

- Maç öncesi puan tablosu
- İki takımın sırası ve puanı
- Son 5 maç formu
- Gol Ortalamaları
- Son Maçlar
- Gol Eşikleri
- Gol Dakikaları
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Korner Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kornerler
- Korner Eşikleri
- Korner Dengesi ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Kart Ortalamaları
- Son Maçlar ve Kartlar
- Kart Eşikleri
- Hakem ve Devreler
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
- Serbest Vuruşlar
- Kale Vuruşları
- Taç Atışları
- Son Maçlar
- Yaşar Kenan Şeftalicioğlu yorumu
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45İskoçya Premiership 2026/2027
| # | Takım | O | G | B | M | Gol | Av | P | Son 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 10 | 9 | 0 | 1 | 25:6 | +19 | 27 | GMGGG |
| 2 | Rangers | 10 | 7 | 2 | 1 | 17:7 | +10 | 23 | GGGBG |
| 3 | Hearts | 10 | 6 | 1 | 3 | 22:15 | +7 | 19 | MBGMG |
| 4 | Dundee United | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:14 | 0 | 15 | BGGBG |
| 5 | Dundee | 10 | 4 | 2 | 4 | 14:12 | +2 | 14 | MGGBM |
| 6 | St. Mirren | 10 | 4 | 1 | 5 | 11:18 | -7 | 13 | MMMMG |
| 7 | Falkirk | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:12 | 0 | 12 | GBMGG |
| 8 | St. Johnstone | 10 | 3 | 3 | 4 | 11:15 | -4 | 12 | MBGBM |
| 9 | Aberdeen | 10 | 3 | 2 | 5 | 12:13 | -1 | 11 | GBMGM |
| 10 | Motherwell | 10 | 2 | 2 | 6 | 11:18 | -7 | 8 | MMMMM |
| 11 | Kilmarnock | 10 | 2 | 2 | 6 | 10:23 | -13 | 8 | GBMGM |
| 12 | Hibernian | 10 | 2 | 1 | 7 | 10:16 | -6 | 7 | MBMMM |
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,60 | 2,00 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı toplam gol | 4,20 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %80 (4) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %10 (1) |
Celtic · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 2,40 | 2,40 |
| Maç başı yediği | 1,40 | 1,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,80 | 3,40 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %60 (6) |
| Gol yemedi | %20 (1) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %20 (1) | %10 (1) |
Dundee United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,80 | 1,40 |
| Maç başı yediği | 0,80 | 1,40 |
| Maç başı toplam gol | 2,60 | 2,80 |
| Karşılıklı gol | %60 (3) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %30 (3) |
| Gol atamadı | %0 (0) | %30 (3) |
Dundee United · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı attığı | 1,60 | 1,30 |
| Maç başı yediği | 1,60 | 2,00 |
| Maç başı toplam gol | 3,20 | 3,30 |
| Karşılıklı gol | %20 (1) | %40 (4) |
| Gol yemedi | %40 (2) | %20 (2) |
| Gol atamadı | %40 (2) | %40 (4) |
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 2-1 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 5-1 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 1-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-1 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 1-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 0-1 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 3-0 |
Dundee United · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 2-1 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 0-1 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-0 | 1-0 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-0 | 3-0 |
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-1 | 0-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-0 | 3-0 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 0-2 | 0-1 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 0-2 |
| 31.07.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-1 | 1-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 10 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 5-1 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 0-1 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 1-2 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 3-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 2-0 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 2-0 |
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 3-1 | 1-1 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-1 | 1-1 |
Dundee United · Son 10 dış saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Rakip sırası | Skor | İY | |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-0 | 3-0 |
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 0-1 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-0 | 3-0 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 0-2 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||
| 17.05.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 1-0 |
| 09.05.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-2 | 0-1 |
| 02.05.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-3 | 0-1 |
