

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Türkiye 1. Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:3 | +12 | 19 | MBGGG |
| 2 | Bursaspor | 8 | 6 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 19 | GGGBG |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:7 | +5 | 16 | GGGGB |
| 4 | Batman Petrolspor | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 16 | GGGMM |
| 5 | Sarıyer | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:9 | +2 | 14 | GGMBG |
| 6 | Keçiörengücü | 8 | 3 | 4 | 1 | 17:10 | +7 | 13 | BGGBB |
| 7 | Mardin BB | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:5 | +4 | 12 | BBGMM |
| 8 | Antalyaspor | 8 | 4 | 0 | 4 | 14:13 | +1 | 12 | MGMGG |
| 9 | Fatih Karagümrük | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 12 | BBMBG |
| 10 | Muğlaspor | 8 | 2 | 5 | 1 | 8:7 | +1 | 11 | GGBBB |
| 11 | Bandırmaspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:5 | +7 | 10 | BMGBM |
| 12 | Pendikspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:13 | -3 | 10 | BMGBB |
| 13 | Manisa BBSK | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 9 | BMMBM |
| 14 | BB Bodrumspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | BBMGB |
| 15 | Sivasspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | MBGBB |
| 16 | Ümraniyespor | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | BMMMG |
| 17 | Van BB | 8 | 1 | 3 | 4 | 8:17 | -9 | 6 | BMBBM |
| 18 | Erokspor | 8 | 0 | 5 | 3 | 4:10 | -6 | 5 | MBMBM |
| 19 | İstanbulspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:19 | -12 | 5 | BMMMG |
| 20 | Boluspor | 8 | 0 | 1 | 7 | 3:20 | -17 | 1 | MMMBM |
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Genel
Sivasspor · İç saha
Pendikspor · Genel
Pendikspor · Dış saha
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 1-1 | 1-1 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 1-1 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 7. | 2-2 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | Batman Petrolspor | 4. | 1-2 | 1-0 |
Pendikspor · Son 5 maç (genel) · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | BB Bodrumspor | 14. | 1-1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 1-1 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Ümraniyespor | 16. | 1-0 | 1-0 |
| 01.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 0-2 | 0-0 |
| 28.08.26 | İç | Bandırmaspor | 11. | 1-1 | 1-1 |
Sivasspor · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 1-1 | 1-1 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 7. | 2-2 | 0-2 |
| 24.08.26 | İç | Manisa BBSK | 13. | 2-2 | 2-1 |
| 08.08.26 | İç | Erokspor | 18. | 0-0 | 0-0 |
Pendikspor · Son 5 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 1-1 | 0-1 |
| 01.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 0-2 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 3-2 | 2-0 |
| 16.08.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 1-4 | 1-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Maç sonu toplam gol
| SivassporGenel | Sivassporİç saha | PendiksporGenel | PendiksporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| SivassporGenel | Sivassporİç saha | PendiksporGenel | PendiksporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 430-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 7toplam |
Pendikspor · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 260-75 | 075-90+ | 5toplam |
Sivasspor · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 430-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 5toplam |
Pendikspor · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 560-75 | 175-90+ | 9toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Sivasspor, son 5 maçında 7 gol atıp 7 gol yedi; maç başına 1,40 gol atarken 1,40 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 4 maçta ise tablo 5 atılan ve 5 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,50. Pendikspor cephesinde son 5 maçta 4 gol atıldı, 5 gol yenildi; deplasmandaki son 4 maçta maç başı toplam gol 3,50. Gol sayısına baktığımızda Sivasspor maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %60'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Pendikspor maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %0. İç saha özelinde Sivasspor maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %50, dış saha özelinde Pendikspor maçlarında %50.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Sivasspor maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %80, Pendikspor maçlarında %60; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %60 ile %20 arasında. Sivasspor gollerini en çok 60-75 dakikaları arasında buluyor, Pendikspor ise en verimli zamanını 15-30 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Sivasspor son 5 maçın 5 tanesinde, Pendikspor ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 4 maç
