

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 9 | 9 | 0 | 0 | 39:9 | +30 | 27 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 9 | 7 | 1 | 1 | 19:8 | +11 | 22 | GGGGG |
| 3 | Real Madrid | 9 | 7 | 0 | 2 | 23:9 | +14 | 21 | GGMGG |
| 4 | Real Betis | 9 | 6 | 1 | 2 | 16:14 | +2 | 19 | GGBGM |
| 5 | Real Sociedad | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:17 | 0 | 16 | GMGGG |
| 6 | Sevilla FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | GGMBM |
| 7 | Deportivo Alavés | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:11 | +3 | 12 | MBMMB |
| 8 | Celta de Vigo | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:7 | +3 | 11 | BBGBG |
| 9 | Deportivo La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13:12 | +1 | 11 | BMBMB |
| 10 | CA Osasuna | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:18 | -8 | 11 | MMBMG |
| 11 | Levante UD | 9 | 2 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 10 | MMBBG |
| 12 | Villarreal | 9 | 2 | 3 | 4 | 13:13 | 0 | 9 | MGGMB |
| 13 | Athletic Club Bilbao | 8 | 2 | 3 | 3 | 8:9 | -1 | 9 | GBBBM |
| 14 | Rayo Vallecano | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:17 | -5 | 9 | GMGBB |
| 15 | Getafe CF | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:11 | -6 | 9 | BMGMB |
| 16 | RCD Espanyol | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:12 | -1 | 8 | GMMBM |
| 17 | Racing Santander | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:25 | -12 | 8 | GMMBM |
| 18 | Elche CF | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:17 | -6 | 7 | BMGBB |
| 19 | Valencia CF | 9 | 1 | 3 | 5 | 6:15 | -9 | 6 | MGMBB |
| 20 | Málaga CF | 10 | 0 | 5 | 5 | 7:19 | -12 | 5 | MMBMB |
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF 4 oyuncu
- U. SadiqBaldır GerilmesiForvet · 3 maç · 1 gol
- CopeteDiz SakatlığıDefans
- D. LopezDiz SakatlığıForvet
- S. CanosDiz SakatlığıForvet
Villarreal 1 oyuncu
- N. PepeGöz SakatlığıForvet · 6 maç · 2 gol
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 0,90 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %50 (5) |
Valencia CF · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,40 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %80 (4) | %50 (5) |
Villarreal · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Villarreal · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 13. | 0-0 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 17. | 2-2 | 1-1 |
| 20.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 1-0 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 0-2 |
| 30.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 9. | 1-3 | 1-2 |
| 25.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 0-0 | 0-0 |
| 23.05.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 3-1 | 0-0 |
Villarreal · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-2 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 0-0 | 0-0 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-1 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 11. | 3-1 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 2-1 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 1-2 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 9. | 2-3 | 1-1 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 10 iç saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 13. | 0-0 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 0-2 |
| 25.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.05.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 3-1 | 0-0 |
| 14.05.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 14. | 1-1 | 1-1 |
| 02.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-2 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Girona FC İspanya La Liga | — | 2-1 | 0-0 |
| 05.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 1-0 |
Villarreal · Son 10 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-2 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 0-0 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 2-1 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-2 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 17. | 2-2 | 2-2 |
| 17.05.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 14. | 0-2 | 0-1 |
| 10.05.26 | Dış | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-1 |
| 23.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Maç sonu toplam gol
| Valencia CFGenel | Valencia CFİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| Valencia CFGenel | Valencia CFİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 6toplam |
Villarreal · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 330-45+ | 045-60 | 360-75 | 075-90+ | 7toplam |
Valencia CF · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 130-45+ | 345-60 | 260-75 | 575-90+ | 16toplam |
Villarreal · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 730-45+ | 145-60 | 360-75 | 475-90+ | 17toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda, ancak tempo son dönemde biraz aşağı çekilmiş görünüyor.Valencia’nın gol üretimi istikrarlı olsa da toplam maç golleri önceki döneme göre gerilemiş; üstelik savunmada düşüş var. Villarreal ise daha canlı hücum ediyor, fakat onun da savunma direnci son maçlarda zayıflamış durumda. İki takımın karşılaşmalarında erken bölümden çok ilerleyen dakikalar önem kazanabilir. Valencia’nın etkili olduğu bölüm ikinci yarının ortalarıyken Villarreal son bölümde daha fazla tehdit yaratıyor. Açıkçası karşılıklı gol ihtimali var, fakat maçın tamamen kontrolden çıkacağını söylemek zor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,70 | 2,95 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5511/20 |
