ANALİZ.FUTBOLCelta de Vigo – Juventus Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Avrupa Ligi · 2026/2027 · Estadio de Balaídos15.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Celta de Vigo 
BGMMM
VS
Juventus 
GBBMG
Bu sunumda24 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2–3
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
  • Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
02Sayfa 4–8
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celta de Vigo / Juventus
Maç başı toplam gol2,40 / 2,60
3+ gol%40 / %40
03Sayfa 9–13
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celta de Vigo / Juventus
Maç başı toplam korner8,00 / 11,60
10+ korner%20 / %40
04Sayfa 14–18
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celta de Vigo / Juventus
Maç başı toplam kart4,80 / 4,60
5+ kart%60 / %40
05Sayfa 19–23
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Celta de Vigo / Juventus
Serbest Vuruş ort.10,00 / 16,67
Kale Vuruşu ort.5,80 / 9,60
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00
Bu maç için gösterilebilecek puan tablosu yok (eleme turu veya tek maçlık organizasyon).
ANALİZ.FUTBOLEKSİK OYUNCULAR
Eksik OyuncularSakat ve cezalı oyuncular · 15.10.2026 09:26 itibarıyla bildirilenler
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo 4 oyuncu

  • M. RomanDiz SakatlığıOrta saha · 1 maç
  • C. StarfeltArka AdaleDefans · 1 maç
  • A. AntanonBilek/Ayak SakatlığıOrta saha
  • J. El AbdellaouiDiz SakatlığıForvet

Juventus 3 oyuncu

  • M. LocatelliDiz SakatlığıOrta saha
  • J. BogaSırt SakatlığıForvet
  • Kenan YıldızBacak KırığıForvet

Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Genel

4attığı gol
8yediği gol
Maç başı attığı 0,80Maç başı yediği 1,60Maç başı toplam gol 2,40Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %40 (2)
5 maç

Celta de Vigo · İç saha

6attığı gol
7yediği gol
Maç başı attığı 1,20Maç başı yediği 1,40Maç başı toplam gol 2,60Karşılıklı gol %80 (4)Gol yemedi %20 (1)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

Juventus · Genel

9attığı gol
4yediği gol
Maç başı attığı 1,80Maç başı yediği 0,80Maç başı toplam gol 2,60Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

Juventus · Dış saha

7attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 1,75Maç başı yediği 0,75Maç başı toplam gol 2,50Karşılıklı gol %50 (2)Gol yemedi %50 (2)Gol atamadı %0 (0)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
16.09.26DışOmonia Nicosia—0-10-0
16.04.26İçFreiburg—1-30-2
09.04.26DışFreiburg—0-30-2
19.03.26DışOlympique Lyonnais—2-00-0
12.03.26İçOlympique Lyonnais—1-11-0

Juventus · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
17.09.26İçNEC—5-03-0
18.05.23DışSevilla FC—1-20-0
11.05.23İçSevilla FC—1-10-1
20.04.23DışSporting CP—1-11-1
13.04.23İçSporting CP—1-00-0

Celta de Vigo · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
16.04.26İçFreiburg—1-30-2
12.03.26İçOlympique Lyonnais—1-11-0
26.02.26İçPAOK—1-00-0
22.01.26İçLille—2-11-0
11.12.25İçBologna—1-21-0

Juventus · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
18.05.23DışSevilla FC—1-20-0
20.04.23DışSporting CP—1-11-1
16.03.23DışFreiburg—2-01-0
23.02.23DışNantes—3-02-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

Celta de VigoGenelCelta de Vigoİç sahaJuventusGenelJuventusDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1005 / 5 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%804 / 5 maç%804 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%603 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
4+ gol%201 / 5 maç%201 / 5 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

Celta de VigoGenelCelta de Vigoİç sahaJuventusGenelJuventusDış saha
1+ gol%603 / 5 maç%804 / 5 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
2+ gol%402 / 5 maç%201 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
3+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%201 / 5 maç%00 / 4 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Genel

00-15'1 · %2515-30'030-45+'045-60'1 · %2560-75'2 · %5075-90+'
4attığı gol
1 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği10-15015-30330-45+145-60060-75375-90+8toplam

Juventus · Genel

2 · %220-15'1 · %1115-30'1 · %1130-45+'045-60'3 · %3360-75'2 · %2275-90+'
9attığı gol
4 / 5ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15215-30030-45+045-60160-75175-90+4toplam

