ANALİZ.FUTBOL

Burnley – Wolverhampton Wanderers Maç Öncesi Analiz Sunumu

TREN
Nasıl okunur? PDF indir
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
İngiltere Championship · 2026/2027 · Turf Moor16.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Burnley21. sıra · 8 puan
BMBGB
VS
Wolverhampton Wanderers10. sıra · 14 puan
BGGMM
Bu sunumda27 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 ve son 10 maçından (lig, kupa, Avrupa) · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
02Sayfa 3–8
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Burnley / Wolverhampton Wanderers
Maç başı toplam gol3,20 / 2,20
3+ gol%60 / %40
3+ gol · son 10%70 / %60
03Sayfa 9–14
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Burnley / Wolverhampton Wanderers
Maç başı toplam korner9,80 / 11,60
10+ korner%40 / %80
10+ korner · son 10%40 / %70
04Sayfa 15–20
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Burnley / Wolverhampton Wanderers
Maç başı toplam kart3,40 / 4,00
5+ kart%40 / %40
5+ kart · son 10%40 / %40
05Sayfa 21–26
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Burnley / Wolverhampton Wanderers
Serbest Vuruş ort.10,20 / 13,40
Kale Vuruşu ort.7,00 / 5,60
Serbest Vuruş ort. · son 109,60 / 12,50
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

İngiltere Championship 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1Swansea City1072116:7+923MGGGG
2Middlesbrough1063120:14+621GBBGG
3Southampton1062221:10+1120GGMGG
4West Ham United1054129:12+1719GGBBG
5Birmingham City1045117:11+617MGBGG
6Queens Park Rangers1045115:9+617BBBBG
7West Bromwich Albion1052312:10+217GBMMG
8Stoke City1051417:16+116BGGGM
9Blackburn Rovers1043315:13+215MGBGG
10Wolverhampton Wanderers942316:14+214BGGMM
11Millwall1042416:16014MBBGM
12Bristol City1042412:14-214MMGBM
13Charlton Athletic1035210:13-314BBMBB
14Bolton Wanderers1041515:18-313MGGMG
15Sheffield United1033414:14012GMMGM
16Portsmouth932412:13-111GBBMG
17Wrexham1025311:15-411BMGBM
18Lincoln City103257:17-1011GGMMM
19Cardiff City1024416:15+110BMGMG
20Norwich City1030717:20-39GMMMM
21Burnley1015415:19-48BMBGB
22Watford102268:19-118GMMMM
23Derby County101369:19-106MMBBM
24Preston North End101188:20-124MMBMM
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 ve son 10 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha · lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Genel

9attığı gol · son 5son 10: 15
7yediği gol · son 5son 10: 19
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı attığı1,801,50
Maç başı yediği1,401,90
Maç başı toplam gol3,203,40
Karşılıklı gol%80 (4)%90 (9)
Gol yemedi%20 (1)%10 (1)
Gol atamadı%0 (0)%0 (0)

Burnley · İç saha

7attığı gol · son 5son 10: 10
8yediği gol · son 5son 10: 14
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı attığı1,401,00
Maç başı yediği1,601,40
Maç başı toplam gol3,002,40
Karşılıklı gol%100 (5)%70 (7)
Gol yemedi%0 (0)%10 (1)
Gol atamadı%0 (0)%30 (3)

Wolverhampton Wanderers · Genel

5attığı gol · son 5son 10: 17
6yediği gol · son 5son 10: 15
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı attığı1,001,70
Maç başı yediği1,201,50
Maç başı toplam gol2,203,20
Karşılıklı gol%40 (2)%70 (7)
Gol yemedi%40 (2)%20 (2)
Gol atamadı%20 (1)%10 (1)

Wolverhampton Wanderers · Dış saha

8attığı gol · son 5son 10: 11
8yediği gol · son 5son 10: 21
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı attığı1,601,10
Maç başı yediği1,602,10
Maç başı toplam gol3,203,20
Karşılıklı gol%60 (3)%50 (5)
Gol yemedi%20 (1)%10 (1)
Gol atamadı%20 (1)%40 (4)
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar · Genelİki takımın son 10 maçı (hangi organizasyon olursa olsun) · ilk 5 satır son 5 maçtır
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 10 maç · 21. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
13.10.26İçCharlton Athletic İngiltere Championship13.2-21-0
10.10.26DışWatford İngiltere Championship22.4-03-0
19.09.26İçDerby County İngiltere Championship23.1-11-0
12.09.26DışSwansea City İngiltere Championship1.1-30-2
08.09.26DışWrexham İngiltere Championship17.1-11-0
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
05.09.26İçBristol City İngiltere Championship12.1-20-0
02.09.26İçMiddlesbrough İngiltere Championship2.1-10-1
29.08.26DışNorwich City İngiltere Championship20.1-41-3
23.08.26DışWest Bromwich Albion İngiltere Championship7.1-31-1
16.08.26İçWest Ham United İngiltere Championship4.2-20-1

Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
13.10.26İçBolton Wanderers İngiltere Championship14.1-30-1
10.10.26DışMiddlesbrough İngiltere Championship2.0-10-0
20.09.26İçWest Bromwich Albion İngiltere Championship7.1-00-0
13.09.26DışSheffield United İngiltere Championship15.1-00-0
06.09.26DışBirmingham City İngiltere Championship5.2-22-2
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
01.09.26DışWest Ham United İngiltere Championship4.2-41-2
29.08.26İçStoke City İngiltere Championship8.4-12-1
22.08.26DışPreston North End İngiltere Championship24.3-11-0
14.08.26İçBlackburn Rovers İngiltere Championship9.2-21-1
24.05.26DışBurnley İngiltere Premier Lig21.1-11-0

Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar · İç / Dış SahaEv sahibinin son 10 iç saha, deplasmanın son 10 dış saha maçı
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 10 iç saha maçı · 21. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
13.10.26İçCharlton Athletic İngiltere Championship13.2-21-0
19.09.26İçDerby County İngiltere Championship23.1-11-0
05.09.26İçBristol City İngiltere Championship12.1-20-0
02.09.26İçMiddlesbrough İngiltere Championship2.1-10-1
16.08.26İçWest Ham United İngiltere Championship4.2-20-1
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
24.05.26İçWolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig10.1-10-1
10.05.26İçAston Villa İngiltere Premier Lig—2-21-1
22.04.26İçManchester City İngiltere Premier Lig—0-10-1
11.04.26İçBrighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig—0-20-1
14.03.26İçAFC Bournemouth İngiltere Premier Lig—0-00-0

