

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45UEFA Avrupa Ligi 2026/2027 — lig aşaması
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencváros | 10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | +14 | 26 | BGGGG |
| 2 | Beşiktaş | 8 | 7 | 0 | 1 | 15:4 | +11 | 21 | GGMGG |
| 3 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 25:7 | +18 | 19 | BGGGG |
| 4 | RSC Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:7 | +8 | 16 | GGGMM |
| 5 | Jagiellonia Białystok | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | +7 | 13 | BGGMG |
| 6 | Omonia Nicosia | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 | 13 | GMGGG |
| 7 | Salzburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 13 | BGGGM |
| 8 | CSKA Sofia | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 11 | BGMMM |
| 9 | Lech Poznań | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:10 | +5 | 10 | GGBMM |
| 10 | OFI | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 | 9 | GGGM |
| 11 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 | 9 | GGMG |
| 12 | Qarabağ | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 | 8 | GGBB |
| 13 | Juventus | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | 6 | GG |
| 14 | Bayer Leverkusen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 6 | GG |
| 15 | AFC Bournemouth | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | 6 | GG |
| 16 | Olympique Lyonnais | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 | 6 | GG |
| 17 | Olympiakos Piraeus | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 18 | Sunderland | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 19 | PAOK | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 | 6 | GGMM |
| 20 | Hradec Králové | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 | 6 | GGMM |
| 21 | Hajduk Split | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | GMGM |
| 22 | CS U Craiova | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGBM |
| 23 | Lillestrøm | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGMB |
| 24 | Sparta Praha | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | 4 | GB |
| 25 | Union Saint-Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | 4 | GB |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGBM |
| 27 | Paphos | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGMB |
| 28 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | 4 | BG |
| 29 | Dinamo Zagreb | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 | 4 | BG |
| 30 | FC Avan Academy | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | BGMM |
| 31 | Saburtalo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | BGMM |
| 32 | Thun | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 4 | GMMB |
| 33 | Sheriff | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 4 | BGMM |
| 34 | Crystal Palace | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | 3 | GM |
| 35 | AC Milan | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 | MG |
| 36 | Torreense | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | GM |
| 37 | AZ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | MG |
| 38 | Red Star Belgrade | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | GM |
| 39 | Sint-Truiden | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | GM |
| 40 | Žilina | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | MG |
| 41 | Shamrock Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | GM |
| 42 | Víkingur Reykjavík | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | MG |
| 43 | Kauno Žalgiris | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | MG |
| 44 | Viktoria Plzeň | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 45 | St. Gallen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | GM |
| 46 | Universitatea Cluj | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | BB |
| 47 | Dynamo Kyiv | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | BBMM |
| 48 | Twente | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | MB |
| 49 | KuPS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | BM |
| 50 | Rangers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 51 | Real Sociedad | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 52 | Górnik Zabrze | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 53 | Hapoel Be'er Sheva | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 54 | Larne | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 55 | Levski Sofia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 56 | Lincoln Red Imps | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 57 | Aluminij | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | BM |
| 58 | Hammarby | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | BM |
| 59 | Sturm Graz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | BM |
| 60 | Hearts | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 | 1 | MB |
| 61 | NEC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 | 1 | MB |
| 62 | Derry City | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | MM |
| 63 | Celta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | MM |
| 64 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | MM |
| 65 | Tromsø | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | MM |
| 66 | Midtjylland | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 | MM |
| 67 | AGF | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | MM |
| 68 | Olympique Marseille | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 69 | Vojvodina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 70 | Mjällby | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | MM |
| 71 | Celtic | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | MM |
| 72 | Celje | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 73 | Trabzonspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 74 | Kairat | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 75 | KÍ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 76 | Vestri | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