| 2+ gol | %505/10 | %6012/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %6012/20 |
| 4+ gol | %505/10 | %5511/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %505/10 | %5511/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %459/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 4,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 9,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 7 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,20 | -0,50 |
Valencia CF · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 4,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 3,90 |
| Maç başı toplam korner | 7,60 | 8,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 3 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | 0,00 | +0,30 |
Villarreal · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 6,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 4,90 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 11,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 8 | 16 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | 0,00 | +1,50 |
Villarreal · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,80 | 5,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,80 | 5,80 |
| Maç başı toplam korner | 12,60 | 11,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 9 | 16 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,00 | -0,30 |
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 13. | 0-0 | 2-6 | 8 | 2-3 |
| 11.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 17. | 2-2 | 3-8 | 11 | 0-5 |
| 20.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 7-5 | 12 | 2-3 |
| 15.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 1-0 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 11.09.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 0-1 | 4-6 | 10 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 1-4 | 5 | 1-1 |
| 30.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 9. | 1-3 | 5-5 | 10 | 2-4 |
| 25.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 22.08.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 23.05.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 3-1 | 7-8 | 15 | 5-4 |
Villarreal · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-7 | 9 | 2-3 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 0-0 | 10-5 | 15 | 5-1 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 4-4 | 8 | 3-3 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 3-9 | 12 | 1-4 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 11. | 3-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 7-4 | 11 | 5-3 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 7-9 | 16 | 2-4 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 9. | 2-3 | 7-1 | 8 | 5-1 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 9-5 | 14 | 4-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 10 iç saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 13. | 0-0 | 2-6 | 8 | 2-3 |
| 20.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 7-5 | 12 | 2-3 |
| 06.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 1-4 | 5 | 1-1 |
| 25.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 22.08.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.05.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 3-1 | 7-8 | 15 | 5-4 |
| 14.05.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 14. | 1-1 | 5-1 | 6 | 2-1 |
| 02.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-2 | 1-7 | 8 | 0-3 |
| 25.04.26 | İç | Girona FC İspanya La Liga | — | 2-1 | 4-4 | 8 | 2-0 |
| 05.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 6-0 | 6 | 2-0 |
Villarreal · Son 10 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-7 | 9 | 2-3 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 3-9 | 12 | 1-4 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 8-4 | 12 | 5-0 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 7-9 | 16 | 2-4 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 9-5 | 14 | 4-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-2 | 3-5 | 8 | 2-4 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 17. | 2-2 | 10-6 | 16 | 7-2 |
| 17.05.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 14. | 0-2 | 9-1 | 10 | 3-1 |
| 10.05.26 | Dış | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 1-1 | 4-5 | 9 | 2-1 |
| 23.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 1-1 | 0-7 | 7 | 0-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Maç toplamı korner
| Valencia CFGenel | Valencia CFİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı korner
| Valencia CFGenel | Valencia CFİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Korner dengesi (genel)
Villarreal · Korner dengesi (genel)
Valencia CF · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,50, ikinci yarı toplam 4,60 (10 maç)
Villarreal · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,80, ikinci yarı toplam 5,50 (10 maç)