| 04.04.26 | Dış | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-4 | 1-2 |
| 15.03.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 0-0 |
Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa maçları birlikte (organizasyon rakip adının yanında). Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir; "—": rakip aynı lig tablosunda değil.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Maç sonu toplam gol
| CelticGenel | Celticİç saha | Dundee UnitedGenel | Dundee UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ gol | S5%1005/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 3+ gol | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%402/5S10%505/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 4+ gol | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 5+ gol | S5%402/5S10%202/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%101/10 |
İlk yarı toplam gol
| CelticGenel | Celticİç saha | Dundee UnitedGenel | Dundee UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ gol | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 2+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
| 3+ gol | S5%603/5S10%505/10 | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 4+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
| 5+ gol | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%00/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · İlk yarı tablosunda yalnızca ilk yarı skoru bilinen maçlar sayılır.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 5 maç
| Yediği | 20-15 | 115-30 | 230-45+ | 045-60 | 260-75 | 175-90+ | 8toplam |
Dundee United · Son 5 maç
| Yediği | 10-15 | 215-30 | 030-45+ | 145-60 | 060-75 | 075-90+ | 4toplam |
Celtic · Son 10 maç
| Yediği | 20-15 | 315-30 | 430-45+ | 145-60 | 260-75 | 175-90+ | 13toplam |
Dundee United · Son 10 maç
| Yediği | 30-15 | 315-30 | 130-45+ | 445-60 | 360-75 | 075-90+ | 14toplam |
Grafik: attığı goller (sayı · yüzde). 30-45+ ilk yarı uzatmalarını, 75-90+ maç sonu uzatmalarını kapsar. Alt satır: aynı dilimlerde yediği goller.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Bu maçta bence gol tarafı ön planda.Celtic’in son dönemde hem hücumda hem savunmada yükselen bir görüntüsü var; iç sahada tempoyu kurup rakibi kendi ceza alanına itmesi beklenir. Dundee United’ın gol çizgisi istikrarlı, hücumu yükselişte fakat savunması geriye gidiyor. Bu da Celtic’in baskısı altında maçın açılabileceğini düşündürüyor. İki takımın da özellikle ilk yarıda, daha çok da devrenin son bölümünde etkili olması dikkat çekiyor. Benim gözüme çarpan, karşılıklı pozisyon ihtimalinin yüksekliği ve oyunun erken bölümden ziyade devreye yaklaşırken hızlanabilecek olması.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi gol beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen gol | 3,40 | 3,05 |
| Karşılıklı gol | %707/10 | %5010/20 |
| 2+ gol | %909/10 | %8517/20 |
| 3+ gol | %606/10 | %6012/20 |
| 4+ gol | %303/10 | %306/20 |
| 5+ gol | %303/10 | %153/20 |
| İY 1+ gol | %909/10 | %9018/20 |
| İY 2+ gol | %505/10 | %459/20 |
Aralarındaki son 6 maç
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 5,80 | 8,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 4,10 |
| Maç başı toplam korner | 10,00 | 12,50 |
| En yüksek / en düşük toplam | 14 / 8 | 20 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +1,60 | +4,30 |
Celtic · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 8,40 | 7,50 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,20 | 4,40 |
| Maç başı toplam korner | 12,60 | 11,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 20 / 8 | 20 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 8 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +4,20 | +3,10 |
Dundee United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 7,80 | 6,00 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 4,80 | 5,90 |
| Maç başı toplam korner | 12,60 | 11,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 19 / 11 | 19 / 8 |
| Rakipten fazla korner | 4 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | +3,00 | +0,10 |
Dundee United · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı kullandığı korner | 4,80 | 4,40 |
| Maç başı rakibe verdiği korner | 5,40 | 5,90 |
| Maç başı toplam korner | 10,20 | 10,30 |
| En yüksek / en düşük toplam | 12 / 8 | 12 / 6 |
| Rakipten fazla korner | 3 / 5 | 5 / 10 |
| Maç başı korner farkı | -0,60 | -1,50 |
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 6-2 | 8 | 2-1 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 2-6 | 8 | 0-2 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 6-8 | 14 | 3-5 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 9-2 | 11 | 3-1 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 11-2 | 13 | 7-2 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 10-6 | 16 | 6-3 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 15-5 | 20 | 8-3 |
