ANALİZ.FUTBOLInter Milan – Club Brugge Maç Öncesi Analiz Sunumu
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Şampiyonlar Ligi · 2026/2027 · Stadio Giuseppe Meazza13.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Inter Milan1. sıra · 16 puan
GGGBG
VS
Club Brugge2. sıra · 21 puan
MGGGG
Bu sunumda24 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2–3
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
  • Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
02Sayfa 4–8
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Inter Milan / Club Brugge
Maç başı toplam gol4,20 / 3,20
3+ gol%80 / %80
03Sayfa 9–13
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Inter Milan / Club Brugge
Maç başı toplam korner10,00 / 10,00
10+ korner%60 / %80
04Sayfa 14–18
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Inter Milan / Club Brugge
Maç başı toplam kart2,80 / 5,40
5+ kart%20 / %60
05Sayfa 19–23
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Inter Milan / Club Brugge
Serbest Vuruş ort.8,60 / 11,20
Kale Vuruşu ort.6,60 / 9,20
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

İtalya Serie A 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1Inter Milan651018:8+1016GGGBG
2Lazio651011:4+716GGBGG
3Roma642014:3+1114GGGBB
4Cagliari64116:3+313MGGGB
5AC Milan633011:5+612GBBGB
6Juventus63219:5+411GBMGB
7Como63219:6+311GGGMB

Belçika Pro Lig 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1KAA Gent871015:4+1122GGBGG
2Club Brugge870119:4+1521MGGGG
3Sporting Charleroi870116:7+921GMGGG
4Union Saint-Gilloise862022:4+1820GGGGB
5RSC Anderlecht85129:6+316GBGGG
6KVC Westerlo841320:17+313BGGGG
7KRC Genk833216:12+412GBBMG
ANALİZ.FUTBOLEKSİK OYUNCULAR
Eksik OyuncularSakat ve cezalı oyuncular · 13.10.2026 14:28 itibarıyla bildirilenler
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan 2 oyuncu

  • J. StonesKalça/Uyluk SakatlığıDefans · 1 maç
  • C. JonesKalça/Uyluk SakatlığıOrta saha · 1 maç

Club Brugge 1 oyuncu

  • J. OrdonezAyak SakatlığıDefans

Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Genel

14attığı gol
7yediği gol
Maç başı attığı 2,80Maç başı yediği 1,40Maç başı toplam gol 4,20Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

Inter Milan · İç saha

15attığı gol
6yediği gol
Maç başı attığı 3,75Maç başı yediği 1,50Maç başı toplam gol 5,25Karşılıklı gol %75 (3)Gol yemedi %25 (1)Gol atamadı %0 (0)
4 maç

Club Brugge · Genel

12attığı gol
4yediği gol
Maç başı attığı 2,40Maç başı yediği 0,80Maç başı toplam gol 3,20Karşılıklı gol %60 (3)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %0 (0)
5 maç

Club Brugge · Dış saha

9attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 2,25Maç başı yediği 0,75Maç başı toplam gol 3,00Karşılıklı gol %50 (2)Gol yemedi %50 (2)Gol atamadı %0 (0)
4 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Son 5 maç (genel) · 1. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26İçParma—3-03-0
19.09.26DışRoma3.2-20-2
14.09.26İçUdinese—5-32-2
05.09.26İçNapoli—3-20-0
30.08.26DışCagliari4.1-01-0

Club Brugge · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26DışRAAL La Louvière—4-12-0
20.09.26İçKRC Genk7.3-01-0
13.09.26İçRoyal Antwerp FC—3-11-1
04.09.26DışLommel United—1-01-0
30.08.26DışKAA Gent1.1-21-1

Inter Milan · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26İçParma—3-03-0
14.09.26İçUdinese—5-32-2
05.09.26İçNapoli—3-20-0
22.08.26İçMonza—4-11-1

Club Brugge · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26DışRAAL La Louvière—4-12-0
04.09.26DışLommel United—1-01-0
30.08.26DışKAA Gent1.1-21-1
15.08.26DışOH Leuven—3-01-0

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

Inter MilanGenelInter Milanİç sahaClub BruggeGenelClub BruggeDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
3+ gol%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
4+ gol%603 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
5+ gol%402 / 5 maç%753 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç

İlk yarı toplam gol

Inter MilanGenelInter Milanİç sahaClub BruggeGenelClub BruggeDış saha
1+ gol%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
2+ gol%603 / 5 maç%753 / 4 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
3+ gol%402 / 5 maç%502 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
4+ gol%201 / 5 maç%251 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Genel

