

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00UEFA Avrupa Ligi 2026/2027 — lig aşaması
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ferencváros | 10 | 8 | 2 | 0 | 21:7 | +14 | 26 | BGGGG |
| 2 | Beşiktaş | 8 | 7 | 0 | 1 | 15:4 | +11 | 21 | GGMGG |
| 3 | Benfica | 8 | 6 | 1 | 1 | 25:7 | +18 | 19 | BGGGG |
| 4 | RSC Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:7 | +8 | 16 | GGGMM |
| 5 | Jagiellonia Białystok | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:6 | +7 | 13 | BGGMG |
| 6 | Omonia Nicosia | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:4 | +6 | 13 | GMGGG |
| 7 | Salzburg | 6 | 4 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 13 | BGGGM |
| 8 | CSKA Sofia | 8 | 3 | 2 | 3 | 9:11 | -2 | 11 | BGMMM |
| 9 | Lech Poznań | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:10 | +5 | 10 | GGBMM |
| 10 | OFI | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:2 | +6 | 9 | GGGM |
| 11 | Maccabi Tel Aviv | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:4 | +5 | 9 | GGMG |
| 12 | Qarabağ | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:0 | +6 | 8 | GGBB |
| 13 | Juventus | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | +6 | 6 | GG |
| 14 | Bayer Leverkusen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:0 | +6 | 6 | GG |
| 15 | AFC Bournemouth | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | +4 | 6 | GG |
| 16 | Olympique Lyonnais | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | +2 | 6 | GG |
| 17 | Olympiakos Piraeus | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 18 | Sunderland | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | +2 | 6 | GG |
| 19 | PAOK | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | +1 | 6 | GGMM |
| 20 | Hradec Králové | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:3 | +1 | 6 | GGMM |
| 21 | Hajduk Split | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:6 | -1 | 6 | GMGM |
| 22 | CS U Craiova | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGBM |
| 23 | Lillestrøm | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 0 | 5 | BGMB |
| 24 | Sparta Praha | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | +3 | 4 | GB |
| 25 | Union Saint-Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | +3 | 4 | GB |
| 26 | Egnatia Rrogozhinë | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGBM |
| 27 | Paphos | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | +1 | 4 | MGMB |
| 28 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | +1 | 4 | BG |
| 29 | Dinamo Zagreb | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | +1 | 4 | BG |
| 30 | FC Avan Academy | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | -4 | 4 | BGMM |
| 31 | Saburtalo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | -4 | 4 | BGMM |
| 32 | Thun | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:12 | -5 | 4 | GMMB |
| 33 | Sheriff | 4 | 1 | 1 | 2 | 1:6 | -5 | 4 | BGMM |
| 34 | Crystal Palace | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | +3 | 3 | GM |
| 35 | AC Milan | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | +2 | 3 | MG |
| 36 | Torreense | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 0 | 3 | GM |
| 37 | AZ | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 0 | 3 | MG |
| 38 | Red Star Belgrade | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | -1 | 3 | GM |
| 39 | Sint-Truiden | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | -1 | 3 | GM |
| 40 | Žilina | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | -1 | 3 | MG |
| 41 | Shamrock Rovers | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | -2 | 3 | GM |
| 42 | Víkingur Reykjavík | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | -2 | 3 | MG |
| 43 | Kauno Žalgiris | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | -2 | 3 | MG |
| 44 | Viktoria Plzeň | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 45 | St. Gallen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | -4 | 3 | GM |
| 46 | Universitatea Cluj | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 0 | 2 | BB |
| 47 | Dynamo Kyiv | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | -3 | 2 | BBMM |
| 48 | Twente | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | -1 | 1 | MB |
| 49 | KuPS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | BM |
| 50 | Rangers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 51 | Real Sociedad | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | -1 | 1 | MB |
| 52 | Górnik Zabrze | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 53 | Hapoel Be'er Sheva | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 54 | Larne | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 55 | Levski Sofia | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | MB |
| 56 | Lincoln Red Imps | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | -1 | 1 | BM |
| 57 | Aluminij | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | -1 | 1 | BM |
| 58 | Hammarby | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | -2 | 1 | BM |
| 59 | Sturm Graz | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | -3 | 1 | BM |
| 60 | Hearts | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | -5 | 1 | MB |
| 61 | NEC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | -5 | 1 | MB |
| 62 | Derry City | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | -2 | 0 | MM |
| 63 | Celta de Vigo | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | -2 | 0 | MM |
| 64 | Hoffenheim | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | -3 | 0 | MM |
| 65 | Tromsø | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | -3 | 0 | MM |
| 66 | Midtjylland | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:3 | -3 | 0 | MM |
