

Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | +27 | 24 | GGGGG |
| 2 | Atlético Madrid | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | MGGGG |
| 3 | Real Betis | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | +5 | 19 | GGGBG |
| 4 | Real Madrid | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | +11 | 18 | MGGMG |
| 5 | Sevilla FC | 7 | 4 | 1 | 2 | 10:9 | +1 | 13 | MBGGM |
| 6 | Real Sociedad | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | BGMGG |
| 7 | Deportivo Alavés | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | +4 | 11 | GMMBM |
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 | Ipswich Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | MMGMG |
| 11 | Newcastle United | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | BGBMG |
| 12 | Crystal Palace | 6 | 2 | 1 | 3 | 9:12 | -3 | 7 | MGMBG |
| 13 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | GBMBB |
| 14 | Nottingham Forest | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | -3 | 5 | BBGMM |
| 15 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | MBMGB |
| 16 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | GBMMM |
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Bildirilen eksik yok.
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Deportivo Alavés | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | — | 4-0 | 1-0 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 6. | 3-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | — | 0-3 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Tottenham Hotspur | — | 1-1 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Fulham | — | 1-1 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Manchester City | — | 0-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Everton | — | 2-2 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Ipswich Town | 10. | 5-2 | 1-1 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 0-0 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | — | 4-0 | 1-0 |
| 23.08.26 | İç | Villarreal | — | 2-2 | 0-0 |
| 19.08.26 | İç | Málaga CF | — | 2-0 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fulham | — | 1-1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Everton | — | 2-2 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Hull City | — | 0-2 | 0-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Atlético MadridGenel | Atlético Madridİç saha | Manchester UnitedGenel | Manchester UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Atlético MadridGenel | Atlético Madridİç saha | Manchester UnitedGenel | Manchester UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 5toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 475-90+ | 7toplam |
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 3toplam |
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Atlético Madrid bu maçta iç sahadaki üretkenliğiyle öne çıkıyor. Son 5 maçta 11 gol atıp 5 gol yediler; maç başına 2,2 gol atarken toplam gol ortalaması 3,2 oldu. Bu karşılaşmaların tamamında en az 1, 2 ve 3 gol görüldü, 4 ve üzeri gol ise yüzde 20’de kaldı; 5 ve üzeri gol hiç oluşmadı. Madrid ekibinin sahasındaki son 4 maç daha da canlı: 10 gol atıp 3 gol yediler, kendi gol ortalamaları 2,5, toplam gol ortalaması 3,25. Bu dört maçın tamamında 1 ve 2 gol eşiği aşılırken, 3 ve üzeri gol yüzde 75, 4 ve üzeri gol yüzde 50 oldu. Manchester United’ın son 5 maçında 9 gol atıldı ve 7 gol yenildi; takımın gol ortalaması 1,8, toplam gol ortalaması 3,2. Bu maçların tamamında en az 1 gol, yüzde 80’inde 2 ve üzeri gol, yüzde 40’ında 3 ve 4 ve üzeri gol, yüzde 20’sinde 5 ve üzeri gol vardı. Deplasmanda ise 3 maçta 3 gol atıp 5 gol yediler; toplam ortalama 2,67, 1 ve 2 gol eşiği yüzde 100, 3 ve üzeri gol yüzde 33.
