

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Eksik oyuncular (sakat / cezalı)
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Fransa Ligue 1 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | PSG | 9 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | +11 | 20 | GGGGG |
| 2 | Lille | 9 | 5 | 3 | 1 | 12:6 | +6 | 18 | MGBBG |
| 3 | Rennes | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:19 | +1 | 16 | MGMGM |
| 4 | Monaco | 8 | 4 | 3 | 1 | 11:7 | +4 | 15 | BGBMB |
| 5 | Olympique Lyonnais | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:7 | +6 | 14 | BGMGM |
| 6 | Paris | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:9 | +4 | 14 | BGMGM |
| 7 | Nice | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:12 | +1 | 14 | GGMGG |
| 8 | Lens | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:13 | +3 | 13 | MGGGM |
| 9 | Olympique Marseille | 8 | 4 | 0 | 4 | 18:13 | +5 | 12 | MMGGG |
| 10 | Lorient | 8 | 3 | 3 | 2 | 7:6 | +1 | 12 | BMGGB |
| 11 | Toulouse | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | +1 | 10 | BGBGB |
| 12 | Auxerre | 8 | 3 | 1 | 4 | 12:18 | -6 | 10 | GGMGB |
| 13 | Brest | 8 | 2 | 3 | 3 | 14:12 | +2 | 9 | MMGBM |
| 14 | Angers SCO | 8 | 2 | 2 | 4 | 9:15 | -6 | 8 | BGMMB |
| 15 | Troyes | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:16 | -9 | 8 | MMMBG |
| 16 | Strasbourg | 8 | 2 | 1 | 5 | 12:18 | -6 | 7 | BMMMM |
| 17 | Le Mans | 9 | 1 | 4 | 4 | 11:18 | -7 | 7 | GMMBM |
| 18 | Le Havre | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:20 | -11 | 2 | MMMMM |
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais 5 oyuncu
- P. SulcDiz SakatlığıOrta saha · 7 maç · 1 gol
- L. OpendaBacak KırığıForvet · 5 maç · 1 gol
- N. TagliaficoArka AdaleDefans · 1 maç
- M. OuedraogoDiz SakatlığıDefans · 1 maç
- S. KangoBeyin SarsıntısıDefans
Angers SCO 3 oyuncu
- A. El OuazzaniŞüpheliForvet · 8 maç · 2 gol
- B. DiattaBilek/Ayak SakatlığıOrta saha · 5 maç
- E. BiumlaŞüpheliOrta saha · 2 maç
Kadro bilgisi maç saatine kadar değişebilir; son durum için resmi kulüp açıklamalarını takip edin.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 2,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Olympique Lyonnais · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 2,40 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,90 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Angers SCO · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,10 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %40 (2) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %60 (3) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %30 (3) |
Angers SCO · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 0,90 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 2,10 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %30 (3) |
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 0-2 | 0-0 |
| 22.10.26 | Dış | Hoffenheim UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 0-1 |
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 2-1 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 2-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-0 | 2-0 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-0 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-0 |
Angers SCO · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-0 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 2-5 | 1-2 |
| 10.10.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-5 | 0-4 |
| 19.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-0 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 1-2 |
| 29.08.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 1-1 |
| 23.08.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-2 | 0-2 |
| 17.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 2-1 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 2-0 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-0 | 2-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 2-1 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 0-2 |
| 11.08.26 | İç | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 1-0 |
| 17.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 0-4 | 0-3 |
| 03.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-2 | 2-1 |
| 25.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-2 | 1-1 |
Angers SCO · Son 10 dış saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-5 | 0-4 |
| 12.09.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 1-1 |
| 17.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 1-3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.04.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 0-2 |
| 20.03.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-5 | 0-3 |
| 07.03.26 | Dış | Nantes Fransa Ligue 1 | — | 1-0 | 0-0 |
| 28.02.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 4. | 0-2 | 0-0 |
| 15.02.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-2 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Maç sonu toplam gol
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | Angers SCOGenel | Angers SCODış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | Angers SCOGenel | Angers SCODış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 230-45+ | 245-60 | 160-75 | 475-90+ | 10toplam |
Angers SCO · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 330-45+ | 245-60 | 060-75 | 275-90+ | 10toplam |
Olympique Lyonnais · Son 10 maç
| Yediği | 00-15 | 115-30 | 330-45+ | 245-60 | 360-75 | 475-90+ | 13toplam |
Angers SCO · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 630-45+ | 345-60 | 060-75 | 275-90+ | 17toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Lyon’un son dönemde hücum üretimi gerilese de savunma çizgisinde toparlanma dikkat çekiyor; buna rağmen iç sahadaki maçları hâlâ hareketli geçiyor. Angers ise hücumda istikrarlı, savunmada yükseliş gösteren bir takım görüntüsünde. Birleşik beklentinin son 5 maçta 3.1’e çıkması, önceki döneme göre oyunun biraz daha gollü bir yöne kaydığını anlatıyor. Lyon özellikle ilk yarının son bölümünde baskıyı artırabilir. Angers’in cevabı ise ikinci yarının başındaki geçişlerde gelebilir. Karşılıklı gol ihtimali tamamen göz ardı edilmemeli, fakat maçın ritmini Lyon’un başlangıçtaki iştahı belirler.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,10 | 2,85 |
