

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 7 | 7 | 0 | 0 | 31:7 | +24 | 21 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 7 | 5 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 16 | GMGGG |
| 3 | Real Betis | 7 | 5 | 1 | 1 | 9:7 | +2 | 16 | MGGGB |
| 4 | Real Madrid | 7 | 5 | 0 | 2 | 18:8 | +10 | 15 | GMGGM |
| 5 | Sevilla FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | +1 | 13 | MBGGM |
| 6 | Deportivo Alavés | 7 | 3 | 2 | 2 | 11:6 | +5 | 11 | GGMMB |
| 7 | Deportivo La Coruña | 7 | 2 | 4 | 1 | 10:8 | +2 | 10 | GGBMB |
| 8 | Real Sociedad | 7 | 3 | 1 | 3 | 9:13 | -4 | 10 | GBGMG |
| 9 | Villarreal | 7 | 2 | 2 | 3 | 13:12 | +1 | 8 | MMMGG |
| 10 | Athletic Club Bilbao | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | MGGBB |
| 11 | RCD Espanyol | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | BGMMB |
| 12 | Getafe CF | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:7 | -3 | 8 | MBBMG |
| 13 | Rayo Vallecano | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | MGMGB |
| 14 | CA Osasuna | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:13 | -7 | 8 | GMMMB |
| 15 | Celta de Vigo | 7 | 1 | 4 | 2 | 8:6 | +2 | 7 | MBBBG |
| 16 | Racing Santander | 7 | 2 | 1 | 4 | 11:21 | -10 | 7 | GMGMM |
| 17 | Levante UD | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | -4 | 5 | BGBMM |
| 18 | Elche CF | 7 | 1 | 2 | 4 | 11:17 | -6 | 5 | MMBMG |
| 19 | Málaga CF | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | BBMMB |
| 20 | Valencia CF | 7 | 1 | 1 | 5 | 4:13 | -9 | 4 | MMMGM |
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Genel
Rayo Vallecano · İç saha
Athletic Club Bilbao · Genel
Athletic Club Bilbao · Dış saha
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Son 5 maç (genel) · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | İç | RCD Espanyol | 11. | 2-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Real Madrid | 4. | 1-4 | 0-3 |
| 05.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 3-2 | 2-2 |
| 31.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 2-5 | 1-2 |
Athletic Club Bilbao · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Deportivo Alavés | 6. | 0-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Elche CF | 18. | 1-1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Atlético Madrid | 2. | 3-0 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Celta de Vigo | 15. | 2-0 | 2-0 |
| 27.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 0-2 | 0-1 |
Rayo Vallecano · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | İç | RCD Espanyol | 11. | 2-1 | 2-0 |
| 05.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 3-2 | 2-2 |
| 20.08.26 | İç | Deportivo Alavés | 6. | 1-1 | 0-0 |
Athletic Club Bilbao · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.26 | Dış | Celta de Vigo | 15. | 2-0 | 2-0 |
| 27.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 0-2 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Maç sonu toplam gol
| Rayo VallecanoGenel | Rayo Vallecanoİç saha | Athletic Club BilbaoGenel | Athletic Club BilbaoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
İlk yarı toplam gol
| Rayo VallecanoGenel | Rayo Vallecanoİç saha | Athletic Club BilbaoGenel | Athletic Club BilbaoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Genel
| Yediği | 20-15 | 515-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 13toplam |
Athletic Club Bilbao · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
Rayo Vallecano · İç saha
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
Athletic Club Bilbao · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 2toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Rayo Vallecano, son 5 maçında 9 gol atıp 13 gol yedi; maç başına 1,80 gol atarken 2,60 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 3 maçta ise tablo 6 atılan ve 4 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 3,33. Athletic Club Bilbao cephesinde son 5 maçta 6 gol atıldı, 3 gol yenildi; deplasmandaki son 2 maçta maç başı toplam gol 2,00. Gol sayısına baktığımızda Rayo Vallecano maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %80'i 3 ve üzeri golle bitmiş; Athletic Club Bilbao maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %20. İç saha özelinde Rayo Vallecano maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %67, dış saha özelinde Athletic Club Bilbao maçlarında %0.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Rayo Vallecano maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Athletic Club Bilbao maçlarında %40; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %80 ile %20 arasında. Rayo Vallecano gollerini en çok 45-60 dakikaları arasında buluyor, Athletic Club Bilbao ise en verimli zamanını 15-30 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Rayo Vallecano son 5 maçın 5 tanesinde, Athletic Club Bilbao ise 1 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Genel
