

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00İngiltere Championship 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Swansea City | 8 | 5 | 2 | 1 | 13:6 | +7 | 17 | GBMGG |
| 2 | West Ham United | 8 | 4 | 3 | 1 | 22:11 | +11 | 15 | GGGGB |
| 3 | Middlesbrough | 8 | 4 | 3 | 1 | 16:12 | +4 | 15 | BGGBB |
| 4 | Southampton | 8 | 4 | 2 | 2 | 19:10 | +9 | 14 | BBGGM |
| 5 | Wolverhampton Wanderers | 7 | 4 | 2 | 1 | 15:10 | +5 | 14 | GMBGG |
| 6 | West Bromwich Albion | 8 | 4 | 2 | 2 | 10:8 | +2 | 14 | BGGBM |
| 7 | Queens Park Rangers | 8 | 3 | 4 | 1 | 10:7 | +3 | 13 | GMBBB |
| 8 | Stoke City | 8 | 4 | 1 | 3 | 13:12 | +1 | 13 | GGBGG |
| 9 | Bristol City | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:12 | -1 | 13 | GGMMG |
| 10 | Charlton Athletic | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:10 | -3 | 12 | BMBBM |
| 11 | Birmingham City | 8 | 2 | 5 | 1 | 12:11 | +1 | 11 | BBMGB |
| 12 | Millwall | 8 | 3 | 2 | 3 | 15:15 | 0 | 11 | MGMBB |
| 13 | Lincoln City | 8 | 3 | 2 | 3 | 7:8 | -1 | 11 | BBGGM |
| 14 | Wrexham | 8 | 2 | 4 | 2 | 9:12 | -3 | 10 | GBBMG |
| 15 | Bolton Wanderers | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:15 | -4 | 10 | MMMGG |
| 16 | Blackburn Rovers | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 9 | BMMGB |
| 17 | Norwich City | 8 | 3 | 0 | 5 | 16:17 | -1 | 9 | MGGMM |
| 18 | Sheffield United | 8 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | -2 | 9 | GMGMM |
| 19 | Portsmouth | 7 | 2 | 2 | 3 | 9:10 | -1 | 8 | MMGBB |
| 20 | Watford | 8 | 2 | 2 | 4 | 7:10 | -3 | 8 | MMGMM |
| 21 | Cardiff City | 8 | 1 | 4 | 3 | 10:12 | -2 | 7 | MMBMG |
| 22 | Derby County | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:14 | -7 | 5 | GMMMB |
| 23 | Preston North End | 8 | 1 | 1 | 6 | 8:15 | -7 | 4 | MGMMB |
| 24 | Burnley | 8 | 0 | 4 | 4 | 9:17 | -8 | 4 | BMBMB |
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Genel
West Ham United · İç saha
Queens Park Rangers · Genel
Queens Park Rangers · Dış saha
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Millwall | 12. | 2-2 | 0-2 |
| 11.09.26 | İç | Wrexham | 14. | 6-0 | 2-0 |
| 08.09.26 | Dış | Bolton Wanderers | 15. | 3-2 | 2-2 |
| 05.09.26 | İç | Derby County | 22. | 3-0 | 1-0 |
| 01.09.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 5. | 4-2 | 2-1 |
Queens Park Rangers · Son 5 maç (genel) · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Preston North End | 23. | 2-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 6. | 1-1 | 1-1 |
| 09.09.26 | Dış | Charlton Athletic | 10. | 0-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Middlesbrough | 3. | 0-1 | 0-1 |
| 02.09.26 | İç | Cardiff City | 21. | 2-1 | 1-0 |
West Ham United · Son 5 iç saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | İç | Wrexham | 14. | 6-0 | 2-0 |
| 05.09.26 | İç | Derby County | 22. | 3-0 | 1-0 |
| 01.09.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 5. | 4-2 | 2-1 |
| 22.08.26 | İç | Charlton Athletic | 10. | 1-2 | 0-1 |
Queens Park Rangers · Son 5 dış saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 6. | 1-1 | 1-1 |
| 09.09.26 | Dış | Charlton Athletic | 10. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Blackburn Rovers | 16. | 2-1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 3-1 | 3-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Maç sonu toplam gol
| West Ham UnitedGenel | West Ham Unitedİç saha | Queens Park RangersGenel | Queens Park RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
İlk yarı toplam gol
| West Ham UnitedGenel | West Ham Unitedİç saha | Queens Park RangersGenel | Queens Park RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Genel
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 6toplam |
Queens Park Rangers · Genel
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 130-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 5toplam |
West Ham United · İç saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
Queens Park Rangers · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
West Ham United, son 5 maçında 18 gol atıp 6 gol yedi; maç başına 3,60 gol atarken 1,20 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 4 maçta ise tablo 14 atılan ve 4 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 4,50. Queens Park Rangers cephesinde son 5 maçta 5 gol atıldı, 5 gol yenildi; deplasmandaki son 4 maçta maç başı toplam gol 2,25. Gol sayısına baktığımızda West Ham United maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %100'ü 3 ve üzeri golle bitmiş; Queens Park Rangers maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %40. İç saha özelinde West Ham United maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %100, dış saha özelinde Queens Park Rangers maçlarında %50.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: West Ham United maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Queens Park Rangers maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %80 ile %40 arasında. West Ham United gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Queens Park Rangers ise en verimli zamanını 30-45+ aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında West Ham United son 5 maçın 3 tanesinde, Queens Park Rangers ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Genel
West Ham United · İç saha
Queens Park Rangers · Genel
Queens Park Rangers · Dış saha
