

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00İskoçya Premiership 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 11 | 9 | 1 | 1 | 27:8 | +19 | 28 | MGGGB |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19:9 | +10 | 24 | GGBGB |
| 3 | Hearts | 11 | 6 | 2 | 3 | 24:17 | +7 | 20 | BGMGB |
| 4 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:13 | +4 | 17 | GGBMG |
| 5 | Dundee United | 11 | 4 | 4 | 3 | 16:16 | 0 | 16 | GGBGB |
| 6 | Falkirk | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:12 | +1 | 15 | BMGGG |
| 7 | St. Johnstone | 12 | 3 | 5 | 4 | 15:19 | -4 | 14 | GBMBB |
| 8 | St. Mirren | 12 | 4 | 2 | 6 | 12:20 | -8 | 14 | MMGBM |
| 9 | Motherwell | 12 | 3 | 3 | 6 | 14:20 | -6 | 12 | MMMBG |
| 10 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:14 | -2 | 11 | BMGMM |
| 11 | Kilmarnock | 12 | 2 | 3 | 7 | 13:28 | -15 | 9 | MGMMB |
| 12 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11:17 | -6 | 8 | BMMMB |
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,30 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Falkirk · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,40 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 2,30 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 3,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 1,90 |
| Maç başı yediği | 2,00 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 4,60 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %100 (5) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %0 (0) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Celtic · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 2,10 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı toplam gol | 2,80 | 3,70 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %80 (8) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %0 (0) |
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 0-0 |
| 24.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-0 | 2-0 |
| 17.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 2-1 |
| 10.10.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-2 | 1-0 |
| 19.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-1 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 15.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 2-1 | 1-1 |
| 05.09.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 1-0 |
| 02.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-2 | 1-1 |
| 29.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 0-2 |
| 09.08.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 0-0 | 0-0 |
Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 1-2 |
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 2-1 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 5-1 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-0 | 1-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-1 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 1-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-0 | 2-0 |
| 10.10.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-2 | 1-0 |
| 15.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 2-1 | 1-1 |
| 02.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-2 | 1-1 |
| 01.08.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-2 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 16.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-5 | 2-3 |
| 09.05.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-3 | 0-3 |
| 02.05.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 0-0 |
| 12.04.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-6 | 2-1 |
| 21.03.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-2 | 1-1 |
Celtic · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 2-1 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-0 | 1-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-1 |
| 09.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 5-1 | 3-0 |
| 13.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 1-1 |
| 03.05.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 1-1 |
| 05.04.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Maç sonu toplam gol
| FalkirkGenel | Falkirkİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
İlk yarı toplam gol
| FalkirkGenel | Falkirkİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 3+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%303/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 015-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 275-90+ | 4toplam |
Celtic · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 330-45+ | 045-60 | 260-75 | 175-90+ | 10toplam |
Falkirk · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 215-30 | 130-45+ | 145-60 | 060-75 | 475-90+ | 10toplam |
Celtic · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 415-30 | 530-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 15toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Falkirk’in hücum iştahı son dönemde yükseliyor, fakat savunmadaki gerileme Celtic karşısında ciddi bir sınav yaratır. Celtic’te hem üretkenlik hem de genel gol eğilimi yukarı doğru gidiyor; buna karşın savunma çizgisindeki toparlanma, oyunun tek taraflı kalmayabileceğini düşündürüyor. İki takımın da özellikle devrenin son bölümünde etkili olması beklenebilir. Açıkçası erken tempo yakalanırsa karşılıklı pozisyonlar artar. Maçın kilidi, Falkirk’in Celtic baskısını ne kadar süreyle kırabileceğinde yatıyor; ev sahibi direnirse gollü bir akış daha da güçlenir.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,50 | 2,85 |
| Karşılıklı gol | %808/10 | %7014/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %8016/20 |
| 3+ gol | %808/10 | %6513/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %204/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %102/20 |
| İY 1+ gol | %707/10 | %7515/20 |
| İY 2+ gol | %606/10 | %5010/20 |
Aralarındaki son 6 maç
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 4,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,20 | 6,30 |
| Maç başı toplam korner | 11,60 | 10,80 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 9 | 19 / 4 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 2 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,80 | -1,80 |
Falkirk · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,40 | 5,10 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,80 | 5,30 |
| Maç başı toplam korner | 12,20 | 10,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 7 | 16 / 3 |
| Rakipten fazla korner | 1 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -1,40 | -0,20 |
Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,60 | 8,20 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 4,10 |
| Maç başı toplam korner | 11,40 | 12,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 8 | 18 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,80 | +4,10 |
Celtic · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 8,40 | 7,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,00 | 4,00 |
| Maç başı toplam korner | 12,40 | 11,40 |
| En yüksek / en düşük toplam | 16 / 8 | 16 / 5 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 7 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,40 | +3,40 |
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 4-5 | 9 | 3-5 |
| 24.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-0 | 9-7 | 16 | 2-2 |
| 17.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 10.10.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-2 | 3-10 | 13 | 1-6 |
