ANALİZ.FUTBOL

Celje – Omonia Nicosia Maç Öncesi Analiz Sunumu

TREN
Nasıl okunur? PDF indir
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Avrupa Ligi · 2026/2027 · Stadion Z'dežele15.10.2026 · 19:45Türkiye saati
Celje 
GGMGM
VS
Omonia Nicosia 
BGMGG
Bu sunumda23 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–7
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celje / Omonia Nicosia
Maç başı toplam gol3,60 / 2,20
3+ gol%60 / %20
03Sayfa 8–12
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celje / Omonia Nicosia
Maç başı toplam korner10,40 / 10,80
10+ korner%60 / %60
04Sayfa 13–17
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celje / Omonia Nicosia
Maç başı toplam kart3,60 / 4,20
5+ kart%40 / %40
05Sayfa 18–22
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celje / Omonia Nicosia
Serbest Vuruş ort.14,80 / 17,00
Kale Vuruşu ort.9,60 / 8,60
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45
Bu maç için gösterilebilecek puan tablosu yok (eleme turu veya tek maçlık organizasyon).
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Genel

8attığı gol
10yediği gol
Maç başı attığı 1,60Maç başı yediği 2,00Maç başı toplam gol 3,60Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %40 (2)
5 maç

Celje · İç saha

5attığı gol
7yediği gol
Maç başı attığı 1,25Maç başı yediği 1,75Maç başı toplam gol 3,00Karşılıklı gol %50 (2)Gol yemedi %25 (1)Gol atamadı %50 (2)
4 maç

Omonia Nicosia · Genel

7attığı gol
4yediği gol
Maç başı attığı 1,40Maç başı yediği 0,80Maç başı toplam gol 2,20Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Omonia Nicosia · Dış saha

3attığı gol
5yediği gol
Maç başı attığı 0,75Maç başı yediği 1,25Maç başı toplam gol 2,00Karşılıklı gol %50 (2)Gol yemedi %25 (1)Gol atamadı %25 (1)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
16.09.26DışBayer Leverkusen—0-20-1
19.03.26DışAEK Athens—2-02-0
12.03.26İçAEK Athens—0-40-3
26.02.26İçDrita—3-23-1
19.02.26DışDrita—3-22-0

Omonia Nicosia · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
16.09.26İçCelta de Vigo—1-00-0
27.08.26İçSint-Truiden—4-22-1
20.08.26DışSint-Truiden—0-10-0
13.08.26İçLincoln Red Imps—1-01-0
06.08.26DışLincoln Red Imps—1-10-0

Celje · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
12.03.26İçAEK Athens—0-40-3
26.02.26İçDrita—3-23-1
18.12.25İçShelbourne—0-00-0
06.11.25İçLegia Warszawa—2-10-1

Omonia Nicosia · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.08.26DışSint-Truiden—0-10-0
06.08.26DışLincoln Red Imps—1-10-0
26.02.26DışRijeka—1-31-0
11.12.25DışRapid Wien—1-01-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Maç sonu toplam gol

CeljeGenelCeljeİç sahaOmonia NicosiaGenelOmonia NicosiaDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%1005 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
3+ gol%603 / 5 maç%753 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç
4+ gol%603 / 5 maç%502 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç
5+ gol%402 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

CeljeGenelCeljeİç sahaOmonia NicosiaGenelOmonia NicosiaDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
2+ gol%804 / 5 maç%502 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%502 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç
4+ gol%201 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Genel

1 · %130-15'3 · %3815-30'3 · %3830-45+'045-60'060-75'1 · %1375-90+'
8attığı gol
7 / 1ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği20-15115-30230-45+345-60260-75075-90+10toplam

Omonia Nicosia · Genel

00-15'3 · %4315-30'030-45+'1 · %1445-60'060-75'3 · %4375-90+'
7attığı gol
3 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30130-45+045-60160-75275-90+4toplam

Celje · İç saha

00-15'2 · %4015-30'1 · %2030-45+'045-60'1 · %2060-75'1 · %2075-90+'
5attığı gol
3 / 2ilk yarı / ikinci yarı
%33 (1/3)ilk golü attığı maç
Yediği10-15215-30230-45+245-60060-75075-90+7toplam

