

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30İtalya Serie A 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Milan | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | +10 | 16 | GGGBG |
| 2 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 16 | GGBGG |
| 3 | Roma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | +11 | 14 | GGGBB |
| 4 | Cagliari | 5 | 4 | 0 | 1 | 5:2 | +3 | 12 | GMGGG |
| 5 | AC Milan | 5 | 3 | 2 | 0 | 10:4 | +6 | 11 | GGBBG |
| 6 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | +3 | 11 | GGGMB |
| 7 | Napoli | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:6 | +4 | 10 | MMGBG |
| 8 | Juventus | 5 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | +4 | 10 | GGBMG |
| 9 | Frosinone | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | +2 | 10 | GGBGM |
| 10 | Sassuolo | 5 | 2 | 1 | 2 | 9:9 | 0 | 7 | MGBGM |
| 11 | Atalanta | 5 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | -2 | 6 | GGMMM |
| 12 | Lecce | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | -6 | 6 | MMGMM |
| 13 | Bologna | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | -2 | 5 | MBMBG |
| 14 | Udinese | 5 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | -3 | 4 | BGMMM |
| 15 | Torino | 5 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | -3 | 4 | MMGMB |
| 16 | Monza | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:15 | -6 | 4 | MBMGM |
| 17 | Genoa | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | -6 | 4 | MMBMG |
| 18 | Parma | 6 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | -6 | 4 | MBMGM |
| 19 | Fiorentina | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:14 | -7 | 4 | MMGBM |
| 20 | Venezia | 5 | 0 | 0 | 5 | 4:13 | -9 | 0 | MMMMM |
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Genel
Atalanta · İç saha
Venezia · Genel
Venezia · Dış saha
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Juventus | 8. | 0-2 | 0-1 |
| 12.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 1-2 | 1-1 |
| 05.09.26 | Dış | Roma | 3. | 1-2 | 0-0 |
| 31.08.26 | İç | Bologna | 13. | 1-0 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Sassuolo | 10. | 2-1 | 1-0 |
Venezia · Son 5 maç (genel) · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Lazio | 2. | 0-2 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Fiorentina | 19. | 2-4 | 1-2 |
| 06.09.26 | Dış | Frosinone | 9. | 2-3 | 0-2 |
| 28.08.26 | Dış | AC Milan | 5. | 0-2 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Lecce | 12. | 0-2 | 0-0 |
Atalanta · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 1-2 | 1-1 |
| 31.08.26 | İç | Bologna | 13. | 1-0 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Sassuolo | 10. | 2-1 | 1-0 |
Venezia · Son 5 dış saha maçı · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Frosinone | 9. | 2-3 | 0-2 |
| 28.08.26 | Dış | AC Milan | 5. | 0-2 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Maç sonu toplam gol
| AtalantaGenel | Atalantaİç saha | VeneziaGenel | VeneziaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
İlk yarı toplam gol
| AtalantaGenel | Atalantaİç saha | VeneziaGenel | VeneziaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Genel
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 375-90+ | 7toplam |
Venezia · Genel
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 130-45+ | 345-60 | 260-75 | 475-90+ | 13toplam |
Atalanta · İç saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 3toplam |
Venezia · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Atalanta–Venezia karşılaşmasında ilk göze çarpan fark, iki takımın gol üretimi kadar savunmada verdiği görüntü. Atalanta son 5 genel maçında 5 gol atıp 7 gol yedi; maç başına attığı gol 1, yediği gol 1,4 ve toplam gol ortalaması 2,4. Bu maçların tamamında 1 ve üzeri gol görülürken, 2 ve üzeri gol 5 maçın 4’ünde yani yüzde 80’inde, 3 ve üzeri gol ise 3’ünde yani yüzde 60’ında kaldı; 4 ve 5 ve üzeri gol hiç çıkmadı. İç sahada ise Atalanta’nın 3 maçta 4 gol atıp 3 gol yemesi, 1,33’e 1 gol ortalaması ve 2,33 toplam gol ortalaması var. Evindeki 3 maçın tamamında 1 ve üzeri gol, 2 ve üzeri gol 3 maçın 2’sinde, 3 ve üzeri gol yine 3 maçın 2’sinde görüldü. Venezia’nın son 5 genel maçında tablo daha sert: 4 gol atıp 13 gol yedi, gol ortalamaları 0,8 ve 2,6, toplam ortalama 3,4. 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3, 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 40. Deplasmanda 2 maçta 2 gol atıp 5 gol yemesi, toplam 3,5 ortalamayı oluşturuyor; 1 ve 2 ve üzeri gol yüzde 100, 3, 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 50.
