

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Almanya Bundesliga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borussia Dortmund | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 | GGGGB |
| 2 | Bayern München | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:2 | +12 | 10 | GBGG |
| 3 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | +9 | 10 | GGGB |
| 4 | Werder Bremen | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | MGBGB |
| 5 | Augsburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | +5 | 7 | GGBM |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 | 7 | MGBG |
| 7 | Mainz 05 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | +4 | 7 | BGMG |
| 8 | Elversberg | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 | 7 | GGMB |
| 9 | RB Leipzig | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | +4 | 6 | GMGM |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | -1 | 5 | BMGB |
| 11 | Schalke 04 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | MBGB |
| 12 | Paderborn | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | BMMG |
| 13 | Köln | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | GMBM |
| 14 | Hoffenheim | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 | 3 | MMGM |
| 15 | Stuttgart | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 16 | Hamburger SV | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | MMMG |
| 17 | Union Berlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:17 | -13 | 1 | BMMM |
| 18 | Borussia M'gladbach | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:16 | -10 | 0 | MMMM |
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Genel
Mainz 05 · İç saha
Bayer Leverkusen · Genel
Bayer Leverkusen · Dış saha
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Son 5 maç (genel) · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 2-1 |
| 12.09.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-3 | 0-2 |
| 06.09.26 | Dış | Hamburger SV | 16. | 5-0 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | Paderborn | 12. | 0-0 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Heidenheim | — | 2-0 | 2-0 |
Bayer Leverkusen · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | RB Leipzig | 9. | 2-0 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Augsburg | 5. | 2-2 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Union Berlin | 17. | 4-0 | 2-0 |
| 29.08.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-3 | 0-2 |
| 16.05.26 | İç | Hamburger SV | 16. | 1-1 | 0-0 |
Mainz 05 · Son 5 iç saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-3 | 0-2 |
| 29.08.26 | İç | Paderborn | 12. | 0-0 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Union Berlin | 17. | 1-3 | 0-1 |
| 25.04.26 | İç | Bayern München | 2. | 3-4 | 3-0 |
| 12.04.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 0-0 |
Bayer Leverkusen · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Augsburg | 5. | 2-2 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-3 | 0-2 |
| 09.05.26 | Dış | Stuttgart | 15. | 1-3 | 1-2 |
| 25.04.26 | Dış | Köln | 13. | 2-1 | 1-0 |
| 11.04.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 1-0 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Maç sonu toplam gol
| Mainz 05Genel | Mainz 05İç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
İlk yarı toplam gol
| Mainz 05Genel | Mainz 05İç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Genel
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
Bayer Leverkusen · Genel
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 030-45+ | 345-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
Mainz 05 · İç saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 230-45+ | 345-60 | 160-75 | 475-90+ | 11toplam |
Bayer Leverkusen · Dış saha
| Yediği | 30-15 | 015-30 | 130-45+ | 445-60 | 060-75 | 175-90+ | 9toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Mainz 05, son 5 maçında 12 gol atıp 6 gol yedi; maç başına 2,40 gol atarken 1,20 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 5 maçta ise tablo 5 atılan ve 11 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 3,20. Bayer Leverkusen cephesinde son 5 maçta 11 gol atıldı, 6 gol yenildi; deplasmandaki son 5 maçta maç başı toplam gol 3,40. Gol sayısına baktığımızda Mainz 05 maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %60'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Bayer Leverkusen maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %60. İç saha özelinde Mainz 05 maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %60, dış saha özelinde Bayer Leverkusen maçlarında %80.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Mainz 05 maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %80, Bayer Leverkusen maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %80 ile %40 arasında. Mainz 05 gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Bayer Leverkusen ise en verimli zamanını 75-90+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Mainz 05 son 5 maçın 2 tanesinde, Bayer Leverkusen ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Genel
