

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Almanya Bundesliga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borussia Dortmund | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 | GGGGB |
| 2 | Bayern München | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:2 | +12 | 10 | GBGG |
| 3 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | +9 | 10 | GGGB |
| 4 | Werder Bremen | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | MGBGB |
| 5 | Augsburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | +5 | 7 | GGBM |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 | 7 | MGBG |
| 7 | Mainz 05 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | +4 | 7 | BGMG |
| 8 | Elversberg | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 | 7 | GGMB |
| 9 | RB Leipzig | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | +4 | 6 | GMGM |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | -1 | 5 | BMGB |
| 11 | Schalke 04 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | MBGB |
| 12 | Paderborn | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | BMMG |
| 13 | Köln | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | GMBM |
| 14 | Hoffenheim | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 | 3 | MMGM |
| 15 | Stuttgart | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 16 | Hamburger SV | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | MMMG |
| 17 | Union Berlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:17 | -13 | 1 | BMMM |
| 18 | Borussia M'gladbach | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:16 | -10 | 0 | MMMM |
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Genel
Hoffenheim · İç saha
Hamburger SV · Genel
Hamburger SV · Dış saha
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Son 5 maç (genel) · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Paderborn | 12. | 1-3 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | Stuttgart | 15. | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-3 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Köln | 13. | 2-3 | 1-0 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 0-4 | 0-2 |
Hamburger SV · Son 5 maç (genel) · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Köln | 13. | 2-1 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | RB Leipzig | 9. | 0-5 | 0-2 |
| 06.09.26 | İç | Mainz 05 | 7. | 0-5 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-2 | 0-2 |
| 16.05.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 1-1 | 0-0 |
Hoffenheim · Son 5 iç saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Stuttgart | 15. | 2-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-3 | 1-0 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen | 4. | 1-0 | 1-0 |
| 02.05.26 | İç | Stuttgart | 15. | 3-3 | 2-1 |
| 18.04.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-1 | 1-0 |
Hamburger SV · Son 5 dış saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | RB Leipzig | 9. | 0-5 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-2 | 0-2 |
| 16.05.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 1-1 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-1 | 0-0 |
| 18.04.26 | Dış | Werder Bremen | 4. | 1-3 | 1-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Maç sonu toplam gol
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Hamburger SVGenel | Hamburger SVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 4+ gol | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
İlk yarı toplam gol
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Hamburger SVGenel | Hamburger SVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Genel
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 460-75 | 475-90+ | 14toplam |
Hamburger SV · Genel
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 575-90+ | 14toplam |
Hoffenheim · İç saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 360-75 | 375-90+ | 8toplam |
Hamburger SV · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 245-60 | 260-75 | 375-90+ | 12toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Hoffenheim, son 5 maçında 7 gol atıp 14 gol yedi; maç başına 1,40 gol atarken 2,80 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 5 maçta ise tablo 10 atılan ve 8 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 3,60. Hamburger SV cephesinde son 5 maçta 3 gol atıldı, 14 gol yenildi; deplasmandaki son 5 maçta maç başı toplam gol 3,20. Gol sayısına baktığımızda Hoffenheim maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %100'ü 3 ve üzeri golle bitmiş; Hamburger SV maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %60. İç saha özelinde Hoffenheim maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %80, dış saha özelinde Hamburger SV maçlarında %60.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Hoffenheim maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Hamburger SV maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %40 ile %60 arasında. Hoffenheim gollerini en çok 45-60 dakikaları arasında buluyor, Hamburger SV ise en verimli zamanını 30-45+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Hoffenheim son 5 maçın 4 tanesinde, Hamburger SV ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Genel
Hoffenheim · İç saha
