

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Japonya J1 Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | +19 | 23 | MGGGG |
| 2 | Machida Zelvia | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:10 | +15 | 23 | GBMGG |
| 3 | Tokyo | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:8 | +13 | 23 | GGGGG |
| 4 | Vissel Kobe | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 22 | GGGMG |
| 5 | Kashiwa Reysol | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:17 | +5 | 21 | MGGGM |
| 6 | Kashima Antlers | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:16 | +5 | 19 | MMBGG |
| 7 | Kawasaki Frontale | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:16 | +5 | 16 | GGBMG |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | +4 | 16 | GBGBB |
| 9 | Urawa Reds | 10 | 5 | 0 | 5 | 17:21 | -4 | 15 | GMGMG |
| 10 | Shimizu S-Pulse | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | MGGGB |
| 11 | Fagiano Okayama | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | 13 | GGMMM |
| 12 | Nagoya Grampus | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:16 | -4 | 12 | MMMGG |
| 13 | Cerezo Osaka | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 12 | BMBBM |
| 14 | Mito Hollyhock | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | 9 | BMMMM |
| 15 | V-Varen Nagasaki | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | MGBBM |
| 16 | Kyoto Sanga | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:19 | -8 | 8 | MMGMM |
| 17 | Avispa Fukuoka | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:16 | -5 | 7 | BMMGM |
| 18 | Gamba Osaka | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | MMMMB |
| 19 | JEF United | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | GBMBB |
| 20 | Tokyo Verdy | 10 | 0 | 4 | 6 | 4:18 | -14 | 4 | BBMMM |
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 2,10 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Urawa Reds · İç saha
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 1,63 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,25 |
| Maç başı toplam gol | 4,20 | 2,88 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %50 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %38 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %25 (2) |
JEF United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 0,80 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,90 |
| Maç başı toplam gol | 1,80 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %40 (4) |
JEF United · Dış saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 0,80 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (3) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (2) |
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 10 maç · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-0 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 3-1 | 3-0 |
| 13.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 1-1 |
| 06.09.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-2 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 3-2 | 1-1 |
| 23.08.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 1-1 |
| 15.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-4 | 1-2 |
| 07.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-4 | 1-2 |
JEF United · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-0 | 0-0 |
| 11.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 1-0 |
| 19.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-2 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 1-1 |
| 29.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 2-4 |
| 21.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-4 | 0-2 |
| 08.08.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 10 iç saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 3-1 | 3-0 |
| 13.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 1-1 |
| 29.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 3-2 | 1-1 |
| 15.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-4 | 1-2 |
| 06.12.25 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 4-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 25.10.25 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-0 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-0 | 0-0 |
| 20.09.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-1 | 0-1 |
JEF United · Son 10 dış saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-2 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 2-4 |
| 21.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Maç sonu toplam gol
| Urawa RedsGenel | Urawa Redsİç saha | JEF UnitedGenel | JEF UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%887/8 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%635/8 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%635/8 | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%606/10 | S5%804/5S10%504/8 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
İlk yarı toplam gol
| Urawa RedsGenel | Urawa Redsİç saha | JEF UnitedGenel | JEF UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%756/8 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%504/8 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 360-75 | 275-90+ | 6toplam |
JEF United · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 4toplam |
Urawa Reds · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 530-45+ | 345-60 | 560-75 | 475-90+ | 21toplam |
JEF United · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 530-45+ | 145-60 | 360-75 | 775-90+ | 19toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta gol tarafı temkinli ama tamamen kısır görünmüyor.Urawa Reds’in son dönemde hem hücumda hem savunmada geriye gitmesi, özellikle kendi sahasında alıştığı canlı görüntüyü sorgulatıyor. JEF United’ın gol üretiminde yükseliş olması olumlu; ancak onun da savunma tarafında düşüş yaşaması, rakibe alan bırakabileceğini gösteriyor. İşin ilginç tarafı, iki takımın genel gol eğilimi aşağı yönlü olmasına rağmen Urawa’nın iç saha maçları daha hareketli geçiyor. İlk bölümde JEF’in hızlı başlamasına, ardından Urawa’nın orta bölümde baskıyı artırmasına dikkat ederim. Karşılıklı gol ihtimali yabana atılmaz.