| 67 | AGF | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | -4 | 0 | MM |
| 68 | Olympique Marseille | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 69 | Vojvodina | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | -4 | 0 | MM |
| 70 | Mjällby | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | -4 | 0 | MM |
| 71 | Celtic | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | -5 | 0 | MM |
| 72 | Celje | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 73 | Trabzonspor | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | -5 | 0 | MM |
| 74 | Kairat | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 75 | KÍ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
| 76 | Vestri | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | -6 | 0 | MM |
İskoçya Premiership 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:5 | +18 | 24 | GGMGG |
| 2 | Rangers | 9 | 6 | 2 | 1 | 13:7 | +6 | 20 | GGGGB |
| 3 | Hearts | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | +5 | 16 | GMBGM |
| 4 | Dundee | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:10 | +3 | 14 | BMGGB |
| 5 | St. Johnstone | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:11 | 0 | 12 | GMBGB |
| 6 | Dundee United | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:12 | -1 | 12 | MBGGB |
| 7 | Aberdeen | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:10 | 0 | 11 | BGBMG |
İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | Real Sociedad | 9 | 5 | 1 | 3 | 17:17 | 0 | 16 | GMGGG |
| 6 | Sevilla FC | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:16 | -2 | 14 | GGMBM |
| 7 | Deportivo Alavés | 9 | 3 | 2 | 4 | 13:10 | +3 | 11 | MMBMM |
| 8 | Celta de Vigo | 9 | 2 | 5 | 2 | 10:7 | +3 | 11 | BBGBG |
| 9 | Deportivo La Coruña | 9 | 2 | 5 | 2 | 13:12 | +1 | 11 | BMBMB |
| 10 | CA Osasuna | 9 | 3 | 2 | 4 | 10:18 | -8 | 11 | MMBMG |
| 11 | Levante UD | 9 | 2 | 4 | 3 | 15:17 | -2 | 10 | MMBBG |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 4,00 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Celtic · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 2,60 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Celta de Vigo · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,10 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
Celta de Vigo · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,20 | 0,40 |
| Maç başı yediği | 0,40 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 0,60 | 1,30 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %80 (4) | %60 (6) |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 10 maç · 71. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 7-1 | 5-1 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 3. | 1-4 | 0-3 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | — | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 0-1 | 0-1 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1. | 1-3 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | — | 2-1 | 0-1 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 2-1 | 2-0 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 |
Celta de Vigo · Son 10 maç · 63. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-1 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Juventus UEFA Avrupa Ligi | 13. | 1-2 | 1-0 |
| 11.10.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | — | 5-0 | 2-0 |
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia UEFA Avrupa Ligi | 6. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 13.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-0 |
| 07.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 51. | 0-0 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | — | 0-2 | 0-2 |
| 27.08.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 10. | 1-2 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 10 iç saha maçı · 71. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 7-1 | 5-1 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 0-1 | 0-1 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1. | 1-3 | 1-2 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 2-1 | 2-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-0 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 3-1 | 1-1 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 3-1 | 1-1 |
| 25.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 3-1 | 2-0 |
Celta de Vigo · Son 10 dış saha maçı · 63. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia UEFA Avrupa Ligi | 6. | 0-1 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 51. | 0-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-0 |
| 09.05.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | — | 1-0 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | — | 1-2 | 0-2 |
| 22.04.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | — | 0-1 | 0-1 |
| 09.04.26 | Dış | Freiburg UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 0-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| CelticGenel | Celticİç saha | Celta de VigoGenel | Celta de VigoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
İlk yarı toplam gol
| CelticGenel | Celticİç saha | Celta de VigoGenel | Celta de VigoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 430-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 9toplam |
Celta de Vigo · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 375-90+ | 4toplam |
Celtic · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 530-45+ | 345-60 | 160-75 | 375-90+ | 16toplam |