İlk yarıda oyunun hemen açılması şart değil. Atalanta genelinde ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 20; iç sahada bu oranlar yüzde 67 ve yüzde 33. Venezia’da genel oranlar yüzde 40 ve yüzde 40, deplasmanda yüzde 50 ve yüzde 50. Atalanta’nın golleri 0-15, 30-45+, 45-60, 60-75 ve 75-90+ aralıklarına birer kez dağılmış; Venezia ise 15-30’da 1, 60-75’te 2, 75-90+’ta 1 gol bulmuş. Venezia’nın savunmasında 15-30 ve 45-60’ta 3’er, 75-90+’ta 4 gol dikkat çekiyor. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen gol 2,9; karşılıklı gol yüzde 50, yani 5 maçta 10 takım performansının 5’inde var. 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri gol yüzde 50, 4 ve 5 ve üzeri gol yüzde 20; ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 50, 2 ve üzeri gol yüzde 30. Aralarındaki son 5 maçta maç başına gol 2,4, karşılıklı gol 1 maçta, 2,5 üzeri gol 2 maçta görülmüş. Bence belirleyici nokta, Atalanta’nın evde üretkenliğiyle Venezia’nın özellikle ikinci yarı ve son bölümde verdiği savunma açıkları olacak; ancak ilk düdükten itibaren değil, oyun ilerledikçe tempo daha fazla hissedilebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Genel
Atalanta · İç saha
Venezia · Genel
Venezia · Dış saha
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Juventus | 8. | 0-2 | 5-4 | 9 | 2-1 |
| 12.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 1-2 | 3-2 | 5 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Roma | 3. | 1-2 | 1-14 | 15 | 0-7 |
| 31.08.26 | İç | Bologna | 13. | 1-0 | 1-2 | 3 | — |
| 23.08.26 | İç | Sassuolo | 10. | 2-1 | 4-4 | 8 | 2-2 |
Venezia · Son 5 maç (genel) · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Lazio | 2. | 0-2 | 7-2 | 9 | 5-1 |
| 11.09.26 | İç | Fiorentina | 19. | 2-4 | 2-4 | 6 | 1-1 |
| 06.09.26 | Dış | Frosinone | 9. | 2-3 | 2-5 | 7 | 1-2 |
| 28.08.26 | Dış | AC Milan | 5. | 0-2 | 3-2 | 5 | 0-1 |
| 23.08.26 | İç | Lecce | 12. | 0-2 | 5-3 | 8 | 3-1 |
Atalanta · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 1-2 | 3-2 | 5 | 2-1 |
| 31.08.26 | İç | Bologna | 13. | 1-0 | 1-2 | 3 | — |
| 23.08.26 | İç | Sassuolo | 10. | 2-1 | 4-4 | 8 | 2-2 |
Venezia · Son 5 dış saha maçı · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Frosinone | 9. | 2-3 | 2-5 | 7 | 1-2 |
| 28.08.26 | Dış | AC Milan | 5. | 0-2 | 3-2 | 5 | 0-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Maç toplamı korner
| AtalantaGenel | Atalantaİç saha | VeneziaGenel | VeneziaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı korner
| AtalantaGenel | Atalantaİç saha | VeneziaGenel | VeneziaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Korner dengesi (genel)
Venezia · Korner dengesi (genel)
Atalanta · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 4 maç
Venezia · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Atalanta-Venezia buluşmasında korner tablosu, ev sahibinin kendi sahasında daha kontrollü, Venezia’nın ise genel tabloda biraz daha üretken olduğunu gösteriyor. Atalanta’nın son 5 maçında maç başına kullandığı korner 2,8, rakibe verdiği 5,2 ve toplam ortalaması 8; en yüksek toplam 15, en düşük toplam 3. Bu karşılaşmaların yüzde 60’ında 8 ve üzeri, yüzde 40’ında 9 ve üzeri korner görülürken 10, 11 ve 12 ve üzeri korner eşikleri yüzde 20’de kaldı. Atalanta’nın takım olarak 3 ve üzeri korner oranı yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 20; 6 ve 7 ve üzeri ise yüzde 0. İç sahadaki 3 maçta kendi ortalaması 2,67, rakibe verdiği 