

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Türkiye Süper Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galatasaray | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:11 | +5 | 16 | GGGMG |
| 2 | Amed | 7 | 4 | 2 | 1 | 17:9 | +8 | 14 | GBGGB |
| 3 | Fenerbahçe | 7 | 4 | 1 | 2 | 19:6 | +13 | 13 | GMBGG |
| 4 | Trabzonspor | 7 | 4 | 1 | 2 | 16:5 | +11 | 13 | MGMGG |
| 5 | Beşiktaş | 6 | 4 | 0 | 2 | 14:7 | +7 | 12 | MGGGM |
| 6 | Kocaelispor | 6 | 4 | 0 | 2 | 7:4 | +3 | 12 | GGGMG |
| 7 | Alanyaspor | 7 | 3 | 3 | 1 | 8:6 | +2 | 12 | MGBGB |
| 8 | Çorum Belediyespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 16:12 | +4 | 10 | MGGMG |
| 9 | Kasımpaşa | 7 | 2 | 4 | 1 | 8:8 | 0 | 10 | BBGBM |
| 10 | Rizespor | 7 | 3 | 1 | 3 | 7:9 | -2 | 10 | GMGBM |
| 11 | İstanbul Başakşehir | 7 | 2 | 2 | 3 | 10:11 | -1 | 8 | BMMGB |
| 12 | Gaziantep FK | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:10 | -3 | 8 | MGBMM |
| 13 | Gençlerbirliği | 7 | 2 | 2 | 3 | 7:15 | -8 | 8 | BMMMB |
| 14 | BB Erzurumspor | 7 | 2 | 2 | 3 | 3:11 | -8 | 8 | BGMGB |
| 15 | Konyaspor | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:8 | -4 | 5 | MMGBB |
| 16 | Samsunspor | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:15 | -9 | 4 | MMMMM |
| 17 | Göztepe | 6 | 0 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 3 | MMMBB |
| 18 | Eyüpspor | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:16 | -14 | 3 | MGMMM |
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · Genel
Eyüpspor · İç saha
Göztepe · Genel
Göztepe · Dış saha
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · Son 5 maç (genel) · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fenerbahçe | 3. | 0-8 | 0-5 |
| 12.09.26 | İç | Rizespor | 10. | 0-2 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Çorum Belediyespor | 8. | 0-3 | 0-2 |
| 30.08.26 | İç | Alanyaspor | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Gaziantep FK | 12. | 0-1 | 0-0 |
Göztepe · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Rizespor | 10. | 2-2 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Alanyaspor | 7. | 2-2 | 1-0 |
| 07.09.26 | İç | Gaziantep FK | 12. | 2-4 | 0-4 |
| 29.08.26 | Dış | Galatasaray | 1. | 2-3 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Gençlerbirliği | 13. | 0-1 | 0-0 |
Eyüpspor · Son 5 iç saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Rizespor | 10. | 0-2 | 0-1 |
| 30.08.26 | İç | Alanyaspor | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Gaziantep FK | 12. | 0-1 | 0-0 |
Göztepe · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Alanyaspor | 7. | 2-2 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Galatasaray | 1. | 2-3 | 1-1 |
| 17.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 3-3 | 1-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Maç sonu toplam gol
| EyüpsporGenel | Eyüpsporİç saha | GöztepeGenel | GöztepeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| EyüpsporGenel | Eyüpsporİç saha | GöztepeGenel | GöztepeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · Genel
| Yediği | 40-15 | 315-30 | 230-45+ | 345-60 | 060-75 | 375-90+ | 15toplam |
Göztepe · Genel
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 330-45+ | 245-60 | 460-75 | 175-90+ | 12toplam |
Eyüpspor · İç saha
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
Göztepe · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 145-60 | 360-75 | 175-90+ | 8toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Eyüpspor’un son 5 maçındaki tablo açıkçası oldukça kırılgan: yalnızca 2 gol atarken 15 gol yedi, gol ortalaması 0,4’te kaldı; maç başına toplam gol ise 3,4 oldu. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve üzeri gol görülürken, 2 ve üzeri gol oranı yüzde 80, 3 ve üzeri gol oranı yüzde 60, 4 ve üzeri gol oranı yüzde 20, 5 ve üzeri gol oranı da yüzde 20. İç sahadaki son 3 maçta Eyüpspor 2 gol atıp 4 gol yedi; ortalamalar 0,67 ve 1,33, maç başına toplam gol 2. Göztepe’nin son 5 maçında ise 8 gol atıp 12 gol yemesi, 1,6’lık hücum ve 2,4’lük savunma ortalamasıyla daha hareketli bir yapı gösteriyor; toplam gol ortalaması 4. Bu takımın son maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri gol yüzde 80, 5 ve üzeri gol yüzde 40 oranında oluştu. Deplasmandaki son 3 maçta Göztepe 7 gol atıp 8 gol yedi; toplam gol ortalaması 5 ve 2, 3, 4 ve üzeri gol eşiklerinin tamamı yüzde 100, 5 ve üzeri gol ise yüzde 67. Bence ev sahibinin savunma zaafı ile Göztepe’nin dış sahadaki üretkenliği maçın gol ritmini belirleyebilir.
