

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00İngiltere Championship 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea City | 10 | 7 | 2 | 1 | 16:7 | +9 | 23 | MGGGG |
| 2 | Middlesbrough | 10 | 6 | 3 | 1 | 20:14 | +6 | 21 | GBBGG |
| 3 | Southampton | 10 | 6 | 2 | 2 | 21:10 | +11 | 20 | GGMGG |
| 4 | West Ham United | 10 | 5 | 4 | 1 | 29:12 | +17 | 19 | GGBBG |
| 5 | Birmingham City | 10 | 4 | 5 | 1 | 17:11 | +6 | 17 | MGBGG |
| 6 | Queens Park Rangers | 10 | 4 | 5 | 1 | 15:9 | +6 | 17 | BBBBG |
| 7 | West Bromwich Albion | 10 | 5 | 2 | 3 | 12:10 | +2 | 17 | GBMMG |
| 8 | Stoke City | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:16 | +1 | 16 | BGGGM |
| 9 | Blackburn Rovers | 10 | 4 | 3 | 3 | 15:13 | +2 | 15 | MGBGG |
| 10 | Wolverhampton Wanderers | 9 | 4 | 2 | 3 | 16:14 | +2 | 14 | BGGMM |
| 11 | Millwall | 10 | 4 | 2 | 4 | 16:16 | 0 | 14 | MBBGM |
| 12 | Bristol City | 10 | 4 | 2 | 4 | 12:14 | -2 | 14 | MMGBM |
| 13 | Charlton Athletic | 10 | 3 | 5 | 2 | 10:13 | -3 | 14 | BBMBB |
| 14 | Bolton Wanderers | 10 | 4 | 1 | 5 | 15:18 | -3 | 13 | MGGMG |
| 15 | Sheffield United | 10 | 3 | 3 | 4 | 14:14 | 0 | 12 | GMMGM |
| 16 | Portsmouth | 9 | 3 | 2 | 4 | 12:13 | -1 | 11 | GBBMG |
| 17 | Wrexham | 10 | 2 | 5 | 3 | 11:15 | -4 | 11 | BMGBM |
| 18 | Lincoln City | 10 | 3 | 2 | 5 | 7:17 | -10 | 11 | GGMMM |
| 19 | Cardiff City | 10 | 2 | 4 | 4 | 16:15 | +1 | 10 | BMGMG |
| 20 | Norwich City | 10 | 3 | 0 | 7 | 17:20 | -3 | 9 | GMMMM |
| 21 | Burnley | 10 | 1 | 5 | 4 | 15:19 | -4 | 8 | BMBGB |
| 22 | Watford | 10 | 2 | 2 | 6 | 8:19 | -11 | 8 | GMMMM |
| 23 | Derby County | 10 | 1 | 3 | 6 | 9:19 | -10 | 6 | MMBBM |
| 24 | Preston North End | 10 | 1 | 1 | 8 | 8:20 | -12 | 4 | MMBMM |
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %90 (9) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
Burnley · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,00 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,40 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %30 (3) |
Wolverhampton Wanderers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,70 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 2,20 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Wolverhampton Wanderers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 2,10 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %40 (4) |
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 10 maç · 21. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Charlton Athletic İngiltere Championship | 13. | 2-2 | 1-0 |
| 10.10.26 | Dış | Watford İngiltere Championship | 22. | 4-0 | 3-0 |
| 19.09.26 | İç | Derby County İngiltere Championship | 23. | 1-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City İngiltere Championship | 1. | 1-3 | 0-2 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham İngiltere Championship | 17. | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | İç | Bristol City İngiltere Championship | 12. | 1-2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 1-1 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Norwich City İngiltere Championship | 20. | 1-4 | 1-3 |
| 23.08.26 | Dış | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 7. | 1-3 | 1-1 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-2 | 0-1 |
Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Bolton Wanderers İngiltere Championship | 14. | 1-3 | 0-1 |
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 7. | 1-0 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United İngiltere Championship | 15. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City İngiltere Championship | 5. | 2-2 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 01.09.26 | Dış | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-4 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Stoke City İngiltere Championship | 8. | 4-1 | 2-1 |
