

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | +27 | 24 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | MGGGG |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | +5 | 19 | GGGBG |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | +11 | 18 | MGGMG |
| 5 | Sevilla FC | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | +1 | 14 | BGGMB |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | BGMGG |
| 7 | Deportivo Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | +4 | 11 | GMMBM |
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis 1 oyuncu
- A. RuibalŞüpheliForvet
Porto 2 oyuncu
- Z. SanusiArka AdaleDefans
- J. Bednarek15/10/2026Defans
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Genel
Real Betis · İç saha
Porto · Genel
Porto · Dış saha
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | CA Osasuna | — | 5-2 | 2-0 |
| 20.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña | — | 1-1 | 1-0 |
| 17.09.26 | İç | Getafe CF | — | 1-0 | 1-0 |
| 14.09.26 | Dış | Villarreal | — | 2-1 | 2-1 |
| 04.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 1-0 | 0-0 |
Porto · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | İç | Manchester City | — | 0-2 | 0-0 |
Real Betis · Son 5 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | CA Osasuna | — | 5-2 | 2-0 |
| 17.09.26 | İç | Getafe CF | — | 1-0 | 1-0 |
| 04.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 1-0 | 0-0 |
| 21.08.26 | İç | Real Sociedad | 6. | 1-0 | 0-0 |
Porto · Son 5 dış saha maçı · — sıra
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Real BetisGenel | Real Betisİç saha | PortoGenel | PortoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 5+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
İlk yarı toplam gol
| Real BetisGenel | Real Betisİç saha | PortoGenel | PortoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Genel
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
Porto · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 2toplam |
Real Betis · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 075-90+ | 2toplam |
Porto · Dış saha
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Real Betis bu maçın gol tarafında daha oturaklı görünen ekip. Son 5 genel maçında 10 gol atıp 4 gol yedi; maç başına toplam gol ortalaması 2,8, kendi gol ortalaması 2, savunmada ise 0,8. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1 gol çıktı, 2 ve üzeri gol oranı %60, 3 ve üzeri gol %40, 4 ve üzeri gol %20, 5 ve üzeri gol de %20’de kaldı. İç sahadaki son 4 maçta ise Betis 8 gol bulup yalnızca 2 gol yedi; 2,5 toplam gol ortalaması ve 0,5 yenilen gol ortalaması, tribün önünde daha kontrollü bir yapı gösteriyor. Bu dört maçın tamamında en az 1 gol görülürken 2 ve üzeri, 3 ve üzeri, 4 ve üzeri ve 5 ve üzeri gol eşiklerinin her biri %25’te kaldı. Porto’nun eldeki genel örneği yalnızca 1 maç: gol atamadı, 2 gol yedi ve maç başı toplam gol 2 oldu. Bu tek maçta 1 ve 2 ve üzeri gol görüldü; 3 ve üzeri, 4 ve üzeri ve 5 ve üzeri gol çıkmadı. Deplasman tarafında ise hiç maçlık veri bulunmadığını özellikle belirtmek gerekir.
İlk yarı dengesi de Betis’in evinde maçı erken şekillendirme ihtimalini canlı tutuyor. Betis’in genel son 5 maçında ilk yarıda 1 ve üzeri gol %80, 2 ve üzeri gol %40, 3 ve üzeri gol %20; iç sahada bu oranlar sırasıyla %50, %25 ve %0. Porto’nun tek genel maçında ilk yarıda gol yok. Betis gollerinin 1’i 0-15, 2’si 30-45+, 1’i 45-60, 2’si 60-75 ve 2’si 75-90+ dakikalarında geldi; iç sahada dağılım 1, 2, 1, 2 ve 2 gol şeklinde. Porto bu tek maçta 45-60 ve 75-90+ aralıklarında birer gol yedi. Karşılıklı gol Betis’in genelinde 3 maçta, iç sahasında 1 maçta gerçekleşti; iki takımın son 6 maç birleşiminde karşılıklı gol %50, 2 ve üzeri gol %67, 3 ve üzeri gol %33, 4 ve üzeri gol %17, 5 ve üzeri gol %17. İlk yarıda 1 ve üzeri gol %67, 2 ve üzeri gol %33; beklenen gol 2,4. Aralarında son maç verisi yok, bu nedenle belirleyici nokta Betis’in üretkenliğiyle Porto’nun ilk yarıdaki suskunluğu olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 1 maç
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Genel
Real Betis · İç saha
Porto · Genel
Porto · Dış saha
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | CA Osasuna | — | 5-2 | 8-4 | 12 | 6-1 |
| 20.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña | — | 1-1 | 5-11 | 16 | 3-0 |
| 17.09.26 | İç | Getafe CF | — | 1-0 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 14.09.26 | Dış | Villarreal | — | 2-1 | 4-7 | 11 | 3-5 |
