

LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:3 | +5 | 13 | GGGBG |
| 2 | Olympique Lyonnais | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:2 | +8 | 11 | GBGBG |
| 3 | Paris | 5 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | +5 | 11 | BGGBG |
| 4 | Lille | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | +4 | 10 | GBGGM |
| 5 | Rennes | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:9 | -1 | 10 | BGGGM |
| 6 | PSG | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | +1 | 8 | BBMGG |
| 7 | Angers SCO | 5 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | +1 | 7 | MGMBG |
| 8 | Strasbourg | 5 | 2 | 1 | 2 | 10:10 | 0 | 7 | MGGBM |
| 9 | Le Mans | 5 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | 0 | 6 | BMBBG |
| 10 | Auxerre | 5 | 2 | 0 | 3 | 7:12 | -5 | 6 | MMMGG |
| 11 | Brest | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | -1 | 5 | BBGMM |
| 12 | Lorient | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | -1 | 5 | BMGBM |
| 13 | Toulouse | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | -2 | 5 | MBMBG |
| 14 | Nice | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:6 | -3 | 5 | BMBMG |
| 15 | Lens | 5 | 1 | 1 | 3 | 9:9 | 0 | 4 | GMMBM |
| 16 | Troyes | 5 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | -7 | 4 | BGMMM |
| 17 | Olympique Marseille | 5 | 1 | 0 | 4 | 7:8 | -1 | 3 | GMMMM |
| 18 | Le Havre | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 2 | MBMBM |
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Monaco | 1. | 1-2 | 0-1 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | 9. | 2-2 | 1-2 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 12. | 0-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 8. | 1-2 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | 10. | 5-2 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Rennes | 5. | 4-0 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris | 3. | 0-0 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre | 10. | 3-1 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre | 18. | 1-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse | 13. | 2-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | İç | Lorient | 12. | 0-1 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | 10. | 5-2 | 1-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Paris | 3. | 0-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse | 13. | 2-0 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| LensGenel | Lensİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| LensGenel | Lensİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| Yediği | 00-15 | 015-30 | 330-45+ | 245-60 | 260-75 | 275-90+ | 9toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 2toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 075-90+ | 3toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45Lens, son 5 maçında 9 gol atıp 9 gol yedi; maç başına 1,80 gol atarken 1,80 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 2 maçta ise tablo 5 atılan ve 3 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 4,00. Olympique Lyonnais cephesinde son 5 maçta 10 gol atıldı, 2 gol yenildi; deplasmandaki son 2 maçta maç başı toplam gol 1,00. Gol sayısına baktığımızda Lens maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %80'i 3 ve üzeri golle bitmiş; Olympique Lyonnais maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %40. İç saha özelinde Lens maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %50, dış saha özelinde Olympique Lyonnais maçlarında %0.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Lens maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %80, Olympique Lyonnais maçlarında %40; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %20 ile %40 arasında. Lens gollerini en çok 45-60 dakikaları arasında buluyor, Olympique Lyonnais ise en verimli zamanını 75-90+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Lens son 5 maçın 4 tanesinde, Olympique Lyonnais ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Monaco | 1. | 1-2 | 8-2 | 10 | 2-2 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | 9. | 2-2 | 9-3 | 12 | 5-2 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 12. | 0-1 | 8-0 | 8 | 5-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 8. | 1-2 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | 10. | 5-2 | 4-7 | 11 | 1-6 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Rennes | 5. | 4-0 | 3-8 | 11 | 3-4 |
| 12.09.26 | Dış | Paris | 3. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre | 10. | 3-1 | 9-5 | 14 | 8-2 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre | 18. | 1-1 | 5-5 | 10 | 2-4 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse | 13. | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | İç | Lorient | 12. | 0-1 | 8-0 | 8 | 5-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | 10. | 5-2 | 4-7 | 11 | 1-6 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Paris | 3. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse | 13. | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| LensGenel | Lensİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| LensGenel | Lensİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 6+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45Lens, son 5 maçında maç başına 7,00 korner kullanırken rakiplerine 3,00 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 10,00. Kendi sahasındaki son 2 maçta kullandığı korner ortalaması 6,00, maç başı toplam korner ise 9,50. Olympique Lyonnais cephesinde son 5 maçta maç başına 5,00 korner kullanıldı, 5,60 korner verildi; deplasmandaki son 2 maçta toplam korner ortalaması 9,00. Toplam korner sayısında Lens maçlarının %80'i 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Olympique Lyonnais maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %80. En yüksek toplam korner Lens maçlarında 12, Olympique Lyonnais maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Lens son 5 maçın 4 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Olympique Lyonnais ise 5 maçın 1 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,30; ev sahibi için beklenen korner 6,30, deplasman için 4,00. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 5,50. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Monaco | 1. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | 9. | 2-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 12. | 0-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 8. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | 10. | 5-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Rennes | 5. | 4-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris | 3. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre | 10. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre | 18. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse | 13. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | İç | Lorient | 12. | 0-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | 10. | 5-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Paris | 3. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse | 13. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| LensGenel | Lensİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| LensGenel | Lensİç saha | Olympique LyonnaisGenel | Olympique LyonnaisDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45Lens, son 5 maçında maç başına 2,20 kart görürken rakipleri 1,80 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,00. Kendi sahasındaki son 2 maçta gördüğü kart ortalaması 2,50, maç başı toplam kart ise 4,50. Olympique Lyonnais cephesinde son 5 maçta maç başına 1,80 kart görüldü, rakiplerine 1,80 kart çıktı; deplasmandaki son 2 maçta toplam kart ortalaması 3,00. Toplam kart sayısında Lens maçlarının %80'i 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Olympique Lyonnais maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %20. En sert maç Lens için 5, Olympique Lyonnais için 6 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,80; ev sahibi için beklenen kart 2,00, deplasman için 1,80. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,80 | 11,20 | 24,00 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 12,50 | 11,50 | 24,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 24+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 28+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,40 | 11,80 | 26,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 17,00 | 14,00 | 31,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,80 | 6,20 | 12,00 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 5,00 | 8,00 | 13,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 8 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,40 | 8,40 | 16,80 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,00 | 16,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,20 | 21,20 | 40,40 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 21,50 | 16,50 | 38,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 35+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 38+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 41+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 37 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,60 | 16,20 | 34,80 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 16,00 | 20,50 | 36,50 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 35+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 38+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 41+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 48 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Monaco | 1-2 | 13-11 | 3-5 | 21-23 |
| 13.09.26 | Dış | Le Mans | 2-2 | 17-11 | 7-5 | 18-23 |
| 05.09.26 | İç | Lorient | 0-1 | 6-18 | 7-11 | 24-15 |
| 29.08.26 | Dış | Strasbourg | 1-2 | 9-11 | 9-5 | 14-27 |
| 22.08.26 | İç | Auxerre | 5-2 | 19-5 | 3-5 | 19-18 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Rennes | 4-0 | 14-13 | 8-5 | 25-23 |
| 12.09.26 | Dış | Paris | 0-0 | 19-13 | 3-6 | 16-22 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre | 3-1 | 8-11 | 7-11 | 16-9 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre | 1-1 | 16-7 | 11-10 | 20-8 |
| 22.08.26 | Dış | Toulouse | 2-0 | 15-15 | 13-10 | 16-19 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45Serbest vuruş tarafında Lens son 5 maçında maç başına 12,80 serbest vuruş kullanırken rakipleri 11,20 kullandı; Olympique Lyonnais ise maç başına 14,40 kullanıp rakiplerine 11,80 bıraktı. Maç toplamında Lens maçlarının %80'i 24+ serbest vuruş ile bitti, Olympique Lyonnais maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Lens son 5 maçında maç başına 5,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 6,20 kullandı; Olympique Lyonnais ise maç başına 8,40 kullanıp rakiplerine 8,40 bıraktı. Maç toplamında Lens maçlarının %40'ı 13+ kale vuruşu ile bitti, Olympique Lyonnais maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Lens son 5 maçında maç başına 19,20 taç atışı kullanırken rakipleri 21,20 kullandı; Olympique Lyonnais ise maç başına 18,60 kullanıp rakiplerine 16,20 bıraktı. Maç toplamında Lens maçlarının %100'ü 35+ taç atışı ile bitti, Olympique Lyonnais maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 25,10; ev sahibi için 12,30, deplasman için 12,80. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 14,40; ev sahibi için 7,10, deplasman için 7,30. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 37,60; ev sahibi için 17,70, deplasman için 19,90. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
LensvsOlympique Lyonnais
09.10.2026 · 21:45Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 09.10.2026