ANALİZ.FUTBOL

Atlético Madrid – Manchester United Maç Öncesi Analiz Sunumu

TREN
Nasıl okunur? PDF indir
ANALİZ.FUTBOLMAÇ ÖNCESİ ANALİZ SUNUMU
UEFA Şampiyonlar Ligi · 2026/2027 · Riyadh Air Metropolitano13.10.2026 · 22:00Türkiye saati
Atlético Madrid2. sıra · 19 puan
MGGGG
VS
Manchester United13. sıra · 6 puan
GBMBB
Bu sunumda24 sayfa · tüm istatistikler iki takımın son 5 maçından · son sayfa yöntem ve kaynak bilgisi
01Sayfa 2–3
Lig Durumu
  • Maç öncesi puan tablosu
  • İki takımın sırası ve puanı
  • Son 5 maç formu
  • Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
02Sayfa 4–8
Gol Analizi
  • Gol Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Rakipler
  • Gol Eşikleri
  • Gol Dakikaları
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Atlético Madrid / Manchester United
Maç başı toplam gol3,20 / 3,20
3+ gol%100 / %40
03Sayfa 9–13
Korner Analizi
  • Korner Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kornerler
  • Korner Eşikleri
  • Korner Dengesi ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Atlético Madrid / Manchester United
Maç başı toplam korner9,00 / 11,20
10+ korner%60 / %60
04Sayfa 14–18
Kart Analizi
  • Kart Ortalamaları
  • Son Maçlar ve Kartlar
  • Kart Eşikleri
  • Hakem ve Devreler
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Atlético Madrid / Manchester United
Maç başı toplam kart3,60 / 5,40
5+ kart%40 / %60
05Sayfa 19–23
Karma Analiz
  • Serbest Vuruşlar
  • Kale Vuruşları
  • Taç Atışları
  • Son Maçlar
  • Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Atlético Madrid / Manchester United
Serbest Vuruş ort.10,00 / 12,40
Kale Vuruşu ort.6,60 / 4,00
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Lig DurumuMaç öncesi puan tablosu ve son 5 maç formu
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

İspanya La Liga 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
1FC Barcelona880034:7+2724GGGGG
2Atlético Madrid861118:8+1019MGGGG
3Real Betis861114:9+519GGGBG
4Real Madrid860219:8+1118MGGMG
5Sevilla FC741210:9+113MBGGM
6Real Sociedad841312:15-313BGMGG
7Deportivo Alavés832312:8+411GMMBM

İngiltere Premier Lig 2026/2027

#TakımOGBMGolAvPSon 5
10Ipswich Town63039:12-39MMGMG
11Newcastle United52219:908BGBMG
12Crystal Palace62139:12-37MGMBG
13Manchester United61329:906GBMBB
14Nottingham Forest61235:8-35BBGMM
15Aston Villa61236:11-55MBMGB
16Sunderland61146:12-64GBMMM
ANALİZ.FUTBOLEKSİK OYUNCULAR
Eksik OyuncularSakat ve cezalı oyuncular · 13.10.2026 14:00 itibarıyla bildirilenler
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid 0 oyuncu

Bildirilen eksik yok.

Manchester United 6 oyuncu

  • B. SeskoBaldır/Bacak SakatlığıForvet · 1 maç · 1 gol
  • P. DorguArka AdaleDefans · 1 maç
  • N. MazraouiŞüpheliDefans · 1 maç
  • M. UgarteDiz SakatlığıOrta saha
  • M. de LigtSırt SakatlığıDefans
  • T. HeatonArka AdaleKaleci

Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol OrtalamalarıSon 5 maçta atılan ve yenilen goller · genel / iç saha / dış saha
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Genel

11attığı gol
5yediği gol
Maç başı attığı 2,20Maç başı yediği 1,00Maç başı toplam gol 3,20Karşılıklı gol %40 (2)Gol yemedi %40 (2)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Atlético Madrid · İç saha

10attığı gol
3yediği gol
Maç başı attığı 2,50Maç başı yediği 0,75Maç başı toplam gol 3,25Karşılıklı gol %50 (2)Gol yemedi %50 (2)Gol atamadı %0 (0)
4 maç

Manchester United · Genel

9attığı gol
7yediği gol
Maç başı attığı 1,80Maç başı yediği 1,40Maç başı toplam gol 3,20Karşılıklı gol %80 (4)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %20 (1)
5 maç

