

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Genel
Celje · İç saha
Omonia Nicosia · Genel
Omonia Nicosia · Dış saha
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | — | 0-2 | 0-1 |
| 19.03.26 | Dış | AEK Athens | — | 2-0 | 2-0 |
| 12.03.26 | İç | AEK Athens | — | 0-4 | 0-3 |
| 26.02.26 | İç | Drita | — | 3-2 | 3-1 |
| 19.02.26 | Dış | Drita | — | 3-2 | 2-0 |
Omonia Nicosia · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo | — | 1-0 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden | — | 4-2 | 2-1 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden | — | 0-1 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps | — | 1-0 | 1-0 |
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps | — | 1-1 | 0-0 |
Celje · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.26 | İç | AEK Athens | — | 0-4 | 0-3 |
| 26.02.26 | İç | Drita | — | 3-2 | 3-1 |
| 18.12.25 | İç | Shelbourne | — | 0-0 | 0-0 |
| 06.11.25 | İç | Legia Warszawa | — | 2-1 | 0-1 |
Omonia Nicosia · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden | — | 0-1 | 0-0 |
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps | — | 1-1 | 0-0 |
| 26.02.26 | Dış | Rijeka | — | 1-3 | 1-0 |
| 11.12.25 | Dış | Rapid Wien | — | 1-0 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Maç sonu toplam gol
| CeljeGenel | Celjeİç saha | Omonia NicosiaGenel | Omonia NicosiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| CeljeGenel | Celjeİç saha | Omonia NicosiaGenel | Omonia NicosiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Genel
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 345-60 | 260-75 | 075-90+ | 10toplam |
Omonia Nicosia · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 4toplam |
Celje · İç saha
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 230-45+ | 245-60 | 060-75 | 075-90+ | 7toplam |
Omonia Nicosia · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 260-75 | 275-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celje–Omonia Nicosia maçında iki farklı gol profili karşı karşıya geliyor. Celje’nin son 5 maçında 8 gol atıp 10 gol yemesi, maç başına 1,6 gol üretirken 2 gol savunma ortalamasında kalması ve toplam gol ortalamasının 3,6 olması, oyunun dalgalı geçtiğini gösteriyor. Bu 5 maçın tamamında 1 ve 2, yüzde 60’ında 3 ve 4, yüzde 40’ında 5 ve üzeri gol çıktı. Celje’nin iç sahadaki 4 maçında ise 5 gol atıp 7 gol yemesi, 1,25’e karşı 1,75 ortalama ve 3 toplam gol ortalaması anlamına geliyor; 1, 2 ve 3 ve üzeri gol yüzde 75, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 25 seviyesinde. Omonia genel tabloda 5 maçta 7 gol atıp 4 gol yedi; 1,4 gol atma, 0,8 gol yeme ve 2,2 toplam gol ortalaması var. Bu maçların tamamında en az 1 gol görülürken 2 ve üzeri gol yüzde 40, 3 ve 4 ve üzeri yüzde 20, 5 ve üzeri de yüzde 20. Deplasmanda 3 gol atıp 5 gol yediler; ortalamalar 0,75 ve 1,25, toplam ise 2. Deplasman maçlarının yüzde 100’ünde 1, yüzde 50’sinde 2, yüzde 25’inde 3 ve 4 ve üzeri gol görüldü; 5 ve üzeri gol çıkmadı.