| Karşılıklı gol | %505/10 | %6012/20 |
| 2+ gol | %808/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %5511/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %7014/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %5010/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 4,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 7,40 | 6,50 |
| Maç başı toplam korner | 12,00 | 11,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 8 | 20 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,80 | -1,80 |
Olympique Lyonnais · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,60 | 6,80 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,00 | 5,40 |
| Maç başı toplam korner | 10,60 | 12,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 8 | 28 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | +1,40 |
Angers SCO · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,20 | 5,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 5,50 |
| Maç başı toplam korner | 10,40 | 10,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 18 / 2 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | -0,10 |
Angers SCO · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 4,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,00 | 5,40 |
| Maç başı toplam korner | 11,00 | 9,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 17 / 9 | 17 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,00 | -1,00 |
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 0-2 | 4-7 | 11 | 2-6 |
| 22.10.26 | Dış | Hoffenheim UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 9-11 | 20 | 3-8 |
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 1-9 | 10 | 1-1 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 5-3 | 8 | 3-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-2 | 4-7 | 11 | 0-6 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-0 | 3-8 | 11 | 3-4 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 4-6 | 10 | 3-4 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-0 | 3-4 | 7 | 0-1 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 9-5 | 14 | 8-2 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 5-5 | 10 | 2-4 |
Angers SCO · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-0 | 6-7 | 13 | — |
| 18.10.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 2-5 | 2-5 | 7 | — |
| 10.10.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-5 | 5-4 | 9 | 4-2 |
| 19.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 2-11 | 13 | 0-8 |
| 12.09.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-0 | 6-4 | 10 | 3-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 12-6 | 18 | — |
| 29.08.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 10-7 | 17 | 4-4 |
| 23.08.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-2 | 8-3 | 11 | 3-3 |
| 17.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 3-6 | 9 | 1-3 |
| 10.05.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 1-9 | 10 | 1-1 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 5-3 | 8 | 3-0 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-0 | 3-8 | 11 | 3-4 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 9-5 | 14 | 8-2 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 5-5 | 10 | 2-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 5-7 | 12 | 3-4 |
| 11.08.26 | İç | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 7-1 | 8 | 3-1 |
| 17.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 0-4 | 20-8 | 28 | 8-5 |
| 03.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-2 | 7-5 | 12 | 3-3 |
| 25.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-2 | 6-3 | 9 | 3-0 |
Angers SCO · Son 10 dış saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-5 | 5-4 | 9 | 4-2 |
| 12.09.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-0 | 6-4 | 10 | 3-2 |
| 29.08.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 10-7 | 17 | 4-4 |
| 17.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 3-6 | 9 | 1-3 |
| 03.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 1-3 | 6-4 | 10 | 1-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.04.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 3-11 | 14 | 2-4 |
| 20.03.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-5 | 3-7 | 10 | 1-3 |
| 07.03.26 | Dış | Nantes Fransa Ligue 1 | — | 1-0 | 4-3 | 7 | 2-1 |
| 28.02.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 4. | 0-2 | 2-5 | 7 | 0-3 |
| 15.02.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-2 | 2-3 | 5 | 1-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Maç toplamı korner
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | Angers SCOGenel | Angers SCODış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı korner
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | Angers SCOGenel | Angers SCODış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Korner dengesi (genel)
Angers SCO · Korner dengesi (genel)
Olympique Lyonnais · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,10, ikinci yarı toplam 5,10 (10 maç)
Angers SCO · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 3 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,43, ikinci yarı toplam 4,71 (7 maç)
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde dengeli ama hareketli bir maç bekliyorum.İki takımın da son dönemdeki toplam korner eğilimi istikrarlı; birleşik beklentinin 11.2 seviyesinde kalması, kanat kullanımının ve ceza sahasına yapılan ortaların öne çıkabileceğini gösteriyor. Lyon kendi sahasında rakibine sık sık korner imkânı veren bir yapı sergiliyor. Angers de dışarıda benzer biçimde rakibin baskısını tamamen kesemiyor. Bu nedenle yalnızca ev sahibinin hücum kornerlerine bakmak yanıltıcı olur. Lyon oyunu öne taşısa bile Angers’in savunmadan çıkarken kazandığı ataklar tabloyu dengeleyebilir. Kenar oyunundaki tempo, korner sayısının ana belirleyicisi olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,20 | 11,05 |