Wolverhampton Wanderers · Son 10 dış saha maçı · 10. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26DışMiddlesbrough İngiltere Championship2.0-10-0
13.09.26DışSheffield United İngiltere Championship15.1-00-0
06.09.26DışBirmingham City İngiltere Championship5.2-22-2
01.09.26DışWest Ham United İngiltere Championship4.2-41-2
22.08.26DışPreston North End İngiltere Championship24.3-11-0
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
24.05.26DışBurnley İngiltere Premier Lig21.1-11-0
09.05.26DışBrighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig—0-30-2
18.04.26DışLeeds United İngiltere Premier Lig—0-30-2
10.04.26DışWest Ham United İngiltere Premier Lig4.0-40-1
16.03.26DışBrentford İngiltere Premier Lig—2-21-2

Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 ve son 10 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

BurnleyGenelBurnleyİç sahaWolverhampton WanderersGenelWolverhampton WanderersDış saha
1+ golS5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%909/10S5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%10010/10
2+ golS5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%808/10S5%402/5S10%707/10S5%603/5S10%808/10
3+ golS5%603/5S10%707/10S5%603/5S10%404/10S5%402/5S10%606/10S5%603/5S10%707/10
4+ golS5%603/5S10%606/10S5%402/5S10%303/10S5%402/5S10%606/10S5%603/5S10%505/10
5+ golS5%00/5S10%101/10S5%00/5S10%00/10S5%00/5S10%202/10S5%201/5S10%101/10

İlk yarı toplam gol

BurnleyGenelBurnleyİç sahaWolverhampton WanderersGenelWolverhampton WanderersDış saha
1+ golS5%1005/5S10%909/10S5%804/5S10%808/10S5%402/5S10%707/10S5%603/5S10%808/10
2+ golS5%402/5S10%404/10S5%00/5S10%101/10S5%201/5S10%404/10S5%402/5S10%505/10
3+ golS5%201/5S10%202/10S5%00/5S10%00/10S5%201/5S10%303/10S5%402/5S10%303/10
4+ golS5%00/5S10%101/10S5%00/5S10%00/10S5%201/5S10%101/10S5%201/5S10%101/10
5+ golS5%00/5S10%00/10S5%00/5S10%00/10S5%00/5S10%00/10S5%00/5S10%00/10

S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar? · son 5 ve son 10 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 5 maç

1 · %110-15'3 · %3315-30'2 · %2230-45+'2 · %2245-60'060-75'1 · %1175-90+'
9attığı gol
6 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği10-15015-30130-45+245-60160-75275-90+7toplam

Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç

1 · %200-15'015-30'1 · %2030-45+'2 · %4045-60'060-75'1 · %2075-90+'
5attığı gol
2 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%60 (3/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15215-30130-45+145-60160-75175-90+6toplam

Burnley · Son 10 maç

2 · %130-15'4 · %2715-30'2 · %1330-45+'4 · %2745-60'060-75'3 · %2075-90+'
15attığı gol
8 / 7ilk yarı / ikinci yarı
%60 (6/10)ilk golü attığı maç
Yediği40-15315-30130-45+345-60460-75475-90+19toplam

Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç

3 · %180-15'3 · %1815-30'2 · %1230-45+'3 · %1845-60'2 · %1260-75'4 · %2475-90+'
17attığı gol
8 / 9ilk yarı / ikinci yarı
%60 (6/10)ilk golü attığı maç
Yediği10-15315-30330-45+445-60260-75275-90+15toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu · son 5 ve son 10 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Burnley-Wolverhampton Wanderers karşılaşmasında gol eğilimi, son maçların toplamına bakınca hareketli bir tablo çiziyor; fakat iki takımın yakın dönem ivmesi aynı değil. Burnley son 5 genel maçında 9 gol atıp 7 gol yedi, maç başına toplam gol ortalaması 3,2 oldu; 5 maçın tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol görülürken, 3 ve 4 ve üzeri gol 3 maçta, yani yüzde 60’ta kaldı. İç sahada ise son 5 maçta 7 gol atıp 8 gol yedi, toplam ortalama 3 oldu; 1 ve 2 ve üzeri gol yine yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 40 gerçekleşti. Burnley’nin son 10 genel maçında 15 attığı, 19 yediği ve toplam ortalamanın 3,4’e yükseldiği görülüyor; 3 ve üzeri gol yüzde 70, 4 ve üzeri gol yüzde 60, 5 ve üzeri gol ise yüzde 10. Ancak son 10 iç saha maçında atılan 10, yenilen 14 ve toplam ortalama 2,4; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 40. Wolverhampton son 5 genel maçında 5 atıp 6 yedi, toplam ortalama 2,2 ile daha kontrollü; deplasmanda 8 atıp 8 yedi ve ortalama 3,2’ye çıktı. Deplasman son 5’inde 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve 4 ve üzeri gol yüzde 60. Son 10 genel tabloda Wolverhampton 17 gol atıp 15 gol yedi, ortalama 3,2; deplasman son 10’da 11 atıp 21 yedi, ortalama yine 3,2. Bu dış saha savunması, son 5’teki dengeli görüntüye göre belirgin biçimde zayıflamış.

İlk yarı tarafında Burnley’nin son 5 genel maçının tamamında en az 1 gol, yüzde 40’ında 2 ve üzeri gol vardı; iç sahada 1 ve üzeri gol yüzde 80’e düşerken 2 ve üzeri gol hiç oluşmadı. Son 10’da genel yüzde 90, iç sahada yüzde 80; yani erken gol eğilimi var, fakat ilk yarının iki gole açılması sınırlı. Burnley gollerini son 5 genel maçta 15-30 arasında 3, 30-45+ arasında 2, 45-60 arasında 2 kez buldu; iç sahada en dikkat çekici bölüm 45-60 aralığı, 3 gol. Wolverhampton’ın son 5 deplasmanında ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 40; goller 0-15, 30-45+, 60-75 ve 75-90+ aralıklarına ikişer kez dağıldı. Son 10 deplasmanda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 50; savunmada 30-45+ aralığında 5 gol yediler. Karşılıklı gol Burnley’nin son 5 genel maçında 4, iç saha maçlarının 5’inde; Wolverhampton’da son 5 genel maçta 2, deplasmanda 3 kez görüldü. İki takımın birleşik son 5 değerinde beklenen gol 2,7, karşılıklı gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 70, 3 ve üzeri gol yüzde 50; son 10’da bunlar 3,3, yüzde 80, yüzde 85 ve yüzde 65’e çıkıyor. Aralarındaki son 6 maçta maç başı gol 2,5, karşılıklı gol 3 maçta kaldı; maçın kilidi, Burnley’nin iç sahadaki ikinci yarı üretimiyle Wolverhampton’ın deplasman savunmasındaki 30-45+ ve 75-90+ kırılganlığı olabilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları

Son 5Son 10
Beklenen gol2,703,30
Karşılıklı gol%606/10%8016/20
2+ gol%707/10%8517/20
3+ gol%505/10%6513/20
4+ gol%505/10%6012/20
5+ gol%00/10%153/20
İY 1+ gol%707/10%8016/20
İY 2+ gol%303/10%408/20

Aralarındaki son 6 maç

2,50maç başı gol
%333+ gol · 2/6
%50Karşılıklı gol · 3/6
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 ve son 10 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha · lig, kupa ve Avrupa birlikte
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Genel

23kullandığı korner · son 5son 10: 48
26rakibe verdiği korner · son 5son 10: 47
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı kullandığı korner4,604,80
Maç başı rakibe verdiği korner5,204,70
Maç başı toplam korner9,809,50
En yüksek / en düşük toplam14 / 814 / 6
Rakipten fazla korner1 / 54 / 10
Maç başı korner farkı-0,60+0,10

Burnley · İç saha

26kullandığı korner · son 5son 10: 51
28rakibe verdiği korner · son 5son 10: 64
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı kullandığı korner5,205,10
Maç başı rakibe verdiği korner5,606,40
Maç başı toplam korner10,8011,50
En yüksek / en düşük toplam14 / 614 / 6
Rakipten fazla korner1 / 52 / 10
Maç başı korner farkı-0,40-1,30

Wolverhampton Wanderers · Genel

36kullandığı korner · son 5son 10: 66
22rakibe verdiği korner · son 5son 10: 46
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı kullandığı korner7,206,60
Maç başı rakibe verdiği korner4,404,60
Maç başı toplam korner11,6011,20
En yüksek / en düşük toplam15 / 915 / 8
Rakipten fazla korner4 / 56 / 10
Maç başı korner farkı+2,80+2,00

Wolverhampton Wanderers · Dış saha

30kullandığı korner · son 5son 10: 51
23rakibe verdiği korner · son 5son 10: 48
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı kullandığı korner6,005,10
Maç başı rakibe verdiği korner4,604,80
Maç başı toplam korner10,609,90
En yüksek / en düşük toplam13 / 914 / 6
Rakipten fazla korner3 / 55 / 10
Maç başı korner farkı+1,40+0,30
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve Kornerler · Genelİki takımın son 10 maçı · ilk 5 satır son 5 maçtır
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 10 maç · 21. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
13.10.26İçCharlton Athletic İngiltere Championship13.2-27-7141-4
10.10.26DışWatford İngiltere Championship22.4-02-680-1
19.09.26İçDerby County İngiltere Championship23.1-14-6103-2
12.09.26DışSwansea City İngiltere Championship1.1-36-394-2
08.09.26DışWrexham İngiltere Championship17.1-14-482-2
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
05.09.26İçBristol City İngiltere Championship12.1-25-8133-5
02.09.26İçMiddlesbrough İngiltere Championship2.1-15-163-0
29.08.26DışNorwich City İngiltere Championship20.1-45-381-2
23.08.26DışWest Bromwich Albion İngiltere Championship7.1-35-382-0
16.08.26İçWest Ham United İngiltere Championship4.2-25-6111-4

Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
13.10.26İçBolton Wanderers İngiltere Championship14.1-39-3125-3
10.10.26DışMiddlesbrough İngiltere Championship2.0-16-4101-3
20.09.26İçWest Bromwich Albion İngiltere Championship7.1-08-7156-1
13.09.26DışSheffield United İngiltere Championship15.1-09-095-0
06.09.26DışBirmingham City İngiltere Championship5.2-24-8123-2
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
01.09.26DışWest Ham United İngiltere Championship4.2-47-6133-3
29.08.26İçStoke City İngiltere Championship8.4-17-181-1
22.08.26DışPreston North End İngiltere Championship24.3-14-592-2
14.08.26İçBlackburn Rovers İngiltere Championship9.2-25-5103-2
24.05.26DışBurnley İngiltere Premier Lig21.1-17-7146-3

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve Kornerler · İç / Dış SahaEv sahibinin son 10 iç saha, deplasmanın son 10 dış saha maçı
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 10 iç saha maçı · 21. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
13.10.26İçCharlton Athletic İngiltere Championship13.2-27-7141-4
19.09.26İçDerby County İngiltere Championship23.1-14-6103-2
05.09.26İçBristol City İngiltere Championship12.1-25-8133-5
02.09.26İçMiddlesbrough İngiltere Championship2.1-15-163-0
16.08.26İçWest Ham United İngiltere Championship4.2-25-6111-4
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
24.05.26İçWolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig10.1-17-7143-6
10.05.26İçAston Villa İngiltere Premier Lig—2-22-8101-6
22.04.26İçManchester City İngiltere Premier Lig—0-13-11141-6
11.04.26İçBrighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig—0-28-2104-0
14.03.26İçAFC Bournemouth İngiltere Premier Lig—0-05-8134-4

Wolverhampton Wanderers · Son 10 dış saha maçı · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26DışMiddlesbrough İngiltere Championship2.0-16-4101-3
13.09.26DışSheffield United İngiltere Championship15.1-09-095-0
06.09.26DışBirmingham City İngiltere Championship5.2-24-8123-2
01.09.26DışWest Ham United İngiltere Championship4.2-47-6133-3
22.08.26DışPreston North End İngiltere Championship24.3-14-592-2
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
24.05.26DışBurnley İngiltere Premier Lig21.1-17-7146-3
09.05.26DışBrighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig—0-31-780-3
18.04.26DışLeeds United İngiltere Premier Lig—0-36-5114-3
10.04.26DışWest Ham United İngiltere Premier Lig4.0-42-570-2
16.03.26DışBrentford İngiltere Premier Lig—2-25-163-0

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 ve son 10 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

