

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo 4 oyuncu
- M. RomanDiz SakatlığıOrta saha · 1 maç
- C. StarfeltArka AdaleDefans · 1 maç
- A. AntanonBilek/Ayak SakatlığıOrta saha
- J. El AbdellaouiDiz SakatlığıForvet
Juventus 3 oyuncu
- M. LocatelliDiz SakatlığıOrta saha
- J. BogaSırt SakatlığıForvet
- Kenan YıldızBacak KırığıForvet
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Genel
Celta de Vigo · İç saha
Juventus · Genel
Juventus · Dış saha
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia | — | 0-1 | 0-0 |
| 16.04.26 | İç | Freiburg | — | 1-3 | 0-2 |
| 09.04.26 | Dış | Freiburg | — | 0-3 | 0-2 |
| 19.03.26 | Dış | Olympique Lyonnais | — | 2-0 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-1 | 1-0 |
Juventus · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | NEC | — | 5-0 | 3-0 |
| 18.05.23 | Dış | Sevilla FC | — | 1-2 | 0-0 |
| 11.05.23 | İç | Sevilla FC | — | 1-1 | 0-1 |
| 20.04.23 | Dış | Sporting CP | — | 1-1 | 1-1 |
| 13.04.23 | İç | Sporting CP | — | 1-0 | 0-0 |
Celta de Vigo · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.26 | İç | Freiburg | — | 1-3 | 0-2 |
| 12.03.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-1 | 1-0 |
| 26.02.26 | İç | PAOK | — | 1-0 | 0-0 |
| 22.01.26 | İç | Lille | — | 2-1 | 1-0 |
| 11.12.25 | İç | Bologna | — | 1-2 | 1-0 |
Juventus · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.23 | Dış | Sevilla FC | — | 1-2 | 0-0 |
| 20.04.23 | Dış | Sporting CP | — | 1-1 | 1-1 |
| 16.03.23 | Dış | Freiburg | — | 2-0 | 1-0 |
| 23.02.23 | Dış | Nantes | — | 3-0 | 2-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Celta de VigoGenel | Celta de Vigoİç saha | JuventusGenel | JuventusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| Celta de VigoGenel | Celta de Vigoİç saha | JuventusGenel | JuventusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 330-45+ | 145-60 | 060-75 | 375-90+ | 8toplam |
Juventus · Genel
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 4toplam |
Celta de Vigo · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 275-90+ | 7toplam |
Juventus · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celta de Vigo, son 5 maçında 4 gol atıp 8 gol yedi; maç başına 0,80 gol atarken 1,60 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 5 maçta ise tablo 6 atılan ve 7 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,60. Juventus cephesinde son 5 maçta 9 gol atıldı, 4 gol yenildi; deplasmandaki son 4 maçta maç başı toplam gol 2,50. Gol sayısına baktığımızda Celta de Vigo maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %40'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Juventus maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %40. İç saha özelinde Celta de Vigo maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %60, dış saha özelinde Juventus maçlarında %50.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Celta de Vigo maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, Juventus maçlarında %60; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %40 ile %40 arasında. Celta de Vigo gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Juventus ise en verimli zamanını 60-75 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Celta de Vigo son 5 maçın 2 tanesinde, Juventus ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Genel
Celta de Vigo · İç saha
Juventus · Genel
Juventus · Dış saha
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia | — | 0-1 | 11-3 | 14 | 4-3 |
| 16.04.26 | İç | Freiburg | — | 1-3 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| 09.04.26 | Dış | Freiburg | — | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 19.03.26 | Dış | Olympique Lyonnais | — | 2-0 | 6-1 | 7 | 2-0 |
| 12.03.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-1 | 0-7 | 7 | 0-2 |
Juventus · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | NEC | — | 5-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 18.05.23 | Dış | Sevilla FC | — | 1-2 | 9-18 | 27 | 1-6 |
| 11.05.23 | İç | Sevilla FC | — | 1-1 | 5-4 | 9 | 3-3 |
| 20.04.23 | Dış | Sporting CP | — | 1-1 | 4-5 | 9 | 3-5 |
| 13.04.23 | İç | Sporting CP | — | 1-0 | 3-9 | 12 | 0-5 |
Celta de Vigo · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.26 | İç | Freiburg | — | 1-3 | 6-3 | 9 | 1-1 |
| 12.03.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-1 | 0-7 | 7 | 0-2 |
| 26.02.26 | İç | PAOK | — | 1-0 | 6-2 | 8 | 3-1 |
| 22.01.26 | İç | Lille | — | 2-1 | 3-7 | 10 | 1-3 |