| Ev sahibi beklenen | 5,40 | 5,10 |
| Deplasman beklenen | 5,80 | 5,95 |
| 9+ korner | %808/10 | %8016/20 |
| 10+ korner | %707/10 | %7014/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %5010/20 |
| İlk yarı beklenen | 6,17 | 5,77 |
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 2,30 |
| Maç başı toplam kart | 4,20 | 3,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 4 / 1 | 13 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 10 |
Olympique Lyonnais · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,80 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 1 | 11 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Angers SCO · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,80 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,20 | 1,50 |
| Maç başı toplam kart | 3,00 | 3,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 1 | 15 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Angers SCO · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 0,90 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 2,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 2 | 6 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 2 | 14 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 2 / 10 |
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 1. | 0-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 22.10.26 | Dış | Hoffenheim UEFA Avrupa Ligi | — | 0-3 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 2-4 | 6 | 1-0 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | — | 2-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 6. | 0-0 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
Angers SCO · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 9. | 2-5 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-5 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 15. | 2-0 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 23.08.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 2. | 0-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 16. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 7. | 2-1 | 2-4 | 6 | 1-0 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | — | 3-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 1-1 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 26.08.26 | İç | Fenerbahçe UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 11.08.26 | İç | Sparta Praha UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 1-3 | 4 | 0-1 |
| 17.05.26 | İç | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 0-4 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 03.05.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 4-2 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 25.04.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Angers SCO · Son 10 dış saha maçı · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-5 | 3-1 | 4 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 18. | 0-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 3-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 13. | 1-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 12. | 1-3 | 4-2 | 6 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.04.26 | Dış | Rennes Fransa Ligue 1 | 3. | 1-2 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 20.03.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 8. | 1-5 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 07.03.26 | Dış | Nantes Fransa Ligue 1 | — | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 28.02.26 | Dış | Monaco Fransa Ligue 1 | 4. | 0-2 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 15.02.26 | Dış | Lorient Fransa Ligue 1 | 10. | 0-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Maç toplamı kart
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | Angers SCOGenel | Angers SCODış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın gördüğü kart
| Olympique LyonnaisGenel | Olympique Lyonnaisİç saha | Angers SCOGenel | Angers SCODış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 3+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Hakem
Olympique Lyonnais · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,70 (10 maç)
Angers SCO · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 2,20 (10 maç)
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kartlar açısından sertlikten çok kontrollü bir mücadele havası var.Birleşik kart beklentisinin son dönemde 3.6’ya yükselmesi, oyunun zaman zaman temaslı geçebileceğini söylüyor; ancak iki takımın da eğilimi istikrarlı. Lyon daha az kart gören taraf olsa da rakiplerinin daha fazla cezalandırıldığı bir oyun yapısına sahip. Angers ise kendi faullerinde daha görünür, fakat bu durum sürekli bir disiplin sorunu anlamına gelmiyor. Maçın düğümü orta sahadaki ikili mücadelelerde çözülebilir. Lyon baskıyı artırdıkça Angers geçişleri durdurmak için hamle yapmak zorunda kalabilir. Bu bölümde erken gerilimden ziyade skorun etkisi belirleyici olur.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,60 | 3,50 |
| Ev sahibi beklenen | 1,20 | 1,50 |
| Deplasman beklenen | 2,40 | 2,00 |
| 4+ kart | %606/10 | %5511/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %204/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %303/10 | %153/20 |
| İlk yarı beklenen | 0,90 | 1,05 |