Omonia Nicosia · Dış saha

1 · %330-15'1 · %3315-30'030-45+'045-60'060-75'1 · %3375-90+'
3attığı gol
2 / 1ilk yarı / ikinci yarı
%50 (2/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+145-60260-75275-90+5toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celje–Omonia Nicosia maçında iki farklı gol profili karşı karşıya geliyor. Celje’nin son 5 maçında 8 gol atıp 10 gol yemesi, maç başına 1,6 gol üretirken 2 gol savunma ortalamasında kalması ve toplam gol ortalamasının 3,6 olması, oyunun dalgalı geçtiğini gösteriyor. Bu 5 maçın tamamında 1 ve 2, yüzde 60’ında 3 ve 4, yüzde 40’ında 5 ve üzeri gol çıktı. Celje’nin iç sahadaki 4 maçında ise 5 gol atıp 7 gol yemesi, 1,25’e karşı 1,75 ortalama ve 3 toplam gol ortalaması anlamına geliyor; 1, 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 75, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 25 seviyesinde. Omonia genel tabloda 5 maçta 7 gol atıp 4 gol yedi; 1,4 gol atma, 0,8 gol yeme ve 2,2 toplam gol ortalaması var. Bu maçların tamamında en az 1 gol görülürken 2 ve üzeri gol yüzde 40, 3 ve 4 ve üzeri yüzde 20, 5 ve üzeri de yüzde 20. Deplasmanda 3 gol atıp 5 gol yediler; ortalamalar 0,75 ve 1,25, toplam ise 2. Deplasman maçlarının yüzde 100’ünde 1, yüzde 50’sinde 2, yüzde 25’inde 3 ve 4 ve üzeri gol görüldü; 5 ve üzeri gol çıkmadı.

İlk yarı tarafında Celje’nin genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 40, 4 ve üzeri yüzde 20; iç sahada bu oranlar sırasıyla yüzde 75, 50, 50, 25 ve 0. Celje genelinde ilk yarıda 7, ikinci yarıda 1 gol attı; iç sahada bu dağılım 3’e 2. Omonia’da genel ilk yarı eşikleri yüzde 40, 20, 20, 0, 0; deplasmanda 1 ve üzeri gol yüzde 50, diğer eşikler 0. Omonia’nın genel gol dağılımı ilk yarıda 3, ikinci yarıda 4; deplasmanda 2 ve 1. Celje en çok 15-30’da 3, 30-45+’ta 3 gol bulurken; Omonia 15-30’da 3, 75-90+’ta 3 gol attı. Celje’nin yediği goller 45-60’ta 3, Omonia’nın deplasmanda yediği goller 60-75 ve 75-90+’ta 2’şer. Karşılıklı gol, iki takımın 10 maçlık birleşiminde 4 maçta, yüzde 40’ta kaldı; toplam gol 10 maçta 2,9 beklenen ortalamayla 2 ve üzeri yüzde 70, 3 ve 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 30. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 70, 2 ve üzeri yüzde 50. Açıkçası belirleyici düğüm, Celje’nin erken baskısı ile Omonia’nın özellikle son bölümdeki cevabı olacak; bu veriler son birkaç maça dayandığı için oyunun ritmini ilk gol belirleyebilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

2,90Beklenen gol
%40Karşılıklı gol · 4/10
%702+ gol · 7/10
%403+ gol · 4/10
%404+ gol · 4/10
%305+ gol · 3/10
%70İY 1+ gol · 7/10
%50İY 2+ gol · 5/10
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Genel

18kullandığı korner
34rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 3,60Maç başı rakibe verdiği korner 6,80Maç başı toplam korner 10,40En yüksek / en düşük toplam 13 / 8Rakipten fazla korner 1 / 5Maç başı korner farkı -3,20
korner verisi olan 5 maç

