

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Japonya J1 Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:6 | +19 | 23 | MGGGG |
| 2 | Machida Zelvia | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:10 | +15 | 23 | GBMGG |
| 3 | Tokyo | 10 | 7 | 2 | 1 | 21:8 | +13 | 23 | GGGGG |
| 4 | Vissel Kobe | 10 | 7 | 1 | 2 | 17:9 | +8 | 22 | GGGMG |
| 5 | Kashiwa Reysol | 10 | 7 | 0 | 3 | 22:17 | +5 | 21 | MGGGM |
| 6 | Kashima Antlers | 10 | 6 | 1 | 3 | 21:16 | +5 | 19 | MMBGG |
| 7 | Kawasaki Frontale | 10 | 4 | 4 | 2 | 21:16 | +5 | 16 | GGBMG |
| 8 | Yokohama F. Marinos | 10 | 4 | 4 | 2 | 13:9 | +4 | 16 | GBGBB |
| 9 | Urawa Reds | 10 | 5 | 0 | 5 | 17:21 | -4 | 15 | GMGMG |
| 10 | Shimizu S-Pulse | 10 | 4 | 2 | 4 | 10:11 | -1 | 14 | MGGGB |
| 11 | Fagiano Okayama | 10 | 4 | 1 | 5 | 12:15 | -3 | 13 | GGMMM |
| 12 | Nagoya Grampus | 10 | 4 | 0 | 6 | 12:16 | -4 | 12 | MMMGG |
| 13 | Cerezo Osaka | 10 | 3 | 3 | 4 | 9:16 | -7 | 12 | BMBBM |
| 14 | Mito Hollyhock | 10 | 2 | 3 | 5 | 12:14 | -2 | 9 | BMMMM |
| 15 | V-Varen Nagasaki | 10 | 2 | 3 | 5 | 11:18 | -7 | 9 | MGBBM |
| 16 | Kyoto Sanga | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:19 | -8 | 8 | MMGMM |
| 17 | Avispa Fukuoka | 10 | 2 | 1 | 7 | 11:16 | -5 | 7 | BMMGM |
| 18 | Gamba Osaka | 10 | 1 | 4 | 5 | 10:18 | -8 | 7 | MMMMB |
| 19 | JEF United | 10 | 1 | 3 | 6 | 8:19 | -11 | 6 | GBMBB |
| 20 | Tokyo Verdy | 10 | 0 | 4 | 6 | 4:18 | -14 | 4 | BBMMM |
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
V-Varen Nagasaki · İç saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (3) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (1) |
Sanfrecce Hiroshima · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,80 | 2,50 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 0,60 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Sanfrecce Hiroshima · Dış saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,44 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,44 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %44 (4) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %44 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %33 (3) |
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 0-2 |
| 11.10.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 1-1 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 1-0 |
| 06.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-3 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 0-2 |
| 21.08.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-4 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 0-1 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 2-1 | 2-0 |
Sanfrecce Hiroshima · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 3-0 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 6-1 | 3-0 |
| 06.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-3 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-1 | 1-0 |
| 15.08.26 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-1 | 2-1 |
| 08.08.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 3-0 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 10 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-1 | 1-0 |
| 12.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 1-0 |
| 02.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 0-2 |
| 09.08.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 2-1 | 2-0 |
Sanfrecce Hiroshima · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-3 | 1-2 |
| 29.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-0 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-1 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 30.11.25 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 1-1 |
| 25.10.25 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-3 | 0-1 |
| 27.09.25 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 1-0 |
| 23.09.25 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-0 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Maç sonu toplam gol
| V-Varen NagasakiGenel | V-Varen Nagasakiİç saha | Sanfrecce HiroshimaGenel | Sanfrecce HiroshimaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1005/5 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 |
İlk yarı toplam gol
| V-Varen NagasakiGenel | V-Varen Nagasakiİç saha | Sanfrecce HiroshimaGenel | Sanfrecce HiroshimaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 5 maç
| Yediği | 40-15 | 015-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 075-90+ | 7toplam |
Sanfrecce Hiroshima · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 4toplam |
V-Varen Nagasaki · Son 10 maç
| Yediği | 50-15 | 015-30 | 330-45+ | 545-60 | 160-75 | 475-90+ | 18toplam |
Sanfrecce Hiroshima · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 175-90+ | 6toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda, fakat iki takımın hikâyesi birbirinden farklı.V-Varen Nagasaki’nin son beş maçındaki gol üretimi, son ona kıyasla gerilemiş; üstelik savunma tarafında da düşüş var. Sanfrecce Hiroshima ise tam tersine hücumda yükseliyor ve kalesini daha iyi koruyor. Açıkçası deplasman ekibinin formu maça daha canlı bir hücum havası taşıyor. Nagasaki’nin iç sahadaki gollü maç karakteri de göz ardı edilmemeli. İlk yarılarda gol beklentisi yüksek, ancak iki takımın da en etkili olduğu bölüm son çeyrek. Maç ilerledikçe tempo ve pozisyon artabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,00 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5010/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %404/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %6513/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %357/20 |
Aralarındaki son 4 maç
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,00 | 4,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 4,60 |
| Maç başı toplam korner | 8,20 | 8,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 3 | 13 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | -0,40 |
V-Varen Nagasaki · İç saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,80 | 5,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,00 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 9,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 7 | 11 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 3 / 5 |
| Maç başı korner farkı | +1,80 | +1,80 |
