

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Portekiz Liga Portugal 2 2025/2026
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CS Marítimo | 34 | 20 | 6 | 8 | 50:29 | +21 | 66 | MGGMM |
| 2 | Academico Viseu | 34 | 17 | 8 | 9 | 58:33 | +25 | 59 | GBBGB |
| 3 | Torreense | 34 | 18 | 5 | 11 | 46:33 | +13 | 59 | GBGGG |
| 4 | Porto II | 34 | 15 | 6 | 13 | 41:42 | -1 | 51 | MMGGG |
| 5 | FC Vizela | 34 | 14 | 9 | 11 | 39:40 | -1 | 51 | MGBGM |
| 6 | União de Leiria | 34 | 13 | 11 | 10 | 52:46 | +6 | 50 | GMMMB |
| 7 | Leixões | 34 | 15 | 5 | 14 | 46:55 | -9 | 50 | GGMGG |
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 3,10 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Sporting CP · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 2,56 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,11 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,67 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %67 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %22 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %11 (1) |
CS Marítimo · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 2,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
CS Marítimo · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,80 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 1,60 | 2,60 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %60 (3) | %30 (3) |
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-1 |
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 1-1 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-0 | 0-0 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 1-0 |
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 0-2 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 1-2 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 1-0 |
CS Marítimo · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.26 | İç | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-3 | 0-2 |
| 09.05.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 0-0 |
| 01.05.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 7. | 3-2 | 2-1 |
| 26.04.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 2-0 |
| 18.04.26 | Dış | Torreense Portekiz Liga Portugal 2 | 3. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.04.26 | İç | Portimonense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 0-0 |
| 21.03.26 | İç | UD Oliveirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | União de Leiria Portekiz Liga Portugal 2 | 6. | 2-1 | 2-1 |
| 08.03.26 | İç | Porto II Portekiz Liga Portugal 2 | 4. | 2-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 10 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 1-1 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 1-1 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 0-0 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 1-0 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 1-0 |
| 26.11.25 | İç | Club Brugge UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| 28.10.25 | İç | Alverca Portekiz Lig Kupası | — | 5-1 | 2-0 |
| 22.10.25 | İç | Olympique Marseille UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 0-1 |
CS Marítimo · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 2-0 |
| 18.04.26 | Dış | Torreense Portekiz Liga Portugal 2 | 3. | 0-1 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | União de Leiria Portekiz Liga Portugal 2 | 6. | 2-1 | 2-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 01.03.26 | Dış | Academico Viseu Portekiz Liga Portugal 2 | 2. | 1-3 | 0-1 |
| 15.02.26 | Dış | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 3-0 | 0-0 |
| 01.02.26 | Dış | CD Feirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-1 | 0-0 |
| 18.01.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 4-0 | 2-0 |
| 11.01.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-2 | 1-2 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Maç sonu toplam gol
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | CS MarítimoGenel | CS MarítimoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%1009/9 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%898/9 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%444/9 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
İlk yarı toplam gol
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | CS MarítimoGenel | CS MarítimoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%787/9 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 260-75 | 175-90+ | 5toplam |
CS Marítimo · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 060-75 | 375-90+ | 8toplam |
Sporting CP · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 360-75 | 475-90+ | 13toplam |
CS Marítimo · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 130-45+ | 245-60 | 060-75 | 475-90+ | 10toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda, fakat Sporting CP’nin yakın dönemde geriye giden hücum görüntüsü temkin gerektiriyor.Ev sahibi kendi sahasında tempoyu yükseltebilir; yine de son dönemdeki üretim düşüşü, baskının skora dönüşmesini zorlaştırabilir. CS Marítimo’nun gol eğilimi uzun döneme göre yükselişte ve hücum çizgisi daha istikrarlı. Açıkçası konuk ekip geçişlerde tehdit yaratabilir. Sporting’in savunması da son maçlarda geriliyor. Karşılıklı gol ihtimali canlı, maçın özellikle ikinci bölümünde açılma ihtimali yüksek görünüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,60 | 2,65 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %5010/20 |
| 2+ gol | %606/10 | %6513/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %6012/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %204/20 |
| İY 1+ gol | %606/10 | %6012/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %408/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,40 | 5,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 5,30 |
| Maç başı toplam korner | 8,20 | 10,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 3 | 20 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | +0,20 |
Sporting CP · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,80 | 5,22 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 4,44 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 9,67 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 3 | 20 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 9 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | +0,78 |
CS Marítimo · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 2,80 | 4,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 2,60 | 3,20 |
