

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Türkiye 1. Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 9 | 7 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 22 | BGGGG |
| 2 | Bursaspor | 9 | 6 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 19 | GGBGM |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 9 | 6 | 1 | 2 | 14:8 | +6 | 19 | GGGBG |
| 4 | Keçiörengücü | 9 | 4 | 4 | 1 | 19:10 | +9 | 16 | GGBBG |
| 5 | Batman Petrolspor | 9 | 5 | 1 | 3 | 16:15 | +1 | 16 | GGMMM |
| 6 | Mardin BB | 9 | 4 | 3 | 2 | 11:6 | +5 | 15 | BGMMG |
| 7 | Antalyaspor | 9 | 5 | 0 | 4 | 15:13 | +2 | 15 | GMGGG |
| 8 | Sarıyer | 9 | 4 | 3 | 2 | 12:10 | +2 | 15 | GMBGB |
| 9 | Bandırmaspor | 9 | 3 | 4 | 2 | 14:5 | +9 | 13 | MGBMG |
| 10 | Fatih Karagümrük | 9 | 3 | 4 | 2 | 13:12 | +1 | 13 | BMBGB |
| 11 | Muğlaspor | 9 | 2 | 6 | 1 | 9:8 | +1 | 12 | GBBBB |
| 12 | Sivasspor | 9 | 2 | 5 | 2 | 13:12 | +1 | 11 | BGBBG |
| 13 | Pendikspor | 9 | 2 | 4 | 3 | 11:17 | -6 | 10 | MGBBM |
| 14 | Manisa BBSK | 9 | 2 | 3 | 4 | 14:15 | -1 | 9 | MMBMM |
| 15 | BB Bodrumspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 7:8 | -1 | 8 | BMGBM |
| 16 | Erokspor | 9 | 1 | 5 | 3 | 5:10 | -5 | 8 | BMBMG |
| 17 | Ümraniyespor | 9 | 1 | 4 | 4 | 7:10 | -3 | 7 | MMMGB |
| 18 | Van BB | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:19 | -11 | 6 | MBBMM |
| 19 | İstanbulspor | 9 | 1 | 2 | 6 | 7:20 | -13 | 5 | MMMGM |
| 20 | Boluspor | 9 | 0 | 1 | 8 | 3:21 | -18 | 1 | MMBMM |
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Genel
Sarıyer · İç saha
BB Bodrumspor · Genel
BB Bodrumspor · Dış saha
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Ümraniyespor | 17. | 1-1 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 1-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 9. | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 0-3 | 0-1 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 13. | 2-0 | 0-0 |
BB Bodrumspor · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Keçiörengücü | 4. | 0-2 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Pendikspor | 13. | 1-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 4-0 | 2-0 |
| 07.09.26 | Dış | Mardin BB | 6. | 0-1 | 0-0 |
| 03.09.26 | İç | Erokspor | 16. | 0-0 | 0-0 |
Sarıyer · Son 5 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 1-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 9. | 1-1 | 1-0 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 13. | 2-0 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 1-2 | 0-1 |
| 09.08.26 | İç | Muğlaspor | 11. | 2-0 | 1-0 |
BB Bodrumspor · Son 5 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Pendikspor | 13. | 1-1 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | Mardin BB | 6. | 0-1 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Manisa BBSK | 14. | 0-0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-2 | 0-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Maç sonu toplam gol
| SarıyerGenel | Sarıyerİç saha | BB BodrumsporGenel | BB BodrumsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| SarıyerGenel | Sarıyerİç saha | BB BodrumsporGenel | BB BodrumsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 2+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Genel
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 6toplam |
BB Bodrumspor · Genel
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
Sarıyer · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 260-75 | 075-90+ | 4toplam |
BB Bodrumspor · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Sarıyer–BB Bodrumspor karşılaşmasında gol dengesi, ev sahibinin iç sahadaki üretkenliğiyle deplasman ekibinin daha sınırlı hücum gücü arasında şekilleniyor. Sarıyer’in son 5 genel maçında 6 gol atıp 6 gol yemesi, maç başına 1,2 atılan ve 1,2 yenilen gol anlamına geliyor; iç sahadaki son 5 karşılaşmada ise 8 gol bulup 4 gol yemiş, ortalamalar 1,6 ve 0,8’e yükselmiş. Bu, Sarıyer’in kendi sahasında oyunu daha fazla rakip ceza alanına taşıdığını gösteriyor. Öte yanda BB Bodrumspor son 5 genel maçta 5 gol atıp 4 gol yemiş; deplasmandaki son 4 maçta 3 gol atarken 4 gol yemiş, ortalamaları 0,75 ve 1 olmuş. Sarıyer’in genel maçlarının tamamında, yani yüzde 100’ünde 2 ve üzeri gol görülürken 3 ve üzeri gol oranı yüzde 40’ta kalıyor. Bodrumspor’da bu oranlar genel tabloda yüzde 60 ve yüzde 20, deplasmanda ise yüzde 50 ve yüzde 25. İki takımın son 10 maçının birleşiminde maç başı beklenen gol değeri 2,1; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 30, 4 ve üzeri gol yüzde 10, 5 ve üzeri gol ise yüzde 0. Bu tablo, özellikle Sarıyer’in ev sahibi baskısını önemli kılıyor.