Sanfrecce Hiroshima · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 9,20 | 7,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 2,60 | 2,30 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 9,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 5 / 5 | 9 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +6,60 | +4,90 |
Sanfrecce Hiroshima · Dış saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 9,20 | 8,22 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 2,20 | 2,22 |
| Maç başı toplam korner | 11,40 | 10,44 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 5 | 18 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 5 / 5 | 9 / 9 |
| Maç başı korner farkı | +7,00 | +6,00 |
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 5-2 | 7 | 2-2 |
| 11.10.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 1-1 | 4-9 | 13 | 0-5 |
| 19.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-1 | 7-4 | 11 | 4-0 |
| 12.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 06.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-3 | 1-2 | 3 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 5-5 | 10 | 3-2 |
| 29.08.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 7-3 | 10 | 1-2 |
| 21.08.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-4 | 2-8 | 10 | 0-6 |
| 15.08.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 0-1 | 1-5 | 6 | 0-2 |
| 09.08.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 2-1 | 7-4 | 11 | 3-2 |
Sanfrecce Hiroshima · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 3-0 | 9-4 | 13 | 6-2 |
| 11.10.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 4-1 | 5 | 3-0 |
| 19.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 16-2 | 18 | 2-0 |
| 12.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 6-1 | 9-4 | 13 | 5-0 |
| 06.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-3 | 8-2 | 10 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-0 | 2-1 | 3 | 2-0 |
| 29.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-0 | 7-5 | 12 | 2-4 |
| 22.08.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-1 | 11-1 | 12 | 5-1 |
| 08.08.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 3-0 | 3-0 | 3 | 0-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 10 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-1 | 7-4 | 11 | 4-0 |
| 12.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 02.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 5-5 | 10 | 3-2 |
| 29.08.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 7-3 | 10 | 1-2 |
| 09.08.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 2-1 | 7-4 | 11 | 3-2 |
Sanfrecce Hiroshima · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 4-1 | 5 | 3-0 |
| 19.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 16-2 | 18 | 2-0 |
| 06.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-3 | 8-2 | 10 | 3-2 |
| 29.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-0 | 7-5 | 12 | 2-4 |
| 15.08.26 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-1 | 11-1 | 12 | 5-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.11.25 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 6-3 | 9 | 4-1 |
| 25.10.25 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-3 | 6-1 | 7 | 5-0 |
| 27.09.25 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 6-4 | 10 | 0-2 |
| 23.09.25 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-0 | 10-1 | 11 | 3-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Maç toplamı korner
| V-Varen NagasakiGenel | V-Varen Nagasakiİç saha | Sanfrecce HiroshimaGenel | Sanfrecce HiroshimaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 9+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 10+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 12+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%333/9 |
Takımın kullandığı korner
| V-Varen NagasakiGenel | V-Varen Nagasakiİç saha | Sanfrecce HiroshimaGenel | Sanfrecce HiroshimaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%1005/5 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%565/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Korner dengesi (genel)
Sanfrecce Hiroshima · Korner dengesi (genel)
V-Varen Nagasaki · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,90, ikinci yarı toplam 4,90 (10 maç)
Sanfrecce Hiroshima · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 3,80, ikinci yarı toplam 5,70 (10 maç)
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde bu maçın ağırlık merkezi Sanfrecce Hiroshima tarafında görünüyor.Deplasman ekibi son dönemde hem daha fazla korner üretiyor hem de rakibine bu fırsatı daha az veriyor; son beş maçtaki yükseliş, son ona göre belirgin. V-Varen Nagasaki’nin eğilimi ise istikrarlı olsa da kendi lehine üstünlük kurduğu maç sayısı sınırlı kalıyor. Birleşik beklentinin son beş maçta son ona göre artması, kenar hücumlarının ve savunma müdahalelerinin canlı olabileceğini düşündürüyor. Benim gözüme çarpan nokta, Hiroshima baskı kurarsa korner sayısının hızla büyüyebilecek olması. Nagasaki ise özellikle geriye düşerse bu tabloya katkı verebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,00 | 9,15 |
| Ev sahibi beklenen | 3,30 | 3,25 |
| Deplasman beklenen | 6,70 | 5,90 |
| 9+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %408/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,10 | 3,85 |
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,30 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 2,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 9 / 0 | 15 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
V-Varen Nagasaki · İç saha
| Son 55 maç | Son 105 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 3,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 8 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 5 |
Sanfrecce Hiroshima · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 0,80 | 1,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 3,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 0 | 11 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 3 / 10 |
Sanfrecce Hiroshima · Dış saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 0,89 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,20 | 2,56 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,44 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 3 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 8 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 3 / 5 | 3 / 9 |