Dundee United · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 3-8 | 11 | 1-4 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 7-4 | 11 | 4-2 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-0 | 8-3 | 11 | 3-0 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-0 | 7-4 | 11 | 1-1 |
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-1 | 14-5 | 19 | 7-5 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 3-9 | 12 | 0-6 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-0 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 0-2 | 6-6 | 12 | 2-3 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 2-7 | 9 | 2-4 |
| 31.07.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-1 | 5-10 | 15 | 3-4 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 10 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 2-6 | 8 | 0-2 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 8-4 | 12 | 5-2 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 11-3 | 14 | 6-2 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 15-5 | 20 | 8-3 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 6-3 | 9 | 3-2 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 8-3 | 11 | 2-0 |
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 9-4 | 13 | 6-3 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 3-1 | 9-6 | 15 | 3-3 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-1 | 1-7 | 8 | 0-3 |
Dundee United · Son 10 dış saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Korner | Toplam | İY | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 7-4 | 11 | 4-2 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-0 | 7-4 | 11 | 1-1 |
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 3-9 | 12 | 0-6 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-0 | 5-3 | 8 | 2-2 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 2-7 | 9 | 2-4 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 2-10 | 12 | 0-7 |
| 09.05.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-2 | 2-4 | 6 | 0-3 |
| 02.05.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-3 | 8-4 | 12 | 4-4 |
| 04.04.26 | Dış | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-4 | 1-10 | 11 | 1-5 |
| 15.03.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 7-4 | 11 | 0-8 |
Korner: takımın kullandığı - rakibin kullandığı. İY: ilk yarı kornerleri (takım - rakip). Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca korner verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Maç toplamı korner
| CelticGenel | Celticİç saha | Dundee UnitedGenel | Dundee UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 8+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 9+ | S5%603/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%402/5S10%707/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı korner
| CelticGenel | Celticİç saha | Dundee UnitedGenel | Dundee UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%606/10 |
| 4+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 6+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi kullandığı kornerleri sayar.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Korner dengesi (genel)
Dundee United · Korner dengesi (genel)
Celtic · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 6,60, ikinci yarı toplam 5,90 (10 maç)
Dundee United · Devrelere göre korner
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 5,60, ikinci yarı toplam 6,30 (10 maç)
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kornerlerde maçın ritmini Dundee United belirleyebilir.Celtic’in son dönemdeki korner üretimi geriliyor; bu, rakip yarı sahada sürekli baskı kurmakta eskisi kadar istikrarlı olmadığını gösteriyor. Dundee United ise bu alanda istikrarlı ve hücumlarını kenarlara taşıyarak daha fazla köşe vuruşu kazanıyor. Celtic evinde topa sahip olsa bile, Dundee’nin geçişleri ve kanat kullanımı toplam sayıyı canlı tutabilir. Açıkçası burada tek taraflı bir tablo beklemiyorum. Celtic’in düşen eğilimine karşı Dundee United’ın dengeli görüntüsü, maç boyunca köşe vuruşlarının iki tarafa da dağılabileceğine işaret ediyor.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi korner beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 11,30 | 12,20 |
| Ev sahibi beklenen | 5,30 | 7,15 |
| Deplasman beklenen | 6,00 | 5,05 |
| 9+ korner | %808/10 | %8517/20 |
| 10+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| 11+ korner | %707/10 | %7515/20 |
| İlk yarı beklenen | 5,00 | 6,10 |
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,40 | 1,80 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,90 |
| Maç başı toplam kart | 3,80 | 3,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 3 | 5 / 2 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 12 / 0 | 18 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Celtic · İç saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,00 | 2,40 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,40 | 1,80 |
