

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45İngiltere Championship 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea City | 9 | 6 | 2 | 1 | 15:7 | +8 | 20 | BMGGG |
| 2 | Middlesbrough | 9 | 5 | 3 | 1 | 17:12 | +5 | 18 | GGBBG |
| 3 | Southampton | 9 | 5 | 2 | 2 | 20:10 | +10 | 17 | BGGMG |
| 4 | West Ham United | 9 | 4 | 4 | 1 | 23:12 | +11 | 16 | GGGBB |
| 5 | Stoke City | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:13 | +2 | 16 | GBGGG |
| 6 | Wolverhampton Wanderers | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:11 | +4 | 14 | MBGGM |
| 7 | Queens Park Rangers | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:8 | +3 | 14 | MBBBB |
| 8 | Birmingham City | 9 | 3 | 5 | 1 | 13:11 | +2 | 14 | BMGBG |
| 9 | Millwall | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:15 | +1 | 14 | GMBBG |
| 10 | West Bromwich Albion | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:9 | +1 | 14 | GGBMM |
| 11 | Bristol City | 9 | 4 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 14 | GMMGB |
| 12 | Charlton Athletic | 9 | 3 | 4 | 2 | 8:11 | -3 | 13 | MBBMB |
| 13 | Blackburn Rovers | 9 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | +1 | 12 | MMGBG |
| 14 | Sheffield United | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:11 | +1 | 12 | MGMMG |
| 15 | Wrexham | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 11 | BBMGB |
| 16 | Lincoln City | 9 | 3 | 2 | 4 | 7:11 | -4 | 11 | BGGMM |
| 17 | Bolton Wanderers | 9 | 3 | 1 | 5 | 12:17 | -5 | 10 | MMGGM |
| 18 | Norwich City | 9 | 3 | 0 | 6 | 17:19 | -2 | 9 | GGMMM |
| 19 | Portsmouth | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:11 | -2 | 8 | MGBBM |
| 20 | Watford | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 8 | MGMMM |
| 21 | Cardiff City | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:14 | -3 | 7 | MBMGM |
| 22 | Burnley | 9 | 1 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 7 | MBMBG |
| 23 | Derby County | 9 | 1 | 3 | 5 | 8:15 | -7 | 6 | MMMBB |
| 24 | Preston North End | 9 | 1 | 1 | 7 | 8:16 | -8 | 4 | GMMBM |
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Genel
Millwall · İç saha
Swansea City · Genel
Swansea City · Dış saha
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Son 5 maç (genel) · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 2-0 |
| 15.09.26 | Dış | Middlesbrough | 2. | 2-2 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Blackburn Rovers | 13. | 1-3 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Bolton Wanderers | 17. | 4-0 | 1-0 |
Swansea City · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Norwich City | 18. | 2-1 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 2-1 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Burnley | 22. | 3-1 | 2-0 |
| 08.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-3 | 0-2 |
| 05.09.26 | İç | Wrexham | 15. | 0-0 | 0-0 |
Millwall · Son 5 iç saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 2-0 |
| 05.09.26 | İç | Bolton Wanderers | 17. | 4-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | İç | Wrexham | 15. | 0-3 | 0-1 |
| 22.08.26 | İç | Norwich City | 18. | 3-0 | 1-0 |
Swansea City · Son 5 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 2-1 | 0-1 |
| 08.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-3 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | Derby County | 23. | 3-0 | 2-0 |
| 15.08.26 | Dış | Stoke City | 5. | 2-1 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Maç sonu toplam gol
| MillwallGenel | Millwallİç saha | Swansea CityGenel | Swansea CityDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| MillwallGenel | Millwallİç saha | Swansea CityGenel | Swansea CityDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 275-90+ | 7toplam |
Swansea City · Genel
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
Millwall · İç saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 5toplam |
Swansea City · Dış saha
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Millwall’ın son 5 maçında 10 gol atıp 7 gol yemesi, maç başına toplam golü 3,4’e taşıyor; kendi sahasındaki son 4 karşılaşmada ise 9 attı, 5 yedi ve bu ortalama 3,5’e çıktı. Açıkçası evindeki hücum üretimi daha canlı: 2,25 gol atma ve 1,25 gol yeme ortalaması var. Genel tabloda 1 ve üzeri gol 5 maçın 5’inde, 2 ve üzeri gol 4’ünde, 3 ve üzeri gol yine 4’ünde görüldü; iç sahada bu üç eşik de 4 maçın 4’ünde gerçekleşti. 4 ve üzeri gol genel olarak yüzde 80, evinde yüzde 50 olurken 5 ve üzeri gol iki tabloda da yüzde 0’da kaldı. Swansea City’nin son 5 maçında 8 gol atıp 6 gol yemesi, toplam gol ortalamasını 2,8 yapıyor; deplasmandaki son 4 maçta 8 gol ve 5 golle bu değer 3,25’e, gol atma ortalaması da 2’ye yükseliyor. Deplasmanda 1, 2 ve 3 ve üzeri gol eşiklerinin tamamı yüzde 100; 4 ve üzeri gol yüzde 25, 5 ve üzeri gol yüzde 0. Bu nedenle maçın özellikle Millwall’ın saha avantajı ile Swansea’nin deplasman üretimi arasında şekillenmesini beklerim.
