

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15İspanya La Liga 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Barcelona | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | +34 | 30 | GGGMG |
| 2 | Atlético Madrid | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | +14 | 28 | GGGGG |
| 3 | Real Madrid | 10 | 8 | 0 | 2 | 25:10 | +15 | 24 | GMGGG |
| 4 | Real Betis | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | +3 | 23 | BGMBG |
| 5 | Real Sociedad | 10 | 6 | 1 | 3 | 19:18 | +1 | 19 | MGGGG |
| 6 | Sevilla FC | 10 | 5 | 2 | 3 | 16:16 | 0 | 17 | GMBMG |
| 7 | Athletic Club Bilbao | 9 | 3 | 3 | 3 | 12:9 | +3 | 12 | BBBMG |
| 8 | Villarreal | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 0 | 12 | GMBGM |
| 9 | Celta de Vigo | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | GBGBM |
| 10 | Deportivo Alavés | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | -2 | 12 | BMMBM |
| 11 | Rayo Vallecano | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | -5 | 12 | GBBMG |
| 12 | Deportivo La Coruña | 10 | 2 | 5 | 3 | 13:13 | 0 | 11 | MBMBM |
| 13 | RCD Espanyol | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | -1 | 11 | MBMMG |
| 14 | CA Osasuna | 10 | 3 | 2 | 5 | 10:20 | -10 | 11 | MBMGM |
| 15 | Racing Santander | 10 | 3 | 2 | 5 | 15:26 | -11 | 11 | MMBMG |
| 16 | Elche CF | 10 | 2 | 4 | 4 | 14:17 | -3 | 10 | MGBBG |
| 17 | Levante UD | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | -5 | 10 | BBGMM |
| 18 | Getafe CF | 10 | 2 | 3 | 5 | 5:15 | -10 | 9 | MGMBM |
| 19 | Valencia CF | 10 | 1 | 3 | 6 | 7:17 | -10 | 6 | GMBBM |
| 20 | Málaga CF | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | -13 | 5 | MBMBM |
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 3,40 | 2,60 |
| Maç başı toplam gol | 4,60 | 4,10 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Racing Santander · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 3,10 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 4,50 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %100 (10) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
Real Madrid · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 3,00 | 2,50 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 4,20 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Real Madrid · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 1,80 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 0-0 |
| 18.10.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 0-2 | 0-1 |
| 11.10.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-2 | 1-1 |
| 19.09.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-5 | 0-2 |
| 16.09.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-7 | 1-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.09.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 10. | 2-1 | 1-1 |
| 05.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 2-2 |
| 28.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 3-0 |
| 23.08.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 18. | 0-1 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 2-2 | 2-2 |
Real Madrid · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-1 | 1-0 |
| 21.10.26 | İç | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-1 | 1-0 |
| 18.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 4-1 | 2-0 |
| 14.10.26 | Dış | Roma UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 1-1 |
| 10.10.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 1-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-2 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 2-0 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 4-1 | 3-0 |
| 08.09.26 | İç | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 10 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 0-0 |
| 11.10.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-2 | 1-1 |
| 12.09.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 10. | 2-1 | 1-1 |
| 28.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 3-0 |
| 16.08.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 2-2 | 2-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 31.05.26 | İç | Cádiz İspanya La Liga 2 | — | 4-1 | 3-0 |
| 16.05.26 | İç | Real Valladolid İspanya La Liga 2 | — | 4-1 | 1-1 |
| 03.05.26 | İç | SD Huesca İspanya La Liga 2 | — | 4-2 | 0-1 |
| 12.04.26 | İç | Almería İspanya La Liga 2 | — | 5-1 | 2-1 |
| 01.04.26 | İç | Sporting Gijón İspanya La Liga 2 | — | 3-1 | 1-0 |
Real Madrid · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-1 | 1-0 |
| 14.10.26 | Dış | Roma UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 1-1 |
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-2 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 2-0 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 22.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 1-1 |
| 17.05.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-0 | 1-0 |
| 10.05.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-2 | 0-2 |
