

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar ve Rakipler
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00İngiltere Premier Lig 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Manchester City | 5 | 5 | 0 | 0 | 13:5 | +8 | 15 | GGGGG |
| 2 | Arsenal | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:5 | +5 | 15 | GGGMG |
| 3 | Brighton & Hove Albion | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | +13 | 13 | MBGGG |
| 4 | Brentford | 6 | 2 | 4 | 0 | 12:6 | +6 | 10 | BBBGB |
| 5 | Chelsea | 6 | 3 | 1 | 2 | 15:13 | +2 | 10 | GMBMG |
| 6 | Leeds United | 6 | 2 | 3 | 1 | 8:5 | +3 | 9 | BBGBM |
| 7 | Liverpool | 5 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | +3 | 9 | BBGBG |
| 8 | Everton | 5 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | +3 | 9 | GBBBG |
| 9 | Ipswich Town | 6 | 3 | 0 | 3 | 9:12 | -3 | 9 | MMGMG |
| 10 | Hull City | 5 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | +2 | 8 | GGBBM |
| 11 | Newcastle United | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | 0 | 8 | BGBMG |
| 12 | Manchester United | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 0 | 6 | GBMBB |
| 13 | Nottingham Forest | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | -1 | 5 | MBBGM |
| 14 | Aston Villa | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:11 | -5 | 5 | MBMGB |
| 15 | Crystal Palace | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | -5 | 4 | MMGMB |
| 16 | Sunderland | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:12 | -6 | 4 | GBMMM |
| 17 | AFC Bournemouth | 6 | 0 | 3 | 3 | 7:13 | -6 | 3 | BBBMM |
| 18 | Tottenham Hotspur | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:9 | -6 | 3 | MBBMB |
| 19 | Coventry City | 5 | 1 | 0 | 4 | 1:10 | -9 | 3 | MMMMG |
| 20 | Fulham | 6 | 0 | 2 | 4 | 6:10 | -4 | 2 | MMBBM |
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Genel
Hull City · İç saha
Everton · Genel
Everton · Dış saha
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Newcastle United | 11. | 1-2 | 0-2 |
| 12.09.26 | Dış | Chelsea | 5. | 2-2 | 2-1 |
| 05.09.26 | İç | Aston Villa | 14. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Coventry City | 19. | 1-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-0 | 2-0 |
Everton · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Ipswich Town | 9. | 1-0 | 1-0 |
| 12.09.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 0-0 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | AFC Bournemouth | 17. | 1-1 | 0-1 |
| 22.08.26 | İç | Crystal Palace | 15. | 2-0 | 1-0 |
Hull City · Son 5 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | İç | Aston Villa | 14. | 0-0 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-0 | 2-0 |
Everton · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 0-0 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | AFC Bournemouth | 17. | 1-1 | 0-1 |
Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir. "—": rakip aynı lig tablosunda değil (kupa, başka lig veya geçen sezon).
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Maç sonu toplam gol
| Hull CityGenel | Hull Cityİç saha | EvertonGenel | EvertonDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 3+ gol | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
İlk yarı toplam gol
| Hull CityGenel | Hull Cityİç saha | EvertonGenel | EvertonDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 2+ gol | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 3+ gol | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 5+ gol | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Genel
| Yediği | 30-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 160-75 | 075-90+ | 4toplam |
Everton · Genel
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 175-90+ | 3toplam |
Hull City · İç saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 030-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 0toplam |
Everton · Dış saha
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 1toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Hull City’nin son 5 maçında 6 gol atıp 4 gol yemesi, maç başına 1,2 gol üretip 0,8 gol görmesi ve toplam gol ortalamasının 2 olması, dengeli bir görüntü veriyor. Everton da son 5 karşılaşmada 6 gol bulmuş, 3 gol yemiş; atılan gol ortalaması 1,2, yenilen gol ortalaması 0,6, maç başı toplam golü ise 1,8. Hull City’nin bu serisinde 1 ve üzeri gol görülen maçların oranı yüzde 80, 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve üzeri gol yüzde 40, 4 ve üzeri gol yüzde 20; 5 ve üzeri gol ise yüzde 0. Everton’da aynı eşikler yüzde 80, yüzde 60, yüzde 20, yüzde 20 ve yüzde 0. Ancak iç saha-deplasman ayrımı oyunun daha kontrollü olabileceğini söylüyor: Hull City’nin son 2 iç saha maçında 2 gol atıp hiç gol yememesi, ortalamalarının 1 ve 0, toplam gol ortalamasının 1 olması dikkat çekiyor. Everton’ın son 2 deplasmanında ise 1 gol atıp 1 gol yemesi, iki ortalamanın da 0,5’te kalması ve toplam gol ortalamasının 1 olması aynı temkinli havayı destekliyor. Bu iki özel seride 2 ve üzeri gol yüzde 50’de kalırken 3 ve üzeri gol yüzde 0.