| 22.08.26 | Dış | Preston North End İngiltere Championship | 24. | 3-1 | 1-0 |
| 14.08.26 | İç | Blackburn Rovers İngiltere Championship | 9. | 2-2 | 1-1 |
| 24.05.26 | Dış | Burnley İngiltere Premier Lig | 21. | 1-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 10 iç saha maçı · 21. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Charlton Athletic İngiltere Championship | 13. | 2-2 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Derby County İngiltere Championship | 23. | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City İngiltere Championship | 12. | 1-2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 1-1 | 0-1 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 24.05.26 | İç | Wolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig | 10. | 1-1 | 0-1 |
| 10.05.26 | İç | Aston Villa İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 1-1 |
| 22.04.26 | İç | Manchester City İngiltere Premier Lig | — | 0-1 | 0-1 |
| 11.04.26 | İç | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | — | 0-2 | 0-1 |
| 14.03.26 | İç | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | — | 0-0 | 0-0 |
Wolverhampton Wanderers · Son 10 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 0-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United İngiltere Championship | 15. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City İngiltere Championship | 5. | 2-2 | 2-2 |
| 01.09.26 | Dış | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-4 | 1-2 |
| 22.08.26 | Dış | Preston North End İngiltere Championship | 24. | 3-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 24.05.26 | Dış | Burnley İngiltere Premier Lig | 21. | 1-1 | 1-0 |
| 09.05.26 | Dış | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | — | 0-3 | 0-2 |
| 18.04.26 | Dış | Leeds United İngiltere Premier Lig | — | 0-3 | 0-2 |
| 10.04.26 | Dış | West Ham United İngiltere Premier Lig | 4. | 0-4 | 0-1 |
| 16.03.26 | Dış | Brentford İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 1-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
İlk yarı toplam gol
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
Wolverhampton Wanderers · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 175-90+ | 6toplam |
Burnley · Son 10 maç
| Yediği | 40-15 | 315-30 | 130-45+ | 345-60 | 460-75 | 475-90+ | 19toplam |
Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 330-45+ | 445-60 | 260-75 | 275-90+ | 15toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Burnley-Wolverhampton Wanderers karşılaşmasında gol eğilimi, son maçların toplamına bakınca hareketli bir tablo çiziyor; fakat iki takımın yakın dönem ivmesi aynı değil. Burnley son 5 genel maçında 9 gol atıp 7 gol yedi, maç başına toplam gol ortalaması 3,2 oldu; 5 maçın tamamında 1 ve 2 ve üzeri gol görülürken, 3 ve 4 ve üzeri gol 3 maçta, yani yüzde 60’ta kaldı. İç sahada ise son 5 maçta 7 gol atıp 8 gol yedi, toplam ortalama 3 oldu; 1 ve 2 ve üzeri gol yine yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 60, 4 ve üzeri gol yüzde 40 gerçekleşti. Burnley’nin son 10 genel maçında 15 attığı, 19 yediği ve toplam ortalamanın 3,4’e yükseldiği görülüyor; 3 ve üzeri gol yüzde 70, 4 ve üzeri gol yüzde 60, 5 ve üzeri gol ise yüzde 10. Ancak son 10 iç saha maçında atılan 10, yenilen 14 ve toplam ortalama 2,4; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 40. Wolverhampton son 5 genel maçında 5 atıp 6 yedi, toplam ortalama 2,2 ile daha kontrollü; deplasmanda 8 atıp 8 yedi ve ortalama 3,2’ye çıktı. Deplasman son 5’inde 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve 4 ve üzeri gol yüzde 60. Son 10 genel tabloda Wolverhampton 17 gol atıp 15 gol yedi, ortalama 3,2; deplasman son 10’da 11 atıp 21 yedi, ortalama yine 3,2. Bu dış saha savunması, son 5’teki dengeli görüntüye göre belirgin biçimde zayıflamış.