Bir başka önemli nokta, yakın dönemdeki toplam gol temposunun daha geniş seriye göre azalması. Bu, maçın baştan sona açık oyuna dönüşmeyebileceğini anlatıyor. Urawa’nın evindeki üretkenliği ile JEF’in yükselen hücum iştahı dengeyi bozabilir; fakat savunma hataları belirleyici olur. Benim gözüme çarpan senaryo, kontrollü başlayıp pozisyonların ikinci bölümde artması.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,10 | 3,25 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %6012/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %404/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %101/10 | %408/20 |
| 5+ gol | %00/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %202/10 | %5010/20 |
Aralarındaki son 2 maç
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,80 | 4,40 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 9,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 6 | 13 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,40 | +0,70 |
Urawa Reds · İç saha
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 4,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 5,50 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 6 | 12 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 8 |
| Maç başı korner farkı | -1,20 | -1,00 |
JEF United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,00 | 3,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,00 | 5,60 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 9,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 7 | 14 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,00 | -2,00 |
JEF United · Dış saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,00 | 6,00 |
| Maç başı toplam korner | 7,80 | 7,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 3 | 11 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 0 / 5 |
| Maç başı korner farkı | -4,20 | -4,20 |
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 10 maç · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-0 | 13-0 | 13 | 10-0 |
| 10.10.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 3-1 | 8-3 | 11 | 5-1 |
| 13.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 4-8 | 12 | 1-2 |
| 06.09.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-0 | 8-5 | 13 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-2 | 1-5 | 6 | 0-2 |
| 29.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 3-2 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 23.08.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 3-1 | 4 | 3-0 |
| 15.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-4 | 1-11 | 12 | 1-5 |
| 07.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-4 | 6-5 | 11 | 4-2 |
JEF United · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-0 | 8-6 | 14 | 4-2 |
| 11.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 9-4 | 13 | 5-0 |
| 19.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-2 | 3-8 | 11 | 2-4 |
| 13.09.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-1 | 1-9 | 10 | 1-4 |
| 06.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-0 | 4-3 | 7 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 4-5 | 9 | 2-2 |
| 29.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 4-5 | 9 | 3-2 |
| 21.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 15.08.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-4 | 2-8 | 10 | 2-2 |
| 08.08.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 10 iç saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 3-1 | 8-3 | 11 | 5-1 |
| 13.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 4-8 | 12 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 3-2 | 4-3 | 7 | 1-1 |
| 15.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-4 | 1-11 | 12 | 1-5 |
| 06.12.25 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 4-0 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 25.10.25 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-0 | 3-7 | 10 | 1-3 |
| 04.10.25 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-0 | 5-7 | 12 | 4-3 |
| 20.09.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-1 | 7-3 | 10 | 4-2 |
JEF United · Son 10 dış saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-2 | 3-8 | 11 | 2-4 |
| 13.09.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-1 | 1-9 | 10 | 1-4 |
| 29.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 4-5 | 9 | 3-2 |
| 21.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 08.08.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Maç toplamı korner
| Urawa RedsGenel | Urawa Redsİç saha | JEF UnitedGenel | JEF UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%756/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 9+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%756/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 10+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%756/8 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 11+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%504/8 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 12+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%383/8 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/5 |
Takımın kullandığı korner
| Urawa RedsGenel | Urawa Redsİç saha | JEF UnitedGenel | JEF UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%887/8 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 4+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 5+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%383/8 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| 6+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| 7+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%252/8 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/5 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Korner dengesi (genel)
JEF United · Korner dengesi (genel)
Urawa Reds · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,30, ikinci yarı toplam 5,20 (10 maç)
JEF United · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,10, ikinci yarı toplam 5,10 (10 maç)
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta korner tarafında tempo ve kanat kullanımı öne çıkıyor.Urawa Reds son dönemde hem kendi ürettiği hem de rakibe bıraktığı köşe vuruşlarıyla oyunu kenarlara taşıyor; JEF United da benzer biçimde hareketli bir görüntü veriyor. İki takımın toplam ortalaması 11 seviyesinde ve bu değer, daha uzun döneme göre belirgin bir yükseliş anlatıyor. Üstelik her iki ekibin de son maçlarda korner eğilimi yukarı yönlü. Urawa’nın ev sahibi avantajıyla baskıyı daha fazla kurmasını beklerim, JEF ise geçişlerde cevap verebilir.