Celje · İç saha

23kullandığı korner
21rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,75Maç başı rakibe verdiği korner 5,25Maç başı toplam korner 11,00En yüksek / en düşük toplam 13 / 9Rakipten fazla korner 2 / 4Maç başı korner farkı +0,50
korner verisi olan 4 maç

Omonia Nicosia · Genel

21kullandığı korner
33rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,20Maç başı rakibe verdiği korner 6,60Maç başı toplam korner 10,80En yüksek / en düşük toplam 14 / 7Rakipten fazla korner 1 / 5Maç başı korner farkı -2,40
korner verisi olan 5 maç

Omonia Nicosia · Dış saha

11kullandığı korner
17rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 2,75Maç başı rakibe verdiği korner 4,25Maç başı toplam korner 7,00En yüksek / en düşük toplam 9 / 4Rakipten fazla korner 1 / 4Maç başı korner farkı -1,50
korner verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
16.09.26DışBayer Leverkusen—0-22-681-4
19.03.26DışAEK Athens—2-01-11121-4
12.03.26İçAEK Athens—0-48-5136-3
26.02.26İçDrita—3-24-594-2
19.02.26DışDrita—3-23-7103-2

Omonia Nicosia · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
16.09.26İçCelta de Vigo—1-03-11143-4
27.08.26İçSint-Truiden—4-25-6111-1
20.08.26DışSint-Truiden—0-11-670-0
13.08.26İçLincoln Red Imps—1-010-3131-2
06.08.26DışLincoln Red Imps—1-12-792-2

Celje · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
12.03.26İçAEK Athens—0-48-5136-3
26.02.26İçDrita—3-24-594-2
18.12.25İçShelbourne—0-08-5135-3
06.11.25İçLegia Warszawa—2-13-690-4

Omonia Nicosia · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.08.26DışSint-Truiden—0-11-670-0
06.08.26DışLincoln Red Imps—1-12-792-2
26.02.26DışRijeka—1-37-184-1
11.12.25DışRapid Wien—1-01-341-3

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Maç toplamı korner

CeljeGenelCeljeİç sahaOmonia NicosiaGenelOmonia NicosiaDış saha
8+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%502 / 4 maç
9+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%251 / 4 maç
10+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%00 / 4 maç
11+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%00 / 4 maç
12+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%00 / 4 maç

Takımın kullandığı korner

CeljeGenelCeljeİç sahaOmonia NicosiaGenelOmonia NicosiaDış saha
3+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç%603 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
5+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
6+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç
7+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Korner dengesi (genel)

1 rakipten fazla0 eşit4 rakipten az
3,60kullandığı
6,80verdiği
-3,20maç başı fark

Omonia Nicosia · Korner dengesi (genel)

1 rakipten fazla0 eşit4 rakipten az
4,20kullandığı
6,60verdiği
-2,40maç başı fark

Celje · Devrelere göre korner

6,00İlk yarı toplam4,40İkinci yarı toplam3,00İY kullandığı
%100İY 4+ · 5/5
%100İY 5+ · 5/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

Omonia Nicosia · Devrelere göre korner

3,20İlk yarı toplam7,60İkinci yarı toplam1,40İY kullandığı
%40İY 4+ · 2/5
%20İY 5+ · 1/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celje–Omonia Nicosia karşılaşmasında korner havasını belirleyecek ilk konu, ev sahibinin iç sahadaki üretkenliğiyle Omonia’nın deplasmandaki düşüşü arasındaki fark. Celje’nin son 5 maç genelinde maç başı 3,6 korner kullandığını, rakiplerine 6,8 korner verdiğini ve toplam ortalamanın 10,4 olduğunu görüyorum. Kendi sahasında ise tablo belirgin biçimde değişiyor: 4 maçta 5,75 korner ortalaması, 5,25 rakip korneri ve 11 toplam ortalama var. Bu maçların tamamında 8 ve üzeri, yine tamamında 9 ve üzeri korner çıkmış; 10 ve üzeri korner oranı ise yüzde 50’de kalmış. Celje’nin kendi hanesinde 3 ve üzeri korner oranı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50. Omonia’nın genel toplam ortalaması 10,8 olsa da deplasmanda yalnızca 7’ye iniyor. Dış sahadaki 4 maçın 8 ve üzeri korner oranı yüzde 50, 9 ve üzeri oranı yüzde 25, 10 ve üzeri oranı ise yüzde 0. Takım olarak da 3 ve üzeri korneri sadece yüzde 25 oranında görebilmiş. Bu, rakamdan çok oyun karakterindeki daralmayı anlatıyor.