İlk yarılar temkinli, ikinci yarılar ise belirleyici görünüyor. Atlético’nun genel maçlarında ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 40, 2 ve üzeri gol yüzde 20; iç sahada bu oranlar yüzde 25 ve yüzde 0. United’da genel ilk yarı oranları yüzde 20 ve yüzde 20, deplasmanda yüzde 33 ve yüzde 33. Atlético gollerinin 2’si ilk yarıda, 9’u ikinci yarıda geldi; özellikle 45-60 dakikada 3, 75-90+ dakikada 5 gol dikkat çekiyor. United’ın 1 ilk yarı golüne karşılık 8 ikinci yarı golü var; deplasmandaki 3 golün 1’i 45-60, 2’si 75-90+ dakikalarında geldi. 0-15’te iki takım da gol bulmadı; Atlético 15-30’da 1, 30-45+’da 1, 60-75’te 1, United 30-45+’da 1, 60-75’te 3 gol attı. Birleşik son 10 maçta beklenen gol 3,2; karşılıklı gol 6 maçta yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 90, 3 ve üzeri gol yüzde 70, 4 ve üzeri gol yüzde 30, 5 ve üzeri gol yüzde 10. İlk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 30, 2 ve üzeri gol yüzde 20. Aralarındaki son 4 maçta maç başı gol 1,75, karşılıklı gol 2 maçta, 2,5 ve üzeri gol ise 1 maçta kaldı. Bu nedenle maçın düğümü, Atlético’nun ikinci yarı baskısı ile United’ın özellikle son bölümde savunmayı ne kadar taşıyacağı olacak; yine de örneklemin son birkaç maça dayandığını unutmamak gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Deportivo Alavés | 7. | 2-1 | 10-0 | 10 | 2-0 |
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | — | 4-0 | 8-0 | 8 | 2-0 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 6. | 3-0 | 3-9 | 12 | 2-6 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | — | 0-3 | 8-3 | 11 | 3-3 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Tottenham Hotspur | — | 1-1 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Fulham | — | 1-1 | 13-3 | 16 | 3-2 |
| 13.09.26 | İç | Manchester City | — | 0-1 | 6-7 | 13 | 1-4 |
| 06.09.26 | Dış | Everton | — | 2-2 | 3-4 | 7 | 2-0 |
| 30.08.26 | İç | Ipswich Town | 10. | 5-2 | 8-4 | 12 | 4-2 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | — | 4-0 | 8-0 | 8 | 2-0 |
| 23.08.26 | İç | Villarreal | — | 2-2 | 5-3 | 8 | 4-2 |
| 19.08.26 | İç | Málaga CF | — | 2-0 | 6-1 | 7 | 3-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fulham | — | 1-1 | 13-3 | 16 | 3-2 |
| 06.09.26 | Dış | Everton | — | 2-2 | 3-4 | 7 | 2-0 |
| 22.08.26 | Dış | Hull City | — | 0-2 | 6-1 | 7 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Atlético MadridGenel | Atlético Madridİç saha | Manchester UnitedGenel | Manchester UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Atlético MadridGenel | Atlético Madridİç saha | Manchester UnitedGenel | Manchester UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Atlético Madrid–Manchester United eşleşmesinde korner ritmi iki farklı karakter taşıyor. Atlético’nün son 5 maç genelinde maç başına 6,4 korner kullanıp rakiplerine 2,6 korner vermesi, toplamı ortalama 9 kornerde tutuyor; en yüksek toplamı 12, en düşüğü 4. Madrid’deki son 4 karşılaşmada ise kendi korner ortalaması 5,5’e, maç toplamı 6,75’e geriliyor ve en yüksek toplam 8’de kalıyor. Buna rağmen Atlético, iç sahadaki 4 maçın tamamında rakibinden fazla korner kullanmış; takımın 3 ve üzeri korner üretme oranı yüzde 100, 4 ve üzeri yüzde 75, 5 ve üzeri yüzde 75. Manchester United tarafında genel ortalama daha hareketli: 6,8 korner kullanıyor, 4,4 korner veriyor ve toplam maç ortalaması 11,2. Son maçlardaki en yüksek toplam 16 olurken deplasmanda kendi korner ortalaması 7,33, toplam ortalaması ise 10. United’ın genelinde 8 ve üzeri korner görülen maçların oranı yüzde 80, 10 ve üzeri yüzde 60, 12 ve üzeri yüzde 60; deplasmanda 8’den 12’ye kadar tüm eşiklerde oran yüzde 33. Takım bazında 3 ve üzeri korner iki ekipte de yüzde 100, ancak United’ın 4 ve üzeri oranı yüzde 80’de kalıyor.