BurnleyGenelBurnleyİç sahaWolverhampton WanderersGenelWolverhampton WanderersDış saha
8+S5%1005/5S10%909/10S5%804/5S10%909/10S5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%808/10
9+S5%603/5S10%505/10S5%804/5S10%909/10S5%1005/5S10%909/10S5%1005/5S10%707/10
10+S5%402/5S10%404/10S5%804/5S10%909/10S5%804/5S10%707/10S5%603/5S10%505/10
11+S5%201/5S10%303/10S5%603/5S10%606/10S5%603/5S10%505/10S5%402/5S10%404/10
12+S5%201/5S10%202/10S5%402/5S10%505/10S5%603/5S10%505/10S5%402/5S10%303/10

Takımın kullandığı korner

BurnleyGenelBurnleyİç sahaWolverhampton WanderersGenelWolverhampton WanderersDış saha
3+S5%804/5S10%909/10S5%1005/5S10%909/10S5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%808/10
4+S5%804/5S10%909/10S5%1005/5S10%808/10S5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%808/10
5+S5%402/5S10%707/10S5%804/5S10%707/10S5%804/5S10%808/10S5%603/5S10%606/10
6+S5%402/5S10%202/10S5%201/5S10%303/10S5%804/5S10%707/10S5%603/5S10%505/10
7+S5%201/5S10%101/10S5%201/5S10%303/10S5%603/5S10%606/10S5%402/5S10%303/10

S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları · son 5 ve son 10 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Korner dengesi (genel)

Son 5 maç
1 rakipten fazla2 eşit2 rakipten az
Son 10 maç
4 rakipten fazla2 eşit4 rakipten az
4,60 · 4,80kullandığı · S5 · S10
5,20 · 4,70verdiği
-0,60 · +0,10maç başı fark

Wolverhampton Wanderers · Korner dengesi (genel)

Son 5 maç
4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
Son 10 maç
6 rakipten fazla2 eşit2 rakipten az
7,20 · 6,60kullandığı · S5 · S10
4,40 · 4,60verdiği
+2,80 · +2,00maç başı fark

Burnley · Devrelere göre korner

4,20İlk yarı toplam5,60İkinci yarı toplam2,00İY kullandığı
%80 · %60İY 4+ · son 5 · son 10
%60 · %50İY 5+ · son 5 · son 10
%20 · %20İY 6+ · son 5 · son 10

Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,20, ikinci yarı toplam 5,30 (10 maç)

Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre korner

5,80İlk yarı toplam5,80İkinci yarı toplam4,00İY kullandığı
%100 · %90İY 4+ · son 5 · son 10
%80 · %70İY 5+ · son 5 · son 10
%40 · %40İY 6+ · son 5 · son 10

Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,50, ikinci yarı toplam 5,70 (10 maç)

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu · son 5 ve son 10 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Burnley-Wolverhampton Wanderers maçında korner ritmi, iki takımın son birkaç maçındaki farklı karakterleriyle şekilleniyor. Burnley son 5 genel karşılaşmada maç başına 4,6 korner kullanıp rakibe 5,2 korner vermiş; toplam ortalama 9,8. İç sahadaki son 5 maçta ise kendi korneri 5,2’ye, toplam ortalaması 10,8’e çıkıyor. Bu sahne, Burnley’nin üretimini artırdığını gösteriyor ama korner dengesinde rakibin hâlâ bir adım önde olduğunu söylemek gerekir. Wolverhampton ise son 5 genel maçta 7,2 korner ortalamasıyla çok daha baskın; deplasmandaki son 5 karşılaşmada da 6 korner üretiyor ve toplam 10,6 ortalamaya ulaşıyor. Burnley’nin iç saha maçlarında 8 ve üzeri korner yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 80 oranında görülürken Wolverhampton’ın deplasman son 5’inde bu oranlar sırasıyla yüzde 100 ve yüzde 60. Son 10’a genişlettiğimizde Burnley’nin genel toplamı 9,5’e geriliyor, iç saha ortalaması 11,5’e yükseliyor; Wolverhampton genelinde 11,2, deplasmanında 9,9 seviyesinde. Yani Burnley’de iç saha etkisi belirgin, Wolverhampton’da ise son 5 genel dönemdeki ivme, son 10 ortalamasının üzerine çıkmış durumda. Burnley’nin iç sahadaki en yüksek toplamı 14, Wolverhampton’ın deplasmandaki en yükseği 13; son 10 genel veride Wolverhampton’ın zirvesi 15.

Korner dengesi bakımından benim gözüme çarpan üstünlük Wolverhampton’da. Son 5 genel maçta 36 korner kullanıp rakibe 22 veren konuk ekip, dört karşılaşmada rakibinden fazla korner üretmiş; Burnley ise 23’e karşı 26 ile daha dengeli ama geride kalmış. Son 10 tabloda da fark sürüyor: Wolverhampton 66 korner kullanıp 46 vermiş, Burnley 48 üretip 47’ye izin vermiş. İki takımın birleşik son 5 verisi maç başına 10,7 korner beklenen bir yapı gösteriyor; 9 ve üzeri korner yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 40. Son 10 birleşimde ortalama 10,35’e inerken bu eşikler yüzde 70, yüzde 55 ve yüzde 40 seviyesinde. Burnley’nin iç sahada 3 ve üzeri korneri son 5 maçın tamamında, Wolverhampton’ın deplasmanda aynı eşiği yine yüzde 100 oranında yakalaması, oyunun iki kanada da yayılabileceğini anlatıyor. İlk yarı birleşik ortalamaları son 5’te 5, son 10’da 4,85; ikinci bölümde artan tempo, özellikle skor dengesi bozulursa belirleyici olabilir. Her iki takımın son maçları temel alındığında, Burnley’nin ev sahibi baskısı ile Wolverhampton’ın korner üstünlüğü arasındaki mücadele izlenmeli; maçın yönünü kenar hücumlarının sürekliliği belirleyebilir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları

Son 5Son 10
Beklenen toplam10,7010,35
Ev sahibi beklenen4,504,70
Deplasman beklenen6,205,65
9+ korner%808/10%7014/20
10+ korner%606/10%5511/20
11+ korner%404/10%408/20
İlk yarı beklenen5,004,85
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 ve son 10 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha · lig, kupa ve Avrupa birlikte
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Genel

10gördüğü kart · son 5son 10: 21
7rakibin gördüğü kart · son 5son 10: 18
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı gördüğü kart2,002,10
Maç başı rakibin gördüğü kart1,401,80
Maç başı toplam kart3,403,90
En yüksek / en düşük toplam6 / 07 / 0
Sarı / kırmızı (kendi)10 / 020 / 1
Kırmızı kart çıkan maç0 / 51 / 10