İşin ilginç tarafı, iki ekibin son maçları birleştiğinde beklenen toplam 10,6 korner ve dağılımda Celje 5,1, Omonia 5,5 görünüyor; yani kâğıt üzerinde denge oldukça yakın. Birleşik 10 maçın 8’inde 9 ve üzeri korner, 6’sında 10 ve üzeri, 5’inde 11 ve üzeri korner çıkmış. Ancak bu ortalamayı deplasman verisi aşağı çekiyor; Omonia’nın dış sahadaki en yüksek toplamı 9, en düşüğü 4. Celje’nin genel en yüksek toplamı 13, Omonia’nın 14; ev sahibinin sahasındaki aralık 9-13. Korner dengesinde iki takım da son 5 genel maçında rakibinden fazla olduğu yalnızca 1 maç yaşarken, Celje 4, Omonia ise 4 maçta rakibinden az korner üretmiş. İlk yarı birleşik ortalaması 4,6; Celje’nin evindeki ilk yarı ortalaması 6,75, Omonia’nın deplasmanda 3,25. Bence maçın kilidi, Celje’nin ilk bölümde kanatları ne kadar zorlayacağı ve Omonia’nın deplasmanda savunmadan çıkarken korner bulup bulamayacağı olacak; bu örneklemin son birkaç maça dayandığını da akılda tutmak gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

10,60Beklenen toplam
5,10Ev sahibi beklenen
5,50Deplasman beklenen
%809+ korner · 8/10
%6010+ korner · 6/10
%5011+ korner · 5/10
4,60İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Genel

9gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,80Maç başı rakibin gördüğü kart 1,80Maç başı toplam kart 3,60En yüksek / en düşük toplam 7 / 0Sarı / kırmızı (kendi) 9 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Celje · İç saha

8gördüğü kart
15rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,00Maç başı rakibin gördüğü kart 3,75Maç başı toplam kart 5,75En yüksek / en düşük toplam 8 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 8 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 4
kart verisi olan 4 maç

Omonia Nicosia · Genel

5gördüğü kart
16rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 3,20Maç başı toplam kart 4,20En yüksek / en düşük toplam 7 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 5 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Omonia Nicosia · Dış saha

10gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,50Maç başı rakibin gördüğü kart 2,25Maç başı toplam kart 4,75En yüksek / en düşük toplam 7 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
16.09.26DışBayer Leverkusen—0-20-000-0
19.03.26DışAEK Athens—2-01-120-0
12.03.26İçAEK Athens—0-42-240-0
26.02.26İçDrita—3-23-470-0
19.02.26DışDrita—3-23-250-0

Omonia Nicosia · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
16.09.26İçCelta de Vigo—1-00-110-0
27.08.26İçSint-Truiden—4-21-560-0
20.08.26DışSint-Truiden—0-12-130-0
13.08.26İçLincoln Red Imps—1-00-440-0
06.08.26DışLincoln Red Imps—1-12-570-0

Celje · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
12.03.26İçAEK Athens—0-42-240-0
26.02.26İçDrita—3-23-470-0
18.12.25İçShelbourne—0-02-680-0
06.11.25İçLegia Warszawa—2-11-340-0

Omonia Nicosia · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.08.26DışSint-Truiden—0-12-130-0
06.08.26DışLincoln Red Imps—1-12-570-0
26.02.26DışRijeka—1-34-150-0
11.12.25DışRapid Wien—1-02-240-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Maç toplamı kart

CeljeGenelCeljeİç sahaOmonia NicosiaGenelOmonia NicosiaDış saha
3+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
5+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
6+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
7+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