2,67, toplamı 5,33; 8 ve üzeri toplam yalnızca yüzde 33, 9’dan 12 ve üzerine kadar tüm eşikler yüzde 0. Takım eşiklerinde 3 ve üzeri yüzde 67, 4 ve üzeri yüzde 33, 5 ve üzeri yüzde 0. Venezia’nın son 5 maçında kendi ortalaması 3,8, rakip ortalaması 3,2, toplamı 7; 8 ve üzeri yüzde 40, 9 ve üzeri yüzde 20, 10’dan 12 ve üzerine kadar yüzde 0. Takım tarafında 3 ve üzeri yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve 7 ve üzeri yüzde 20. Deplasmanda ise toplam ortalama 6, en yüksek 7, en düşük 5; 8 ve üzeri yüzde 0, takımın 3 ve üzeri korner oranı yüzde 50.
Benim gözüme çarpan asıl nokta korner dengesinde. Atalanta genel son 5 maçında rakibinden fazla korner kullandığı 2, eşit kaldığı 1, geride kaldığı 2 maç yaşadı; iç sahada bu dağılım 1-1-1. Venezia genel tabloda 3 kez rakibinden fazla, 2 kez az korner kullandı; deplasmanda dağılım 1-0-1. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 7,5 korner; bunun 3’ü Atalanta, 4,5’i Venezia tarafına düşüyor. Birleşik 10 maçta 9 ve üzeri korner yüzde 30 ile 3 maçta, toplam 10 kornerle görülmüş; 10 ve 11 ve üzeri eşikleri yüzde 10’da, yine 1 maç ve 10 toplam korner kaydı var. İlk yarı beklenen değer 3,73. Atalanta’nın ilk yarı toplam ortalaması genel olarak 4,25, iç sahada 3,5; ikinci yarı değerleri 5 ve 3. Venezia’da genel ilk yarı 3,2, deplasmanda 2; ikinci yarı 3,8 ve 4. Dolayısıyla maçın kilidi, ilk bölümde Venezia’nın dış sahadaki düşük üretimine karşı Atalanta’nın kenarları ne kadar erken kullanacağı ve ikinci yarıda korner temposunun yükselip yükselmeyeceği olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Genel
Atalanta · İç saha
Venezia · Genel
Venezia · Dış saha
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Son 5 maç (genel) · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Juventus | 8. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Roma | 3. | 1-2 | 3-0 | 3 | 1-0 |
| 31.08.26 | İç | Bologna | 13. | 1-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Sassuolo | 10. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Venezia · Son 5 maç (genel) · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Lazio | 2. | 0-2 | 6-0 | 6 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Fiorentina | 19. | 2-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Frosinone | 9. | 2-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | AC Milan | 5. | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Lecce | 12. | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Atalanta · Son 5 iç saha maçı · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Cagliari | 4. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 31.08.26 | İç | Bologna | 13. | 1-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Sassuolo | 10. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Venezia · Son 5 dış saha maçı · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.26 | Dış | Frosinone | 9. | 2-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | AC Milan | 5. | 0-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Maç toplamı kart
| AtalantaGenel | Atalantaİç saha | VeneziaGenel | VeneziaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın gördüğü kart
| AtalantaGenel | Atalantaİç saha | VeneziaGenel | VeneziaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Hakem