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde iki takımın da oyunu kenarlara taşıyan, baskıyı sürekli tutan bir yapısı var.Valencia’nın son dönem toplamı önceki on maçlık tabloya göre biraz canlanmış olsa da genel eğilim dengeli; buna karşılık Villarreal’in üretimi eski seviyesinin hafif altında seyrediyor. Yine de deplasman ekibi rakip ceza alanına daha sık yerleşen taraf görüntüsünde. Bu yüzden maç boyunca özellikle kanat savunmaları ve sekip dışarı çıkan toplar belirleyici olabilir. Bence başlangıçta Valencia’nın baskısı, ilerleyen bölümde Villarreal’in hücum ısrarı korner trafiğini canlı tutar.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,00 | 10,20 |
| Ev sahibi beklenen | 4,70 | 4,60 |
| Deplasman beklenen | 5,30 | 5,60 |
| 9+ korner | %606/10 | %6513/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,90 | 5,15 |
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 14 / 0 | 22 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Valencia CF · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Villarreal · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 2,60 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 18 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Villarreal · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,20 | 2,80 |
| Maç başı toplam kart | 5,20 | 4,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 18 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 13. | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 17. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 1-0 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 9. | 1-3 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 25.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 0-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 23.05.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Villarreal · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 18. | 0-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 2-7 | 9 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 11. | 3-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-2 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 9. | 2-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 10 iç saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 13. | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 5. | 2-3 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 06.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-5 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 25.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 0-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.05.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 14.05.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 14. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Girona FC İspanya La Liga | — | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.04.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 8. | 2-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Villarreal · Son 10 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-4 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 3. | 0-1 | 2-7 | 9 | 0-1 |
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 20. | 3-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 23.08.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 2-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 16.08.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 17. | 2-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 14. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | RCD Mallorca İspanya La Liga | — | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Real Oviedo İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Maç toplamı kart
| Valencia CFGenel | Valencia CFİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın gördüğü kart
| Valencia CFGenel | Valencia CFİç saha | VillarrealGenel | VillarrealDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Hakem
Valencia CF · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,80, ikinci yarı toplam 2,60 (10 maç)
Villarreal · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 3,20 (10 maç)
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında maçın sertlik seviyesi normalin üzerine çıkmaya aday.Valencia’da son dönemde belirgin bir yükseliş var; takım savunmada zorlandıkça ikili mücadelelerde daha fazla risk alıyor ve bu da hakemin kararlarını etkileyebilir. Villarreal’in eğilimi ise daha dengeli, fakat rakiplerinin gördüğü kart sayısının yüksekliği onların da baskı altında kaldığını gösteriyor. Karşılaşmanın özellikle orta saha bölümünde temaslı geçmesini bekliyorum. Valencia’nın gerilimli anlarda kontrolü kaybetmemesi önemli; Villarreal ise rakibin sertliğine aynı şekilde karşılık vermek yerine topu hızlı dolaştırırsa kart yükünü azaltabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,90 | 4,40 |
| Ev sahibi beklenen | 2,90 | 2,40 |
| Deplasman beklenen | 2,00 | 2,00 |
| 4+ kart | %707/10 | %7014/20 |
| 5+ kart | %707/10 | %5010/20 |
| 6+ kart | %404/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 2,00 | 1,50 |