Mainz 05 · İç saha
Bayer Leverkusen · Genel
Bayer Leverkusen · Dış saha
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Son 5 maç (genel) · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 4-6 | 10 | 1-3 |
| 12.09.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-3 | 4-5 | 9 | 1-4 |
| 06.09.26 | Dış | Hamburger SV | 16. | 5-0 | 5-4 | 9 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Paderborn | 12. | 0-0 | 11-2 | 13 | 4-2 |
| 16.05.26 | Dış | Heidenheim | — | 2-0 | 3-6 | 9 | 2-2 |
Bayer Leverkusen · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | RB Leipzig | 9. | 2-0 | 9-6 | 15 | 1-3 |
| 12.09.26 | Dış | Augsburg | 5. | 2-2 | 14-2 | 16 | 5-1 |
| 05.09.26 | İç | Union Berlin | 17. | 4-0 | 11-1 | 12 | 5-0 |
| 29.08.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-3 | 3-4 | 7 | 1-4 |
| 16.05.26 | İç | Hamburger SV | 16. | 1-1 | 8-3 | 11 | 3-2 |
Mainz 05 · Son 5 iç saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-3 | 4-5 | 9 | 1-4 |
| 29.08.26 | İç | Paderborn | 12. | 0-0 | 11-2 | 13 | 4-2 |
| 10.05.26 | İç | Union Berlin | 17. | 1-3 | 7-8 | 15 | 3-5 |
| 25.04.26 | İç | Bayern München | 2. | 3-4 | 4-4 | 8 | 2-2 |
| 12.04.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 6-4 | 10 | 3-0 |
Bayer Leverkusen · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Augsburg | 5. | 2-2 | 14-2 | 16 | 5-1 |
| 29.08.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-3 | 3-4 | 7 | 1-4 |
| 09.05.26 | Dış | Stuttgart | 15. | 1-3 | 6-7 | 13 | 3-4 |
| 25.04.26 | Dış | Köln | 13. | 2-1 | 5-2 | 7 | 5-0 |
| 11.04.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 1-0 | 5-5 | 10 | — |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Maç toplamı korner
| Mainz 05Genel | Mainz 05İç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 9+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı korner
| Mainz 05Genel | Mainz 05İç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Korner dengesi (genel)
Bayer Leverkusen · Korner dengesi (genel)
Mainz 05 · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Bayer Leverkusen · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Mainz 05, son 5 maçında maç başına 5,40 korner kullanırken rakiplerine 4,60 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 10,00. Kendi sahasındaki son 5 maçta kullandığı korner ortalaması 6,40, maç başı toplam korner ise 11,00. Bayer Leverkusen cephesinde son 5 maçta maç başına 9,00 korner kullanıldı, 3,20 korner verildi; deplasmandaki son 5 maçta toplam korner ortalaması 10,60. Toplam korner sayısında Mainz 05 maçlarının %100'ü 9+ korner, %40'ı 10+ korner ile bitti; Bayer Leverkusen maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. En yüksek toplam korner Mainz 05 maçlarında 13, Bayer Leverkusen maçlarında 16 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Mainz 05 son 5 maçın 2 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Bayer Leverkusen ise 5 maçın 4 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,10; ev sahibi için beklenen korner 4,30, deplasman için 6,80. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,70. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Genel
Mainz 05 · İç saha
Bayer Leverkusen · Genel
Bayer Leverkusen · Dış saha
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Son 5 maç (genel) · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 5-6 | 11 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Hamburger SV | 16. | 5-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Paderborn | 12. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Heidenheim | — | 2-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Bayer Leverkusen · Son 5 maç (genel) · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | RB Leipzig | 9. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Augsburg | 5. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Union Berlin | 17. | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-3 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Hamburger SV | 16. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Mainz 05 · Son 5 iç saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Paderborn | 12. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Union Berlin | 17. | 1-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Bayern München | 2. | 3-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 12.04.26 | İç | Freiburg | 3. | 0-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Bayer Leverkusen · Son 5 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Augsburg | 5. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Elversberg | 8. | 2-3 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Stuttgart | 15. | 1-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 25.04.26 | Dış | Köln | 13. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 11.04.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 1-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Maç toplamı kart