İlk yarı tarafında Celje’nin genel maçlarında 1 ve üzeri gol yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 40, 4 ve üzeri yüzde 20; iç sahada bu oranlar sırasıyla yüzde 75, 50, 50, 25 ve 0. Celje genelinde ilk yarıda 7, ikinci yarıda 1 gol attı; iç sahada bu dağılım 3’e 2. Omonia’da genel ilk yarı eşikleri yüzde 40, 20, 20, 0, 0; deplasmanda 1 ve üzeri gol yüzde 50, diğer eşikler 0. Omonia’nın genel gol dağılımı ilk yarıda 3, ikinci yarıda 4; deplasmanda 2 ve 1. Celje en çok 15-30’da 3, 30-45+’ta 3 gol bulurken; Omonia 15-30’da 3, 75-90+’ta 3 gol attı. Celje’nin yediği goller 45-60’ta 3, Omonia’nın deplasmanda yediği goller 60-75 ve 75-90+’ta 2’şer. Karşılıklı gol, iki takımın 10 maçlık birleşiminde 4 maçta, yüzde 40’ta kaldı; toplam gol 10 maçta 2,9 beklenen ortalamayla 2 ve üzeri yüzde 70, 3 ve 4 ve üzeri yüzde 40, 5 ve üzeri yüzde 30. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 70, 2 ve üzeri yüzde 50. Açıkçası belirleyici düğüm, Celje’nin erken baskısı ile Omonia’nın özellikle son bölümdeki cevabı olacak; bu veriler son birkaç maça dayandığı için oyunun ritmini ilk gol belirleyebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Genel
Celje · İç saha
Omonia Nicosia · Genel
Omonia Nicosia · Dış saha
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | — | 0-2 | 2-6 | 8 | 1-4 |
| 19.03.26 | Dış | AEK Athens | — | 2-0 | 1-11 | 12 | 1-4 |
| 12.03.26 | İç | AEK Athens | — | 0-4 | 8-5 | 13 | 6-3 |
| 26.02.26 | İç | Drita | — | 3-2 | 4-5 | 9 | 4-2 |
| 19.02.26 | Dış | Drita | — | 3-2 | 3-7 | 10 | 3-2 |
Omonia Nicosia · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo | — | 1-0 | 3-11 | 14 | 3-4 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden | — | 4-2 | 5-6 | 11 | 1-1 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden | — | 0-1 | 1-6 | 7 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps | — | 1-0 | 10-3 | 13 | 1-2 |
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps | — | 1-1 | 2-7 | 9 | 2-2 |
Celje · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.26 | İç | AEK Athens | — | 0-4 | 8-5 | 13 | 6-3 |
| 26.02.26 | İç | Drita | — | 3-2 | 4-5 | 9 | 4-2 |
| 18.12.25 | İç | Shelbourne | — | 0-0 | 8-5 | 13 | 5-3 |
| 06.11.25 | İç | Legia Warszawa | — | 2-1 | 3-6 | 9 | 0-4 |
Omonia Nicosia · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden | — | 0-1 | 1-6 | 7 | 0-0 |
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps | — | 1-1 | 2-7 | 9 | 2-2 |
| 26.02.26 | Dış | Rijeka | — | 1-3 | 7-1 | 8 | 4-1 |
| 11.12.25 | Dış | Rapid Wien | — | 1-0 | 1-3 | 4 | 1-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı korner
| CeljeGenel | Celjeİç saha | Omonia NicosiaGenel | Omonia NicosiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| CeljeGenel | Celjeİç saha | Omonia NicosiaGenel | Omonia NicosiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Korner dengesi (genel)
Omonia Nicosia · Korner dengesi (genel)
Celje · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Omonia Nicosia · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celje–Omonia Nicosia karşılaşmasında korner havasını belirleyecek ilk konu, ev sahibinin iç sahadaki üretkenliğiyle Omonia’nın deplasmandaki düşüşü arasındaki fark. Celje’nin son 5 maç genelinde maç başı 3,6 korner kullandığını, rakiplerine 6,8 korner verdiğini ve toplam ortalamanın 10,4 olduğunu görüyorum. Kendi sahasında ise tablo belirgin biçimde değişiyor: 4 maçta 5,75 korner ortalaması, 5,25 rakip korneri ve 11 toplam ortalama var. Bu maçların tamamında 8 ve üzeri, yine tamamında 9 ve üzeri korner çıkmış; 10 ve üzeri korner oranı ise yüzde 50’de kalmış. Celje’nin kendi hanesinde 3 ve üzeri korner oranı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 50. Omonia’nın genel toplam ortalaması 10,8 olsa da deplasmanda yalnızca 7’ye iniyor. Dış sahadaki 4 maçın 8 ve üzeri korner oranı yüzde 50, 9 ve üzeri oranı yüzde 25, 10 ve üzeri oranı ise yüzde 0. Takım olarak da 3 ve üzeri korneri sadece yüzde 25 oranında görebilmiş. Bu, rakamdan çok oyun karakterindeki daralmayı anlatıyor.
