

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Almanya Bundesliga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borussia Dortmund | 5 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | +7 | 13 | GGGGB |
| 2 | Bayern München | 4 | 3 | 1 | 0 | 14:2 | +12 | 10 | GBGG |
| 3 | Freiburg | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | +9 | 10 | GGGB |
| 4 | Werder Bremen | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 0 | 8 | MGBGB |
| 5 | Augsburg | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:6 | +5 | 7 | GGBM |
| 6 | Bayer Leverkusen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | +5 | 7 | MGBG |
| 7 | Mainz 05 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:6 | +4 | 7 | BGMG |
| 8 | Elversberg | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | +1 | 7 | GGMB |
| 9 | RB Leipzig | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:5 | +4 | 6 | GMGM |
| 10 | Eintracht Frankfurt | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | -1 | 5 | BMGB |
| 11 | Schalke 04 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3:4 | -1 | 5 | MBGB |
| 12 | Paderborn | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | -2 | 4 | BMMG |
| 13 | Köln | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | -3 | 4 | GMBM |
| 14 | Hoffenheim | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | -3 | 3 | MMGM |
| 15 | Stuttgart | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:9 | -3 | 3 | MGMM |
| 16 | Hamburger SV | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:13 | -11 | 3 | MMMG |
| 17 | Union Berlin | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:17 | -13 | 1 | BMMM |
| 18 | Borussia M'gladbach | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:16 | -10 | 0 | MMMM |
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Genel
Union Berlin · İç saha
Elversberg · Genel
Elversberg · Dış saha
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bayern München | 2. | 0-7 | 0-3 |
| 11.09.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 1-3 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 0-4 | 0-2 |
| 29.08.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 3-3 | 1-2 |
| 16.05.26 | İç | Augsburg | 5. | 4-0 | 2-0 |
Elversberg · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Bayern München | 2. | 1-2 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 1-2 |
| 29.08.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 3-2 | 2-0 |
Union Berlin · Son 5 iç saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 1-3 | 0-1 |
| 29.08.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 3-3 | 1-2 |
| 16.05.26 | İç | Augsburg | 5. | 4-0 | 2-0 |
| 02.05.26 | İç | Köln | 13. | 2-2 | 0-1 |
| 18.04.26 | İç | Wolfsburg | — | 1-2 | 0-1 |
Elversberg · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 1-2 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Maç sonu toplam gol
| Union BerlinGenel | Union Berlinİç saha | ElversbergGenel | ElversbergDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ gol | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ gol | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
İlk yarı toplam gol
| Union BerlinGenel | Union Berlinİç saha | ElversbergGenel | ElversbergDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ gol | %804 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Genel
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 230-45+ | 345-60 | 460-75 | 275-90+ | 17toplam |
Elversberg · Genel
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 130-45+ | 145-60 | 160-75 | 275-90+ | 7toplam |
Union Berlin · İç saha
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 260-75 | 175-90+ | 10toplam |
Elversberg · Dış saha
| Yediği | 10-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 3toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Union Berlin, son 5 maçında 8 gol atıp 17 gol yedi; maç başına 1,60 gol atarken 3,40 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 5 maçta ise tablo 11 atılan ve 10 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 4,20. Elversberg cephesinde son 5 maçta 8 gol atıldı, 7 gol yenildi; deplasmandaki son 2 maçta maç başı toplam gol 3,50. Gol sayısına baktığımızda Union Berlin maçlarının %100'ü 2 ve üzeri, %100'ü 3 ve üzeri golle bitmiş; Elversberg maçlarında bu oranlar sırasıyla %75 ve %75. İç saha özelinde Union Berlin maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %100, dış saha özelinde Elversberg maçlarında %50.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Union Berlin maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %100, Elversberg maçlarında %75; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %80 ile %50 arasında. Union Berlin gollerini en çok 75-90+ dakikaları arasında buluyor, Elversberg ise en verimli zamanını 0-15 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Union Berlin son 5 maçın 2 tanesinde, Elversberg ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 4 maç
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Genel
Union Berlin · İç saha
Elversberg · Genel
Elversberg · Dış saha
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bayern München | 2. | 0-7 | 2-9 | 11 | 0-5 |
| 11.09.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 1-3 | 4-5 | 9 | 1-5 |
| 05.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 0-4 | 1-11 | 12 | 0-5 |
| 29.08.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 3-3 | 5-2 | 7 | 1-1 |
| 16.05.26 | İç | Augsburg | 5. | 4-0 | 4-9 | 13 | — |
Elversberg · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 4-4 | 8 | 1-3 |
| 13.09.26 | İç | Bayern München | 2. | 1-2 | 3-9 | 12 | 2-1 |