İlk yarı tarafında Burnley’nin son 5 genel maçının tamamında en az 1 gol, yüzde 40’ında 2 ve üzeri gol vardı; iç sahada 1 ve üzeri gol yüzde 80’e düşerken 2 ve üzeri gol hiç oluşmadı. Son 10’da genel yüzde 90, iç sahada yüzde 80; yani erken gol eğilimi var, fakat ilk yarının iki gole açılması sınırlı. Burnley gollerini son 5 genel maçta 15-30 arasında 3, 30-45+ arasında 2, 45-60 arasında 2 kez buldu; iç sahada en dikkat çekici bölüm 45-60 aralığı, 3 gol. Wolverhampton’ın son 5 deplasmanında ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 40; goller 0-15, 30-45+, 60-75 ve 75-90+ aralıklarına ikişer kez dağıldı. Son 10 deplasmanda 1 ve üzeri gol yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 50; savunmada 30-45+ aralığında 5 gol yediler. Karşılıklı gol Burnley’nin son 5 genel maçında 4, iç saha maçlarının 5’inde; Wolverhampton’da son 5 genel maçta 2, deplasmanda 3 kez görüldü. İki takımın birleşik son 5 değerinde beklenen gol 2,7, karşılıklı gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 70, 3 ve üzeri gol yüzde 50; son 10’da bunlar 3,3, yüzde 80, yüzde 85 ve yüzde 65’e çıkıyor. Aralarındaki son 6 maçta maç başı gol 2,5, karşılıklı gol 3 maçta kaldı; maçın kilidi, Burnley’nin iç sahadaki ikinci yarı üretimiyle Wolverhampton’ın deplasman savunmasındaki 30-45+ ve 75-90+ kırılganlığı olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,70 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %8016/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %505/10 | %6012/20 |
| 5+ gol | %00/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %303/10 | %408/20 |
Aralarındaki son 6 maç
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 4,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,20 | 4,70 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 9,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 8 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,60 | +0,10 |
Burnley · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,20 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 6,40 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 11,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 6 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | -1,30 |
Wolverhampton Wanderers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 6,60 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 11,60 | 11,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 15 / 9 | 15 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,80 | +2,00 |
Wolverhampton Wanderers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 4,80 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 9,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 9 | 14 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,40 | +0,30 |
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 10 maç · 21. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Charlton Athletic İngiltere Championship | 13. | 2-2 | 7-7 | 14 | 1-4 |
| 10.10.26 | Dış | Watford İngiltere Championship | 22. | 4-0 | 2-6 | 8 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Derby County İngiltere Championship | 23. | 1-1 | 4-6 | 10 | 3-2 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City İngiltere Championship | 1. | 1-3 | 6-3 | 9 | 4-2 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham İngiltere Championship | 17. | 1-1 | 4-4 | 8 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Bristol City İngiltere Championship | 12. | 1-2 | 5-8 | 13 | 3-5 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 1-1 | 5-1 | 6 | 3-0 |
| 29.08.26 | Dış | Norwich City İngiltere Championship | 20. | 1-4 | 5-3 | 8 | 1-2 |
| 23.08.26 | Dış | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 7. | 1-3 | 5-3 | 8 | 2-0 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-2 | 5-6 | 11 | 1-4 |
Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Bolton Wanderers İngiltere Championship | 14. | 1-3 | 9-3 | 12 | 5-3 |
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 0-1 | 6-4 | 10 | 1-3 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 7. | 1-0 | 8-7 | 15 | 6-1 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United İngiltere Championship | 15. | 1-0 | 9-0 | 9 | 5-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City İngiltere Championship | 5. | 2-2 | 4-8 | 12 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 01.09.26 | Dış | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-4 | 7-6 | 13 | 3-3 |