Hollanda Eredivisie 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Feyenoord | 9 | 7 | 2 | 0 | 31:10 | +21 | 23 | GGGGG |
| 2 | AZ | 9 | 6 | 2 | 1 | 20:10 | +10 | 20 | GBGMB |
| 3 | PSV | 9 | 6 | 1 | 2 | 27:12 | +15 | 19 | GGMGM |
| 4 | Ajax | 9 | 5 | 3 | 1 | 27:12 | +15 | 18 | GGBBG |
| 5 | Twente | 9 | 5 | 2 | 2 | 17:10 | +7 | 17 | GGGBM |
| 6 | Fortuna Sittard | 9 | 4 | 3 | 2 | 16:17 | -1 | 15 | GMGBB |
| 7 | Groningen | 9 | 4 | 2 | 3 | 22:19 | +3 | 14 | BBGGM |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
FC Avan Academy · İç saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (2) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %60 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
AZ · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %20 (2) |
AZ · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,70 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %50 (5) |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 10 maç · 30. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | 5. | 1-3 | 1-2 |
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha UEFA Avrupa Ligi | 24. | 1-4 | 0-2 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-0 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-1 | 1-1 |
| 11.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 0-2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 04.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 2-1 | 1-1 |
| 28.07.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 1-2 | 0-2 |
| 21.07.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 2-0 | 0-0 |
| 14.07.26 | Dış | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 0-2 |
| 07.07.26 | İç | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-0 |
AZ · Son 10 maç · 37. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | — | 2-2 | 1-2 |
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | 53. | 2-1 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | — | 1-0 | 1-0 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 18. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | — | 1-1 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 3-2 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 5-2 | 2-1 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 10 iç saha maçı · 30. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha UEFA Avrupa Ligi | 24. | 1-4 | 0-2 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-0 | 0-0 |
| 04.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 2-1 | 1-1 |
| 21.07.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 2-0 | 0-0 |
| 07.07.26 | İç | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-0 |
AZ · Son 10 dış saha maçı · 37. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | — | 2-2 | 1-2 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 0-1 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 18. | 0-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 3-2 | 1-2 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 1-0 |
| 10.05.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 1-0 |
| 23.04.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 0-0 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk UEFA Konferans Ligi | — | 0-3 | 0-0 |
| 22.03.26 | Dış | Groningen Hollanda Eredivisie | 7. | 0-3 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Maç sonu toplam gol
| FC Avan AcademyGenel | FC Avan Academyİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1005/5 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| FC Avan AcademyGenel | FC Avan Academyİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 10toplam |
AZ · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
FC Avan Academy · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 415-30 | 330-45+ | 245-60 | 160-75 | 375-90+ | 16toplam |
AZ · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 275-90+ | 12toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı temkinli ama tamamen kapalı değil.FC Avan Academy’nin hücum üretimi son dönemde düşüşte, buna karşılık savunma çizgisi toparlanıyor; bu da ev sahibinin oyunu kontrol ederek fırsat kollayabileceğini gösteriyor. AZ’de hem gol eğilimi hem hücum formu aşağı yönlü, savunması ise daha istikrarlı. İki takımın son beş maçındaki gol havası, daha uzun döneme göre gerilemiş durumda. İlk yarıda gol ihtimali canlı görünürken, ev sahibinin en etkili olduğu bölüm ilerleyen dakikalar. AZ ise özellikle son bölümde tehdit yaratabilir. Karşılıklı gol ihtimali orta seviyede kalıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,50 | 3,05 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %6012/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %404/10 | %5010/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %357/20 |
| 5+ gol | %101/10 | %255/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %6513/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %459/20 |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 3,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 8,40 | 7,40 |
| Maç başı toplam korner | 12,60 | 11,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 21 / 5 | 21 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 1 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -4,20 | -3,70 |
FC Avan Academy · İç saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 3,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,40 | 7,40 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 10,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 7 | 15 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 0 / 5 |
| Maç başı korner farkı | -4,00 | -4,00 |