| 11.12.25 | İç | Bologna | — | 1-2 | 0-5 | 5 | 0-2 |
Juventus · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.23 | Dış | Sevilla FC | — | 1-2 | 9-18 | 27 | 1-6 |
| 20.04.23 | Dış | Sporting CP | — | 1-1 | 4-5 | 9 | 3-5 |
| 16.03.23 | Dış | Freiburg | — | 2-0 | 1-6 | 7 | 1-3 |
| 23.02.23 | Dış | Nantes | — | 3-0 | 6-4 | 10 | 3-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Celta de VigoGenel | Celta de Vigoİç saha | JuventusGenel | JuventusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| Celta de VigoGenel | Celta de Vigoİç saha | JuventusGenel | JuventusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Korner dengesi (genel)
Juventus · Korner dengesi (genel)
Celta de Vigo · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Juventus · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celta de Vigo–Juventus karşılaşmasında korner havasını belirleyecek ilk konu, iki takımın oyunu kenarlara ne kadar taşıdığı olacak. Celta’nın son 5 maçında maç başına 4,6 korner kullandığını, rakiplerine 3,4 korner verdiğini görüyorum; toplam ortalama 8 korner. Bu karşılaşmaların en yükseği 14, en düşüğü 3 korner. Celta iç sahada ise kendi korner ortalaması 3’e inerken rakibe verdiği sayı 4,8’e çıkıyor ve toplam ortalama 7,8’de kalıyor. Evindeki maçların 60’ında 8 ve üzeri korner, yüzde 40’ında 9 ve üzeri korner oluşmuş; 10 ve üzeri korner oranı yüzde 20. Takım olarak 3 ve üzeri korneri yüzde 60, 5 ve üzeri korneri yüzde 40 oranında görmüş, 7 ve üzeri korner ise hiç gelmemiş. Juventus’un son 5 maçındaki toplam ortalama ise 11,6 korner; takım 4,2 kullanırken rakiplerine tam 7,4 korner vermiş. En yüksek toplam 27, en düşük 1. Deplasmanda Juventus’un kendi korner ortalaması 5, rakibe verdiği 8,25 ve toplam ortalaması 13,25. Dış saha maçlarının yüzde 75’inde 8 ve 9 ve üzeri korner, yüzde 50’sinde 10 ve üzeri korner görülmüş; Juventus’un 5 ve üzeri korner üretme oranı da yüzde 50.
Benim gözüme çarpan, korner dengesinin Juventus aleyhine belirgin biçimde bozulması. Celta genel tabloda 3 maçta rakibinden fazla korner kullanmış, 2 maçta geride kalmış; Juventus ise yalnızca 1 maçta üstünlük kurup 4 maçta rakibinin gerisinde kalmış. Üstelik Celta’nın iç sahadaki dengesi 2’ye 3 iken, Juventus deplasmanda 1’e 3; bu, İtalyan ekibinin geriye yaslanıp rakibe daha fazla hücum fırsatı bırakabildiğini düşündürüyor. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,8 korner, Celta için 6, Juventus için 3,8 olarak hesaplanmış. Birleşik 10 maçlık tabloda 9 ve üzeri korner yüzde 60, 10 ve üzeri ile 11 ve üzeri korner oranları yüzde 30. İlk yarı beklentisi 4 korner; Celta’da ilk yarı toplam ortalaması 2,8, Juventus’ta 5,2. Açıkçası maçın düğümü, Juventus’un deplasmanda verdiği 8,25 korneri Celta’nın ne kadar değerlendireceğinde. Celta erken baskı kurarsa ev sahibi sayısını yükseltebilir; Juventus’un hızlı çıkışları ise toplamı büyütür. Bunlar son birkaç maçlık örneklem, fakat sahada izlenecek ana hikâye bu.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Genel
Celta de Vigo · İç saha
Juventus · Genel
Juventus · Dış saha
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia | — | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 16.04.26 | İç | Freiburg | — | 1-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 09.04.26 | Dış | Freiburg | — | 0-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 19.03.26 | Dış | Olympique Lyonnais | — | 2-0 | 5-4 | 9 | 0-2 |
| 12.03.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
Juventus · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | NEC | — | 5-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 18.05.23 | Dış | Sevilla FC | — | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 11.05.23 | İç | Sevilla FC | — | 1-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 20.04.23 | Dış | Sporting CP | — | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 13.04.23 | İç | Sporting CP | — | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Celta de Vigo · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.04.26 | İç | Freiburg | — | 1-3 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | Olympique Lyonnais | — | 1-1 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 26.02.26 | İç | PAOK | — | 1-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 22.01.26 | İç | Lille | — | 2-1 | 6-2 | 8 | 1-0 |
