ANALİZ.FUTBOL

Lens – Olympique Lyonnais Maç Öncesi Analiz Sunumu

TREN
Nasıl okunur? PDF indir
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
Fransa Ligue 1 · 2026/2027 · Stade Bollaert-Delelis09.10.2026 · 21:45Türkiye saati
Lens15. sıra · 4 puan
GMMBM
VS
Olympique Lyonnais2. sıra · 11 puan
GBGBG
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Lens / Olympique Lyonnais
Maç başı toplam gol3,60 / 2,40
3+ gol%80 / %40
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Lens / Olympique Lyonnais
Maç başı toplam korner10,00 / 10,60
10+ korner%60 / %80
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Lens / Olympique Lyonnais
Maç başı toplam kart4,00 / 3,60
5+ kart%40 / %20
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Lens / Olympique Lyonnais
Serbest Vuruş ort.12,80 / 14,40
Kale Vuruşu ort.5,80 / 8,40
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Fransa Ligue 1 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1Monaco54108:3+513GGGBG
2Olympique Lyonnais532010:2+811GBGBG
3Paris53208:3+511BGGBG
4Lille53118:4+410GBGGM
5Rennes53118:9-110BGGGM
6PSG52218:7+18BBMGG
7Angers SCO52126:5+17MGMBG
8Strasbourg521210:1007MGGBM
9Le Mans51319:906BMBBG
10Auxerre52037:12-56MMMGG
11Brest51227:8-15BBGMM
12Lorient51225:6-15BMGBM
13Toulouse51227:9-25MBMBG
14Nice51223:6-35BMBMG
15Lens51139:904GMMBM
16Troyes51134:11-74BGMMM
17Olympique Marseille51047:8-13GMMMM
18Le Havre50234:7-32MBMBM
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Genel

9attığı gol
9yediği gol
Maç başı attığı 1,80Maç başı yediği 1,80Maç başı toplam gol 3,60Karşılıklı gol %80 (4)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Lens · İç saha

5attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 2,50Maç başı yediği 1,50Maç başı toplam gol 4,00Karşılıklı gol %50 (1)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %50 (1)
2 maç

Olympique Lyonnais · Genel

10attığı gol
2yediği gol
Maç başı attığı 2,00Maç başı yediği 0,40Maç başı toplam gol 2,40Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %60 (3)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Olympique Lyonnais · Dış saha

2attığı gol
0yediği gol
Maç başı attığı 1,00Maç başı yediği 0,00Maç başı toplam gol 1,00Karşılıklı gol %0 (0)Gol yemedi %100 (2)Gol atamadı %50 (1)
2 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Son 5 maç (genel) · 15. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
18.09.26DışMonaco1.1-20-1
13.09.26DışLe Mans9.2-21-2
05.09.26İçLorient12.0-10-0
29.08.26DışStrasbourg8.1-21-0
22.08.26İçAuxerre10.5-21-0

Olympique Lyonnais · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
19.09.26İçRennes5.4-02-0
12.09.26DışParis3.0-00-0
04.09.26İçAuxerre10.3-12-1
29.08.26İçLe Havre18.1-10-0
22.08.26DışToulouse13.2-00-0

Lens · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
05.09.26İçLorient12.0-10-0
22.08.26İçAuxerre10.5-21-0

Olympique Lyonnais · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
12.09.26DışParis3.0-00-0
22.08.26DışToulouse13.2-00-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Maç sonu toplam gol

LensGenelLensİç sahaOlympique LyonnaisGenelOlympique LyonnaisDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç%804 / 5 maç%501 / 2 maç
2+ gol%804 / 5 maç%501 / 2 maç%804 / 5 maç%501 / 2 maç
3+ gol%804 / 5 maç%501 / 2 maç%402 / 5 maç%00 / 2 maç
4+ gol%402 / 5 maç%501 / 2 maç%402 / 5 maç%00 / 2 maç
5+ gol%201 / 5 maç%501 / 2 maç%00 / 5 maç%00 / 2 maç