| 03.05.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-0 | 0-0 |
| 24.04.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Maç sonu toplam gol
| Racing SantanderGenel | Racing Santanderİç saha | Real MadridGenel | Real MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| Racing SantanderGenel | Racing Santanderİç saha | Real MadridGenel | Real MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 5 maç
| Yediği | 30-15 | 115-30 | 430-45+ | 045-60 | 460-75 | 575-90+ | 17toplam |
Real Madrid · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 245-60 | 160-75 | 275-90+ | 6toplam |
Racing Santander · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 730-45+ | 145-60 | 460-75 | 875-90+ | 26toplam |
Real Madrid · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 030-45+ | 545-60 | 260-75 | 575-90+ | 13toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Racing Santander’in son maçlarında gol üretimi yükselişte; ancak hücum eğiliminin düşmesi, bu üretimin tamamen kontrollü bir oyundan gelmediğini gösteriyor. Savunmadaki toparlanmaya rağmen kalesinde fazla açık veriyor. Real Madrid ise hücumda yükselen, savunmada istikrarlı bir görüntü çiziyor ve özellikle karşılaşmanın son bölümünde etkisini artırıyor. İlk yarıda hareket beklemek mümkün, fakat maç ilerledikçe Madrid’in baskısı belirginleşebilir. Karşılıklı gol ihtimali de yabana atılmamalı; çünkü iki takımın son dönem hikâyesi, savunmadan çok pozisyon üretimini anlatıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 4,40 | 3,95 |
| Karşılıklı gol | %707/10 | %7515/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %808/10 | %8016/20 |
| 4+ gol | %606/10 | %5511/20 |
| 5+ gol | %505/10 | %459/20 |
| İY 1+ gol | %808/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %6012/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,80 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,00 | 7,80 |
| Maç başı toplam korner | 11,80 | 12,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 6 | 18 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,20 | -2,70 |
Racing Santander · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,40 | 6,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,60 | 4,90 |
| Maç başı toplam korner | 13,00 | 11,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 10 | 16 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,20 | +1,50 |
Real Madrid · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,40 | 6,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 3,40 | 4,40 |
| Maç başı toplam korner | 9,80 | 10,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 3 | 16 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,00 | +1,90 |
Real Madrid · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,20 | 6,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,40 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 10,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 4 | 16 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,80 | +2,10 |
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 9-4 | 13 | 3-1 |
| 18.10.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 0-2 | 4-7 | 11 | 3-1 |
| 11.10.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-2 | 8-3 | 11 | 5-0 |
| 19.09.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-5 | 3-3 | 6 | 1-3 |
| 16.09.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-7 | 0-18 | 18 | 0-9 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 10. | 2-1 | 4-6 | 10 | 2-3 |
| 05.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 6-9 | 15 | 2-3 |
| 28.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 5-10 | 15 | 3-0 |
| 23.08.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 18. | 0-1 | 6-8 | 14 | 2-5 |
| 16.08.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 2-2 | 6-10 | 16 | 2-7 |
Real Madrid · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-1 | 6-6 | 12 | 3-1 |
| 21.10.26 | İç | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-1 | 7-1 | 8 | 3-1 |
| 18.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 4-1 | 1-2 | 3 | 1-1 |
| 14.10.26 | Dış | Roma UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 9-5 | 14 | 3-4 |
| 10.10.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 1-0 | 9-3 | 12 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-2 | 1-3 | 4 | 1-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 4-1 | 11-5 | 16 | 4-2 |
| 08.09.26 | İç | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 4-11 | 15 | 1-4 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 10-6 | 16 | 6-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 10 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 9-4 | 13 | 3-1 |
| 11.10.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-2 | 8-3 | 11 | 5-0 |
| 12.09.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 10. | 2-1 | 4-6 | 10 | 2-3 |
| 28.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 5-10 | 15 | 3-0 |
