

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00İskoçya Premiership 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 11 | 9 | 1 | 1 | 27:8 | +19 | 28 | MGGGB |
| 2 | Rangers | 11 | 7 | 3 | 1 | 19:9 | +10 | 24 | GGBGB |
| 3 | Hearts | 11 | 6 | 2 | 3 | 24:17 | +7 | 20 | BGMGB |
| 4 | Dundee | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:13 | +4 | 17 | GGBMG |
| 5 | Dundee United | 11 | 4 | 4 | 3 | 16:16 | 0 | 16 | GGBGB |
| 6 | Falkirk | 11 | 4 | 3 | 4 | 13:12 | +1 | 15 | BMGGG |
| 7 | St. Mirren | 11 | 4 | 2 | 5 | 12:19 | -7 | 14 | MMMGB |
| 8 | St. Johnstone | 11 | 3 | 4 | 4 | 13:17 | -4 | 13 | BGBMB |
| 9 | Aberdeen | 11 | 3 | 2 | 6 | 12:14 | -2 | 11 | BMGMM |
| 10 | Motherwell | 11 | 2 | 3 | 6 | 13:20 | -7 | 9 | MMMMB |
| 11 | Hibernian | 11 | 2 | 2 | 7 | 11:17 | -6 | 8 | BMMMB |
| 12 | Kilmarnock | 11 | 2 | 2 | 7 | 11:26 | -15 | 8 | BMGMM |
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,00 | 1,50 |
| Maç başı yediği | 1,00 | 1,50 |
| Maç başı toplam gol | 3,00 | 3,00 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %30 (3) |
Dundee United · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,60 |
| Maç başı yediği | 1,20 | 0,90 |
| Maç başı toplam gol | 2,40 | 2,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %50 (5) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Hearts · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,20 | 1,80 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 1,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,60 | 3,50 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Hearts · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,00 | 1,20 |
| Maç başı yediği | 2,40 | 2,70 |
| Maç başı toplam gol | 3,40 | 3,90 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %70 (7) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %10 (1) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %20 (2) |
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-2 | 2-1 |
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 2-1 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 0-1 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 1-0 | 1-0 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 0-1 |
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 4-0 | 3-0 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 0-1 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 0-2 |
Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-2 | 0-1 |
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-5 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 5-0 | 2-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-2 | 1-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 2-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 2-1 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 1-0 | 1-0 |
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 0-1 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 0-1 |
| 31.07.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-1 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 12.05.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 0-0 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 1-0 |
| 11.04.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 3-2 | 1-0 |
| 22.03.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-0 | 0-0 |
| 03.03.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 1-0 |
Hearts · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 1-0 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-5 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-1 | 0-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-2 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 2-0 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 0-1 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 0-3 |
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 1-0 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 0-1 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Maç sonu toplam gol
| Dundee UnitedGenel | Dundee Unitedİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 |
İlk yarı toplam gol
| Dundee UnitedGenel | Dundee Unitedİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 4+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
| 5+ gol | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 5 maç
| Yediği | 00-15 | 315-30 | 030-45+ | 145-60 | 160-75 | 075-90+ | 5toplam |
Hearts · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 430-45+ | 245-60 | 060-75 | 375-90+ | 12toplam |
Dundee United · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 415-30 | 130-45+ | 345-60 | 460-75 | 075-90+ | 15toplam |
Hearts · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 430-45+ | 345-60 | 160-75 | 375-90+ | 17toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Dundee United’ın hücumu son maçlarda yükselişte, fakat savunması aynı ivmeyi koruyamıyor. Hearts cephesinde ise hücum düşüşteyken savunma toparlanıyor; bu da oyunun iki farklı bölümünü işaret ediyor. Birleşik beklentinin 3.3 seviyesine çıkması, açık ve tempolu bir karşılaşma ihtimalini güçlendiriyor. Dundee United’ın 30-45+ aralığındaki üretkenliği önemli, Hearts ise son bölümde daha etkili. İlk yarıda gol beklentisi canlı kalabilir; karşılıklı gol olasılığı da yabana atılmayacak kadar güçlü.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,30 | 3,25 |
| Karşılıklı gol | %606/10 | %5511/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %9519/20 |
| 3+ gol | %505/10 | %6012/20 |
| 4+ gol | %404/10 | %408/20 |
| 5+ gol | %202/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %10010/10 | %10020/20 |
| İY 2+ gol | %404/10 | %459/20 |
Aralarındaki son 6 maç
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 6,00 | 6,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 6,20 |
| Maç başı toplam korner | 12,40 | 12,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 18 / 11 | 19 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,40 | -0,20 |