İlk yarıda Sarıyer’in son 5 genel maçının 4’ünde 1 ve üzeri gol çıktı; ilk yarı golleri 2’ye 4 dağılımla ikinci yarının gerisinde. İç sahada da aynı eşik yüzde 80 ve 5 maçın 4’ünde gerçekleşmiş. Bodrumspor’un genelinde ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 40, deplasmanda yalnızca yüzde 25; deplasman maçlarında ilk yarı attığı gol sayısı ise 0. Bu nedenle başlangıçta Sarıyer’in önde baskısı, Bodrumspor’un ise oyunu tutma çabası belirleyici olabilir. Sarıyer gollerini en çok 60-75 dakikaları arasında, 3 golle buluyor; ardından 30-45+ ve 75-90+ aralıklarında birer golü var. Evinde 30-45+ dakikalarında 2, 60-75’te 3 gol üretmiş. Bodrumspor deplasmanda gollerinin 2’sini 75-90+ arasında, 1’ini 45-60’ta atmış; buna karşılık 0-15 ve 15-30 aralıklarında birer gol yemiş. Karşılıklı gol, Sarıyer’in genelinde 3, iç sahasında 3 maçta; Bodrumspor’un genelinde 1, deplasmanında 2 maçta görülmüş. Birleşik değerde karşılıklı gol yüzde 40, yani 10 maçın 4’ü. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 2,4, 2,5 gol eşiği 3 maçta, karşılıklı gol 2 maçta gerçekleşmiş. Açıkçası maçın düğümü, Sarıyer’in ikinci yarıdaki hızlanmasına Bodrumspor’un özellikle son bölümde vereceği cevapta çözülebilir; ancak bu değerlendirme son birkaç maçlık örnekleme dayanıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Genel
Sarıyer · İç saha
BB Bodrumspor · Genel
BB Bodrumspor · Dış saha
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Ümraniyespor | 17. | 1-1 | 3-4 | 7 | 1-1 |
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 6-0 | 6 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 9. | 1-1 | 3-9 | 12 | 3-5 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 0-3 | 4-5 | 9 | 1-3 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 13. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
BB Bodrumspor · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Keçiörengücü | 4. | 0-2 | 7-1 | 8 | 2-1 |
| 20.09.26 | Dış | Pendikspor | 13. | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-4 |
| 12.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 4-0 | 3-6 | 9 | 1-0 |
| 07.09.26 | Dış | Mardin BB | 6. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-3 |
| 03.09.26 | İç | Erokspor | 16. | 0-0 | 1-4 | 5 | 1-3 |
Sarıyer · Son 5 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 6-0 | 6 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 9. | 1-1 | 3-9 | 12 | 3-5 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 13. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 1-2 | 7-3 | 10 | 3-2 |
| 09.08.26 | İç | Muğlaspor | 11. | 2-0 | 5-3 | 8 | 4-1 |
BB Bodrumspor · Son 5 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Pendikspor | 13. | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-4 |
| 07.09.26 | Dış | Mardin BB | 6. | 0-1 | 2-5 | 7 | 0-3 |
| 30.08.26 | Dış | Manisa BBSK | 14. | 0-0 | 4-4 | 8 | 1-2 |
| 15.08.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-2 | 6-5 | 11 | 4-5 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Maç toplamı korner
| SarıyerGenel | Sarıyerİç saha | BB BodrumsporGenel | BB BodrumsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| SarıyerGenel | Sarıyerİç saha | BB BodrumsporGenel | BB BodrumsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Korner dengesi (genel)
BB Bodrumspor · Korner dengesi (genel)
Sarıyer · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