| Maç başı toplam kart | 3,40 | 4,20 |
| En yüksek / en düşük toplam | 5 / 2 | 9 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 10 / 0 | 24 / 0 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 0 / 5 | 0 / 10 |
Dundee United · Genel
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 2,50 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 2,20 | 2,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,80 | 4,70 |
| En yüksek / en düşük toplam | 8 / 1 | 8 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 13 / 0 | 23 / 1 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
Dundee United · Dış saha
| Son 55 maç | Son 1010 maç | |
|---|---|---|
| Maç başı gördüğü kart | 2,60 | 2,70 |
| Maç başı rakibin gördüğü kart | 1,80 | 1,20 |
| Maç başı toplam kart | 4,40 | 3,90 |
| En yüksek / en düşük toplam | 6 / 3 | 6 / 1 |
| Sarı / kırmızı (kendi) | 11 / 1 | 24 / 2 |
| Kırmızı kart çıkan maç | 1 / 5 | 2 / 10 |
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 2-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | — | 1-4 | 0-3 | 3 | 0-0 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 2-0 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
Dundee United · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-2 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 12. | 1-0 | 4-4 | 8 | 0-1 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 1-1 | 3-2 | 5 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 0-2 | 4-3 | 7 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 31.07.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 1-1 | 1-3 | 4 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 10 iç saha maçı · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | — | 1-2 | 4-0 | 4 | 0-0 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 7-1 | 3-1 | 4 | 0-0 |
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 0-1 | 2-3 | 5 | 0-0 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | — | 1-3 | 0-2 | 2 | 0-0 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 3-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 29.08.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 7. | 2-1 | 1-4 | 5 | 0-0 |
| 19.08.26 | İç | LASK Linz UEFA Şampiyonlar Ligi | — | 3-0 | 0-1 | 1 | 0-0 |
| 03.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 1-0 | 1-1 | 2 | 0-0 |
| 16.05.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 3-1 | 6-3 | 9 | 0-0 |
| 10.05.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 3-1 | 6-2 | 8 | 0-0 |
Dundee United · Son 10 dış saha maçı · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Sıra | Skor | Kart | Toplam | Kırmızı | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 8. | 1-1 | 4-2 | 6 | 0-0 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 3-0 | 2-2 | 4 | 0-0 |
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 10. | 0-3 | 2-1 | 3 | 1-0 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 4-0 | 3-3 | 6 | 0-0 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 3. | 0-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | |||||||
| 17.05.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 6. | 1-1 | 2-0 | 2 | 0-0 |
| 09.05.26 | Dış | Aberdeen İskoçya Premiership | 9. | 0-2 | 5-1 | 6 | 1-0 |
| 02.05.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 11. | 0-3 | 1-0 | 1 | 0-0 |
| 04.04.26 | Dış | Rangers İskoçya Premiership | 2. | 2-4 | 2-1 | 3 | 0-0 |
| 15.03.26 | Dış | Dundee İskoçya Premiership | 5. | 2-2 | 4-1 | 5 | 0-0 |
Kart: takımın gördüğü - rakibin gördüğü (sarı ve kırmızı her biri 1 kart sayılır). Kırmızı: takım - rakip. Maçlar en yeniden eskiye, lig, kupa ve Avrupa birlikte; yalnızca kart verisi tutulan maçlar sayılır. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Maç toplamı kart
| CelticGenel | Celticİç saha | Dundee UnitedGenel | Dundee UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 3+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 4+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 5+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 6+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%402/5S10%303/10 |
| 7+ | S5%00/5S10%00/10 | S5%00/5S10%202/10 | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın gördüğü kart
| CelticGenel | Celticİç saha | Dundee UnitedGenel | Dundee UnitedDış saha | |
|---|---|---|---|---|
| 1+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%10010/10 |
| 2+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%804/5S10%808/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 3+ | S5%603/5S10%303/10 | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 4+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%201/5S10%303/10 | S5%402/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