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Genel
Sivasspor · İç saha
Pendikspor · Genel
Pendikspor · Dış saha
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 1-3 | 4 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 1-1 | 5-10 | 15 | 3-5 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 1-8 | 9 | 1-4 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 7. | 2-2 | 2-6 | 8 | 1-3 |
| 29.08.26 | Dış | Batman Petrolspor | 4. | 1-2 | 1-6 | 7 | 0-2 |
Pendikspor · Son 5 maç (genel) · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | BB Bodrumspor | 14. | 1-1 | 6-3 | 9 | 4-0 |
| 12.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 1-1 | 10-3 | 13 | 5-2 |
| 05.09.26 | İç | Ümraniyespor | 16. | 1-0 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 01.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 0-2 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 28.08.26 | İç | Bandırmaspor | 11. | 1-1 | 5-3 | 8 | 3-1 |
Sivasspor · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 1-1 | 5-10 | 15 | 3-5 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 7. | 2-2 | 2-6 | 8 | 1-3 |
| 24.08.26 | İç | Manisa BBSK | 13. | 2-2 | 8-2 | 10 | 6-1 |
| 08.08.26 | İç | Erokspor | 18. | 0-0 | 8-2 | 10 | 3-2 |
Pendikspor · Son 5 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 1-1 | 10-3 | 13 | 5-2 |
| 01.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 0-2 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 3-2 | 1-11 | 12 | 0-3 |
| 16.08.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 1-4 | 6-2 | 8 | 3-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Maç toplamı korner
| SivassporGenel | Sivassporİç saha | PendiksporGenel | PendiksporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| SivassporGenel | Sivassporİç saha | PendiksporGenel | PendiksporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Korner dengesi (genel)
Pendikspor · Korner dengesi (genel)
Sivasspor · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Pendikspor · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Sivasspor, son 5 maçında maç başına 2,00 korner kullanırken rakiplerine 6,60 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 8,60. Kendi sahasındaki son 4 maçta kullandığı korner ortalaması 5,75, maç başı toplam korner ise 10,75. Pendikspor cephesinde son 5 maçta maç başına 5,40 korner kullanıldı, 2,80 korner verildi; deplasmandaki son 4 maçta toplam korner ortalaması 9,25. Toplam korner sayısında Sivasspor maçlarının %40'ı 9+ korner, %20'si 10+ korner ile bitti; Pendikspor maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %20. En yüksek toplam korner Sivasspor maçlarında 15, Pendikspor maçlarında 13 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Sivasspor son 5 maçın 0 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Pendikspor ise 5 maçın 4 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 8,40; ev sahibi için beklenen korner 2,40, deplasman için 6,00. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 3,80. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Genel
Sivasspor · İç saha
Pendikspor · Genel
Pendikspor · Dış saha
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Son 5 maç (genel) · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 7. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Batman Petrolspor | 4. | 1-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
Pendikspor · Son 5 maç (genel) · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | BB Bodrumspor | 14. | 1-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Ümraniyespor | 16. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 01.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 0-2 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 28.08.26 | İç | Bandırmaspor | 11. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Sivasspor · Son 5 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 7. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 24.08.26 | İç | Manisa BBSK | 13. | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Erokspor | 18. | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Pendikspor · Son 5 dış saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Boluspor | 20. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 01.09.26 | Dış | Sarıyer | 5. | 0-2 | 3-2 | 5 | 1-0 |
| 22.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 3-2 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Maç toplamı kart
| SivassporGenel | Sivassporİç saha | PendiksporGenel | PendiksporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| SivassporGenel | Sivassporİç saha | PendiksporGenel | PendiksporDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Hakem