| 29.08.26 | İç | Stoke City İngiltere Championship | 8. | 4-1 | 7-1 | 8 | 1-1 |
| 22.08.26 | Dış | Preston North End İngiltere Championship | 24. | 3-1 | 4-5 | 9 | 2-2 |
| 14.08.26 | İç | Blackburn Rovers İngiltere Championship | 9. | 2-2 | 5-5 | 10 | 3-2 |
| 24.05.26 | Dış | Burnley İngiltere Premier Lig | 21. | 1-1 | 7-7 | 14 | 6-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 10 iç saha maçı · 21. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Charlton Athletic İngiltere Championship | 13. | 2-2 | 7-7 | 14 | 1-4 |
| 19.09.26 | İç | Derby County İngiltere Championship | 23. | 1-1 | 4-6 | 10 | 3-2 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City İngiltere Championship | 12. | 1-2 | 5-8 | 13 | 3-5 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 1-1 | 5-1 | 6 | 3-0 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-2 | 5-6 | 11 | 1-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | İç | Wolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig | 10. | 1-1 | 7-7 | 14 | 3-6 |
| 10.05.26 | İç | Aston Villa İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 2-8 | 10 | 1-6 |
| 22.04.26 | İç | Manchester City İngiltere Premier Lig | — | 0-1 | 3-11 | 14 | 1-6 |
| 11.04.26 | İç | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | — | 0-2 | 8-2 | 10 | 4-0 |
| 14.03.26 | İç | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | — | 0-0 | 5-8 | 13 | 4-4 |
Wolverhampton Wanderers · Son 10 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 0-1 | 6-4 | 10 | 1-3 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United İngiltere Championship | 15. | 1-0 | 9-0 | 9 | 5-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City İngiltere Championship | 5. | 2-2 | 4-8 | 12 | 3-2 |
| 01.09.26 | Dış | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-4 | 7-6 | 13 | 3-3 |
| 22.08.26 | Dış | Preston North End İngiltere Championship | 24. | 3-1 | 4-5 | 9 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | Dış | Burnley İngiltere Premier Lig | 21. | 1-1 | 7-7 | 14 | 6-3 |
| 09.05.26 | Dış | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | — | 0-3 | 1-7 | 8 | 0-3 |
| 18.04.26 | Dış | Leeds United İngiltere Premier Lig | — | 0-3 | 6-5 | 11 | 4-3 |
| 10.04.26 | Dış | West Ham United İngiltere Premier Lig | 4. | 0-4 | 2-5 | 7 | 0-2 |
| 16.03.26 | Dış | Brentford İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 5-1 | 6 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Korner dengesi (genel)
Wolverhampton Wanderers · Korner dengesi (genel)
Burnley · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,20, ikinci yarı toplam 5,30 (10 maç)
Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,50, ikinci yarı toplam 5,70 (10 maç)
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Burnley-Wolverhampton Wanderers maçında korner ritmi, iki takımın son birkaç maçındaki farklı karakterleriyle şekilleniyor. Burnley son 5 genel karşılaşmada maç başına 4,6 korner kullanıp rakibe 5,2 korner vermiş; toplam ortalama 9,8. İç sahadaki son 5 maçta ise kendi korneri 5,2’ye, toplam ortalaması 10,8’e çıkıyor. Bu sahne, Burnley’nin üretimini artırdığını gösteriyor ama korner dengesinde rakibin hâlâ bir adım önde olduğunu söylemek gerekir. Wolverhampton ise son 5 genel maçta 7,2 korner ortalamasıyla çok daha baskın; deplasmandaki son 5 karşılaşmada da 6 korner üretiyor ve toplam 10,6 ortalamaya ulaşıyor. Burnley’nin iç saha maçlarında 8 ve üzeri korner yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 80 oranında görülürken Wolverhampton’ın deplasman son 5’inde bu oranlar sırasıyla yüzde 100 ve yüzde 60. Son 10’a genişlettiğimizde Burnley’nin genel toplamı 9,5’e geriliyor, iç saha ortalaması 11,5’e yükseliyor; Wolverhampton genelinde 11,2, deplasmanında 9,9 seviyesinde. Yani Burnley’de iç saha etkisi belirgin, Wolverhampton’da ise son 5 genel dönemdeki ivme, son 10 ortalamasının üzerine çıkmış durumda. Burnley’nin iç sahadaki en yüksek toplamı 14, Wolverhampton’ın deplasmandaki en yükseği 13; son 10 genel veride Wolverhampton’ın zirvesi 15.