BB Bodrumspor · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Sarıyer-BB Bodrumspor maçında korner havası, iki takımın son birkaç maçındaki genel ortalamalarla bakıldığında dengeli ama yüksek tempoya tam olarak göz kırpmayan bir çizgide. Sarıyer genelinde maç başına 3,4 korner kullanırken rakiplerine 4,2 korner veriyor ve toplam ortalaması 7,6’da kalıyor. İç sahaya gelince kendi üretimi 4,4’e çıkıyor, rakibe verdiği sayı 3,6’ya iniyor; toplam da 8’e yükseliyor. Sarıyer’in iç sahadaki en yüksek toplamı 12, en düşüğü 4 korner. Bu zeminde 8 ve üzeri korner görülen maçların oranı yüzde 60, 10 ve üzeri korner oranı yüzde 40. Kendi adına 3 ve üzeri korner üretme oranı yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60. BB Bodrumspor tarafında genel tablo 3,2 kullanılan, 4,4 verilen korner ve 7,6 toplam ortalamayla daha savunmacı bir görüntü çiziyor. Deplasmanda kendi korneri 3,75’e çıkarken rakibe verdiği sayı 5 oluyor; toplam ortalama 8,75. Deplasmandaki en yüksek toplam 11, en düşük 7 korner; 8 ve üzeri oranı yüzde 75, 10 ve üzeri oranı yüzde 25. Deplasmanda Bodrumspor’un 3 ve üzeri korner üretme oranı yüzde 75, 4 ve üzeri oranı yüzde 50.
Benim gözüme çarpan asıl nokta, iki ekibin de son maçlarında korner dengesini çoğunlukla rakibe bırakması. Sarıyer genelinde rakibinden fazla korner kullandığı maç sayısı 1, rakibinden az kaldığı maç sayısı 4; iç sahada ise bu denge 3’e 2 şeklinde daha olumlu. Bodrumspor genelinde de tablo 1’e 4, deplasmanda 1 galibiyet, 1 eşitlik ve 2 geride kalma şeklinde. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 7,6 korner; Sarıyer için 3,9, Bodrumspor için 3,7 korner öngörülüyor. Birleşik tabloda 9 ve üzeri korner oranı yüzde 40, 10 ve üzeri oranı yüzde 10; en yüksek birleşik toplam 10 korner. İlk yarı beklentisinin 3 korner olması da oyunun başında kontrollü, kenarları yoklayan bir yapı ihtimalini güçlendiriyor. Şunu söylemeden geçemem: Sarıyer’in iç sahadaki 4,4’lük üretimi ile Bodrumspor’un deplasmanda rakibe verdiği 5 korner, maçın yönünü belirleyebilir. Ev sahibi baskıyı erken kurarsa korner dengesi Sarıyer’e döner; Bodrumspor geçişlerle cevap verirse toplam sayı ikinci yarıda hareketlenebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Genel
Sarıyer · İç saha
BB Bodrumspor · Genel
BB Bodrumspor · Dış saha
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Ümraniyespor | 17. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 9. | 1-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 4. | 0-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 13. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-1 |
BB Bodrumspor · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Keçiörengücü | 4. | 0-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Pendikspor | 13. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 4-0 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | Mardin BB | 6. | 0-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 03.09.26 | İç | Erokspor | 16. | 0-0 | 4-3 | 7 | 0-0 |
Sarıyer · Son 5 iç saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 9. | 1-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 13. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | Batman Petrolspor | 5. | 1-2 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 09.08.26 | İç | Muğlaspor | 11. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
BB Bodrumspor · Son 5 dış saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Pendikspor | 13. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | Mardin BB | 6. | 0-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Manisa BBSK | 14. | 0-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | İstanbulspor | 19. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Maç toplamı kart
| SarıyerGenel | Sarıyerİç saha | BB BodrumsporGenel | BB BodrumsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| SarıyerGenel | Sarıyerİç saha | BB BodrumsporGenel | BB BodrumsporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Hakem
Sarıyer · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