İlk yarıda iki takımın da gol bulma ihtimali tamamen göz ardı edilecek gibi değil: Millwall genelinde 1 ve üzeri gol yüzde 80, evinde yüzde 100; Swansea’de genel yüzde 80, deplasmanda yüzde 100. 2 ve üzeri gol ilk yarıda Millwall genelinde yüzde 40, evinde yüzde 25; Swansea genelinde yüzde 40, deplasmanda yüzde 75. Millwall ilk yarıda 5 maçın 5’inde, Swansea ise 5 maçın 5’inde gol gördü. Millwall gollerini özellikle 30-45+ dakikalarında 3 ve 75-90+ aralığında 4 kez bulmuş; evinde 15-30 ve 30-45+ aralıklarında 2’şer, 75-90+ bölümünde 4 golü var. Swansea’nin asıl ivmesi 45-60 arasında: genel 5, deplasmanda 3 gol; deplasmanda ilk 15 dakikada 1, 15-30’da 1 ve 30-45+’ta 1 gol de bulunuyor. Karşılıklı gol Millwall’ın genelinde 3/5, evinde 1/4; Swansea’de 4/5, deplasmanda 3/4. İki takımın son 10 maçında birleşik değerler 3,1 beklenen gol, karşılıklı gol yüzde 70 yani 7 maç, 2 ve üzeri gol yüzde 80 yani 8 maç, 3 ve üzeri gol yüzde 80 ve 4 ve üzeri gol yüzde 60. İlk yarıda 1 ve üzeri gol 8/10, 2 ve üzeri gol 4/10. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 1,6, karşılıklı gol 2 maçta; benim gözüme çarpan, ikinci yarıdaki tempo ve özellikle 45-60 ile 75-90+ aralıklarının maçın yönünü belirleyebileceği.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Genel
Millwall · İç saha
Swansea City · Genel
Swansea City · Dış saha
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Son 5 maç (genel) · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-0 | 4-4 | 8 | 1-1 |
| 19.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 3-11 | 14 | 2-0 |
| 15.09.26 | Dış | Middlesbrough | 2. | 2-2 | 1-14 | 15 | 1-7 |
| 12.09.26 | Dış | Blackburn Rovers | 13. | 1-3 | 2-6 | 8 | 0-5 |
| 05.09.26 | İç | Bolton Wanderers | 17. | 4-0 | 4-9 | 13 | 3-3 |
Swansea City · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Norwich City | 18. | 2-1 | 3-2 | 5 | 2-1 |
| 19.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Burnley | 22. | 3-1 | 3-6 | 9 | 2-4 |
| 08.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-3 | 3-9 | 12 | 2-3 |
| 05.09.26 | İç | Wrexham | 15. | 0-0 | 5-2 | 7 | 2-0 |
Millwall · Son 5 iç saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 3-11 | 14 | 2-0 |
| 05.09.26 | İç | Bolton Wanderers | 17. | 4-0 | 4-9 | 13 | 3-3 |
| 02.09.26 | İç | Wrexham | 15. | 0-3 | 1-2 | 3 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Norwich City | 18. | 3-0 | 8-3 | 11 | 5-0 |
Swansea City · Son 5 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-1 |
| 08.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-3 | 3-9 | 12 | 2-3 |
| 29.08.26 | Dış | Derby County | 23. | 3-0 | 6-5 | 11 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Stoke City | 5. | 2-1 | 5-4 | 9 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Maç toplamı korner
| MillwallGenel | Millwallİç saha | Swansea CityGenel | Swansea CityDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| MillwallGenel | Millwallİç saha | Swansea CityGenel | Swansea CityDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Korner dengesi (genel)
Swansea City · Korner dengesi (genel)