İlk yarıda Hull City genelinde 1 ve üzeri gol yüzde 60, 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve üzeri gol yüzde 20; Everton’da bu oranlar sırasıyla yüzde 60, yüzde 0 ve yüzde 0. Hull City ilk yarıda 4, ikinci yarıda 2 gol atmış; Everton’da dağılım 2’ye 4, yani konuk ekip özellikle son bölümde canlanıyor. Hull City’nin golleri 15-30 dakikalarında 2, 30-45+ aralığında 2, 60-75’te 1 ve 75-90+ bölümünde 1 kez gelirken, 0-15 arasında golü yok. Everton ise 0-15’te 1, 30-45+’ta 1, 45-60’ta 1 ve 75-90+’ta 3 gol bulmuş; deplasmandaki tek golü 75-90+ aralığında. Hull City genelinde karşılıklı gol 2 maçta, Everton’da 2 maçta görülmüş; birleşik son 10 maçta bu değer yüzde 40, yani 4 maç. Aynı birleşik tabloda beklenen gol 1,9; 2 ve üzeri gol yüzde 60, 3 ve üzeri gol yüzde 30, ilk yarıda 1 ve üzeri gol yüzde 60. Aralarındaki son 5 maçta maç başı gol 3,4, karşılıklı gol 3 maçta. Bence belirleyici nokta, Hull City’nin evdeki savunma direnciyle Everton’ın 75-90+ dakikalardaki hamlesi olacak; son birkaç maçlık örneklem bunu özellikle izlenmesi gereken alan yapıyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · son 5 + 5 maç
Aralarındaki son 5 maç
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Genel
Hull City · İç saha
Everton · Genel
Everton · Dış saha
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Newcastle United | 11. | 1-2 | 7-4 | 11 | 2-2 |
| 12.09.26 | Dış | Chelsea | 5. | 2-2 | 4-10 | 14 | 2-6 |
| 05.09.26 | İç | Aston Villa | 14. | 0-0 | 3-4 | 7 | 2-3 |
| 29.08.26 | Dış | Coventry City | 19. | 1-0 | 2-6 | 8 | 2-2 |
| 22.08.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-0 | 1-6 | 7 | 1-1 |
Everton · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Ipswich Town | 9. | 1-0 | 4-4 | 8 | 0-3 |
| 12.09.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 0-0 | 6-5 | 11 | 3-2 |
| 06.09.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-2 | 4-3 | 7 | 0-2 |
| 29.08.26 | Dış | AFC Bournemouth | 17. | 1-1 | 7-10 | 17 | 4-3 |
| 22.08.26 | İç | Crystal Palace | 15. | 2-0 | 4-0 | 4 | 2-0 |
Hull City · Son 5 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | İç | Aston Villa | 14. | 0-0 | 3-4 | 7 | 2-3 |
| 22.08.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-0 | 1-6 | 7 | 1-1 |
Everton · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 0-0 | 6-5 | 11 | 3-2 |
| 29.08.26 | Dış | AFC Bournemouth | 17. | 1-1 | 7-10 | 17 | 4-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Maç toplamı korner
| Hull CityGenel | Hull Cityİç saha | EvertonGenel | EvertonDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 10+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 12+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı korner
| Hull CityGenel | Hull Cityİç saha | EvertonGenel | EvertonDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 4+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 5+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 7+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Korner dengesi (genel)
Everton · Korner dengesi (genel)
Hull City · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Everton · Devrelere göre korner
Devre verisi olan 5 maç
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Hull City–Everton karşılaşmasında korner havasını belirleyen ilk ayrım, ev sahibinin kendi sahasındaki üretim düşüklüğüyle Everton’ın deplasmandaki hareketliliği olacak. Hull City’nin son 5 maç genelinde maç başına kullandığı korner 3,4, rakibe verdiği korner 6 ve toplam korner ortalaması 9,4. Üstelik rakibinden fazla korner kullandığı maç sayısı yalnızca 1; 4 maçta geride kalmış. Kendi sahasındaki son 2 maçta ise ortalama 2 korner üretip 5 korner vermiş, toplam ortalama 7’de kalmış ve bu maçların hiçbirinde 8 ve üzeri korner görülmemiş. Everton tarafında genel tablo daha dengeli: maç başına 5 korner kullanıyor, 4,4 korner veriyor ve toplam ortalama yine 9,4. Deplasmandaki son 2 maçta ise takımın korner ortalaması 6,5’e çıkarken rakiplere verilen değer 7,5, toplam ortalama da 14 oluyor. Bu iki deplasman maçının tamamında 8, 9, 10 ve 11 ve üzeri korner görüldü; 12 ve üzeri korner eşiği de yüzde 50’de kaldı. Everton ayrıca son 5 maçın tamamında 3 ve 4 ve üzeri takım kornerine ulaştı; Hull’da bu oranlar yüzde 60 ve yüzde 40.