| Maç başı toplam korner | 5,40 | 7,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 3 | 15 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,20 | +1,30 |
CS Marítimo · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,20 | 3,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 4,50 |
| Maç başı toplam korner | 7,80 | 7,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 3 | 14 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | -1,50 |
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 7-4 | 11 | 4-2 |
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 3-6 | 9 | 2-1 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 1-2 | 3 | 0-2 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-0 | 3-8 | 11 | 1-3 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 16-4 | 20 | 5-1 |
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 5-4 | 9 | 2-2 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 7-6 | 13 | 2-3 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 2-10 | 12 | 0-3 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 8-5 | 13 | 4-3 |
CS Marítimo · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.26 | İç | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-3 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 09.05.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 01.05.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 7. | 3-2 | 2-1 | 3 | 1-1 |
| 26.04.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 2-5 | 7 | 2-1 |
| 18.04.26 | Dış | Torreense Portekiz Liga Portugal 2 | 3. | 0-1 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.04.26 | İç | Portimonense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 4-2 | 6 | 2-1 |
| 04.04.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 8-6 | 14 | 3-5 |
| 21.03.26 | İç | UD Oliveirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 5-1 | 6 | 5-1 |
| 15.03.26 | Dış | União de Leiria Portekiz Liga Portugal 2 | 6. | 2-1 | 2-7 | 9 | 1-3 |
| 08.03.26 | İç | Porto II Portekiz Liga Portugal 2 | 4. | 2-1 | 12-3 | 15 | 11-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 10 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 7-4 | 11 | 4-2 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 1-2 | 3 | 0-2 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 3-4 | 7 | 0-2 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 16-4 | 20 | 5-1 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 2-10 | 12 | 0-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 8-5 | 13 | 4-3 |
| 26.11.25 | İç | Club Brugge UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 3-5 | 8 | 1-2 |
| 28.10.25 | İç | Alverca Portekiz Lig Kupası | — | 5-1 | 4-5 | 9 | 2-1 |
| 22.10.25 | İç | Olympique Marseille UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-1 |
CS Marítimo · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 26.04.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 2-5 | 7 | 2-1 |
| 18.04.26 | Dış | Torreense Portekiz Liga Portugal 2 | 3. | 0-1 | 2-4 | 6 | 0-2 |
| 04.04.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 8-6 | 14 | 3-5 |
| 15.03.26 | Dış | União de Leiria Portekiz Liga Portugal 2 | 6. | 2-1 | 2-7 | 9 | 1-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 01.03.26 | Dış | Academico Viseu Portekiz Liga Portugal 2 | 2. | 1-3 | 3-2 | 5 | 1-1 |
| 15.02.26 | Dış | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 3-0 | 0-4 | 4 | 0-2 |
| 01.02.26 | Dış | CD Feirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-1 | 5-5 | 10 | 2-3 |
| 18.01.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 4-0 | 0-10 | 10 | — |
| 11.01.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-2 | 6-1 | 7 | 5-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Maç toplamı korner
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | CS MarítimoGenel | CS MarítimoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%676/9 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%444/9 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%444/9 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 12+ | S5%00/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı korner
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | CS MarítimoGenel | CS MarítimoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%787/9 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%444/9 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Korner dengesi (genel)
CS Marítimo · Korner dengesi (genel)
Sporting CP · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,20, ikinci yarı toplam 6,60 (10 maç)
CS Marítimo · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,60, ikinci yarı toplam 3,10 (10 maç)
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Korner tarafında maçın son dönemdeki sakinleşen yapısı dikkat çekiyor.Sporting CP’nin korner üretimi, daha geniş dönemdeki seviyesinin altında ve takım rakiplerine de istediği kadar baskı kuramıyor. CS Marítimo’da da benzer bir düşüş var; konuk ekibin yakın dönem toplamları önceki tabloya göre belirgin biçimde gerilemiş durumda. Bu nedenle oyun kanatlara taşınsa bile sürekli bir köşe vuruşu akışı beklemiyorum. Sporting evinde topa daha fazla sahip olabilir, ancak Marítimo’nun dirençli savunması tempoyu keserse korner sayısı sınırlı kalabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 6,80 | 9,25 |
| Ev sahibi beklenen | 3,00 | 4,35 |
| Deplasman beklenen | 3,80 | 4,90 |
| 9+ korner | %303/10 | %5511/20 |
| 10+ korner | %202/10 | %408/20 |
| 11+ korner | %202/10 | %408/20 |
| İlk yarı beklenen | 3,00 | 4,40 |
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 20 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Sporting CP · İç saha
| Son 55 maç | Son 109 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 1,78 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,67 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,44 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 1 | 7 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 1 / 9 |
CS Marítimo · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,20 | 2,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 3,50 |
| Maç başı toplam kart | 6,20 | 6,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 4 | 10 / 4 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 2 | 24 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
CS Marítimo · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,40 | 3,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,60 | 3,10 |