S5 son 5 maç S10 son 10 maç · %70 ve üstü %40–69 %40 altı · Sağ tablo yalnızca takımın kendi gördüğü kartları sayar.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Hakem
Celtic · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,00, ikinci yarı toplam 2,70 (10 maç)
Dundee United · Devrelere göre kart
Grafik: son 5 maç (devre verisi olan 5 maç) · Son 10 maç: İY toplam 1,60, ikinci yarı toplam 3,10 (10 maç)
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Kart tarafında dengeli ama sertleşmeye açık bir karşılaşma görüyorum.Celtic’in kart eğilimi istikrarlı; takım savunmada yükselişte olsa da rakibin hızlı hücumlarını keserken zaman zaman faul sınırına yaklaşabilir. Dundee United da istikrarlı bir çizgide, ancak daha yüksek kartlı maçlara yatkınlığı oyunun fiziksel tarafını öne çıkarıyor. Özellikle orta saha mücadeleleri ve geçiş anları hakemin kararlarını belirleyebilir. İki takımda da son dönemde kart eğiliminde belirgin bir yön değişikliği yok. Benim beklentim, tansiyonun tek bir bölümde değil, maçın genelinde kontrollü fakat hissedilir biçimde sürmesi.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Maç öncesi kart beklentileri · iki takımın birleşik son maçları
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 4,30 | 4,20 |
| Ev sahibi beklenen | 2,30 | 2,00 |
| Deplasman beklenen | 2,00 | 2,20 |
| 4+ kart | %707/10 | %6513/20 |
| 5+ kart | %404/10 | %408/20 |
| 6+ kart | %202/10 | %204/20 |
| Kırmızı kart çıkan maç | %101/10 | %102/20 |
| İlk yarı beklenen | 1,10 | 1,30 |
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,00 | 10,40 | 18,40 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 11,00 | 14,80 | 25,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,10 | 12,20 | 22,30 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,00 | 13,50 | 24,50 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 20+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%603/5S10%606/10 |
| 22+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 24+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%603/5S10%404/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%402/5S10%606/10 |
| 10+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 11+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 12+ | S5%201/5S10%404/10 | S5%402/5S10%404/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 7 (son 10: 40 / 7) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 3 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Dundee United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 12,00 | 12,60 | 24,60 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 10,80 | 11,20 | 22,00 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 11,20 | 11,70 | 22,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 10,20 | 11,70 | 21,90 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 18+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 20+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 22+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 24+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%402/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 9+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 10+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 11+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%603/5S10%505/10 |
| 12+ | S5%603/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 30 / 13 (son 10: 30 / 13) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 8,80 | 6,20 | 15,00 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 8,40 | 6,00 | 14,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,40 | 7,80 | 15,20 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,80 | 7,20 | 15,00 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%804/5S10%909/10 | S5%1005/5S10%909/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%505/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%303/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 7+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 8+ | S5%804/5S10%606/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 9+ | S5%804/5S10%505/10 | S5%603/5S10%505/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 22 / 11 (son 10: 22 / 11) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 5 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Dundee United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 5,80 | 9,40 | 15,20 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 6,60 | 8,20 | 14,80 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 7,00 | 10,10 | 17,10 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 6,30 | 8,10 | 14,40 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 12+ | S5%1005/5S10%10010/10 | S5%1005/5S10%808/10 |
| 14+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 16+ | S5%402/5S10%606/10 | S5%402/5S10%404/10 |