Celta de Vigo · İç saha

1 · %170-15'2 · %3315-30'030-45+'045-60'2 · %3360-75'1 · %1775-90+'
6attığı gol
3 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30230-45+145-60260-75275-90+7toplam

Juventus · Dış saha

2 · %290-15'1 · %1415-30'1 · %1430-45+'045-60'1 · %1460-75'2 · %2975-90+'
7attığı gol
4 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%100 (4/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30030-45+045-60160-75175-90+3toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celta de Vigo, son 5 maçında 4 gol atıp 8 gol yedi; maç başına 0,80 gol atarken 1,60 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 5 maçta ise tablo 6 atılan ve 7 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 2,60. Juventus cephesinde son 5 maçta 9 gol atıldı, 4 gol yenildi; deplasmandaki son 4 maçta maç başı toplam gol 2,50. Gol sayısına baktığımızda Celta de Vigo maçlarının %80'i 2 ve üzeri, %40'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Juventus maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %40. İç saha özelinde Celta de Vigo maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %60, dış saha özelinde Juventus maçlarında %50.

İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Celta de Vigo maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %60, Juventus maçlarında %60; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %40 ile %40 arasında. Celta de Vigo gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Juventus ise en verimli zamanını 60-75 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Celta de Vigo son 5 maçın 2 tanesinde, Juventus ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

2,50Beklenen gol
%50Karşılıklı gol · 5/10
%802+ gol · 8/10
%403+ gol · 4/10
%204+ gol · 2/10
%105+ gol · 1/10
%60İY 1+ gol · 6/10
%40İY 2+ gol · 4/10
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Genel

23kullandığı korner
17rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,60Maç başı rakibe verdiği korner 3,40Maç başı toplam korner 8,00En yüksek / en düşük toplam 14 / 3Rakipten fazla korner 3 / 5Maç başı korner farkı +1,20
korner verisi olan 5 maç

Celta de Vigo · İç saha

15kullandığı korner
24rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 3,00Maç başı rakibe verdiği korner 4,80Maç başı toplam korner 7,80En yüksek / en düşük toplam 10 / 5Rakipten fazla korner 2 / 5Maç başı korner farkı -1,80
korner verisi olan 5 maç

Juventus · Genel

21kullandığı korner
37rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 4,20Maç başı rakibe verdiği korner 7,40Maç başı toplam korner 11,60En yüksek / en düşük toplam 27 / 1Rakipten fazla korner 1 / 5Maç başı korner farkı -3,20
korner verisi olan 5 maç

Juventus · Dış saha

20kullandığı korner
33rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,00Maç başı rakibe verdiği korner 8,25Maç başı toplam korner 13,25En yüksek / en düşük toplam 27 / 7Rakipten fazla korner 1 / 4Maç başı korner farkı -3,25
korner verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
16.09.26DışOmonia Nicosia—0-111-3144-3
16.04.26İçFreiburg—1-36-391-1
09.04.26DışFreiburg—0-30-330-1
19.03.26DışOlympique Lyonnais—2-06-172-0
12.03.26İçOlympique Lyonnais—1-10-770-2

Juventus · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
17.09.26İçNEC—5-00-110-0
18.05.23DışSevilla FC—1-29-18271-6
11.05.23İçSevilla FC—1-15-493-3
20.04.23DışSporting CP—1-14-593-5
13.04.23İçSporting CP—1-03-9120-5

Celta de Vigo · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
16.04.26İçFreiburg—1-36-391-1
12.03.26İçOlympique Lyonnais—1-10-770-2
26.02.26İçPAOK—1-06-283-1
22.01.26İçLille—2-13-7101-3
11.12.25İçBologna—1-20-550-2

Juventus · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
18.05.23DışSevilla FC—1-29-18271-6
20.04.23DışSporting CP—1-14-593-5
16.03.23DışFreiburg—2-01-671-3
23.02.23DışNantes—3-06-4103-1

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

Celta de VigoGenelCelta de Vigoİç sahaJuventusGenelJuventusDış saha
8+%402 / 5 maç%603 / 5 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
9+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
10+%201 / 5 maç%201 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
11+%201 / 5 maç%00 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
12+%201 / 5 maç%00 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın kullandığı korner