Millwall · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Swansea City · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Millwall–Swansea City maçında korner ritmi iki farklı hikâyeyi karşı karşıya getiriyor. Millwall’ın son 5 maçında maç başına toplam korner ortalaması 11,6; kendi kullandığı korner 2,8, rakibe verdiği ise 8,8. Bu tablo, 15’e çıkan en yüksek ve 8’e inen en düşük toplamla birlikte, oyunun daha çok rakip baskısı altında şekillendiğini anlatıyor. 8 ve üzeri korner bu maçların yüzde 100’ünde, 9, 10, 11 ve 12 ve üzeri korner ise yüzde 60’ında görülmüş. Ancak Millwall’ın kendi hanesinde 3 ve üzeri korner yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri ise yüzde 0’da kalmış. İç sahada tablo biraz değişiyor: 4 maçta toplam ortalama 10,25, Millwall’ın ortalaması 4, rakibin 6,25. Toplam 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 75, 12 ve üzeri yüzde 50. Swansea City’nin son 5 maçındaki toplam ortalama ise 7; kendi korneri 2,8, rakibe verdiği 4,2. Deplasmanda toplam 8,5’e, kendi korneri 3,5’e, rakibe verdiği 5’e yükseliyor. Dış saha maçlarında 8 ve 9 ve üzeri korner yüzde 75, 10 ve 11 ve üzeri yüzde 50, 12 ve üzeri yüzde 25 gerçekleşmiş.
Korner dengesi açısından Millwall’ın son 5 maçta rakibinden fazla olduğu maç sayısı 0, eşit kaldığı maç 1, geride kaldığı maç sayısı 4. İç sahada da yalnızca 1 kez öne geçebilmiş, 3 kez geride kalmış. Swansea genel tabloda 2 kez rakibinden fazla korner kullanmış, 3 kez az kullanmış; deplasmanda denge 2’ye 2. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,3 korner; bunun 3,5’i Millwall’a, 5,8’i Swansea City’ye yazılıyor. 9 ve üzeri korner yüzde 50 ile 5 maçta, toplam değeri 10; 10 ve 11 ve üzeri korner eşikleri yüzde 40 ile 4 maçta, her ikisinin toplamı da 10. İlk yarı beklenen toplam 4. Millwall’da ikinci yarı ortalamasının genel olarak 7, iç sahada 6,75’e çıkması, Swansea’de ise deplasmanda ikinci yarı ortalamasının 6’ya yükselmesi önemli. Bence maçın belirleyici noktası, Swansea’nin dışarıda daha dengeli korner üretmesi ve Millwall’ın özellikle ikinci yarıda rakibe kenarları ne kadar bırakacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Genel
Millwall · İç saha
Swansea City · Genel
Swansea City · Dış saha
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Son 5 maç (genel) · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Preston North End | 24. | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 1-6 | 7 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Middlesbrough | 2. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Blackburn Rovers | 13. | 1-3 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Bolton Wanderers | 17. | 4-0 | 2-3 | 5 | 1-1 |
Swansea City · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Norwich City | 18. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Burnley | 22. | 3-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Wrexham | 15. | 0-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
Millwall · Son 5 iç saha maçı · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | West Ham United | 4. | 2-2 | 1-6 | 7 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Bolton Wanderers | 17. | 4-0 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 02.09.26 | İç | Wrexham | 15. | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Norwich City | 18. | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
Swansea City · Son 5 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Lincoln City | 16. | 2-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Southampton | 3. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Derby County | 23. | 3-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Stoke City | 5. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Maç toplamı kart
| MillwallGenel | Millwallİç saha | Swansea CityGenel | Swansea CityDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| MillwallGenel | Millwallİç saha | Swansea CityGenel | Swansea CityDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Hakem
