

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00İskoçya Premiership 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 9 | 8 | 0 | 1 | 23:5 | +18 | 24 | GGMGG |
| 2 | Rangers | 10 | 7 | 2 | 1 | 17:7 | +10 | 23 | GGGBG |
| 3 | Hearts | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | +5 | 16 | GMBGM |
| 4 | Dundee United | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 15 | BGGBG |
| 5 | Dundee | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | +2 | 14 | MGGBM |
| 6 | St. Mirren | 10 | 4 | 1 | 5 | 11:18 | -7 | 13 | MMMMG |
| 7 | Falkirk | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 12 | GBMGG |
| 8 | St. Johnstone | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 12 | MBGBM |
| 9 | Aberdeen | 10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | GBMGM |
| 10 | Motherwell | 9 | 2 | 2 | 5 | 11:16 | -5 | 8 | MMMMM |
| 11 | Kilmarnock | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:23 | -13 | 8 | GBMGM |
| 12 | Hibernian | 9 | 2 | 1 | 6 | 9:14 | -5 | 7 | MMBMM |
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 0,60 | 0,80 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,00 | 2,20 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
Hibernian · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %0 (0) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,20 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Celtic · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 3,60 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-2 |
| 10.10.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 0-1 | 0-1 |
| 19.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-1 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-2 | 1-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 03.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-3 | 0-2 |
| 30.08.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 2-3 | 0-1 |
| 20.08.26 | Dış | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 0-0 |
Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 5-1 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 1-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 0-1 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 3-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 10 iç saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-2 |
| 19.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-1 | 0-1 |
| 03.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-3 | 0-2 |
| 27.08.26 | İç | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 2-3 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 06.08.26 | İç | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 0-0 |
| 02.08.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 0-1 |
| 30.07.26 | İç | Malisheva UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 3-0 |
| 16.05.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-1 | 0-1 |
| 03.05.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 1-1 |
Celtic · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 0-1 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 09.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 5-1 | 3-0 |
| 13.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 3-2 | 1-1 |
| 03.05.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 1-1 |
| 05.04.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 1-0 |
| 22.03.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Maç sonu toplam gol
| HibernianGenel | Hibernianİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
İlk yarı toplam gol
| HibernianGenel | Hibernianİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 3+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 430-45+ | 045-60 | 060-75 | 075-90+ | 7toplam |
Celtic · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 115-30 | 330-45+ | 045-60 | 260-75 | 175-90+ | 8toplam |
Hibernian · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 630-45+ | 045-60 | 160-75 | 375-90+ | 14toplam |
Celtic · Son 10 maç
| Yediği | 10-15 | 315-30 | 430-45+ | 145-60 | 360-75 | 175-90+ | 13toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı Celtic’in yükselen formuyla şekillenecek.Hibernian’ın hücum üretimi son dönemde aşağı gelirken savunma çizgisi aynı seviyede kalıyor; bu da ev sahibinin oyunu tutsa bile skoru taşımakta zorlanabileceğini düşündürüyor. İç sahadaki toplam gol havası ise karşılaşmanın tamamen kısır geçmesini engelliyor. Celtic tarafında gol eğilimi yukarı yönlü, hücum istikrarlı ve savunma da toparlanıyor. Konuk ekip özellikle ilk yarının ilerleyen bölümünde baskıyı artırabilir. Hibernian erken bölümde direnirse karşılıklı pozisyon çıkar, fakat maçın ritmini belirleme konusunda Celtic daha güçlü görünüyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 2,90 | 2,75 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %6012/20 |
| 2+ gol | %707/10 | %7014/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %6012/20 |
| 4+ gol | %202/10 | %255/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %909/10 | %8016/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %408/20 |
Aralarındaki son 6 maç
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,40 | 6,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 5,80 |
| Maç başı toplam korner | 13,20 | 11,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 22 / 9 | 22 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 4 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,60 | +0,20 |
Hibernian · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 8,00 | 6,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,60 | 5,50 |
| Maç başı toplam korner | 14,60 | 12,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 22 / 9 | 22 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,40 | +1,20 |
Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,20 | 8,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 4,20 |
| Maç başı toplam korner | 10,80 | 12,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 8 | 20 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,60 | +4,20 |
Celtic · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 8,20 | 7,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,60 | 4,50 |
| Maç başı toplam korner | 13,80 | 11,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 11 | 16 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 6 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +2,60 | +2,90 |
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 10.10.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 0-1 | 3-8 | 11 | 0-3 |
| 19.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 6-9 | 15 | 1-5 |
| 15.09.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-1 | 15-7 | 22 | 2-4 |
| 06.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-2 | 7-2 | 9 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-3 | 7-8 | 15 | 1-5 |
| 30.08.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 5-3 | 8 | 3-0 |
| 27.08.26 | İç | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 2-3 | 6-6 | 12 | 4-1 |