Celta de VigoGenelCelta de Vigoİç sahaJuventusGenelJuventusDış saha
3+%603 / 5 maç%603 / 5 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%402 / 5 maç%603 / 5 maç%753 / 4 maç
5+%603 / 5 maç%402 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%402 / 5 maç%201 / 5 maç%502 / 4 maç
7+%201 / 5 maç%00 / 5 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Korner dengesi (genel)

3 rakipten fazla0 eşit2 rakipten az
4,60kullandığı
3,40verdiği
+1,20maç başı fark

Juventus · Korner dengesi (genel)

1 rakipten fazla0 eşit4 rakipten az
4,20kullandığı
7,40verdiği
-3,20maç başı fark

Celta de Vigo · Devrelere göre korner

2,80İlk yarı toplam5,20İkinci yarı toplam1,40İY kullandığı
%20İY 4+ · 1/5
%20İY 5+ · 1/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Juventus · Devrelere göre korner

5,20İlk yarı toplam6,40İkinci yarı toplam1,40İY kullandığı
%80İY 4+ · 4/5
%80İY 5+ · 4/5
%60İY 6+ · 3/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celta de Vigo–Juventus karşılaşmasında korner havasını belirleyecek ilk konu, iki takımın oyunu kenarlara ne kadar taşıdığı olacak. Celta’nın son 5 maçında maç başına 4,6 korner kullandığını, rakiplerine 3,4 korner verdiğini görüyorum; toplam ortalama 8 korner. Bu karşılaşmaların en yükseği 14, en düşüğü 3 korner. Celta iç sahada ise kendi korner ortalaması 3’e inerken rakibe verdiği sayı 4,8’e çıkıyor ve toplam ortalama 7,8’de kalıyor. Evindeki maçların 60’ında 8 ve üzeri korner, yüzde 40’ında 9 ve üzeri korner oluşmuş; 10 ve üzeri korner oranı yüzde 20. Takım olarak 3 ve üzeri korneri yüzde 60, 5 ve üzeri korneri yüzde 40 oranında görmüş, 7 ve üzeri korner ise hiç gelmemiş. Juventus’un son 5 maçındaki toplam ortalama ise 11,6 korner; takım 4,2 kullanırken rakiplerine tam 7,4 korner vermiş. En yüksek toplam 27, en düşük 1. Deplasmanda Juventus’un kendi korner ortalaması 5, rakibe verdiği 8,25 ve toplam ortalaması 13,25. Dış saha maçlarının yüzde 75’inde 8 ve 9 ve üzeri korner, yüzde 50’sinde 10 ve üzeri korner görülmüş; Juventus’un 5 ve üzeri korner üretme oranı da yüzde 50.

Benim gözüme çarpan, korner dengesinin Juventus aleyhine belirgin biçimde bozulması. Celta genel tabloda 3 maçta rakibinden fazla korner kullanmış, 2 maçta geride kalmış; Juventus ise yalnızca 1 maçta üstünlük kurup 4 maçta rakibinin gerisinde kalmış. Üstelik Celta’nın iç sahadaki dengesi 2’ye 3 iken, Juventus deplasmanda 1’e 3; bu, İtalyan ekibinin geriye yaslanıp rakibe daha fazla hücum fırsatı bırakabildiğini düşündürüyor. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,8 korner, Celta için 6, Juventus için 3,8 olarak hesaplanmış. Birleşik 10 maçlık tabloda 9 ve üzeri korner yüzde 60, 10 ve üzeri ile 11 ve üzeri korner oranları yüzde 30. İlk yarı beklentisi 4 korner; Celta’da ilk yarı toplam ortalaması 2,8, Juventus’ta 5,2. Açıkçası maçın düğümü, Juventus’un deplasmanda verdiği 8,25 korneri Celta’nın ne kadar değerlendireceğinde. Celta erken baskı kurarsa ev sahibi sayısını yükseltebilir; Juventus’un hızlı çıkışları ise toplamı büyütür. Bunlar son birkaç maçlık örneklem, fakat sahada izlenecek ana hikâye bu.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

9,80Beklenen toplam
6,00Ev sahibi beklenen
3,80Deplasman beklenen
%609+ korner · 6/10
%3010+ korner · 3/10
%3011+ korner · 3/10
4,00İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Genel

15gördüğü kart
9rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,00Maç başı rakibin gördüğü kart 1,80Maç başı toplam kart 4,80En yüksek / en düşük toplam 9 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 14 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Celta de Vigo · İç saha