Manchester United · Dış saha

3attığı gol
5yediği gol
Maç başı attığı 1,00Maç başı yediği 1,67Maç başı toplam gol 2,67Karşılıklı gol %67 (2)Gol yemedi %0 (0)Gol atamadı %33 (1)
3 maç
ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Son Maçlar ve RakiplerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve ilk yarı skorları
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26DışDeportivo Alavés7.2-11-1
20.09.26İçReal Madrid4.2-10-0
16.09.26İçCA Osasuna—4-01-0
13.09.26DışReal Sociedad6.3-00-0
05.09.26DışAthletic Club Bilbao—0-30-0

Manchester United · Son 5 maç (genel) · 13. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
10.10.26İçTottenham Hotspur—1-10-0
20.09.26DışFulham—1-10-0
13.09.26İçManchester City—0-10-0
06.09.26DışEverton—2-20-0
30.08.26İçIpswich Town10.5-21-1

Atlético Madrid · Son 5 iç saha maçı · 2. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26İçReal Madrid4.2-10-0
16.09.26İçCA Osasuna—4-01-0
23.08.26İçVillarreal—2-20-0
19.08.26İçMálaga CF—2-00-0

Manchester United · Son 5 dış saha maçı · 13. sıra

TarihRakipRakip sırasıSkorİY
20.09.26DışFulham—1-10-0
06.09.26DışEverton—2-20-0
22.08.26DışHull City—0-20-2

Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol EşikleriSon 5 maçta 1+ ile 5+ gol arası · maç sonu ve ilk yarı
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Maç sonu toplam gol

Atlético MadridGenelAtlético Madridİç sahaManchester UnitedGenelManchester UnitedDış saha
1+ gol%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
2+ gol%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%1003 / 3 maç
3+ gol%1005 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%331 / 3 maç
4+ gol%201 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%331 / 3 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 3 maç

İlk yarı toplam gol

Atlético MadridGenelAtlético Madridİç sahaManchester UnitedGenelManchester UnitedDış saha
1+ gol%402 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%331 / 3 maç
2+ gol%201 / 5 maç%00 / 4 maç%201 / 5 maç%331 / 3 maç
3+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
4+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç
5+ gol%00 / 5 maç%00 / 4 maç%00 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
Gol DakikalarıGolleri hangi zaman diliminde buluyorlar?
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Genel

00-15'1 · %915-30'1 · %930-45+'3 · %2745-60'1 · %960-75'5 · %4575-90+'
11attığı gol
2 / 9ilk yarı / ikinci yarı
%80 (4/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30130-45+245-60060-75275-90+5toplam

Manchester United · Genel

00-15'015-30'1 · %1130-45+'2 · %2245-60'3 · %3360-75'3 · %3375-90+'
9attığı gol
1 / 8ilk yarı / ikinci yarı
%40 (2/5)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30030-45+145-60160-75475-90+7toplam

Atlético Madrid · İç saha

00-15'1 · %1015-30'030-45+'4 · %4045-60'2 · %2060-75'3 · %3075-90+'
10attığı gol
1 / 9ilk yarı / ikinci yarı
%100 (4/4)ilk golü attığı maç
Yediği00-15015-30030-45+045-60160-75275-90+3toplam

Manchester United · Dış saha

00-15'015-30'030-45+'1 · %3345-60'060-75'2 · %6775-90+'
3attığı gol
0 / 3ilk yarı / ikinci yarı
%33 (1/3)ilk golü attığı maç
Yediği00-15115-30130-45+045-60160-75275-90+5toplam

Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.

ANALİZ.FUTBOLGOL ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Atlético Madrid bu maçta iç sahadaki üretkenliğiyle öne çıkıyor. Son 5 maçta 11 gol atıp 5 gol yediler; maç başına 2,2 gol atarken toplam gol ortalaması 3,2 oldu. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1, 2 ve 3 gol görüldü, 4 ve üzeri gol ise yüzde 20’de kaldı; 5 ve üzeri gol hiç oluşmadı. Madrid ekibinin sahasındaki son 4 maç daha da canlı: 10 gol atıp 3 gol yediler, kendi gol ortalamaları 2,5, toplam gol ortalaması 3,25. Bu dört maçın tamamında 1 ve 2 gol eşiği aşılırken, 3 ve üzeri gol yüzde 75, 4 ve üzeri gol yüzde 50 oldu. Manchester United’ın son 5 maçında 9 gol atıldı ve 7 gol yenildi; takımın gol ortalaması 1,8, toplam gol ortalaması 3,2. Bu maçların tamamında en az 1 gol, yüzde 80’inde 2 ve üzeri gol, yüzde 40’ında 3 ve 4 ve üzeri gol, yüzde 20’sinde 5 ve üzeri gol vardı. Deplasmanda ise 3 maçta 3 gol atıp 5 gol yediler; toplam ortalama 2,67, 1 ve 2 gol eşiği yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 33.