Korner dengesi bakımından benim gözüme çarpan üstünlük Wolverhampton’da. Son 5 genel maçta 36 korner kullanıp rakibe 22 veren konuk ekip, dört karşılaşmada rakibinden fazla korner üretmiş; Burnley ise 23’e karşı 26 ile daha dengeli ama geride kalmış. Son 10 tabloda da fark sürüyor: Wolverhampton 66 korner kullanıp 46 vermiş, Burnley 48 üretip 47’ye izin vermiş. İki takımın birleşik son 5 verisi maç başına 10,7 korner beklenen bir yapı gösteriyor; 9 ve üzeri korner yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 40. Son 10 birleşimde ortalama 10,35’e inerken bu eşikler yüzde 70, yüzde 55 ve yüzde 40 seviyesinde. Burnley’nin iç sahada 3 ve üzeri korneri son 5 maçın tamamında, Wolverhampton’ın deplasmanda aynı eşiği yine yüzde 100 oranında yakalaması, oyunun iki kanada da yayılabileceğini anlatıyor. İlk yarı birleşik ortalamaları son 5’te 5, son 10’da 4,85; ikinci bölümde artan tempo, özellikle skor dengesi bozulursa belirleyici olabilir. Her iki takımın son maçları temel alındığında, Burnley’nin ev sahibi baskısı ile Wolverhampton’ın korner üstünlüğü arasındaki mücadele izlenmeli; maçın yönünü kenar hücumlarının sürekliliği belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,70 | 10,35 |
| Ev sahibi beklenen | 4,50 | 4,70 |
| Deplasman beklenen | 6,20 | 5,65 |
| 9+ korner | %808/10 | %7014/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %5511/20 |
| 11+ korner | %404/10 | %408/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,00 | 4,85 |
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 20 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 10 |
Burnley · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 1,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,30 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 3,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 18 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Wolverhampton Wanderers · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,60 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Wolverhampton Wanderers · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 18 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 10 maç · 21. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Charlton Athletic İngiltere Championship | 13. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Watford İngiltere Championship | 22. | 4-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Derby County İngiltere Championship | 23. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City İngiltere Championship | 1. | 1-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham İngiltere Championship | 17. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Bristol City İngiltere Championship | 12. | 1-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Norwich City İngiltere Championship | 20. | 1-4 | 3-4 | 7 | 1-0 |
| 23.08.26 | Dış | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 7. | 1-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-2 | 1-4 | 5 | 0-0 |
Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Bolton Wanderers İngiltere Championship | 14. | 1-3 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 7. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United İngiltere Championship | 15. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City İngiltere Championship | 5. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 01.09.26 | Dış | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Stoke City İngiltere Championship | 8. | 4-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Preston North End İngiltere Championship | 24. | 3-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 14.08.26 | İç | Blackburn Rovers İngiltere Championship | 9. | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 24.05.26 | Dış | Burnley İngiltere Premier Lig | 21. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 10 iç saha maçı · 21. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Charlton Athletic İngiltere Championship | 13. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Derby County İngiltere Championship | 23. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Bristol City İngiltere Championship | 12. | 1-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-2 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | İç | Wolverhampton Wanderers İngiltere Premier Lig | 10. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Aston Villa İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 22.04.26 | İç | Manchester City İngiltere Premier Lig | — | 0-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | — | 0-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 14.03.26 | İç | AFC Bournemouth İngiltere Premier Lig | — | 0-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Wolverhampton Wanderers · Son 10 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough İngiltere Championship | 2. | 0-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United İngiltere Championship | 15. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City İngiltere Championship | 5. | 2-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 01.09.26 | Dış | West Ham United İngiltere Championship | 4. | 2-4 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Preston North End İngiltere Championship | 24. | 3-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 24.05.26 | Dış | Burnley İngiltere Premier Lig | 21. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Brighton & Hove Albion İngiltere Premier Lig | — | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 18.04.26 | Dış | Leeds United İngiltere Premier Lig | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 10.04.26 | Dış | West Ham United İngiltere Premier Lig | 4. | 0-4 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 16.03.26 | Dış | Brentford İngiltere Premier Lig | — | 2-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın gördüğü kart
| BurnleyGenel | Burnleyİç saha | Wolverhampton WanderersGenel | Wolverhampton WanderersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Hakem
Burnley · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,80 (10 maç)
Wolverhampton Wanderers · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,10, ikinci yarı toplam 2,00 (10 maç)
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta kartların ritmini belirleyecek ilk işaret, Burnley’nin son 5 maçındaki 3,4’lük toplam ortalaması ve iç sahadaki 4,2’lik yükseliş. Genel tabloda Burnley 10 kart görürken rakipleri 7 kart aldı; evindeki 5 karşılaşmada ise 12 karta karşılık rakiplerinde 9 kart var. İç sahada toplam kart 3 ve üzeri seviyeye 5 maçın 5’inde, yani yüzde 100’ünde ulaşıldı; 4 ve üzeri yüzde 60, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20. Burnley’nin kendi kartı açısından 1 ve üzeri yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 80. Son 10 maçta genel toplam ortalaması 3,9’a, iç sahada ise 3,1’e geriliyor; yani son 5 iç saha maçı daha sert geçmiş. Bu uzun aralıkta Burnley’nin genel en yüksek toplamı 7, iç sahadaki en yüksek toplamı 6, en düşük toplamları ise sırasıyla 0 ve 0. Wolverhampton Wanderers son 5 genel maçta 4,0 toplam ortalamaya sahip, fakat 9 kartla rakiplerinin 11 kartının gerisinde kalmış; son 5 deplasmanda da ortalama 4,0 ve rakip kartı 13, kendi kartı 7. Deplasmanda 3 ve üzeri toplam yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 40; takımın 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100. Son 10’da genel ortalama 4,1, deplasmanda 4,0; genel 4 ve üzeri yüzde 60, deplasmanda yüzde 50. Son 5 ile son 10 arasında deplasman sertliği sabit, genel eğilim hafif zayıflıyor; en yüksek toplam her iki tabloda 6, en düşük 3.
Hakemin son maçlarına dair veri paylaşılmadığı için düdük standardı ve hakem kaynaklı kart eğilimi hakkında hüküm kuramam; bu eksik bilgi, maçın yorumunda dikkate alınmalı. Kırmızı kart tarafında Burnley’nin son 5 genel ve iç saha maçında kırmızı yok, Wolverhampton’ın son 5 genel ve deplasman maçında da yok. Ancak Burnley’nin son 10 genelinde 1 kırmızı kart ve kırmızı kart çıkan 1 maç bulunurken, iç saha son 10’da kırmızı yok; Wolverhampton’ın son 10 genel ve deplasman verisinde kırmızı kart bulunmuyor. İki takımın birleşik son 5 maçlarında beklenen toplam 3,7 kart, ev sahibi 2,1, deplasman 1,6; 4 ve üzeri ile 5 ve üzeri eşikleri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 20, kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 0. Son 10 birleşik tabloda toplam 4’e çıkıyor; Burnley 2,35, Wolverhampton 1,65 bekleniyor, 4 ve üzeri yüzde 55, 5 ve üzeri yüzde 40, 6 ve üzeri yüzde 15, kırmızı kart oranı yüzde 5. İlk yarı ortalaması son 5’te 1,1, son 10’da 1,6 olduğundan, asıl gerilim ikinci yarıda büyüyebilir. Benim gözüme çarpan, Burnley’nin evinde daha fazla kart görmesi ve Wolverhampton’ın deplasmanda rakiplere daha çok kart aldırması; oyunun kırılma noktası, kanat ve geçiş savunmalarındaki tekrar eden faullerin hakemin çizgisiyle birleşip birleşmeyeceği olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,70 | 4,00 |