| 20.08.26 | Dış | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 2-8 | 10 | 0-2 |
| 13.08.26 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 3-4 | 7 | 3-2 |
Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 2-6 | 8 | 0-2 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 6-8 | 14 | 3-5 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 9-2 | 11 | 3-1 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 11-2 | 13 | 7-2 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 10-6 | 16 | 6-3 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 15-5 | 20 | 8-3 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 10 iç saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 19.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 6-9 | 15 | 1-5 |
| 15.09.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-1 | 15-7 | 22 | 2-4 |
| 03.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-3 | 7-8 | 15 | 1-5 |
| 27.08.26 | İç | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 2-3 | 6-6 | 12 | 4-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | İç | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 4-3 | 7 | 1-2 |
| 02.08.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 9-2 | 11 | 2-2 |
| 30.07.26 | İç | Malisheva UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 7-0 | 7 | 4-0 |
| 16.05.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-1 | 7-4 | 11 | 2-2 |
| 03.05.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 0-13 | 13 | 0-7 |
Celtic · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 6-8 | 14 | 3-5 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 9-2 | 11 | 3-1 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 11-2 | 13 | 7-2 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 10-6 | 16 | 6-3 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 5-10 | 15 | 2-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 5-1 | 7-5 | 12 | 2-3 |
| 13.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 3-2 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 03.05.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| 05.04.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
| 22.03.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 6-7 | 13 | 5-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Maç toplamı korner
| HibernianGenel | Hibernianİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
Takımın kullandığı korner
| HibernianGenel | Hibernianİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Korner dengesi (genel)
Celtic · Korner dengesi (genel)
Hibernian · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 4,10, ikinci yarı toplam 7,70 (10 maç)
Celtic · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,80, ikinci yarı toplam 5,80 (10 maç)
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu karşılaşmada kornerler için en belirgin hikâye Hibernian’ın istikrarlı üretimi.Ev sahibi kendi sahasında kenarları kullanıp rakip savunmayı geriye itebildiğinde korner sayısını canlı tutuyor; rakibe de fırsat vermesi oyunun iki yönlü akabileceğini gösteriyor. Celtic’in korner eğilimi ise uzun dönemine kıyasla son maçlarda aşağı geliyor. Yine de konuk ekip hücumda topa daha fazla sahip olduğunda bu görüntü değişebilir. İlk bölümde Hibernian’ın enerjisi, ilerleyen dakikalarda Celtic’in baskısı öne çıkabilir. Bu nedenle kornerlerde tek taraflı bir senaryodan çok, dengeli fakat ev sahibinin biraz daha üretken olduğu bir akış bekliyorum.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 12,00 | 12,20 |
| Ev sahibi beklenen | 6,00 | 5,10 |
| Deplasman beklenen | 6,00 | 7,10 |
| 9+ korner | %909/10 | %8517/20 |
| 10+ korner | %606/10 | %6513/20 |
| 11+ korner | %606/10 | %6012/20 |
| İlk yarı beklenen | 4,60 | 5,45 |
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 2,00 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 5 / 1 | 16 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 2 / 5 | 4 / 10 |
Hibernian · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,60 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 5,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 4 / 3 | 10 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 2 | 20 / 3 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 3 / 5 | 5 / 10 |
Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,20 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Celtic · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 3,60 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 16 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 0-1 | 4-4 | 8 | 1-0 |
| 19.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 06.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-3 | 3-0 | 3 | 1-0 |
| 30.08.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 27.08.26 | İç | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 2-3 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| 20.08.26 | Dış | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 5-1 | 6 | 0-0 |
| 13.08.26 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 0-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 10 iç saha maçı · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 03.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 1-3 | 3-0 | 3 | 1-0 |
| 27.08.26 | İç | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | — | 2-3 | 2-2 | 4 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 06.08.26 | İç | Shkendija UEFA Konferans Ligi | — | 2-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 02.08.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 1-2 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 30.07.26 | İç | Malisheva UEFA Konferans Ligi | — | 4-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-1 | 5-5 | 10 | 0-1 |
| 03.05.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
Celtic · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 09.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 5-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 3-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 05.04.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-1 |
| 22.03.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Maç toplamı kart
| HibernianGenel | Hibernianİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın gördüğü kart
| HibernianGenel | Hibernianİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hakem
Hibernian · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,10, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
Celtic · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,50 (10 maç)
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında maçın havası dengeli ve kontrollü görünüyor.Hibernian’ın kendi gördüğü kartlar düşük seviyede kalırken rakiplerinin daha fazla cezalandırılması, ev sahibinin mücadeleyi doğrudan sertlikten çok baskıyla oynadığını düşündürüyor. Celtic ise kendi tarafında biraz daha fazla kart gören ekip; bu da özellikle geçiş savunmasında zamanlama hatalarına dikkat edilmesi gerektiğini anlatıyor. İki takımın da kart eğilimi uzun dönemine göre değişmiyor. Dolayısıyla karşılaşmanın baştan sona taşkın bir mücadeleye dönüşmesinden ziyade, skor ve tempo yükseldiğinde belirli anlarda sertleşmesi daha olası. Orta saha ikili mücadeleleri burada belirleyici olabilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,90 | 3,85 |