2 · %140-15'2 · %1415-30'2 · %1430-45+'3 · %2145-60'1 · %760-75'4 · %2975-90+'
14attığı gol
6 / 8ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği20-15115-30130-45+245-60060-75175-90+7toplam

Club Brugge · Genel

2 · %170-15'015-30'4 · %3330-45+'3 · %2545-60'1 · %860-75'2 · %1775-90+'
12attığı gol
6 / 6ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30130-45+045-60160-75175-90+4toplam

Inter Milan · İç saha

2 · %130-15'2 · %1315-30'2 · %1330-45+'4 · %2745-60'2 · %1360-75'3 · %2075-90+'
15attığı gol
6 / 9ilk yarı / ikinci yarı
%50 (2/4)ilk golü attığı maç
Yediği10-15215-30030-45+245-60060-75175-90+6toplam

Club Brugge · Dış saha

00-15'1 · %1115-30'4 · %4430-45+'2 · %2245-60'060-75'2 · %2275-90+'
9attığı gol
5 / 4ilk yarı / ikinci yarı
%75 (3/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30130-45+045-60160-75175-90+3toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

San Siro’da gol temposunu belirleyecek tarafın Inter olması beklenir; son 5 genel maçında 14 gol atıp 7 gol yedi, maç başına toplam gol ortalaması 4,2 oldu. Evindeki son 4 karşılaşmada ise 15 gol üretmesi, 6 gol görmesi ve 3,75 gol atma ortalamasına ulaşması dikkat çekiyor. Bu iç saha serisinde 1 ve üzeri, 2 ve üzeri, 3 ve üzeri gol görülen maçların oranı yüzde 100; 4 ve üzeri gol yüzde 75, 5 ve üzeri gol yüzde 75. Club Brugge de son 5 maçında 12 gol atıp yalnızca 4 gol yiyerek dengeli bir görüntü veriyor; toplam gol ortalaması 3,2. Deplasmandaki son 4 maçta 9 gol atıp 3 gol yemesi ve maç başına 3 toplam gol ortalaması, Inter’in iç saha üretkenliğine karşı savunma direnci taşıdığını gösteriyor. Brugge deplasmanında 2 ve üzeri ile 3 ve üzeri gol eşikleri yüzde 75’te kalırken, 4 ve üzeri yüzde 25, 5 ve üzeri yüzde 25. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen gol 3,7; 2 ve üzeri gol yüzde 80, 3 ve üzeri gol yüzde 80, 4 ve üzeri yüzde 50, 5 ve üzeri yüzde 30.

İlk yarı başlangıcı da maçın yönünü tayin edebilir. Inter’in genel maçlarının yüzde 80’inde ilk yarıda 1 ve üzeri gol, yüzde 60’ında 2 ve üzeri gol vardı; evinde bu oranlar yüzde 75 ve yüzde 75. Brugge tarafında genel olarak ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 100, deplasmanda da yüzde 100; 2 ve üzeri gol ise sırasıyla yüzde 60 ve yüzde 50. Inter toplam 6 ilk yarı, 8 ikinci yarı golü attı; evinde bu dağılım 6’ya 9. Brugge’de genel tablo 6 ilk yarı, 6 ikinci yarı golü; deplasmanda 5’e 4. Inter’in golleri 0-15’te 2, 15-30’da 2, 30-45+’ta 2, 45-60’ta 3, 60-75’te 1, 75-90+’ta 4; Brugge ise özellikle 30-45+ aralığında 4, 45-60’ta 3 gol buldu. Karşılıklı gol son 10 birleşik maçın 6’sında, yani yüzde 60’ında görüldü. Son maçların birleşiminde ilk yarı 1 ve üzeri gol yüzde 90, 2 ve üzeri gol yüzde 60. Aralarında son maç verisi bulunmadığı için belirleyici nokta, Inter’in özellikle ikinci yarı baskısı ile Brugge’ün ilk devrenin son bölümündeki üretkenliği olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,70Beklenen gol
%60Karşılıklı gol · 6/10
%802+ gol · 8/10
%803+ gol · 8/10
%504+ gol · 5/10
%305+ gol · 3/10
%90İY 1+ gol · 9/10
%60İY 2+ gol · 6/10
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Genel