| 04.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 1-0 | 6-10 | 16 | 4-6 |
Porto · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | İç | Manchester City | — | 0-2 | 2-5 | 7 | 0-1 |
Real Betis · Son 5 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | CA Osasuna | — | 5-2 | 8-4 | 12 | 6-1 |
| 17.09.26 | İç | Getafe CF | — | 1-0 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 04.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 1-0 | 6-10 | 16 | 4-6 |
| 21.08.26 | İç | Real Sociedad | 6. | 1-0 | 4-5 | 9 | 2-2 |
Porto · Son 5 dış saha maçı · — sıra
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Real BetisGenel | Real Betisİç saha | PortoGenel | PortoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 9+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 10+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 11+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 12+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı korner
| Real BetisGenel | Real Betisİç saha | PortoGenel | PortoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 5+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 6+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Korner dengesi (genel)
Porto · Korner dengesi (genel)
Real Betis · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Porto · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 1 maç
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Real Betis–Porto karşılaşmasında korner havasını ilk olarak Betis’in üretkenliği belirliyor. Betis’in son 5 maçında maç başına 5,4 korner kullandığını, rakiplerine ise 7 korner verdiğini görüyoruz; toplam ortalama 12,4 korner. Bu tablo, oyunun iki ceza alanı çevresinde sıkışabileceğini düşündürüyor. İç sahadaki 4 maçta Betis’in kendi korner ortalaması 5,5’e çıkarken rakibe verdiği sayı 5,5’te kalmış ve toplam ortalama 11 olmuş. Ayrıca bu iç saha maçlarının yüzde 75’inde 8 ve 9 ve üzeri korner, yüzde 50’sinde 10, 11 ve 12 ve üzeri korner görülmüş. Genel tabloda ise 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 80, 12 ve üzerinin yüzde 60 seviyesinde. Betis kendi adına 3 ve 4 ve üzeri korneri son 5 maçın tamamında, iç sahadaki 4 maçın da tamamında üretmiş; 5 ve üzeri eşik genel yüzde 60, iç sahada yüzde 50. Porto tarafında örnek yalnızca 1 maçla sınırlı: 2 korner kullanıp 5 korner vermiş, toplam 7’de kalmış. Deplasman içinse kayıtlı maç bulunmadığı için bu alanda sağlıklı bir ortalama çıkarmak mümkün değil.
İşin ilginç tarafı, iki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,7 korner ve dağılım 5,2 Betis, 4,5 Porto şeklinde görünüyor. Altı maçlık birleşik tabloda 9, 10 ve 11 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 67; her eşik 4 maçta gerçekleşmiş ve toplam değer 6 olarak kaydedilmiş. Korner dengesi Betis aleyhine hafifçe eğiliyor: genel maçlarında 2 kez rakibinden fazla korner kullanmış, 3 kez gerisinde kalmış; iç sahada ise denge 2’ye 2. Porto, elindeki tek genel maçta rakibinin gerisinde kalmış. Benim gözüme çarpan, Betis’in ilk yarı toplam ortalamasının genelde 6,4, evinde 6,25 olması; Porto’nun tek maçında ilk yarı toplamı 1, ikinci yarı toplamı 6. Bir başka deyişle, başlangıçtaki temkin kırılırsa korner hareketliliği özellikle ikinci bölümde artabilir. Bu nedenle maçta izlenecek ana nokta, Betis’in kanat baskısının Porto’yu ne kadar geriye ittiği ve Porto’nun geriden çıkarken oyunu karşı sahaya taşıyıp taşıyamayacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 1 maç
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Genel
Real Betis · İç saha
Porto · Genel
Porto · Dış saha
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Son 5 maç (genel) · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | CA Osasuna | — | 5-2 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña | — | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Getafe CF | — | 1-0 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 14.09.26 | Dış | Villarreal | — | 2-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 1-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
Porto · Son 5 maç (genel) · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | İç | Manchester City | — | 0-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Real Betis · Son 5 iç saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | CA Osasuna | — | 5-2 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Getafe CF | — | 1-0 | 1-5 | 6 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 1-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 21.08.26 | İç | Real Sociedad | 6. | 1-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
