

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00İtalya Serie A 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Inter Milan | 6 | 5 | 1 | 0 | 18:8 | +10 | 16 | GGGBG |
| 2 | Lazio | 6 | 5 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 16 | GGBGG |
| 3 | Roma | 6 | 4 | 2 | 0 | 14:3 | +11 | 14 | GGGBB |
| 4 | Cagliari | 6 | 4 | 1 | 1 | 6:3 | +3 | 13 | MGGGB |
| 5 | AC Milan | 6 | 3 | 3 | 0 | 11:5 | +6 | 12 | GBBGB |
| 6 | Juventus | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | +4 | 11 | GBMGB |
| 7 | Como | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:6 | +3 | 11 | GGGMB |
Belçika Pro Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | KAA Gent | 8 | 7 | 1 | 0 | 15:4 | +11 | 22 | GGBGG |
| 2 | Club Brugge | 8 | 7 | 0 | 1 | 19:4 | +15 | 21 | MGGGG |
| 3 | Sporting Charleroi | 8 | 7 | 0 | 1 | 16:7 | +9 | 21 | GMGGG |
| 4 | Union Saint-Gilloise | 8 | 6 | 2 | 0 | 22:4 | +18 | 20 | GGGGB |
| 5 | RSC Anderlecht | 8 | 5 | 1 | 2 | 9:6 | +3 | 16 | GBGGG |
| 6 | KVC Westerlo | 8 | 4 | 1 | 3 | 20:17 | +3 | 13 | BGGGG |
| 7 | KRC Genk | 8 | 3 | 3 | 2 | 16:12 | +4 | 12 | GBBMG |
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan 2 oyuncu
- J. StonesKalça/Uyluk SakatlığıDefans · 1 maç
- C. JonesKalça/Uyluk SakatlığıOrta saha · 1 maç
Club Brugge 1 oyuncu
- J. OrdonezAyak SakatlığıDefans
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Genel
Inter Milan · İç saha
Club Brugge · Genel
Club Brugge · Dış saha
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Parma | — | 3-0 | 3-0 |
| 19.09.26 | Dış | Roma | 3. | 2-2 | 0-2 |
| 14.09.26 | İç | Udinese | — | 5-3 | 2-2 |
| 05.09.26 | İç | Napoli | — | 3-2 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Cagliari | 4. | 1-0 | 1-0 |
Club Brugge · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière | — | 4-1 | 2-0 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk | 7. | 3-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC | — | 3-1 | 1-1 |
| 04.09.26 | Dış | Lommel United | — | 1-0 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent | 1. | 1-2 | 1-1 |
Inter Milan · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Parma | — | 3-0 | 3-0 |
| 14.09.26 | İç | Udinese | — | 5-3 | 2-2 |
| 05.09.26 | İç | Napoli | — | 3-2 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Monza | — | 4-1 | 1-1 |
Club Brugge · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière | — | 4-1 | 2-0 |
| 04.09.26 | Dış | Lommel United | — | 1-0 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent | 1. | 1-2 | 1-1 |
| 15.08.26 | Dış | OH Leuven | — | 3-0 | 1-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| Inter MilanGenel | Inter Milanİç saha | Club BruggeGenel | Club BruggeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ gol | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| Inter MilanGenel | Inter Milanİç saha | Club BruggeGenel | Club BruggeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Genel
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 7toplam |
Club Brugge · Genel
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 4toplam |
Inter Milan · İç saha
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
Club Brugge · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 175-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
San Siro’da gol temposunu belirleyecek tarafın Inter olması beklenir; son 5 genel maçında 14 gol atıp 7 gol yedi, maç başına toplam gol ortalaması 4,2 oldu. Evindeki son 4 karşılaşmada ise 15 gol üretmesi, 6 gol görmesi ve 3,75 gol atma ortalamasına ulaşması dikkat çekiyor. Bu iç saha serisinde 1 ve üzeri, 2 ve üzeri, 3 ve üzeri gol görülen maçların oranı yüzde 100; 4 ve üzeri gol yüzde 75, 5 ve üzeri gol yüzde 75. Club Brugge de son 5 maçında 12 gol atıp yalnızca 4 gol yiyerek dengeli bir görüntü veriyor; toplam gol ortalaması 3,2. Deplasmandaki son 4 maçta 9 gol atıp 3 gol yemesi ve maç başına 3 toplam gol ortalaması, Inter’in iç saha üretkenliğine karşı savunma direnci taşıdığını gösteriyor. Brugge deplasmanında 2 ve üzeri ile 3 ve üzeri gol eşikleri yüzde 75’te kalırken, 4 ve üzeri yüzde 25, 5 ve üzeri yüzde 25. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen gol 3,7; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 30.