31kullandığı korner
19rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,20Maç başı rakibe verdiği korner 3,80Maç başı toplam korner 10,00En yüksek / en düşük toplam 15 / 4Rakipten fazla korner 3 / 5Maç başı korner farkı +2,40
korner verisi olan 5 maç

Inter Milan · İç saha

26kullandığı korner
10rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,50Maç başı rakibe verdiği korner 2,50Maç başı toplam korner 9,00En yüksek / en düşük toplam 15 / 4Rakipten fazla korner 3 / 4Maç başı korner farkı +4,00
korner verisi olan 4 maç

Club Brugge · Genel

34kullandığı korner
16rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,80Maç başı rakibe verdiği korner 3,20Maç başı toplam korner 10,00En yüksek / en düşük toplam 13 / 6Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +3,60
korner verisi olan 5 maç

Club Brugge · Dış saha

33kullandığı korner
14rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 8,25Maç başı rakibe verdiği korner 3,50Maç başı toplam korner 11,75En yüksek / en düşük toplam 20 / 6Rakipten fazla korner 3 / 4Maç başı korner farkı +4,75
korner verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Son 5 maç (genel) · 1. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26İçParma—3-03-141-1
19.09.26DışRoma3.2-22-461-2
14.09.26İçUdinese—5-310-1113-1
05.09.26İçNapoli—3-210-5154-5
30.08.26DışCagliari4.1-06-8143-0

Club Brugge · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26DışRAAL La Louvière—4-13-7103-1
20.09.26İçKRC Genk7.3-08-2104-0
13.09.26İçRoyal Antwerp FC—3-19-4135-1
04.09.26DışLommel United—1-09-2116-1
30.08.26DışKAA Gent1.1-25-165-1

Inter Milan · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26İçParma—3-03-141-1
14.09.26İçUdinese—5-310-1113-1
05.09.26İçNapoli—3-210-5154-5
22.08.26İçMonza—4-13-361-1

Club Brugge · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26DışRAAL La Louvière—4-13-7103-1
04.09.26DışLommel United—1-09-2116-1
30.08.26DışKAA Gent1.1-25-165-1
15.08.26DışOH Leuven—3-016-4209-3

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

Inter MilanGenelInter Milanİç sahaClub BruggeGenelClub BruggeDış saha
8+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
9+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
10+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%502 / 4 maç
12+%402 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın kullandığı korner

Inter MilanGenelInter Milanİç sahaClub BruggeGenelClub BruggeDış saha
3+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
4+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
5+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%753 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
7+%402 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Korner dengesi (genel)

3 rakipten fazla0 eşit2 rakipten az
6,20kullandığı
3,80verdiği
+2,40maç başı fark

Club Brugge · Korner dengesi (genel)

4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
6,80kullandığı
3,20verdiği
+3,60maç başı fark

Inter Milan · Devrelere göre korner

4,20İlk yarı toplam5,80İkinci yarı toplam2,40İY kullandığı
%40İY 4+ · 2/5
%20İY 5+ · 1/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

Club Brugge · Devrelere göre korner

5,40İlk yarı toplam4,60İkinci yarı toplam4,60İY kullandığı
%100İY 4+ · 5/5
%60İY 5+ · 3/5
%60İY 6+ · 3/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Inter Milan’ın son 5 maçında maç başına kullandığı korner 6,2, rakibe verdiği korner 3,8 ve toplam korner ortalaması 10. İç sahadaki 4 karşılaşmada ise kendi korner ortalaması 6,5’e çıkarken rakibe verdiği sayı 2,5’te kalıyor, toplam ortalama 9’da duruyor. Club Brugge tarafında genel ortalamalar 6,8 kullanılan, 3,2 rakibe verilen ve 10 toplam korner şeklinde; deplasmandaki 4 maçta kendi ortalaması 8,25, rakibe verdiği 3,5, toplam ortalaması da 11,75. Açıkçası deplasman verisi Club Brugge’ün kanatları ve rakip ceza alanı çevresindeki baskısıyla daha hareketli bir korner trafiğine işaret ediyor. 10 ve üzeri korner eşiği Inter’in genel maçlarının yüzde 60’ında, iç saha maçlarının yüzde 50’sinde görülürken Club Brugge’de bu oranlar sırasıyla yüzde 80 ve yüzde 75. 12 ve üzeri eşik ise Inter’de genel yüzde 40, iç sahada yüzde 25; Club Brugge’de genel yüzde 20, deplasmanda yüzde 25. En yüksek toplamlar Inter’de 15, Club Brugge’de genelde 13, deplasmanda 20’ye ulaşmış.