Burnley · İç saha

12gördüğü kart · son 5son 10: 18
9rakibin gördüğü kart · son 5son 10: 13
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı gördüğü kart2,401,80
Maç başı rakibin gördüğü kart1,801,30
Maç başı toplam kart4,203,10
En yüksek / en düşük toplam6 / 36 / 0
Sarı / kırmızı (kendi)12 / 018 / 0
Kırmızı kart çıkan maç0 / 50 / 10

Wolverhampton Wanderers · Genel

9gördüğü kart · son 5son 10: 15
11rakibin gördüğü kart · son 5son 10: 26
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı gördüğü kart1,801,50
Maç başı rakibin gördüğü kart2,202,60
Maç başı toplam kart4,004,10
En yüksek / en düşük toplam6 / 36 / 3
Sarı / kırmızı (kendi)9 / 015 / 0
Kırmızı kart çıkan maç0 / 50 / 10

Wolverhampton Wanderers · Dış saha

7gördüğü kart · son 5son 10: 18
13rakibin gördüğü kart · son 5son 10: 22
Son 55 maçSon 1010 maç
Maç başı gördüğü kart1,401,80
Maç başı rakibin gördüğü kart2,602,20
Maç başı toplam kart4,004,00
En yüksek / en düşük toplam6 / 36 / 3
Sarı / kırmızı (kendi)7 / 018 / 0
Kırmızı kart çıkan maç0 / 50 / 10
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve Kartlar · Genelİki takımın son 10 maçı · ilk 5 satır son 5 maçtır
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 10 maç · 21. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
13.10.26İçCharlton Athletic İngiltere Championship13.2-22-130-0
10.10.26DışWatford İngiltere Championship22.4-00-000-0
19.09.26İçDerby County İngiltere Championship23.1-14-260-0
12.09.26DışSwansea City İngiltere Championship1.1-31-230-0
08.09.26DışWrexham İngiltere Championship17.1-13-250-0
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
05.09.26İçBristol City İngiltere Championship12.1-23-030-0
02.09.26İçMiddlesbrough İngiltere Championship2.1-12-240-0
29.08.26DışNorwich City İngiltere Championship20.1-43-471-0
23.08.26DışWest Bromwich Albion İngiltere Championship7.1-32-130-0
16.08.26İçWest Ham United İngiltere Championship4.2-21-450-0

Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
13.10.26İçBolton Wanderers İngiltere Championship14.1-33-250-0
10.10.26DışMiddlesbrough İngiltere Championship2.0-13-360-0
20.09.26İçWest Bromwich Albion İngiltere Championship7.1-01-230-0
13.09.26DışSheffield United İngiltere Championship15.1-01-230-0
06.09.26DışBirmingham City İngiltere Championship5.2-21-230-0
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
01.09.26DışWest Ham United İngiltere Championship4.2-41-230-0
29.08.26İçStoke City İngiltere Championship8.4-11-450-0
22.08.26DışPreston North End İngiltere Championship24.3-11-450-0
14.08.26İçBlackburn Rovers İngiltere Championship9.2-21-340-0
24.05.26DışBurnley İngiltere Premier Lig21.1-12-240-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve Kartlar · İç / Dış SahaEv sahibinin son 10 iç saha, deplasmanın son 10 dış saha maçı
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 10 iç saha maçı · 21. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
13.10.26İçCharlton Athletic İngiltere Championship13.2-22-130-0
19.09.26İçDerby County İngiltere Championship23.1-14-260-0
05.09.26İçBristol City İngiltere Championship12.1-23-030-0
02.09.26İçMiddlesbrough İngiltere Championship2.1-12-240-0
16.08.26İçWest Ham United İngiltere Championship4.2-21-450-0
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
24.05.26İçWolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig10.1-12-240-0
10.05.26İçAston Villa İngiltere Premier Lig—2-21-120-0
22.04.26İçManchester City İngiltere Premier Lig—0-10-000-0
11.04.26İçBrighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig—0-22-130-0
14.03.26İçAFC Bournemouth İngiltere Premier Lig—0-01-010-0

Wolverhampton Wanderers · Son 10 dış saha maçı · 10. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26DışMiddlesbrough İngiltere Championship2.0-13-360-0
13.09.26DışSheffield United İngiltere Championship15.1-01-230-0
06.09.26DışBirmingham City İngiltere Championship5.2-21-230-0
01.09.26DışWest Ham United İngiltere Championship4.2-41-230-0
22.08.26DışPreston North End İngiltere Championship24.3-11-450-0
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
24.05.26DışBurnley İngiltere Premier Lig21.1-12-240-0
09.05.26DışBrighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig—0-32-130-0
18.04.26DışLeeds United İngiltere Premier Lig—0-31-230-0
10.04.26DışWest Ham United İngiltere Premier Lig4.0-42-240-0
16.03.26DışBrentford İngiltere Premier Lig—2-24-260-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 ve son 10 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

BurnleyGenelBurnleyİç sahaWolverhampton WanderersGenelWolverhampton WanderersDış saha
3+S5%804/5S10%909/10S5%1005/5S10%707/10S5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%10010/10
4+S5%402/5S10%505/10S5%603/5S10%404/10S5%402/5S10%606/10S5%402/5S10%505/10
5+S5%402/5S10%404/10S5%402/5S10%202/10S5%402/5S10%404/10S5%402/5S10%303/10
6+S5%201/5S10%202/10S5%201/5S10%101/10S5%201/5S10%101/10S5%201/5S10%202/10
7+S5%00/5S10%101/10S5%00/5S10%00/10S5%00/5S10%00/10S5%00/5S10%00/10

Takımın gördüğü kart

BurnleyGenelBurnleyİç sahaWolverhampton WanderersGenelWolverhampton WanderersDış saha
1+S5%804/5S10%909/10S5%1005/5S10%909/10S5%1005/5S10%10010/10S5%1005/5S10%10010/10
2+S5%603/5S10%707/10S5%804/5S10%606/10S5%402/5S10%303/10S5%201/5S10%505/10
3+S5%402/5S10%404/10S5%402/5S10%202/10S5%402/5S10%202/10S5%201/5S10%202/10
4+S5%201/5S10%101/10S5%201/5S10%101/10S5%00/5S10%00/10S5%00/5S10%101/10

