

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00İngiltere Premier Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 6 | 6 | 0 | 0 | 16:5 | +11 | 18 | GGGGG |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | +5 | 15 | GGGMG |
| 3 | Brighton & Hove Albion | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 13 | MBGGG |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | +6 | 10 | BBBGB |
| 5 | Everton | 6 | 2 | 4 | 0 | 8:5 | +3 | 10 | BBBGB |
| 6 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 10 | GMBMG |
| 7 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | +3 | 9 | BBGBM |
| 8 | Hull City | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:6 | +2 | 9 | GBBMB |
| 9 | Liverpool | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:7 | 0 | 9 | BGBGM |
| 10 | Ipswich Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | MMGMG |
| 11 | Newcastle United | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | BGBMG |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | MGMBG |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | GBMBB |
| 14 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | BBGMM |
| 15 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | MBMGB |
| 16 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | GBMMM |
| 17 | AFC Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | BBBMM |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | MBBMB |
| 19 | Coventry City | 5 | 1 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 3 | MMMMG |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 | MMBBM |
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Genel
Coventry City · İç saha
Newcastle United · Genel
Newcastle United · Dış saha
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Son 5 maç (genel) · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Nottingham Forest | 14. | 1-0 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-5 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Manchester City | 1. | 0-1 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | Hull City | 8. | 0-1 | 0-0 |
| 21.08.26 | Dış | Arsenal | 2. | 0-3 | 0-2 |
Newcastle United · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Hull City | 8. | 2-1 | 2-0 |
| 14.09.26 | Dış | Leeds United | 7. | 1-4 | 0-3 |
| 05.09.26 | İç | AFC Bournemouth | 17. | 2-2 | 1-2 |
| 29.08.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 2-0 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Liverpool | 9. | 2-2 | 1-0 |
Coventry City · Son 5 iç saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-5 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | Hull City | 8. | 0-1 | 0-0 |
Newcastle United · Son 5 dış saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Leeds United | 7. | 1-4 | 0-3 |
| 29.08.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 2-0 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Coventry CityGenel | Coventry Cityİç saha | Newcastle UnitedGenel | Newcastle UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
İlk yarı toplam gol
| Coventry CityGenel | Coventry Cityİç saha | Newcastle UnitedGenel | Newcastle UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Genel
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 375-90+ | 10toplam |
Newcastle United · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 430-45+ | 245-60 | 160-75 | 175-90+ | 9toplam |
Coventry City · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 375-90+ | 6toplam |
Newcastle United · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 330-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Coventry City’nin son 5 genel maçında attığı 1, yediği 10 gol ve maç başına 0,2 gol atıp 2 gol yemesi, hücumdaki kırılganlığı açıkça gösteriyor. Bu karşılaşmaların tamamında 1 ve üzeri gol görülürken 2 ve üzeri gol yüzde 40, 3 ve üzeri gol yüzde 40, 4 ve üzeri gol yüzde 20, 5 ve üzeri gol yüzde 20 düzeyinde kaldı; maç başına toplam gol ortalaması 2,2. İç sahadaki son 2 maçta ise Coventry hiç gol atamadı, 6 gol yedi; atılan gol ortalaması 0, yenilen gol ortalaması 3, toplam gol ortalaması 3 oldu. Bu iki maçın tamamında 1 ve üzeri gol, yüzde 50’sinde 2, 3, 4 ve 5 ve üzeri gol görüldü. Newcastle United tarafında son 5 genel maçta 9 gol atılıp 9 gol yenildi; iki takım da maç başına 1,8 ortalamaya sahip ve toplam gol ortalaması 3,6. Bu seride 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri gol yüzde 60, 5 ve üzeri gol yüzde 20. Deplasmandaki son 2 maçta Newcastle 3 gol atıp 4 gol yedi; ortalamalar 1,5 ve 2, toplam 3,5. Burada 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3, 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 50.