| 11.12.25 | İç | Bologna | — | 1-2 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Juventus · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.23 | Dış | Sevilla FC | — | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 20.04.23 | Dış | Sporting CP | — | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 16.03.23 | Dış | Freiburg | — | 2-0 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 23.02.23 | Dış | Nantes | — | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Celta de VigoGenel | Celta de Vigoİç saha | JuventusGenel | JuventusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| Celta de VigoGenel | Celta de Vigoİç saha | JuventusGenel | JuventusDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Hakem
Celta de Vigo · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Juventus · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celta de Vigo’nun son 5 maçındaki kart tablosu, evindeki sertliğin belirgin biçimde arttığını gösteriyor. Genel ortalamada maç başına 3 kart gören Celta, rakiplerine 1,8 kart çıkartıyor ve toplam ortalama 4,8 karta ulaşıyor; toplamın en yüksek değeri 9, en düşüğü 1. İç sahada ise kendi kart ortalaması 3,8’e, rakip kartı 1,4’e, toplam ortalama 5,2’ye çıkmış; en yüksek toplam 8, en düşük 1. Evindeki 5 maçın tamamında en az 1 Celta kartı, yüzde 80’inde en az 2 ve 3 kart, yüzde 60’ında en az 4 kart görülmüş. Toplamda 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 80, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 60, 7 ve üzeri yüzde 40. Juventus’un son 5 genel maçında kendi ortalaması 2,2, rakip ortalaması 2,4, toplamı 4,6; en yüksek toplam 7, en düşük 2. Deplasmandaki 4 maçta Juventus 2, rakipleri 3,25, toplam ise 5,25 kart ortalamasına sahip; en yüksek 7, en düşük 4. Bu maçların tamamında 3 ve 4 ve üzeri kart, yüzde 50’sinde 5 ve 6 ve üzeri, yüzde 25’inde 7 ve üzeri kart çıktı. Celta’nın evinde toplam kart eşiği daha canlı, Juventus’un deplasmanında ise yük çoğu kez rakipte kalıyor.
Hakemin son maçlarına ve hakem kart ortalamalarına ilişkin veri bulunmuyor; bu nedenle düdüğün standartlarını ayrıca tartamıyorum. Kırmızı kart tarafında Celta’nın genel 5 maçında 1 kırmızı, bunu içeren 2 maçta ise toplam 2 kırmızı var; Juventus’un genel 5 maçında kırmızı kartı yok, ancak kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Deplasmanda Juventus’un 4 maçında kırmızı kart çıkmazken, kırmızı kart görülen maç sayısı 3 olarak verilmiş; Celta’nın iç saha serisinde 2 kırmızı ve 2 kırmızı kartlı maç bulunuyor. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,7 kart; Celta için 2,7, Juventus için 2 kart. 4 ve üzeri kart 6 maçta yüzde 60, 5 ve üzeri 5 maçta yüzde 50, 6 ve üzeri yine 5 maçta yüzde 50 gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen toplam 1,1, ikinci yarı ortalamaları ise Celta’da 3,4, Juventus’ta 3,6. Bence maçın düğümü ikinci yarıda çözülebilir; Celta’nın iç saha baskısı ve Juventus’un deplasmanda rakibe daha fazla kart gördürmesi, ikili mücadelelerin dozunu belirleyecek. Ancak bunların son birkaç maça dayalı eğilimler olduğunu unutmadan, özellikle erken bir kartın oyunun gerilimini nereye taşıyacağına bakmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,00 | 15,80 | 25,80 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 12,20 | 12,20 | 24,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 25+ | %603 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 15+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Juventus · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel3 maç | — | — | — | — | 16,67 | 11,00 | 27,67 |
| Dış saha1 maç | — | — | — | — | 16,00 | 12,00 | 28,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 25+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 27+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 29+ | %00 / 3 maç | %00 / 1 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 13+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 14+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
| 15+ | %1003 / 3 maç | %1001 / 1 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 3 · Devre verisi tutulmuyor