Hamburger SV · Genel
Hamburger SV · Dış saha
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Son 5 maç (genel) · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Paderborn | 12. | 1-3 | 5-6 | 11 | 0-5 |
| 12.09.26 | İç | Stuttgart | 15. | 2-1 | 5-7 | 12 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-3 | 10-3 | 13 | 3-2 |
| 29.08.26 | Dış | Köln | 13. | 2-3 | 7-6 | 13 | 1-2 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 0-4 | 9-2 | 11 | 3-2 |
Hamburger SV · Son 5 maç (genel) · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Köln | 13. | 2-1 | 3-5 | 8 | 2-3 |
| 13.09.26 | Dış | RB Leipzig | 9. | 0-5 | 7-7 | 14 | 4-3 |
| 06.09.26 | İç | Mainz 05 | 7. | 0-5 | 4-5 | 9 | 1-2 |
| 29.08.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-2 |
| 16.05.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 1-1 | 3-8 | 11 | 2-3 |
Hoffenheim · Son 5 iç saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Stuttgart | 15. | 2-1 | 5-7 | 12 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-3 | 10-3 | 13 | 3-2 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen | 4. | 1-0 | 8-3 | 11 | 6-1 |
| 02.05.26 | İç | Stuttgart | 15. | 3-3 | 4-5 | 9 | 1-0 |
| 18.04.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-1 | 4-3 | 7 | 2-1 |
Hamburger SV · Son 5 dış saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | RB Leipzig | 9. | 0-5 | 7-7 | 14 | 4-3 |
| 29.08.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-2 |
| 16.05.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 1-1 | 3-8 | 11 | 2-3 |
| 02.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-1 | 4-9 | 13 | 2-4 |
| 18.04.26 | Dış | Werder Bremen | 4. | 1-3 | 3-7 | 10 | 0-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Maç toplamı korner
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Hamburger SVGenel | Hamburger SVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 10+ | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı korner
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Hamburger SVGenel | Hamburger SVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 5+ | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Korner dengesi (genel)
Hamburger SV · Korner dengesi (genel)
Hoffenheim · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Hamburger SV · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Hoffenheim, son 5 maçında maç başına 7,20 korner kullanırken rakiplerine 4,80 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 12,00. Kendi sahasındaki son 5 maçta kullandığı korner ortalaması 6,20, maç başı toplam korner ise 10,40. Hamburger SV cephesinde son 5 maçta maç başına 3,60 korner kullanıldı, 5,60 korner verildi; deplasmandaki son 5 maçta toplam korner ortalaması 10,40. Toplam korner sayısında Hoffenheim maçlarının %100'ü 9+ korner, %100'ü 10+ korner ile bitti; Hamburger SV maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. En yüksek toplam korner Hoffenheim maçlarında 13, Hamburger SV maçlarında 14 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Hoffenheim son 5 maçın 3 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Hamburger SV ise 5 maçın 0 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,60; ev sahibi için beklenen korner 6,40, deplasman için 4,20. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,10. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Genel
Hoffenheim · İç saha
Hamburger SV · Genel
Hamburger SV · Dış saha
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Son 5 maç (genel) · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Paderborn | 12. | 1-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Stuttgart | 15. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Köln | 13. | 2-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 0-4 | 6-4 | 10 | 1-0 |
Hamburger SV · Son 5 maç (genel) · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Köln | 13. | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | RB Leipzig | 9. | 0-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Mainz 05 | 7. | 0-5 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-2 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Hoffenheim · Son 5 iç saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Stuttgart | 15. | 2-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 09.05.26 | İç | Werder Bremen | 4. | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 02.05.26 | İç | Stuttgart | 15. | 3-3 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 18.04.26 | İç | Borussia Dortmund | 1. | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Hamburger SV · Son 5 dış saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | Dış | RB Leipzig | 9. | 0-5 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Borussia Dortmund | 1. | 0-2 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 16.05.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 02.05.26 | Dış | Eintracht Frankfurt | 10. | 2-1 | 1-6 | 7 | 0-1 |
| 18.04.26 | Dış | Werder Bremen | 4. | 1-3 | 5-4 | 9 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Maç toplamı kart
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Hamburger SVGenel | Hamburger SVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın gördüğü kart