Dundee United · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,20 | 6,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 6,40 | 5,70 |
| Maç başı toplam korner | 13,60 | 12,10 |
| En yüksek / en düşük toplam | 19 / 11 | 19 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +0,80 | +0,70 |
Hearts · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 5,70 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,80 | 4,50 |
| Maç başı toplam korner | 9,60 | 10,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 13 / 7 | 16 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 0 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -2,00 | +1,20 |
Hearts · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 3,80 | 5,30 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,60 | 5,70 |
| Maç başı toplam korner | 8,40 | 11,00 |
| En yüksek / en düşük toplam | 11 / 7 | 19 / 7 |
| Rakipten fazla korner | 2 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,80 | -0,40 |
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-2 | 5-13 | 18 | 5-3 |
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 3-8 | 11 | 1-4 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 7-4 | 11 | 4-2 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 1-0 | 8-3 | 11 | 3-0 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 7-4 | 11 | 1-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 14-5 | 19 | 7-5 |
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 3-9 | 12 | 0-6 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 4-0 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 6-6 | 12 | 2-3 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 2-7 | 9 | 2-4 |
Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-2 | 4-4 | 8 | 2-1 |
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 1-6 | 7 | 1-3 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 6-7 | 13 | 4-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 5-0 | 6-2 | 8 | 4-1 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-2 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 14-2 | 16 | 9-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 8-7 | 15 | 5-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 3-8 | 11 | 1-4 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 1-0 | 8-3 | 11 | 3-0 |
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 14-5 | 19 | 7-5 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 6-6 | 12 | 2-3 |
| 31.07.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-1 | 5-10 | 15 | 3-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.05.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 0-0 | 7-8 | 15 | 2-7 |
| 26.04.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 2-4 | 6 | 0-4 |
| 11.04.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 3-2 | 4-3 | 7 | 1-2 |
| 22.03.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-0 | 7-6 | 13 | 4-5 |
| 03.03.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 8-4 | 12 | 1-3 |
Hearts · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 5-6 | 11 | 3-3 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 1-6 | 7 | 1-3 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 3-6 | 9 | 2-3 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-2 | 4-3 | 7 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 8-7 | 15 | 5-1 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 6-13 | 19 | 0-3 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 2-6 | 8 | 1-5 |
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 6-4 | 10 | 1-2 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 12-4 | 16 | 4-1 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Maç toplamı korner
| Dundee UnitedGenel | Dundee Unitedİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 9+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| Dundee UnitedGenel | Dundee Unitedİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%505/10 | S5%201/5S10%505/10 |
| 7+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%00/5S10%202/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Korner dengesi (genel)
Hearts · Korner dengesi (genel)
Dundee United · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,70, ikinci yarı toplam 6,50 (10 maç)
Hearts · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,50, ikinci yarı toplam 4,70 (10 maç)
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde maçın ritmini daha çok Dundee United’ın belirlemesini bekliyorum.Ev sahibi hem kendi hücumlarında üretken hem de rakibe kenarları kullandıran bir görüntü veriyor; bu nedenle oyun sık sık savunma bloklarının dışına taşınabilir. Hearts’ın korner üretimi daha sınırlı ve son dönemde rakibinden fazla korner kullandığı bir maç yok. Buna rağmen deplasman ekibi tamamen geriye yaslanırsa, baskı altında arka arkaya atışlar verebilir. Toplam beklentinin 11 civarında kalması, dengeli ama ev sahibinin yön verdiği bir korner senaryosuna işaret ediyor. Eğilimler son beş ile son on maç arasında istikrarlı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,00 | 11,20 |
| Ev sahibi beklenen | 5,90 | 5,25 |
| Deplasman beklenen | 5,10 | 5,95 |
| 9+ korner | %808/10 | %7014/20 |
| 10+ korner | %707/10 | %6012/20 |
| 11+ korner | %707/10 | %6012/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,10 | 5,60 |
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 2,60 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,10 |
| Maç başı toplam kart | 4,60 | 4,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 24 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Dundee United · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 1,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,60 | 2,00 |
| Maç başı toplam kart | 5,00 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 0 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 19 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 1 / 10 |
