

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Türkiye 1. Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Kayserispor | 8 | 6 | 1 | 1 | 15:3 | +12 | 19 | MBGGG |
| 2 | Bursaspor | 8 | 6 | 1 | 1 | 16:7 | +9 | 19 | GGGBG |
| 3 | 76 Iğdır Belediyespor | 8 | 5 | 1 | 2 | 12:7 | +5 | 16 | GGGGB |
| 4 | Batman Petrolspor | 8 | 5 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 16 | GGGMM |
| 5 | Sarıyer | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:9 | +2 | 14 | GGMBG |
| 6 | Keçiörengücü | 8 | 3 | 4 | 1 | 17:10 | +7 | 13 | BGGBB |
| 7 | Mardin BB | 8 | 3 | 3 | 2 | 9:5 | +4 | 12 | BBGMM |
| 8 | Antalyaspor | 8 | 4 | 0 | 4 | 14:13 | +1 | 12 | MGMGG |
| 9 | Fatih Karagümrük | 8 | 3 | 3 | 2 | 12:11 | +1 | 12 | BBMBG |
| 10 | Muğlaspor | 8 | 2 | 5 | 1 | 8:7 | +1 | 11 | GGBBB |
| 11 | Bandırmaspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:5 | +7 | 10 | BMGBM |
| 12 | Pendikspor | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:13 | -3 | 10 | BMGBB |
| 13 | Manisa BBSK | 8 | 2 | 3 | 3 | 12:12 | 0 | 9 | BMMBM |
| 14 | BB Bodrumspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | BBMGB |
| 15 | Sivasspor | 8 | 1 | 5 | 2 | 9:11 | -2 | 8 | MBGBB |
| 16 | Ümraniyespor | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:9 | -3 | 6 | BMMMG |
| 17 | Van BB | 8 | 1 | 3 | 4 | 8:17 | -9 | 6 | BMBBM |
| 18 | Erokspor | 8 | 0 | 5 | 3 | 4:10 | -6 | 5 | MBMBM |
| 19 | İstanbulspor | 8 | 1 | 2 | 5 | 7:19 | -12 | 5 | BMMMG |
| 20 | Boluspor | 8 | 0 | 1 | 7 | 3:20 | -17 | 1 | MMMBM |
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Genel
Ümraniyespor · İç saha
Sarıyer · Genel
Sarıyer · Dış saha
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Son 5 maç (genel) · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bandırmaspor | 11. | 1-0 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 1-2 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 0-1 | 0-1 |
| 01.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 0-1 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 2-2 | 2-1 |
Sarıyer · Son 5 maç (genel) · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 1-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 11. | 1-1 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 0-3 | 0-1 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 12. | 2-0 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 0-1 |
Ümraniyespor · Son 5 iç saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 1-2 | 1-0 |
| 01.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 0-1 | 0-1 |
| 22.08.26 | İç | Erokspor | 18. | 1-1 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Mardin BB | 7. | 0-0 | 0-0 |
Sarıyer · Son 5 dış saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 0-3 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 0-1 |
| 14.08.26 | Dış | Erokspor | 18. | 1-1 | 0-0 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Maç sonu toplam gol
| ÜmraniyesporGenel | Ümraniyesporİç saha | SarıyerGenel | SarıyerDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 2+ gol | %402 / 5 maç | %502 / 4 maç | %1005 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
İlk yarı toplam gol
| ÜmraniyesporGenel | Ümraniyesporİç saha | SarıyerGenel | SarıyerDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Genel
| Yediği | 00-15 | 215-30 | 130-45+ | 045-60 | 260-75 | 175-90+ | 6toplam |
Sarıyer · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 6toplam |
Ümraniyespor · İç saha
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 4toplam |
Sarıyer · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 230-45+ | 045-60 | 160-75 | 275-90+ | 5toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Ümraniyespor, son 5 maçında 4 gol atıp 6 gol yedi; maç başına 0,80 gol atarken 1,20 gol görüyor. Kendi sahasındaki son 4 maçta ise tablo 2 atılan ve 4 yenilen gol şeklinde; bu maçlarda toplam gol ortalaması 1,50. Sarıyer cephesinde son 5 maçta 7 gol atıldı, 6 gol yenildi; deplasmandaki son 3 maçta maç başı toplam gol 2,67. Gol sayısına baktığımızda Ümraniyespor maçlarının %40'ı 2 ve üzeri, %40'ı 3 ve üzeri golle bitmiş; Sarıyer maçlarında bu oranlar sırasıyla %100 ve %60. İç saha özelinde Ümraniyespor maçlarında 3 ve üzeri gol oranı %25, dış saha özelinde Sarıyer maçlarında %67.