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,80 | 5,40 | 11,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 10,40 | 4,80 | 15,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 13+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 15+ | %00 / 5 maç | %603 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %201 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 14 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Juventus · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,60 | 4,80 | 14,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 11,33 | 5,00 | 16,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 7 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,20 | 13,00 | 27,20 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 14,80 | 16,00 | 30,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 31+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 34+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 37+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Juventus · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,80 | 22,40 | 39,20 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 15,00 | 23,67 | 38,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 31+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 34+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 37+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 47 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Celta de Vigo · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Omonia Nicosia | 0-1 | 4-15 | 3-6 | 15-12 |
| 16.04.26 | İç | Freiburg | 1-3 | 12-21 | 5-7 | 20-14 |
| 09.04.26 | Dış | Freiburg | 0-3 | 9-12 | 5-4 | 16-15 |
| 19.03.26 | Dış | Olympique Lyonnais | 2-0 | 11-20 | 5-9 | 14-12 |
| 12.03.26 | İç | Olympique Lyonnais | 1-1 | 14-11 | 11-1 | 6-12 |
Juventus · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.26 | İç | NEC | 5-0 | 18-9 | 4-3 | 12-11 |
| 18.05.23 | Dış | Sevilla FC | 1-2 | 16-12 | 12-4 | 18-23 |
| 11.05.23 | İç | Sevilla FC | 1-1 | 16-12 | 12-8 | 16-25 |
| 20.04.23 | Dış | Sporting CP | 1-1 | — | 11-6 | 16-28 |
| 13.04.23 | İç | Sporting CP | 1-0 | — | 9-3 | 22-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celta de Vigo–Juventus maçında duran top çevresindeki mücadele, özellikle serbest vuruşlarda Juventus’un daha üretken profiline işaret ediyor. Celta’nın son 5 maç genelinde maç başı kullandığı serbest vuruş 10, rakibe verdiği 15,8 ve toplam 25,8; iç sahada ise bu değerler 12,2, 12,2 ve 24,4. Genel tabloda toplamın 23 ve üzeri ile 25 ve üzeri olma oranı yüzde 60, 27 ve üzeri yüzde 40, 29 ve üzeri yüzde 40; Celta’nın kendi hanesinde 12 ve üzeri yüzde 40, 13 ve üzeri yüzde 20, 14 ve üzeri yüzde 20, 15 ve üzeri ise yüzde 0. Juventus’ta genel ortalama 16,67 kullanılan, 11 rakibe verilen ve 27,67 toplam serbest vuruş. Deplasman ortalaması 16, 12 ve 28’e çıkıyor; genel maçların yüzde 100’ünde toplam 23, 25 ve 27 eşiği aşılmış, 29 eşiği ise hiç görülmemiş. Juventus kendi adına 12, 13, 14 ve 15 ve üzeri değerlerin tamamında yüzde 100’e ulaşmış. Kale vuruşlarında Celta genelinde 5,8’e 5,4 ve 11,2 toplamı, iç sahada 10,4’e 4,8 ve 15,2 toplamı var. Juventus ise genelinde 9,6’ya 4,8 ve 14,4, deplasmanda 11,33’e 5 ve 16,33 ortalamasında. Bu tablo, topun sık sık iki ceza sahası arasında gidip gelmesini bekleten bir yapı sunuyor.
Taç atışları oyunun kenar koridorlarında daha belirgin bir Juventus üstünlüğü taşıyor. Celta’nın genel maç başı toplamı 27,2; iç sahada 30,8. Genel toplamda 28 ve 31 ve üzeri oranları yüzde 40, 34 ve üzeri yüzde 20, 37 ve üzeri yüzde 0; takım hanesinde 12 ve üzeri yüzde 80, 14 ve üzeri yüzde 80, 16 ve üzeri yüzde 40, 18 ve üzeri yüzde 20. Juventus’un genel toplamı 39,2, deplasman toplamı 38,67; genelinde 28, 31, 34 ve 37 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 80, deplasmanda 28 ve 31 yüzde 100, 34 ve 37 yüzde 67. Kendi taçlarında genel oranlar 12 ve üzeri yüzde 100, 14 ve 16 ve üzeri yüzde 80, 18 ve üzeri yüzde 40. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 26,74 toplam, Celta 10,5 ve Juventus 16,24; kale vuruşunda 12,8 toplam, 5,3 ve 7,5; taçta 33,2 toplam, 18,3 ve 14,9. İç sahadaki Celta, kale vuruşlarında belirgin biçimde hareketlenirken Juventus dış sahada hem serbest vuruşu hem taç kullanımını yukarı taşıyor. İlk ve ikinci devreye ait ayrı değerler bulunmadığı için tempo değişimini devrelere bölmek mümkün değil; yine de son birkaç maçlık bu örneklem, Juventus’un daha fazla duran top ve kenar oyunu üreten, Celta’nın ise özellikle kendi sahasında oyunu zaman zaman sıkıştıran bir karaktere sahip olduğunu söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 3 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Celta de VigovsJuventus
15.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Omonia Nicosia
Freiburg
Olympique Lyonnais
NEC
Sevilla FC
Sporting CP
PAOK