| 18+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 6+ | S5%603/5S10%707/10 | S5%804/5S10%707/10 |
| 7+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 8+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%202/10 |
| 9+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%201/5S10%101/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 19 / 12 (son 10: 26 / 12) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 2 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 15,80 | 19,00 | 34,80 |
| İç saha · son 55 maç | — | — | — | — | 14,60 | 18,00 | 32,60 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,40 | 18,10 | 34,50 |
| İç saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 16,00 | 18,80 | 34,80 |
Maç toplamı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 36+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 39+ | S5%402/5S10%404/10 | S5%201/5S10%303/10 |
| 42+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 45+ | S5%201/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | İç saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%404/10 |
| 19+ | S5%201/5S10%303/10 | S5%00/5S10%202/10 |
| 21+ | S5%201/5S10%202/10 | S5%00/5S10%101/10 |
| 23+ | S5%00/5S10%101/10 | S5%00/5S10%00/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 46 / 21 (son 10: 46 / 21) · Rakipten fazla kullandığı maç: 1 / 5 (son 10: 4 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
Dundee United · maç başı ortalamalar
| İlk yarı | İkinci yarı | Maçın tamamı | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Kullandığı | Rakip | Toplam | |
| Genel · son 55 maç | — | — | — | — | 26,00 | 23,00 | 49,00 |
| Dış saha · son 55 maç | — | — | — | — | 20,80 | 20,60 | 41,40 |
| Genel · son 1010 maç | — | — | — | — | 24,60 | 22,30 | 46,90 |
| Dış saha · son 1010 maç | — | — | — | — | 20,80 | 20,70 | 41,50 |
Maç toplamı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 36+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 39+ | S5%804/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 42+ | S5%804/5S10%707/10 | S5%402/5S10%505/10 |
| 45+ | S5%603/5S10%606/10 | S5%201/5S10%202/10 |
Takımın kullandığı
| Genel | Dış saha | |
|---|---|---|
| 17+ | S5%1005/5S10%909/10 | S5%804/5S10%808/10 |
| 19+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 21+ | S5%1005/5S10%808/10 | S5%603/5S10%707/10 |
| 23+ | S5%402/5S10%505/10 | S5%201/5S10%202/10 |
En yüksek / en düşük toplam: 61 / 37 (son 10: 61 / 31) · Rakipten fazla kullandığı maç: 3 / 5 (son 10: 6 / 10) · Devre verisi tutulmuyor
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Celtic · Son 10 maç · 1. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.10.26 | Dış | Hibernian İskoçya Premiership | 2-1 | 15-15 | 10-12 | 17-23 |
| 22.10.26 | İç | Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi | 1-2 | 5-10 | 9-4 | 14-19 |
| 18.10.26 | İç | Hearts İskoçya Premiership | 7-1 | 8-17 | 12-3 | 16-18 |
| 15.10.26 | Dış | Benfica UEFA Avrupa Ligi | 1-4 | 9-6 | 10-4 | 11-10 |
| 11.10.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 2-0 | 3-4 | 3-8 | 21-25 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 20.09.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 0-1 | 21-19 | 8-5 | 17-24 |
| 17.09.26 | İç | Ferencváros UEFA Avrupa Ligi | 1-3 | 14-18 | 12-6 | 13-18 |
| 09.09.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-0 | 13-9 | 3-10 | 23-20 |
| 05.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 2-1 | 6-14 | 6-14 | 19-13 |
| 02.09.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 3-0 | 7-10 | 1-12 | 13-11 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Dundee United · Son 10 maç · 4. sıra
| Tarih | Rakip | Skor | Serbest VuruşMS (İY) | Kale VuruşuMS (İY) | Taç AtışıMS (İY) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.26 | İç | Aberdeen İskoçya Premiership | 3-2 | 7-6 | 10-9 | 22-24 |
| 17.10.26 | Dış | St. Johnstone İskoçya Premiership | 1-1 | 11-15 | 4-8 | 22-15 |
| 10.10.26 | İç | Hibernian İskoçya Premiership | 1-0 | 14-13 | 3-12 | 29-30 |
| 19.09.26 | Dış | St. Mirren İskoçya Premiership | 3-0 | 14-13 | 6-6 | 22-20 |
| 05.09.26 | İç | Falkirk İskoçya Premiership | 1-1 | 14-16 | 6-12 | 35-26 |
| ▲ Son 5 maç▼ 6–10. maçlar | ||||||
| 02.09.26 | Dış | Motherwell İskoçya Premiership | 0-3 | 8-6 | 6-6 | 17-14 |
| 29.08.26 | Dış | Kilmarnock İskoçya Premiership | 4-0 | 10-12 | 11-11 | 16-24 |
| 22.08.26 | İç | Dundee İskoçya Premiership | 0-2 | 9-10 | 2-17 | 29-18 |
| 09.08.26 | Dış | Hearts İskoçya Premiership | 0-4 | 11-10 | 6-10 | 27-30 |
| 31.07.26 | İç | Rangers İskoçya Premiership | 1-1 | 14-16 | 16-10 | 27-22 |
Değerler: takımın kullandığı - rakibin kullandığı, parantez içinde ilk yarı. "—": o maçta bu veri tutulmamış. Maçlar en yeniden eskiye; lig, kupa ve Avrupa birlikte. Sıralamalar bu maç öncesindeki lig tablosuna göredir.