AZ · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 7,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 3,90 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 11,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 6 | 17 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,40 | +3,40 |
AZ · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,00 | 7,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 12,40 | 11,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 7 | 17 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,60 | +2,30 |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 10 maç · 30. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | 5. | 1-3 | 3-2 | 5 | 1-2 |
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha UEFA Avrupa Ligi | 24. | 1-4 | 2-13 | 15 | 1-9 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-0 | 3-7 | 10 | 0-3 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-1 | 4-8 | 12 | 2-1 |
| 11.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 0-2 | 9-12 | 21 | 4-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-3 |
| 28.07.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 1-2 | 2-7 | 9 | 1-2 |
| 21.07.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 2-0 | 4-7 | 11 | 2-2 |
| 14.07.26 | Dış | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 2-8 | 10 | 1-0 |
| 07.07.26 | İç | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 5-6 | 11 | 1-2 |
AZ · Son 10 maç · 37. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | — | 2-2 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | 53. | 2-1 | 5-1 | 6 | 4-0 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 6-7 | 13 | 2-4 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | — | 1-0 | 5-2 | 7 | 0-1 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 18. | 0-1 | 5-12 | 17 | 3-7 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | — | 1-1 | 11-2 | 13 | 4-1 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 3-2 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 5-2 | 8-4 | 12 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 15-1 | 16 | 6-0 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 9-3 | 12 | 7-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 10 iç saha maçı · 30. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha UEFA Avrupa Ligi | 24. | 1-4 | 2-13 | 15 | 1-9 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-0 | 3-7 | 10 | 0-3 |
| 04.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-3 |
| 21.07.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 2-0 | 4-7 | 11 | 2-2 |
| 07.07.26 | İç | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 5-6 | 11 | 1-2 |
AZ · Son 10 dış saha maçı · 37. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | — | 2-2 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 6-7 | 13 | 2-4 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 18. | 0-1 | 5-12 | 17 | 3-7 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 3-2 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 15-1 | 16 | 6-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 9-3 | 12 | 7-2 |
| 10.05.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 3-7 | 10 | 0-6 |
| 23.04.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 0-0 | 10-5 | 15 | 3-3 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk UEFA Konferans Ligi | — | 0-3 | 7-4 | 11 | 5-2 |
| 22.03.26 | Dış | Groningen Hollanda Eredivisie | 7. | 0-3 | 7-2 | 9 | 2-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Maç toplamı korner
| FC Avan AcademyGenel | FC Avan Academyİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı korner
| FC Avan AcademyGenel | FC Avan Academyİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%00/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Korner dengesi (genel)
AZ · Korner dengesi (genel)
FC Avan Academy · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,10, ikinci yarı toplam 7,00 (10 maç)
AZ · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,80, ikinci yarı toplam 6,40 (10 maç)
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta korner trafiğinin canlı geçmesini bekliyorum.FC Avan Academy son dönemde köşe vuruşu üretiminde yükselişte, ancak rakiplerine de belirgin biçimde fazla korner veriyor. Bu tablo, ev sahibinin baskı kurarken savunma geçişlerinde kenarları açık bırakabileceğini düşündürüyor. AZ’nin korner eğilimi daha istikrarlı; üstelik rakibinden daha fazla korner kullandığı maç sayısı da dikkat çekiyor. İki takımın birleşik görünümü, uzun döneme kıyasla hafifçe yukarı yönlü. Bence oyunun kanatlara taşınması ve özellikle ikinci toplar bu başlıkta belirleyici olacak. Ev sahibi üretir, AZ ise karşılık verir; dengeli ama hareketli bir korner senaryosu var.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,50 | 11,15 |
| Ev sahibi beklenen | 4,60 | 3,80 |
| Deplasman beklenen | 6,90 | 7,35 |
| 9+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %6513/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %5511/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,00 | 4,45 |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 3,00 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 9 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
FC Avan Academy · İç saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 8 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 5 |
AZ · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 2 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
AZ · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 10 |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 10 maç · 30. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | 5. | 1-3 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha UEFA Avrupa Ligi | 24. | 1-4 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 11.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 0-2 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 04.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 28.07.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 1-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 21.07.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 14.07.26 | Dış | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 4-5 | 9 | 0-0 |