S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son maçları ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları · son 5 ve son 10 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Burnley · Devrelere göre kart

0,40İlk yarı toplam3,00İkinci yarı toplam0,20İY gördüğü
%40 · %70İY 1+ · son 5 · son 10
%0 · %30İY 2+ · son 5 · son 10
%0 · %10İY 3+ · son 5 · son 10

Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,80 (10 maç)

Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre kart

1,80İlk yarı toplam2,20İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%80 · %90İY 1+ · son 5 · son 10
%80 · %80İY 2+ · son 5 · son 10
%20 · %30İY 3+ · son 5 · son 10

Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,10, ikinci yarı toplam 2,00 (10 maç)

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu · son 5 ve son 10 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Bu maçta kartların ritmini belirleyecek ilk işaret, Burnley’nin son 5 maçındaki 3,4’lük toplam ortalaması ve iç sahadaki 4,2’lik yükseliş. Genel tabloda Burnley 10 kart görürken rakipleri 7 kart aldı; evindeki 5 karşılaşmada ise 12 karta karşılık rakiplerinde 9 kart var. İç sahada toplam kart 3 ve üzeri seviyeye 5 maçın 5’inde, yani yüzde 100’ünde ulaşıldı; 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20. Burnley’nin kendi kartı açısından 1 ve üzeri yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 80. Son 10 maçta genel toplam ortalaması 3,9’a, iç sahada ise 3,1’e geriliyor; yani son 5 iç saha maçı daha sert geçmiş. Bu uzun aralıkta Burnley’nin genel en yüksek toplamı 7, iç sahadaki en yüksek toplamı 6, en düşük toplamları ise sırasıyla 0 ve 0. Wolverhampton Wanderers son 5 genel maçta 4,0 toplam ortalamaya sahip, fakat 9 kartla rakiplerinin 11 kartının gerisinde kalmış; son 5 deplasmanda da ortalama 4,0 ve rakip kartı 13, kendi kartı 7. Deplasmanda 3 ve üzeri toplam yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 40; takımın 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100. Son 10’da genel ortalama 4,1, deplasmanda 4,0; genel 4 ve üzeri yüzde 60, deplasmanda yüzde 50. Son 5 ile son 10 arasında deplasman sertliği sabit, genel eğilim hafif zayıflıyor; en yüksek toplam her iki tabloda 6, en düşük 3.

Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için düdük standardı ve hakem kaynaklı kart eğilimi hakkında hüküm kuramam; bu eksik bilgi, maçın yorumunda dikkate alınmalı. Kırmızı kart tarafında Burnley’nin son 5 genel ve iç saha maçında kırmızı yok, Wolverhampton’ın son 5 genel ve deplasman maçında da yok. Ancak Burnley’nin son 10 genelinde 1 kırmızı kart ve kırmızı kart çıkan 1 maç bulunurken, iç saha son 10’da kırmızı yok; Wolverhampton’ın son 10 genel ve deplasman verisinde kırmızı kart bulunmuyor. İki takımın birleşik son 5 maçlarında beklenen toplam 3,7 kart, ev sahibi 2,1, deplasman 1,6; 4 ve üzeri ile 5 ve üzeri eşikleri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20, kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 0. Son 10 birleşik tabloda toplam 4’e çıkıyor; Burnley 2,35, Wolverhampton 1,65 bekleniyor, 4 ve üzeri yüzde 55, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 15, kırmızı kart oranı yüzde 5. İlk yarı ortalaması son 5’te 1,1, son 10’da 1,6 olduğundan, asıl gerilim ikinci yarıda büyüyebilir. Benim gözüme çarpan, Burnley’nin evinde daha fazla kart görmesi ve Wolverhampton’ın deplasmanda rakiplere daha çok kart aldırması; oyunun kırılma noktası, kanat ve geçiş savunmalarındaki tekrar eden faullerin hakemin çizgisiyle birleşip birleşmeyeceği olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları

Son 5Son 10
Beklenen toplam3,704,00
Ev sahibi beklenen2,102,35
Deplasman beklenen1,601,65
4+ kart%404/10%5511/20
5+ kart%404/10%408/20
6+ kart%202/10%153/20
Kırmızı kart çıkan maç%00/10%51/20
İlk yarı beklenen1,101,60
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 ve son 10 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel · son 55 maç————10,209,0019,20
İç saha · son 55 maç————9,409,8019,20
Genel · son 1010 maç————9,609,8019,40
İç saha · son 1010 maç————9,8011,0020,80
Maç toplamı
Genelİç saha
20+S5%402/5S10%505/10S5%603/5S10%606/10
22+S5%201/5S10%101/10S5%00/5S10%303/10
24+S5%201/5S10%101/10S5%00/5S10%202/10
26+S5%201/5S10%101/10S5%00/5S10%202/10
Takımın kullandığı
Genelİç saha
10+S5%603/5S10%404/10S5%402/5S10%606/10
11+S5%603/5S10%404/10S5%402/5S10%505/10
12+S5%603/5S10%404/10S5%402/5S10%404/10
13+S5%00/5S10%101/10S5%00/5S10%101/10

En yüksek / en düşük toplam: 27 / 14 (son 10: 27 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor

Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel · son 55 maç————13,4013,6027,00
Dış saha · son 55 maç————12,0011,4023,40
Genel · son 1010 maç————12,5012,2024,70
Dış saha · son 1010 maç————11,1012,2023,30
Maç toplamı
GenelDış saha
20+S5%1005/5S10%909/10S5%804/5S10%808/10
22+S5%1005/5S10%808/10S5%603/5S10%707/10
24+S5%804/5S10%606/10S5%402/5S10%505/10
26+S5%603/5S10%404/10S5%402/5S10%303/10
Takımın kullandığı
GenelDış saha
10+S5%1005/5S10%808/10S5%804/5S10%808/10
11+S5%1005/5S10%808/10S5%804/5S10%505/10
12+S5%804/5S10%606/10S5%402/5S10%303/10
13+S5%603/5S10%505/10S5%201/5S10%101/10

En yüksek / en düşük toplam: 31 / 23 (son 10: 31 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 ve son 10 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel · son 55 maç————7,008,8015,80
İç saha · son 55 maç————7,608,6016,20
Genel · son 1010 maç————7,308,5015,80
İç saha · son 1010 maç————9,307,4016,70
Maç toplamı
Genelİç saha
12+S5%804/5S10%808/10S5%804/5S10%909/10
14+S5%804/5S10%808/10S5%804/5S10%808/10
16+S5%804/5S10%707/10S5%603/5S10%505/10
18+S5%402/5S10%404/10S5%402/5S10%404/10
Takımın kullandığı
Genelİç saha
5+S5%1005/5S10%909/10S5%1005/5S10%10010/10
6+S5%603/5S10%707/10S5%603/5S10%808/10
7+S5%603/5S10%707/10S5%603/5S10%808/10
8+S5%201/5S10%404/10S5%402/5S10%606/10