Celta de Vigo · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 475-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Celtic’in hücum üretimi istikrarlı, savunması ise son maçlarda yükselişte; buna rağmen iç sahadaki karşılaşmaları açık ve tempolu geçiyor. Celta de Vigo’da gol eğilimi ile hücum gücü yükselişte, fakat savunma tarafındaki düşüş dikkat çekiyor. İki takımın da özellikle devre bitimine doğru daha etkili olduğu görülüyor. Celtic erken bölümde baskıyı kurarsa oyun hızlanabilir; Celta ise geçişlerde boşluk bulduğunda karşılık verebilecek karaktere sahip. Benim gözüme çarpan, form yönünün iki ekipte de gol beklentisini canlı tutması.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,20 | 2,85 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5511/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %7515/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %255/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %408/20 |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 8,00 | 8,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 12,00 | 13,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 9 | 20 / 9 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,00 | +4,10 |
Celtic · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 9,20 | 8,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,60 | 4,50 |
| Maç başı toplam korner | 12,80 | 12,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 9 | 20 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 5 / 5 | 9 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +5,60 | +3,70 |
Celta de Vigo · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,60 | 3,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 5,10 |
| Maç başı toplam korner | 8,00 | 8,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 4 | 14 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,80 | -1,50 |
Celta de Vigo · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 3,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 5,30 |
| Maç başı toplam korner | 9,20 | 8,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 3 | 14 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 3 / 10 |
| Maç başı korner farkı | 0,00 | -2,20 |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 10 maç · 71. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 7-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 3. | 1-4 | 6-8 | 14 | 3-5 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | — | 2-0 | 9-2 | 11 | 3-1 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1. | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 11-2 | 13 | 7-2 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | — | 2-1 | 10-6 | 16 | 6-3 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 15-5 | 20 | 8-3 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 2-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 5-10 | 15 | 2-4 |
Celta de Vigo · Son 10 maç · 63. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-1 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Juventus UEFA Avrupa Ligi | 13. | 1-2 | 2-7 | 9 | 1-2 |
| 11.10.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 2-5 | 7 | 2-2 |
| 19.09.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | — | 5-0 | 3-3 | 6 | 3-1 |
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia UEFA Avrupa Ligi | 6. | 0-1 | 11-3 | 14 | 4-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-5 | 6 | 0-2 |
| 07.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 5-3 | 8 | 3-1 |
| 03.09.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 51. | 0-0 | 3-11 | 14 | 0-6 |
| 30.08.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | — | 0-2 | 4-7 | 11 | 1-5 |
| 27.08.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 10. | 1-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 10 iç saha maçı · 71. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 7-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1. | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 15-5 | 20 | 8-3 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 2-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 8-3 | 11 | 2-0 |
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-0 | 9-4 | 13 | 6-3 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 3-1 | 9-6 | 15 | 3-3 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 3-1 | 1-7 | 8 | 0-3 |
| 25.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 3-1 | 9-7 | 16 | — |
Celta de Vigo · Son 10 dış saha maçı · 63. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 2-5 | 7 | 2-2 |
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia UEFA Avrupa Ligi | 6. | 0-1 | 11-3 | 14 | 4-3 |
| 07.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 5-3 | 8 | 3-1 |
| 03.09.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 51. | 0-0 | 3-11 | 14 | 0-6 |
| 22.08.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | — | 1-1 | 0-5 | 5 | 0-4 |
| 09.05.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | — | 1-0 | 0-10 | 10 | 0-5 |
| 26.04.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | — | 1-2 | 5-7 | 12 | 4-0 |
| 22.04.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | — | 0-1 | 3-5 | 8 | 1-2 |
| 09.04.26 | Dış | Freiburg UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| CelticGenel | Celticİç saha | Celta de VigoGenel | Celta de VigoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| CelticGenel | Celticİç saha | Celta de VigoGenel | Celta de VigoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Korner dengesi (genel)
Celta de Vigo · Korner dengesi (genel)
Celtic · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 7,20, ikinci yarı toplam 6,10 (10 maç)
Celta de Vigo · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,70, ikinci yarı toplam 5,00 (10 maç)