İlk yarı başlangıcı da maçın yönünü tayin edebilir. Inter’in genel maçlarının yüzde 80’inde ilk yarıda 1 ve üzeri gol, yüzde 60’ında 2 ve üzeri gol vardı; evinde bu oranlar yüzde 75 ve yüzde 75. Brugge tarafında genel olarak ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 100, deplasmanda da yüzde 100; 2 ve üzeri gol ise sırasıyla yüzde 60 ve yüzde 50. Inter toplam 6 ilk yarı, 8 ikinci yarı golü attı; evinde bu dağılım 6’ya 9. Brugge’de genel tablo 6 ilk yarı, 6 ikinci yarı golü; deplasmanda 5’e 4. Inter’in golleri 0-15’te 2, 15-30’da 2, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 3, 60-75’te 1, 75-90+’ta 4; Brugge ise özellikle 30-45+ aralığında 4, 45-60’ta 3 gol buldu. Karşılıklı gol son 10 birleşik maçın 6’sında, yani yüzde 60’ında görüldü. Son maçların birleşiminde ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 90, 2 ve üzeri gol yüzde 60. Aralarında son maç verisi bulunmadığı için belirleyici nokta, Inter’in özellikle ikinci yarı baskısı ile Brugge’ün ilk devrenin son bölümündeki üretkenliği olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Genel
Inter Milan · İç saha
Club Brugge · Genel
Club Brugge · Dış saha
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Parma | — | 3-0 | 3-1 | 4 | 1-1 |
| 19.09.26 | Dış | Roma | 3. | 2-2 | 2-4 | 6 | 1-2 |
| 14.09.26 | İç | Udinese | — | 5-3 | 10-1 | 11 | 3-1 |
| 05.09.26 | İç | Napoli | — | 3-2 | 10-5 | 15 | 4-5 |
| 30.08.26 | Dış | Cagliari | 4. | 1-0 | 6-8 | 14 | 3-0 |
Club Brugge · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière | — | 4-1 | 3-7 | 10 | 3-1 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk | 7. | 3-0 | 8-2 | 10 | 4-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC | — | 3-1 | 9-4 | 13 | 5-1 |
| 04.09.26 | Dış | Lommel United | — | 1-0 | 9-2 | 11 | 6-1 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent | 1. | 1-2 | 5-1 | 6 | 5-1 |
Inter Milan · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Parma | — | 3-0 | 3-1 | 4 | 1-1 |
| 14.09.26 | İç | Udinese | — | 5-3 | 10-1 | 11 | 3-1 |
| 05.09.26 | İç | Napoli | — | 3-2 | 10-5 | 15 | 4-5 |
| 22.08.26 | İç | Monza | — | 4-1 | 3-3 | 6 | 1-1 |
Club Brugge · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière | — | 4-1 | 3-7 | 10 | 3-1 |
| 04.09.26 | Dış | Lommel United | — | 1-0 | 9-2 | 11 | 6-1 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent | 1. | 1-2 | 5-1 | 6 | 5-1 |
| 15.08.26 | Dış | OH Leuven | — | 3-0 | 16-4 | 20 | 9-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| Inter MilanGenel | Inter Milanİç saha | Club BruggeGenel | Club BruggeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| Inter MilanGenel | Inter Milanİç saha | Club BruggeGenel | Club BruggeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Korner dengesi (genel)
Club Brugge · Korner dengesi (genel)
Inter Milan · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Club Brugge · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Inter Milan’ın son 5 maçında maç başına kullandığı korner 6,2, rakibe verdiği korner 3,8 ve toplam korner ortalaması 10. İç sahadaki 4 karşılaşmada ise kendi korner ortalaması 6,5’e çıkarken rakibe verdiği sayı 2,5’te kalıyor, toplam ortalama 9’da duruyor. Club Brugge tarafında genel ortalamalar 6,8 kullanılan, 3,2 rakibe verilen ve 10 toplam korner şeklinde; deplasmandaki 4 maçta kendi ortalaması 8,25, rakibe verdiği 3,5, toplam ortalaması da 11,75. Açıkçası deplasman verisi Club Brugge’ün kanatları ve rakip ceza alanı çevresindeki baskısıyla daha hareketli bir korner trafiğine işaret ediyor. 10 ve üzeri korner eşiği Inter’in genel maçlarının yüzde 60’ında, iç saha maçlarının yüzde 50’sinde görülürken Club Brugge’de bu oranlar sırasıyla yüzde 80 ve yüzde 75. 12 ve üzeri eşik ise Inter’de genel yüzde 40, iç sahada yüzde 25; Club Brugge’de genel yüzde 20, deplasmanda yüzde 25. En yüksek toplamlar Inter’de 15, Club Brugge’de genelde 13, deplasmanda 20’ye ulaşmış.