19gördüğü kart
7rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 3,80Maç başı rakibin gördüğü kart 1,40Maç başı toplam kart 5,20En yüksek / en düşük toplam 8 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 16 / 2Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Juventus · Genel

11gördüğü kart
12rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,20Maç başı rakibin gördüğü kart 2,40Maç başı toplam kart 4,60En yüksek / en düşük toplam 7 / 2Sarı / kırmızı (kendi) 11 / 0Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

Juventus · Dış saha

8gördüğü kart
13rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,00Maç başı rakibin gördüğü kart 3,25Maç başı toplam kart 5,25En yüksek / en düşük toplam 7 / 4Sarı / kırmızı (kendi) 8 / 0Kırmızı kart çıkan maç 3 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
16.09.26DışOmonia Nicosia—0-11-010-0
16.04.26İçFreiburg—1-34-260-0
09.04.26DışFreiburg—0-30-110-0
19.03.26DışOlympique Lyonnais—2-05-490-2
12.03.26İçOlympique Lyonnais—1-15-271-0

Juventus · Son 5 maç (genel) · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
17.09.26İçNEC—5-01-120-0
18.05.23DışSevilla FC—1-23-470-1
11.05.23İçSevilla FC—1-13-470-0
20.04.23DışSporting CP—1-12-240-0
13.04.23İçSporting CP—1-02-130-0

Celta de Vigo · Son 5 iç saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
16.04.26İçFreiburg—1-34-260-0
12.03.26İçOlympique Lyonnais—1-15-271-0
26.02.26İçPAOK—1-01-010-0
22.01.26İçLille—2-16-281-0
11.12.25İçBologna—1-23-140-0

Juventus · Son 5 dış saha maçı · — sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
18.05.23DışSevilla FC—1-23-470-1
20.04.23DışSporting CP—1-12-240-0
16.03.23DışFreiburg—2-02-460-1
23.02.23DışNantes—3-01-340-1

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

Celta de VigoGenelCelta de Vigoİç sahaJuventusGenelJuventusDış saha
3+%603 / 5 maç%804 / 5 maç%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%804 / 5 maç%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
5+%603 / 5 maç%603 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%603 / 5 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
7+%402 / 5 maç%402 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

Celta de VigoGenelCelta de Vigoİç sahaJuventusGenelJuventusDış saha
1+%804 / 5 maç%1005 / 5 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+%603 / 5 maç%804 / 5 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
3+%603 / 5 maç%804 / 5 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%603 / 5 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Celta de Vigo · Devrelere göre kart

1,20İlk yarı toplam3,60İkinci yarı toplam0,80İY gördüğü
%60İY 1+ · 3/5
%40İY 2+ · 2/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Juventus · Devrelere göre kart

1,00İlk yarı toplam3,60İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%20İY 2+ · 1/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celta de Vigo’nun son 5 maçındaki kart tablosu, evindeki sertliğin belirgin biçimde arttığını gösteriyor. Genel ortalamada maç başına 3 kart gören Celta, rakiplerine 1,8 kart çıkartıyor ve toplam ortalama 4,8 karta ulaşıyor; toplamın en yüksek değeri 9, en düşüğü 1. İç sahada ise kendi kart ortalaması 3,8’e, rakip kartı 1,4’e, toplam ortalama 5,2’ye çıkmış; en yüksek toplam 8, en düşük 1. Evindeki 5 maçın tamamında en az 1 Celta kartı, yüzde 80’inde en az 2 ve 3 kart, yüzde 60’ında en az 4 kart görülmüş. Toplamda 3 ve üzeri ile 4 ve üzeri kart eşikleri yüzde 80, 5 ve 6 ve üzeri yüzde 60, 7 ve üzeri yüzde 40. Juventus’un son 5 genel maçında kendi ortalaması 2,2, rakip ortalaması 2,4, toplamı 4,6; en yüksek toplam 7, en düşük 2. Deplasmandaki 4 maçta Juventus 2, rakipleri 3,25, toplam ise 5,25 kart ortalamasına sahip; en yüksek 7, en düşük 4. Bu maçların tamamında 3 ve 4 ve üzeri kart, yüzde 50’sinde 5 ve 6 ve üzeri, yüzde 25’inde 7 ve üzeri kart çıktı. Celta’nın evinde toplam kart eşiği daha canlı, Juventus’un deplasmanında ise yük çoğu kez rakipte kalıyor.