| 05.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 4-13 | 17 | 2-4 |
| 29.08.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 3-2 | 4-3 | 7 | 4-1 |
Union Berlin · Son 5 iç saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 1-3 | 4-5 | 9 | 1-5 |
| 29.08.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 3-3 | 5-2 | 7 | 1-1 |
| 16.05.26 | İç | Augsburg | 5. | 4-0 | 4-9 | 13 | — |
| 02.05.26 | İç | Köln | 13. | 2-2 | 2-5 | 7 | 0-4 |
| 18.04.26 | İç | Wolfsburg | — | 1-2 | 11-4 | 15 | 3-4 |
Elversberg · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 4-4 | 8 | 1-3 |
| 05.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 4-13 | 17 | 2-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Maç toplamı korner
| Union BerlinGenel | Union Berlinİç saha | ElversbergGenel | ElversbergDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı korner
| Union BerlinGenel | Union Berlinİç saha | ElversbergGenel | ElversbergDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Korner dengesi (genel)
Elversberg · Korner dengesi (genel)
Union Berlin · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 4 maç
Elversberg · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 4 maç
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Union Berlin, son 5 maçında maç başına 3,20 korner kullanırken rakiplerine 7,20 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 10,40. Kendi sahasındaki son 5 maçta kullandığı korner ortalaması 5,20, maç başı toplam korner ise 10,20. Elversberg cephesinde son 4 maçta maç başına 3,75 korner kullanıldı, 7,25 korner verildi; deplasmandaki son 2 maçta toplam korner ortalaması 12,50. Toplam korner sayısında Union Berlin maçlarının %80'i 9+ korner, %60'ı 10+ korner ile bitti; Elversberg maçlarında bu oranlar sırasıyla %50 ve %50. En yüksek toplam korner Union Berlin maçlarında 13, Elversberg maçlarında 17 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Union Berlin son 5 maçın 1 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Elversberg ise 4 maçın 1 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 10,70; ev sahibi için beklenen korner 5,23, deplasman için 5,48. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 4,50. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 4 maç
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Genel
Union Berlin · İç saha
Elversberg · Genel
Elversberg · Dış saha
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Son 5 maç (genel) · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bayern München | 2. | 0-7 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 1-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 6. | 0-4 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 3-3 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Augsburg | 5. | 4-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
Elversberg · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 13.09.26 | İç | Bayern München | 2. | 1-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Bayer Leverkusen | 6. | 3-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
Union Berlin · Son 5 iç saha maçı · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.26 | İç | Schalke 04 | 11. | 1-3 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 10. | 3-3 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Augsburg | 5. | 4-0 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Köln | 13. | 2-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 18.04.26 | İç | Wolfsburg | — | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Elversberg · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Schalke 04 | 11. | 0-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 18. | 4-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Maç toplamı kart
| Union BerlinGenel | Union Berlinİç saha | ElversbergGenel | ElversbergDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
Takımın gördüğü kart
| Union BerlinGenel | Union Berlinİç saha | ElversbergGenel | ElversbergDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %1005 / 5 maç | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ | %603 / 5 maç | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Hakem
Union Berlin · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Elversberg · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 4 maç
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Union Berlin, son 5 maçında maç başına 2,60 kart görürken rakipleri 1,80 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 5 maçta gördüğü kart ortalaması 2,20, maç başı toplam kart ise 4,20. Elversberg cephesinde son 4 maçta maç başına 2,00 kart görüldü, rakiplerine 1,50 kart çıktı; deplasmandaki son 2 maçta toplam kart ortalaması 3,50. Toplam kart sayısında Union Berlin maçlarının %100'ü 4+ kart, %20'si 5+ kart ile bitti; Elversberg maçlarında bu oranlar sırasıyla %50 ve %25. En sert maç Union Berlin için 6, Elversberg için 5 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 3,95; ev sahibi için beklenen kart 2,05, deplasman için 1,90. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 0. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 4 maç