İlk yarılar ayrı bir hikâye anlatıyor: Ümraniyespor maçlarında ilk yarıda gol görülen maç oranı %80, Sarıyer maçlarında %80; ilk yarıda 2 ve üzeri gol ise %20 ile %0 arasında. Ümraniyespor gollerini en çok 0-15 dakikaları arasında buluyor, Sarıyer ise en verimli zamanını 60-75 aralığında yaşıyor. Karşılıklı gol tarafında Ümraniyespor son 5 maçın 2 tanesinde, Sarıyer ise 3 tanesinde iki takımın da gol attığı maçlar oynadı. Bu tablo iki takımın gol üretme ve gol yeme eğilimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken özellikle ilk golün hangi dakikalarda geldiğine ve takımların skor karşısındaki tepkisine dikkat etmenizi öneririm; bu rakamların hikâyesi çoğu zaman orada yazılır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 4 maç
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Genel
Ümraniyespor · İç saha
Sarıyer · Genel
Sarıyer · Dış saha
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Son 5 maç (genel) · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bandırmaspor | 11. | 1-0 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 12.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 1-2 | 3-6 | 9 | 0-1 |
| 05.09.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 0-1 | 4-3 | 7 | 2-0 |
| 01.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 0-1 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 28.08.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 2-2 | 5-3 | 8 | 1-1 |
Sarıyer · Son 5 maç (genel) · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 6-0 | 6 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 11. | 1-1 | 3-9 | 12 | 3-5 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 0-3 | 4-5 | 9 | 1-3 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 12. | 2-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 0-4 | 4 | 0-3 |
Ümraniyespor · Son 5 iç saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 1-2 | 3-6 | 9 | 0-1 |
| 01.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 0-1 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 22.08.26 | İç | Erokspor | 18. | 1-1 | 3-9 | 12 | 1-3 |
| 08.08.26 | İç | Mardin BB | 7. | 0-0 | 6-6 | 12 | 2-2 |
Sarıyer · Son 5 dış saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 0-3 | 4-5 | 9 | 1-3 |
| 28.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 0-4 | 4 | 0-3 |
| 14.08.26 | Dış | Erokspor | 18. | 1-1 | 3-4 | 7 | 1-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Maç toplamı korner
| ÜmraniyesporGenel | Ümraniyesporİç saha | SarıyerGenel | SarıyerDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %402 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 9+ | %201 / 5 maç | %753 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 11+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 12+ | %00 / 5 maç | %502 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
Takımın kullandığı korner
| ÜmraniyesporGenel | Ümraniyesporİç saha | SarıyerGenel | SarıyerDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 6+ | %00 / 5 maç | %251 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %00 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Korner dengesi (genel)
Sarıyer · Korner dengesi (genel)
Ümraniyespor · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Sarıyer · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Ümraniyespor, son 5 maçında maç başına 3,60 korner kullanırken rakiplerine 3,40 korner verdi; bu maçlarda toplam korner ortalaması 7,00. Kendi sahasındaki son 4 maçta kullandığı korner ortalaması 3,75, maç başı toplam korner ise 9,25. Sarıyer cephesinde son 5 maçta maç başına 2,80 korner kullanıldı, 4,20 korner verildi; deplasmandaki son 3 maçta toplam korner ortalaması 6,67. Toplam korner sayısında Ümraniyespor maçlarının %20'si 9+ korner, %0'ı 10+ korner ile bitti; Sarıyer maçlarında bu oranlar sırasıyla %40 ve %20. En yüksek toplam korner Ümraniyespor maçlarında 9, Sarıyer maçlarında 12 oldu; bu da iki takımın da korner sayısını yukarı taşıyabilecek maçlar oynadığını gösteriyor.