| Ev sahibi beklenen | 2,10 | 2,35 |
| Deplasman beklenen | 1,60 | 1,65 |
| 4+ kart | %404/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %153/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %00/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,10 | 1,60 |
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 9,00 | 19,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,40 | 9,80 | 19,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,60 | 9,80 | 19,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,80 | 11,00 | 20,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 22+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 24+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 26+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 13+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 14 (son 10: 27 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 13,60 | 27,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 11,40 | 23,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,50 | 12,20 | 24,70 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,10 | 12,20 | 23,30 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 22+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 24+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 26+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 11+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 23 (son 10: 31 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,80 | 15,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 8,60 | 16,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 8,50 | 15,80 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,30 | 7,40 | 16,70 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 9 (son 10: 22 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 8,60 | 14,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,20 | 8,00 | 14,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,90 | 8,50 | 14,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,50 | 15,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 11 (son 10: 19 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 19,00 | 17,80 | 36,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 17,20 | 35,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,10 | 16,80 | 34,90 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,20 | 16,50 | 35,70 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 31+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 34+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 37+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 40+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 17+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 31 (son 10: 41 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Wolverhampton Wanderers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 19,00 | 36,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,40 | 15,60 | 33,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,60 | 16,70 | 35,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,00 | 18,90 | 36,90 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 31+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 34+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 37+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 40+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 26 (son 10: 45 / 26) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Burnley · Son 10 maç · 21. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Charlton Athletic İngiltere Championship | 2-2 | 12-4 | 5-13 | 23-13 |
| 10.10.26 | Dış | Watford İngiltere Championship | 4-0 | 8-10 | 11-8 | 22-18 |
| 19.09.26 | İç | Derby County İngiltere Championship | 1-1 | 12-9 | 5-4 | 18-18 |
| 12.09.26 | Dış | Swansea City İngiltere Championship | 1-3 | 7-7 | 7-10 | 18-23 |
| 08.09.26 | Dış | Wrexham İngiltere Championship | 1-1 | 12-15 | 7-9 | 14-17 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | İç | Bristol City İngiltere Championship | 1-2 | 7-13 | 9-6 | 20-17 |
| 02.09.26 | İç | Middlesbrough İngiltere Championship | 1-1 | 8-11 | 12-5 | 16-23 |
| 29.08.26 | Dış | Norwich City İngiltere Championship | 1-4 | 14-5 | 9-10 | 16-11 |
| 23.08.26 | Dış | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 1-3 | 8-12 | 1-5 | 19-13 |