| 16.08.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 2-2 | 6-10 | 16 | 2-7 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 31.05.26 | İç | Cádiz İspanya La Liga 2 | — | 4-1 | 3-3 | 6 | 2-2 |
| 16.05.26 | İç | Real Valladolid İspanya La Liga 2 | — | 4-1 | 6-2 | 8 | 5-2 |
| 03.05.26 | İç | SD Huesca İspanya La Liga 2 | — | 4-2 | 12-3 | 15 | 6-1 |
| 12.04.26 | İç | Almería İspanya La Liga 2 | — | 5-1 | 8-1 | 9 | — |
| 01.04.26 | İç | Sporting Gijón İspanya La Liga 2 | — | 3-1 | 3-7 | 10 | 1-5 |
Real Madrid · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-1 | 6-6 | 12 | 3-1 |
| 14.10.26 | Dış | Roma UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 9-5 | 14 | 3-4 |
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-2 | 1-3 | 4 | 1-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 5-2 | 7 | 4-1 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 10-6 | 16 | 6-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 8-0 | 8 | 3-0 |
| 17.05.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-0 | 4-4 | 8 | 3-2 |
| 10.05.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-2 | 8-4 | 12 | 4-1 |
| 03.05.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-0 | 6-5 | 11 | 3-3 |
| 24.04.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-1 | 6-7 | 13 | 4-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Maç toplamı korner
| Racing SantanderGenel | Racing Santanderİç saha | Real MadridGenel | Real MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı korner
| Racing SantanderGenel | Racing Santanderİç saha | Real MadridGenel | Real MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Korner dengesi (genel)
Real Madrid · Korner dengesi (genel)
Racing Santander · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,50, ikinci yarı toplam 7,40 (10 maç)
Real Madrid · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,90, ikinci yarı toplam 5,80 (10 maç)
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde dengeli ama hareketli bir maç havası var.İki takımın da eğilimi istikrarlı olsa da Racing Santander’in rakibe fazla köşe vuruşu vermesi, Real Madrid’in kanat baskısını artırabileceğini düşündürüyor. Ev sahibi kendi sahasında zaman zaman üretken olsa da savunmada rakibin hücumlarını kesmekte zorlanıyor. Madrid ise hem daha fazla korner kazanıyor hem de rakibine daha az alan bırakıyor. Son dönemde toplam korner seviyesi gerilemiş olsa da hâlâ canlı bir tablo var. Racing geriye düşerse bu sayı daha da artabilir; Madrid’in baskısı, maçın korner karakterini belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 10,80 | 11,80 |
| Ev sahibi beklenen | 4,10 | 4,75 |
| Deplasman beklenen | 6,70 | 7,05 |
| 9+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| 10+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| 11+ korner | %707/10 | %7014/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,80 | 5,20 |
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 3,20 | 2,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 3,10 |
| Maç başı toplam kart | 6,20 | 6,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 5 | 9 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 16 / 0 | 27 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
Racing Santander · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,20 | 2,90 |
| Maç başı toplam kart | 6,00 | 5,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 3 | 10 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 21 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 4 / 10 |
Real Madrid · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 4,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 9 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 21 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Real Madrid · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 3,00 |
| Maç başı toplam kart | 5,80 | 5,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 4 | 7 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 1 | 23 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 18.10.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 14. | 0-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 11.10.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 9. | 0-5 | 5-2 | 7 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-7 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.09.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 10. | 2-1 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 05.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 2-3 | 2-7 | 9 | 0-2 |
| 28.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 23.08.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 18. | 0-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
Real Madrid · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 21.10.26 | İç | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 4-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 14.10.26 | Dış | Roma UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 1-0 | 7-2 | 9 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-2 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 11. | 4-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 08.09.26 | İç | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 2-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 10 iç saha maçı · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 3-5 | 8 | 0-0 |