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45Yaşar Kenan Şeftalicioğlu sizin için yorumluyor
Serbest vuruşlarda Dundee United’ın daha fazla mücadeleye giren, oyunu temaslı oynayan taraf olması beklenir; Celtic’in bu alandaki eğilimi ise aşağı yönlü.Kale vuruşlarında Celtic’in yükselen çizgisi, geriden daha sık ve planlı çıkmaya çalışacağını anlatıyor. Dundee United’da bu başlık düşüşte, dolayısıyla baskı altında topu daha çabuk rakibe bırakabilir. Taç atışlarında iki takım da istikrarlı. İşin ilginç tarafı, Dundee’nin kenar oyununu daha fazla kullanması nedeniyle taçlar maçın akışını sık sık yeniden başlatabilir; Celtic ise kale vuruşlarıyla oyunun yönünü değiştirmeye çalışacaktır.
— Yaşar Kenan Şeftalicioğlu
Serbest Vuruş beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 21,50 | 22,60 |
| Ev sahibi | 10,30 | 10,90 |
| Deplasman | 11,20 | 11,70 |
Kale Vuruşu beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 15,10 | 16,15 |
| Ev sahibi | 9,10 | 8,75 |
| Deplasman | 6,00 | 7,40 |
Taç Atışı beklentisi
| Son 5 | Son 10 | |
|---|---|---|
| Beklenen toplam | 41,90 | 40,70 |
| Ev sahibi | 19,40 | 19,35 |
| Deplasman | 22,50 | 21,35 |
CelticvsDundee United
28.10.2026 · 22:45FUTBOLFutbolu istatistiklerle anlamak için hazırlanmış bağımsız bir analizdir.
Yöntem, kaynak ve kullanım koşulları
- Yöntem: Tüm istatistikler iki takımın bu maçtan önceki son 5 maçından (iç saha / dış saha ayrımı ayrıca) hesaplanır. Ortalamalar ve yüzdeler, verisi tutulan maçlar üzerinden otomatik olarak çıkarılır.
- Kaynak: Maç verileri lisanslı futbol veri sağlayıcılarından alınır. Veriler hata payı içerebilir; geçmiş performans gelecekteki sonuçların göstergesi değildir.
- Yorum: Değerlendirme bölümleri Yaşar Kenan Şeftalicioğlu'nun bu istatistiklere dayanan kişisel futbol yorumudur; sonuç garantisi vermez.
- Bu içerik bahis veya şans oyunu amacı taşımaz; analiz.futbol bir bahis sitesi değildir.
- Takım adları ve logolar ilgili kulüplerin ve hak sahiplerinin mülkiyetindedir; yalnızca tanımlama amacıyla kullanılmıştır.
- Bu içeriğin tüm hakları analiz.futbol'a aittir. Kaynak gösterilerek ve bağlantı verilerek alıntılanabilir; izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Hazırlayan: Yaşar Kenan Şeftalicioğlu · ANALİZ.FUTBOL · 28.10.2026
Maçı kaçır,
analizi kaçırma.
Celtic - Dundee United bitti mi? Bir sonraki maçın analizi de hazır. Bildirimler, videolar ve canlı skorlarla futbolu veriyle takip et.
Rangers
Hearts
Dundee
St. Mirren
Falkirk
St. Johnstone
Aberdeen
Motherwell
Kilmarnock
Hibernian
Celta de Vigo UEFA Avrupa Ligi
Benfica UEFA Avrupa Ligi