| Maç başı toplam kart | 7,00 | 6,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 10 / 4 | 10 / 4 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 2 | 29 / 4 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-3 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-2 | 5-4 | 9 | 0-0 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
CS Marítimo · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.26 | İç | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-3 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 01.05.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 7. | 3-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 8-2 | 10 | 2-0 |
| 18.04.26 | Dış | Torreense Portekiz Liga Portugal 2 | 3. | 0-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.04.26 | İç | Portimonense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 21.03.26 | İç | UD Oliveirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-0 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | União de Leiria Portekiz Liga Portugal 2 | 6. | 2-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| 08.03.26 | İç | Porto II Portekiz Liga Portugal 2 | 4. | 2-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 10 iç saha maçı · — sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-3 | 2-5 | 7 | 0-0 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-1 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 5-0 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | — | 1-2 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 26.11.25 | İç | Club Brugge UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 28.10.25 | İç | Alverca Portekiz Lig Kupası | — | 5-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 22.10.25 | İç | Olympique Marseille UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 2-4 | 6 | 0-1 |
CS Marítimo · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 26.04.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | — | 2-1 | 8-2 | 10 | 2-0 |
| 18.04.26 | Dış | Torreense Portekiz Liga Portugal 2 | 3. | 0-1 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | — | 0-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | União de Leiria Portekiz Liga Portugal 2 | 6. | 2-1 | 3-6 | 9 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 01.03.26 | Dış | Academico Viseu Portekiz Liga Portugal 2 | 2. | 1-3 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 15.02.26 | Dış | FC Vizela Portekiz Liga Portugal 2 | 5. | 3-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 01.02.26 | Dış | CD Feirense Portekiz Liga Portugal 2 | — | 1-1 | 7-3 | 10 | 2-0 |
| 18.01.26 | Dış | Lusitania Lourosa Portekiz Liga Portugal 2 | — | 4-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 11.01.26 | Dış | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | — | 3-2 | 2-4 | 6 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Maç toplamı kart
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | CS MarítimoGenel | CS MarítimoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%787/9 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%565/9 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%333/9 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın gördüğü kart
| Sporting CPGenel | Sporting CPİç saha | CS MarítimoGenel | CS MarítimoDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%898/9 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%676/9 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 3+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Hakem
Sporting CP · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,40, ikinci yarı toplam 3,00 (10 maç)
CS Marítimo · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,10, ikinci yarı toplam 4,20 (10 maç)
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart görünümünde maçın sertlik yükünü daha çok CS Marítimo taşıyabilir.Sporting CP’nin yakın dönemdeki kart ortalaması, daha uzun periyoda göre düşüşte; ev sahibi daha kontrollü kalmaya çalışıyor. Marítimo ise kart tarafında istikrarlı bir çizgide ve mücadele dozunu yüksek tutuyor. Özellikle Sporting’in geçişlerini durdurmak için yapılan hamleler karşılaşmanın gerilimini artırabilir. Benim gözüme çarpan nokta, kartların dağınık bir sertlikten çok, konuk ekibin savunma direnci ve ikili mücadeleleri üzerinden şekillenmesi. Hakem oyunun akışını korursa gerilim ikinci bölümde belirginleşebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,70 | 5,35 |
| Ev sahibi beklenen | 2,10 | 2,75 |
| Deplasman beklenen | 2,60 | 2,60 |
| 4+ kart | %707/10 | %8016/20 |
| 5+ kart | %505/10 | %6513/20 |
| 6+ kart | %404/10 | %5010/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,30 | 1,75 |
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,40 | 12,00 | 23,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 12,60 | 25,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,00 | 11,90 | 24,90 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 13,11 | 12,11 | 25,22 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 25+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 27+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%444/9 |
| 29+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%222/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%444/9 |
| 13+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%444/9 |
| 14+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%444/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 19 (son 10: 31 / 19) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CS Marítimo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,00 | 17,20 | 30,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,80 | 15,00 | 28,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,50 | 14,80 | 28,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,00 | 16,40 | 31,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 23+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 25+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 27+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 29+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%707/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 12+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 35 / 27 (son 10: 35 / 22) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 5,20 | 12,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 7,80 | 14,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,00 | 6,50 | 14,50 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 7,44 | 7,44 | 14,89 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 14+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%565/9 |
| 16+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%565/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%676/9 |