İlk yarı toplam gol

LensGenelLensİç sahaOlympique LyonnaisGenelOlympique LyonnaisDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%501 / 2 maç%402 / 5 maç%00 / 2 maç
2+ gol%201 / 5 maç%00 / 2 maç%402 / 5 maç%00 / 2 maç
3+ gol%201 / 5 maç%00 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 2 maç%00 / 5 maç%00 / 2 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 2 maç%00 / 5 maç%00 / 2 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Genel

1 · %110-15'015-30'2 · %2230-45+'4 · %4445-60'1 · %1160-75'1 · %1175-90+'
9attığı gol
3 / 6ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30330-45+245-60260-75275-90+9toplam

Olympique Lyonnais · Genel

1 · %100-15'2 · %2015-30'1 · %1030-45+'2 · %2045-60'1 · %1060-75'3 · %3075-90+'
10attığı gol
4 / 6ilk yarı / ikinci yarı
%75 (3/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30130-45+045-60160-75075-90+2toplam

Lens · İç saha

1 · %200-15'015-30'030-45+'2 · %4045-60'1 · %2060-75'1 · %2075-90+'
5attığı gol
1 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%50 (1/2)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+145-60260-75075-90+3toplam

Olympique Lyonnais · Dış saha

00-15'015-30'030-45+'045-60'1 · %5060-75'1 · %5075-90+'
2attığı gol
0 / 2ilk yarı / ikinci yarı
%100 (1/1)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+045-60060-75075-90+0toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Lens, son 5 maçında 9 gol atıp 9 gol yedi; maç başına 1,80 gol atarken 1,80 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 2 maçta ise tablo 5 atılan ve 3 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 4,00. Olympique Lyonnais cephesinde son 5 maçta 10 gol atıldı, 2 gol yenildi; deplasmandaki son 2 maçta maç başı toplam gol 1,00. Gol sayısına baktığımızda Lens maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %80'i 3 ve üzeri golle bitmiş; Olympique Lyonnais maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %40. İç saha özelinde Lens maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %50, dış saha özelinde Olympique Lyonnais maçlarında %0.

İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Lens maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %80, Olympique Lyonnais maçlarında %40; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %20 ile %40 arasında. Lens gollerini en çok 45-60 dakikaları arasında buluyor, Olympique Lyonnais ise en verimli zamanını 75-90+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Lens son 5 maçın 4 tanesinde, Olympique Lyonnais ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,00Beklenen gol
%60Karşılıklı gol · 6/10
%802+ gol · 8/10
%603+ gol · 6/10
%404+ gol · 4/10
%105+ gol · 1/10
%60İY 1+ gol · 6/10
%30İY 2+ gol · 3/10

Aralarındaki son 5 maç

2,40maç başı gol
%603+ gol · 3/5
%40Karşılıklı gol · 2/5
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Genel

35kullandığı korner
15rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 7,00Maç başı rakibe verdiği korner 3,00Maç başı toplam korner 10,00En yüksek / en düşük toplam 12 / 8Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +4,00
korner verisi olan 5 maç

Lens · İç saha

12kullandığı korner
7rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,00Maç başı rakibe verdiği korner 3,50Maç başı toplam korner 9,50En yüksek / en düşük toplam 11 / 8Rakipten fazla korner 1 / 2Maç başı korner farkı +2,50
korner verisi olan 2 maç

Olympique Lyonnais · Genel

25kullandığı korner
28rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,00Maç başı rakibe verdiği korner 5,60Maç başı toplam korner 10,60En yüksek / en düşük toplam 14 / 7Rakipten fazla korner 1 / 5Maç başı korner farkı -0,60
korner verisi olan 5 maç