Rayo Vallecano · İç saha
Athletic Club Bilbao · Genel
Athletic Club Bilbao · Dış saha
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Son 5 maç (genel) · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 1-1 | 4-4 | 8 | 4-2 |
| 15.09.26 | İç | RCD Espanyol | 11. | 2-1 | 3-5 | 8 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | Real Madrid | 4. | 1-4 | 5-11 | 16 | 2-4 |
| 05.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 3-2 | 9-6 | 15 | 3-2 |
| 31.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 2-5 | 5-9 | 14 | 1-9 |
Athletic Club Bilbao · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Deportivo Alavés | 6. | 0-0 | 5-1 | 6 | 2-0 |
| 12.09.26 | İç | Elche CF | 18. | 1-1 | 7-1 | 8 | 4-0 |
| 05.09.26 | İç | Atlético Madrid | 2. | 3-0 | 3-8 | 11 | 3-3 |
| 30.08.26 | Dış | Celta de Vigo | 15. | 2-0 | 7-4 | 11 | 5-1 |
| 27.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 0-2 | 5-12 | 17 | 3-7 |
Rayo Vallecano · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | İç | RCD Espanyol | 11. | 2-1 | 3-5 | 8 | 2-2 |
| 05.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 3-2 | 9-6 | 15 | 3-2 |
| 20.08.26 | İç | Deportivo Alavés | 6. | 1-1 | 9-7 | 16 | 5-2 |
Athletic Club Bilbao · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.26 | Dış | Celta de Vigo | 15. | 2-0 | 7-4 | 11 | 5-1 |
| 27.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 0-2 | 5-12 | 17 | 3-7 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Maç toplamı korner
| Rayo VallecanoGenel | Rayo Vallecanoİç saha | Athletic Club BilbaoGenel | Athletic Club BilbaoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı korner
| Rayo VallecanoGenel | Rayo Vallecanoİç saha | Athletic Club BilbaoGenel | Athletic Club BilbaoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Korner dengesi (genel)
Athletic Club Bilbao · Korner dengesi (genel)
Rayo Vallecano · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Athletic Club Bilbao · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Rayo Vallecano, son 5 maçında maç başına 5,20 korner kullanırken rakiplerine 7,00 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 12,20. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 7,00, maç başı toplam korner ise 13,00. Athletic Club Bilbao cephesinde son 5 maçta maç başına 5,40 korner kullanıldı, 5,20 korner verildi; deplasmandaki son 2 maçta toplam korner ortalaması 14,00. Toplam korner sayısında Rayo Vallecano maçlarının %60'ı 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Athletic Club Bilbao maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner Rayo Vallecano maçlarında 16, Athletic Club Bilbao maçlarında 17 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Rayo Vallecano son 5 maçın 1 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Athletic Club Bilbao ise 5 maçın 3 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,40; ev sahibi için beklenen korner 5,20, deplasman için 6,20. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 5,90. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Genel
Rayo Vallecano · İç saha
Athletic Club Bilbao · Genel
Athletic Club Bilbao · Dış saha
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Son 5 maç (genel) · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | CA Osasuna | 14. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | RCD Espanyol | 11. | 2-1 | 5-3 | 8 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Real Madrid | 4. | 1-4 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 3-2 | 7-2 | 9 | 2-0 |
| 31.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 2-5 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Athletic Club Bilbao · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Deportivo Alavés | 6. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Elche CF | 18. | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Atlético Madrid | 2. | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Celta de Vigo | 15. | 2-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Rayo Vallecano · Son 5 iç saha maçı · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.26 | İç | RCD Espanyol | 11. | 2-1 | 5-3 | 8 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Racing Santander | 16. | 3-2 | 7-2 | 9 | 2-0 |
| 20.08.26 | İç | Deportivo Alavés | 6. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Athletic Club Bilbao · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.26 | Dış | Celta de Vigo | 15. | 2-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 27.08.26 | Dış | FC Barcelona | 1. | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Maç toplamı kart
| Rayo VallecanoGenel | Rayo Vallecanoİç saha | Athletic Club BilbaoGenel | Athletic Club BilbaoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın gördüğü kart