Korner dengesi de Club Brugge lehine daha belirgin: Inter genel tabloda 5 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner kullanmış, 2’sinde geride kalmış; iç sahada ise 3 üstünlük, 1 eşitlik ve hiç geride kalmama var. Club Brugge son 5 maçın 4’ünde üstün, deplasmanda da 4 maçın 3’ünde rakibinden fazla korner üretmiş. Takım bazlı eşiklerde Inter’in iç sahada 3 ve üzeri korner oranı yüzde 100, 5 ve üzeri oranı yüzde 50; Club Brugge’ün deplasmanda bu oranları yüzde 100 ve yüzde 75. İki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplam 10, dağılım Inter için 4,7, Club Brugge için 5,3. 9 ve üzeri ile 10 ve üzeri korner eşikleri yüzde 70’er, yani 10 maçın 7’sinde gerçekleşmiş; 11 ve üzeri ise yüzde 50’de kalmış. İlk yarı toplam beklentisi 4,8. Inter’in iç sahada ilk yarı ortalaması 4,25 iken Club Brugge’ün deplasmanda 7,25; bence maçın kilidi, Belçika ekibinin erken baskısına karşı Inter’in iç sahada rakibe az korner veren savunma yerleşimini koruyup koruyamayacağı olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

10,00Beklenen toplam
4,70Ev sahibi beklenen
5,30Deplasman beklenen
%709+ korner · 7/10
%7010+ korner · 7/10
%5011+ korner · 5/10
4,80İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Genel

6gördüğü kart
8rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,20Maç başı rakibin gördüğü kart 1,60Maç başı toplam kart 2,80En yüksek / en düşük toplam 6 / 0Sarı / kırmızı (kendi) 6 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 5
kart verisi olan 5 maç

Inter Milan · İç saha

4gördüğü kart
5rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,00Maç başı rakibin gördüğü kart 1,25Maç başı toplam kart 2,25En yüksek / en düşük toplam 4 / 0Sarı / kırmızı (kendi) 4 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 4
kart verisi olan 4 maç

Club Brugge · Genel

12gördüğü kart
15rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,40Maç başı rakibin gördüğü kart 3,00Maç başı toplam kart 5,40En yüksek / en düşük toplam 10 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 10 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 5
kart verisi olan 5 maç

Club Brugge · Dış saha

8gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,00Maç başı rakibin gördüğü kart 2,50Maç başı toplam kart 4,50En yüksek / en düşük toplam 10 / 0Sarı / kırmızı (kendi) 6 / 1Kırmızı kart çıkan maç 1 / 4
kart verisi olan 4 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Son 5 maç (genel) · 1. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26İçParma—3-00-000-0
19.09.26DışRoma3.2-23-360-0
14.09.26İçUdinese—5-31-120-0
05.09.26İçNapoli—3-21-230-0
30.08.26DışCagliari4.1-01-230-0

Club Brugge · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26DışRAAL La Louvière—4-11-450-0
20.09.26İçKRC Genk7.3-01-230-0
13.09.26İçRoyal Antwerp FC—3-13-360-0
04.09.26DışLommel United—1-02-130-0
30.08.26DışKAA Gent1.1-25-5101-1

Inter Milan · Son 5 iç saha maçı · 1. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26İçParma—3-00-000-0
14.09.26İçUdinese—5-31-120-0
05.09.26İçNapoli—3-21-230-0
22.08.26İçMonza—4-12-240-0

Club Brugge · Son 5 dış saha maçı · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26DışRAAL La Louvière—4-11-450-0
04.09.26DışLommel United—1-02-130-0
30.08.26DışKAA Gent1.1-25-5101-1
15.08.26DışOH Leuven—3-00-000-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

Inter MilanGenelInter Milanİç sahaClub BruggeGenelClub BruggeDış saha
3+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
4+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
5+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
6+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
7+%00 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç

Takımın gördüğü kart

Inter MilanGenelInter Milanİç sahaClub BruggeGenelClub BruggeDış saha
1+%804 / 5 maç%753 / 4 maç%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
2+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%603 / 5 maç%502 / 4 maç
3+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%402 / 5 maç%251 / 4 maç
4+%00 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%251 / 4 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Inter Milan · Devrelere göre kart