Korner dengesi açısından benim gözüme çarpan, Hull’ın son maçlarında sürekli savunma tarafında kalması, Everton’ın ise daha fazla hücum aksiyonu ve kenar kullanımı üretmesi. Hull’ın genel toplamında en yüksek değer 14, en düşük değer 7; iç sahada iki maçın da toplamı 7. Everton’ın genel aralığı 4 ile 17 arasında, deplasmanda ise 11 ile 17 arasında. İki takımın son maçları birleştiğinde beklenen toplam 9,4 korner; dağılımda Hull City için 3,9, Everton için 5,5 öne çıkıyor. Birleşik 10 maçlık tabloda 9, 10 ve 11 ve üzeri korner eşiklerinin her biri yüzde 40, yani 4 maçta toplam değer 10 olmuş. İlk yarı beklenen toplam 4,2; Hull’ın ilk yarı ortalaması 4,6, Everton’ın deplasman ilk yarı ortalaması 6. İkinci yarıda Everton’ın deplasman ortalamasının 8’e yükselmesi de önemli. Maçın düğümünü, Hull’ın baskı altında ne kadar korner vereceği ve Everton’ın bu kenar üstünlüğünü erken mi, yoksa özellikle ikinci yarıda mı kuracağı çözecek; tribünde izlenmesi gereken ana başlık bu.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · son 5 + 5 maç
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Genel
Hull City · İç saha
Everton · Genel
Everton · Dış saha
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Son 5 maç (genel) · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Newcastle United | 11. | 1-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 12.09.26 | Dış | Chelsea | 5. | 2-2 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Aston Villa | 14. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Coventry City | 19. | 1-0 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Everton · Son 5 maç (genel) · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Ipswich Town | 9. | 1-0 | 2-3 | 5 | 0-1 |
| 12.09.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-2 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | AFC Bournemouth | 17. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Crystal Palace | 15. | 2-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
Hull City · Son 5 iç saha maçı · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.26 | İç | Aston Villa | 14. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Manchester United | 12. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Everton · Son 5 dış saha maçı · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 18. | 0-0 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | AFC Bournemouth | 17. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Maç toplamı kart
| Hull CityGenel | Hull Cityİç saha | EvertonGenel | EvertonDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 5+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 6+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 7+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın gördüğü kart
| Hull CityGenel | Hull Cityİç saha | EvertonGenel | EvertonDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 2+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 3+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 4+ | %603 / 5 maç | %00 / 2 maç | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
%70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hakem
Hull City · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Everton · Devrelere göre kart
Devre verisi olan 5 maç
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Hull City’nin son 5 maçında kart dengesi oldukça sert bir görüntü veriyor: maç başına 3,4 kart gören ev sahibi, rakiplerine yalnızca 0,8 kart bıraktı ve toplam ortalama 4,2’ye ulaştı. Bu 5 karşılaşmanın tamamında rakibinden fazla kart görmesi de dikkat çekici. 3 ve üzeri kart 5 maçın 4’ünde, yani yüzde 80’inde; 4 ve üzeri ile 5 ve üzeri kart ise yüzde 60’ar oranda gerçekleşmiş. Hull’un kendi kart eşiğinde 1 ve 2 ve üzeri kart oranı yüzde 100, 3 ve üzeri yüzde 60, 4 ve üzeri yüzde 60. Ancak iç sahadaki son 2 maç daha sakin: takım maç başına 2 kart, karşılaşmalar toplamda 2,5 kart ortalaması taşıyor; 3 ve üzeri toplam kart yalnızca yüzde 50. Everton’un genel ortalaması 3,8 kart, kendi gördüğü kart ortalaması 1,8. 3, 4 ve 5 ve üzeri toplam kart eşikleri yüzde 60’ta kalırken, kendi adına 1 ve 2 ve üzeri kart yüzde 80, 3 ve üzeri yüzde 20. Deplasmandaki son 2 maçta Everton’un toplam ortalaması 3,5, kendi kart ortalaması 2; 3, 4 ve 5 ve üzeri eşiklerin her biri yüzde 50. En yüksek toplamlar iki takımın genelinde de 6 karta çıkmış.