| 16.08.26 | İç | West Ham United İngiltere Championship | 2-2 | 8-12 | 7-15 | 15-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Wolverhampton Wanderers · Son 10 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.26 | İç | Bolton Wanderers İngiltere Championship | 1-3 | 14-11 | 1-14 | 22-15 |
| 10.10.26 | Dış | Middlesbrough İngiltere Championship | 0-1 | 11-12 | 8-9 | 14-16 |
| 20.09.26 | İç | West Bromwich Albion İngiltere Championship | 1-0 | 13-18 | 5-6 | 19-26 |
| 13.09.26 | Dış | Sheffield United İngiltere Championship | 1-0 | 12-15 | 5-9 | 16-10 |
| 06.09.26 | Dış | Birmingham City İngiltere Championship | 2-2 | 17-12 | 9-5 | 14-28 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 01.09.26 | Dış | West Ham United İngiltere Championship | 2-4 | 9-8 | 5-6 | 17-10 |
| 29.08.26 | İç | Stoke City İngiltere Championship | 4-1 | 14-13 | 7-6 | 22-19 |
| 22.08.26 | Dış | Preston North End İngiltere Championship | 3-1 | 11-10 | 4-11 | 26-14 |
| 14.08.26 | İç | Blackburn Rovers İngiltere Championship | 2-2 | 15-10 | 7-12 | 23-14 |
| 24.05.26 | Dış | Burnley İngiltere Premier Lig | 1-1 | 9-13 | 8-7 | 13-15 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Burnley-Wolverhampton Wanderers maçında duran top ve oyunun kenar çizgisi kullanımı, iki takımın farklı karakterini gösteriyor. Son 5 genel maçta Burnley serbest vuruşlarda maç başına 10,2 kullanırken rakipleri 9; toplam ortalama 19,2. Wolverhampton ise 13,4 kullanıyor, rakipleri 13,6 ve toplam 27’ye ulaşıyor. Burnley’nin iç saha son 5 maçında kendi ortalaması 9,4, rakip ortalaması 9,8, toplamı 19,2; Wolverhampton’ın deplasman son 5 maçında bu değerler 12, 11,4 ve 23,4. Son 10 maçta Burnley’nin genel serbest vuruş ortalaması 9,6, rakip ortalaması 9,8, toplamı 19,4; iç sahada 9,8, 11 ve 20,8. Wolverhampton’ın genel ortalaması 12,5, rakip ortalaması 12,2, toplamı 24,7; deplasmanda ise 11,1, 12,2 ve 23,3. Yani son 5 maç, özellikle Wolverhampton tarafında daha yüksek tempolu bir çizgiyi öne çıkarıyor. Kale vuruşunda son 5 genel toplam Burnley’de 15,8, Wolverhampton’da 14,2; iç saha ve deplasman özelinde de sırasıyla 16,2 ve 14,2. Son 10’da Burnley genelinde 15,8, iç sahada 16,7; Wolverhampton genelinde 14,4, deplasmanda 15,5. Taç atışında ise son 5 genel toplamlar Burnley için 36,8, Wolverhampton için 36; iç saha-deplasman değerleri 35,6 ve 33. Son 10’da bu toplamlar Burnley genelinde 34,9, iç sahada 35,7; Wolverhampton genelinde 35,3, deplasmanda 36,9.
Benim gözüme çarpan, taç atışlarının iki takımda da oyunun doğal bir parçası olmaktan çıkıp belirgin bir mücadele alanına dönüşmesi. Son 5’te Burnley maçlarının yüzde 100’ünde 31 ve üzeri taç, yüzde 80’inde 34 ve üzeri taç görülürken Wolverhampton’da bu oranlar yüzde 60 ve yüzde 60. Son 10’da Burnley için 31 ve üzeri yüzde 80, 34 ve üzeri yüzde 60; Wolverhampton’da yüzde 60 ve yüzde 60. Kale vuruşunda son 5’te 12 ve üzeri eşik Burnley’de yüzde 80, Wolverhampton’da yüzde 80; son 10’da yine yüzde 80 ve yüzde 80. Serbest vuruşta 20 ve üzeri toplam son 5’te Burnley’de yüzde 40, Wolverhampton’da yüzde 100; son 10’da yüzde 50 ve yüzde 90. Birleşik beklenti son 5’te serbest vuruşta 23,1, kale vuruşunda 15, taçta 36,4; son 10’da sırasıyla 22,05, 15,1 ve 35,1. Ev sahibi ve deplasman birleşiminde serbest vuruş payları 11,9-11,2’den 10,9-11,15’e, kale vuruşları 7,8-7,2’den 7,9-7,2’ye, taç atışları 19-17,4’ten 17,4-17,7’ye geliyor. Açıkçası son birkaç maçlık bu örneklem, Wolverhampton’ın serbest vuruşlarda daha hareketli; Burnley’nin ise özellikle iç sahada taç ve kale vuruşlarıyla oyunu daha fazla kenarlara taşıyabileceğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 23,10 | 22,05 |
| Ev sahibi | 11,90 | 10,90 |
| Deplasman | 11,20 | 11,15 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,00 | 15,10 |
| Ev sahibi | 7,80 | 7,90 |
| Deplasman | 7,20 | 7,20 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 36,40 | 35,10 |
| Ev sahibi | 19,00 | 17,40 |
| Deplasman | 17,40 | 17,70 |
BurnleyvsWolverhampton Wanderers
16.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 16.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Swansea City
Middlesbrough
Southampton
West Ham United
Birmingham City
Queens Park Rangers
West Bromwich Albion
Stoke City
Blackburn Rovers
Millwall
Bristol City
Charlton Athletic
Bolton Wanderers
Sheffield United
Portsmouth
Wrexham
Lincoln City
Cardiff City
Norwich City
Watford
Derby County
Preston North End