CeljeGenelCeljeİç sahaOmonia NicosiaGenelOmonia NicosiaDış saha
1+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%1004 / 4 maç
3+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Celje · Devrelere göre kart

1,20İlk yarı toplam2,40İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%40İY 2+ · 2/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

Omonia Nicosia · Devrelere göre kart

1,00İlk yarı toplam3,20İkinci yarı toplam0,40İY gördüğü
%60İY 1+ · 3/5
%20İY 2+ · 1/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celje–Omonia Nicosia karşılaşmasında kartların havası, özellikle ev sahibi takımın sahasında oynadığı maçlarda daha sert görünüyor. Celje’nin son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 3,6; kendi gördüğü kart ortalaması 1,8, rakibin gördüğü de 1,8. Ancak Celje’nin son 4 iç saha maçında toplam ortalama 5,75’e çıkıyor ve bu karşılaşmaların tamamında 3 ve üzeri kart ile 4 ve üzeri kart görüldü. İç sahadaki en yüksek toplam 8, en düşük toplam ise 4 kart. Omonia’nın son 5 maçında toplam ortalama 4,2 kart; deplasmanda ise 4,75. Kıbrıs ekibi dış sahadaki 4 maçın tamamında 3 ve üzeri kart gördü, 4 ve üzeri kart eşiği 3 maçta, 5 ve üzeri kart eşiği 2 maçta aşıldı. Takım bazında Celje’nin iç sahada 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100, 2 ve üzeri kart oranı yüzde 75; Omonia’da deplasmanda bu iki eşik de yüzde 100. Bence tribünün baskısı ve ikili mücadelelerin sertliği, genel ortalamadan çok bu iç saha-dış saha ayrımını öne çıkarıyor.

İşin ilginç tarafı, birleşik son 10 maç tablosunda beklenen toplam 3,9 kart ve ev sahibi için 2,5, deplasman için 1,4 kartlık değer bulunması. 4 ve üzeri kart 6 maçta yüzde 60, 5 ve üzeri kart 4 maçta yüzde 40, 6 ve üzeri kart ise 3 maçta yüzde 30 seviyesinde. İlk yarı beklenen toplam 1,1 kartken, Celje’nin iç saha maçlarında ilk yarı ortalaması 1,25, ikinci yarı ortalaması 4,5; Omonia’nın deplasmanda bu değerleri 1,75 ve 3 olarak şekilleniyor. Yani gerilim özellikle ikinci yarıda büyüyebilir. Hakemin son maçlarına ilişkin herhangi bir veri paylaşılmadığı için düdük standardı hakkında yorum yapmak mümkün değil; bunu özellikle şunu söylemeden geçemem. Kırmızı kart tarafında iki takımın tüm ilgili tablolarında değer 0, kırmızı kart çıkan maç sayısı da 0. Bu örneklemin son birkaç maçla sınırlı olduğunu unutmadan, maçın belirleyici noktası ikinci yarıdaki temaslar, geciken müdahaleler ve Celje’nin evindeki 2 kartlık takım ortalamasının Omonia’nın deplasmandaki 2,5 kartlık seviyesine karşı nasıl gelişeceği olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