Açıkçası burada belirleyici olan skor değil, oyunun saha genişliğine yayılıp yayılmayacağı. Urawa rakibi geriye ittiğinde peş peşe ortalar ve bloklanan şutlar gelebilir. JEF’in savunmada zorlandığı anlarda kenarları kapatamaması, ev sahibine daha fazla fırsat açar. Maç dengede kalırsa konuk ekip de kendi korner sayısını canlı tutabilecek yapıda.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,00 | 9,35 |
| Ev sahibi beklenen | 6,60 | 5,35 |
| Deplasman beklenen | 4,40 | 4,00 |
| 9+ korner | %808/10 | %6513/20 |
| 10+ korner | %808/10 | %5511/20 |
| 11+ korner | %707/10 | %459/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,10 | 4,20 |
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,00 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 1 | 5 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 0 | 14 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Urawa Reds · İç saha
| Son 55 maç | Son 108 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,75 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 2,75 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 2 | 4 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 8 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 8 |
JEF United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 2 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 22 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
JEF United · Dış saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 9 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 5 |
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 10 maç · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 10.10.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 3-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 3-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 07.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 3-4 | 5-0 | 5 | 1-0 |
JEF United · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-0 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 11.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 21.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-4 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 10 iç saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 3-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 3-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 06.12.25 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 4-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 25.10.25 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 20.09.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
JEF United · Son 10 dış saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 1-2 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-4 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 21.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 08.08.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Maç toplamı kart
| Urawa RedsGenel | Urawa Redsİç saha | JEF UnitedGenel | JEF UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%635/8 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 4+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 5+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 6+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 |
Takımın gördüğü kart
| Urawa RedsGenel | Urawa Redsİç saha | JEF UnitedGenel | JEF UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%756/8 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 2+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%252/8 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 3+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/8 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%402/5 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Hakem
Urawa Reds · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,30, ikinci yarı toplam 1,80 (10 maç)
JEF United · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,30 (10 maç)
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında maçın yükünü daha çok JEF United’ın taşımasını bekliyorum.Urawa Reds’in kart görünümü istikrarlı ve daha sakin; buna karşılık JEF’in son dönemde yükselen kart eğilimi, ikili mücadelelerde baskıyı sertleştirdiğini gösteriyor. Toplam beklenti 3,5 seviyesinde, yani karşılaşmanın tamamen gerilimsiz geçmesi kolay değil. Özellikle JEF savunmada geriye koşarken faul yapmaya daha açık duruyor. Urawa’nın topa sahip olup rakibi sıkıştırdığı bölümlerde bu fark daha görünür hale gelebilir.
Şunu söylemeden geçemem: ilk düdükten itibaren kart aramak yerine maçın temas seviyesini izlemek gerekir. Urawa’nın düşük kart profili, onların daha kontrollü kalabildiğini anlatıyor. JEF ise mücadeleyi sertleştirdikçe oyunun ritmini kesebilir. Hakemin erken sınır çizmesi, karşılaşmanın tansiyonunu doğrudan etkiler; aksi halde ikinci yarıda kart trafiği belirginleşebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,50 | 3,30 |
| Ev sahibi beklenen | 1,30 | 1,40 |
| Deplasman beklenen | 2,20 | 1,90 |
| 4+ kart | %505/10 | %408/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %204/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %153/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,10 | 1,25 |
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 9,60 | 21,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 12,40 | 25,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 10,50 | 21,60 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 11,38 | 11,88 | 23,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%887/8 |
| 21+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%504/8 |
| 23+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%504/8 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%252/8 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%756/8 |
| 10+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%756/8 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%383/8 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%383/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 13 (son 10: 34 / 2) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
JEF United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,00 | 15,00 | 24,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 12,20 | 20,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,20 | 13,00 | 22,20 |
| Dış saha · son 105 maç | — | — | — | — | 8,40 | 12,20 | 20,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 21+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 23+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 25+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 11+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 16 (son 10: 36 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 11,40 | 18,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 8,40 | 16,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 10,30 | 17,40 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 9,13 | 9,88 | 19,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%887/8 |