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 6. | 0-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 1-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 4. | 1-3 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 21.08.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 2-4 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Sanfrecce Hiroshima · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 2-5 | 7 | 0-2 |
| 12.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 6-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 06.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-3 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 3-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-0 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 22.08.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 15.08.26 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 19. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 10 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 13. | 1-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 12. | 2-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 2-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 3. | 0-3 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.08.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 16. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Sanfrecce Hiroshima · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 20. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 1-0 | 2-5 | 7 | 0-2 |
| 06.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 11. | 2-3 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 18. | 0-0 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 15.08.26 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 9. | 4-1 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 30.11.25 | Dış | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 7. | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 25.10.25 | Dış | Yokohama F. Marinos Japonya J1 Lig | 8. | 0-3 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 27.09.25 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 17. | 2-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 23.09.25 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 5. | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Maç toplamı kart
| V-Varen NagasakiGenel | V-Varen Nagasakiİç saha | Sanfrecce HiroshimaGenel | Sanfrecce HiroshimaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%804/5 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%787/9 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%402/5 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 5+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 6+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%201/5 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%111/9 |
Takımın gördüğü kart
| V-Varen NagasakiGenel | V-Varen Nagasakiİç saha | Sanfrecce HiroshimaGenel | Sanfrecce HiroshimaDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 2+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 3+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 4+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/5 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Hakem
V-Varen Nagasaki · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 0,90, ikinci yarı toplam 1,90 (10 maç)
Sanfrecce Hiroshima · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,10, ikinci yarı toplam 1,20 (10 maç)
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında maçın sertlik seviyesi yükselmeye açık.V-Varen Nagasaki’nin son dönemdeki kart eğilimi, daha uzun periyoda göre artış gösteriyor; takımın rakiple temaslı oyunda daha fazla cezalandırıldığı bir süreç var. Sanfrecce Hiroshima’nın görünümü ise istikrarlı, fakat rakiplerinin gördüğü kart sayısı dikkat çekici seviyede. Bu, deplasman ekibinin topa daha fazla sahip olup Nagasaki’yi savunmada müdahaleye zorlayabileceğini anlatıyor. Birleşik kart beklentisinin son beş maçta son ona göre yükselmesi de bu fikri destekliyor. Açıkçası karşılaşmanın düğümü orta alandaki ikili mücadelelerde çözülebilir; hakemin oyunu ne kadar erken kontrol ettiği önemli olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,30 | 3,05 |
| Ev sahibi beklenen | 2,20 | 1,85 |
| Deplasman beklenen | 1,10 | 1,20 |
| 4+ kart | %303/10 | %255/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %153/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,70 | 1,50 |
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,60 | 13,20 | 23,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,20 | 10,20 | 21,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,00 | 10,90 | 21,90 |
| İç saha · son 105 maç | — | — | — | — | 11,20 | 10,20 | 21,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 22+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 24+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 12+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 13+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 18 (son 10: 31 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sanfrecce Hiroshima · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 8,00 | 19,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,20 | 8,60 | 21,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,40 | 7,90 | 19,30 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 12,56 | 9,11 | 21,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 20+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 22+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 24+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%444/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 11+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 12+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 13+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%444/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 25 / 11 (son 10: 25 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,20 | 7,60 | 13,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 5,00 | 12,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 5,90 | 13,90 |