| 11.10.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 19. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 12.09.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 10. | 2-1 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 28.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 16.08.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 8. | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 31.05.26 | İç | Cádiz İspanya La Liga 2 | — | 4-1 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Real Valladolid İspanya La Liga 2 | — | 4-1 | 1-2 | 3 | 0-1 |
| 03.05.26 | İç | SD Huesca İspanya La Liga 2 | — | 4-2 | 0-5 | 5 | 0-1 |
| 12.04.26 | İç | Almería İspanya La Liga 2 | — | 5-1 | 6-4 | 10 | 1-1 |
| 01.04.26 | İç | Sporting Gijón İspanya La Liga 2 | — | 3-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
Real Madrid · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 2-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 14.10.26 | Dış | Roma UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 4-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 2. | 1-2 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 16. | 3-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 0-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 22.08.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-1 | 1-5 | 6 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Sevilla FC İspanya La Liga | 6. | 1-0 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| 10.05.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 1. | 0-2 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | RCD Espanyol İspanya La Liga | 13. | 2-0 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 24.04.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 4. | 1-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Maç toplamı kart
| Racing SantanderGenel | Racing Santanderİç saha | Real MadridGenel | Real MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın gördüğü kart
| Racing SantanderGenel | Racing Santanderİç saha | Real MadridGenel | Real MadridDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 3+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Hakem
Racing Santander · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,40, ikinci yarı toplam 3,60 (10 maç)
Real Madrid · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 3,90 (10 maç)
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında sertlikten çok dengeli bir mücadele bekliyorum.İki takımın eğilimi istikrarlı; ancak Racing Santander’in maçları daha düzenli biçimde kartlı geçiyor ve rakipleri de bu temaslı oyunun içine giriyor. Real Madrid’in kendi kart ortalaması daha sakin görünse de deplasmanda rakibin baskısını durdurmak için taktik faullere başvurması mümkün. Son dönemde toplam kart seviyesi hafifçe yükselmiş durumda. Ev sahibinin mücadele gücü, Madrid’in ise topu hızlı dolaştırma isteği karşılaşabilir. Özellikle geçişlerde ve kenar savunmasında zamanlama hatası yapan taraf, kart yükünü artırabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 5,60 | 5,45 |
| Ev sahibi beklenen | 2,70 | 2,65 |
| Deplasman beklenen | 2,90 | 2,80 |
| 4+ kart | %909/10 | %8517/20 |
| 5+ kart | %707/10 | %6513/20 |
| 6+ kart | %505/10 | %5511/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,50 | 1,70 |
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,20 | 10,60 | 24,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 15,20 | 14,40 | 29,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,80 | 12,90 | 27,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,40 | 13,50 | 26,90 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 20 (son 10: 36 / 20) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Real Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,00 | 10,40 | 24,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 9,80 | 26,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,50 | 10,10 | 24,60 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,10 | 10,20 | 27,30 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 27+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 21 (son 10: 30 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 7,00 | 17,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,60 | 13,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,60 | 6,60 | 15,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,20 | 6,30 | 13,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%00/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 14 (son 10: 20 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Real Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 8,80 | 15,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,80 | 8,60 | 14,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 8,00 | 15,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,10 | 7,20 | 15,30 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 19+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 18 / 13 (son 10: 23 / 9) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 16,60 | 18,00 | 34,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,00 | 15,40 | 32,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,80 | 16,80 | 33,60 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,30 | 15,90 | 34,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 28+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 31+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 34+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 37+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 50 / 25 (son 10: 50 / 24) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Real Madrid · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,60 | 17,20 | 31,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 13,40 | 15,20 | 28,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,90 | 15,40 | 30,30 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,00 | 14,30 | 28,30 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 28+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 31+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 34+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 37+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 23 (son 10: 40 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Racing Santander · Son 10 maç · 15. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | RCD Espanyol İspanya La Liga | 2-1 | 17-10 | 8-6 | 15-26 |
| 18.10.26 | Dış | CA Osasuna İspanya La Liga | 0-2 | 21-8 | 13-7 | 26-24 |
| 11.10.26 | İç | Valencia CF İspanya La Liga | 2-2 | 10-15 | 8-8 | 19-12 |
| 19.09.26 | Dış | Celta de Vigo İspanya La Liga | 0-5 | 13-10 | 5-13 | 16-9 |
| 16.09.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 2-7 | 10-10 | 17-1 | 7-19 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 12.09.26 | İç | Deportivo Alavés İspanya La Liga | 2-1 | 17-16 | 6-8 | 23-17 |
| 05.09.26 | Dış | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 2-3 | 15-12 | 5-4 | 15-19 |
| 28.08.26 | İç | Elche CF İspanya La Liga | 3-2 | 19-17 | 7-4 | 15-9 |
| 23.08.26 | Dış | Getafe CF İspanya La Liga | 0-1 | 13-17 | 10-8 | 19-20 |
| 16.08.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 2-2 | 13-14 | 7-7 | 13-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Real Madrid · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | FC Barcelona İspanya La Liga | 2-1 | 17-13 | 8-7 | 8-19 |
| 21.10.26 | İç | RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi | 4-1 | 12-13 | 6-7 | 11-12 |
| 18.10.26 | İç | Sevilla FC İspanya La Liga | 4-1 | 13-10 | 6-11 | 17-16 |
| 14.10.26 | Dış | Roma UEFA Şampiyonlar Ligi | 4-3 | 15-8 | 5-10 | 16-20 |
| 10.10.26 | İç | Villarreal İspanya La Liga | 1-0 | 13-8 | 9-9 | 21-19 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 20.09.26 | Dış | Atlético Madrid İspanya La Liga | 1-2 | 22-7 | 4-5 | 19-15 |
| 15.09.26 | Dış | Elche CF İspanya La Liga | 3-2 | 21-8 | 9-14 | 10-11 |
| 12.09.26 | İç | Rayo Vallecano İspanya La Liga | 4-1 | 12-9 | 11-5 | 18-15 |
| 08.09.26 | İç | Inter Milan UEFA Şampiyonlar Ligi | 2-1 | 10-12 | 10-5 | 15-16 |
| 04.09.26 | Dış | Real Betis İspanya La Liga | 0-1 | 10-13 | 3-7 | 14-11 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Karma başlıklarda maçın ritmini en çok kale vuruşları belirleyebilir.Serbest vuruş ve taç atışlarında iki takımın eğilimi istikrarlı; bu da oyunun sık sık kesildiği, fakat belli bir düzenin korunduğu bir karşılaşmaya işaret ediyor. Racing Santander’in kale vuruşlarındaki yükseliş, baskı altında kaldığında topu geriden başlatmak yerine daha doğrudan çözümlere yöneldiğini düşündürüyor. Real Madrid tarafında bu alan daha sabit. Taçlarda da ev sahibi biraz daha fazla aksiyon üretebilir. Madrid topa sahip olup oyunu rakip yarı sahaya taşıdıkça serbest vuruşlar önem kazanacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,60 | 26,15 |
| Ev sahibi | 12,30 | 12,45 |
| Deplasman | 12,30 | 13,70 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,40 | 15,15 |
| Ev sahibi | 9,50 | 8,30 |
| Deplasman | 6,90 | 6,85 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 33,20 | 31,95 |
| Ev sahibi | 16,90 | 16,10 |
| Deplasman | 16,30 | 15,85 |
Racing SantandervsReal Madrid
01.11.2026 · 18:15FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 01.11.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Racing Santander - Real Madrid bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
FC Barcelona
Atlético Madrid
Real Betis
Real Sociedad
Sevilla FC
Athletic Club Bilbao
Villarreal
Celta de Vigo
Deportivo Alavés
Rayo Vallecano
Deportivo La Coruña
RCD Espanyol
CA Osasuna
Elche CF
Levante UD
Getafe CF
Valencia CF
Málaga CF
RB Leipzig UEFA Şampiyonlar Ligi
Roma UEFA Şampiyonlar Ligi