En yüksek / en düşük toplam: 19 / 9 (son 10: 22 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor

Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel · son 55 maç————5,608,6014,20
Dış saha · son 55 maç————6,208,0014,20
Genel · son 1010 maç————5,908,5014,40
Dış saha · son 1010 maç————8,007,5015,50
Maç toplamı
GenelDış saha
12+S5%804/5S10%808/10S5%804/5S10%909/10
14+S5%804/5S10%707/10S5%804/5S10%808/10
16+S5%201/5S10%202/10S5%201/5S10%404/10
18+S5%00/5S10%101/10S5%00/5S10%303/10
Takımın kullandığı
GenelDış saha
5+S5%804/5S10%808/10S5%804/5S10%909/10
6+S5%402/5S10%505/10S5%402/5S10%707/10
7+S5%402/5S10%505/10S5%402/5S10%707/10
8+S5%402/5S10%303/10S5%402/5S10%707/10

En yüksek / en düşük toplam: 17 / 11 (son 10: 19 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 ve son 10 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel · son 55 maç————19,0017,8036,80
İç saha · son 55 maç————18,4017,2035,60
Genel · son 1010 maç————18,1016,8034,90
İç saha · son 1010 maç————19,2016,5035,70
Maç toplamı
Genelİç saha
31+S5%1005/5S10%808/10S5%804/5S10%707/10
34+S5%804/5S10%606/10S5%804/5S10%707/10
37+S5%402/5S10%404/10S5%402/5S10%404/10
40+S5%402/5S10%202/10S5%00/5S10%101/10
Takımın kullandığı
Genelİç saha
15+S5%804/5S10%909/10S5%1005/5S10%808/10
17+S5%804/5S10%606/10S5%603/5S10%505/10
19+S5%402/5S10%404/10S5%402/5S10%404/10
21+S5%402/5S10%202/10S5%201/5S10%303/10

En yüksek / en düşük toplam: 41 / 31 (son 10: 41 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor

Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel · son 55 maç————17,0019,0036,00
Dış saha · son 55 maç————17,4015,6033,00
Genel · son 1010 maç————18,6016,7035,30
Dış saha · son 1010 maç————18,0018,9036,90
Maç toplamı
GenelDış saha
31+S5%603/5S10%606/10S5%402/5S10%606/10
34+S5%603/5S10%606/10S5%402/5S10%606/10
37+S5%603/5S10%606/10S5%402/5S10%606/10
40+S5%402/5S10%404/10S5%402/5S10%505/10
Takımın kullandığı
GenelDış saha
15+S5%603/5S10%707/10S5%603/5S10%606/10
17+S5%402/5S10%606/10S5%402/5S10%404/10
19+S5%402/5S10%505/10S5%201/5S10%303/10
21+S5%201/5S10%404/10S5%201/5S10%303/10

En yüksek / en düşük toplam: 45 / 26 (son 10: 45 / 26) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son Maçlar · BurnleyBurnley son 10 maç · ilk 5 satır son 5 maçtır
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Burnley · Son 10 maç · 21. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
13.10.26İçCharlton Athletic İngiltere Championship2-212-45-1323-13
10.10.26DışWatford İngiltere Championship4-08-1011-822-18
19.09.26İçDerby County İngiltere Championship1-112-95-418-18
12.09.26DışSwansea City İngiltere Championship1-37-77-1018-23
08.09.26DışWrexham İngiltere Championship1-112-157-914-17
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
05.09.26İçBristol City İngiltere Championship1-27-139-620-17
02.09.26İçMiddlesbrough İngiltere Championship1-18-1112-516-23
29.08.26DışNorwich City İngiltere Championship1-414-59-1016-11
23.08.26DışWest Bromwich Albion İngiltere Championship1-38-121-519-13
16.08.26İçWest Ham United İngiltere Championship2-28-127-1515-15

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son Maçlar · Wolverhampton WanderersWolverhampton Wanderers son 10 maç · ilk 5 satır son 5 maçtır
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
13.10.26İçBolton Wanderers İngiltere Championship1-314-111-1422-15
10.10.26DışMiddlesbrough İngiltere Championship0-111-128-914-16
20.09.26İçWest Bromwich Albion İngiltere Championship1-013-185-619-26
13.09.26DışSheffield United İngiltere Championship1-012-155-916-10
06.09.26DışBirmingham City İngiltere Championship2-217-129-514-28
▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar
01.09.26DışWest Ham United İngiltere Championship2-49-85-617-10
29.08.26İçStoke City İngiltere Championship4-114-137-622-19
22.08.26DışPreston North End İngiltere Championship3-111-104-1126-14
14.08.26İçBlackburn Rovers İngiltere Championship2-215-107-1223-14
24.05.26DışBurnley İngiltere Premier Lig1-19-138-713-15

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu · son 5 ve son 10 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers16.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Burnley-Wolverhampton Wanderers maçında duran top ve oyunun kenar çizgisi kullanımı, iki takımın farklı karakterini gösteriyor. Son 5 genel maçta Burnley serbest vuruşlarda maç başına 10,2 kullanırken rakipleri 9; toplam ortalama 19,2. Wolverhampton ise 13,4 kullanıyor, rakipleri 13,6 ve toplam 27’ye ulaşıyor. Burnley’nin iç saha son 5 maçında kendi ortalaması 9,4, rakip ortalaması 9,8, toplamı 19,2; Wolverhampton’ın deplasman son 5 maçında bu değerler 12, 11,4 ve 23,4. Son 10 maçta Burnley’nin genel serbest vuruş ortalaması 9,6, rakip ortalaması 9,8, toplamı 19,4; iç sahada 9,8, 11 ve 20,8. Wolverhampton’ın genel ortalaması 12,5, rakip ortalaması 12,2, toplamı 24,7; deplasmanda ise 11,1, 12,2 ve 23,3. Yani son 5 maç, özellikle Wolverhampton tarafında daha yüksek tempolu bir çizgiyi öne çıkarıyor. Kale vuruşunda son 5 genel toplam Burnley’de 15,8, Wolverhampton’da 14,2; iç saha ve deplasman özelinde de sırasıyla 16,2 ve 14,2. Son 10’da Burnley genelinde 15,8, iç sahada 16,7; Wolverhampton genelinde 14,4, deplasmanda 15,5. Taç atışında ise son 5 genel toplamlar Burnley için 36,8, Wolverhampton için 36; iç saha-deplasman değerleri 35,6 ve 33. Son 10’da bu toplamlar Burnley genelinde 34,9, iç sahada 35,7; Wolverhampton genelinde 35,3, deplasmanda 36,9.