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Millwall | 12. | 2-2 | 11-3 | 14 | 0-2 |
| 11.09.26 | İç | Wrexham | 14. | 6-0 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 08.09.26 | Dış | Bolton Wanderers | 15. | 3-2 | 4-4 | 8 | — |
| 05.09.26 | İç | Derby County | 22. | 3-0 | 5-6 | 11 | 1-1 |
| 01.09.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 5. | 4-2 | 6-7 | 13 | 3-3 |
Queens Park Rangers · Son 5 maç (genel) · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Preston North End | 23. | 2-2 | 10-3 | 13 | 4-1 |
| 12.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 6. | 1-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 09.09.26 | Dış | Charlton Athletic | 10. | 0-0 | 12-5 | 17 | 9-3 |
| 05.09.26 | İç | Middlesbrough | 3. | 0-1 | 12-3 | 15 | 4-2 |
| 02.09.26 | İç | Cardiff City | 21. | 2-1 | 3-4 | 7 | 2-2 |
West Ham United · Son 5 iç saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | İç | Wrexham | 14. | 6-0 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 05.09.26 | İç | Derby County | 22. | 3-0 | 5-6 | 11 | 1-1 |
| 01.09.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 5. | 4-2 | 6-7 | 13 | 3-3 |
| 22.08.26 | İç | Charlton Athletic | 10. | 1-2 | 7-4 | 11 | 1-3 |
Queens Park Rangers · Son 5 dış saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 6. | 1-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 09.09.26 | Dış | Charlton Athletic | 10. | 0-0 | 12-5 | 17 | 9-3 |
| 29.08.26 | Dış | Blackburn Rovers | 16. | 2-1 | 3-3 | 6 | 1-1 |
| 15.08.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 3-1 | 3-6 | 9 | 1-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Maç toplamı korner
| West Ham UnitedGenel | West Ham Unitedİç saha | Queens Park RangersGenel | Queens Park RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı korner
| West Ham UnitedGenel | West Ham Unitedİç saha | Queens Park RangersGenel | Queens Park RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 4+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Korner dengesi (genel)
Queens Park Rangers · Korner dengesi (genel)
West Ham United · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 4 maç
Queens Park Rangers · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
West Ham United, son 5 maçında maç başına 5,80 korner kullanırken rakiplerine 5,20 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 11,00. Kendi sahasındaki son 4 maçta kullandığı korner ortalaması 5,25, maç başı toplam korner ise 11,00. Queens Park Rangers cephesinde son 5 maçta maç başına 8,00 korner kullanıldı, 4,00 korner verildi; deplasmandaki son 4 maçta toplam korner ortalaması 10,00. Toplam korner sayısında West Ham United maçlarının %80'i 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Queens Park Rangers maçlarında bu oranlar sırasıyla %60 ve %60. En yüksek toplam korner West Ham United maçlarında 14, Queens Park Rangers maçlarında 17 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında West Ham United son 5 maçın 1 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Queens Park Rangers ise 5 maçın 3 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 11,50; ev sahibi için beklenen korner 4,90, deplasman için 6,60. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,68. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Genel
West Ham United · İç saha
Queens Park Rangers · Genel
Queens Park Rangers · Dış saha
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Son 5 maç (genel) · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Millwall | 12. | 2-2 | 6-1 | 7 | 1-0 |
| 11.09.26 | İç | Wrexham | 14. | 6-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 08.09.26 | Dış | Bolton Wanderers | 15. | 3-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Derby County | 22. | 3-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 5. | 4-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Queens Park Rangers · Son 5 maç (genel) · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Preston North End | 23. | 2-2 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 6. | 1-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | Charlton Athletic | 10. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Middlesbrough | 3. | 0-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Cardiff City | 21. | 2-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
West Ham United · Son 5 iç saha maçı · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | İç | Wrexham | 14. | 6-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Derby County | 22. | 3-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 5. | 4-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Charlton Athletic | 10. | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Queens Park Rangers · Son 5 dış saha maçı · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 6. | 1-1 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | Charlton Athletic | 10. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Blackburn Rovers | 16. | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Portsmouth | 19. | 3-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Maç toplamı kart
| West Ham UnitedGenel | West Ham Unitedİç saha | Queens Park RangersGenel | Queens Park RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın gördüğü kart
| West Ham UnitedGenel | West Ham Unitedİç saha | Queens Park RangersGenel | Queens Park RangersDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 2+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 4+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Hakem