BB Bodrumspor · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Sarıyer–BB Bodrumspor karşılaşmasında kart tansiyonunu ilk olarak saha şartları belirleyecek gibi duruyor. Sarıyer’in son 5 maçında kendi kart ortalaması 2,2, rakip kart ortalaması 1,8 ve toplam kart ortalaması 4; toplam en yüksek 7, en düşük 2 kart. Bu maçların yüzde 60’ında 3 ve üzeri, yine yüzde 60’ında 4 ve üzeri, yüzde 40’ında 5 ve üzeri kart çıkmış. İç sahaya gelince hava sertleşiyor: Sarıyer 2,4, rakipleri 2,8 kart görüyor; toplam ortalama 5,2, en yüksek 7, en düşük 4 kart. Evindeki 5 maçın tamamında 3 ve 4 ve üzeri kart görülmesi, 5 ve üzerinin yüzde 60’ta kalması önemli. Sarıyer’in kendi takım eşiğinde 1 ve üzeri kart oranı yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 60, 3 ve üzeri yüzde 40. Bodrumspor’un genelinde takım kart ortalaması 2,6, toplam ortalama 4,6; 3 ve 4 ve üzeri toplam kart oranı yüzde 80, 5 ve üzeri yüzde 60. Fakat deplasmanda rakamlar belirgin biçimde düşüyor: kendi kartı 0,75, rakip 1,5, toplam 2,25; en yüksek 6, en düşük 0 kart. Deplasman maçlarında 1 ve üzeri takım kartı yüzde 50, 2 ve üzeri yüzde 25, 3 ve üzeri ise yüzde 0.
İşin ilginç tarafı, iki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,3 kart; dağılım Sarıyer için 2,1, Bodrumspor için 2,2. Bu birleşimde 4 ve üzeri kart yüzde 70’le 7 maçta, 5 ve üzeri yüzde 50’yle 5 maçta, 6 ve üzeri yüzde 30’la 3 maçta görülmüş; bu üç eşikte toplam değer 10’ar kart olarak kayda geçmiş. İlk yarı beklenen değer 1,9; Sarıyer’in genelinde ilk yarı 2, ikinci yarı 2, Bodrumspor’da ise ilk yarı 1,8 ve ikinci yarı 2,8 kart ortalaması var. Kırmızı kart tarafında Sarıyer’in gördüğü kırmızı kart 0, ancak genelinde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1, iç sahada 2; Bodrumspor’da hem genel hem deplasmanda kırmızı kart 0 ve kırmızı kart çıkan maç sayısı da 0. Hakemin son maçlarına ilişkin veri bulunmadığı için yönetim eğilimi hakkında hüküm kuramam; bu nedenle gözler özellikle ilk düdükten sonra ikili mücadelelerin dozunda olmalı. Sarıyer’in evindeki 5,2’lik toplam ile Bodrumspor’un deplasmandaki 2,25’lik düşük ortalaması arasındaki çelişki, maçın kart ritmini kimin kabul ettireceğini belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,60 | 10,60 | 21,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 13,00 | 11,60 | 24,60 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BB Bodrumspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,00 | 13,20 | 26,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 10,50 | 10,25 | 20,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 21 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,40 | 9,80 | 17,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 9,20 | 8,60 | 17,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BB Bodrumspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,00 | 7,60 | 18,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 8,25 | 8,25 | 16,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 26,00 | 18,40 | 44,40 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 18,40 | 18,00 | 36,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 38+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 41+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 44+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 47+ | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 27+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 37 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