| Mainz 05Genel | Mainz 05İç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
Takımın gördüğü kart
| Mainz 05Genel | Mainz 05İç saha | Bayer LeverkusenGenel | Bayer LeverkusenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Hakem
Mainz 05 · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Bayer Leverkusen · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Mainz 05, son 5 maçında maç başına 2,00 kart görürken rakipleri 2,40 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 5 maçta gördüğü kart ortalaması 1,00, maç başı toplam kart ise 3,00. Bayer Leverkusen cephesinde son 5 maçta maç başına 1,60 kart görüldü, rakiplerine 2,20 kart çıktı; deplasmandaki son 5 maçta toplam kart ortalaması 3,20. Toplam kart sayısında Mainz 05 maçlarının %40'ı 4+ kart, %20'si 5+ kart ile bitti; Bayer Leverkusen maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. En sert maç Mainz 05 için 11, Bayer Leverkusen için 5 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,10; ev sahibi için beklenen kart 2,10, deplasman için 2,00. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 0. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,40 | 12,40 | 22,80 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 11,00 | 21,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bayer Leverkusen · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,80 | 12,00 | 22,80 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 10,40 | 9,00 | 19,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,00 | 9,00 | 16,00 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 6,40 | 9,80 | 16,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 20+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bayer Leverkusen · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,00 | 12,00 | 18,00 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 7,40 | 10,20 | 17,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,60 | 19,60 | 39,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 21,40 | 15,60 | 37,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 33+ | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 39+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 33 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Bayer Leverkusen · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,80 | 14,00 | 30,80 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 16,00 | 14,20 | 30,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 33+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 36+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 39+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 21+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Mainz 05 · Son 5 maç · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 4-3 | 12-12 | 10-7 | 16-17 |
| 12.09.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 1-3 | 8-11 | 3-9 | 31-20 |
| 06.09.26 | Dış | Hamburger SV | 5-0 | 14-19 | 5-10 | 18-16 |
| 29.08.26 | İç | Paderborn | 0-0 | 10-8 | 6-11 | 19-15 |
| 16.05.26 | Dış | Heidenheim | 2-0 | 8-12 | 11-8 | 14-30 |
Bayer Leverkusen · Son 5 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | RB Leipzig | 2-0 | 8-14 | 10-13 | 16-14 |
| 12.09.26 | Dış | Augsburg | 2-2 | 6-12 | 3-9 | 16-12 |
| 05.09.26 | İç | Union Berlin | 4-0 | 12-11 | 5-6 | 18-17 |
| 29.08.26 | Dış | Elversberg | 2-3 | 18-15 | 4-19 | 17-17 |
| 16.05.26 | İç | Hamburger SV | 1-1 | 10-8 | 8-13 | 17-10 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Mainz 05 son 5 maçında maç başına 10,40 serbest vuruş kullanırken rakipleri 12,40 kullandı; Bayer Leverkusen ise maç başına 10,80 kullanıp rakiplerine 12,00 bıraktı. Maç toplamında Mainz 05 maçlarının %40'ı 21+ serbest vuruş ile bitti, Bayer Leverkusen maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Mainz 05 son 5 maçında maç başına 7,00 kale vuruşu kullanırken rakipleri 9,00 kullandı; Bayer Leverkusen ise maç başına 6,00 kullanıp rakiplerine 12,00 bıraktı. Maç toplamında Mainz 05 maçlarının %60'ı 16+ kale vuruşu ile bitti, Bayer Leverkusen maçlarında bu oran %60. Taç atışı tarafında Mainz 05 son 5 maçında maç başına 19,60 taç atışı kullanırken rakipleri 19,60 kullandı; Bayer Leverkusen ise maç başına 16,80 kullanıp rakiplerine 14,00 bıraktı. Maç toplamında Mainz 05 maçlarının %100'ü 33+ taç atışı ile bitti, Bayer Leverkusen maçlarında bu oran %40. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 22,80; ev sahibi için 11,20, deplasman için 11,60. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 17,00; ev sahibi için 9,50, deplasman için 7,50. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 35,00; ev sahibi için 16,80, deplasman için 18,20. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Mainz 05vsBayer Leverkusen
10.10.2026 · 16:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Borussia Dortmund
Bayern München
Werder Bremen
Augsburg
Elversberg
Union Berlin