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,00 | 9,60 | 19,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 10,40 | 9,60 | 20,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 22+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 24+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 13+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 13 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Elversberg · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 12,75 | 11,50 | 24,25 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 14,00 | 9,50 | 23,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 20+ | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 22+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 24+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %753 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 33 / 17 · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 5,80 | 4,80 | 10,60 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 6,20 | 7,80 | 14,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %804 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %603 / 5 maç |
| 14+ | %00 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 16+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %402 / 5 maç | %402 / 5 maç |
| 8+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 9+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %201 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 13 / 9 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Elversberg · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 10,75 | 4,75 | 15,50 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 8,50 | 5,50 | 14,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1004 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 12+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 14+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 16+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %753 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 8+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 9+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 10+ | %502 / 4 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 10 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 24,00 | 24,80 | 48,80 |
| İç saha5 maç | — | — | — | — | 29,00 | 25,00 | 54,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 38+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 41+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 44+ | %603 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 47+ | %402 / 5 maç | %603 / 5 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %603 / 5 maç | %1005 / 5 maç |
| 21+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 23+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
| 25+ | %402 / 5 maç | %804 / 5 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 67 / 35 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Elversberg · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel4 maç | — | — | — | — | 20,50 | 17,25 | 37,75 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 26,00 | 18,50 | 44,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 38+ | %502 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 41+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 44+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
| 47+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | %502 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 21+ | %502 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 23+ | %502 / 4 maç | %1002 / 2 maç |
| 25+ | %251 / 4 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 49 / 28 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 4 · Devre verisi tutulmuyor
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Union Berlin · Son 5 maç · 17. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bayern München | 0-7 | 12-8 | 7-3 | 14-21 |
| 11.09.26 | İç | Schalke 04 | 1-3 | 10-11 | 4-9 | 34-29 |
| 05.09.26 | Dış | Bayer Leverkusen | 0-4 | 11-12 | 6-5 | 17-18 |
| 29.08.26 | İç | Eintracht Frankfurt | 3-3 | 10-11 | 7-2 | 35-32 |
| 16.05.26 | İç | Augsburg | 4-0 | 7-6 | 5-5 | 20-24 |
Elversberg · Son 5 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.26 | Dış | Schalke 04 | 0-0 | 10-10 | 12-6 | 28-21 |
| 13.09.26 | İç | Bayern München | 1-2 | 8-9 | 7-4 | 13-15 |
| 05.09.26 | Dış | Borussia M'gladbach | 4-3 | 18-9 | 5-5 | 24-16 |
| 29.08.26 | İç | Bayer Leverkusen | 3-2 | 15-18 | 19-4 | 17-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Union Berlin son 5 maçında maç başına 10,00 serbest vuruş kullanırken rakipleri 9,60 kullandı; Elversberg ise maç başına 12,75 kullanıp rakiplerine 11,50 bıraktı. Maç toplamında Union Berlin maçlarının %80'i 20+ serbest vuruş ile bitti, Elversberg maçlarında bu oran %75. Kale vuruşu tarafında Union Berlin son 5 maçında maç başına 5,80 kale vuruşu kullanırken rakipleri 4,80 kullandı; Elversberg ise maç başına 10,75 kullanıp rakiplerine 4,75 bıraktı. Maç toplamında Union Berlin maçlarının %20'si 12+ kale vuruşu ile bitti, Elversberg maçlarında bu oran %50. Taç atışı tarafında Union Berlin son 5 maçında maç başına 24,00 taç atışı kullanırken rakipleri 24,80 kullandı; Elversberg ise maç başına 20,50 kullanıp rakiplerine 17,25 bıraktı. Maç toplamında Union Berlin maçlarının %60'ı 41+ taç atışı ile bitti, Elversberg maçlarında bu oran %25. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 21,93; ev sahibi için 10,75, deplasman için 11,18. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 13,05; ev sahibi için 5,28, deplasman için 7,78. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 43,28; ev sahibi için 20,63, deplasman için 22,65. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 4 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 4 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 4 maç
Union BerlinvsElversberg
10.10.2026 · 16:30FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 10.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Borussia Dortmund
Werder Bremen