Korner dengesi tarafında Ümraniyespor son 5 maçın 3 tanesinde rakibinden daha fazla korner kullandı, Sarıyer ise 5 maçın 1 tanesinde. İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam korner beklentisi 7,00; ev sahibi için beklenen korner 3,90, deplasman için 3,10. İlk yarı için birleşik korner beklentisi 2,50. Korner sayısı oyunun akışına, skorun erken değişip değişmemesine ve takımların kanat kullanma tercihine çok bağlıdır; öne geçen takım geri çekildiğinde rakibin korner sayısı hızla artabilir. Bu tablo iki takımın hücum yönünü ve baskı kurma biçimini net biçimde gösteriyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Maçı izlerken kanat organizasyonlarına ve skorun takımların oyun planını nasıl değiştirdiğine dikkat etmenizi öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Genel
Ümraniyespor · İç saha
Sarıyer · Genel
Sarıyer · Dış saha
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Son 5 maç (genel) · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bandırmaspor | 11. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Pendikspor | 12. | 0-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 0-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
Sarıyer · Son 5 maç (genel) · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 20. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 11. | 1-1 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 0-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 12. | 2-0 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 28.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-1 |
Ümraniyespor · Son 5 iç saha maçı · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | İç | Antalyaspor | 8. | 1-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 01.09.26 | İç | Muğlaspor | 10. | 0-1 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Erokspor | 18. | 1-1 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 08.08.26 | İç | Mardin BB | 7. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Sarıyer · Son 5 dış saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 6. | 0-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 28.08.26 | Dış | Antalyaspor | 8. | 2-1 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 14.08.26 | Dış | Erokspor | 18. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Maç toplamı kart
| ÜmraniyesporGenel | Ümraniyesporİç saha | SarıyerGenel | SarıyerDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %1004 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 5+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 6+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın gördüğü kart
| ÜmraniyesporGenel | Ümraniyesporİç saha | SarıyerGenel | SarıyerDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %753 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 2+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 3+ | %402 / 5 maç | %251 / 4 maç | %603 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 4+ | %00 / 5 maç | %00 / 4 maç | %201 / 5 maç | %00 / 3 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Hakem
Ümraniyespor · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Sarıyer · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Ümraniyespor, son 5 maçında maç başına 2,20 kart görürken rakipleri 2,20 kart gördü; bu maçlarda toplam kart ortalaması 4,40. Kendi sahasındaki son 4 maçta gördüğü kart ortalaması 1,50, maç başı toplam kart ise 4,25. Sarıyer cephesinde son 5 maçta maç başına 2,60 kart görüldü, rakiplerine 2,40 kart çıktı; deplasmandaki son 3 maçta toplam kart ortalaması 4,67. Toplam kart sayısında Ümraniyespor maçlarının %60'ı 4+ kart, %40'ı 5+ kart ile bitti; Sarıyer maçlarında bu oranlar sırasıyla %80 ve %60. En sert maç Ümraniyespor için 7, Sarıyer için 7 kartla oynandı.
İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kart beklentisi 4,70; ev sahibi için beklenen kart 2,30, deplasman için 2,40. Birleşik örneklemde kırmızı kart çıkan maç sayısı 2. Kart sayısı maçın gerginliğine, skorun durumuna ve hakemin oyunu yönetme tarzına çok bağlıdır; erken bir gol ya da tartışmalı bir pozisyon tempoyu bir anda değiştirebilir. Bu tablo kart piyasası için sağlam bir çerçeve çiziyor; ancak unutmayalım ki örneklem son 5 maçtan ibaret ve futbolda tek bir an tüm istatistikleri değiştirebilir. Kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,40 | 10,60 | 27,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 14,00 | 11,75 | 25,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %1005 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 25+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 27+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %00 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %00 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 24 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Sarıyer · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 12,60 | 12,40 | 25,00 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 16,67 | 10,33 | 27,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 25+ | %804 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 27+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 29+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 14+ | %603 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 15+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %1003 