Hearts · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,30 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,20 | 3,30 |
| Maç başı toplam kart | 6,00 | 5,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 4 | 8 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 14 / 0 | 23 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 3 / 10 |
Hearts · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,80 | 2,90 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 3,00 | 2,70 |
| Maç başı toplam kart | 5,80 | 5,60 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 4 | 8 / 3 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 14 / 0 | 26 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 4 / 10 |
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-2 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 1-0 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 3-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 4-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-2 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | — | 1-1 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 5-0 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 2-1 | 2-5 | 7 | 0-1 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 10 iç saha maçı · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 1-0 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 0-2 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 31.07.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 12.05.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 0-0 | 2-4 | 6 | 0-0 |
| 26.04.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 4. | 3-0 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 11.04.26 | İç | Livingston İskoçya Premiership | — | 3-2 | 0-0 | 0 | 0-0 |
| 22.03.26 | İç | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 2-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 03.03.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Hearts · Son 10 dış saha maçı · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 5-3 | 8 | 0-0 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | — | 0-2 | 3-3 | 6 | 0-1 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1. | 1-7 | 1-3 | 4 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 12. | 1-1 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 6. | 1-2 | 3-4 | 7 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 11. | 3-1 | 0-3 | 3 | 0-1 |
| 26.08.26 | Dış | Rapid Wien UEFA Konferans Ligi | — | 2-2 | 5-3 | 8 | 1-0 |
| 06.08.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-6 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 01.08.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 1-2 | 4-3 | 7 | 1-0 |
| 21.07.26 | Dış | Sturm Graz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Maç toplamı kart
| Dundee UnitedGenel | Dundee Unitedİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 5+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın gördüğü kart
| Dundee UnitedGenel | Dundee Unitedİç saha | HeartsGenel | HeartsDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 3+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Hakem
Dundee United · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,80, ikinci yarı toplam 2,90 (10 maç)
Hearts · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 2,10, ikinci yarı toplam 3,50 (10 maç)
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında sertlik ve temasın maçın doğal bir parçası olmasını bekliyorum.Hearts’ın maç başına kart yükü daha yüksek; rakiplerinin de daha fazla kart görmesi, oyunun fiziksel mücadeleye açık olduğunu anlatıyor. Son beş maçtaki tablo, genel eğilime göre belirgin biçimde değişmiş değil; iki takımda da çizgi istikrarlı. Birleşik beklentinin 5.3 seviyesine yükselmesi, hakemin oyunu sık sık durdurabileceğini düşündürüyor. Hearts’ın yüksek kartlı maçlara daha yatkın olması özellikle orta saha düellolarını önemli kılacak. Dundee United ise mücadeleyi kontrol altında tutmaya çalışmalı.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 5,30 | 5,15 |
| Ev sahibi beklenen | 2,80 | 2,95 |
| Deplasman beklenen | 2,50 | 2,20 |
| 4+ kart | %909/10 | %8016/20 |
| 5+ kart | %606/10 | %6012/20 |
| 6+ kart | %606/10 | %5010/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %202/10 | %255/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,80 | 1,95 |
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 10,60 | 22,20 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,60 | 12,20 | 23,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,00 | 10,70 | 21,70 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,50 | 12,30 | 22,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 25+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 13+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 14+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%603/5S10%303/10 |
| 15+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 27 / 13 (son 10: 30 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 4 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Hearts · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,60 | 11,60 | 27,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,40 | 12,40 | 26,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 15,60 | 12,40 | 28,00 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 14,80 | 13,00 | 27,80 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 21+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 23+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 25+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 27+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 13+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 15+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 32 / 25 (son 10: 32 / 25) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 7,60 | 15,60 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 12,00 | 19,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,10 | 9,40 | 