İlk yarı tarafında Eyüpspor’un genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve üzeri gol yüzde 20; iç sahada bu oranlar sırasıyla yüzde 67, yüzde 33 ve yüzde 0. Eyüpspor gollerini 30-45+ dakikalarında 1, 75-90+ dakikalarında 1 kez bulurken, 0-15’te 4, 15-30’da 3, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 3 ve 75-90+’ta 3 gol yedi. Göztepe’nin ilk yarı 1 ve üzeri gol oranı yüzde 80, 2 ve üzeri gol oranı yüzde 40; deplasmanda bunlar yüzde 100 ve yüzde 67. Göztepe’nin golleri 0-15’te 1, 15-30’da 2, 45-60’ta 1, 60-75’te 2, 75-90+’ta 2; yediği goller ise 0-15’te 2, 30-45+’ta 3, 45-60’ta 2, 60-75’te 4, 75-90+’ta 1. Karşılıklı gol, Göztepe’nin son 5 maçında 4 kez, Eyüpspor’da 1 kez görüldü. İki takımın son 10 maçında beklenen gol 3,7; karşılıklı gol yüzde 50, 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 70, 4 ve üzeri gol yüzde 50, 5 ve üzeri gol yüzde 30. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 50. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 1,2 ve karşılıklı gol 1 maçta kaldı; bu küçük örneklemde belirleyici olan, Göztepe’nin deplasmanda erken ve ikinci yarıda ürettiği baskıya Eyüpspor’un nasıl karşılık vereceği.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · Genel
Eyüpspor · İç saha
Göztepe · Genel
Göztepe · Dış saha
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · Son 5 maç (genel) · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fenerbahçe | 3. | 0-8 | 6-8 | 14 | 2-2 |
| 12.09.26 | İç | Rizespor | 10. | 0-2 | 8-2 | 10 | 1-1 |
| 06.09.26 | Dış | Çorum Belediyespor | 8. | 0-3 | 3-8 | 11 | 1-4 |
| 30.08.26 | İç | Alanyaspor | 7. | 2-1 | 1-2 | 3 | 1-0 |
| 23.08.26 | İç | Gaziantep FK | 12. | 0-1 | 4-2 | 6 | 1-2 |
Göztepe · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Rizespor | 10. | 2-2 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 12.09.26 | Dış | Alanyaspor | 7. | 2-2 | 3-9 | 12 | 2-4 |
| 07.09.26 | İç | Gaziantep FK | 12. | 2-4 | 8-3 | 11 | 4-1 |
| 29.08.26 | Dış | Galatasaray | 1. | 2-3 | 2-6 | 8 | 1-3 |
| 23.08.26 | İç | Gençlerbirliği | 13. | 0-1 | 6-5 | 11 | 2-5 |
Eyüpspor · Son 5 iç saha maçı · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Rizespor | 10. | 0-2 | 8-2 | 10 | 1-1 |
| 30.08.26 | İç | Alanyaspor | 7. | 2-1 | 1-2 | 3 | 1-0 |
| 23.08.26 | İç | Gaziantep FK | 12. | 0-1 | 4-2 | 6 | 1-2 |
Göztepe · Son 5 dış saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Alanyaspor | 7. | 2-2 | 3-9 | 12 | 2-4 |
| 29.08.26 | Dış | Galatasaray | 1. | 2-3 | 2-6 | 8 | 1-3 |
| 17.08.26 | Dış | Samsunspor | 16. | 3-3 | 8-4 | 12 | 7-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Maç toplamı korner
| EyüpsporGenel | Eyüpsporİç saha | GöztepeGenel | GöztepeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| EyüpsporGenel | Eyüpsporİç saha | GöztepeGenel | GöztepeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · Korner dengesi (genel)
Göztepe · Korner dengesi (genel)
