

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Japonya J1 Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | +19 | 23 | MGGGG |
| 2 | Machida Zelvia | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:10 | +15 | 23 | GBMGG |
| 3 | Tokyo | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:8 | +13 | 23 | GGGGG |
| 4 | Vissel Kobe | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 22 | GGGMG |
| 5 | Kashiwa Reysol | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:17 | +5 | 21 | MGGGM |
| 6 | Kashima Antlers | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:16 | +5 | 19 | MMBGG |
| 7 | Kawasaki Frontale | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:16 | +5 | 16 | GGBMG |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | +4 | 16 | GBGBB |
| 9 | Urawa Reds | 10 | 5 | 0 | 5 | 17:21 | -4 | 15 | GMGMG |
| 10 | Shimizu S-Pulse | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | MGGGB |
| 11 | Fagiano Okayama | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | 13 | GGMMM |
| 12 | Nagoya Grampus | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:16 | -4 | 12 | MMMGG |
| 13 | Cerezo Osaka | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 12 | BMBBM |
| 14 | Mito Hollyhock | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | 9 | BMMMM |
| 15 | V-Varen Nagasaki | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | MGBBM |
| 16 | Kyoto Sanga | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:19 | -8 | 8 | MMGMM |
| 17 | Avispa Fukuoka | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:16 | -5 | 7 | BMMGM |
| 18 | Gamba Osaka | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | MMMMB |
| 19 | JEF United | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | GBMBB |
| 20 | Tokyo Verdy | 10 | 0 | 4 | 6 | 4:18 | -14 | 4 | BBMMM |
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,90 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %30 (3) |
Kyoto Sanga · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
Kashima Antlers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 2,10 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Kashima Antlers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 4,80 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %50 (5) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 10 maç · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 1-1 |
| 11.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-3 | 2-0 |
| 06.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-1 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-3 | 0-2 |
| 15.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-2 | 0-1 |
| 09.08.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-2 | 0-2 |
Kashima Antlers · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-0 | 2-0 |
| 09.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-0 | 1-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 3-3 | 1-1 |
| 11.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-2 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 0-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-4 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-2 | 1-1 |
| 15.08.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-1 | 1-0 |
| 07.08.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 4-3 | 1-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 10 iç saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-3 | 2-0 |
| 29.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-3 | 0-2 |
| 06.12.25 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 2-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.11.25 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-3 | 0-1 |
| 25.10.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-1 | 1-0 |
| 04.10.25 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-1 | 1-1 |
| 23.09.25 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-1 | 0-1 |
| 20.09.25 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 0-0 |
Kashima Antlers · Son 10 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 3-3 | 1-1 |
| 11.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-2 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-4 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 1-0 |
| 07.08.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 4-3 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 30.11.25 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-0 | 0-0 |
| 25.10.25 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-1 | 0-1 |
| 17.10.25 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-0 | 0-0 |
| 27.09.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 4-0 | 2-0 |
| 20.09.25 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 1-0 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Maç sonu toplam gol
| Kyoto SangaGenel | Kyoto Sangaİç saha | Kashima AntlersGenel | Kashima AntlersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
İlk yarı toplam gol
| Kyoto SangaGenel | Kyoto Sangaİç saha | Kashima AntlersGenel | Kashima AntlersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 460-75 | 375-90+ | 10toplam |
Kashima Antlers · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 6toplam |
Kyoto Sanga · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 330-45+ | 245-60 | 760-75 | 475-90+ | 19toplam |
Kashima Antlers · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 230-45+ | 645-60 | 060-75 | 375-90+ | 16toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı kontrollü ama tamamen kısır olmayan bir havaya sahip.Kyoto Sanga’nın hücum üretimi son dönemde gerilemiş durumda; buna karşın savunma çizgisi istikrarını koruyor. Kashima Antlers ise hem hücumda hem savunmada daha aşağı yönlü bir görüntü veriyor. Daha geniş dönemdeki yüksek gol temposunun son maçlarda zayıflaması, oyunun başlangıçta temkinli geçebileceğini düşündürüyor. Kyoto’nun iç sahadaki hareketli yapısı dengeyi bozabilir. Kashima’nın özellikle karşılaşmanın son bölümünde etkinleşen gol karakterine dikkat etmek gerekir; maç açılırsa tempo bir anda yükselebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,80 | 3,35 |