| 15+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%756/8 |
| 17+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%635/8 |
| 19+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%504/8 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%887/8 |
| 7+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%756/8 |
| 8+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%756/8 |
| 9+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%504/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 11 (son 10: 24 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
JEF United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 6,00 | 14,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,80 | 5,40 | 15,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,40 | 5,90 | 15,30 |
| Dış saha · son 105 maç | — | — | — | — | 9,80 | 5,40 | 15,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 17+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/5 |
| 19+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 7+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 8+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 12 (son 10: 17 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 9 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 20,40 | 41,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 20,00 | 38,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,30 | 20,40 | 40,70 |
| İç saha · son 108 maç | — | — | — | — | 20,38 | 20,75 | 41,13 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 37+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%887/8 |
| 40+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%635/8 |
| 43+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%383/8 |
| 46+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%252/8 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%887/8 |
| 19+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%887/8 |
| 21+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%383/8 |
| 23+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%383/8 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 37 (son 10: 45 / 31) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
JEF United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,60 | 22,40 | 43,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,80 | 21,40 | 40,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,20 | 20,60 | 39,80 |
| Dış saha · son 105 maç | — | — | — | — | 18,80 | 21,40 | 40,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 37+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 40+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 43+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 46+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 19+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 21+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 23+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 33 (son 10: 50 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Urawa Reds · Son 10 maç · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 1-0 | 6-7 | 2-22 | 29-8 |
| 10.10.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 0-3 | 14-13 | 5-6 | 22-22 |
| 19.09.26 | İç | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 3-1 | 19-8 | 8-12 | 20-19 |
| 13.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 1-2 | 10-10 | 11-7 | 19-23 |
| 06.09.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 1-0 | 11-10 | 8-10 | 15-30 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 3-2 | 15-10 | 9-12 | 17-23 |
| 29.08.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 3-2 | 17-17 | 3-8 | 24-19 |
| 23.08.26 | Dış | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 1-3 | 1-1 | 6-13 | 22-20 |
| 15.08.26 | İç | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1-4 | 7-17 | 14-7 | 10-21 |
| 07.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 3-4 | 11-12 | 5-6 | 25-19 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30JEF United · Son 10 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 0-0 | 12-17 | 5-7 | 22-17 |
| 11.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 1-1 | 7-13 | 9-8 | 14-19 |
| 19.09.26 | Dış | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 1-2 | 5-11 | 9-7 | 21-26 |
| 13.09.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 1-1 | 16-20 | 10-5 | 23-26 |
| 06.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 2-0 | 5-14 | 11-3 | 23-24 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 1-2 | 13-9 | 11-6 | 23-27 |
| 29.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 2-4 | 7-12 | 8-6 | 21-13 |
| 21.08.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 0-2 | 9-4 | 10-5 | 20-24 |
| 15.08.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 0-4 | 13-16 | 9-8 | 16-12 |
| 08.08.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 0-3 | 5-14 | 12-4 | 9-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçın serbest vuruş, kale vuruşu ve taç tarafında dengeli, düzenli bir akış vermesini bekliyorum.Her iki takımda da bu üç başlık için eğilim istikrarlı; yani son dönemde oyunun temel ritminde ani bir değişim yok. Serbest vuruşlarda Urawa’nın daha fazla baskı kurması, JEF’in ise savunma geçişlerinde rakibi durdurmaya çalışması öne çıkabilir. Kale vuruşlarında konuk ekibin daha fazla kullanımı, Urawa’nın önde karşılamayı tercih edebileceğini düşündürüyor.
Taç atışlarında iki tarafın birbirine yakın yapısı, oyunun çizgilerde sık sık kesileceğini anlatıyor. Beklenen toplamlar içinde en yüksek hacim taçlarda; bu da karşılaşmanın sürekli duran toplarla değil, kenar mücadeleleriyle şekilleneceğini gösterir. Bence topun dışarı çıkması ve yeniden oyuna sokulması, özellikle orta saha baskısının arttığı anlarda maçın temposunu belirleyen küçük ama önemli ayrıntı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,80 | 21,90 |
| Ev sahibi | 13,50 | 12,05 |
| Deplasman | 9,30 | 9,85 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,50 | 16,35 |
| Ev sahibi | 6,40 | 6,50 |
| Deplasman | 10,10 | 9,85 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 42,20 | 40,25 |
| Ev sahibi | 21,70 | 20,45 |
| Deplasman | 20,50 | 19,80 |
Urawa RedsvsJEF United
21.10.2026 · 13:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 21.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Sanfrecce Hiroshima
Machida Zelvia
Tokyo
Vissel Kobe
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
Kawasaki Frontale
Yokohama F. Marinos
Shimizu S-Pulse
Fagiano Okayama
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
Kyoto Sanga
Avispa Fukuoka
Gamba Osaka
Tokyo Verdy