İlk yarılar temkinli, ikinci yarılar ise belirleyici görünüyor. Atlético’nun genel maçlarında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 40, 2 ve üzeri gol yüzde 20; iç sahada bu oranlar yüzde 25 ve yüzde 0. United’da genel ilk yarı oranları yüzde 20 ve yüzde 20, deplasmanda yüzde 33 ve yüzde 33. Atlético gollerinin 2’si ilk yarıda, 9’u ikinci yarıda geldi; özellikle 45-60 dakikada 3, 75-90+ dakikada 5 gol dikkat çekiyor. United’ın 1 ilk yarı golüne karşılık 8 ikinci yarı golü var; deplasmandaki 3 golün 1’i 45-60, 2’si 75-90+ dakikalarında geldi. 0-15’te iki takım da gol bulmadı; Atlético 15-30’da 1, 30-45+’da 1, 60-75’te 1, United 30-45+’da 1, 60-75’te 3 gol attı. Birleşik son 10 maçta beklenen gol 3,2; karşılıklı gol 6 maçta yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri gol yüzde 70, 4 ve üzeri gol yüzde 30, 5 ve üzeri gol yüzde 10. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 30, 2 ve üzeri gol yüzde 20. Aralarındaki son 4 maçta maç başı gol 1,75, karşılıklı gol 2 maçta, 2,5 ve üzeri gol ise 1 maçta kaldı. Bu nedenle maçın düğümü, Atlético’nun ikinci yarı baskısı ile United’ın özellikle son bölümde savunmayı ne kadar taşıyacağı olacak; yine de örneklemin son birkaç maça dayandığını unutmamak gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç

3,20Beklenen gol
%60Karşılıklı gol · 6/10
%902+ gol · 9/10
%703+ gol · 7/10
%304+ gol · 3/10
%105+ gol · 1/10
%30İY 1+ gol · 3/10
%20İY 2+ gol · 2/10

Aralarındaki son 4 maç

1,75maç başı gol
%253+ gol · 1/4
%50Karşılıklı gol · 2/4
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner OrtalamalarıSon 5 maçta kullandığı korner ve rakibe verdiği korner · genel / iç saha / dış saha
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Genel

32kullandığı korner
13rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,40Maç başı rakibe verdiği korner 2,60Maç başı toplam korner 9,00En yüksek / en düşük toplam 12 / 4Rakipten fazla korner 4 / 5Maç başı korner farkı +3,80
korner verisi olan 5 maç

Atlético Madrid · İç saha

22kullandığı korner
5rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 5,50Maç başı rakibe verdiği korner 1,25Maç başı toplam korner 6,75En yüksek / en düşük toplam 8 / 4Rakipten fazla korner 4 / 4Maç başı korner farkı +4,25
korner verisi olan 4 maç

Manchester United · Genel

34kullandığı korner
22rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 6,80Maç başı rakibe verdiği korner 4,40Maç başı toplam korner 11,20En yüksek / en düşük toplam 16 / 7Rakipten fazla korner 2 / 5Maç başı korner farkı +2,40
korner verisi olan 5 maç

Manchester United · Dış saha

22kullandığı korner
8rakibe verdiği korner
Maç başı kullandığı korner 7,33Maç başı rakibe verdiği korner 2,67Maç başı toplam korner 10,00En yüksek / en düşük toplam 16 / 7Rakipten fazla korner 2 / 3Maç başı korner farkı +4,67
korner verisi olan 3 maç
ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Son Maçlar ve KornerlerTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve korner sayıları
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26DışDeportivo Alavés7.2-110-0102-0
20.09.26İçReal Madrid4.2-13-140-1
16.09.26İçCA Osasuna—4-08-082-0
13.09.26DışReal Sociedad6.3-03-9122-6
05.09.26DışAthletic Club Bilbao—0-38-3113-3

Manchester United · Son 5 maç (genel) · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
10.10.26İçTottenham Hotspur—1-14-480-1
20.09.26DışFulham—1-113-3163-2
13.09.26İçManchester City—0-16-7131-4
06.09.26DışEverton—2-23-472-0
30.08.26İçIpswich Town10.5-28-4124-2

Atlético Madrid · Son 5 iç saha maçı · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26İçReal Madrid4.2-13-140-1
16.09.26İçCA Osasuna—4-08-082-0
23.08.26İçVillarreal—2-25-384-2
19.08.26İçMálaga CF—2-06-173-0

Manchester United · Son 5 dış saha maçı · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKornerToplamİY
20.09.26DışFulham—1-113-3163-2
06.09.26DışEverton—2-23-472-0
22.08.26DışHull City—0-26-171-1

Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı korner sayısı eşikleri
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Maç toplamı korner

Atlético MadridGenelAtlético Madridİç sahaManchester UnitedGenelManchester UnitedDış saha
8+%804 / 5 maç%502 / 4 maç%804 / 5 maç%331 / 3 maç
9+%603 / 5 maç%00 / 4 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
10+%603 / 5 maç%00 / 4 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
11+%402 / 5 maç%00 / 4 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
12+%201 / 5 maç%00 / 4 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç

Takımın kullandığı korner

Atlético MadridGenelAtlético Madridİç sahaManchester UnitedGenelManchester UnitedDış saha
3+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
4+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%804 / 5 maç%672 / 3 maç
5+%603 / 5 maç%753 / 4 maç%603 / 5 maç%672 / 3 maç
6+%603 / 5 maç%502 / 4 maç%603 / 5 maç%672 / 3 maç
7+%603 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%331 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
Korner Dengesi ve DevrelerRakibe karşı korner üstünlüğü ve ilk yarı / ikinci yarı korner ortalamaları
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Korner dengesi (genel)

4 rakipten fazla0 eşit1 rakipten az
6,40kullandığı
2,60verdiği
+3,80maç başı fark

Manchester United · Korner dengesi (genel)

2 rakipten fazla1 eşit2 rakipten az
6,80kullandığı
4,40verdiği
+2,40maç başı fark

Atlético Madrid · Devrelere göre korner

3,80İlk yarı toplam5,20İkinci yarı toplam1,80İY kullandığı
%40İY 4+ · 2/5
%40İY 5+ · 2/5
%40İY 6+ · 2/5

Devre verisi olan 5 maç

Manchester United · Devrelere göre korner

3,80İlk yarı toplam7,40İkinci yarı toplam2,00İY kullandığı
%60İY 4+ · 3/5
%60İY 5+ · 3/5
%20İY 6+ · 1/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKORNER ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Atlético Madrid–Manchester United eşleşmesinde korner ritmi iki farklı karakter taşıyor. Atlético’nün son 5 maç genelinde maç başına 6,4 korner kullanıp rakiplerine 2,6 korner vermesi, toplamı ortalama 9 kornerde tutuyor; en yüksek toplamı 12, en düşüğü 4. Madrid’deki son 4 karşılaşmada ise kendi korner ortalaması 5,5’e, maç toplamı 6,75’e geriliyor ve en yüksek toplam 8’de kalıyor. Buna rağmen Atlético, iç sahadaki 4 maçın tamamında rakibinden fazla korner kullanmış; takımın 3 ve üzeri korner üretme oranı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 75. Manchester United tarafında genel ortalama daha hareketli: 6,8 korner kullanıyor, 4,4 korner veriyor ve toplam maç ortalaması 11,2. Son maçlardaki en yüksek toplam 16 olurken deplasmanda kendi korner ortalaması 7,33, toplam ortalaması ise 10. United’ın genelinde 8 ve üzeri korner görülen maçların oranı yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60, 12 ve üzeri yüzde 60; deplasmanda 8’den 12’ye kadar tüm eşiklerde oran yüzde 33. Takım bazında 3 ve üzeri korner iki ekipte de yüzde 100, ancak United’ın 4 ve üzeri oranı yüzde 80’de kalıyor.

Benim gözüme çarpan temel mesele, Atlético’nün korner dengesindeki belirgin kontrolüyle United’ın daha yüksek toplam üreten, fakat rakibe de alan bırakan yapısının karşılaşması. Birleşik son maç verileri maç başına 10,1 toplam korner, Atlético için 5,4, Manchester United için 4,7 bekliyor. 9 ve üzeri korner oranı yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 50; bu da oyunun kanatlara ve ceza alanı çevresine taşındığında sayının büyüyebileceğini gösteriyor. İlk yarı birleşik ortalama 3,8 kornerken, ikinci yarı Atlético genelinde 5,2, iç sahada 3,75; United genelinde 7,4, deplasmanda 7 korner ortalıyor. Açıkçası maçın düğümü, Atlético’nün erken bölümdeki sıkı savunma ve baskısıyla United’ın özellikle ikinci yarıda artan korner üretiminin hangisinin oyunun akışını belirleyeceğinde.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç

10,10Beklenen toplam
5,40Ev sahibi beklenen
4,70Deplasman beklenen
%609+ korner · 6/10
%6010+ korner · 6/10
%5011+ korner · 5/10
3,80İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart OrtalamalarıSon 5 maçta gördüğü kart ve rakibin gördüğü kart · genel / iç saha / dış saha
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Genel