| Karşılıklı gol | %404/10 | %6513/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %9018/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %459/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 3,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,60 | 6,70 |
| Maç başı toplam korner | 12,00 | 10,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 10 | 14 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -3,20 | -3,40 |
Kyoto Sanga · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 10,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 7 | 14 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,80 | 0,00 |
Kashima Antlers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,60 | 3,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 4,10 |
| Maç başı toplam korner | 7,00 | 7,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 5 | 13 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,80 | -0,60 |
Kashima Antlers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,40 | 4,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 2,40 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 6,80 | 8,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 5 | 17 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,00 | -0,50 |
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 10 maç · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 4-9 | 13 | 2-6 |
| 10.10.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-1 | 4-10 | 14 | 2-4 |
| 19.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 3-7 | 10 | 0-5 |
| 11.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-3 | 7-5 | 12 | 4-2 |
| 06.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 4-7 | 11 | 3-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-1 | 4-3 | 7 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 1-6 | 7 | 0-2 |
| 22.08.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-3 | 1-7 | 8 | 1-4 |
| 15.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-2 | 1-6 | 7 | 1-1 |
| 09.08.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-2 | 4-7 | 11 | 2-3 |
Kashima Antlers · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-0 | 2-5 | 7 | 2-2 |
| 09.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 3-3 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 11.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-2 | 3-2 | 5 | 2-2 |
| 06.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 0-1 | 5-8 | 13 | 1-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-4 | 4-2 | 6 | 3-1 |
| 29.08.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 4-5 | 9 | 1-3 |
| 22.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-2 | 2-8 | 10 | 2-4 |
| 15.08.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-1 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 07.08.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 4-3 | 9-0 | 9 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 10 iç saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-1 | 4-10 | 14 | 2-4 |
| 11.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-3 | 7-5 | 12 | 4-2 |
| 29.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 1-6 | 7 | 0-2 |
| 22.08.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-3 | 1-7 | 8 | 1-4 |
| 06.12.25 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 2-0 | 5-4 | 9 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.11.25 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-3 | 11-3 | 14 | 4-2 |
| 25.10.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-1 | 2-7 | 9 | 0-2 |
| 04.10.25 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-1 | 3-6 | 9 | 0-2 |
| 23.09.25 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-1 | 10-1 | 11 | 7-1 |
| 20.09.25 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 7-2 | 9 | 3-2 |
Kashima Antlers · Son 10 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 3-3 | 2-3 | 5 | 1-1 |
| 11.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-2 | 3-2 | 5 | 2-2 |
| 02.09.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-4 | 4-2 | 6 | 3-1 |
| 29.08.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 4-5 | 9 | 1-3 |
| 07.08.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 4-3 | 9-0 | 9 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.11.25 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-0 | 4-6 | 10 | 2-2 |
| 25.10.25 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-1 | 7-2 | 9 | 2-0 |
| 17.10.25 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-0 | 3-14 | 17 | 1-7 |
| 27.09.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 4-0 | 2-5 | 7 | 1-2 |
| 20.09.25 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 1-0 | 3-7 | 10 | 2-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Maç toplamı korner
| Kyoto SangaGenel | Kyoto Sangaİç saha | Kashima AntlersGenel | Kashima AntlersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı korner
| Kyoto SangaGenel | Kyoto Sangaİç saha | Kashima AntlersGenel | Kashima AntlersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Korner dengesi (genel)
Kashima Antlers · Korner dengesi (genel)
Kyoto Sanga · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,90, ikinci yarı toplam 5,10 (10 maç)
Kashima Antlers · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,50, ikinci yarı toplam 4,10 (10 maç)