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde Celtic’in saha hakimiyeti daha belirgin görünüyor.Ev sahibi, istikrarlı çizgisiyle kanatları ve rakip ceza alanı çevresini daha fazla kullanıyor; bu da baskının kornerle sonuçlanmasını kolaylaştırıyor. Celta de Vigo’nun üretimi daha sınırlı, ancak onun da korner eğilimi istikrarlı olduğu için tamamen oyunun dışında kalmasını beklemem. Genel görünüm, son dönemde önceki geniş örneğe göre hafif bir gerilemeye işaret etse de Celtic’in baskısı toplam sayıyı yukarı çekebilir. Maçın kilidi, Celta’nın Celtic’in ilk baskısını ne kadar süre karşılayacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,00 | 11,00 |
| Ev sahibi beklenen | 6,20 | 6,90 |
| Deplasman beklenen | 3,80 | 4,10 |
| 9+ korner | %707/10 | %7014/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %5511/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %5511/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,00 | 5,45 |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 13 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Celtic · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 2,20 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 4,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 22 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Celta de Vigo · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
Celta de Vigo · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 23 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 10 maç · 71. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 7-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 3. | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | — | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1. | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | — | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Celta de Vigo · Son 10 maç · 63. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 7. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Juventus UEFA Avrupa Ligi | 13. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | — | 5-0 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia UEFA Avrupa Ligi | 6. | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 13.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 51. | 0-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | — | 0-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 10. | 1-2 | 2-1 | 3 | 1-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 10 iç saha maçı · 71. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 7-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1. | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 60. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 50. | 3-1 | 6-2 | 8 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Celta de Vigo · Son 10 dış saha maçı · 63. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia UEFA Avrupa Ligi | 6. | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 07.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | — | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 51. | 0-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Valencia CF İspanya La Liga | — | 0-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | — | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | — | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Villarreal İspanya La Liga | — | 1-2 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 22.04.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | — | 0-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Freiburg UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| CelticGenel | Celticİç saha | Celta de VigoGenel | Celta de VigoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın gördüğü kart
| CelticGenel | Celticİç saha | Celta de VigoGenel | Celta de VigoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Hakem
Celtic · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
Celta de Vigo · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 2,70 (10 maç)
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlar açısından sert ve kontrolsüz bir maçtan çok, dengeli bir mücadele havası var.Celtic’in kart eğilimi istikrarlı; rakibe göre daha az ceza görmesi, savunmada zamanlama ve topa sahip olma becerisinin etkisini gösteriyor. Celta de Vigo tarafında da çizgi değişmiyor, ancak deplasmanda Celtic’in baskısı arttıkça taktik fauller devreye girebilir. İki takımın son dönemdeki kart görünümü, daha uzun vadeli tabloya kıyasla hafifçe sakinleşmiş durumda. Hakemin oyunu erken bölümde nasıl yöneteceği önemli; küçük temaslara izin verilirse karşılaşma daha akıcı kalır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,50 | 3,65 |
| Ev sahibi beklenen | 1,60 | 1,65 |
| Deplasman beklenen | 1,90 | 2,00 |
| 4+ kart | %505/10 | %5010/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %00/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 0,90 | 1,05 |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 12,80 | 23,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,80 | 14,20 | 27,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,50 | 11,70 | 23,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,50 | 14,10 | 25,60 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 29+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 7 (son 10: 40 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celta de Vigo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,80 | 15,00 | 28,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 14,60 | 27,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,50 | 11,90 | 25,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,20 | 13,30 | 25,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 27+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 29+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 19 (son 10: 40 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,00 | 5,20 | 14,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,80 | 14,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 7,60 | 15,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,70 | 7,30 