Benim gözüme çarpan temel mesele, Atlético’nün korner dengesindeki belirgin kontrolüyle United’ın daha yüksek toplam üreten, fakat rakibe de alan bırakan yapısının karşılaşması. Birleşik son maç verileri maç başına 10,1 toplam korner, Atlético için 5,4, Manchester United için 4,7 bekliyor. 9 ve üzeri korner oranı yüzde 60, 10 ve üzeri yüzde 60, 11 ve üzeri yüzde 50; bu da oyunun kanatlara ve ceza alanı çevresine taşındığında sayının büyüyebileceğini gösteriyor. İlk yarı birleşik ortalama 3,8 kornerken, ikinci yarı Atlético genelinde 5,2, iç sahada 3,75; United genelinde 7,4, deplasmanda 7 korner ortalıyor. Açıkçası maçın düğümü, Atlético’nün erken bölümdeki sıkı savunma ve baskısıyla United’ın özellikle ikinci yarıda artan korner üretiminin hangisinin oyunun akışını belirleyeceğinde.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Deportivo Alavés | 7. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-1 |
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | — | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 6. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | — | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Tottenham Hotspur | — | 1-1 | 4-5 | 9 | 0-1 |
| 20.09.26 | Dış | Fulham | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Manchester City | — | 0-1 | 1-4 | 5 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | Everton | — | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 30.08.26 | İç | Ipswich Town | 10. | 5-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 4. | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | — | 4-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Villarreal | — | 2-2 | 5-2 | 7 | 1-0 |
| 19.08.26 | İç | Málaga CF | — | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Fulham | — | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Everton | — | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 22.08.26 | Dış | Hull City | — | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Atlético MadridGenel | Atlético Madridİç saha | Manchester UnitedGenel | Manchester UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Atlético MadridGenel | Atlético Madridİç saha | Manchester UnitedGenel | Manchester UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 3+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Devre verisi olan 5 maç
Devre verisi olan 5 maç
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Madrid’de oyunun sertliği daha ilk ikili mücadeleden hissedilebilir; Atlético Madrid’in son 5 maçındaki toplam kart ortalaması 3,6, kendi sahasındaki son 4 maçta ise 5,25’e çıkıyor. Ev sahibinin iç sahada gördüğü kart ortalaması 2,5, rakiplerinin ortalaması 2,75; bu tablo, özellikle baskılı ve temaslı bir başlangıçta iki tarafın da oyunun içine kartlarla girebileceğini gösteriyor. Atlético’nün iç sahadaki toplam kartı 3 ve üzeri eşikte yüzde 100, 4 ve 5 ve üzeri eşiklerde yüzde 75; en yüksek toplam 7, en düşük toplam 3. Takım özelinde de iç sahada 1 ve üzeri kart yüzde 100, 2 ve üzeri yüzde 75 seviyesinde. Manchester United’ın son 5 maçında toplam ortalama 5,4, deplasmandaki son 3 maçında ise 4 kart var. United’ın deplasman kart ortalaması 1,33, rakiplerinin 2,67; yani dışarıda kendi aldığı kart sayısı düşse de rakip baskısı belirgin. Deplasmanda 3 ve üzeri toplam kartın görülme oranı yüzde 100, fakat 4, 5 ve 6 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 33’te kalıyor; en yüksek toplam 6, en düşük 3. United’ın 1 ve üzeri takım kartı yüzde 67, 2 ve 3 ve üzeri ise yüzde 33.
İşin ilginç tarafı, iki takımın son 10 maçının birleşiminde beklenen toplamın 4,5 karta çıkması ve dağılımın Atlético için 2,6, Manchester United için 1,9 olması. 4 ve üzeri kart 10 maçın 6’sında, yani yüzde 60; 5 ve üzeri yüzde 50, 6 ve üzeri yüzde 30. İlk yarı beklenen toplam 1,3 iken Atlético’nün iç saha maçlarında ikinci yarı ortalaması 4, United’ın deplasmanında 2,33; bu nedenle maç ilerledikçe gerilim ve itirazların artması daha dikkat çekici olabilir. Hakemin adı ve son maçlarına ait kart verisi paylaşılmadığı için yönetim tarzı üzerinden ayrı bir hüküm kuramam. Kırmızı kart tarafında Atlético’nün genel verisinde 0, iç sahada 1 kırmızı kart ve kırmızı kart çıkan 2 maç bulunuyor; United’da genel ve deplasman verisinde kırmızı kart 0, deplasmanda kırmızı kart çıkan maç sayısı da 0. Birleşik tabloda kırmızı kart çıkan maç oranı yüzde 40, yani 10 maçın 4’ünde bu durum yaşanmış. Bence belirleyici nokta, Atlético’nün evindeki temaslı ikinci yarı ile United’ın geçişlerde rakibin direncini kırmaya çalışması olacak; ilk sert faul kadar, skorun maçın son bölümüne nasıl taşındığını izlemek gerekir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,00 | 