| 19.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-1 | 8-3 | 11 | 5-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 2-1 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 05.09.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 5-14 | 19 | 5-7 |
| 02.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-2 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 29.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 09.08.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-2 |
Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 13-5 | 18 | 3-5 |
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 2-6 | 8 | 0-2 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 6-8 | 14 | 3-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-0 | 9-2 | 11 | 3-1 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 11-2 | 13 | 7-2 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 10-6 | 16 | 6-3 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-0 | 9-7 | 16 | 2-2 |
| 10.10.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-2 | 3-10 | 13 | 1-6 |
| 15.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 2-1 | 3-4 | 7 | 1-3 |
| 02.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-2 | 5-6 | 11 | 3-2 |
| 01.08.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-2 | 7-7 | 14 | 2-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 16.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-5 | 7-4 | 11 | 4-2 |
| 09.05.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-3 | 6-5 | 11 | 3-1 |
| 02.05.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 2-5 | 7 | 1-3 |
| 12.04.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-6 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 21.03.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-2 | 7-4 | 11 | 3-2 |
Celtic · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 6-8 | 14 | 3-5 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-0 | 9-2 | 11 | 3-1 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 11-2 | 13 | 7-2 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 10-6 | 16 | 6-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 5-10 | 15 | 2-4 |
| 09.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 5-1 | 7-5 | 12 | 2-3 |
| 13.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 3-4 | 7 | 1-2 |
| 03.05.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 13-0 | 13 | 7-0 |
| 05.04.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 4-1 | 5 | 1-0 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Maç toplamı korner
| FalkirkGenel | Falkirkİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 10+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı korner
| FalkirkGenel | Falkirkİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Korner dengesi (genel)
Celtic · Korner dengesi (genel)
Falkirk · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,90, ikinci yarı toplam 4,90 (10 maç)
Celtic · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,30, ikinci yarı toplam 6,00 (10 maç)
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde dengeli ama hareketli bir maç havası var.Falkirk’in kendi sahasında rakibe de alan ve fırsat verdiği görülüyor; bu durum Celtic’in kanat baskısıyla birleşince konuk ekibin köşe vuruşu sayısını artırabilir. Celtic zaten üretim tarafında daha güçlü duran takım, ancak son dönemdeki korner toplamı daha geniş döneme göre belirgin biçimde değişmiş değil. Falkirk’in korner eğilimi de istikrarlı. Benim gözüme çarpan, oyunun sık sık rakip ceza alanı çevresine taşınacağı. Özellikle Celtic öne geçse bile Falkirk’in baskıyla kendi payını bulması mümkün.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,50 | 11,55 |
| Ev sahibi beklenen | 5,10 | 4,30 |
| Deplasman beklenen | 6,40 | 7,25 |
| 9+ korner | %808/10 | %8016/20 |
| 10+ korner | %505/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %505/10 | %6012/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,70 | 6,10 |
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,40 | 2,10 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 4,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 0 | 7 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 7 / 0 | 21 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Falkirk · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,20 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,00 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 3,20 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 7 / 0 | 9 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 6 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,60 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Celtic · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 1,60 | 1,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı toplam kart | 4,00 | 4,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 8 / 0 | 17 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 2 / 10 |
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 10. | 1-0 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 24.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-1 | 0-4 | 4 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 15.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 2-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 5. | 1-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 29.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 0-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 10 iç saha maçı · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 3-0 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 1-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 15.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 2-1 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-2 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 01.08.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 0-2 | 0-4 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 16.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-5 | 3-0 | 3 | 0-0 |
| 09.05.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-3 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 02.05.26 | İç | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 1-0 | 4-5 | 9 | 0-0 |
| 12.04.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-6 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 21.03.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 1-2 | 1-2 | 3 | 0-0 |
Celtic · Son 10 dış saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 7. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 8. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 25.08.26 | Dış | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 1-5 | 1-2 | 3 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 5-1 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 13.05.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 03.05.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-5 | 8 | 0-1 |
| 05.04.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 2-2 | 4 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Maç toplamı kart
| FalkirkGenel | Falkirkİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%101/10 |
Takımın gördüğü kart
| FalkirkGenel | Falkirkİç saha | CelticGenel | CelticDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 2+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Hakem
Falkirk · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,20, ikinci yarı toplam 2,80 (10 maç)