Sivasspor · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Pendikspor · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Sivasspor, son 5 maçında maç başına 2,60 kart görürken rakipleri 2,20 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,80. Kendi sahasındaki son 4 maçta gördüğü kart ortalaması 1,75, maç başı toplam kart ise 4,25. Pendikspor cephesinde son 5 maçta maç başına 1,80 kart görüldü, rakiplerine 1,80 kart çıktı; deplasmandaki son 4 maçta toplam kart ortalaması 4,25. Toplam kart sayısında Sivasspor maçlarının %80'i 4+ kart, %80'i 5+ kart ile bitti; Pendikspor maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. En sert maç Sivasspor için 6, Pendikspor için 5 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,20; ev sahibi için beklenen kart 2,20, deplasman için 2,00. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,40 | 13,20 | 25,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 13,75 | 12,25 | 26,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Pendikspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,60 | 13,00 | 24,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 10,00 | 11,00 | 21,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 22+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 7,20 | 17,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 10,25 | 9,50 | 19,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 9+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Pendikspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,40 | 9,00 | 15,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 6,50 | 9,75 | 16,25 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 9+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 24,20 | 26,60 | 50,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 27,00 | 24,50 | 51,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 39+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 42+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 45+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 48+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 23+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 63 / 41 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Pendikspor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,60 | 21,20 | 38,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 18,25 | 20,75 | 39,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 39+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 42+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 45+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 48+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Sivasspor · Son 5 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 1-1 | 15-9 | 9-2 | 19-24 |
| 13.09.26 | İç | Muğlaspor | 1-1 | 11-8 | 9-10 | 34-29 |
| 06.09.26 | Dış | Antalyaspor | 2-1 | 12-10 | 9-9 | 15-26 |
| 02.09.26 | İç | Mardin BB | 2-2 | 15-20 | 9-10 | 29-27 |
| 29.08.26 | Dış | Batman Petrolspor | 1-2 | 9-19 | 15-5 | 24-27 |
Pendikspor · Son 5 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | BB Bodrumspor | 1-1 | 11-11 | 8-12 | 14-22 |
| 12.09.26 | Dış | Boluspor | 1-1 | 12-8 | 7-9 | 24-17 |
| 05.09.26 | İç | Ümraniyespor | 1-0 | 10-20 | 6-10 | 11-19 |
| 01.09.26 | Dış | Sarıyer | 0-2 | 10-6 | 6-9 | 14-23 |
| 28.08.26 | İç | Bandırmaspor | 1-1 | 15-20 | 5-5 | 25-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Sivasspor son 5 maçında maç başına 12,40 serbest vuruş kullanırken rakipleri 13,20 kullandı; Pendikspor ise maç başına 11,60 kullanıp rakiplerine 13,00 bıraktı. Maç toplamında Sivasspor maçlarının %60'ı 24+ serbest vuruş ile bitti, Pendikspor maçlarında bu oran %40. Kale vuruşu tarafında Sivasspor son 5 maçında maç başına 10,20 kale vuruşu kullanırken rakipleri 7,20 kullandı; Pendikspor ise maç başına 6,40 kullanıp rakiplerine 9,00 bıraktı. Maç toplamında Sivasspor maçlarının %80'i 15+ kale vuruşu ile bitti, Pendikspor maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Sivasspor son 5 maçında maç başına 24,20 taç atışı kullanırken rakipleri 26,60 kullandı; Pendikspor ise maç başına 17,60 kullanıp rakiplerine 21,20 bıraktı. Maç toplamında Sivasspor maçlarının %80'i 42+ taç atışı ile bitti, Pendikspor maçlarında bu oran %20. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 25,10; ev sahibi için 12,70, deplasman için 12,40. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 16,40; ev sahibi için 9,60, deplasman için 6,80. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 44,80; ev sahibi için 22,70, deplasman için 22,10. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
SivassporvsPendikspor
09.10.2026 · 17:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 09.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Sarıyer
Keçiörengücü
Bandırmaspor
BB Bodrumspor
Ümraniyespor
Van BB