| Ev sahibi beklenen | 1,50 | 2,05 |
| Deplasman beklenen | 2,40 | 1,80 |
| 4+ kart | %606/10 | %6012/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %306/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %204/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,20 | 1,15 |
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,60 | 10,20 | 22,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 9,80 | 21,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,00 | 11,10 | 22,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,20 | 11,60 | 23,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 10+ | S5%1005/5S10%606/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%606/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 18 (son 10: 27 / 17) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 11,20 | 20,40 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,20 | 9,20 | 19,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,00 | 11,40 | 21,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 9,20 | 10,20 | 19,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 22+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 7 (son 10: 40 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 7,80 | 9,60 | 17,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,00 | 10,20 | 16,20 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,20 | 8,90 | 16,10 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,00 | 8,80 | 15,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 14+ | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 15 (son 10: 22 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 4,80 | 13,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,00 | 8,40 | 17,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,70 | 7,40 | 14,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,20 | 10,00 | 17,20 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 18+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 7+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 15 / 11 (son 10: 20 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 23,60 | 20,40 | 44,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 21,60 | 16,40 | 38,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 22,90 | 18,30 | 41,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,00 | 16,80 | 36,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 37+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 40+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 43+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 20+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 22+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 59 / 30 (son 10: 59 / 30) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 8 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,80 | 19,20 | 35,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,40 | 19,60 | 38,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,10 | 18,30 | 34,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,00 | 19,00 | 39,00 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 34+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 37+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 40+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 43+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%603/5S10%505/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 16+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 20+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 22+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 21 (son 10: 46 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Hibernian · Son 10 maç · 12. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 1-2 | 20-5 | 2-16 | 32-24 |
| 10.10.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 0-1 | 13-14 | 12-3 | 30-29 |
| 19.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 1-1 | 10-12 | 8-10 | 18-12 |
| 15.09.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 0-1 | 10-8 | 9-11 | 16-15 |
| 06.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-2 | 10-12 | 8-8 | 22-22 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 03.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 1-3 | 9-16 | 5-8 | 22-16 |
| 30.08.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 2-1 | 8-14 | 6-9 | 19-14 |
| 27.08.26 | İç | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | 2-3 | 9-8 | 6-6 | 20-15 |
| 20.08.26 | Dış | KAA Gent UEFA Konferans Ligi | 0-0 | 9-9 | — | 19-20 |
| 13.08.26 | Dış | Shkendija UEFA Konferans Ligi | 0-0 | 12-13 | — | 31-16 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 1-2 | 5-10 | 9-4 | 14-19 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 7-1 | 8-17 | 12-3 | 16-18 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 1-4 | 9-6 | 10-4 | 11-10 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 2-0 | 3-4 | 3-8 | 21-25 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 0-1 | 21-19 | 8-5 | 17-24 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1-3 | 14-18 | 12-6 | 13-18 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-0 | 13-9 | 3-10 | 23-20 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 2-1 | 6-14 | 6-14 | 19-13 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 3-0 | 7-10 | 1-12 | 13-11 |
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 2-1 | 14-7 | 3-8 | 14-25 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçın karma başlıklarında oyunun akışını Hibernian’ın duran top ve taç kullanımı, Celtic’in ise savunma sonrası yeniden kurduğu oyun belirleyebilir.Ev sahibinde serbest vuruş eğilimi son dönemde yükseliyor; bu, baskı kurduğu anlarda faul kazanma ve topu rakip ceza alanına taşıma isteğini gösteriyor. Celtic’in kale vuruşları yönünde yükseliş var, yani konuk ekip geriden oyuna daha sık ve sakin başlamaya çalışabilir. Taç atışlarında iki takımın görüntüsü istikrarlı. Kenar mücadeleleri kesilmezse oyun bölünmeden akabilir; ancak Hibernian’ın duran toplardaki artan etkisi maçın bazı bölümlerinde ritmi değiştirebilir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 21,60 | 21,75 |
| Ev sahibi | 11,90 | 11,20 |
| Deplasman | 9,70 | 10,55 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,30 | 15,10 |
| Ev sahibi | 6,30 | 7,30 |
| Deplasman | 9,00 | 7,80 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 39,50 | 37,80 |
| Ev sahibi | 21,40 | 20,60 |
| Deplasman | 18,10 | 17,20 |
HibernianvsCeltic
25.10.2026 · 15:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 25.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Hibernian - Celtic bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Rangers
Hearts
Dundee United
Dundee
St. Mirren
Falkirk
St. Johnstone
Aberdeen
Motherwell
Kilmarnock
Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi
Benfica UEFA Avrupa Ligi
Ferencváros UEFA Avrupa Ligi