İlk yarı başlangıcı Newcastle için daha canlı görünüyor: genel maçlarının yüzde 80’inde 1 ve üzeri, yüzde 60’ında 2 ve üzeri, yüzde 40’ında 3 ve üzeri ilk yarı golü çıktı; Coventry’de bu oranlar yüzde 60, yüzde 20 ve yüzde 0. Coventry son 5 maçta ilk yarıda gol atamadı, tek golünü ikinci yarıda buldu; attığı gol 45-60 dakikaları arasındaydı. Buna karşılık 0-15’te 1, 15-30’da 2, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 2, 60-75’te 1, 75-90+’ta 3 gol yedi. Newcastle’ın genel golleri 0-15’te 3, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 1, 60-75’te 2 ve 75-90+’ta 2 dakikalarında geldi; deplasmanda ise üç golünün tamamı ikinci yarıda, 60-75’te 2 ve 75-90+’ta 1 kez geldi. Karşılıklı gol Newcastle’ın genel son 5 maçının 4’ünde, deplasman son 2 maçının 1’inde görüldü; Coventry’de hem genel hem iç saha serisinde sayı 0. İki takımın son 10 maçı birleştiğinde beklenen gol 2,9, karşılıklı gol yüzde 40, 2 ve üzeri gol yüzde 70, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 40, 5 ve üzeri gol yüzde 20; ilk yarıda 1 ve üzeri yüzde 70, 2 ve üzeri yüzde 40. Aralarındaki son 2 maçta maç başına gol 3,5, karşılıklı gol 1 maçta görüldü; oyunun düğümü, Newcastle’ın özellikle ikinci yarı baskısı ile Coventry’nin savunmada 75-90+ dakikalarındaki direnci olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 2 maç
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Genel
Coventry City · İç saha
Newcastle United · Genel
Newcastle United · Dış saha
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Son 5 maç (genel) · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Nottingham Forest | 14. | 1-0 | 2-6 | 8 | 1-1 |
| 13.09.26 | İç | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-5 | 5-3 | 8 | 4-3 |
| 05.09.26 | Dış | Manchester City | 1. | 0-1 | 5-4 | 9 | 2-4 |
| 29.08.26 | İç | Hull City | 8. | 0-1 | 6-2 | 8 | 2-2 |
| 21.08.26 | Dış | Arsenal | 2. | 0-3 | 2-8 | 10 | 1-5 |
Newcastle United · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Hull City | 8. | 2-1 | 4-7 | 11 | 2-2 |
| 14.09.26 | Dış | Leeds United | 7. | 1-4 | 5-5 | 10 | 2-3 |
| 05.09.26 | İç | AFC Bournemouth | 17. | 2-2 | 4-3 | 7 | 2-2 |
| 29.08.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 2-0 | 7-9 | 16 | 5-6 |
| 23.08.26 | İç | Liverpool | 9. | 2-2 | 2-6 | 8 | 2-4 |
Coventry City · Son 5 iç saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-5 | 5-3 | 8 | 4-3 |
| 29.08.26 | İç | Hull City | 8. | 0-1 | 6-2 | 8 | 2-2 |
Newcastle United · Son 5 dış saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Leeds United | 7. | 1-4 | 5-5 | 10 | 2-3 |
| 29.08.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 2-0 | 7-9 | 16 | 5-6 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Coventry CityGenel | Coventry Cityİç saha | Newcastle UnitedGenel | Newcastle UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı korner
| Coventry CityGenel | Coventry Cityİç saha | Newcastle UnitedGenel | Newcastle UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Korner dengesi (genel)
Newcastle United · Korner dengesi (genel)
Coventry City · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Newcastle United · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Coventry City bu eşleşmeye daha kontrollü bir korner profiliyle geliyor. Son birkaç maçın genelinde maç başına 4 korner kullanıp rakibe 4,6 korner vermiş; toplam ortalama 8,6’da kalırken toplamlar 8 ile 10 arasında seyretmiş. İç sahada ise takımın kendi üretimi belirgin biçimde güçleniyor: 5,5 korner ortalaması ve rakibe yalnızca 2,5 korner verme görüntüsü var. Evindeki iki maçın ikisinde de toplam 8 korner çıkmış, 8 ve üzeri korner oranı yüzde 100 olmuş; 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner oranları ise yüzde 0. Coventry’nin takım bazında 3, 4 ve 5 ve üzeri korner eşikleri iç sahada yüzde 100, 6 ve üzeri yüzde 50, 7 ve üzeri yüzde 0. Newcastle United tarafında genel toplam ortalaması 10,4, deplasmanda ise 13 korner. Dış saha maçlarında 8, 9 ve 10 ve üzeri korner oranı yüzde 100, 11 ve 12 ve üzeri oranı yüzde 50. Üstelik Newcastle deplasmanda maç başına 6 korner kullanırken 7 korner veriyor; bu, oyunun iki yönlü akabileceğini anlatıyor.