İşin ilginç tarafı, Hull’un iç sahadaki 2,5’lik ortalamasıyla Everton’un deplasmandaki 3,5’lik değeri birleştiğinde maçın kart ritmi özellikle Everton’un ikili mücadelelerdeki tavrına bakacak. İki takımın son 10 maçında beklenen toplam 4 kart; bunun 2,7’si Hull, 1,3’ü Everton kaynaklı. 4 ve üzeri kart ile 5 ve üzeri kart 10 maçın 6’sında, yani yüzde 60’ında görülürken 6 ve üzeri yalnızca yüzde 20’de kaldı. İlk yarı ortalaması 1,6, ikinci yarı ortalaması ise Hull’da 2,4, Everton’da da 2,4; dolayısıyla gerilim son bölümde daha görünür olabilir. Hakemin son maçlarına ilişkin herhangi bir sayı verilmemiş, bu yüzden yönetim tarzı üzerinden ek bir yorum yapmak mümkün değil. Kırmızı kart tarafında Hull’un son 5 genel maçında ve iç sahadaki son 2 maçında hiç kırmızı yok; Everton’un genelinde 1 maçta kırmızı kart çıkmış, deplasmandaki son 2 maçında ise kırmızı görülmemiş. Bence belirleyici nokta, Hull’un evindeki daha düşük ortalamaya rağmen rakipten fazla kart görme eğilimi ve Everton’un ikinci yarılarda yükselen temas dozunu nasıl karşılayacağı olacak.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · son 5 + 5 maç
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 9,80 | 10,40 | 20,20 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 10,50 | 11,00 | 21,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 20+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 22+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 24+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 11+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 12+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 24 / 16 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Everton · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 13,60 | 9,60 | 23,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 13,00 | 12,00 | 25,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 20+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 22+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 24+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 10+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 11+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 12+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 13+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 26 / 19 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 10,20 | 6,00 | 16,20 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 12,00 | 6,00 | 18,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 16+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 18+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 8+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 10+ | %603 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Everton · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 7,20 | 8,00 | 15,20 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 9,00 | 6,50 | 15,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 14+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 16+ | %603 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 18+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 8+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 9+ | %402 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 10+ | %00 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 17 / 11 · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 16,40 | 22,00 | 38,40 |
| İç saha2 maç | — | — | — | — | 11,00 | 22,50 | 33,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 35+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 38+ | %804 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 41+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 16+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 18+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
| 20+ | %402 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 43 / 27 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Everton · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel5 maç | — | — | — | — | 19,20 | 17,80 | 37,00 |