3,90Beklenen toplam
2,50Ev sahibi beklenen
1,40Deplasman beklenen
%604+ kart · 6/10
%405+ kart · 4/10
%306+ kart · 3/10
%0Kırmızı kart çıkan maç · 0/10
1,10İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————14,8013,4028,20
İç saha4 maç————14,2513,0027,25
Maç toplamı
Genelİç saha
24+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
26+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
28+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
30+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
14+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
15+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
16+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
17+%402 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 39 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Omonia Nicosia · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————17,0010,6027,60
Dış saha4 maç————17,2512,5029,75
Maç toplamı
GenelDış saha
24+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
26+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
28+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
30+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
14+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
15+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
16+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
17+%402 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 38 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————9,604,0013,60
İç saha4 maç————8,507,2515,75
Maç toplamı
Genelİç saha
12+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
14+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
16+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
18+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
8+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
9+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
10+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
11+%402 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 20 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Omonia Nicosia · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————8,609,0017,60
Dış saha4 maç————8,757,5016,25
Maç toplamı
GenelDış saha
12+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
14+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
16+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
18+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
8+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
9+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
10+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
11+%402 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 22 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————13,4013,4026,80
İç saha4 maç————11,7510,0021,75
Maç toplamı
Genelİç saha
27+%402 / 5 maç%00 / 4 maç
30+%201 / 5 maç%00 / 4 maç
33+%201 / 5 maç%00 / 4 maç
36+%00 / 5 maç%00 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
13+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
15+%402 / 5 maç%00 / 4 maç
17+%00 / 5 maç%00 / 4 maç
19+%00 / 5 maç%00 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 34 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Omonia Nicosia · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————19,6017,8037,40
Dış saha4 maç————22,2519,2541,50
Maç toplamı
GenelDış saha
27+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
30+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
33+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
36+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
13+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
15+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
17+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
19+%603 / 5 maç%753 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 51 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Celje · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
16.09.26DışBayer Leverkusen0-216-108-19-25
19.03.26DışAEK Athens2-010-137-416-10
12.03.26İçAEK Athens0-410-147-614-12
26.02.26İçDrita3-221-1814-612-7
19.02.26DışDrita3-217-1212-316-13

Omonia Nicosia · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
16.09.26İçCelta de Vigo1-015-46-312-15
27.08.26İçSint-Truiden4-212-1012-825-26
20.08.26DışSint-Truiden0-113-910-1018-18
13.08.26İçLincoln Red Imps1-022-153-1421-13
06.08.26DışLincoln Red Imps1-123-1512-1022-17

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
CeljevsOmonia Nicosia15.10.2026 · 19:45

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celje–Omonia Nicosia maçında duran top ve oyunun yeniden başlaması başlıklarında iki farklı karakter görüyorum. Serbest vuruşlarda Omonia belirgin biçimde önde: son birkaç maç genelinde maç başı 17 kullanan Kıbrıs ekibine karşı Celje’nin ortalaması 14,8. İç saha ve deplasman ayrımı da bu farkı koruyor; Celje evinde 14,25, Omonia dışarıda 17,25 serbest vuruş kullanıyor. Omonia’nın toplam serbest vuruşlarında 24 ve üzeri, 26 ve üzeri, 28 ve üzeri, 30 ve üzeri değerlerin her biri yüzde 50 seviyesinde; Celje’de bu eşikler sırasıyla yüzde 75, 25, 25 ve 25. Kale vuruşlarında ise Celje’nin takım ortalaması 9,6 ile Omonia’nın 8,6’sından yüksek, fakat toplam ortalamada Omonia 17,6’ya çıkarken Celje 13,6’da kalıyor. Celje’nin 12 ve üzeri toplam kale vuruşu oranı yüzde 60, Omonia’nınki yüzde 80. Taç atışları maçın en keskin ayrışma alanı: Celje genelinde takım başı 13,4, Omonia’da 19,6; dış saha rakamı Omonia için 22,25, Celje’nin iç saha ortalaması ise 11,75. Omonia’nın deplasman maçlarında 27 ve üzeri toplam taç atışı yüzde 100, 30, 33 ve 36 ve üzeri eşiklerin de tamamı yüzde 100.

Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu kırılımı verilmediği için oyunun hangi bölümünde bu farkların büyüdüğünü sayısal olarak ayırmak mümkün değil; bunu özellikle not etmek gerekir. Yine de birleşik beklentiler maçın genel resmini anlatıyor: serbest vuruşlarda toplam 27,9; Celje için 12,7, Omonia için 15,2. Kale vuruşlarında toplam beklenti 15,6 ve dağılım 9,3’e 6,3. Taç atışlarında ise 32,1’lik toplamın Celje’ye 15,6, Omonia’ya 16,5 olarak yansıması bekleniyor. Bence sahada izlenmesi gereken nokta, Omonia’nın özellikle kenarları ve rakip baskısını nasıl taç atışlarına çevireceği. Celje ise kale vuruşlarındaki daha yüksek payıyla geriden çıkışta daha fazla sorumluluk alabilir. Bu tablo, son birkaç maçlık örneklem içinde Omonia’nın daha fazla temas ve kenar oyunu üreten, Celje’nin ise topu kaleciden başlatmaya daha yatkın bir görüntü verdiğini söylüyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