Eyüpspor · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Göztepe · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Eyüpspor-Göztepe karşılaşmasında korner oyununun iki farklı yüzünü izleyebiliriz. Eyüpspor’un son 5 maçında maç başına kullandığı korner 4,4, rakiplerine verdiği de 4,4; toplam ortalama 8,8. Bu karşılaşmaların en yüksek toplamı 14, en düşüğü 3 olurken, 10 ve üzeri korner eşiği yüzde 60’ta kaldı. İç sahadaki son 3 maç ise daha kontrollü bir tablo sunuyor: Eyüpspor’un kullandığı korner ortalaması 4,33, rakibe verdiği 2 ve toplam ortalaması 6,33. Bu bölümde 10 ve üzeri korner yalnızca yüzde 33, en yüksek toplam da 10. Göztepe’nin son 5 maçında toplam ortalama 9,8; kendi korner ortalaması 4,6, rakibe verdiği 5,2. 10 ve üzeri korner yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 60 görülürken toplamlar 7 ile 12 arasında değişmiş. Deplasmandaki son 3 maçta ise toplam ortalama 10,67’ye çıkıyor; 10 ve üzeri korner yüzde 67, 11 ve üzeri yüzde 67, en düşük toplam 8, en yüksek 12. Takım bazında her iki ekipte de genel olarak 3 ve üzeri korner yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 60 seviyesinde; Eyüpspor’un iç sahasında bu eşikler yüzde 67, Göztepe’nin deplasmanında ise sırasıyla yüzde 67 ve yüzde 33.
İşin ilginç tarafı, korner dengesi genel tabloda birbirine oldukça yakın görünürken saha adresi dengeyi değiştiriyor. Eyüpspor son 5 maçta 22 korner kullanıp 22 korner vermiş; rakibinden fazla olduğu 2 maç, geride kaldığı 3 maç var. Ancak iç sahada 13’e 6’lık bir üstünlük kurması, kendi evinde kenarları daha etkili kullandığını düşündürüyor. Göztepe ise genel tabloda 23 korner üretip 26 korner vermiş; deplasmanda bu fark 13’e 19’a dönüyor ve rakip baskısını daha fazla kabul ediyor. İki takımın son maçları birleştiğinde maç başına beklenen toplam 9,3 korner, ev sahibi payı 4,8, deplasman payı 4,5. Birleşik seride 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 50; toplam değer 10 maçta 10 korner olarak kayda geçmiş. İlk yarı beklenen toplam 4, ikinci yarı verisi Eyüpspor’da 5,8, Göztepe’de deplasmanda 4,67. Bence belirleyici nokta, Eyüpspor’un iç saha üretimiyle Göztepe’nin deplasmanda rakibe verdiği 6,33 korner ortalamasının kesişmesi olacak; maçın kenar oyununda baskıyı kimin daha uzun taşıdığına bakmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,20 | 12,20 | 27,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 16,33 | 15,00 | 31,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 23+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 20 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Göztepe · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,80 | 13,80 | 21,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 6,67 | 10,67 | 17,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 27+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 13+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,60 | 9,00 | 16,60 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 6,67 | 11,33 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Göztepe · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,60 | 9,40 | 18,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 12,00 | 8,33 | 20,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,40 | 13,40 | 28,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 19,67 | 13,67 | 33,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 30+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 33+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 36+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Göztepe · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,80 | 18,20 | 37,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 16,33 | 19,33 | 35,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 30+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 33+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 36+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 47 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Eyüpspor · Son 5 maç · 18. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fenerbahçe | 0-8 | 12-8 | 9-7 | 6-7 |