| İç saha · son 105 maç | — | — | — | — | 7,20 | 5,00 | 12,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 13+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%201/5 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 4+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 6+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1005/5 |
| 7+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%603/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 11 (son 10: 20 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sanfrecce Hiroshima · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 4,20 | 11,80 | 16,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,80 | 12,40 | 18,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 4,90 | 10,10 | 15,00 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 5,56 | 11,44 | 17,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 13+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%444/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%898/9 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%676/9 |
| 6+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 7+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 11 (son 10: 23 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 0 / 5 (son 10: 1 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,40 | 18,80 | 35,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 16,60 | 21,00 | 37,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,60 | 20,50 | 37,10 |
| İç saha · son 105 maç | — | — | — | — | 16,60 | 21,00 | 37,60 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%804/5 |
| 33+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 36+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 39+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%603/5 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%603/5 |
| 17+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 19+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%402/5 |
| 21+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%201/5 |
En yüksek / en düşük toplam: 45 / 27 (son 10: 48 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sanfrecce Hiroshima · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,00 | 14,40 | 35,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 22,20 | 12,40 | 34,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,60 | 13,40 | 34,00 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 21,89 | 15,78 | 37,67 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 33+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%898/9 |
| 36+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%565/9 |
| 39+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%565/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 17+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 19+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 21+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%787/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 30 (son 10: 40 / 27) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 9 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00V-Varen Nagasaki · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | Kashima Antlers Japonya J1 Lig | 0-2 | 13-18 | 2-10 | 19-10 |
| 11.10.26 | Dış | JEF United Japonya J1 Lig | 1-1 | 13-7 | 8-9 | 19-14 |
| 19.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 1-1 | 9-9 | 6-5 | 20-22 |
| 12.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 2-0 | 12-17 | 8-3 | 10-17 |
| 06.09.26 | Dış | Vissel Kobe Japonya J1 Lig | 1-3 | 6-15 | 7-11 | 14-31 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 2-2 | 11-9 | 6-8 | 16-30 |
| 29.08.26 | İç | Tokyo Japonya J1 Lig | 0-3 | 11-6 | 7-2 | 24-8 |
| 21.08.26 | Dış | Kashiwa Reysol Japonya J1 Lig | 2-4 | 10-8 | 10-1 | 10-18 |
| 15.08.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 0-1 | 12-10 | 17-3 | 21-27 |
| 09.08.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 2-1 | 13-10 | 9-7 | 13-28 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Sanfrecce Hiroshima · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Kyoto Sanga Japonya J1 Lig | 3-0 | 14-6 | 3-10 | 16-14 |
| 11.10.26 | Dış | Tokyo Verdy Japonya J1 Lig | 2-0 | 15-10 | 6-11 | 22-18 |
| 19.09.26 | Dış | Avispa Fukuoka Japonya J1 Lig | 1-0 | 12-8 | 4-12 | 25-10 |
| 12.09.26 | İç | Cerezo Osaka Japonya J1 Lig | 6-1 | 3-8 | 3-8 | 17-21 |
| 06.09.26 | Dış | Fagiano Okayama Japonya J1 Lig | 2-3 | 14-8 | 5-18 | 25-9 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | İç | Nagoya Grampus Japonya J1 Lig | 3-0 | 6-11 | 2-4 | 23-12 |
| 29.08.26 | Dış | Gamba Osaka Japonya J1 Lig | 0-0 | 8-10 | 7-7 | 18-15 |
| 22.08.26 | İç | Kawasaki Frontale Japonya J1 Lig | 1-1 | 11-6 | 8-5 | 21-16 |
| 15.08.26 | Dış | Urawa Reds Japonya J1 Lig | 4-1 | 17-7 | 7-14 | 21-10 |
| 08.08.26 | İç | JEF United Japonya J1 Lig | 3-0 | 14-5 | 4-12 | 18-9 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Karma başlıklarda maçın ritmi oldukça dengeli, fakat üç alanda farklı hikâyeler var.Serbest vuruş sayıları iki takımda da istikrarlı; bu yüzden oyunun temaslı yapısı sürerken büyük bir yön değişimi beklemiyorum. Kale vuruşlarında ise her iki ekipte de son dönemde düşüş görülüyor. Bu, topun daha sık rakip yarıda kalmasından veya savunmaların oyunu geriden kurmak yerine çabuk uzaklaştırmasından kaynaklanabilir. Taç atışlarında tablo sakin ve dengeli; iki takımın eğilimi de istikrarlı. İşin ilginç tarafı, bu üç başlık içinde maçı en çok şekillendirecek unsurun düşen kale vuruşlarıyla oluşabilecek baskı sürekliliği olması.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 21,70 | 20,60 |
| Ev sahibi | 9,30 | 9,45 |
| Deplasman | 12,40 | 11,15 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,90 | 14,45 |
| Ev sahibi | 9,00 | 9,05 |
| Deplasman | 5,90 | 5,40 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,30 | 35,55 |
| Ev sahibi | 15,40 | 15,00 |
| Deplasman | 19,90 | 20,55 |
V-Varen NagasakivsSanfrecce Hiroshima
21.10.2026 · 13:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 21.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Machida Zelvia
Tokyo
Vissel Kobe
Kashiwa Reysol
Kashima Antlers
Kawasaki Frontale
Yokohama F. Marinos
Urawa Reds
Shimizu S-Pulse
Fagiano Okayama
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Mito Hollyhock
Kyoto Sanga
Avispa Fukuoka
Gamba Osaka
JEF United
Tokyo Verdy