Korner dengesi de Club Brugge lehine daha belirgin: Inter genel tabloda 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, 2’sinde geride kalmış; iç sahada ise 3 üstünlük, 1 eşitlik ve hiç geride kalmama var. Club Brugge son 5 maçın 4’ünde üstün, deplasmanda da 4 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner üretmiş. Takım bazlı eşiklerde Inter’in iç sahada 3 ve üzeri korner oranı yüzde 100, 5 ve üzeri oranı yüzde 50; Club Brugge’ün deplasmanda bu oranları yüzde 100 ve yüzde 75. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 10, dağılım Inter için 4,7, Club Brugge için 5,3. 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner eşikleri yüzde 70’er, yani 10 maçın 7’sinde gerçekleşmiş; 11 ve üzeri ise yüzde 50’de kalmış. İlk yarı toplam beklentisi 4,8. Inter’in iç sahada ilk yarı ortalaması 4,25 iken Club Brugge’ün deplasmanda 7,25; bence maçın kilidi, Belçika ekibinin erken baskısına karşı Inter’in iç sahada rakibe az korner veren savunma yerleşimini koruyup koruyamayacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Genel
Inter Milan · İç saha
Club Brugge · Genel
Club Brugge · Dış saha
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Son 5 maç (genel) · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Parma | — | 3-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Roma | 3. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Udinese | — | 5-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Napoli | — | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | Cagliari | 4. | 1-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Club Brugge · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière | — | 4-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk | 7. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC | — | 3-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Lommel United | — | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent | 1. | 1-2 | 5-5 | 10 | 1-1 |
Inter Milan · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Parma | — | 3-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 14.09.26 | İç | Udinese | — | 5-3 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Napoli | — | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Monza | — | 4-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Club Brugge · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière | — | 4-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Lommel United | — | 1-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent | 1. | 1-2 | 5-5 | 10 | 1-1 |
| 15.08.26 | Dış | OH Leuven | — | 3-0 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| Inter MilanGenel | Inter Milanİç saha | Club BruggeGenel | Club BruggeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| Inter MilanGenel | Inter Milanİç saha | Club BruggeGenel | Club BruggeDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Hakem
Inter Milan · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Club Brugge · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
