

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Hollanda Eredivisie 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | AZ | 7 | 6 | 1 | 0 | 18:6 | +12 | 19 | GGGBG |
| 2 | Feyenoord | 7 | 5 | 2 | 0 | 25:7 | +18 | 17 | GBGGG |
| 3 | PSV | 7 | 5 | 1 | 1 | 24:10 | +14 | 16 | GGGGM |
| 4 | Twente | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:7 | +8 | 16 | GBGGG |
| 5 | Ajax | 7 | 4 | 2 | 1 | 21:9 | +12 | 14 | GMGGB |
| 6 | Fortuna Sittard | 7 | 4 | 1 | 2 | 13:14 | -1 | 13 | MGGMG |
| 7 | Excelsior | 7 | 3 | 2 | 2 | 15:9 | +6 | 11 | GGBMB |
| 8 | Groningen | 7 | 3 | 2 | 2 | 15:13 | +2 | 11 | MMBBG |
| 9 | Go Ahead Eagles | 7 | 2 | 4 | 1 | 16:14 | +2 | 10 | GMBBB |
| 10 | Heerenveen | 7 | 2 | 3 | 2 | 11:9 | +2 | 9 | MBMBG |
| 11 | NEC | 7 | 2 | 2 | 3 | 12:13 | -1 | 8 | GMBMB |
| 12 | Sparta Rotterdam | 7 | 1 | 2 | 4 | 10:17 | -7 | 5 | BMBMM |
| 13 | Telstar | 7 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | -7 | 5 | MBMBM |
| 14 | Cambuur | 7 | 1 | 2 | 4 | 10:19 | -9 | 5 | MMBGB |
| 15 | Utrecht | 7 | 1 | 2 | 4 | 11:24 | -13 | 5 | BMBGM |
| 16 | PEC Zwolle | 7 | 1 | 1 | 5 | 6:20 | -14 | 4 | GMBMM |
| 17 | ADO Den Haag | 7 | 0 | 2 | 5 | 7:17 | -10 | 2 | MBMMB |
| 18 | Willem II | 7 | 0 | 2 | 5 | 6:20 | -14 | 2 | BMBMM |
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Genel
PSV · İç saha
Heerenveen · Genel
Heerenveen · Dış saha
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 2-1 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 12. | 4-1 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | 15. | 6-1 | 2-1 |
| 23.08.26 | İç | Groningen | 8. | 5-1 | 3-1 |
Heerenveen · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sparta Rotterdam | 12. | 4-0 | 2-0 |
| 13.09.26 | İç | Telstar | 13. | 0-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | AZ | 1. | 2-3 | 2-1 |
| 30.08.26 | Dış | Willem II | 18. | 2-2 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | PEC Zwolle | 16. | 0-2 | 0-0 |
PSV · Son 5 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 12. | 4-1 | 2-1 |
| 23.08.26 | İç | Groningen | 8. | 5-1 | 3-1 |
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard | 6. | 2-2 | 0-1 |
Heerenveen · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sparta Rotterdam | 12. | 4-0 | 2-0 |
| 30.08.26 | Dış | Willem II | 18. | 2-2 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Ajax | 5. | 2-2 | 1-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Maç sonu toplam gol
| PSVGenel | PSVİç saha | HeerenveenGenel | HeerenveenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 5+ gol | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| PSVGenel | PSVİç saha | HeerenveenGenel | HeerenveenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Genel
| Yediği | 40-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 275-90+ | 7toplam |
Heerenveen · Genel
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 360-75 | 275-90+ | 7toplam |
PSV · İç saha
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
Heerenveen · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 4toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
PSV, son 5 maçında 20 gol atıp 7 gol yedi; maç başına 4,00 gol atarken 1,40 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 3 maçta ise tablo 11 atılan ve 4 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 5,00. Heerenveen cephesinde son 5 maçta 8 gol atıldı, 7 gol yenildi; deplasmandaki son 3 maçta maç başı toplam gol 4,00. Gol sayısına baktığımızda PSV maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %100'ü 3 ve üzeri golle bitmiş; Heerenveen maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %60. İç saha özelinde PSV maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %100, dış saha özelinde Heerenveen maçlarında %100.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: PSV maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Heerenveen maçlarında %40; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %100 ile %40 arasında. PSV gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Heerenveen ise en verimli zamanını 15-30 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında PSV son 5 maçın 5 tanesinde, Heerenveen ise 2 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Genel
PSV · İç saha
Heerenveen · Genel
Heerenveen · Dış saha
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 12. | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 1-1 | 2 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | 15. | 6-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen | 8. | 5-1 | 9-4 | 13 | 2-1 |
Heerenveen · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sparta Rotterdam | 12. | 4-0 | 6-3 | 9 | 6-2 |
| 13.09.26 | İç | Telstar | 13. | 0-0 | 8-6 | 14 | 2-2 |
| 06.09.26 | İç | AZ | 1. | 2-3 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 30.08.26 | Dış | Willem II | 18. | 2-2 | 7-9 | 16 | 1-4 |
| 22.08.26 | İç | PEC Zwolle | 16. | 0-2 | 5-3 | 8 | 4-0 |
PSV · Son 5 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 12. | 4-1 | 9-5 | 14 | 5-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen | 8. | 5-1 | 9-4 | 13 | 2-1 |
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard | 6. | 2-2 | 9-0 | 9 | 6-0 |
Heerenveen · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sparta Rotterdam | 12. | 4-0 | 6-3 | 9 | 6-2 |
| 30.08.26 | Dış | Willem II | 18. | 2-2 | 7-9 | 16 | 1-4 |
| 16.08.26 | Dış | Ajax | 5. | 2-2 | 2-7 | 9 | 0-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Maç toplamı korner
| PSVGenel | PSVİç saha | HeerenveenGenel | HeerenveenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| PSVGenel | PSVİç saha | HeerenveenGenel | HeerenveenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Korner dengesi (genel)
Heerenveen · Korner dengesi (genel)
PSV · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Heerenveen · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
PSV, son 5 maçında maç başına 7,40 korner kullanırken rakiplerine 3,20 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 10,60. Kendi sahasındaki son 3 maçta kullandığı korner ortalaması 9,00, maç başı toplam korner ise 12,00. Heerenveen cephesinde son 5 maçta maç başına 6,00 korner kullanıldı, 4,80 korner verildi; deplasmandaki son 3 maçta toplam korner ortalaması 11,33. Toplam korner sayısında PSV maçlarının %80'i 9+ korner, %80'i 10+ korner ile bitti; Heerenveen maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. En yüksek toplam korner PSV maçlarında 14, Heerenveen maçlarında 16 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında PSV son 5 maçın 3 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Heerenveen ise 5 maçın 4 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,70; ev sahibi için beklenen korner 6,10, deplasman için 4,60. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,60. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Genel