Korner dengesi bence maçın en dikkat çekici başlığı. Coventry genel tabloda rakibinden fazla korner kullandığı 5 maçın 3’ünde öne çıkmış, iç sahada ise bunu iki maçın ikisinde başarmış. Newcastle ise son 5 maçında rakibinden fazla korner üretebildiği yalnızca 1 karşılaşma yaşamış; 3 maçta geride kalmış. Deplasmanda tablo daha dengeli görünse de Newcastle’ın rakibinden fazla olduğu maç sayısı 0, eşit kaldığı maç sayısı 1 ve geride kaldığı maç sayısı 1. Birleşik verilerde beklenen toplam 9,5 korner; Coventry için 5, Newcastle için 4,5 korner öngörülüyor. 10 maçlık birleşimde 9 ve üzeri korner yüzde 50, 10 ve üzeri yüzde 40, 11 ve üzeri yüzde 20 oranında kalmış. En yüksek toplamlar Coventry’de 10, Newcastle’da 16; deplasmandaki Newcastle maçları 10 ile 16 arasında. İlk yarı beklenen 5,5 korner olduğu için özellikle başlangıç bölümündeki kanat kullanımı önemli. Coventry’nin erken baskısı ile Newcastle’ın deplasmanda verdiği 7 korner arasındaki mücadele, oyunun toplamını belirleyebilir; yine de bunlar son birkaç maça dayanan göstergeler.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Genel
Coventry City · İç saha
Newcastle United · Genel
Newcastle United · Dış saha
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Son 5 maç (genel) · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Nottingham Forest | 14. | 1-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-5 | 2-0 | 2 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Manchester City | 1. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Hull City | 8. | 0-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 21.08.26 | Dış | Arsenal | 2. | 0-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Newcastle United · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Hull City | 8. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 14.09.26 | Dış | Leeds United | 7. | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | AFC Bournemouth | 17. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Liverpool | 9. | 2-2 | 5-3 | 8 | 0-0 |
Coventry City · Son 5 iç saha maçı · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Brighton & Hove Albion | 3. | 0-5 | 2-0 | 2 | 1-0 |
| 29.08.26 | İç | Hull City | 8. | 0-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
Newcastle United · Son 5 dış saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.26 | Dış | Leeds United | 7. | 1-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Coventry CityGenel | Coventry Cityİç saha | Newcastle UnitedGenel | Newcastle UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın gördüğü kart
| Coventry CityGenel | Coventry Cityİç saha | Newcastle UnitedGenel | Newcastle UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Hakem
Coventry City · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Newcastle United · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Coventry City–Newcastle United karşılaşmasında kartların karakteri iki takımda oldukça farklı görünüyor. Coventry’nin son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 2,8; kendi gördüğü kart ortalaması 1,2, rakibin gördüğü ise 1,6. Bu karşılaşmalarda toplam 3 ve üzeri kart oranı yüzde 40, 4 ve üzeri yüzde 20, 5 ve üzeri de yüzde 20’de kalmış; en yüksek toplam 5, en düşük toplam 2 kart. Coventry’nin takım olarak 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 80, 2 ve üzeri oranı yüzde 40. Kendi sahasındaki son 2 maç ise biraz daha sert: toplam ortalama 3,5, takım kartı ortalaması 1,5, rakip kartı ortalaması 2; 3, 4 ve 5 ve üzeri kart eşiklerinin her biri yüzde 50. Newcastle tarafında genel tablo daha yoğun. Son 5 maçta toplam ortalama 4,8 karta çıkarken takımın kendi ortalaması 2,4, rakibin ortalaması da 2,4. Toplamda 3 ve üzeri kart yüzde 100, 4 ve 5 ve üzeri yüzde 60, 6 ve 7 ve üzeri yüzde 20 oranında gerçekleşmiş; en yüksek toplam 8, en düşük 3 kart. Deplasmanda ise toplam ortalama 3, takım ortalaması 2 ve rakip ortalaması 1; 3 ve üzeri kart her iki maçta da görülmüş.
İşin ilginç tarafı, Newcastle’ın deplasman sayıları genel ortalamasına göre daha sakin görünse de iki maçın ikisinde hem 1 hem 2 ve üzeri takım kartına ulaşması. Coventry’nin iç sahasında 1 ve üzeri kart oranı yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 50; bu da ev sahibinin ikili mücadelelerde geri adım atmayacağını düşündürüyor. Hakemin son maçlarına ait kart verisi paylaşılmadığı için yönetim standardının oyuna etkisini ayrıca ölçemiyorum; bu, maçın önemli bilinmeyeni. Kırmızı kart tarafında Coventry’nin genel son 5 maçında 1, iç sahadaki son 2 maçında da 1 kırmızı kartlı karşılaşma var; Newcastle’ın hem genel hem deplasman verisinde kırmızı kart bulunmuyor. İki takımın son 10 maçı birleştiğinde beklenen toplam 3,8 kart; Coventry için 1,8, Newcastle için 2. Toplamın 4 ve 5 ve üzeri kartta yüzde 40, 6 ve üzeri kartta yüzde 10 kalması, sertliğin özellikle ikinci yarıda belirginleşebileceğini söylüyor: ilk yarı beklenen 1,6 karta karşılık, Coventry’de ikinci yarı ortalaması 2, Newcastle’da 2,4. Bence belirleyici nokta, Newcastle’ın baskısı karşısında Coventry’nin savunma direncini nasıl