| HoffenheimGenel | Hoffenheimİç saha | Hamburger SVGenel | Hamburger SVDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hakem
Hoffenheim · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Hamburger SV · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Hoffenheim, son 5 maçında maç başına 2,80 kart görürken rakipleri 1,20 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,00. Kendi sahasındaki son 5 maçta gördüğü kart ortalaması 2,20, maç başı toplam kart ise 4,60. Hamburger SV cephesinde son 5 maçta maç başına 1,60 kart görüldü, rakiplerine 2,40 kart çıktı; deplasmandaki son 5 maçta toplam kart ortalaması 5,40. Toplam kart sayısında Hoffenheim maçlarının %40'ı 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Hamburger SV maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. En sert maç Hoffenheim için 10, Hamburger SV için 5 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,00; ev sahibi için beklenen kart 2,60, deplasman için 1,40. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,40 | 14,20 | 22,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 12,80 | 20,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 25+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 27+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hamburger SV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,00 | 13,60 | 26,60 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 11,80 | 12,20 | 24,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 4,80 | 9,00 | 13,80 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 6,20 | 10,60 | 16,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 9+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 7 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hamburger SV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,00 | 6,60 | 18,60 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 10,80 | 7,00 | 17,80 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 15+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 8+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 9+ | %1005 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,20 | 20,20 | 42,40 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 22,20 | 22,80 | 45,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 33+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 36+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 39+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 42+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 18+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 54 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hamburger SV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,00 | 18,60 | 34,60 |
| Dış saha5 maç | — | — | — | — | 15,60 | 19,60 | 35,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 33+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 36+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 39+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 42+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Hoffenheim · Son 5 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Paderborn | 1-3 | 6-14 | 4-9 | 23-14 |
| 12.09.26 | İç | Stuttgart | 2-1 | 8-15 | 5-11 | 19-29 |
| 05.09.26 | İç | Borussia Dortmund | 2-3 | 7-13 | 4-9 | 28-26 |
| 29.08.26 | Dış | Köln | 2-3 | 10-14 | 8-12 | 21-17 |
| 16.05.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 0-4 | 11-15 | 3-4 | 20-15 |
Hamburger SV · Son 5 maç · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Köln | 2-1 | 14-12 | 11-7 | 18-22 |
| 13.09.26 | Dış | RB Leipzig | 0-5 | 11-13 | 9-7 | 13-16 |
| 06.09.26 | İç | Mainz 05 | 0-5 | 19-14 | 10-5 | 16-18 |
| 29.08.26 | Dış | Borussia Dortmund | 0-2 | 13-19 | 17-6 | 23-20 |
| 16.05.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 1-1 | 8-10 | 13-8 | 10-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Hoffenheim son 5 maçında maç başına 8,40 serbest vuruş kullanırken rakipleri 14,20 kullandı; Hamburger SV ise maç başına 13,00 kullanıp rakiplerine 13,60 bıraktı. Maç toplamında Hoffenheim maçlarının %60'ı 23+ serbest vuruş ile bitti, Hamburger SV maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında Hoffenheim son 5 maçında maç başına 4,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 9,00 kullandı; Hamburger SV ise maç başına 12,00 kullanıp rakiplerine 6,60 bıraktı. Maç toplamında Hoffenheim maçlarının %40'ı 15+ kale vuruşu ile bitti, Hamburger SV maçlarında bu oran %100. Taç atışı tarafında Hoffenheim son 5 maçında maç başına 22,20 taç atışı kullanırken rakipleri 20,20 kullandı; Hamburger SV ise maç başına 16,00 kullanıp rakiplerine 18,60 bıraktı. Maç toplamında Hoffenheim maçlarının %80'i 36+ taç atışı ile bitti, Hamburger SV maçlarında bu oran %40. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 24,60; ev sahibi için 11,00, deplasman için 13,60. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 16,20; ev sahibi için 5,70, deplasman için 10,50. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 38,50; ev sahibi için 20,40, deplasman için 18,10. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
HoffenheimvsHamburger SV
10.10.2026 · 16:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Borussia Dortmund
Bayern München
Werder Bremen
Augsburg
Bayer Leverkusen
Mainz 05
Elversberg
Paderborn
Stuttgart
Union Berlin