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%444/9 |
| 8+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%444/9 |
| 9+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%333/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 6 (son 10: 25 / 6) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CS Marítimo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,60 | 15,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,60 | 5,40 | 13,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 7,20 | 14,30 |
| Dış saha · son 109 maç | — | — | — | — | 7,33 | 9,11 | 16,44 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%1009/9 |
| 12+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%676/9 |
| 16+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%565/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 8+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%333/9 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%222/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 13 (son 10: 20 / 10) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,80 | 17,40 | 33,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,40 | 11,80 | 29,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,70 | 15,50 | 31,20 |
| İç saha · son 109 maç | — | — | — | — | 16,00 | 12,78 | 28,78 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 33+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%444/9 |
| 36+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 39+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/9 |
| 42+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/9 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%787/9 |
| 17+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%565/9 |
| 19+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
| 21+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%222/9 |
En yüksek / en düşük toplam: 39 / 22 (son 10: 39 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CS Marítimo · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 22,00 | 21,80 | 43,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 23,40 | 26,20 | 49,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,70 | 24,00 | 46,70 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 25,20 | 26,40 | 51,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 33+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 36+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 39+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 42+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 15+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 17+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 19+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 29 (son 10: 60 / 29) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Sporting CP · Son 10 maç · — sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-3 | 21-10 | 3-7 | 23-14 |
| 13.10.26 | Dış | Lens UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-0 | 8-12 | 10-5 | 11-28 |
| 09.09.26 | İç | Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-1 | 10-13 | 4-2 | 17-16 |
| 15.04.26 | Dış | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-0 | 7-12 | 12-6 | 13-22 |
| 07.04.26 | İç | Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-1 | 11-13 | 6-6 | 15-7 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 17.03.26 | İç | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | 5-0 | 10-17 | 6-19 | 25-12 |
| 11.03.26 | Dış | FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi | 0-3 | 15-10 | 3-6 | 11-12 |
| 28.01.26 | Dış | Athletic Club Bilbao UEFA Şampiyonlar Ligi | 3-2 | 22-8 | 7-5 | 17-17 |
| 20.01.26 | İç | PSG UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-1 | 11-10 | 15-5 | 7-10 |
| 06.01.26 | İç | Vitória Guimarães Portekiz Lig Kupası | 1-2 | 15-14 | 14-4 | 18-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15CS Marítimo · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.05.26 | İç | GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2 | 1-3 | 12-21 | 3-10 | 20-9 |
| 09.05.26 | Dış | FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2 | 0-1 | 12-15 | — | 22-23 |
| 01.05.26 | İç | Leixões Portekiz Liga Portugal 2 | 3-2 | 13-15 | 7-6 | 19-26 |
| 26.04.26 | Dış | Benfica II Portekiz Liga Portugal 2 | 2-1 | 13-22 | 11-7 | 30-19 |
| 18.04.26 | Dış | Torreense Portekiz Liga Portugal 2 | 0-1 | 15-13 | — | 19-32 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 12.04.26 | İç | Portimonense Portekiz Liga Portugal 2 | 1-0 | 16-12 | — | 30-27 |
| 04.04.26 | Dış | Paços de Ferreira Portekiz Liga Portugal 2 | 0-0 | 12-10 | — | 22-38 |
| 21.03.26 | İç | UD Oliveirense Portekiz Liga Portugal 2 | 1-0 | 15-10 | 8-8 | 24-23 |
| 15.03.26 | Dış | União de Leiria Portekiz Liga Portugal 2 | 2-1 | 17-15 | — | 24-19 |
| 08.03.26 | İç | Porto II Portekiz Liga Portugal 2 | 2-1 | 10-15 | — | 17-24 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Duran oyunlar ve topun saha dışına çıkma biçimi açısından dengeli ama düşen tempolu bir karşılaşma bekliyorum.Serbest vuruşlarda Sporting CP’nin yakın dönem eğilimi geriliyor, CS Marítimo ise istikrarlı seyrediyor; bu, konuk ekibin mücadele içinde daha fazla faul alabileceğini düşündürüyor. Kale vuruşlarında da Sporting tarafındaki düşüş sürerken Marítimo daha sabit bir görüntü veriyor. Taç atışlarında ise iki takımın çizgisi dengeli. Açıkçası topun kenarlarda sıkıştığı, oyunun zaman zaman durduğu ama bu duruşların tek başına maçı belirlemediği bir akış görebiliriz.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 26,80 | 26,60 |
| Ev sahibi | 14,30 | 13,90 |
| Deplasman | 12,50 | 12,70 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 13,60 | 14,40 |
| Ev sahibi | 7,30 | 7,60 |
| Deplasman | 6,30 | 6,80 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 38,50 | 38,95 |
| Ev sahibi | 18,80 | 19,85 |
| Deplasman | 19,70 | 19,10 |
Sporting CPvsCS Marítimo
27.10.2026 · 23:15FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 27.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Sporting CP - CS Marítimo bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Academico Viseu
Torreense
Porto II
FC Vizela
União de Leiria
Leixões
LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi
Lens UEFA Şampiyonlar Ligi
Galatasaray UEFA Şampiyonlar Ligi
Arsenal UEFA Şampiyonlar Ligi
FK Bodo - Glimt UEFA Şampiyonlar Ligi
GD Chaves Portekiz Liga Portugal 2
FC Penafiel Portekiz Liga Portugal 2
Benfica II Portekiz Liga Portugal 2
Portimonense Portekiz Liga Portugal 2