Benim gözüme çarpan, taç atışlarının iki takımda da oyunun doğal bir parçası olmaktan çıkıp belirgin bir mücadele alanına dönüşmesi. Son 5’te Burnley maçlarının yüzde 100’ünde 31 ve üzeri taç, yüzde 80’inde 34 ve üzeri taç görülürken Wolverhampton’da bu oranlar yüzde 60 ve yüzde 60. Son 10’da Burnley için 31 ve üzeri yüzde 80, 34 ve üzeri yüzde 60; Wolverhampton’da yüzde 60 ve yüzde 60. Kale vuruşunda son 5’te 12 ve üzeri eşik Burnley’de yüzde 80, Wolverhampton’da yüzde 80; son 10’da yine yüzde 80 ve yüzde 80. Serbest vuruşta 20 ve üzeri toplam son 5’te Burnley’de yüzde 40, Wolverhampton’da yüzde 100; son 10’da yüzde 50 ve yüzde 90. Birleşik beklenti son 5’te serbest vuruşta 23,1, kale vuruşunda 15, taçta 36,4; son 10’da sırasıyla 22,05, 15,1 ve 35,1. Ev sahibi ve deplasman birleşiminde serbest vuruş payları 11,9-11,2’den 10,9-11,15’e, kale vuruşları 7,8-7,2’den 7,9-7,2’ye, taç atışları 19-17,4’ten 17,4-17,7’ye geliyor. Açıkçası son birkaç maçlık bu örneklem, Wolverhampton’ın serbest vuruşlarda daha hareketli; Burnley’nin ise özellikle iç sahada taç ve kale vuruşlarıyla oyunu daha fazla kenarlara taşıyabileceğini söylüyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi

Son 5Son 10
Beklenen toplam23,1022,05
Ev sahibi11,9010,90
Deplasman11,2011,15

Kale Vuruşu beklentisi

Son 5Son 10
Beklenen toplam15,0015,10
Ev sahibi7,807,90
Deplasman7,207,20

Taç Atışı beklentisi

Son 5Son 10
Beklenen toplam36,4035,10
Ev sahibi19,0017,40
Deplasman17,4017,70
a.analiz.futbol
Ücretsiz · Mağaza gerekmez

Maçı kaçır,
analizi kaçırma.

Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.

Analiz hazır bildirimiGünün analizleri hazır olduğunda telefonuna haber verelim.
Her gün yeni analizlerGol, korner, kart ve karma istatistikler; son 5 ve son 10 maç.
Video analizlerMaçın hikâyesi 3 dakikada; YouTube ve Reels’te.
Canlı skorlarGünün tüm maçları ve anlık sonuçlar tek ekranda.
Analiz KarnesiMaç öncesi güçlü sinyaller ve gerçekleşenler, açık açık.
Takım karşılaştırİki takımın formu, golleri ve puan durumu yan yana.
Çarşamba11:00
a.
Bugünün 12 maç analizi hazır ⚽analiz.futbol · şimdi
Telefonuna ekleKamerayla okut ya da yaz:analiz.futbol/uygulama
analiz.futbol
Veriyle futbol. Her gün, her maç.

Kısa özet

Burnley son 5 maçında maç başına 1,80 gol attı ve 1,40 gol yedi; Wolverhampton Wanderers ise maç başına 1,00 gol attı, 1,20 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 2,70. Korner tarafında Burnley maç başına 4,60, Wolverhampton Wanderers 7,20 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,70.

İstatistik tablosu

Burnley - Wolverhampton Wanderers: son 5 maç istatistikleri
İstatistikBurnleyWolverhampton Wanderers
Son maçlar (eskiden yeniye)B M B G BB G G M M
Maç başı attığı gol1,801,00
Maç başı yediği gol1,401,20
Maç başı toplam gol3,202,20
3+ gollü maç oranı%60%40
Maç başı kullandığı korner4,607,20
Maçlarındaki toplam korner9,8011,60
Maç başı gördüğü kart2,001,80
Serbest vuruş (maç başı)10,2013,40
Kale vuruşu (maç başı)7,005,60
Taç atışı (maç başı)19,0017,00

Maç sonucu ve analiz karşılaştırması

Burnley 1 - 2 Wolverhampton Wanderers (ilk yarı 1-1)

Güçlü sinyalMaç sonucuDurum
Maçta en az 1 golMaç öncesi veri: %100 (10/10)3 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 4 golMaç öncesi veri: %100 (10/10)3 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en az 9 kornerMaç öncesi veri: %80 (8/10)9 korner✓ Gerçekleşti
Maçta en az 3 kartMaç öncesi veri: %90 (9/10)3 kart✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 5 kartMaç öncesi veri: %80 (8/10)3 kart✓ Gerçekleşti

Tüm maçların toplu sonucu: Analiz Karnesi.

Kim kazanır?

Oylama maç başlayınca kapandı. Okurların maç öncesi tercihi:

Sık sorulan sorular

Burnley - Wolverhampton Wanderers maçı ne zaman ve saat kaçta?

Burnley - Wolverhampton Wanderers maçı 16 Ekim 2026 22:00'de (Türkiye saati) İngiltere Championship kapsamında oynanacak, Turf Moor sahne olacak.

Burnley ve Wolverhampton Wanderers son 5 maçta kaç gol attı?

Burnley son 5 maçında 9 gol attı, 7 gol yedi. Wolverhampton Wanderers son 5 maçında 5 gol attı, 6 gol yedi.

Burnley - Wolverhampton Wanderers maçında kaç korner bekleniyor?

İki takımın son 5 maç ortalamasına göre maç başı toplam korner 10,70; Burnley maç başına 4,60, Wolverhampton Wanderers 7,20 korner kullanıyor.

Hazırlayan: · · İstatistikler iki takımın son 5 maçından hesaplanır. analiz.futbol bahis içeriği yayınlamaz.