8gördüğü kart
10rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,60Maç başı rakibin gördüğü kart 2,00Maç başı toplam kart 3,60En yüksek / en düşük toplam 6 / 1Sarı / kırmızı (kendi) 8 / 0Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Atlético Madrid · İç saha

10gördüğü kart
11rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 2,50Maç başı rakibin gördüğü kart 2,75Maç başı toplam kart 5,25En yüksek / en düşük toplam 7 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 8 / 1Kırmızı kart çıkan maç 2 / 4
kart verisi olan 4 maç

Manchester United · Genel

9gördüğü kart
18rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,80Maç başı rakibin gördüğü kart 3,60Maç başı toplam kart 5,40En yüksek / en düşük toplam 9 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 9 / 0Kırmızı kart çıkan maç 2 / 5
kart verisi olan 5 maç

Manchester United · Dış saha

4gördüğü kart
8rakibin gördüğü kart
Maç başı gördüğü kart 1,33Maç başı rakibin gördüğü kart 2,67Maç başı toplam kart 4,00En yüksek / en düşük toplam 6 / 3Sarı / kırmızı (kendi) 4 / 0Kırmızı kart çıkan maç 0 / 3
kart verisi olan 3 maç
ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Son Maçlar ve KartlarTakımların son 5 maçı, rakiplerin lig sıralaması ve kart sayıları
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Son 5 maç (genel) · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26DışDeportivo Alavés7.2-13-250-1
20.09.26İçReal Madrid4.2-12-460-1
16.09.26İçCA Osasuna—4-01-230-0
13.09.26DışReal Sociedad6.3-01-230-0
05.09.26DışAthletic Club Bilbao—0-31-010-0

Manchester United · Son 5 maç (genel) · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
10.10.26İçTottenham Hotspur—1-14-590-1
20.09.26DışFulham—1-10-330-0
13.09.26İçManchester City—0-11-450-1
06.09.26DışEverton—2-23-360-0
30.08.26İçIpswich Town10.5-21-340-0

Atlético Madrid · Son 5 iç saha maçı · 2. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26İçReal Madrid4.2-12-460-1
16.09.26İçCA Osasuna—4-01-230-0
23.08.26İçVillarreal—2-25-271-0
19.08.26İçMálaga CF—2-02-350-0

Manchester United · Son 5 dış saha maçı · 13. sıra

TarihRakipSıraSkorKartToplamKırmızı
20.09.26DışFulham—1-10-330-0
06.09.26DışEverton—2-23-360-0
22.08.26DışHull City—0-21-230-0

Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Kart EşikleriSon 5 maçta toplam ve takım bazlı kart sayısı eşikleri
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Maç toplamı kart

Atlético MadridGenelAtlético Madridİç sahaManchester UnitedGenelManchester UnitedDış saha
3+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
4+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%804 / 5 maç%331 / 3 maç
5+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%603 / 5 maç%331 / 3 maç
6+%201 / 5 maç%502 / 4 maç%402 / 5 maç%331 / 3 maç
7+%00 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 3 maç

Takımın gördüğü kart

Atlético MadridGenelAtlético Madridİç sahaManchester UnitedGenelManchester UnitedDış saha
1+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç%804 / 5 maç%672 / 3 maç
2+%402 / 5 maç%753 / 4 maç%402 / 5 maç%331 / 3 maç
3+%201 / 5 maç%251 / 4 maç%402 / 5 maç%331 / 3 maç
4+%00 / 5 maç%251 / 4 maç%201 / 5 maç%00 / 3 maç

%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
Hakem ve DevrelerHakemin son 5 maçı ve ilk yarı / ikinci yarı kart ortalamaları
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Hakem

Bu maç için hakem henüz atanmamış veya açıklanmamış. Hakem açıklandığında analizi "Yenile" ile güncelleyebilirsiniz.

Atlético Madrid · Devrelere göre kart

1,20İlk yarı toplam2,40İkinci yarı toplam1,00İY gördüğü
%80İY 1+ · 4/5
%40İY 2+ · 2/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

Manchester United · Devrelere göre kart

1,40İlk yarı toplam4,00İkinci yarı toplam0,00İY gördüğü
%100İY 1+ · 5/5
%40İY 2+ · 2/5
%0İY 3+ · 0/5