Millwall · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Swansea City · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Millwall–Swansea City maçında kart havasını iki farklı eğilim belirliyor. Millwall’ın son 5 genel maçında kendi kart ortalaması 1,8, rakiplerinin ortalaması 3,2 ve toplam kart ortalaması 5. İç sahadaki 4 maçta ise Millwall 1,5, rakipleri 3,25 kart görüyor; toplam ortalama 4,75’e geriliyor. Açıkçası ev sahibinin kendi kart sayısı sınırlı kalırken rakiplerin daha fazla cezalandırıldığı bir tablo var. Genel seride 3 ve üzeri kart 5 maçın 4’ünde, 4 ve üzeri kart 3 maçta, 5 ve üzeri kart yine 3 maçta görüldü; iç sahada 3 ve üzeri kart 4 maçın tamamında, 4 ve üzeri kart 3 maçta gerçekleşti. Millwall’ın en yüksek toplamı genel seride 8, iç sahada 7; en düşük değerler ise sırasıyla 2 ve 3 kart. Swansea’nın son 5 genel maçında toplam ortalama sadece 2,4, deplasmandaki 4 maçında 3,25. Deplasmanda 3 ve üzeri kart 4 maçın 3’ünde, 4 ve üzeri kart 2 maçta, 5 ve üzeri kart ise 1 maçta kaldı. Swansea kendi adına genel ve dış sahada 1+ kartı yüzde 100 gördü; 2+ kart oranı iki tabloda da yüzde 40 ve yüzde 50.
Hakem tarafında son maçlara ilişkin herhangi bir kart verisi paylaşılmadığı için yönetim tarzı üzerinden bir hüküm kuramam; burada belirleyici olan saha içindeki eşleşmeler olacak. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 3,7 kart, Millwall için 1,3, Swansea için 2,4 kart görünüyor. İlk yarı beklentisi 1 kart; yani gerilim daha çok ikinci bölümde, maçın sıkıştığı ve taktik faullerin arttığı anlarda yükselebilir. Birleşik 10 maçlık tabloda 4 ve üzeri kart 3 maçta yüzde 30, 5 ve üzeri kart yine 3 maçta yüzde 30, 6 ve üzeri kart 2 maçta yüzde 20 kaldı. Kırmızı kart çıkan maç sayısı da 2, oranı yüzde 20. Millwall’ın genelinde 1 kırmızı kart ve kırmızı kart çıkan 2 maç, iç sahasında ise 1 kırmızı kart ve 3 maç bulunuyor; Swansea’da genel ve deplasman verisinde kırmızı kart yok. Benim gözüme çarpan, Millwall’ın evinde rakibin baskı ve temas dozunu yükseltmesi. Swansea oyunu sakin tuttuğunda kart sayısı sınırlı kalabilir; Millwall geriye düştüğünde ise özellikle ikinci yarıdaki mücadeleler maçın kart dengesini değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 13,60 | 23,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 13,50 | 13,75 | 27,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Swansea City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 9,40 | 19,20 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 12,75 | 9,00 | 21,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 24+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,60 | 8,20 | 17,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 7,25 | 8,50 | 15,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Swansea City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,00 | 7,60 | 13,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,75 | 15,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,20 | 14,60 | 32,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 17,50 | 17,25 | 34,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 35+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 38+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 41+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Swansea City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,60 | 22,40 | 43,00 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 22,25 | 26,75 | 49,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 35+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 38+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 41+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 54 / 32 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Millwall · Son 5 maç · 9. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Preston North End | 1-0 | 8-11 | 8-8 | 25-19 |