16,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,30 | 10,50 | 18,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%603/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%707/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 20 / 12 (son 10: 22 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 2 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Hearts · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,40 | 9,40 | 14,80 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 7,40 | 9,20 | 16,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,30 | 9,80 | 16,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 8,60 | 8,00 | 16,60 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 18+ | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 5+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 6+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 16 / 12 (son 10: 24 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 23,00 | 21,00 | 44,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 28,40 | 24,00 | 52,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 23,90 | 21,70 | 45,60 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 26,20 | 26,00 | 52,20 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 38+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 41+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 44+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 47+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%606/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 21+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 23+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 25+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%804/5S10%606/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 59 / 36 (son 10: 61 / 31) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Hearts · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 21,20 | 20,80 | 42,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,60 | 20,20 | 40,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 21,70 | 19,70 | 41,40 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 19,80 | 22,30 | 42,10 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 38+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 41+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 44+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 47+ | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 19+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 21+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 23+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 25+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 51 / 32 (son 10: 51 / 32) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Dundee United · Son 10 maç · 5. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 2-2 | 12-6 | 17-3 | 20-16 |
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 3-2 | 7-6 | 10-9 | 22-24 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-1 | 11-15 | 4-8 | 22-15 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 1-0 | 14-13 | 3-12 | 29-30 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 3-0 | 14-13 | 6-6 | 22-20 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 1-1 | 14-16 | 6-12 | 35-26 |
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 0-3 | 8-6 | 6-6 | 17-14 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 4-0 | 10-12 | 11-11 | 16-24 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 0-2 | 9-10 | 2-17 | 29-18 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 0-4 | 11-10 | 6-10 | 27-30 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Hearts · Son 10 maç · 3. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2-2 | 20-12 | 3-13 | 25-26 |
| 25.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 2-0 | 15-10 | 10-5 | 24-20 |
| 22.10.26 | Dış | Trabzonspor UEFA Konferans Ligi | 0-2 | 12-14 | 8-8 | 13-19 |
| 18.10.26 | Dış | Celtic İskoçya Premiership | 1-7 | 17-8 | 3-12 | 18-16 |
| 15.10.26 | İç | Nordsjælland UEFA Konferans Ligi | 1-1 | 14-14 | 3-9 | 26-23 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 10.10.26 | İç | St. Mirren İskoçya Premiership | 5-0 | 16-16 | 8-9 | 18-17 |
| 19.09.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 1-1 | 13-17 | 7-17 | 16-28 |
| 15.09.26 | Dış | Falkirk İskoçya Premiership | 1-2 | 15-13 | 9-4 | 32-18 |
| 06.09.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 2-1 | 18-11 | 4-16 | 29-8 |
| 03.09.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 3-1 | 16-9 | 8-5 | 16-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Karma başlıklarda maçın hikâyesi oldukça net.Serbest vuruşlarda iki takımın eğilimi istikrarlı; Hearts bu alanda daha fazla pozisyon üretiyor, Dundee United ise evinde daha ölçülü kalıyor. Kale vuruşlarında ev sahibinin son maçlarda yükselen çizgisi dikkat çekiyor, Hearts’ın yönü ise aşağıda; bu, Dundee United’ın topu geriden daha sık kurmaya çalışabileceğini gösterir. Taç atışlarında iki tarafın dengesi korunuyor ve oyunun kenarlarda sıkışması beklenebilir. Serbest vuruş toplam beklentisi 24.7, kale vuruşları 15.2, taçlar ise 43 civarında; genel görünüm, temaslı ve kenarları kullanan bir karşılaşma.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 24,70 | 24,85 |
| Ev sahibi | 11,60 | 11,70 |
| Deplasman | 13,10 | 13,15 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,20 | 16,30 |
| Ev sahibi | 8,70 | 8,45 |
| Deplasman | 6,50 | 7,85 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 43,00 | 43,50 |
| Ev sahibi | 21,90 | 21,80 |
| Deplasman | 21,10 | 21,70 |
Dundee UnitedvsHearts
31.10.2026 · 18:00FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 31.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Dundee United - Hearts bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Celtic
Rangers
Dundee
Falkirk
St. Mirren
St. Johnstone
Aberdeen
Motherwell
Hibernian
Kilmarnock
Trabzonspor UEFA Konferans Ligi
Nordsjælland UEFA Konferans Ligi