Devre verisi olan 5 maç

ANALİZ.FUTBOLKART ANALİZİ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Madrid’de oyunun sertliği daha ilk ikili mücadeleden hissedilebilir; Atlético Madrid’in son 5 maçındaki toplam kart ortalaması 3,6, kendi sahasındaki son 4 maçta ise 5,25’e çıkıyor. Ev sahibinin iç sahada gördüğü kart ortalaması 2,5, rakiplerinin ortalaması 2,75; bu tablo, özellikle baskılı ve temaslı bir başlangıçta iki tarafın da oyunun içine kartlarla girebileceğini gösteriyor. Atlético’nün iç sahadaki toplam kartı 3 ve üzeri eşikte yüzde 100, 4 ve 5 ve üzeri eşiklerde yüzde 75; en yüksek toplam 7, en düşük toplam 3. Takım özelinde de iç sahada 1 ve üzeri kart yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 75 seviyesinde. Manchester United’ın son 5 maçında toplam ortalama 5,4, deplasmandaki son 3 maçında ise 4 kart var. United’ın deplasman kart ortalaması 1,33, rakiplerinin 2,67; yani dışarıda kendi aldığı kart sayısı düşse de rakip baskısı belirgin. Deplasmanda 3 ve üzeri toplam kartın görülme oranı yüzde 100, fakat 4, 5 ve 6 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 33’te kalıyor; en yüksek toplam 6, en düşük 3. United’ın 1 ve üzeri takım kartı yüzde 67, 2 ve 3 ve üzeri ise yüzde 33.

İşin ilginç tarafı, iki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplamın 4,5 karta çıkması ve dağılımın Atlético için 2,6, Manchester United için 1,9 olması. 4 ve üzeri kart 10 maçın 6’sında, yani yüzde 60; 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 30. İlk yarı beklenen toplam 1,3 iken Atlético’nün iç saha maçlarında ikinci yarı ortalaması 4, United’ın deplasmanında 2,33; bu nedenle maç ilerledikçe gerilim ve itirazların artması daha dikkat çekici olabilir. Hakemin adı ve son maçlarına ait kart verisi paylaşılmadığı için yönetim tarzı üzerinden ayrı bir hüküm kuramam. Kırmızı kart tarafında Atlético’nün genel verisinde 0, iç sahada 1 kırmızı kart ve kırmızı kart çıkan 2 maç bulunuyor; United’da genel ve deplasman verisinde kırmızı kart 0, deplasmanda kırmızı kart çıkan maç sayısı da 0. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 40, yani 10 maçın 4’ünde bu durum yaşanmış. Bence belirleyici nokta, Atlético’nün evindeki temaslı ikinci yarı ile United’ın geçişlerde rakibin direncini kırmaya çalışması olacak; ilk sert faul kadar, skorun maçın son bölümüne nasıl taşındığını izlemek gerekir.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç

4,50Beklenen toplam
2,60Ev sahibi beklenen
1,90Deplasman beklenen
%604+ kart · 6/10
%505+ kart · 5/10
%306+ kart · 3/10
%40Kırmızı kart çıkan maç · 4/10
1,30İlk yarı beklenen
ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Serbest VuruşlarHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————10,0011,6021,60
İç saha4 maç————10,7514,2525,00
Maç toplamı
Genelİç saha
20+%804 / 5 maç%1004 / 4 maç
22+%402 / 5 maç%753 / 4 maç
24+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
26+%201 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
10+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
11+%603 / 5 maç%753 / 4 maç
12+%402 / 5 maç%502 / 4 maç
13+%00 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 29 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Manchester United · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————12,4013,2025,60
Dış saha3 maç————10,0011,6721,67
Maç toplamı
GenelDış saha
20+%804 / 5 maç%672 / 3 maç
22+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
24+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
26+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
10+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
11+%603 / 5 maç%00 / 3 maç
12+%402 / 5 maç%00 / 3 maç
13+%402 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 33 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Kale VuruşlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————6,608,4015,00
İç saha4 maç————5,757,0012,75
Maç toplamı
Genelİç saha
11+%804 / 5 maç%753 / 4 maç
13+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
15+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
17+%402 / 5 maç%00 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
4+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
5+%1005 / 5 maç%1004 / 4 maç
6+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
7+%201 / 5 maç%251 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 21 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Manchester United · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————4,0010,0014,00
Dış saha3 maç————4,339,6714,00
Maç toplamı
GenelDış saha
11+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
13+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
15+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
17+%201 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
4+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
5+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
6+%201 / 5 maç%00 / 3 maç
7+%00 / 5 maç%00 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Taç AtışlarıHer iki takım ayrı ayrı · son 5 maç · ilk yarı / ikinci yarı / maçın tamamı
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————22,4016,0038,40
İç saha4 maç————15,0017,5032,50
Maç toplamı
Genelİç saha
29+%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
32+%1005 / 5 maç%753 / 4 maç
35+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
38+%603 / 5 maç%502 / 4 maç
Takımın kullandığı
Genelİç saha
16+%804 / 5 maç%502 / 4 maç
18+%804 / 5 maç%251 / 4 maç
20+%603 / 5 maç%00 / 4 maç
22+%603 / 5 maç%00 / 4 maç