Olympique Lyonnais · Dış saha

8kullandığı korner
10rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,00Maç başı rakibe verdiği korner 5,00Maç başı toplam korner 9,00En yüksek / en düşük toplam 11 / 7Rakipten fazla korner 0 / 2Maç başı korner farkı -1,00
korner verisi olan 2 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Son 5 maç (genel) · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
18.09.26DışMonaco1.1-28-2102-2
13.09.26DışLe Mans9.2-29-3125-2
05.09.26İçLorient12.0-18-085-0
29.08.26DışStrasbourg8.1-26-391-1
22.08.26İçAuxerre10.5-24-7111-6

Olympique Lyonnais · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
19.09.26İçRennes5.4-03-8113-4
12.09.26DışParis3.0-03-470-1
04.09.26İçAuxerre10.3-19-5148-2
29.08.26İçLe Havre18.1-15-5102-4
22.08.26DışToulouse13.2-05-6113-3

Lens · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
05.09.26İçLorient12.0-18-085-0
22.08.26İçAuxerre10.5-24-7111-6

Olympique Lyonnais · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
12.09.26DışParis3.0-03-470-1
22.08.26DışToulouse13.2-05-6113-3

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Maç toplamı korner

LensGenelLensİç sahaOlympique LyonnaisGenelOlympique LyonnaisDış saha
8+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç%804 / 5 maç%501 / 2 maç
9+%804 / 5 maç%501 / 2 maç%804 / 5 maç%501 / 2 maç
10+%603 / 5 maç%501 / 2 maç%804 / 5 maç%501 / 2 maç
11+%402 / 5 maç%501 / 2 maç%603 / 5 maç%501 / 2 maç
12+%201 / 5 maç%00 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç

Takımın kullandığı korner

LensGenelLensİç sahaOlympique LyonnaisGenelOlympique LyonnaisDış saha
3+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç
4+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç%603 / 5 maç%501 / 2 maç
5+%804 / 5 maç%501 / 2 maç%603 / 5 maç%501 / 2 maç
6+%804 / 5 maç%501 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç
7+%603 / 5 maç%501 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Korner dengesi (genel)

4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
7,00kullandığı
3,00verdiği
+4,00maç başı fark

Olympique Lyonnais · Korner dengesi (genel)

1 rakipten fazla1 eşit3 rakipten az
5,00kullandığı
5,60verdiği
-0,60maç başı fark

Lens · Devrelere göre korner

5,00İlk yarı toplam5,00İkinci yarı toplam2,80İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%60İY 5+ · 3/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

Olympique Lyonnais · Devrelere göre korner

6,00İlk yarı toplam4,60İkinci yarı toplam3,20İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%80İY 5+ · 4/5
%80İY 6+ · 4/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Lens, son 5 maçında maç başına 7,00 korner kullanırken rakiplerine 3,00 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 10,00. Kendi sahasındaki son 2 maçta kullandığı korner ortalaması 6,00, maç başı toplam korner ise 9,50. Olympique Lyonnais cephesinde son 5 maçta maç başına 5,00 korner kullanıldı, 5,60 korner verildi; deplasmandaki son 2 maçta toplam korner ortalaması 9,00. Toplam korner sayısında Lens maçlarının %80'i 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Olympique Lyonnais maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. En yüksek toplam korner Lens maçlarında 12, Olympique Lyonnais maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.

Korner dengesi tarafında Lens son 5 maçın 4 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Olympique Lyonnais ise 5 maçın 1 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,30; ev sahibi için beklenen korner 6,30, deplasman için 4,00. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 5,50. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

10,30Beklenen toplam
6,30Ev sahibi beklenen
4,00Deplasman beklenen
%809+ korner · 8/10
%7010+ korner · 7/10
%5011+ korner · 5/10
5,50İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Genel

11gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,20Maç başı rakibin gördüğü kart 1,80Maç başı toplam kart 4,00En yüksek / en düşük toplam 5 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Lens · İç saha

5gördüğü kart
4rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,50Maç başı rakibin gördüğü kart 2,00Maç başı toplam kart 4,50En yüksek / en düşük toplam 5 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 4 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 2
kart verisi olan 2 maç