| 07.07.26 | İç | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-4 | 4 | 0-1 |
AZ · Son 10 maç · 37. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | — | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | 53. | 2-1 | 4-4 | 8 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 18. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | — | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 3-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 5-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 10 iç saha maçı · 30. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha UEFA Avrupa Ligi | 24. | 1-4 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 22. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 04.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 72. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 21.07.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 41. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 07.07.26 | İç | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-4 | 4 | 0-1 |
AZ · Son 10 dış saha maçı · 37. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | — | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 18. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | — | 3-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 6. | 2-0 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | — | 4-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 1. | 1-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 23.04.26 | Dış | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | — | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Shakhtar Donetsk UEFA Konferans Ligi | — | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.03.26 | Dış | Groningen Hollanda Eredivisie | 7. | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Maç toplamı kart
| FC Avan AcademyGenel | FC Avan Academyİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 5+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın gördüğü kart
| FC Avan AcademyGenel | FC Avan Academyİç saha | AZGenel | AZDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Hakem
FC Avan Academy · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 3,90 (10 maç)
AZ · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,50, ikinci yarı toplam 2,20 (10 maç)
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlar açısından sertlik dozunun hissedileceği bir maç bekliyorum.FC Avan Academy’nin kart eğilimi istikrarlı; kendi aldığı ve rakibine çıkarttırdığı kartlar birlikte düşünüldüğünde mücadele temaslı bir yapıya sahip. AZ tarafında ise son dönemde kart trafiği yükselişte ve bu, uzun dönem görüntüsünden daha gergin bir atmosfere işaret ediyor. Her iki takımın maçlarında kart eşiğinin sık aşılması, ikili mücadelelerin kolay geçmeyeceğini söylüyor. Özellikle orta saha presleri ve geçişleri durdurma çabası hakemin kararlarını artırabilir. Açıkçası maçın skoru kadar, oyuncuların sinir kontrolü de oyunun akışını etkileyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,90 | 4,30 |
| Ev sahibi beklenen | 2,20 | 1,95 |
| Deplasman beklenen | 2,70 | 2,35 |
| 4+ kart | %808/10 | %6513/20 |
| 5+ kart | %606/10 | %459/20 |
| 6+ kart | %303/10 | %255/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,70 | 1,25 |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 18,00 | 12,00 | 30,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 11,20 | 23,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,80 | 12,20 | 28,00 |
| İç saha · son 105 maç | — | — | — | — | 12,60 | 11,20 | 23,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 25+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 27+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 29+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 31+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 15+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 16+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 17+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 21 (son 10: 41 / 18) · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
AZ · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 14,20 | 27,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,80 | 13,40 | 24,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,90 | 12,60 | 24,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,30 | 11,70 | 24,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 25+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 27+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 29+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 31+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 17+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 25 (son 10: 37 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 6,20 | 15,00 |
| İç saha · son 52 maç | — | — | — | — | 11,00 | 6,50 | 17,50 |
| Genel · son 105 maç | — | — | — | — | 8,80 | 6,20 | 15,00 |
| İç saha · son 102 maç | — | — | — | — | 11,00 | 6,50 | 17,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%804/5 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 13+ | S5%603/5S10%603/5 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 15+ | S5%603/5S10%603/5 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 17+ | S5%402/5S10%402/5 | S5%501/2S10%501/2 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%603/5 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 7+ | S5%603/5S10%603/5 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 8+ | S5%603/5S10%603/5 | S5%1002/2S10%1002/2 |
| 9+ | S5%402/5S10%402/5 | S5%501/2S10%501/2 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 9 (son 10: 20 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 3 / 5) · Devre verisi tutulmuyor