Atalanta · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Venezia · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Atalanta–Venezia karşılaşmasında kart havasını iki takımın son maçlarındaki ayrım belirgin biçimde değiştiriyor. Atalanta’nın son 5 maçında kendi gördüğü kart ortalaması 1,2, rakibin gördüğü kart ortalaması 0,2 ve toplam kart ortalaması 1,4. Bu maçların en yüksek toplamı 3, en düşüğü 0; 3 ve üzeri kart yalnızca yüzde 40’ında görülmüş, 4 ve üzeri kart ise hiç oluşmamış. Üstelik Atalanta, iç sahadaki son 3 maçında maç başına sadece 0,33 toplam kart ortalamasında kalmış; en yüksek toplam 1 ve 3 ve üzeri kart eşiği yüzde 0. Takımın kendi kartında da iç sahada 1 ve üzeri kart oranı yüzde 33, 2 ve üzeri kart oranı yüzde 0. Venezia tarafında ise tablo oldukça sert: son 5 maçta kendi kart ortalaması 3,2, rakip kartı 1,4, toplam ortalama 4,6. Bu maçların tamamında 3 ve üzeri kart, yüzde 80’inde 4 ve üzeri kart görüldü; en yüksek toplam 6, en düşük toplam 3. Deplasmandaki son 2 maçta toplam ortalama 5, en yüksek 6, en düşük 4 ve 4 ve üzeri kart oranı yüzde 100. Venezia’nın kendi kartında 1 ve üzeri oranı yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 100, 3 ve üzeri yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 50.
Hakem için JSON’da herhangi bir son maç veya kart eğilimi verisi bulunmuyor; bu nedenle yönetimin etkisini ayrıca tartmak mümkün değil. Kırmızı kart tarafında Atalanta’nın son 5 maçında 1 kırmızı kart ve kırmızı kart çıkan 1 maç var, Venezia’da ise 0 kırmızı kart ve 0 kırmızı kart çıkan maç bulunuyor. İki takımın son 10 maç birleşiminde beklenen toplam 3 kart; Atalanta payı 1,3, Venezia payı 1,7. 4 ve üzeri kart 4 maçta, yani yüzde 40’ta; 5 ve üzeri kart 2 maçta yüzde 20, 6 ve üzeri kart da 2 maçta yüzde 20 kaldı. İlk yarı beklenen toplam 1,1 kartken Venezia’nın ilk yarı ortalaması 1,6, ikinci yarı ortalaması 3; Atalanta’da bu değerler 0,6 ve 0,8. Bence maçın kart ritmini Venezia’nın deplasmanda oyuna sert giriş yapması ve Atalanta’nın buna ne kadar karşılık vereceği belirleyecek. Açıkçası ikinci yarıda gerilim yükselirse, özellikle Venezia cephesindeki yüksek kart eğilimi oyunun akışını doğrudan etkileyebilir; fakat bu rakamların son birkaç maça dayandığını akılda tutmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,00 | 9,40 | 19,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 10,33 | 9,00 | 19,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Venezia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 11,40 | 21,60 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 13,00 | 12,50 | 25,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 19+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,20 | 8,20 | 19,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 8,00 | 8,67 | 16,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Venezia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 9,40 | 16,60 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 9,00 | 6,00 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 21+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,40 | 16,00 | 32,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 19,00 | 13,67 | 32,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 34+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 37+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 40+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 23+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Venezia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 24,40 | 16,40 | 40,80 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 20,50 | 22,00 | 42,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 34+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 37+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 40+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 19+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Atalanta · Son 5 maç · 11. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Juventus | 0-2 | 10-10 | 9-11 | 10-18 |