BB Bodrumspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,80 | 19,20 | 42,00 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 26,75 | 19,00 | 45,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 38+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 41+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 44+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 47+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 27+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 57 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Sarıyer · Son 5 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | Dış | Ümraniyespor | 1-1 | 7-5 | 6-9 | 31-19 |
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 2-1 | 14-11 | 4-12 | 28-18 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 1-1 | 10-18 | 10-9 | 20-22 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 0-3 | 16-9 | 8-13 | 28-19 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 2-0 | 6-10 | 9-6 | 23-14 |
BB Bodrumspor · Son 5 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.26 | İç | Keçiörengücü | 0-2 | 17-13 | 8-11 | 17-24 |
| 20.09.26 | Dış | Pendikspor | 1-1 | 11-11 | 12-8 | 22-14 |
| 12.09.26 | İç | Batman Petrolspor | 4-0 | 12-17 | 16-4 | 19-16 |
| 07.09.26 | Dış | Mardin BB | 0-1 | 19-10 | 8-9 | 37-20 |
| 03.09.26 | İç | Erokspor | 0-0 | 6-15 | 11-6 | 19-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Sarıyer ile BB Bodrumspor arasındaki oyunda duran top ve kenar çizgisi kaynaklı yeniden başlama sayıları, iki takımın saha alışkanlıklarını güzel biçimde ayırıyor. Sarıyer’in iç sahadaki serbest vuruş ortalaması 13, rakibinin 11,6; maç toplamı ise 24,6. Bu alanda ev sahibinin toplamda 20 ve üzeri serbest vuruşa ulaşma oranı yüzde 80, kendi kullandığı serbest vuruşlarda 10 ve üzeri oranı da yüzde 80. BB Bodrumspor deplasmanda maç başına 10,5 serbest vuruş kullanıyor, rakibine 10,25 veriyor ve toplam 20,75’te kalıyor; 20 ve üzeri toplam oranı yüzde 75, takımının 10 ve üzeri kullanma oranı yüzde 50. Kale vuruşlarında denge biraz değişiyor: Sarıyer’in iç saha toplamı maç başına 17,8, kendi kullandığı 9,2; 14 ve üzeri toplam oranı yüzde 100, takımının 8 ve üzeri oranı yüzde 80. Bodrumspor’un dış saha toplamı 16,5, kendi kullandığı 8,25; 14 ve üzeri toplam oranı yüzde 75, kendi tarafında 8 ve üzeri oranı da yüzde 75. Taç atışlarında ise Sarıyer’in iç saha ortalaması 36,4 ile daha düşük, takımının payı 18,4; 38 ve üzeri toplam oranı yüzde 40, 21 ve üzeri takım oranı yüzde 40. Bodrumspor deplasmanda 45,75 toplam taç atışı ve 26,75 kendi kullanımıyla çok daha hareketli; 38 ve üzeri oranı yüzde 75, 21 ve üzeri takım oranı da yüzde 75.
Benim gözüme çarpan, Sarıyer’in iç sahada serbest vuruş ve kale vuruşlarında daha düzenli, Bodrumspor’un ise özellikle taçlarda oyunu çizgilere taşıyan bir karakter sergilemesi. İki takımın birleşik beklentisi serbest vuruşta 23,7; bunun 11,9’u Sarıyer’e, 11,8’i Bodrumspor’a düşüyor. Kale vuruşunda beklenti 17,9 ve dağılım 7,5’e 10,4 ile Bodrumspor lehine; taç atışında toplam beklenti 43,2, Sarıyer 22,6, Bodrumspor 20,6. Açıkçası burada izlenecek nokta, Bodrumspor’un deplasmandaki yüksek taç temposunu Sarıyer’in iç saha düzeniyle nasıl karşılaştıracağı. Serbest vuruşlarda iki taraf birbirine yakın görünürken, kale vuruşları oyunun daha fazla bölünmesine ve topun sık sık geriden kurulmasına işaret ediyor. Devrelere ilişkin ayrı değer verilmediği için ilk yarı ile ikinci yarı arasında fark kuramıyorum; elimizdeki son birkaç maçlık örneklem, maçın kenar kullanımı ve duran top düdükleri üzerinden şekillenebilecek bir mücadeleye işaret ediyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
SarıyervsBB Bodrumspor
13.10.2026 · 17:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Kayserispor
Bursaspor
76 Iğdır Belediyespor
Keçiörengücü
Batman Petrolspor
Mardin BB
Antalyaspor
Bandırmaspor
Fatih Karagümrük
Muğlaspor
Sivasspor
Pendikspor
Manisa BBSK
Erokspor
Ümraniyespor
Van BB
İstanbulspor
Boluspor