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 11,60 | 22,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,80 | 11,20 | 23,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 10,80 | 21,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,80 | 12,00 | 24,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 20 (son 10: 34 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,80 | 11,20 | 22,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,60 | 10,80 | 24,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,20 | 10,40 | 22,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,80 | 11,40 | 24,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 19 (son 10: 28 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,40 | 8,20 | 17,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,00 | 15,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 6,70 | 14,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,30 | 7,80 | 14,10 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 10 (son 10: 22 / 5) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,80 | 16,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 6,40 | 14,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,80 | 7,50 | 15,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,80 | 6,40 | 15,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 15 (son 10: 18 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,20 | 18,00 | 35,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,40 | 16,00 | 36,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,80 | 18,00 | 36,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,20 | 17,80 | 38,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 32+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 35+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 38+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 28 (son 10: 42 / 28) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Villarreal · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,40 | 18,60 | 34,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,00 | 18,40 | 36,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,20 | 17,60 | 34,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,40 | 18,10 | 35,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 32+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 35+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 38+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 27 (son 10: 48 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Valencia CF · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 0-0 | 13-14 | 11-10 | 15-13 |
| 11.10.26 | Dış | Racing Santander İspanya La Liga | 2-2 | 15-10 | 8-8 | 12-19 |
| 20.09.26 | İç | Real Sociedad İspanya La Liga | 2-3 | 12-8 | 10-12 | 21-18 |
| 15.09.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 1-0 | 7-14 | 10-9 | 24-15 |
| 11.09.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 0-1 | 8-12 | 8-2 | 14-25 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.09.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 0-5 | 6-7 | 13-1 | 24-18 |
| 30.08.26 | Dış | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 1-3 | 14-5 | 9-4 | 21-18 |
| 25.08.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 0-1 | 11-10 | 7-9 | 23-19 |
| 22.08.26 | İç | Celta de Vigo İspanya La Liga | 0-0 | 17-17 | 2-3 | 19-12 |
| 23.05.26 | İç | FC Barcelona İspanya La Liga | 3-1 | 8-11 | 4-9 | 15-23 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Villarreal · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.26 | Dış | Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-4 | 14-14 | 11-4 | 14-15 |
| 17.10.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 0-0 | 7-12 | 6-9 | 11-16 |
| 13.10.26 | İç | Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-1 | 15-8 | 9-8 | 14-20 |
| 10.10.26 | Dış | Real Madrid İspanya La Liga | 0-1 | 8-13 | 9-9 | 19-21 |
| 20.09.26 | İç | Levante UD İspanya La Liga | 3-1 | 10-9 | 8-9 | 19-21 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 17.09.26 | Dış | Málaga CF İspanya La Liga | 3-1 | 16-10 | 5-6 | 12-21 |
| 14.09.26 | İç | Real Betis İspanya La Liga | 1-2 | 8-7 | 7-8 | 16-19 |
| 08.09.26 | Dış | Borussia Dortmund UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 15-9 | 8-3 | 11-21 |
| 05.09.26 | İç | Deportivo La Coruña İspanya La Liga | 2-3 | 14-14 | 7-9 | 22-8 |
| 28.08.26 | Dış | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 0-1 | 15-8 | 8-10 | 34-14 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu sayılar maçın karakterini anlatıyor: taç ve kale vuruşu topun ne sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş ise oyunun ne kadar kesik geçeceğini gösterir.Serbest vuruş tarafında Valencia CF maç başına 11,00, Villarreal 10,80 kullanıyor. Kale vuruşu tarafında Valencia CF maç başına 9,40, Villarreal 8,60 kullanıyor.
Öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir; maçın temposunu bu gözle izlemenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,30 | 22,25 |
| Ev sahibi | 11,10 | 10,75 |
| Deplasman | 11,20 | 11,50 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 17,00 | 15,10 |
| Ev sahibi | 8,60 | 7,85 |
| Deplasman | 8,40 | 7,25 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 34,60 | 35,80 |
| Ev sahibi | 17,90 | 18,20 |
| Deplasman | 16,70 | 17,60 |
Valencia CFvsVillarreal
24.10.2026 · 19:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 24.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Valencia CF - Villarreal bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
FC Barcelona
Atlético Madrid
Real Madrid
Real Betis
Real Sociedad
Sevilla FC
Deportivo Alavés
Celta de Vigo
Deportivo La Coruña
CA Osasuna
Levante UD
Athletic Club Bilbao
Rayo Vallecano
Getafe CF
RCD Espanyol
Racing Santander
Elche CF
Málaga CF
Liverpool UEFA Şampiyonlar Ligi
Napoli UEFA Şampiyonlar Ligi