Hakemin son maçlarına ve hakem kart ortalamalarına ilişkin veri bulunmuyor; bu nedenle düdüğün standartlarını ayrıca tartamıyorum. Kırmızı kart tarafında Celta’nın genel 5 maçında 1 kırmızı, bunu içeren 2 maçta ise toplam 2 kırmızı var; Juventus’un genel 5 maçında kırmızı kartı yok, ancak kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Deplasmanda Juventus’un 4 maçında kırmızı kart çıkmazken, kırmızı kart görülen maç sayısı 3 olarak verilmiş; Celta’nın iç saha serisinde 2 kırmızı ve 2 kırmızı kartlı maç bulunuyor. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 4,7 kart; Celta için 2,7, Juventus için 2 kart. 4 ve üzeri kart 6 maçta yüzde 60, 5 ve üzeri 5 maçta yüzde 50, 6 ve üzeri yine 5 maçta yüzde 50 gerçekleşmiş. İlk yarı beklenen toplam 1,1, ikinci yarı ortalamaları ise Celta’da 3,4, Juventus’ta 3,6. Bence maçın düğümü ikinci yarıda çözülebilir; Celta’nın iç saha baskısı ve Juventus’un deplasmanda rakibe daha fazla kart gördürmesi, ikili mücadelelerin dozunu belirleyecek. Ancak bunların son birkaç maça dayalı eğilimler olduğunu unutmadan, özellikle erken bir kartın oyunun gerilimini nereye taşıyacağına bakmak gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

4,70Beklenen toplam
2,70Ev sahibi beklenen
2,00Deplasman beklenen
%604+ kart · 6/10
%505+ kart · 5/10
%506+ kart · 5/10
%30Kırmızı kart çıkan maç · 3/10
1,10İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————10,0015,8025,80
İç saha5 maç————12,2012,2024,40
Maç toplamı
Genelİç saha
23+%603 / 5 maç%603 / 5 maç
25+%603 / 5 maç%603 / 5 maç
27+%402 / 5 maç%201 / 5 maç
29+%402 / 5 maç%201 / 5 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
12+%402 / 5 maç%603 / 5 maç
13+%201 / 5 maç%402 / 5 maç
14+%201 / 5 maç%402 / 5 maç
15+%00 / 5 maç%201 / 5 maç

En yüksek / en düşük toplam: 33 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Juventus · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel3 maç————16,6711,0027,67
Dış saha1 maç————16,0012,0028,00
Maç toplamı
GenelDış saha
23+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
25+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
27+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
29+%00 / 3 maç%00 / 1 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
12+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
13+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
14+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç
15+%1003 / 3 maç%1001 / 1 maç

En yüksek / en düşük toplam: 28 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 3 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————5,805,4011,20
İç saha5 maç————10,404,8015,20
Maç toplamı
Genelİç saha
9+%1005 / 5 maç%1005 / 5 maç
11+%603 / 5 maç%1005 / 5 maç
13+%201 / 5 maç%603 / 5 maç
15+%00 / 5 maç%603 / 5 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
6+%201 / 5 maç%804 / 5 maç
7+%201 / 5 maç%603 / 5 maç
8+%201 / 5 maç%603 / 5 maç
9+%201 / 5 maç%603 / 5 maç

En yüksek / en düşük toplam: 14 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Juventus · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————9,604,8014,40
Dış saha3 maç————11,335,0016,33
Maç toplamı
GenelDış saha
9+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
11+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
13+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
15+%603 / 5 maç%1003 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
6+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
7+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
8+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
9+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 20 / 7 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————14,2013,0027,20
İç saha5 maç————14,8016,0030,80
Maç toplamı
Genelİç saha
28+%402 / 5 maç%603 / 5 maç
31+%402 / 5 maç%603 / 5 maç
34+%201 / 5 maç%603 / 5 maç
37+%00 / 5 maç%201 / 5 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
12+%804 / 5 maç%804 / 5 maç
14+%804 / 5 maç%603 / 5 maç
16+%402 / 5 maç%603 / 5 maç
18+%201 / 5 maç%603 / 5 maç