West Ham United · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Queens Park Rangers · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
West Ham United, son 5 maçında maç başına 2,40 kart görürken rakipleri 0,80 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 3,20. Kendi sahasındaki son 4 maçta gördüğü kart ortalaması 1,25, maç başı toplam kart ise 2,75. Queens Park Rangers cephesinde son 5 maçta maç başına 2,20 kart görüldü, rakiplerine 1,40 kart çıktı; deplasmandaki son 4 maçta toplam kart ortalaması 3,25. Toplam kart sayısında West Ham United maçlarının %20'si 4+ kart, %20'si 5+ kart ile bitti; Queens Park Rangers maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %40. En sert maç West Ham United için 7, Queens Park Rangers için 6 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,40; ev sahibi için beklenen kart 1,90, deplasman için 1,50. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 11,00 | 10,80 | 21,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 11,50 | 8,50 | 20,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Queens Park Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,40 | 9,00 | 19,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 10,00 | 10,75 | 20,75 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 19+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 21+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 23+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,40 | 8,00 | 14,40 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 4,25 | 10,00 | 14,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 18+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 7+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Queens Park Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 6,20 | 10,20 | 16,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 8,75 | 9,25 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 6+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 7+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 8+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 14,20 | 17,80 | 32,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 12,25 | 16,00 | 28,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 31+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 34+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 37+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç |
| 17+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Queens Park Rangers · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 18,00 | 17,40 | 35,40 |
| Dış saha4 maç | — | — | — | — | 15,00 | 20,00 | 35,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 28+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 31+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 34+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 37+ | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 15+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 29 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00West Ham United · Son 5 maç · 2. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Millwall | 2-2 | 17-18 | 9-6 | 15-14 |
| 11.09.26 | İç | Wrexham | 6-0 | 7-10 | 1-11 | 14-15 |
| 08.09.26 | Dış | Bolton Wanderers | 3-2 | 7-11 | 12-5 | 22-24 |
| 05.09.26 | İç | Derby County | 3-0 | 16-6 | 4-13 | 10-19 |
| 01.09.26 | İç | Wolverhampton Wanderers | 4-2 | 8-9 | 6-5 | 10-17 |
Queens Park Rangers · Son 5 maç · 7. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Preston North End | 2-2 | 13-8 | 7-15 | 18-16 |
| 12.09.26 | Dış | West Bromwich Albion | 1-1 | 11-14 | 9-3 | 18-25 |
| 09.09.26 | Dış | Charlton Athletic | 0-0 | 8-10 | 4-13 | 15-14 |
| 05.09.26 | İç | Middlesbrough | 0-1 | 8-3 | 7-10 | 23-19 |
| 02.09.26 | İç | Cardiff City | 2-1 | 12-10 | 4-10 | 16-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında West Ham United son 5 maçında maç başına 11,00 serbest vuruş kullanırken rakipleri 10,80 kullandı; Queens Park Rangers ise maç başına 10,40 kullanıp rakiplerine 9,00 bıraktı. Maç toplamında West Ham United maçlarının %40'ı 19+ serbest vuruş ile bitti, Queens Park Rangers maçlarında bu oran %60. Kale vuruşu tarafında West Ham United son 5 maçında maç başına 6,40 kale vuruşu kullanırken rakipleri 8,00 kullandı; Queens Park Rangers ise maç başına 6,20 kullanıp rakiplerine 10,20 bıraktı. Maç toplamında West Ham United maçlarının %60'ı 14+ kale vuruşu ile bitti, Queens Park Rangers maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında West Ham United son 5 maçında maç başına 14,20 taç atışı kullanırken rakipleri 17,80 kullandı; Queens Park Rangers ise maç başına 18,00 kullanıp rakiplerine 17,40 bıraktı. Maç toplamında West Ham United maçlarının %20'si 31+ taç atışı ile bitti, Queens Park Rangers maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 20,60; ev sahibi için 10,00, deplasman için 10,60. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 15,40; ev sahibi için 8,30, deplasman için 7,10. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 33,70; ev sahibi için 15,80, deplasman için 17,90. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
West Ham UnitedvsQueens Park Rangers
09.10.2026 · 22:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 09.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.