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 13,00 | 8,40 | 21,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 12,40 | 8,20 | 20,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,60 | 9,80 | 23,40 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,20 | 10,40 | 23,60 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 13+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 14 (son 10: 32 / 14) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Angers SCO · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 12,00 | 23,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 7,80 | 18,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,10 | 11,00 | 23,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,00 | 9,60 | 19,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 29 / 15 (son 10: 29 / 15) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 7 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,00 | 5,60 | 12,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,20 | 7,60 | 15,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,90 | 6,40 | 13,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,70 | 7,80 | 14,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 17+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 |
| 10+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 14 / 8 (son 10: 21 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Angers SCO · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,60 | 5,80 | 15,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,20 | 6,40 | 17,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,00 | 7,40 | 17,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,30 | 5,70 | 16,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 11+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 15+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 (son 10: 22 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,40 | 18,20 | 35,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 15,20 | 33,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,40 | 18,20 | 36,60 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,60 | 15,90 | 34,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 33+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 36+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 39+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 41 / 31 (son 10: 49 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Angers SCO · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 17,80 | 16,80 | 34,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 17,60 | 18,60 | 36,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,20 | 16,30 | 34,50 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 17,50 | 18,90 | 36,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 30+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 33+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 36+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 44 / 22 (son 10: 44 / 22) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Olympique Lyonnais · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.10.26 | Dış | PSG Fransa Ligue 1 | 0-2 | 8-14 | 7-1 | 15-20 |
| 22.10.26 | Dış | Hoffenheim UEFA Avrupa Ligi | 0-3 | 20-6 | 6-8 | 19-16 |
| 18.10.26 | İç | Nice Fransa Ligue 1 | 2-1 | 14-6 | 6-8 | 17-19 |
| 15.10.26 | İç | Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi | 3-2 | 10-4 | 9-4 | 14-17 |
| 09.10.26 | Dış | Lens Fransa Ligue 1 | 1-2 | 13-12 | 7-7 | 22-19 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 19.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 4-0 | 14-13 | 8-5 | 25-23 |
| 16.09.26 | Dış | RSC Anderlecht UEFA Avrupa Ligi | 2-1 | 14-12 | 5-4 | 20-29 |
| 12.09.26 | Dış | Paris Fransa Ligue 1 | 0-0 | 19-13 | 3-6 | 16-22 |
| 04.09.26 | İç | Auxerre Fransa Ligue 1 | 3-1 | 8-11 | 7-11 | 16-9 |
| 29.08.26 | İç | Le Havre Fransa Ligue 1 | 1-1 | 16-7 | 11-10 | 20-8 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Angers SCO · Son 10 maç · 14. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | İç | Lorient Fransa Ligue 1 | 0-0 | 9-13 | 7-7 | 13-9 |
| 18.10.26 | İç | Olympique Marseille Fransa Ligue 1 | 2-5 | 11-10 | 8-4 | 19-22 |
| 10.10.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 1-5 | 5-10 | 10-4 | 10-19 |
| 19.09.26 | İç | Troyes Fransa Ligue 1 | 2-0 | 15-14 | 14-5 | 19-18 |
| 12.09.26 | Dış | Le Havre Fransa Ligue 1 | 0-0 | 15-13 | 9-9 | 28-16 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 06.09.26 | İç | Rennes Fransa Ligue 1 | 1-2 | 15-10 | 9-11 | 15-12 |
| 29.08.26 | Dış | Auxerre Fransa Ligue 1 | 3-1 | 16-6 | 16-6 | 19-21 |
| 23.08.26 | İç | Lille Fransa Ligue 1 | 0-2 | 13-11 | 5-14 | 25-13 |
| 17.05.26 | Dış | Brest Fransa Ligue 1 | 1-1 | 9-8 | 12-7 | 13-16 |
| 10.05.26 | İç | Strasbourg Fransa Ligue 1 | 1-1 | 13-15 | 10-7 | 21-17 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruş, kale vuruşu ve taçlarda maçın doğal akışı öne çıkıyor.Serbest vuruşlarda beklenen toplam 22.2, iki takımın da temaslı savunma ve doğrudan oyun anları yaşayabileceğini gösteriyor. Kale vuruşlarında Angers’in payı daha yüksek; bu, Lyon’un baskısıyla birlikte deplasman ekibinin geriden çıkarken daha fazla savunma başlangıcı yapabileceğini düşündürüyor. Taç atışlarında ise iki tarafın değerleri birbirine çok yakın ve eğilimler istikrarlı. Beklenen taç toplamının 35.1 olması, oyunun kenarlara sıkışabileceğine işaret ediyor. Maç boyunca üç başlıkta da belirgin dalgalanma değil, dengeli bir tempo bekliyorum.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,20 | 23,25 |
| Ev sahibi | 12,50 | 12,30 |
| Deplasman | 9,70 | 10,95 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 14,00 | 15,35 |
| Ev sahibi | 6,40 | 7,15 |
| Deplasman | 7,60 | 8,20 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 35,10 | 35,55 |
| Ev sahibi | 17,10 | 17,35 |
| Deplasman | 18,00 | 18,20 |
Olympique LyonnaisvsAngers SCO
01.11.2026 · 19:15FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 01.11.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Olympique Lyonnais - Angers SCO bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
PSG
Lille
Rennes
Monaco
Paris
Nice
Lens
Olympique Marseille
Lorient
Toulouse
Auxerre
Brest
Troyes
Strasbourg
Le Mans
Le Havre
Hoffenheim UEFA Avrupa Ligi
Crystal Palace UEFA Avrupa Ligi