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde maçın canlı ve kenar kullanımı yüksek bir ritme taşınmasını bekliyorum.Kyoto Sanga’nın kısa dönem üretimi, daha geniş döneme göre belirgin biçimde yükselmiş; üstelik rakiplerine kolayca bu fırsatı bırakıyor. Bu tablo, ev sahibinin baskı kurarken aynı zamanda savunmada kenarları açık bırakabileceğini gösteriyor. Kashima Antlers’ın korner eğilimi ise istikrarlı, fakat üretimi Kyoto kadar güçlü görünmüyor. Yine de deplasman ekibinin rakip ceza alanına geçişleri bu dengeyi değiştirebilir. Benim gözüme çarpan nokta, özellikle ilk bölümde Kyoto baskısının korner sayısını ve maçın genel temposunu yukarı çekme ihtimali.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 9,50 | 8,80 |
| Ev sahibi beklenen | 4,40 | 3,70 |
| Deplasman beklenen | 5,10 | 5,10 |
| 9+ korner | %606/10 | %5010/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %408/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %306/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,70 | 4,20 |
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Kyoto Sanga · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 2,60 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 0 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
Kashima Antlers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 5 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Kashima Antlers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 1 | 5 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 10 maç · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 1. | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 11.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-3 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-3 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 1-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kashima Antlers · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 15. | 2-0 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 09.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 3-3 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 0-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-4 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 3-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 15.08.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 07.08.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 4-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 10 iç saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-3 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 1-3 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 06.12.25 | İç | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 2-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.11.25 | İç | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-3 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 25.10.25 | İç | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 1-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 04.10.25 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 23.09.25 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 2. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 20.09.25 | İç | Shimizu S-Pulse Japonya J1 Lig | 10. | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kashima Antlers · Son 10 dış saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 3-3 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 11.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 14. | 2-4 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 07.08.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 4-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.11.25 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 25.10.25 | Dış | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 1-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 17.10.25 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 27.09.25 | Dış | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 20.09.25 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Maç toplamı kart
| Kyoto SangaGenel | Kyoto Sangaİç saha | Kashima AntlersGenel | Kashima AntlersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın gördüğü kart
| Kyoto SangaGenel | Kyoto Sangaİç saha | Kashima AntlersGenel | Kashima AntlersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Hakem
Kyoto Sanga · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,00 (10 maç)
Kashima Antlers · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,70, ikinci yarı toplam 1,40 (10 maç)
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlarda sertlik dozunun son dönemde yükseldiği bir karşılaşma görüyorum.Kyoto Sanga’nın kısa vadeli kart görünümü, daha uzun döneme kıyasla artışta; takım savunmada zorlandıkça ikili mücadelelerde geç kalabiliyor. Kashima Antlers’ta da benzer bir yükseliş var, ancak rakibin gördüğü kartlar düşünüldüğünde baskıyı daha çok Kyoto üzerinde kurması mümkün. Bu nedenle orta saha mücadeleleri ve geçiş anları hakemin kararlarını belirleyebilir. Açıkçası iki takımın da son dönemde daha fazla kartlık bir çizgiye gelmesi, maçın sakin başlayan bölümlerinde bile gerilimin hızla artabileceğini söylüyor. Temaslı oyunda sınırın aşılmaması önemli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,60 | 3,15 |
| Ev sahibi beklenen | 2,10 | 1,60 |
| Deplasman beklenen | 1,50 | 1,55 |
| 4+ kart | %404/10 | %408/20 |
| 5+ kart | %303/10 | %153/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %51/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,50 | 1,45 |