PSV · İç saha
Heerenveen · Genel
Heerenveen · Dış saha
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Twente | 4. | 2-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 12. | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 5. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | 15. | 6-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen | 8. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Heerenveen · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sparta Rotterdam | 12. | 4-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Telstar | 13. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | AZ | 1. | 2-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Willem II | 18. | 2-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | PEC Zwolle | 16. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
PSV · Son 5 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 12. | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Groningen | 8. | 5-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Fortuna Sittard | 6. | 2-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Heerenveen · Son 5 dış saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sparta Rotterdam | 12. | 4-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Willem II | 18. | 2-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 16.08.26 | Dış | Ajax | 5. | 2-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Maç toplamı kart
| PSVGenel | PSVİç saha | HeerenveenGenel | HeerenveenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| PSVGenel | PSVİç saha | HeerenveenGenel | HeerenveenDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Hakem
PSV · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Heerenveen · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
PSV, son 5 maçında maç başına 2,20 kart görürken rakipleri 2,20 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 3 maçta gördüğü kart ortalaması 1,00, maç başı toplam kart ise 2,00. Heerenveen cephesinde son 5 maçta maç başına 0,80 kart görüldü, rakiplerine 1,20 kart çıktı; deplasmandaki son 3 maçta toplam kart ortalaması 2,00. Toplam kart sayısında PSV maçlarının %40'ı 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Heerenveen maçlarında bu oranlar sırasıyla %0 ve %0. En sert maç PSV için 9, Heerenveen için 3 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,20; ev sahibi için beklenen kart 1,70, deplasman için 1,50. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 0. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,40 | 9,60 | 18,00 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 4,00 | 8,00 | 12,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 28 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Heerenveen · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,60 | 8,40 | 19,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 9,33 | 8,00 | 17,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,20 | 10,40 | 15,60 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 3,00 | 11,67 | 14,67 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Heerenveen · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,40 | 9,00 | 17,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 10,33 | 7,00 | 17,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 7+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,00 | 17,60 | 36,60 |
| İç saha3 maç | — | — | — | — | 18,67 | 14,67 | 33,33 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 32+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 35+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 38+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Heerenveen · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 17,40 | 14,00 | 31,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 13,00 | 15,33 | 28,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 32+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 35+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 38+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00PSV · Son 5 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Twente | 2-3 | 10-12 | 11-7 | 25-18 |
| 13.09.26 | İç | Sparta Rotterdam | 4-1 | 3-6 | 3-11 | 16-18 |
| 05.09.26 | Dış | Ajax | 3-1 | 6-13 | 7-6 | 16-23 |
| 30.08.26 | Dış | Utrecht | 6-1 | 20-8 | 2-13 | 23-16 |
| 23.08.26 | İç | Groningen | 5-1 | 3-9 | 3-15 | 15-13 |
Heerenveen · Son 5 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Sparta Rotterdam | 4-0 | 11-9 | 10-10 | 16-14 |
| 13.09.26 | İç | Telstar | 0-0 | 8-13 | 8-13 | 19-15 |
| 06.09.26 | İç | AZ | 2-3 | 12-9 | 7-4 | 14-13 |
| 30.08.26 | Dış | Willem II | 2-2 | 9-5 | 8-9 | 14-15 |
| 22.08.26 | İç | PEC Zwolle | 0-2 | 13-6 | 9-9 | 24-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında PSV son 5 maçında maç başına 8,40 serbest vuruş kullanırken rakipleri 9,60 kullandı; Heerenveen ise maç başına 10,60 kullanıp rakiplerine 8,40 bıraktı. Maç toplamında PSV maçlarının %60'ı 17+ serbest vuruş ile bitti, Heerenveen maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında PSV son 5 maçında maç başına 5,20 kale vuruşu kullanırken rakipleri 10,40 kullandı; Heerenveen ise maç başına 8,40 kullanıp rakiplerine 9,00 bıraktı. Maç toplamında PSV maçlarının %60'ı 15+ kale vuruşu ile bitti, Heerenveen maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında PSV son 5 maçında maç başına 19,00 taç atışı kullanırken rakipleri 17,60 kullandı; Heerenveen ise maç başına 17,40 kullanıp rakiplerine 14,00 bıraktı. Maç toplamında PSV maçlarının %80'i 32+ taç atışı ile bitti, Heerenveen maçlarında bu oran %40. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 18,50; ev sahibi için 8,40, deplasman için 10,10. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 16,50; ev sahibi için 7,10, deplasman için 9,40. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 34,00; ev sahibi için 16,50, deplasman için 17,50. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
PSVvsHeerenveen
09.10.2026 · 21:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 09.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.