En yüksek / en düşük toplam: 44 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

Manchester United · maç başı ortalamalar

İlk yarıİkinci yarıMaçın tamamı
KullandığıRakipKullandığıRakipKullandığıRakipToplam
Genel5 maç————15,8015,6031,40
Dış saha3 maç————21,0013,0034,00
Maç toplamı
GenelDış saha
29+%1005 / 5 maç%1003 / 3 maç
32+%402 / 5 maç%331 / 3 maç
35+%00 / 5 maç%331 / 3 maç
38+%00 / 5 maç%331 / 3 maç
Takımın kullandığı
GenelDış saha
16+%603 / 5 maç%672 / 3 maç
18+%402 / 5 maç%672 / 3 maç
20+%201 / 5 maç%672 / 3 maç
22+%00 / 5 maç%331 / 3 maç

En yüksek / en düşük toplam: 33 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
Son MaçlarTakımların son 5 maçında serbest vuruş, kale vuruşu ve taç atışı sayıları
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Atlético Madrid · Son 5 maç · 2. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26DışDeportivo Alavés2-111-135-622-14
20.09.26İçReal Madrid2-17-225-415-19
16.09.26İçCA Osasuna4-012-86-918-20
13.09.26DışReal Sociedad3-012-911-826-14
05.09.26DışAthletic Club Bilbao0-38-66-1531-13

Manchester United · Son 5 maç · 13. sıra

TarihRakipSkorSerbest VuruşMS (İY)Kale VuruşuMS (İY)Taç AtışıMS (İY)
10.10.26İçTottenham Hotspur1-118-156-1016-17
20.09.26DışFulham1-110-73-1120-11
13.09.26İçManchester City0-111-224-1419-11
06.09.26DışEverton2-210-145-613-18
30.08.26İçIpswich Town5-213-82-911-21

Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.

ANALİZ.FUTBOLKARMA ANALİZ
DeğerlendirmeTablolardaki verilerin yorumu
Atlético MadridvsManchester United13.10.2026 · 22:00

Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor

Atlético Madrid–Manchester United maçında duran topların oyunu şekillendireceği açık. Son birkaç karşılaşmada serbest vuruşlarda Atlético genelinde maç başına 10 kullandı, rakiplerine 11,6 verdi ve toplam 21,6’ya ulaştı; iç sahada kendi ortalaması 10,75, rakip ortalaması 14,25, toplamı ise 25 oldu. Manchester United genelinde 12,4 kullanılan, 13,2 rakibe bırakılan serbest vuruşla 25,6 toplamına çıkıyor; dış sahada bu değerler 10, 11,67 ve 21,67. Yani United genel tabloda daha hareketli görünse de Atlético’nun evindeki 25’lik toplamı dikkat çekiyor. Kale vuruşlarında ev sahibinin genel ortalaması 6,6’ya 8,4 ve toplam 15; iç sahada 5,75’e 7 ve toplam 12,75. United ise genel olarak 4 kullanıp rakibe 10 veriyor, toplam 14’e ulaşıyor; deplasmanda 4,33, 9,67 ve 14 değerleri var. Taç atışlarında denge değişiyor: Atlético genelinde 22,4 kullanıyor, rakibe 16 bırakıyor ve toplam 38,4’e çıkıyor; iç sahada toplam 32,5. United genelinde 15,8’e 15,6 ve 31,4 toplamı var, dış sahada ise 21’e 13 ve 34 toplamına ulaşıyor.

Benim gözüme çarpan, serbest vuruşlarda iki takımın da rakip savunmaya sürekli iş çıkarabilecek bir ritme sahip olması. Atlético’nun genel maçlarının yüzde 80’inde toplam 20 ve üzeri, iç saha maçlarının yüzde 100’ünde bu eşik görülmüş; United’da genel oran yüzde 80, dış sahada yüzde 67. Takım bazında Atlético’nun 10 ve üzeri serbest vuruş oranı genel yüzde 60, iç sahada yüzde 75; United’da genel yüzde 100, dış sahada yüzde 100. Kale vuruşlarında toplam 11 ve üzeri Atlético’da genel yüzde 80, iç sahada yüzde 75; United’da genel ve dış sahada yüzde 100. Taç atışlarında toplam 29 ve üzeri Atlético’da genel yüzde 100, iç sahada yüzde 75; United’da genel ve dış sahada yüzde 100. Birleşik beklenti serbest vuruşta 23,6, kale vuruşunda 14,5, taç atışında 34,9; paylar sırasıyla Atlético için 11,6, 8,3, 19 ve United için 12, 6,2, 15,9. Bu tablo, kenarları kullanan, sık sık duran ve topu ikinci hamlede arayan bir maç havası veriyor; özellikle taçlarda Atlético’nun, kale vuruşlarında ise United’ın rakibin baskı biçimine göre nasıl tepki verdiğini izlemek önemli.

— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu

Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç

23,60Beklenen toplam
11,60Ev sahibi
12,00Deplasman

Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç

14,50Beklenen toplam
8,30Ev sahibi
6,20Deplasman

Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç

34,90Beklenen toplam
19,00Ev sahibi
15,90Deplasman
a.analiz.futbol
Ücretsiz · Mağaza gerekmez

Maçı kaçır,
analizi kaçırma.

Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.

Analiz hazır bildirimiGünün analizleri hazır olduğunda telefonuna haber verelim.
Her gün yeni analizlerGol, korner, kart ve karma istatistikler; son 5 ve son 10 maç.
Video analizlerMaçın hikâyesi 3 dakikada; YouTube ve Reels’te.
Canlı skorlarGünün tüm maçları ve anlık sonuçlar tek ekranda.
Analiz KarnesiMaç öncesi güçlü sinyaller ve gerçekleşenler, açık açık.
Takım karşılaştırİki takımın formu, golleri ve puan durumu yan yana.
Çarşamba11:00
a.
Bugünün 12 maç analizi hazır ⚽analiz.futbol · şimdi
Telefonuna ekleKamerayla okut ya da yaz:analiz.futbol/uygulama
analiz.futbol
Veriyle futbol. Her gün, her maç.

Kısa özet

Atlético Madrid son 5 maçında maç başına 2,20 gol attı ve 1,00 gol yedi; Manchester United ise maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi. İki takımın son 5 maçı birlikte ele alındığında maç başı toplam gol ortalaması 3,20. Korner tarafında Atlético Madrid maç başına 6,40, Manchester United 6,80 korner kullanıyor; birleşik maç başı toplam korner 10,10.

İstatistik tablosu

Atlético Madrid - Manchester United: son 5 maç istatistikleri
İstatistikAtlético MadridManchester United
Son maçlar (eskiden yeniye)M G G G GG B M B B
Maç başı attığı gol2,201,80
Maç başı yediği gol1,001,40
Maç başı toplam gol3,203,20
3+ gollü maç oranı%100%40
Maç başı kullandığı korner6,406,80
Maçlarındaki toplam korner9,0011,20
Maç başı gördüğü kart1,601,80
Serbest vuruş (maç başı)10,0012,40
Kale vuruşu (maç başı)6,604,00
Taç atışı (maç başı)22,4015,80

Maç sonucu ve analiz karşılaştırması

Atlético Madrid 2 - 0 Manchester United (ilk yarı 1-0)

Güçlü sinyalMaç sonucuDurum
Maçta en az 2 golMaç öncesi veri: %90 (9/10)2 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 4 golMaç öncesi veri: %90 (9/10)2 gol✓ Gerçekleşti
Maçta en az 8 kornerMaç öncesi veri: %80 (8/10)7 korner✗ Gerçekleşmedi
Maçta en az 3 kartMaç öncesi veri: %90 (9/10)4 kart✓ Gerçekleşti
Maçta en fazla 6 kartMaç öncesi veri: %90 (9/10)4 kart✓ Gerçekleşti

Tüm maçların toplu sonucu: Analiz Karnesi.

Kim kazanır?

Oylama maç başlayınca kapandı. Okurların maç öncesi tercihi:

Sık sorulan sorular

Atlético Madrid - Manchester United maçı ne zaman ve saat kaçta?

Atlético Madrid - Manchester United maçı 13 Ekim 2026 22:00'de (Türkiye saati) UEFA Şampiyonlar Ligi kapsamında oynanacak, Riyadh Air Metropolitano sahne olacak.

Atlético Madrid ve Manchester United son 5 maçta kaç gol attı?

Atlético Madrid son 5 maçında 11 gol attı, 5 gol yedi. Manchester United son 5 maçında 9 gol attı, 7 gol yedi.

Atlético Madrid - Manchester United maçında kaç korner bekleniyor?

İki takımın son 5 maç ortalamasına göre maç başı toplam korner 10,10; Atlético Madrid maç başına 6,40, Manchester United 6,80 korner kullanıyor.

Hazırlayan: · · İstatistikler iki takımın son 5 maçından hesaplanır. analiz.futbol bahis içeriği yayınlamaz.