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 17+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 (son 10: 29 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celta de Vigo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 6,40 | 14,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,80 | 8,80 | 14,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 7,50 | 14,80 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,30 | 13,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 9 (son 10: 26 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 19,00 | 34,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,60 | 19,20 | 33,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,50 | 19,40 | 35,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,10 | 19,30 | 35,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 26+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 29+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 32+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 35+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 21 (son 10: 48 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celta de Vigo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 15,40 | 27,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,40 | 12,80 | 27,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,90 | 14,30 | 28,20 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,80 | 14,00 | 28,80 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 26+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 29+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 32+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 35+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 17 (son 10: 36 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celtic · Son 10 maç · 71. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 7-1 | 8-17 | 12-3 | 16-18 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 1-4 | 9-6 | 10-4 | 11-10 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 2-0 | 3-4 | 3-8 | 21-25 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 0-1 | 21-19 | 8-5 | 17-24 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1-3 | 14-18 | 12-6 | 13-18 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-0 | 13-9 | 3-10 | 23-20 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 2-1 | 6-14 | 6-14 | 19-13 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 3-0 | 7-10 | 1-12 | 13-11 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 2-1 | 14-7 | 3-8 | 14-25 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | 1-5 | 20-13 | 23-6 | 18-30 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Son 10 maç · 63. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 2-1 | 17-14 | 7-5 | 10-22 |
| 15.10.26 | İç | Juventus UEFA Avrupa Ligi | 1-2 | 19-12 | 5-7 | 17-19 |
| 11.10.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 0-0 | 19-21 | 10-9 | 9-8 |
| 19.09.26 | İç | Racing Santander İspanya La Liga | 5-0 | 10-13 | 13-5 | 9-16 |
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia UEFA Avrupa Ligi | 0-1 | 4-15 | 3-6 | 15-12 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 13.09.26 | İç | Málaga CF İspanya La Liga | 1-1 | 10-10 | 7-9 | 8-14 |
| 07.09.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 1-1 | 8-9 | 9-17 | 21-11 |
| 03.09.26 | Dış | Real Sociedad İspanya La Liga | 0-0 | 15-11 | 4-10 | 15-14 |
| 30.08.26 | İç | Athletic Club Bilbao İspanya La Liga | 0-2 | 17-8 | 10-6 | 17-13 |
| 27.08.26 | İç | CA Osasuna İspanya La Liga | 1-2 | 16-6 | 5-1 | 18-14 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Karma başlıklarda dengeli ama hareketli bir oyun bekliyorum.Serbest vuruşlarda Celta de Vigo’nun daha fazla savunma ve mücadele anına girmesi olası, Celtic ise kendi sahasında oyunu rakip yarı alana yıkabilir. Kale vuruşları iki ekipte de istikrarlı; bu, geriden çıkışların tamamen kopmadığını ve oyunun belli bir düzen taşıdığını gösteriyor. Taç atışlarında Celtic’in çizgiyi daha çok kullanması beklenirken Celta’nın bu alandaki eğilimi son maçlarda düşüşte. Dolayısıyla oyunun kenarları ev sahibinin baskı kurduğu bölge olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 26,30 | 24,30 |
| Ev sahibi | 13,00 | 11,70 |
| Deplasman | 13,30 | 12,60 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,10 | 15,25 |
| Ev sahibi | 7,70 | 7,80 |
| Deplasman | 6,40 | 7,45 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 31,00 | 32,05 |
| Ev sahibi | 15,50 | 15,40 |
| Deplasman | 15,50 | 16,65 |
CelticvsCelta de Vigo
22.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 22.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Celtic - Celta de Vigo bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Ferencváros
Beşiktaş
Benfica
RSC Anderlecht
Jagiellonia Białystok
Omonia Nicosia
Salzburg
CSKA Sofia
Lech Poznań
OFI
Maccabi Tel Aviv
Qarabağ
Juventus
Bayer Leverkusen
AFC Bournemouth
Olympique Lyonnais
Olympiakos Piraeus
Sunderland
PAOK
Hradec Králové
Hajduk Split
CS U Craiova
Lillestrøm
Sparta Praha
Union Saint-Gilloise
Egnatia Rrogozhinë
Paphos
Rennes
Dinamo Zagreb
FC Avan Academy
Saburtalo
Thun
Sheriff
Crystal Palace
AC Milan
Torreense
AZ
Red Star Belgrade
Sint-Truiden
Žilina
Shamrock Rovers
Víkingur Reykjavík
Kauno Žalgiris
Viktoria Plzeň
St. Gallen
Universitatea Cluj
Dynamo Kyiv
Twente
KuPS
Rangers
Real Sociedad
Górnik Zabrze
Hapoel Be'er Sheva
Larne
Levski Sofia
Lincoln Red Imps
Aluminij
Hammarby
Sturm Graz
Hearts
NEC
Derry City
Hoffenheim
Tromsø
Midtjylland
AGF
Olympique Marseille
Vojvodina
Mjällby
Celje
Trabzonspor
Kairat
KÍ
Vestri
Dundee
St. Johnstone
Dundee United
Aberdeen
Sevilla FC
Deportivo Alavés
Deportivo La Coruña
CA Osasuna
Levante UD
Motherwell İskoçya Premiership
Elche CF İspanya La Liga
Racing Santander İspanya La Liga
Málaga CF İspanya La Liga