İşin ilginç tarafı, iki ekibin son maçları birleştiğinde beklenen toplam 10,6 korner ve dağılımda Celje 5,1, Omonia 5,5 görünüyor; yani kâğıt üzerinde denge oldukça yakın. Birleşik 10 maçın 8’inde 9 ve üzeri korner, 6’sında 10 ve üzeri, 5’inde 11 ve üzeri korner çıkmış. Ancak bu ortalamayı deplasman verisi aşağı çekiyor; Omonia’nın dış sahadaki en yüksek toplamı 9, en düşüğü 4. Celje’nin genel en yüksek toplamı 13, Omonia’nın 14; ev sahibinin sahasındaki aralık 9-13. Korner dengesinde iki takım da son 5 genel maçında rakibinden fazla olduğu yalnızca 1 maç yaşarken, Celje 4, Omonia ise 4 maçta rakibinden az korner üretmiş. İlk yarı birleşik ortalaması 4,6; Celje’nin evindeki ilk yarı ortalaması 6,75, Omonia’nın deplasmanda 3,25. Bence maçın kilidi, Celje’nin ilk bölümde kanatları ne kadar zorlayacağı ve Omonia’nın deplasmanda savunmadan çıkarken korner bulup bulamayacağı olacak; bu örneklemin son birkaç maça dayandığını da akılda tutmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Genel
Celje · İç saha
Omonia Nicosia · Genel
Omonia Nicosia · Dış saha
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | — | 0-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 19.03.26 | Dış | AEK Athens | — | 2-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 12.03.26 | İç | AEK Athens | — | 0-4 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 26.02.26 | İç | Drita | — | 3-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 19.02.26 | Dış | Drita | — | 3-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Omonia Nicosia · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo | — | 1-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden | — | 4-2 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps | — | 1-0 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps | — | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
Celje · Son 5 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.03.26 | İç | AEK Athens | — | 0-4 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 26.02.26 | İç | Drita | — | 3-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 18.12.25 | İç | Shelbourne | — | 0-0 | 2-6 | 8 | 0-0 |
| 06.11.25 | İç | Legia Warszawa | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Omonia Nicosia · Son 5 dış saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps | — | 1-1 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 26.02.26 | Dış | Rijeka | — | 1-3 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 11.12.25 | Dış | Rapid Wien | — | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Maç toplamı kart
| CeljeGenel | Celjeİç saha | Omonia NicosiaGenel | Omonia NicosiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| CeljeGenel | Celjeİç saha | Omonia NicosiaGenel | Omonia NicosiaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Hakem
Celje · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Omonia Nicosia · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celje–Omonia Nicosia karşılaşmasında kartların havası, özellikle ev sahibi takımın sahasında oynadığı maçlarda daha sert görünüyor. Celje’nin son 5 maçında maç başına toplam kart ortalaması 3,6; kendi gördüğü kart ortalaması 1,8, rakibin gördüğü de 1,8. Ancak Celje’nin son 4 iç saha maçında toplam ortalama 5,75’e çıkıyor ve bu karşılaşmaların tamamında 3 ve üzeri kart ile 4 ve üzeri kart görüldü. İç sahadaki en yüksek toplam 8, en düşük toplam ise 4 kart. Omonia’nın son 5 maçında toplam ortalama 4,2 kart; deplasmanda ise 4,75. Kıbrıs ekibi dış sahadaki 4 maçın tamamında 3 ve üzeri kart gördü, 4 ve üzeri kart eşiği 3 maçta, 5 ve üzeri kart eşiği 2 maçta aşıldı. Takım bazında Celje’nin iç sahada 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 100, 2 ve üzeri kart oranı yüzde 75; Omonia’da deplasmanda bu iki eşik de yüzde 100. Bence tribünün baskısı ve ikili mücadelelerin sertliği, genel ortalamadan çok bu iç saha-dış saha ayrımını öne çıkarıyor.
İşin ilginç tarafı, birleşik son 10 maç tablosunda beklenen toplam 3,9 kart ve ev sahibi için 2,5, deplasman için 1,4 kartlık değer bulunması. 4 ve üzeri kart 6 maçta yüzde 60, 5 ve üzeri kart 4 maçta yüzde 40, 6 ve üzeri kart ise 3 maçta yüzde 30 seviyesinde. İlk yarı beklenen toplam 1,1 kartken, Celje’nin iç saha maçlarında ilk yarı ortalaması 1,25, ikinci yarı ortalaması 4,5; Omonia’nın deplasmanda bu değerleri 1,75 ve 3 olarak şekilleniyor. Yani gerilim özellikle ikinci yarıda büyüyebilir. Hakemin son maçlarına ilişkin herhangi bir veri paylaşılmadığı için düdük standardı hakkında yorum yapmak mümkün değil; bunu özellikle şunu söylemeden geçemem. Kırmızı kart tarafında iki takımın tüm ilgili tablolarında değer 0, kırmızı kart çıkan maç sayısı da 0. Bu örneklemin son birkaç maçla sınırlı olduğunu unutmadan, maçın belirleyici noktası ikinci yarıdaki temaslar, geciken müdahaleler ve Celje’nin evindeki 2 kartlık takım ortalamasının Omonia’nın deplasmandaki 2,5 kartlık seviyesine karşı nasıl gelişeceği olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,80 | 13,40 | 28,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 14,25 | 13,00 | 27,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 30+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 23 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Omonia Nicosia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,00 | 10,60 | 27,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 17,25 | 12,50 | 29,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 24+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 28+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 30+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 38 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,60 | 4,00 | 13,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 8,50 | 7,25 | 15,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 5 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Omonia Nicosia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,60 | 9,00 | 17,60 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 8,75 | 7,50 | 16,25 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,40 | 13,40 | 26,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 11,75 | 10,00 | 21,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 30+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 33+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 36+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 17+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 34 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Omonia Nicosia · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,60 | 17,80 | 37,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 22,25 | 19,25 | 41,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 27+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 30+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 33+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 36+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Celje · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 0-2 | 16-10 | 8-1 | 9-25 |
| 19.03.26 | Dış | AEK Athens | 2-0 | 10-13 | 7-4 | 16-10 |
| 12.03.26 | İç | AEK Athens | 0-4 | 10-14 | 7-6 | 14-12 |
| 26.02.26 | İç | Drita | 3-2 | 21-18 | 14-6 | 12-7 |
| 19.02.26 | Dış | Drita | 3-2 | 17-12 | 12-3 | 16-13 |
Omonia Nicosia · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.26 | İç | Celta de Vigo | 1-0 | 15-4 | 6-3 | 12-15 |
| 27.08.26 | İç | Sint-Truiden | 4-2 | 12-10 | 12-8 | 25-26 |
| 20.08.26 | Dış | Sint-Truiden | 0-1 | 13-9 | 10-10 | 18-18 |
| 13.08.26 | İç | Lincoln Red Imps | 1-0 | 22-15 | 3-14 | 21-13 |
| 06.08.26 | Dış | Lincoln Red Imps | 1-1 | 23-15 | 12-10 | 22-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Celje–Omonia Nicosia maçında duran top ve oyunun yeniden başlaması başlıklarında iki farklı karakter görüyorum. Serbest vuruşlarda Omonia belirgin biçimde önde: son birkaç maç genelinde maç başı 17 kullanan Kıbrıs ekibine karşı Celje’nin ortalaması 14,8. İç saha ve deplasman ayrımı da bu farkı koruyor; Celje evinde 14,25, Omonia dışarıda 17,25 serbest vuruş kullanıyor. Omonia’nın toplam serbest vuruşlarında 24 ve üzeri, 26 ve üzeri, 28 ve üzeri, 30 ve üzeri değerlerin her biri yüzde 50 seviyesinde; Celje’de bu eşikler sırasıyla yüzde 75, 25, 25 ve 25. Kale vuruşlarında ise Celje’nin takım ortalaması 9,6 ile Omonia’nın 8,6’sından yüksek, fakat toplam ortalamada Omonia 17,6’ya çıkarken Celje 13,6’da kalıyor. Celje’nin 12 ve üzeri toplam kale vuruşu oranı yüzde 60, Omonia’nınki yüzde 80. Taç atışları maçın en keskin ayrışma alanı: Celje genelinde takım başı 13,4, Omonia’da 19,6; dış saha rakamı Omonia için 22,25, Celje’nin iç saha ortalaması ise 11,75. Omonia’nın deplasman maçlarında 27 ve üzeri toplam taç atışı yüzde 100, 30, 33 ve 36 ve üzeri eşiklerin de tamamı yüzde 100.
Devre bazında ilk yarı, ikinci yarı ve maç sonu kırılımı verilmediği için oyunun hangi bölümünde bu farkların büyüdüğünü sayısal olarak ayırmak mümkün değil; bunu özellikle not etmek gerekir. Yine de birleşik beklentiler maçın genel resmini anlatıyor: serbest vuruşlarda toplam 27,9; Celje için 12,7, Omonia için 15,2. Kale vuruşlarında toplam beklenti 15,6 ve dağılım 9,3’e 6,3. Taç atışlarında ise 32,1’lik toplamın Celje’ye 15,6, Omonia’ya 16,5 olarak yansıması bekleniyor. Bence sahada izlenmesi gereken nokta, Omonia’nın özellikle kenarları ve rakip baskısını nasıl taç atışlarına çevireceği. Celje ise kale vuruşlarındaki daha yüksek payıyla geriden çıkışta daha fazla sorumluluk alabilir. Bu tablo, son birkaç maçlık örneklem içinde Omonia’nın daha fazla temas ve kenar oyunu üreten, Celje’nin ise topu kaleciden başlatmaya daha yatkın bir görüntü verdiğini söylüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
CeljevsOmonia Nicosia
15.10.2026 · 19:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 15.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Bayer Leverkusen
AEK Athens
Drita
Celta de Vigo
Sint-Truiden
Lincoln Red Imps
Shelbourne
Rijeka