San Siro’da kart dengesi iki takım arasında belirgin biçimde ayrışıyor. Inter Milan’ın son 5 maçındaki toplam kart ortalaması 2,8; iç sahadaki son 4 maçta ise bu değer 2,25’e düşüyor. Inter’in evinde 3 ve üzeri kart görülme oranı %50, 4 ve üzeri kart oranı %25. Kendi kartı bakımından da 1 ve üzeri kart %75, 2 ve üzeri kart %25 seviyesinde; genel tabloda bu oranlar sırasıyla %80 ve %20. En yüksek toplam 6 karttan sonra iç sahadaki tepe değer 4 kartta kalmış. Club Brugge tarafında ise son 5 maçın toplam kart ortalaması 5,4, deplasman son 4 maçında 4,5. Genel maçlarda 3 ve üzeri kart oranı %100, 4 ve 5 ve üzeri kart oranları %60, 6 ve üzeri %40, 7 ve üzeri %20. Deplasmanda bu eşikler %75, %50, %50, %25 ve %25 olarak gerçekleşmiş; toplamda 10 karta kadar çıkılmış. Brugge’ün kendi kartında 1 ve üzeri oranı genel tabloda %100, deplasmanda %75; 2 ve üzeri oranları %60 ve %50. Açıkçası kart temposunu yukarı çeken taraf daha çok Club Brugge görünüyor.
Hakem için son maç kart ortalamaları veya kırmızı kart geçmişi paylaşılmadığından, düdük standardının oyuna etkisini sayısal olarak tartmak mümkün değil; bu eksikliği göz ardı etmemek gerekir. Kırmızı kart tarafında Inter’in son genel ve iç saha maçlarında hiç kırmızı kart yok. Club Brugge’ün genelinde 5 maçın 1’inde, deplasmanında da 4 maçın 1’inde kırmızı kart çıkmış. İki takımın son 10 maçının birleşik tablosu maç başına beklenen toplamı 4,1 kart gösteriyor; ev sahibi beklentisi 2,1, deplasman beklentisi 2. Birleşik seride 4 ve üzeri kart %40, 5 ve üzeri %40, 6 ve üzeri %30; 10 maçın 1’inde kırmızı kart görülmüş. İlk yarı beklentisi 1,3 kartken, Brugge maçlarında ikinci yarı ortalamasının 3,8’e, deplasmanda 3’e çıkması önemli. Bence maçın düğüm noktası, Brugge’ün gerilimli ikinci yarı oyununa Inter’in nasıl karşılık vereceği olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 8,60 | 8,20 | 16,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 9,50 | 8,50 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 21+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Club Brugge · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,20 | 9,20 | 20,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 11,25 | 10,25 | 21,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 17+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,60 | 12,40 | 19,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 5,00 | 10,75 | 15,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Club Brugge · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,20 | 9,20 | 18,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 8,50 | 9,50 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 7+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,60 | 18,00 | 31,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 15,00 | 20,00 | 35,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 26+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 29+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 32+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 22 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Club Brugge · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 13,20 | 25,80 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 13,00 | 13,25 | 26,25 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 32+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 14+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 16+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Inter Milan · Son 5 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Parma | 3-0 | 8-13 | 8-10 | 9-18 |