| Rayo VallecanoGenel | Rayo Vallecanoİç saha | Athletic Club BilbaoGenel | Athletic Club BilbaoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Hakem
Rayo Vallecano · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Athletic Club Bilbao · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Rayo Vallecano, son 5 maçında maç başına 3,20 kart görürken rakipleri 1,60 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,80. Kendi sahasındaki son 3 maçta gördüğü kart ortalaması 4,33, maç başı toplam kart ise 6,67. Athletic Club Bilbao cephesinde son 5 maçta maç başına 2,00 kart görüldü, rakiplerine 1,00 kart çıktı; deplasmandaki son 2 maçta toplam kart ortalaması 3,00. Toplam kart sayısında Rayo Vallecano maçlarının %60'ı 4+ kart, %60'ı 5+ kart ile bitti; Athletic Club Bilbao maçlarında bu oranlar sırasıyla %20 ve %20. En sert maç Rayo Vallecano için 9, Athletic Club Bilbao için 6 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,90; ev sahibi için beklenen kart 2,10, deplasman için 1,80. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,20 | 12,20 | 24,40 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 13,33 | 13,00 | 26,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Athletic Club Bilbao · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 11,40 | 21,60 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 10,50 | 11,50 | 22,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,40 | 8,40 | 15,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 8,67 | 9,00 | 17,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Athletic Club Bilbao · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,60 | 9,60 | 17,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,00 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 20,60 | 17,20 | 37,80 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 18,67 | 19,33 | 38,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 35+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 38+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 41+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 18+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 33 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Athletic Club Bilbao · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,60 | 19,60 | 37,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 16,50 | 18,50 | 35,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 35+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 38+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 41+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Rayo Vallecano · Son 5 maç · 13. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | CA Osasuna | 1-1 | 21-13 | 7-10 | 29-14 |
| 15.09.26 | İç | RCD Espanyol | 2-1 | 15-10 | 10-12 | 19-23 |
| 12.09.26 | Dış | Real Madrid | 1-4 | 9-12 | 5-11 | 15-18 |
| 05.09.26 | İç | Racing Santander | 3-2 | 12-15 | 4-5 | 19-15 |
| 31.08.26 | Dış | FC Barcelona | 2-5 | 4-11 | 11-4 | 21-16 |
Athletic Club Bilbao · Son 5 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Deportivo Alavés | 0-0 | 12-16 | 4-11 | 16-18 |
| 12.09.26 | İç | Elche CF | 1-1 | 12-10 | 5-15 | 26-12 |
| 05.09.26 | İç | Atlético Madrid | 3-0 | 6-8 | 15-6 | 13-31 |
| 30.08.26 | Dış | Celta de Vigo | 2-0 | 8-17 | 6-10 | 13-17 |
| 27.08.26 | Dış | FC Barcelona | 0-2 | 13-6 | 8-6 | 20-20 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Rayo Vallecano son 5 maçında maç başına 12,20 serbest vuruş kullanırken rakipleri 12,20 kullandı; Athletic Club Bilbao ise maç başına 10,20 kullanıp rakiplerine 11,40 bıraktı. Maç toplamında Rayo Vallecano maçlarının %60'ı 22+ serbest vuruş ile bitti, Athletic Club Bilbao maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında Rayo Vallecano son 5 maçında maç başına 7,40 kale vuruşu kullanırken rakipleri 8,40 kullandı; Athletic Club Bilbao ise maç başına 7,60 kullanıp rakiplerine 9,60 bıraktı. Maç toplamında Rayo Vallecano maçlarının %80'i 15+ kale vuruşu ile bitti, Athletic Club Bilbao maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Rayo Vallecano son 5 maçında maç başına 20,60 taç atışı kullanırken rakipleri 17,20 kullandı; Athletic Club Bilbao ise maç başına 17,60 kullanıp rakiplerine 19,60 bıraktı. Maç toplamında Rayo Vallecano maçlarının %60'ı 35+ taç atışı ile bitti, Athletic Club Bilbao maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 23,00; ev sahibi için 11,80, deplasman için 11,20. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 16,50; ev sahibi için 8,50, deplasman için 8,00. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 37,50; ev sahibi için 20,10, deplasman için 17,40. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Rayo VallecanovsAthletic Club Bilbao
10.10.2026 · 15:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
RCD Espanyol
Málaga CF