe değer. Maç sıkışırsa belirleyici bölüm, ikinci yarıda kenar müdahaleleri ve geçişleri durdurmak için yapılan taktik fauller olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,40 | 12,40 | 26,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 12,50 | 14,50 | 27,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 25+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,20 | 10,20 | 22,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 14,33 | 11,67 | 26,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 27+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 7,40 | 14,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 6,75 | 9,00 | 15,75 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 20+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,60 | 7,80 | 19,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 11,67 | 8,00 | 19,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,00 | 14,20 | 32,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 21,50 | 15,00 | 36,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 31+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 34+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 37+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,00 | 19,60 | 34,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 15,67 | 15,00 | 30,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 31+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 37+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 32 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.26 | Dış | Córdoba | 2-3 | 18-13 | 8-6 | 20-11 |
| 26.09.26 | İç | Cádiz | 1-1 | 10-15 | 7-9 | 17-11 |
| 19.09.26 | Dış | CD Castellón | 0-5 | 12-7 | 4-6 | 20-24 |
| 13.09.26 | İç | Leganés | 2-0 | 19-15 | 6-8 | 19-9 |
| 05.09.26 | Dış | Real Sociedad II | 1-1 | 13-12 | 11-8 | 14-16 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.26 | İç | RCD Mallorca | 0-0 | 18-9 | 4-12 | 19-19 |
| 25.09.26 | İç | Albacete Balompié | 2-0 | 13-8 | 13-6 | 10-22 |
| 19.09.26 | Dış | Cádiz | 2-1 | 13-13 | 13-7 | 17-21 |
| 12.09.26 | İç | CD Castellón | 1-2 | 10-9 | 12-5 | 13-19 |
| 05.09.26 | Dış | Sporting Gijón | 2-0 | 7-12 | 16-9 | 16-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00CD Tenerife ile Girona FC arasında duran topların oyunu şekillendirebileceği bir tablo var. Serbest vuruşlarda Tenerife son birkaç maçta maç başına 14,4 kullanmış, rakiplerine 12,4 bırakmış ve toplam ortalama 26,8’e ulaşmış. İç sahada kendi kullandığı sayı 12,5’e gerilerken rakiplerin ortalaması 14,5; yani evinde faul kazanma tarafında biraz daha temkinli bir görüntü var. Girona ise genel olarak maç başına 12,2 serbest vuruş kullanıyor, rakiplerine 10,2 veriyor; dış sahada kendi ortalaması 14,33, rakiplerininki 11,67. Bu, Girona’nın deplasmanda oyunu daha fazla rakip yarı alana taşıdığı izlenimini destekliyor. Kale vuruşlarında fark daha belirgin: Tenerife’nin genel toplamı 14,6, kendi kullandığı 7,2; Girona’da bu toplam 19,4, takım ortalaması ise 11,6. Girona son beş maçının tamamında 14 ve üzeri toplam kale vuruşu üretirken Tenerife’de bu oran yüzde 80. Taç atışları da oyunun kenarlara açıldığını söylüyor; Tenerife’de toplam ortalama 32,2, iç sahada 36,5, Girona’da genel 34,6, deplasmanda 30,67. Tenerife kendi sahasında maç başına 21,5 taç kullanırken Girona dışarıda 15,67’de kalıyor.
Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımı verilmediği için bu başlıklarda bir zaman üstünlüğü kurmak doğru olmaz; ancak saha koşullarına göre farklar hayli anlamlı. Serbest vuruş toplamı Tenerife’nin iç saha maçlarında 21 ve üzeri yüzde 100, 23 ve üzeri yüzde 75, 25 ve üzeri yüzde 75; Girona’nın deplasmanında bu oranlar sırasıyla yüzde 67, yüzde 67 ve yüzde 67. Kale vuruşlarında 20 ve üzeri değer Tenerife iç sahada yüzde 0 iken Girona deplasmanda yüzde 67; bu, Girona maçlarının daha sık derin savunma ve uzun çıkışlarla oynandığını düşündürüyor. Taçta 28 ve üzeri iki takım için de güçlü: Tenerife iç sahada yüzde 100, Girona deplasmanda yüzde 67. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 24,6, kale vuruşunda 17 ve taç atışında 33,4; takım payları da sırasıyla 12,3-12,3, 7,5-9,5 ve 18,8-14,6. Bence izlenmesi gereken nokta, Tenerife’nin kenar kullanımına karşı Girona’nın kaleden uzun çıkışları; maçın ritmi burada kurulacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
CD TenerifevsGirona FC
12.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026