| Dış saha2 maç | — | — | — | — | 18,50 | 21,00 | 39,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 32+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 35+ | %804 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 38+ | %402 / 5 maç | %501 / 2 maç |
| 41+ | %201 / 5 maç | %501 / 2 maç |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 14+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 16+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 18+ | %1005 / 5 maç | %1002 / 2 maç |
| 20+ | %201 / 5 maç | %00 / 2 maç |
En yüksek / en düşük toplam: 42 / 31 · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 · Devre verisi tutulmuyor
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Hull City · Son 5 maç · 10. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | Dış | Newcastle United | 1-2 | 6-10 | 8-9 | 25-17 |
| 12.09.26 | Dış | Chelsea | 2-2 | 8-12 | 9-3 | 13-27 |
| 05.09.26 | İç | Aston Villa | 0-0 | 7-12 | 12-7 | 12-15 |
| 29.08.26 | Dış | Coventry City | 1-0 | 14-8 | 10-6 | 22-21 |
| 22.08.26 | İç | Manchester United | 2-0 | 14-10 | 12-5 | 10-30 |
Everton · Son 5 maç · 8. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.26 | İç | Ipswich Town | 1-0 | 12-7 | 6-11 | 18-18 |
| 12.09.26 | Dış | Tottenham Hotspur | 0-0 | 15-9 | 9-6 | 18-19 |
| 06.09.26 | İç | Manchester United | 2-2 | 14-10 | 6-5 | 18-13 |
| 29.08.26 | Dış | AFC Bournemouth | 1-1 | 11-15 | 9-7 | 19-23 |
| 22.08.26 | İç | Crystal Palace | 2-0 | 16-7 | 6-11 | 23-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Maçın duran top ve oyunun sık sık kenarlara taşınacağı bir havası var. Serbest vuruşlarda Everton belirgin biçimde önde: son 5 maçta maç başına 13,6 kullanırken Hull City 9,8’de kalmış; rakiplerin kullandığı değerler ise sırasıyla 9,6 ve 10,4. Böylece toplam ortalama Everton tarafında 23,2, Hull tarafında 20,2. Üstelik Everton bu toplamda 20 ve üzerini yüzde 80, 22 ve üzerini yine yüzde 80 oranında görmüş; deplasmanda toplam ortalaması 25, son 2 maçın 2’sinde 24 ve üzeri serbest vuruş çıkmış. Hull’un kendi sahasındaki 21,5’lik toplamı da küçümsenecek değil. Kale vuruşlarında denge Hull lehine dönüyor: ev sahibi genelinde takım başına 10,2, Everton’da 7,2 ortalama var. Hull’un iç sahadaki takım ortalaması 12’ye çıkarken Everton deplasmanda 9’da kalıyor. Taç atışlarında ise Everton’un 19,2’lik takım ortalaması, Hull’un 16,4’ünün önünde; Hull rakiplerine maç başına 22, Everton ise 17,8 taç kullandırmış.
İşin ilginç tarafı, birleşik beklentiler üç başlıkta farklı bir oyun resmi çiziyor. Serbest vuruşta beklenen toplam 21,7; bunun 9,7’si Hull, 12’si Everton tarafında. Kale vuruşunda toplam 15,7 beklenirken dağılım 9,1’e 6,6 ile Hull lehine. Taç atışında ise 37,7’lik birleşik değer, 17,1 Hull ve 20,6 Everton şeklinde ayrılıyor. Bence burada izlenecek ana mesele, Everton’un daha fazla duran top ve taç üretme eğilimine karşı Hull’un kendi sahasında kale vuruşlarıyla oyunu ne kadar sık geriden başlatacağı. Hull’un son 5 maçında toplam kale vuruşlarının 16 ve üzeri gelme oranı yüzde 80, Everton’da aynı eşik yüzde 60; taçta 38 ve üzeri oranları sırasıyla yüzde 80 ve yüzde 40. Serbest vuruşta 20 ve üzeri oranları da yüzde 60 ve yüzde 80. Bunlar son birkaç maçlık örneklem; dolayısıyla maçın sertlik, kenar kullanımı ve topun sık sık dışarı çıkması üzerinden şekillenebileceğini gösteren işaretler olarak okunmalı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi · son 5 + 5 maç
Kale Vuruşu beklentisi · son 5 + 5 maç
Taç Atışı beklentisi · son 5 + 5 maç
Hull CityvsEverton
11.10.2026 · 16:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 11.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Manchester City
Arsenal
Brighton & Hove Albion
Brentford
Chelsea
Leeds United
Liverpool
Ipswich Town
Newcastle United
Manchester United
Nottingham Forest
Aston Villa
Crystal Palace
Sunderland
AFC Bournemouth
Tottenham Hotspur
Coventry City
Fulham