En yüksek / en düşük toplam: 34 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Juventus · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————16,8022,4039,20
Dış saha3 maç————15,0023,6738,67
Maç toplamı
GenelDış saha
28+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
31+%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
34+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
37+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
12+%1005 / 5 maç%672 / 3 maç
14+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
16+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
18+%402 / 5 maç%331 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 47 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Celta de Vigo · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
16.09.26DışOmonia Nicosia0-14-153-615-12
16.04.26İçFreiburg1-312-215-720-14
09.04.26DışFreiburg0-39-125-416-15
19.03.26DışOlympique Lyonnais2-011-205-914-12
12.03.26İçOlympique Lyonnais1-114-1111-16-12

Juventus · Son 5 maç · — sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
17.09.26İçNEC5-018-94-312-11
18.05.23DışSevilla FC1-216-1212-418-23
11.05.23İçSevilla FC1-116-1212-816-25
20.04.23DışSporting CP1-1—11-616-28
13.04.23İçSporting CP1-0—9-322-25

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Celta de VigovsJuventus15.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Celta de Vigo–Juventus maçında duran top çevresindeki mücadele, özellikle serbest vuruşlarda Juventus’un daha üretken profiline işaret ediyor. Celta’nın son 5 maç genelinde maç başı kullandığı serbest vuruş 10, rakibe verdiği 15,8 ve toplam 25,8; iç sahada ise bu değerler 12,2, 12,2 ve 24,4. Genel tabloda toplamın 23 ve üzeri ile 25 ve üzeri olma oranı yüzde 60, 27 ve üzeri yüzde 40, 29 ve üzeri yüzde 40; Celta’nın kendi hanesinde 12 ve üzeri yüzde 40, 13 ve üzeri yüzde 20, 14 ve üzeri yüzde 20, 15 ve üzeri ise yüzde 0. Juventus’ta genel ortalama 16,67 kullanılan, 11 rakibe verilen ve 27,67 toplam serbest vuruş. Deplasman ortalaması 16, 12 ve 28’e çıkıyor; genel maçların yüzde 100’ünde toplam 23, 25 ve 27 eşiği aşılmış, 29 eşiği ise hiç görülmemiş. Juventus kendi adına 12, 13, 14 ve 15 ve üzeri değerlerin tamamında yüzde 100’e ulaşmış. Kale vuruşlarında Celta genelinde 5,8’e 5,4 ve 11,2 toplamı, iç sahada 10,4’e 4,8 ve 15,2 toplamı var. Juventus ise genelinde 9,6’ya 4,8 ve 14,4, deplasmanda 11,33’e 5 ve 16,33 ortalamasında. Bu tablo, topun sık sık iki ceza sahası arasında gidip gelmesini bekleten bir yapı sunuyor.

Taç atışları oyunun kenar koridorlarında daha belirgin bir Juventus üstünlüğü taşıyor. Celta’nın genel maç başı toplamı 27,2; iç sahada 30,8. Genel toplamda 28 ve 31 ve üzeri oranları yüzde 40, 34 ve üzeri yüzde 20, 37 ve üzeri yüzde 0; takım hanesinde 12 ve üzeri yüzde 80, 14 ve üzeri yüzde 80, 16 ve üzeri yüzde 40, 18 ve üzeri yüzde 20. Juventus’un genel toplamı 39,2, deplasman toplamı 38,67; genelinde 28, 31, 34 ve 37 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 80, deplasmanda 28 ve 31 yüzde 100, 34 ve 37 yüzde 67. Kendi taçlarında genel oranlar 12 ve üzeri yüzde 100, 14 ve 16 ve üzeri yüzde 80, 18 ve üzeri yüzde 40. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 26,74 toplam, Celta 10,5 ve Juventus 16,24; kale vuruşunda 12,8 toplam, 5,3 ve 7,5; taçta 33,2 toplam, 18,3 ve 14,9. İç sahadaki Celta, kale vuruşlarında belirgin biçimde hareketlenirken Juventus dış sahada hem serbest vuruşu hem taç kullanımını yukarı taşıyor. İlk ve ikinci devreye ait ayrı değerler bulunmadığı için tempo değişimini devrelere bölmek mümkün değil; yine de son birkaç maçlık bu örneklem, Juventus’un daha fazla duran top ve kenar oyunu üreten, Celta’nın ise özellikle kendi sahasında oyunu zaman zaman sıkıştıran bir karaktere sahip olduğunu söylüyor.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 3 maç

26,74Beklenen toplam
10,50Ev sahibi
16,24Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

12,80Beklenen toplam
5,30Ev sahibi
7,50Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

33,20Beklenen toplam
18,30Ev sahibi
14,90Deplasman