kuracağı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,60 | 14,60 | 28,20 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 13,00 | 13,00 | 26,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 27+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 31+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 22 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Newcastle United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,60 | 14,20 | 28,80 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 14,00 | 13,00 | 27,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 25+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 27+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 31+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,80 | 6,20 | 15,00 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 8,50 | 7,50 | 16,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 18+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Newcastle United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 6,00 | 15,80 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 10,00 | 5,00 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,60 | 16,60 | 28,20 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 15,00 | 17,00 | 32,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 30+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 33+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 36+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Newcastle United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,80 | 19,00 | 36,80 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 17,00 | 18,50 | 35,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 30+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 33+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 36+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 42 / 29 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Coventry City · Son 5 maç · 19. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Nottingham Forest | 1-0 | 15-13 | 11-6 | 13-22 |
| 13.09.26 | İç | Brighton & Hove Albion | 0-5 | 18-12 | 11-5 | 9-12 |
| 05.09.26 | Dış | Manchester City | 0-1 | 13-21 | 10-5 | 8-16 |
| 29.08.26 | İç | Hull City | 0-1 | 8-14 | 6-10 | 21-22 |
| 21.08.26 | Dış | Arsenal | 0-3 | 14-13 | 6-5 | 7-11 |
Newcastle United · Son 5 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Hull City | 2-1 | 10-6 | 9-8 | 17-25 |
| 14.09.26 | Dış | Leeds United | 1-4 | 10-16 | 8-3 | 21-21 |
| 05.09.26 | İç | AFC Bournemouth | 2-2 | 19-20 | 7-7 | 18-16 |
| 29.08.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 2-0 | 18-10 | 12-7 | 13-16 |
| 23.08.26 | İç | Liverpool | 2-2 | 16-19 | 13-5 | 20-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Coventry City–Newcastle United karşılaşmasında duran top ve oyunun yeniden başlaması başlıklarında iki farklı karakter göze çarpıyor. Serbest vuruşlarda Coventry’nin son 5 maçta maç başı kullandığı 13,6, rakibine verdiği 14,6 ve toplam 28,2 değeri var; Newcastle ise 14,6 kullanıp 14,2 rakip serbest vuruşu görmüş, toplam ortalaması 28,8. Coventry, maçların yüzde 80’inde 25 ve üzeri, yüzde 80’inde 27 ve üzeri toplam serbest vuruşa ulaşırken Newcastle’da bu oranlar sırasıyla yüzde 80 ve yüzde 60. Kale vuruşlarında ev sahibi 8,8’e 6,2 ile kendi lehine belirgin bir fark kuruyor; Newcastle’ın 9,8’e 6 rakamı da aynı resmi çiziyor. Newcastle’ın maçlarının yüzde 80’inde 12 ve üzeri, yüzde 80’inde 14 ve üzeri toplam kale vuruşu oluşmuş; Coventry’de bu oranlar yine yüzde 80 ve yüzde 80. Taç atışlarında ise ibre net biçimde Newcastle tarafında: deplasman ekibi maç başı 17,8 taç kullanırken Coventry 11,6’da kalıyor. Newcastle maçlarında 30 ve üzeri toplam taç atışı yüzde 80, 36 ve üzeri yüzde 60 oranında görülmüş; Coventry’de bu eşikler yüzde 40 ve yüzde 20.
İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımında veri bulunmadığı için oyunun hangi bölümünde bu sayıların yükseldiğine dair bir devre hikâyesi kuramam. Fakat saha özelindeki tablo önemli: Coventry’nin iç sahadaki serbest vuruş toplamı 26, kale vuruşu toplamı 16, taç atışı toplamı 32; Newcastle’ın deplasmanda bu değerleri sırasıyla 27, 15 ve 35,5. Birleşik beklentiler de oyunun ritmini tarif ediyor: serbest vuruşta toplam 28,5; Coventry için 13,9, Newcastle için 14,6. Kale vuruşunda toplam 15,4, takım payları 7,4 ve 8; taç atışında ise 32,5, takım beklentileri 15,3 ve 17,2. Benim gözüme çarpan, Newcastle’ın kenarları daha sık kullanan, topu çizgiye taşıyan ve oyunu rakip yarı sahaya iten taraf olma ihtimali; Coventry ise kendi sahasında kale vuruşları ve duran toplarla oyunu dengelemeye çalışabilir. Bunlar son birkaç maçın verileri, dolayısıyla maçın akışı içinde özellikle taç çizgileri çevresindeki mücadeleyi izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Coventry CityvsNewcastle United
12.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Manchester City
Arsenal
Brighton & Hove Albion
Brentford
Everton
Chelsea
Leeds United
Hull City
Liverpool
Ipswich Town
Crystal Palace
Manchester United
Nottingham Forest
Aston Villa
Sunderland
AFC Bournemouth
Tottenham Hotspur
Fulham