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 12,80 | 21,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 13,20 | 22,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 12,00 | 20,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,80 | 12,60 | 22,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 27+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 13+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 16 (son 10: 27 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Kashima Antlers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,00 | 13,00 | 27,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 10,20 | 23,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,30 | 11,00 | 24,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,10 | 12,10 | 24,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 27+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 16 (son 10: 36 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 7,40 | 15,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,80 | 15,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,60 | 7,90 | 16,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,00 | 7,70 | 14,70 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 12 (son 10: 25 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Kashima Antlers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,80 | 6,80 | 16,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 7,40 | 14,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,20 | 6,70 | 14,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,80 | 6,70 | 15,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 12 (son 10: 21 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 20,60 | 37,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,80 | 20,20 | 37,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,70 | 20,50 | 41,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,60 | 19,90 | 41,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 33+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 42+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%201/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 26 (son 10: 55 / 26) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Kashima Antlers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,20 | 19,20 | 39,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 22,00 | 16,00 | 38,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 23,10 | 17,00 | 40,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,80 | 19,50 | 41,30 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 33+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 39+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 42+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 19+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 53 / 23 (son 10: 53 / 23) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kyoto Sanga · Son 10 maç · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Sanfrecce Hiroshima Japonya J1 Lig | 0-3 | 6-14 | 10-3 | 14-16 |
| 10.10.26 | İç | Machida Zelvia Japonya J1 Lig | 0-1 | 6-16 | 8-9 | 13-13 |
| 19.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 2-1 | 11-10 | 6-15 | 24-24 |
| 11.09.26 | İç | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 2-3 | 14-13 | 8-7 | 12-17 |
| 06.09.26 | Dış | Tokyo Japonya J1 Lig | 0-2 | 5-11 | 9-3 | 22-33 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 1-1 | 8-18 | 7-6 | 31-21 |
| 29.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 2-1 | 11-7 | 8-9 | 21-27 |
| 22.08.26 | İç | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 1-3 | 2-10 | 8-8 | 20-19 |
| 15.08.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 2-2 | 9-8 | 15-10 | 22-22 |
| 09.08.26 | Dış | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 1-2 | 10-13 | 7-9 | 28-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Kashima Antlers · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | V-Varen Nagasaki Japonya J1 Lig | 2-0 | 18-13 | 10-2 | 10-19 |
| 09.10.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 2-0 | 18-13 | 9-10 | 28-25 |
| 19.09.26 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 3-3 | 20-16 | 10-3 | 10-13 |
| 11.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 1-2 | 4-12 | 10-11 | 23-24 |
| 06.09.26 | İç | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 0-1 | 10-11 | 10-8 | 30-15 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | Mito Hollyhock Japonya J1 Lig | 2-4 | 7-5 | 3-7 | 35-12 |
| 29.08.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 2-0 | 15-11 | 4-11 | 15-16 |
| 22.08.26 | İç | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 3-2 | 9-8 | 7-4 | 23-16 |
| 15.08.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 2-1 | 14-14 | 12-6 | 30-15 |
| 07.08.26 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 4-3 | 18-7 | 7-5 | 27-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruşlarda iki takımın da çizgisi dengeli, yani oyunun bu bölümünde belirgin bir yön değişimi beklemiyorum.Kyoto Sanga’nın kale vuruşu eğilimi istikrarlı kalırken Kashima Antlers’ın bu alandaki hareketi son dönemde yükselmiş; bu, deplasman ekibinin topu savunmadan daha sık ve daha hızlı çıkarmaya çalıştığını gösterebilir. Taç atışlarında ise iki tarafta da düşüş var. Bu nedenle kenar oyununun hacmi azalabilir, fakat topun sık sık çizgiye taşınması yine de mümkün. Şunu söylemeden geçemem: maçın genel akışını en çok duran toplardan ziyade, kalecilerin oyunu ne kadar çabuk başlattığı ve kanatlarda kimin daha cesur davrandığı belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,10 | 22,25 |
| Ev sahibi | 10,70 | 9,60 |
| Deplasman | 13,40 | 12,65 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,10 | 15,70 |
| Ev sahibi | 7,50 | 7,65 |
| Deplasman | 8,60 | 8,05 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 38,50 | 40,65 |
| Ev sahibi | 18,10 | 18,85 |
| Deplasman | 20,40 | 21,80 |
Kyoto SangavsKashima Antlers
21.10.2026 · 13:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 21.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Sanfrecce Hiroshima
Machida Zelvia
Tokyo
Vissel Kobe
Kashiwa Reysol
Kawasaki Frontale
Yokohama F. Marinos
Urawa Reds
Shimizu S-Pulse
Fagiano Okayama
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Mito Hollyhock
V-Varen Nagasaki
Avispa Fukuoka
Gamba Osaka
JEF United
Tokyo Verdy