AZ · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,40 | 9,40 | 14,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,80 | 9,80 | 15,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 4,90 | 10,50 | 15,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,50 | 9,00 | 15,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 10 (son 10: 23 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 18,80 | 16,80 | 35,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,60 | 17,40 | 34,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,60 | 17,80 | 35,40 |
| İç saha · son 105 maç | — | — | — | — | 16,60 | 17,40 | 34,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 33+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 36+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 39+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 18+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 20+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 22+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 25 (son 10: 50 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
AZ · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 20,00 | 15,00 | 35,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 13,20 | 31,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,10 | 15,30 | 33,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,70 | 13,70 | 31,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 39+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 18+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 32 (son 10: 39 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FC Avan Academy · Son 10 maç · 30. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Jagiellonia Białystok UEFA Avrupa Ligi | 1-3 | 22-14 | 4-7 | 13-13 |
| 16.09.26 | İç | Sparta Praha UEFA Avrupa Ligi | 1-4 | 19-16 | 8-7 | 12-13 |
| 27.08.26 | İç | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 1-0 | 13-8 | 14-6 | 30-15 |
| 20.08.26 | Dış | CS U Craiova UEFA Avrupa Ligi | 1-1 | 17-8 | 14-6 | 22-28 |
| 11.08.26 | Dış | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-2 | 19-14 | 4-5 | 17-15 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 04.08.26 | İç | Celje UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-1 | 13-13 | — | 13-19 |
| 28.07.26 | Dış | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-2 | 15-11 | — | 19-23 |
| 21.07.26 | İç | Shamrock Rovers UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 8-10 | — | 13-25 |
| 14.07.26 | Dış | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 22-19 | — | 22-12 |
| 07.07.26 | İç | Riga UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 10-9 | — | 15-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45AZ · Son 10 maç · 37. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | Dış | Cambuur Hollanda Eredivisie | 2-2 | 10-15 | 2-8 | 23-12 |
| 15.10.26 | İç | Hapoel Be'er Sheva UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 16-14 | 3-8 | 19-14 |
| 10.10.26 | Dış | Feyenoord Hollanda Eredivisie | 0-2 | 12-15 | 11-12 | 20-17 |
| 20.09.26 | İç | Telstar Hollanda Eredivisie | 1-0 | 12-15 | 3-13 | 19-19 |
| 16.09.26 | Dış | Sunderland UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 16-12 | 8-6 | 19-13 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 11.09.26 | İç | Willem II Hollanda Eredivisie | 1-1 | 8-7 | 3-17 | 12-18 |
| 06.09.26 | Dış | Heerenveen Hollanda Eredivisie | 3-2 | 9-12 | 4-7 | 13-14 |
| 29.08.26 | İç | Go Ahead Eagles Hollanda Eredivisie | 5-2 | 6-9 | 5-7 | 18-21 |
| 22.08.26 | Dış | Fortuna Sittard Hollanda Eredivisie | 2-0 | 7-13 | 4-16 | 17-10 |
| 15.08.26 | Dış | Utrecht Hollanda Eredivisie | 4-1 | 23-14 | 6-11 | 21-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş, kale vuruşu ve taçlarda maçın sürekli bölünen, temaslı bir akışa dönmesi mümkün.FC Avan Academy serbest vuruşlarda son dönemde yükselişte; bu, baskıyı ve rakiple temaslı oyunu daha fazla sahiplendiğini gösteriyor. AZ bu alanda daha istikrarlı kalırken, oyunu sakinleştirme ve pozisyonu yeniden kurma eğiliminde olabilir. Kale vuruşlarında iki tarafın görünümü dengeli, dolayısıyla geriden oyun kurma konusunda belirgin bir kopuş beklemiyorum. Taç atışlarında da iki takımın çizgisi istikrarlı. Bence bu üç başlık, maçın ritmini belirleyecek; top kenara çıktıkça tempo sık sık yeniden kurulacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 28,70 | 26,25 |
| Ev sahibi | 16,10 | 14,20 |
| Deplasman | 12,60 | 12,05 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,90 | 15,20 |
| Ev sahibi | 9,10 | 9,65 |
| Deplasman | 5,80 | 5,55 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,30 | 34,40 |
| Ev sahibi | 16,90 | 16,45 |
| Deplasman | 18,40 | 17,95 |
FC Avan AcademyvsAZ
22.10.2026 · 19:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 22.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
FC Avan Academy - AZ bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Ferencváros
Beşiktaş
Benfica
RSC Anderlecht
Jagiellonia Białystok
Omonia Nicosia
Salzburg
CSKA Sofia
Lech Poznań
OFI
Maccabi Tel Aviv
Qarabağ
Juventus
Bayer Leverkusen
AFC Bournemouth
Olympique Lyonnais
Olympiakos Piraeus
Sunderland
PAOK
Hradec Králové
Hajduk Split
CS U Craiova
Lillestrøm
Sparta Praha
Union Saint-Gilloise
Egnatia Rrogozhinë
Paphos
Rennes
Dinamo Zagreb
Saburtalo
Thun
Sheriff
Crystal Palace
AC Milan
Torreense
Red Star Belgrade
Sint-Truiden
Žilina
Shamrock Rovers
Víkingur Reykjavík
Kauno Žalgiris
Viktoria Plzeň
St. Gallen
Universitatea Cluj
Dynamo Kyiv
Twente
KuPS
Rangers
Real Sociedad
Górnik Zabrze
Hapoel Be'er Sheva
Larne
Levski Sofia
Lincoln Red Imps
Aluminij
Hammarby
Sturm Graz
Hearts
NEC
Derry City
Celta de Vigo
Hoffenheim
Tromsø
Midtjylland
AGF
Olympique Marseille
Vojvodina
Mjällby
Celtic
Celje
Trabzonspor
Kairat
KÍ
Vestri
Feyenoord
PSV
Ajax
Fortuna Sittard
Groningen
Cambuur Hollanda Eredivisie
Telstar Hollanda Eredivisie
Willem II Hollanda Eredivisie