| 19.09.26 | Dış | Roma | 2-2 | 13-7 | 11-9 | 14-16 |
| 14.09.26 | İç | Udinese | 5-3 | 9-9 | 2-8 | 14-14 |
| 05.09.26 | İç | Napoli | 3-2 | 7-7 | 4-17 | 21-30 |
| 30.08.26 | Dış | Cagliari | 1-0 | 6-5 | 8-18 | 10-12 |
Club Brugge · Son 5 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | RAAL La Louvière | 4-1 | 12-8 | 13-11 | 12-16 |
| 20.09.26 | İç | KRC Genk | 3-0 | 11-7 | 12-9 | 5-12 |
| 13.09.26 | İç | Royal Antwerp FC | 3-1 | 12-6 | 7-9 | 22-17 |
| 04.09.26 | Dış | Lommel United | 1-0 | 7-15 | 7-10 | 12-11 |
| 30.08.26 | Dış | KAA Gent | 1-2 | 14-10 | 7-7 | 12-10 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Inter Milan ile Club Brugge arasındaki oyunun duran top ve kenar çizgisi trafiği birbirinden oldukça farklı görünüyor. Serbest vuruşlarda Inter’in son 5 maç genelinde maç başı kullandığı sayı 8,6, rakibine verdiği sayı 8,2 ve toplam ortalaması 16,8. İç sahada bu değerler 9,5, 8,5 ve 18’e çıkıyor; toplamın 15 ve üzeri ile 17 ve üzeri gerçekleşme oranı yüzde 75. Club Brugge ise genel tabloda maç başı 11,2 serbest vuruş kullanıyor, rakibine 9,2 veriyor ve toplamda 20,4’e ulaşıyor. Deplasmanda 11,25 kullanım, 10,25 rakip kullanımı ve 21,5 toplam ortalaması var; burada toplamın 15 ve 17 üzeri gerçekleşme oranı yüzde 100, 19 üzeri oranı da yüzde 100. Takım bazında Club Brugge’ün 8, 9, 10 ve 11 üzeri serbest vuruş oranları deplasmanda yüzde 75. Kale vuruşlarında Inter’in genel ortalaması 6,6, rakibinin 12,4 ve toplam 19; iç sahada kendi kullanımı 5’e düşüyor. Club Brugge genel olarak 9,2 kale vuruşu kullanıp 9,2 veriyor, deplasmanda ortalama 8,5’e karşı 9,5. Inter’in iç saha toplamında 15 ve 17 üzeri oran yüzde 50 iken Club Brugge’de bu oranlar yüzde 75.
Taç atışlarında Inter’in iç saha maçı başı toplamı 35; kendisi 15, rakibi 20 kullanıyor. Club Brugge deplasmanda 13 taç atışı kullanıyor, 13,25 rakibe veriyor ve toplam 26,25’e ulaşıyor. Inter’in iç saha maçlarında toplam 23 ve 26 üzeri oranı yüzde 100, takımının 10, 12 ve 14 üzeri oranı yüzde 75; Club Brugge’de deplasman tarafında aynı toplam eşikleri yüzde 75 ve yüzde 50, takım bazında 10 ve 12 üzeri oranları yüzde 100. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 18,6 toplam, Inter için 8,9, Club Brugge için 9,7; kale vuruşunda 18,7 toplam, 7,9’a 10,8; taç atışında ise 28,7 toplam, 13,4’e 15,3 şeklinde. İlk yarı ve ikinci yarıya ait ayrı veri bulunmadığı için devre bazında hüküm kuramam; ancak maç sonuna yayılan resimde Club Brugge’ün serbest vuruşlarında daha üretken, Inter’in ise iç sahada taç trafiğinde daha görünür olması bekleniyor. Açıkçası, kenar çizgilerinin sık kullanılacağı, Club Brugge’ün rakibini savunma yerleşiminden çıkarıp duran toplarla rahatsız etmeye çalışacağı bir karşılaşma havası var. Inter’in kale vuruşlarında düşük iç saha ortalaması da topu geriden daha kontrollü kullanma arzusunu düşündürüyor; yine de bunlar son birkaç maçın verileri, sahanın gerçek hikâyesini ilk düellolar ve oyunun temposu belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Inter MilanvsClub Brugge
13.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Lazio
Roma
Cagliari
AC Milan
Juventus
Como
KAA Gent
Sporting Charleroi
Union Saint-Gilloise
RSC Anderlecht
KVC Westerlo
KRC Genk
Parma
Udinese
Napoli
RAAL La Louvière
Royal Antwerp FC
Lommel United
Monza