Porto · Son 5 dış saha maçı · — sıra
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Real BetisGenel | Real Betisİç saha | PortoGenel | PortoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 4+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 5+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 6+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 7+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
Takımın gördüğü kart
| Real BetisGenel | Real Betisİç saha | PortoGenel | PortoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1001 / 1 maç | — |
| 2+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 3+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 1 maç | — |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Hakem
Real Betis · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Porto · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 1 maç
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Real Betis–Porto karşılaşmasında kart havasını en çok ev sahibinin iç saha görüntüsü belirliyor. Betis’in son 5 maçında kendi kart ortalaması 1,4, rakip kart ortalaması 3,2 ve toplam ortalama 4,6 oldu; toplam kart en yüksek 7, en düşük 1 seviyesinde kaldı. Bu maçların yüzde 60’ında 3, 4, 5 ve 6 ve üzeri kart görülürken, 7 ve üzeri kart oranı yüzde 40’tı. Betis’in takım olarak 1 ve üzeri kart görme oranı yüzde 80, 2 ve üzeri yüzde 40, 3 ve üzeri yüzde 20; 4 ve üzeri ise yüzde 0. İç sahada ise tablo sertleşiyor: 4 maçta Betis 2,25, rakipleri 4,25 kart ortalamasına ulaştı ve toplam ortalama 6,5 oldu. En düşük toplam 6, en yüksek toplam 7; 3, 4, 5 ve 6 ve üzeri kart eşiklerinin tamamı yüzde 100, 7 ve üzeri kart oranı yüzde 50. Porto’nun eldeki genel verisi yalnızca 1 maça dayanıyor: kendi ortalaması 1, rakip ortalaması 3, toplam 4 kart; 3 ve 4 ve üzeri yüzde 100, 5 ve üzeri yüzde 0. Deplasman içinse 0 maç bulunduğundan sağlıklı bir eğilim yok.
İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 4,3 karta ulaşıyor; Betis için 2,2, Porto için 2,1 değerleri dikkat çekiyor. Altı maçın yüzde 67’sinde 4 ve üzeri, yüzde 50’sinde 5 ve üzeri, yine yüzde 50’sinde 6 ve üzeri kart çıktı; toplam kart sayısı bu eşiklerde 6’şar kez olarak kaydedilmiş. İlk yarı beklenen değer 1,2, yani gerilimin özellikle ikinci bölümde yükselmesi daha olası bir oyun resmi çiziyor. Kırmızı kart Betis’in genelinde 0, ancak kırmızı kart çıkan maç sayısı 1; iç sahada da kırmızı kart 0 ve kırmızı kart çıkan maç sayısı 1. Porto’da kırmızı kart 0, kırmızı kart çıkan maç sayısı da 0. Hakemin son maçlarına ya da kart standardına ilişkin veri paylaşılmadığı için bu başlıkta hüküm kuramam. Benim gözüme çarpan, Betis’in evindeki 6,5 toplam ortalama ve rakiplerin 4,25 kartlık görüntüsü; mücadele sertleşirse belirleyici alan ikinci yarıdaki ikili mücadeleler olacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 1 maç
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,40 | 10,20 | 22,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 15,25 | 10,75 | 26,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 26+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 28+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 30+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 32+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 15+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Porto · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 19,00 | 18,00 | 37,00 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 26+ | %1001 / 1 maç | — |
| 28+ | %1001 / 1 maç | — |
| 30+ | %1001 / 1 maç | — |
| 32+ | %1001 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1001 / 1 maç | — |
| 15+ | %1001 / 1 maç | — |
| 16+ | %1001 / 1 maç | — |
| 17+ | %1001 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 37 / 37 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,20 | 6,20 | 12,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 5,25 | 6,25 | 11,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 14+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 16+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 15 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Porto · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,00 | 15,00 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1001 / 1 maç | — |