| 12.09.26 | İç | Rizespor | 0-2 | 10-13 | 7-16 | 20-11 |
| 06.09.26 | Dış | Çorum Belediyespor | 0-3 | 15-8 | 9-4 | 12-19 |
| 30.08.26 | İç | Alanyaspor | 2-1 | 22-16 | 5-9 | 18-13 |
| 23.08.26 | İç | Gaziantep FK | 0-1 | 17-16 | 8-9 | 21-17 |
Göztepe · Son 5 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Rizespor | 2-2 | 8-15 | 6-9 | 18-17 |
| 12.09.26 | Dış | Alanyaspor | 2-2 | 7-10 | 13-11 | 12-22 |
| 07.09.26 | İç | Gaziantep FK | 2-4 | 8-18 | 5-8 | 18-17 |
| 29.08.26 | Dış | Galatasaray | 2-3 | 5-11 | 14-8 | 17-17 |
| 23.08.26 | İç | Gençlerbirliği | 0-1 | 11-15 | 5-11 | 29-18 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Eyüpspor-Göztepe karşılaşmasında duran top ve oyunun yeniden başlaması başlıklarında iki farklı tablo var. Serbest vuruşlarda Eyüpspor son 5 maçta maç başına 15,2 kullanırken rakiplerine 12,2 bırakmış; toplam ortalama 27,4. Göztepe ise 7,8 kullanıp 13,8 rakip serbest vuruşu görmüş ve toplamda 21,6 ortalamada kalmış. Eyüpspor’un iç saha ortalaması 16,33’e, toplamı 31,33’e çıkıyor; bu maçların tamamında toplam 21 ve 23 serbest vuruş barajı aşılmış. Göztepe’nin dış saha serbest vuruş ortalaması ise 6,67, maç toplamı 17,33 ve 21, 23, 25 ya da 27 ve üzeri toplamların hiçbiri görülmemiş. Kale vuruşlarında denge biraz daha yakın: Eyüpspor genelinde 7,6’ya 9, toplam 16,6; Göztepe’de 8,6’ya 9,4 ve toplam 18. Ancak dış saha verisi Göztepe’yi öne çıkarıyor; 12 kale vuruşu ve toplam 20,33 ortalaması var. Taç atışlarında ise Göztepe’nin temposu belirgin: deplasman genelinde toplam 37, Eyüpspor’un iç sahasında 33,33.
İşin ilginç tarafı, birleşik beklentiler serbest vuruşta toplam 24,5 ile Eyüpspor’u 14,5’e 10 önde gösterirken, kale vuruşunda toplam 17,3 ve 8,5’e 8,8’lik oldukça dengeli bir görünüm sunuyor. Taçta birleşik beklenti 32,9; Eyüpspor için 16,8, Göztepe için 16,1. Bu da oyunun kenarlara taşınacağı, topun sık sık çizgiyi geçeceği bir akışa işaret ediyor. Eyüpspor’un iç sahasında taç toplamı 27 ve 30 ve üzeri eşiklerde yüzde 100; takımın 20 ve üzeri taç kullandığı maç oranı yüzde 67. Göztepe’nin dış sahasında toplam 27, 30 ve 33 ve üzeri eşiklerin üçü de yüzde 100, takımın 20 ve üzeri taç kullandığı oran yüzde 33. Serbest vuruşta Eyüpspor’un takımının 20 ve üzeri değere ulaştığı veri yok; Göztepe’de de aynı eşik paylaşılmamış. Benim gözüme çarpan, son birkaç maçlık bu örneklemde Eyüpspor’un iç sahada daha fazla faul ve duran top üreten, Göztepe’nin ise taç ve kale vuruşları üzerinden daha geniş, daha doğrudan bir oyun karakteri sergilemesi.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
EyüpsporvsGöztepe
12.10.2026 · 20:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Galatasaray
Amed
Fenerbahçe
Trabzonspor
Beşiktaş
Kocaelispor
Alanyaspor
Çorum Belediyespor
Kasımpaşa
Rizespor
İstanbul Başakşehir
Gaziantep FK
Gençlerbirliği
BB Erzurumspor
Konyaspor
Samsunspor