Olympique Lyonnais · Genel

9gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,80Maç başı rakibin gördüğü kart 1,80Maç başı toplam kart 3,60En yüksek / en düşük toplam 6 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 9 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Olympique Lyonnais · Dış saha

3gördüğü kart
3rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,50Maç başı rakibin gördüğü kart 1,50Maç başı toplam kart 3,00En yüksek / en düşük toplam 3 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 3 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 2
kart verisi olan 2 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Son 5 maç (genel) · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
18.09.26DışMonaco1.1-21-120-0
13.09.26DışLe Mans9.2-23-250-0
05.09.26İçLorient12.0-14-151-0
29.08.26DışStrasbourg8.1-22-240-0
22.08.26İçAuxerre10.5-21-340-1

Olympique Lyonnais · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
19.09.26İçRennes5.4-04-260-0
12.09.26DışParis3.0-01-230-0
04.09.26İçAuxerre10.3-12-240-0
29.08.26İçLe Havre18.1-10-220-0
22.08.26DışToulouse13.2-02-130-0

Lens · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
05.09.26İçLorient12.0-14-151-0
22.08.26İçAuxerre10.5-21-340-1

Olympique Lyonnais · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
12.09.26DışParis3.0-01-230-0
22.08.26DışToulouse13.2-02-130-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Maç toplamı kart

LensGenelLensİç sahaOlympique LyonnaisGenelOlympique LyonnaisDış saha
3+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
4+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç%402 / 5 maç%00 / 2 maç
5+%402 / 5 maç%501 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç
6+%00 / 5 maç%00 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç
7+%00 / 5 maç%00 / 2 maç%00 / 5 maç%00 / 2 maç

Takımın gördüğü kart

LensGenelLensİç sahaOlympique LyonnaisGenelOlympique LyonnaisDış saha
1+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
2+%603 / 5 maç%501 / 2 maç%603 / 5 maç%501 / 2 maç
3+%402 / 5 maç%501 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç
4+%201 / 5 maç%501 / 2 maç%201 / 5 maç%00 / 2 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Lens · Devrelere göre kart

1,60İlk yarı toplam2,40İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%40İY 2+ · 2/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Olympique Lyonnais · Devrelere göre kart

1,20İlk yarı toplam2,40İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%40İY 2+ · 2/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Lens, son 5 maçında maç başına 2,20 kart görürken rakipleri 1,80 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,00. Kendi sahasındaki son 2 maçta gördüğü kart ortalaması 2,50, maç başı toplam kart ise 4,50. Olympique Lyonnais cephesinde son 5 maçta maç başına 1,80 kart görüldü, rakiplerine 1,80 kart çıktı; deplasmandaki son 2 maçta toplam kart ortalaması 3,00. Toplam kart sayısında Lens maçlarının %80'i 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Olympique Lyonnais maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %20. En sert maç Lens için 5, Olympique Lyonnais için 6 kartla oynandı.

İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,80; ev sahibi için beklenen kart 2,00, deplasman için 1,80. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