| 12+ | %1001 / 1 maç | — |
| 14+ | %1001 / 1 maç | — |
| 16+ | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %1001 / 1 maç | — |
| 6+ | %1001 / 1 maç | — |
| 7+ | %1001 / 1 maç | — |
| 8+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 15 / 15 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,40 | 14,80 | 31,20 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 13,75 | 14,75 | 28,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 26+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 29+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 32+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 13+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 36 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Porto · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel1 maç | — | — | — | — | 12,00 | 13,00 | 25,00 |
| Dış saha0 maç | — | — | — | — | — | — | — |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %1001 / 1 maç | — |
| 26+ | %00 / 1 maç | — |
| 29+ | %00 / 1 maç | — |
| 32+ | %00 / 1 maç | — |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1001 / 1 maç | — |
| 13+ | %00 / 1 maç | — |
| 15+ | %00 / 1 maç | — |
| 17+ | %00 / 1 maç | — |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 25 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 1 · Devre verisi tutulmuyor
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Real Betis · Son 5 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | İç | CA Osasuna | 5-2 | 12-11 | 4-5 | 17-10 |
| 20.09.26 | Dış | Deportivo La Coruña | 1-1 | 6-9 | 7-8 | 19-17 |
| 17.09.26 | İç | Getafe CF | 1-0 | 24-13 | 5-8 | 16-17 |
| 14.09.26 | Dış | Villarreal | 2-1 | 7-8 | 8-7 | 19-16 |
| 04.09.26 | İç | Real Madrid | 1-0 | 13-10 | 7-3 | 11-14 |
Porto · Son 5 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.26 | İç | Manchester City | 0-2 | 19-18 | 7-8 | 12-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Real Betis–Porto karşılaşmasında oyunun duran top ve kenar çizgi trafiği farklı karakterler gösteriyor. Serbest vuruşlarda Betis, son 5 maç genelinde maç başına 12,4 kullanırken rakiplerine 10,2 bırakmış; toplam ortalama 22,6. İç sahada bu fark daha belirgin: Betis’in kullandığı serbest vuruş 15,25, rakibininki 10,75 ve toplam 26. Porto tarafında ise eldeki genel veri tek maça dayanıyor; bu karşılaşmada 19 serbest vuruş kullanıp 18 rakip serbest vuruşu görmüş, toplam 37. Betis’in genel maçlarında toplamın 26 ve üzeri, 28 ve üzeri, 30 ve üzeri ve 32 ve üzeri olma oranı ayrı ayrı yüzde 20; iç sahada bu eşiklerin tamamı yüzde 25. Porto’nun tek maçlık verisinde bu dört eşik de yüzde 100. Kale vuruşlarında Betis’in genel toplamı maç başına 12,4, iç saha toplamı 11,5; Porto’nun genel ortalaması 15. Betis’te toplamın 10 ve üzeri olma oranı yüzde 80, 12 ve üzeri yüzde 60; Porto’da 10, 12 ve 14 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 100. Taç atışları ise Betis’te maç başına 31,2, Porto’da 25. Betis’in 23 ve üzeri toplam oranı yüzde 100, 26 ve üzeri yüzde 80; Porto’nun 23 ve üzeri oranı tek maçta yüzde 100.
İlk yarı, ikinci yarı ve maç sonu için ayrı devre değerleri bulunmadığından oyunun hangi bölümünde bu istatistiklerin yükseldiğini söylemek mümkün değil; bu ayrımı zorlamak doğru olmaz. Fakat birleşik beklentiler, maçın ritmi hakkında güçlü bir çerçeve çiziyor: serbest vuruşta toplam 29,8, Betis için 15,2, Porto için 14,6 bekleniyor. Kale vuruşunda birleşik beklenti 13,7; bunun 7,1’i Betis’e, 6,6’sı Porto’ya ait. Taç atışında ise toplam beklenti 28,1, takım payları 14,7 ve 13,4. Benim gözüme çarpan, Betis’in iç sahada serbest vuruş ve taç atışlarında daha fazla oyuna müdahil olması; Porto’nun tek maçlık verisinde ise kale vuruşu sayısının yüksek kalması. Bu tablo, topun zaman zaman kenarlara taşınacağı, mücadelelerin sıklaşacağı ve duran topların oyunun akışını keseceği bir karşılaşma havası veriyor. Yine de örneklemin son birkaç maçla sınırlı olduğunu akılda tutmak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 1 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 1 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 1 maç
Real BetisvsPorto
14.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 13.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
FC Barcelona
Atlético Madrid
Real Madrid
Sevilla FC
Real Sociedad
Deportivo Alavés
CA Osasuna
Deportivo La Coruña
Getafe CF
Villarreal
Manchester City