Celtic · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında sertlikten çok kontrollü bir mücadele öne çıkıyor.Falkirk’in son dönemdeki kart eğilimi önceki maç dönemine göre düşüşte; yani ev sahibi gereksiz itiraz ve hamlelerden biraz uzaklaşmış görünüyor. Celtic’in kart görüntüsü ise istikrarlı ve rakibine kıyasla daha fazla uyarı alma eğilimi taşıyor. Bu, konuk ekibin baskıyı kurarken zaman zaman geç kalabileceğini anlatıyor. Açıkçası maçın tansiyonu yükselse bile sürekli bir kart yağmuru beklemem. Hakemin oyunu erken kesip kesmemesi, karşılaşmanın sertlik seviyesini belirleyecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 3,60 | 3,95 |
| Ev sahibi beklenen | 1,50 | 2,05 |
| Deplasman beklenen | 2,10 | 1,90 |
| 4+ kart | %707/10 | %7014/20 |
| 5+ kart | %202/10 | %357/20 |
| 6+ kart | %101/10 | %102/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %51/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,00 | 1,10 |
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 14,20 | 25,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,20 | 13,60 | 27,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 12,50 | 14,20 | 26,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 13,10 | 13,10 | 26,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 23+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 11+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 31 / 22 (son 10: 33 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,60 | 12,00 | 20,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 9,20 | 9,60 | 18,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,00 | 12,40 | 22,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,00 | 10,90 | 20,90 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 21+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 8+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 9+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 15 (son 10: 40 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 6,80 | 8,60 | 15,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 5,60 | 11,40 | 17,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,60 | 7,40 | 15,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 5,80 | 9,60 | 15,40 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 17+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 23 / 8 (son 10: 23 / 8) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 8,00 | 16,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,40 | 9,60 | 16,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,60 | 8,30 | 15,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,30 | 10,00 | 17,30 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 13+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 17+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 19+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 13 (son 10: 22 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 27,20 | 25,20 | 52,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 25,80 | 22,20 | 48,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 26,20 | 24,80 | 51,00 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 23,20 | 22,60 | 45,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 37+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 40+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 43+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 46+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 20+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 22+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 24+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 64 / 37 (son 10: 64 / 37) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 14,80 | 18,00 | 32,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 18,20 | 18,20 | 36,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,70 | 19,00 | 35,70 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 18,80 | 19,60 | 38,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 37+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 40+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 43+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 46+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%00/5S10%303/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 20+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 22+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 24+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 40 / 21 (son 10: 46 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Falkirk · Son 10 maç · 6. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 1-0 | 14-10 | 5-6 | 28-26 |
| 24.10.26 | İç | Kilmarnock İskoçya Premiership | 3-0 | 13-11 | 4-19 | 37-27 |
| 17.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 2-1 | 5-20 | 16-2 | 24-32 |
| 10.10.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 1-2 | 10-12 | 6-11 | 22-15 |
| 19.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-1 | 13-18 | 3-5 | 25-26 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 15.09.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 2-1 | 13-15 | 4-9 | 18-32 |
| 05.09.26 | Dış | Dundee United İskoçya Premiership | 1-1 | 16-14 | 12-6 | 26-35 |
| 02.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 1-2 | 17-12 | 9-8 | 28-20 |
| 29.08.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1-2 | 7-14 | 8-3 | 25-14 |
| 09.08.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 0-0 | 17-16 | 9-5 | 29-21 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Dundee United İskoçya Premiership | 2-2 | 6-12 | 3-17 | 16-20 |
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 2-1 | 15-15 | 10-12 | 17-23 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 1-2 | 5-10 | 9-4 | 14-19 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 7-1 | 8-17 | 12-3 | 16-18 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 1-4 | 9-6 | 10-4 | 11-10 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 2-0 | 3-4 | 3-8 | 21-25 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 0-1 | 21-19 | 8-5 | 17-24 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1-3 | 14-18 | 12-6 | 13-18 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-0 | 13-9 | 3-10 | 23-20 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 2-1 | 6-14 | 6-14 | 19-13 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruşlarda Falkirk’in çizgisi istikrarlı, Celtic’in eğilimi ise son dönemde aşağı yönlü.Bu nedenle oyunun duran top yükünü daha çok ev sahibinin taşıması beklenebilir. Kale vuruşlarında farklı bir tablo var: Celtic’in yükselen eğilimi, topu geriden kurmak yerine zaman zaman oyunu daha doğrudan başlatabileceğini gösteriyor; Falkirk bu alanda daha dengeli. Taç atışlarında ise iki takımın çizgisi sabit, fakat Falkirk’in kenarları daha fazla kullanması oyunun sık sık dış çizgiye taşınabileceğine işaret ediyor. Bence maçın ritmi, bu küçük ama sürekli tekrar eden oyun duruşlarıyla şekillenecek.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 22,90 | 24,55 |
| Ev sahibi | 11,50 | 12,45 |
| Deplasman | 11,40 | 12,10 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 16,10 | 15,45 |
| Ev sahibi | 7,40 | 7,95 |
| Deplasman | 8,70 | 7,50 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 42,60 | 43,35 |
| Ev sahibi | 22,60 | 22,60 |
| Deplasman | 20,00 | 20,75 |
FalkirkvsCeltic
01.11.2026 · 16:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 01.11.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Falkirk - Celtic bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Rangers
Hearts
Dundee
Dundee United
St. Johnstone
St. Mirren
Motherwell
Aberdeen
Kilmarnock
Hibernian
Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi
Benfica UEFA Avrupa Ligi