3,80Beklenen toplam
2,00Ev sahibi beklenen
1,80Deplasman beklenen
%604+ kart · 6/10
%305+ kart · 3/10
%106+ kart · 1/10
%20Kırmızı kart çıkan maç · 2/10
1,40İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————12,8011,2024,00
İç saha2 maç————12,5011,5024,00
Maç toplamı
Genelİç saha
22+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
24+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
26+%201 / 5 maç%00 / 2 maç
28+%201 / 5 maç%00 / 2 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
12+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
13+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
14+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
15+%402 / 5 maç%501 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 28 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————14,4011,8026,20
Dış saha2 maç————17,0014,0031,00
Maç toplamı
GenelDış saha
22+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
24+%603 / 5 maç%1002 / 2 maç
26+%603 / 5 maç%1002 / 2 maç
28+%402 / 5 maç%1002 / 2 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
12+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
13+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
14+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
15+%603 / 5 maç%1002 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 32 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————5,806,2012,00
İç saha2 maç————5,008,0013,00
Maç toplamı
Genelİç saha
11+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
13+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
15+%201 / 5 maç%501 / 2 maç
17+%201 / 5 maç%501 / 2 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
6+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
7+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
8+%201 / 5 maç%00 / 2 maç
9+%201 / 5 maç%00 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 18 / 8 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————8,408,4016,80
Dış saha2 maç————8,008,0016,00
Maç toplamı
GenelDış saha
11+%804 / 5 maç%501 / 2 maç
13+%804 / 5 maç%501 / 2 maç
15+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
17+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
6+%804 / 5 maç%501 / 2 maç
7+%804 / 5 maç%501 / 2 maç
8+%603 / 5 maç%501 / 2 maç
9+%402 / 5 maç%501 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 23 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————19,2021,2040,40
İç saha2 maç————21,5016,5038,00
Maç toplamı
Genelİç saha
32+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç
35+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç
38+%804 / 5 maç%501 / 2 maç
41+%603 / 5 maç%00 / 2 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
15+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
17+%804 / 5 maç%1002 / 2 maç
19+%603 / 5 maç%1002 / 2 maç
21+%402 / 5 maç%501 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 44 / 37 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————18,6016,2034,80
Dış saha2 maç————16,0020,5036,50
Maç toplamı
GenelDış saha
32+%603 / 5 maç%1002 / 2 maç
35+%603 / 5 maç%1002 / 2 maç
38+%402 / 5 maç%501 / 2 maç
41+%201 / 5 maç%00 / 2 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
15+%1005 / 5 maç%1002 / 2 maç
17+%402 / 5 maç%00 / 2 maç
19+%402 / 5 maç%00 / 2 maç
21+%201 / 5 maç%00 / 2 maç

En yüksek / en düşük toplam: 48 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Lens · Son 5 maç · 15. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
18.09.26DışMonaco1-213-113-521-23
13.09.26DışLe Mans2-217-117-518-23
05.09.26İçLorient0-16-187-1124-15
29.08.26DışStrasbourg1-29-119-514-27
22.08.26İçAuxerre5-219-53-519-18

Olympique Lyonnais · Son 5 maç · 2. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
19.09.26İçRennes4-014-138-525-23
12.09.26DışParis0-019-133-616-22
04.09.26İçAuxerre3-18-117-1116-9
29.08.26İçLe Havre1-116-711-1020-8
22.08.26DışToulouse2-015-1513-1016-19

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
LensvsOlympique Lyonnais09.10.2026 · 21:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Serbest vuruş tarafında Lens son 5 maçında maç başına 12,80 serbest vuruş kullanırken rakipleri 11,20 kullandı; Olympique Lyonnais ise maç başına 14,40 kullanıp rakiplerine 11,80 bıraktı. Maç toplamında Lens maçlarının %80'i 24+ serbest vuruş ile bitti, Olympique Lyonnais maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Lens son 5 maçında maç başına 5,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 6,20 kullandı; Olympique Lyonnais ise maç başına 8,40 kullanıp rakiplerine 8,40 bıraktı. Maç toplamında Lens maçlarının %40'ı 13+ kale vuruşu ile bitti, Olympique Lyonnais maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Lens son 5 maçında maç başına 19,20 taç atışı kullanırken rakipleri 21,20 kullandı; Olympique Lyonnais ise maç başına 18,60 kullanıp rakiplerine 16,20 bıraktı. Maç toplamında Lens maçlarının %100'ü 35+ taç atışı ile bitti, Olympique Lyonnais maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.

Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 25,10; ev sahibi için 12,30, deplasman için 12,80. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 14,40; ev sahibi için 7,10, deplasman için 7,30. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 37,60; ev sahibi için 17,70, deplasman için 19,90. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

25,10Beklenen toplam
12,30Ev sahibi
12,80Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

14,40Beklenen toplam
7,10Ev sahibi
7,30Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

37,60Beklenen toplam
17,70Ev sahibi
19,90Deplasman
a.analiz.futbol
Ücretsiz · Mağaza gerekmez

Maçı kaçır,
analizi kaçırma.

Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.

Analiz hazır bildirimiGünün analizleri hazır olduğunda telefonuna haber verelim.
Her gün yeni analizlerGol, korner, kart ve karma istatistikler; son 5 ve son 10 maç.
Video analizlerMaçın hikâyesi 3 dakikada; YouTube ve Reels’te.
Canlı skorlarGünün tüm maçları ve anlık sonuçlar tek ekranda.
Analiz KarnesiMaç öncesi güçlü sinyaller ve gerçekleşenler, açık açık.
Takım karşılaştırİki takımın formu, golleri ve puan durumu yan yana.
Çarşamba11:00
a.
Bugünün 12 maç analizi hazır ⚽analiz.futbol · şimdi
Telefonuna ekleKamerayla okut ya da yaz:analiz.futbol/uygulama
analiz.futbol
Veriyle futbol. Her gün, her maç.

Kısa özet

Lens son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,80 gol yedi; Olympique Lyonnais ise maç başına 2,00 gol attı, 0,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,00. Korner tarafında Lens maç başına 7,00, Olympique Lyonnais 5,00 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,30.

İstatistik tablosu

Lens - Olympique Lyonnais: son 5 maç istatistikleri
İstatistikLensOlympique Lyonnais
Son maçlar (eskiden yeniye)G M M B MG B G B G
Maç başı attığı gol1,802,00
Maç başı yediği gol1,800,40
Maç başı toplam gol3,602,40
3+ gollü maç oranı%80%40
Maç başı kullandığı korner7,005,00
Maçlarındaki toplam korner10,0010,60
Maç başı gördüğü kart2,201,80
Serbest vuruş (maç başı)12,8014,40
Kale vuruşu (maç başı)5,808,40
Taç atışı (maç başı)19,2018,60

Maç sonucu ve analiz karşılaştırması

Lens 2 - 1 Olympique Lyonnais (ilk yarı 1-0)

Güçlü sinyalMaç sonucuDurum
Maçta en az 2 golMaç öncesi veri: %80 (8/10)3 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 4 golMaç öncesi veri: %90 (9/10)3 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en az 9 kornerMaç öncesi veri: %80 (8/10)11 korner✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 11 kornerMaç öncesi veri: %80 (8/10)11 korner✓ Gerçekleşti
Maçta en az 3 kartMaç öncesi veri: %80 (8/10)4 kart✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 5 kartMaç öncesi veri: %90 (9/10)4 kart✓ Gerçekleşti

Tüm maçların toplu sonucu: Analiz Karnesi.

Kim kazanır?

Oylama maç başlayınca kapandı. Okurların maç öncesi tercihi:

Sık sorulan sorular

Lens - Olympique Lyonnais maçı ne zaman ve saat kaçta?

Lens - Olympique Lyonnais maçı 9 Ekim 2026 21:45'de (Türkiye saati) Fransa Ligue 1 kapsamında oynanacak, Stade Bollaert-Delelis sahne olacak.

Lens ve Olympique Lyonnais son 5 maçta kaç gol attı?

Lens son 5 maçında 9 gol attı, 9 gol yedi. Olympique Lyonnais son 5 maçında 10 gol attı, 2 gol yedi.

Lens - Olympique Lyonnais maçında kaç korner bekleniyor?

İki takımın son 5 maç ortalamasına göre maç başı toplam korner 10,30; Lens maç başına 7,00, Olympique Lyonnais 5,00 korner kullanıyor.

Hazırlayan: · · İstatistikler iki takımın son 5 maçından hesaplanır. analiz.futbol bahis içeriği yayınlamaz.