1,00İlk yarı toplam1,80İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%20İY 2+ · 1/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

Club Brugge · Devrelere göre kart

1,60İlk yarı toplam3,80İkinci yarı toplam0,60İY gördüğü
%100İY 1+ · 5/5
%20İY 2+ · 1/5
%20İY 3+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

San Siro’da kart dengesi iki takım arasında belirgin biçimde ayrışıyor. Inter Milan’ın son 5 maçındaki toplam kart ortalaması 2,8; iç sahadaki son 4 maçta ise bu değer 2,25’e düşüyor. Inter’in evinde 3 ve üzeri kart görülme oranı %50, 4 ve üzeri kart oranı %25. Kendi kartı bakımından da 1 ve üzeri kart %75, 2 ve üzeri kart %25 seviyesinde; genel tabloda bu oranlar sırasıyla %80 ve %20. En yüksek toplam 6 karttan sonra iç sahadaki tepe değer 4 kartta kalmış. Club Brugge tarafında ise son 5 maçın toplam kart ortalaması 5,4, deplasman son 4 maçında 4,5. Genel maçlarda 3 ve üzeri kart oranı %100, 4 ve 5 ve üzeri kart oranları %60, 6 ve üzeri %40, 7 ve üzeri %20. Deplasmanda bu eşikler %75, %50, %50, %25 ve %25 olarak gerçekleşmiş; toplamda 10 karta kadar çıkılmış. Brugge’ün kendi kartında 1 ve üzeri oranı genel tabloda %100, deplasmanda %75; 2 ve üzeri oranları %60 ve %50. Açıkçası kart temposunu yukarı çeken taraf daha çok Club Brugge görünüyor.

Hakem için son maç kart ortalamaları veya kırmızı kart geçmişi paylaşılmadığından, düdük standardının oyuna etkisini sayısal olarak tartmak mümkün değil; bu eksikliği göz ardı etmemek gerekir. Kırmızı kart tarafında Inter’in son genel ve iç saha maçlarında hiç kırmızı kart yok. Club Brugge’ün genelinde 5 maçın 1’inde, deplasmanında da 4 maçın 1’inde kırmızı kart çıkmış. İki takımın son 10 maçının birleşik tablosu maç başına beklenen toplamı 4,1 kart gösteriyor; ev sahibi beklentisi 2,1, deplasman beklentisi 2. Birleşik seride 4 ve üzeri kart %40, 5 ve üzeri %40, 6 ve üzeri %30; 10 maçın 1’inde kırmızı kart görülmüş. İlk yarı beklentisi 1,3 kartken, Brugge maçlarında ikinci yarı ortalamasının 3,8’e, deplasmanda 3’e çıkması önemli. Bence maçın düğüm noktası, Brugge’ün gerilimli ikinci yarı oyununa Inter’in nasıl karşılık vereceği olacak.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

4,10Beklenen toplam
2,10Ev sahibi beklenen
2,00Deplasman beklenen
%404+ kart · 4/10
%405+ kart · 4/10
%306+ kart · 3/10
%10Kırmızı kart çıkan maç · 1/10
1,30İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————8,608,2016,80
İç saha4 maç————9,508,5018,00
Maç toplamı
Genelİç saha
15+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
17+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
19+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
21+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
8+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
9+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
10+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
11+%201 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Club Brugge · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————11,209,2020,40
Dış saha4 maç————11,2510,2521,50
Maç toplamı
GenelDış saha
15+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
17+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
19+%603 / 5 maç%1004 / 4 maç
21+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
8+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
9+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
10+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%804 / 5 maç%753 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 24 / 18 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————6,6012,4019,00
İç saha4 maç————5,0010,7515,75
Maç toplamı
Genelİç saha
15+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
17+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
19+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
21+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
6+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
7+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
8+%603 / 5 maç%251 / 4 maç
9+%201 / 5 maç%00 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 26 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Club Brugge · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————9,209,2018,40
Dış saha4 maç————8,509,5018,00
Maç toplamı
GenelDış saha
15+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
17+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
19+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
21+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
6+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
7+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
8+%402 / 5 maç%251 / 4 maç
9+%402 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 24 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————13,6018,0031,60
İç saha4 maç————15,0020,0035,00
Maç toplamı
Genelİç saha
23+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
26+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
29+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
32+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
10+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
12+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
14+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
16+%201 / 5 maç%502 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 51 / 22 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Club Brugge · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————12,6013,2025,80
Dış saha4 maç————13,0013,2526,25
Maç toplamı
GenelDış saha
23+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
26+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
29+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
32+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
10+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
12+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
14+%201 / 5 maç%251 / 4 maç
16+%201 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 39 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Inter Milan · Son 5 maç · 1. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26İçParma3-08-138-109-18
19.09.26DışRoma2-213-711-914-16
14.09.26İçUdinese5-39-92-814-14
05.09.26İçNapoli3-27-74-1721-30
30.08.26DışCagliari1-06-58-1810-12