27,90Beklenen toplam
12,70Ev sahibi
15,20Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

15,60Beklenen toplam
9,30Ev sahibi
6,30Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

32,10Beklenen toplam
15,60Ev sahibi
16,50Deplasman
a.analiz.futbol
Ücretsiz · Mağaza gerekmez

Maçı kaçır,
analizi kaçırma.

Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.

Analiz hazır bildirimiGünün analizleri hazır olduğunda telefonuna haber verelim.
Her gün yeni analizlerGol, korner, kart ve karma istatistikler; son 5 ve son 10 maç.
Video analizlerMaçın hikâyesi 3 dakikada; YouTube ve Reels’te.
Canlı skorlarGünün tüm maçları ve anlık sonuçlar tek ekranda.
Analiz KarnesiMaç öncesi güçlü sinyaller ve gerçekleşenler, açık açık.
Takım karşılaştırİki takımın formu, golleri ve puan durumu yan yana.
Çarşamba11:00
a.
Bugünün 12 maç analizi hazır ⚽analiz.futbol · şimdi
Telefonuna ekleKamerayla okut ya da yaz:analiz.futbol/uygulama
analiz.futbol
Veriyle futbol. Her gün, her maç.

Kısa özet

Celje son 5 maçında maç başına 1,60 gol attı ve 2,00 gol yedi; Omonia Nicosia ise maç başına 1,40 gol attı, 0,80 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,90. Korner tarafında Celje maç başına 3,60, Omonia Nicosia 4,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,60.

İstatistik tablosu

Celje - Omonia Nicosia: son 5 maç istatistikleri
İstatistikCeljeOmonia Nicosia
Son maçlar (eskiden yeniye)G G M G MB G M G G
Maç başı attığı gol1,601,40
Maç başı yediği gol2,000,80
Maç başı toplam gol3,602,20
3+ gollü maç oranı%60%20
Maç başı kullandığı korner3,604,20
Maçlarındaki toplam korner10,4010,80
Maç başı gördüğü kart1,801,00
Serbest vuruş (maç başı)14,8017,00
Kale vuruşu (maç başı)9,608,60
Taç atışı (maç başı)13,4019,60

Maç sonucu ve analiz karşılaştırması

Celje 0 - 3 Omonia Nicosia (ilk yarı 0-1)

Güçlü sinyalMaç sonucuDurum
Maçta en az 1 golMaç öncesi veri: %100 (10/10)3 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en az 9 kornerMaç öncesi veri: %80 (8/10)8 korner✗ Gerçekleşmedi
Maçta en fazla 6 kartMaç öncesi veri: %80 (8/10)6 kart✓ Gerçekleşti

Tüm maçların toplu sonucu: Analiz Karnesi.

Kim kazanır?

Oylama maç başlayınca kapandı. Okurların maç öncesi tercihi:

Sık sorulan sorular

Celje - Omonia Nicosia maçı ne zaman ve saat kaçta?

Celje - Omonia Nicosia maçı 15 Ekim 2026 19:45'de (Türkiye saati) UEFA Avrupa Ligi kapsamında oynanacak, Stadion Z'dežele sahne olacak.

Celje ve Omonia Nicosia son 5 maçta kaç gol attı?

Celje son 5 maçında 8 gol attı, 10 gol yedi. Omonia Nicosia son 5 maçında 7 gol attı, 4 gol yedi.

Celje - Omonia Nicosia maçında kaç korner bekleniyor?

İki takımın son 5 maç ortalamasına göre maç başı toplam korner 10,60; Celje maç başına 3,60, Omonia Nicosia 4,20 korner kullanıyor.

Hazırlayan: · · İstatistikler iki takımın son 5 maçından hesaplanır. analiz.futbol bahis içeriği yayınlamaz.