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,40 | 7,40 | 16,80 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 9,50 | 6,25 | 15,75 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 17+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 19+ | %201 / 5 maç | %251 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %804 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 8+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 10+ | %804 / 5 maç | %502 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Sarıyer · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 9,20 | 16,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 7,67 | 7,67 | 15,33 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 15+ | %804 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 17+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 19+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 8+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
| 10+ | %201 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 21 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 24,00 | 20,00 | 44,00 |
| İç saha4 maç | — | — | — | — | 27,00 | 19,25 | 46,25 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 37+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 40+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 43+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
| 46+ | %603 / 5 maç | %502 / 4 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %1004 / 4 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
| 26+ | %603 / 5 maç | %753 / 4 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 55 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Sarıyer · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 22,60 | 17,80 | 40,40 |
| Dış saha3 maç | — | — | — | — | 22,00 | 18,00 | 40,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 37+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 40+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 43+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 46+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 20+ | %804 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 22+ | %603 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 24+ | %402 / 5 maç | %672 / 3 maç |
| 26+ | %402 / 5 maç | %331 / 3 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 47 / 30 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Ümraniyespor · Son 5 maç · 16. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.26 | Dış | Bandırmaspor | 1-0 | 17-9 | 10-7 | 27-28 |
| 12.09.26 | İç | Antalyaspor | 1-2 | 15-12 | 13-5 | 27-25 |
| 05.09.26 | Dış | Pendikspor | 0-1 | 20-10 | 10-6 | 19-11 |
| 01.09.26 | İç | Muğlaspor | 0-1 | 12-12 | 2-10 | 33-19 |
| 28.08.26 | Dış | Keçiörengücü | 2-2 | 18-10 | 12-9 | 14-17 |
Sarıyer · Son 5 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Boluspor | 2-1 | 14-11 | 4-12 | 28-18 |
| 11.09.26 | İç | Bandırmaspor | 1-1 | 10-18 | 10-9 | 20-22 |
| 05.09.26 | Dış | Keçiörengücü | 0-3 | 16-9 | 8-13 | 28-19 |
| 01.09.26 | İç | Pendikspor | 2-0 | 6-10 | 9-6 | 23-14 |
| 28.08.26 | Dış | Antalyaspor | 2-1 | 17-14 | 5-6 | 14-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş tarafında Ümraniyespor son 5 maçında maç başına 16,40 serbest vuruş kullanırken rakipleri 10,60 kullandı; Sarıyer ise maç başına 12,60 kullanıp rakiplerine 12,40 bıraktı. Maç toplamında Ümraniyespor maçlarının %80'i 25+ serbest vuruş ile bitti, Sarıyer maçlarında bu oran %80. Kale vuruşu tarafında Ümraniyespor son 5 maçında maç başına 9,40 kale vuruşu kullanırken rakipleri 7,40 kullandı; Sarıyer ise maç başına 7,20 kullanıp rakiplerine 9,20 bıraktı. Maç toplamında Ümraniyespor maçlarının %80'i 15+ kale vuruşu ile bitti, Sarıyer maçlarında bu oran %80. Taç atışı tarafında Ümraniyespor son 5 maçında maç başına 24,00 taç atışı kullanırken rakipleri 20,00 kullandı; Sarıyer ise maç başına 22,60 kullanıp rakiplerine 17,80 bıraktı. Maç toplamında Ümraniyespor maçlarının %60'ı 40+ taç atışı ile bitti, Sarıyer maçlarında bu oran %60. Bu sayılar iki takımın oyun tarzını da yansıtıyor: taç ve kale vuruşu sayısı topun ne kadar sık oyun dışına çıktığını, serbest vuruş sayısı ise maçın ne kadar sert ve kesik geçtiğini gösterir.
Serbest vuruş için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam serbest vuruş beklentisi 26,00; ev sahibi için 14,40, deplasman için 11,60. Kale vuruşu için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam kale vuruşu beklentisi 16,60; ev sahibi için 9,30, deplasman için 7,30. Taç atışı için: İki takımın son maçlarını yan yana koyunca maç başı toplam taç atışı beklentisi 42,20; ev sahibi için 20,90, deplasman için 21,30. Bu istatistikler oyunun akışına, skorun durumuna ve takımların baskı tercihine çok bağlıdır; öne geçen takımın geri çekilmesi rakibin taç ve serbest vuruş sayısını kısa sürede artırabilir. Örneklemin son 5 maçtan ibaret olduğunu unutmayalım; kararınızı verirken bu verileri kadro durumu, motivasyon ve maçın önemiyle birlikte değerlendirmenizi, her zaman ölçülü ve sorumlu davranmanızı öneririm.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
ÜmraniyesporvsSarıyer
09.10.2026 · 20:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 09.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Keçiörengücü
Bandırmaspor
Pendikspor
BB Bodrumspor
Sivasspor
Van BB