Club Brugge · Son 5 maç · 2. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26DışRAAL La Louvière4-112-813-1112-16
20.09.26İçKRC Genk3-011-712-95-12
13.09.26İçRoyal Antwerp FC3-112-67-922-17
04.09.26DışLommel United1-07-157-1012-11
30.08.26DışKAA Gent1-214-107-712-10

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Inter MilanvsClub Brugge13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Inter Milan ile Club Brugge arasındaki oyunun duran top ve kenar çizgisi trafiği birbirinden oldukça farklı görünüyor. Serbest vuruşlarda Inter’in son 5 maç genelinde maç başı kullandığı sayı 8,6, rakibine verdiği sayı 8,2 ve toplam ortalaması 16,8. İç sahada bu değerler 9,5, 8,5 ve 18’e çıkıyor; toplamın 15 ve üzeri ile 17 ve üzeri gerçekleşme oranı yüzde 75. Club Brugge ise genel tabloda maç başı 11,2 serbest vuruş kullanıyor, rakibine 9,2 veriyor ve toplamda 20,4’e ulaşıyor. Deplasmanda 11,25 kullanım, 10,25 rakip kullanımı ve 21,5 toplam ortalaması var; burada toplamın 15 ve 17 üzeri gerçekleşme oranı yüzde 100, 19 üzeri oranı da yüzde 100. Takım bazında Club Brugge’ün 8, 9, 10 ve 11 üzeri serbest vuruş oranları deplasmanda yüzde 75. Kale vuruşlarında Inter’in genel ortalaması 6,6, rakibinin 12,4 ve toplam 19; iç sahada kendi kullanımı 5’e düşüyor. Club Brugge genel olarak 9,2 kale vuruşu kullanıp 9,2 veriyor, deplasmanda ortalama 8,5’e karşı 9,5. Inter’in iç saha toplamında 15 ve 17 üzeri oran yüzde 50 iken Club Brugge’de bu oranlar yüzde 75.

Taç atışlarında Inter’in iç saha maçı başı toplamı 35; kendisi 15, rakibi 20 kullanıyor. Club Brugge deplasmanda 13 taç atışı kullanıyor, 13,25 rakibe veriyor ve toplam 26,25’e ulaşıyor. Inter’in iç saha maçlarında toplam 23 ve 26 üzeri oranı yüzde 100, takımının 10, 12 ve 14 üzeri oranı yüzde 75; Club Brugge’de deplasman tarafında aynı toplam eşikleri yüzde 75 ve yüzde 50, takım bazında 10 ve 12 üzeri oranları yüzde 100. Birleşik beklentiler serbest vuruşta 18,6 toplam, Inter için 8,9, Club Brugge için 9,7; kale vuruşunda 18,7 toplam, 7,9’a 10,8; taç atışında ise 28,7 toplam, 13,4’e 15,3 şeklinde. İlk yarı ve ikinci yarıya ait ayrı veri bulunmadığı için devre bazında hüküm kuramam; ancak maç sonuna yayılan resimde Club Brugge’ün serbest vuruşlarında daha üretken, Inter’in ise iç sahada taç trafiğinde daha görünür olması bekleniyor. Açıkçası, kenar çizgilerinin sık kullanılacağı, Club Brugge’ün rakibini savunma yerleşiminden çıkarıp duran toplarla rahatsız etmeye çalışacağı bir karşılaşma havası var. Inter’in kale vuruşlarında düşük iç saha ortalaması da topu geriden daha kontrollü kullanma arzusunu düşündürüyor; yine de bunlar son birkaç maçın verileri, sahanın gerçek hikâyesini ilk düellolar ve oyunun temposu belirleyecek.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

18,60Beklenen toplam
8,90Ev sahibi
9,70Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

18,70Beklenen toplam
7,90Ev sahibi
10,80Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

28,70Beklenen toplam
13,40Ev sahibi
15,30Deplasman