| 12.09.26 | İç | Cagliari | 1-2 | 8-8 | 1-17 | 19-11 |
| 05.09.26 | Dış | Roma | 1-2 | 9-10 | 23-4 | 15-21 |
| 31.08.26 | İç | Bologna | 1-0 | 13-10 | 11-3 | 21-15 |
| 23.08.26 | İç | Sassuolo | 2-1 | 10-9 | 12-6 | 17-15 |
Venezia · Son 5 maç · 20. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Lazio | 0-2 | 7-13 | 8-10 | 19-9 |
| 11.09.26 | İç | Fiorentina | 2-4 | 6-11 | 4-13 | 31-13 |
| 06.09.26 | Dış | Frosinone | 2-3 | 18-14 | 6-7 | 25-25 |
| 28.08.26 | Dış | AC Milan | 0-2 | 8-11 | 12-5 | 16-19 |
| 23.08.26 | İç | Lecce | 0-2 | 12-8 | 6-12 | 31-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Atalanta-Venezia maçında duran top ve oyunun kenar çizgisine taşınan bölümleri farklı bir tablo sunuyor. Serbest vuruşlarda Atalanta son beş maçında maç başına 10 kullandı, rakiplerine 9,4 verdi ve toplam ortalama 19,4’e ulaştı; iç sahada bu değerler 10,33, 9 ve 19,33. Venezia ise genelinde 10,2 kullanıp 11,4 rakip serbest vuruşuna izin verirken toplamı 21,6, deplasmanda ise 13, 12,5 ve 25,5 seviyesinde. Yani Venezia dış sahada daha keskin bir temas trafiği yaşıyor. Atalanta’nın genel maçlarının yüzde 80’inde toplam 17 ve 19 üzeri serbest vuruş görülürken takımın 9 ve üzeri kullandığı maç oranı yüzde 80; Venezia’da toplam 17 ve üzeri yüzde 100, takımın 9 ve üzeri kullandığı oran yüzde 40. Kale vuruşlarında Atalanta’nın genel toplamı 19,4, kendi sahasındaki ortalaması 16,67; Venezia’nın genel toplamı 16,6, deplasman ortalaması 15. Atalanta iç sahada maçların yüzde 67’sinde toplam 15 ve 17 üzerini, kendi adına da 8 ve 9 üzerini gördü. Venezia deplasmanda bu iki toplam eşiğe yüzde 50 oranında ulaştı. Taç atışları ise açık ara Venezia tarafını gösteriyor: deplasman toplamı 42,5, Atalanta’nın iç saha toplamı 32,67.
Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu ayrımı verilmediği için bu akışın hangi bölümde yoğunlaştığını rakamlarla ayırmak mümkün değil; bunu özellikle kenara not etmek gerekir. Ancak birleşik beklentiler oyunun genel karakterini anlatıyor: serbest vuruşta toplam 20,5, Atalanta için 10,7, Venezia için 9,8; kale vuruşunda 18, Atalanta için 10,3, Venezia için 7,7; taç atışında ise 36,6, Atalanta için 16,4, Venezia için 20,2. Benim gözüme çarpan, Venezia’nın dış sahada hem serbest vuruş hem taç atışında daha yüksek hacim üretmesi, buna karşılık kale vuruşlarında Atalanta’nın topu daha fazla kendi savunma hattından başlatması. Atalanta’nın iç sahadaki 19,33 serbest vuruş ve 32,67 taç atışı ortalaması, oyunu rakip yarı alana yığma isteğini destekliyor; Venezia’nın 42,5’lik deplasman taç ortalaması ise mücadelenin çizgilere, ikili temaslara ve sık sık duran oyuna kayabileceğini söylüyor. Bunlar son birkaç maçın örneklemi; sahada özellikle ilk baskının ve kanat mücadelelerinin ritmini izlemek önemli olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
AtalantavsVenezia
12.10.2026 · 19:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Inter Milan
Lazio
Roma
Cagliari
AC Milan
Como
Napoli
Juventus
Frosinone
Sassuolo
Lecce
Bologna
Udinese
Torino
Monza
Genoa
Parma
Fiorentina