11,60 | 21,60 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 10,75 | 14,25 | 25,00 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 26+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 13+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 14 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,40 | 13,20 | 25,60 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 10,00 | 11,67 | 21,67 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,60 | 8,40 | 15,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 5,75 | 7,00 | 12,75 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 5+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 4,00 | 10,00 | 14,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 4,33 | 9,67 | 14,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 4+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,40 | 16,00 | 38,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 15,00 | 17,50 | 32,50 |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 32+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 35+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 38+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %804 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 34 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 15,80 | 15,60 | 31,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 21,00 | 13,00 | 34,00 |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 29+ | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 32+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 35+ | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 38+ | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 22+ | %00 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Deportivo Alavés | 2-1 | 11-13 | 5-6 | 22-14 |
| 20.09.26 | İç | Real Madrid | 2-1 | 7-22 | 5-4 | 15-19 |
| 16.09.26 | İç | CA Osasuna | 4-0 | 12-8 | 6-9 | 18-20 |
| 13.09.26 | Dış | Real Sociedad | 3-0 | 12-9 | 11-8 | 26-14 |
| 05.09.26 | Dış | Athletic Club Bilbao | 0-3 | 8-6 | 6-15 | 31-13 |
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | İç | Tottenham Hotspur | 1-1 | 18-15 | 6-10 | 16-17 |
| 20.09.26 | Dış | Fulham | 1-1 | 10-7 | 3-11 | 20-11 |
| 13.09.26 | İç | Manchester City | 0-1 | 11-22 | 4-14 | 19-11 |
| 06.09.26 | Dış | Everton | 2-2 | 10-14 | 5-6 | 13-18 |
| 30.08.26 | İç | Ipswich Town | 5-2 | 13-8 | 2-9 | 11-21 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Atlético Madrid–Manchester United maçında duran topların oyunu şekillendireceği açık. Son birkaç karşılaşmada serbest vuruşlarda Atlético genelinde maç başına 10 kullandı, rakiplerine 11,6 verdi ve toplam 21,6’ya ulaştı; iç sahada kendi ortalaması 10,75, rakip ortalaması 14,25, toplamı ise 25 oldu. Manchester United genelinde 12,4 kullanılan, 13,2 rakibe bırakılan serbest vuruşla 25,6 toplamına çıkıyor; dış sahada bu değerler 10, 11,67 ve 21,67. Yani United genel tabloda daha hareketli görünse de Atlético’nun evindeki 25’lik toplamı dikkat çekiyor. Kale vuruşlarında ev sahibinin genel ortalaması 6,6’ya 8,4 ve toplam 15; iç sahada 5,75’e 7 ve toplam 12,75. United ise genel olarak 4 kullanıp rakibe 10 veriyor, toplam 14’e ulaşıyor; deplasmanda 4,33, 9,67 ve 14 değerleri var. Taç atışlarında denge değişiyor: Atlético genelinde 22,4 kullanıyor, rakibe 16 bırakıyor ve toplam 38,4’e çıkıyor; iç sahada toplam 32,5. United genelinde 15,8’e 15,6 ve 31,4 toplamı var, dış sahada ise 21’e 13 ve 34 toplamına ulaşıyor.
Benim gözüme çarpan, serbest vuruşlarda iki takımın da rakip savunmaya sürekli iş çıkarabilecek bir ritme sahip olması. Atlético’nun genel maçlarının yüzde 80’inde toplam 20 ve üzeri, iç saha maçlarının yüzde 100’ünde bu eşik görülmüş; United’da genel oran yüzde 80, dış sahada yüzde 67. Takım bazında Atlético’nun 10 ve üzeri serbest vuruş oranı genel yüzde 60, iç sahada yüzde 75; United’da genel yüzde 100, dış sahada yüzde 100. Kale vuruşlarında toplam 11 ve üzeri Atlético’da genel yüzde 80, iç sahada yüzde 75; United’da genel ve dış sahada yüzde 100. Taç atışlarında toplam 29 ve üzeri Atlético’da genel yüzde 100, iç sahada yüzde 75; United’da genel ve dış sahada yüzde 100. Birleşik beklenti serbest vuruşta 23,6, kale vuruşunda 14,5, taç atışında 34,9; paylar sırasıyla Atlético için 11,6, 8,3, 19 ve United için 12, 6,2, 15,9. Bu tablo, kenarları kullanan, sık sık duran ve topu ikinci hamlede arayan bir maç havası veriyor; özellikle taçlarda Atlético’nun, kale vuruşlarında ise United’ın rakibin baskı biçimine göre nasıl tepki verdiğini izlemek önemli.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Atlético MadridvsManchester United
13.10.2026 · 22:00Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 12.10.2026