| 19.09.26 | İç | West Ham United | 2-2 | 18-17 | 6-9 | 14-15 |
| 15.09.26 | Dış | Middlesbrough | 2-2 | 3-12 | 14-8 | 11-12 |
| 12.09.26 | Dış | Blackburn Rovers | 1-3 | 8-15 | 11-9 | 25-14 |
| 05.09.26 | İç | Bolton Wanderers | 4-0 | 14-13 | 9-7 | 16-13 |
Swansea City · Son 5 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Norwich City | 2-1 | 8-10 | 3-9 | 28-21 |
| 19.09.26 | Dış | Lincoln City | 2-1 | 12-10 | 5-6 | 24-30 |
| 12.09.26 | İç | Burnley | 3-1 | 7-7 | 10-7 | 23-18 |
| 08.09.26 | Dış | Southampton | 1-3 | 9-10 | 6-12 | 13-19 |
| 05.09.26 | İç | Wrexham | 0-0 | 13-10 | 6-4 | 15-24 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Millwall-Swansea City maçında duran top ve oyunun kenar çizgisine taşınan bölümleri, iki takımın son birkaç maçındaki alışkanlıklarını oldukça farklı gösteriyor. Serbest vuruşlarda Millwall genel tabloda maç başına 10,2 kullanıyor, rakiplerine 13,6 bırakıyor ve toplam ortalama 23,8’e ulaşıyor. Swansea ise 9,8 kullanıp 9,4 rakip serbest vuruşuna izin veriyor; toplamı 19,2’de kalıyor. Millwall’ın iç sahadaki 13,5 kullanımlık ortalaması özellikle dikkat çekici; burada toplam 27,25 ve 20 ve üzeri toplam eşiği yüzde 100. Swansea’nin dış sahasında ise 12,75 kullanımı, 9 rakip ortalaması ve 21,75 toplam var. Kale vuruşlarında denge biraz değişiyor: Millwall genelinde takım başına 9,6, rakipte 8,2 ve toplam 17,8 görülürken Swansea’de bu değerler 6, 7,6 ve 13,6. Millwall’ın iç sahasında toplam 15,75’e gerilemesi, Swansea’nin deplasmanında ise 15,75’e çıkması ilginç. Taç atışları ise Swansea’nin belirgin biçimde daha hareketli olduğu alan: deplasmanda takım başına 22,25, rakipte 26,75 ve toplam 49 ortalaması var; Millwall’ın iç saha toplamı 34,75.
İşin ilginç tarafı, birleşik beklentiler üç başlıkta maçın farklı ritimlerini anlatıyor. Serbest vuruşta beklenen toplam 21,5; Millwall için 9,8, Swansea için 11,7. Bu, Swansea’nin deplasmanda daha fazla faul alan, Millwall’ın ise kendi sahasında daha fazla kullanan taraf olabileceğini düşündürüyor. Kale vuruşunda birleşik beklenti 15,7 ve dağılım Millwall 8,6, Swansea 7,1; yani oyunun zaman zaman iki kaleye de doğrudan dönen, fakat sürekli baskı üretmeyen bir yapısı var. Taçta toplam beklenti 37,9; Millwall 20,3, Swansea 17,6. Millwall’ın takım olarak 20 ve üzeri taç atışına iç sahada ulaşma oranı yüzde 25, Swansea’nin dış sahada yüzde 50. Ayrıca Swansea’nin dış saha maçlarının yüzde 75’inde toplam taç atışı 38 ve üzeri, yüzde 75’inde 41 ve üzeri gerçekleşmiş. Devre bazlı ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu değerleri verilmediği için hangi bölümde yoğunluk arttıramıyorum; bu nedenle izlenmesi gereken nokta, Millwall’ın iç saha serbest vuruş baskısı ile Swansea’nin kenar çizgilerindeki yüksek temponun maç boyunca nasıl çarpışacağı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
MillwallvsSwansea City
13.10.2026 · 21:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Middlesbrough
Southampton
West Ham United
Stoke City
Wolverhampton Wanderers
Queens Park Rangers
Birmingham City
West Bromwich Albion
Bristol City
Charlton Athletic
Blackburn Rovers
Sheffield United
Wrexham
Lincoln City
Bolton Wanderers
Norwich City
Portsmouth
Watford
Cardiff City
Burnley
Derby County
Preston North End